Akutní zánět nosohltanu

Rodičovství

Ach jo, je to taková bezmoc, když se vám dítě v noci skoro udusí, a ještě horší je, když se doktor na pohotovosti zachová jako absolutní dement! Ke konci února dostal syn šílený kašel a nemohl popadnout dech, tak jsem volala sanitu, aby nás odvezla na pohotovost. Takový přístup jsem ale nečekala ani v nejhorším snu! Saniťák ho vzhledem k neutěšitelnému pláči nemohl pořádně vyšetřit, tak nás hodil do sanitky a vezl na Bulovku.

Vykopli nás na dětském, předali noční službě (přivezli nás v pátek v 5 ráno) a já jsem čekala 20 minut na doktora, až ho sestřička vzbudí. Ten syna vyšetřil stylem à la poslech, krk, Nurofen na horečku a ČAU! Takže mi bylo oznámeno, že to nic není, že s tím nic nemůže udělat a že mám v pokoji zvlhčit vzduch, dát mu hlavu do zvýšené polohy, na horečku Nurofen a na kašel Stoptusin. Tak jsem tak o víkendu dělala a synův stav se nadále zhoršoval.

V pondělí ráno jsem prostě už jela k místnímu dětskému pediatrovi, panu doktorovi Holému, který je vyhlášeným pediatrem a byl i v TV. Dostala jsem se tam jako „tlačenka“, přes tchyni. Ten ho vyšetřil a řekl, že má syn zahleněné průdušky a je potřeba nasadit ATB, i když je dětem dává nerad. Po týdnu jsme šli na kontrolu, bylo to lepší, ale kašel měl Karlos pořád, a tak jsme ATB brali další 3 dny. A už je úplně v pohodě! Takže děkuji, pane doktore Holý, za ochotu a pomoc!

Včera jsme šli s Kájou na 18měsíční prohlídku k naší doktorce na druhém konci Prahy, a ta řekla, že jsme vybrali dobrého doktora. A že je Karlos v pohodě, ale očkování musíme nechat na později, protože není 14 dní po ATB. Takže na očko jdeme až 26. 4. Na pana doktora na pohotovosti jsem podala stížnost, že se choval arogantně a div mě neseřval, že jsem si dovolila ho vzbudit s takovou banalitou, jako je přidušené dítě. Ještě si v tichosti stěžoval sestře, že je ospalý a co sem lezu s takovou banalitou.

Hodnotilo 10 lidí. Score 2.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Hanka1
Extra třída :D 10939 příspěvků 20.04.12 06:08

No tak to je sila…každopádně dobře si udělala s tou stížností a dej nam sem pak vědet jak to dopadlo… Bohuzel s Bulovkou a dětským odd. a osetrenim po uraze behem vikendu mám dvakrát stejnou zkušenost a nikomu bych nepřála byt tam s ditkem hospitalizována na infekčním odd. kde sice doktorka jsou profesionální a super přístupem, ale dětské sestry krávy na Entou - chování a nadřazený přístup jak za socialismu hadr…

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 20.04.12 06:49

Chudinek malej,zanet nosohltanu je pěknej humus,každý rok na to trpím a horší nemoc snad není.bolí a pálí to od .josu až do krku,fuj.ten doktor je idiot

 
ivetka13
Kecalka 441 příspěvků 20.04.12 07:55

No, tak to je fakt síla! :pocitac: Já jsem v únoru byla na pohotovosti v Brně, též se zánětem nosohltanu. Malej měl druhej den 40horečky a dr. mě poslala na ušní, tam nic nenašli. Tak že neví a že ATB má strach napsat, takže jsem pak pžetrpěla neděli doma a v pondělí šla k našemu pediatrovi, kterej nám ty ATB napsal a do týdne byl Filípek ok! Takže je to na všech pohotovostech podobný a všude narazíte na vola! :zed:

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 20.04.12 08:29

Ahoj Andy. :-) :mavam: To mě mrzí, co jste si museli prožít, hlavně, že už je syn v pořádku. Taky jsem zažila arogantní doktory, to asi každá z nás a je to bohužel smutná vizitka našeho zdravotnictví - i když doufám, že ne nijak častá.

Když vy jste si DOVOLILI VZBUDIT PANA DOKTORA - víš, co to je za hřích??? Mám zážitek z dětství - měla jsem vymklé koleno, stalo se mi to večer a já jsem chtěla počkat do rána, protože mě to nijak moc nebolelo. V noci to ale strašně začlo, tak jsme šly s mamkou pěšky do nemocnice (cca 2km), došly jsme tam ve 23h a narazily jsme na primáře - jak ten byl hnusný (rozespalý, otlačený, krvavé oči… :mrgreen: )… neskutečné. Štěkal na nás, ale jakmile mi z kolena vytáhl skoro celou emitku krve, tak už se choval slušněji.

Už jsem tu několikrát četla diskuse, kde si na Bulovku stěžovali, tak nevím… Ani nemůžu soudit, když jsem z druhého konce republiky, ale tady máme taky svoje „výkvěty“ doktory, kterým je lepší se vyhnout. Tak ať je vše dobré a držte se! :kytka:

Příspěvek upraven 20.04.12 v 08:30

 
Petra2829
Echt Kelišová 7868 příspěvků 20.04.12 08:54

To mi připomíná mně a moji dceru.Akorát že u mně to zanedbala má pediatrička.První den návštěva,No jo lehká laringitida.Malá se večer a v noci tak zhoršila že sem s ní byla u okna,.Celkem ok.Usnula…Ale ráno.Začala mělce dýchat volám dr a ona že at si přijedu pro čípky.Nenechala jsem se odbýt,Měla horečky+ se dusila.No když jsme dorazili k dr.Tak sama volala rychlou.Holka na kapačky a kyslík.Prostě co si nevyřveš nemáš.Nic nového.Též u té dr již nejsem .Neměla v ordinaci ani ventolin.Došel.Byli jsme 4 dny na JIP a pak ještě skoro týden v nemocnici.

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 20.04.12 09:02

Obávám se,že s takovým chováním se setkáš na více místech :roll: My byli loni s malou na pohotovosti v Turnově -volala jsem naší Dr,byl pátek,řekla mi,že ordinuje jen dopol.,ale ať kdyžtak přijedeme odpolko v 17 hod do nemoc.,že slouží pohotovost.Tak jsem byla ráda, že alespoň bude to dítě znát… V 17.10 hod.se přišourala sestra ,zamračila se na nás,co jako chceme?? -podotýkám,že jsme byli v celé čekárně jediní! -řekla jsem jí,že se malá /13 měs./ během dne rychle zhoršila /teplota,kašel,sí­pala,bílý krk…/ a že jsem telef. domluvená s paní Dr. Tak na nás vyjela „a to si vás jako doktorka pozvala??!! -to už jsem nechápala -lístek o zaplacení poplatku jsme samozř. měli v ruce. Zavolala doktorku a asi za další čtvrthodinu nás milostivě pozvala dál! Doktorkua nám chtěla dát pro jistotu nějaký čípek s sebou domů,kdyby malé otekl krk /měla laryngitidu,angínu a kvasink. zánět krku :roll: /, ta "ochotná“sestra ji málem sprdla, že to se snad dá napsat na recept! No,měla jsem pocit, že bych se té „milé“ sestřičce měla omluvit za to, že ji obtěžujeme s nemocným dítětem v době dětské pohotovosti!! Takové chování mě dostává -sama jsem sestra,ale tohle by mě nenapadlo ani v nejhorším snu! Záleží,na koho narazíš ,ale občas mám pocit, že by někteří lidé naměli být na místech,kde jsou :roll:
Omlouvám se za román :oops: ,ale tohle mě vždycky nadzvedne ze židle!! :pocitac:

 
kkaattkkaa
Extra třída :D 10592 příspěvků 20.04.12 09:19

Taky jsme se,bohuzel,setkali s takovym pristupem od dr.na pohotovosti.Takovy vyraz,jakoze co tam delame s rymou,kaslem a horeckama,na to jsou prece cipky a sirupy… :zed: nakonec to dopadlo tak,ze maly mel v noci pres 40,i pres srazeni horecky a skoncili jsme v HK akutne na operaci se zanetem v uchu a za uchem,operovali mu zanet uz v hlavicce :,( Tak at uz jste fit a na takove ty dr.,u kterych me nekdy pripada,ze je to vubec nebavi,tim padem nevim,co tam delaji… :pocitac: ,nenarazite :mavam:

 
Anonymní  20.04.12 11:54

To je hruza takovy pristup…Kdyz to kolikrat ctu mam chut vyskocit pres net primo k tomu doktorovi a dat mu pres drzku :twisted: :twisted: :twisted:
Vzdyt se mohl kvuli nemu udusit-to neni sranda-moji male vzdy udelaji testy na viry ci bacily-no ziju v zahranici a takovy jednani by asi neproslo :twisted:
Mala mela zanet prudusek opakovany-byla okamzite vzdy hospitalizovana-nevadi kdy tam prijedes proste jsou mily-hned dite vysetri daji kapacku s tekutinou do telicka,daji senzor na palecek kvuli pulzu a sleduje se na obrazovce kapacita plic-kyslik je taky treba kolikrat.Doma inhaluji a pokazde mam prime sojeni na doporuceni z nemocnice s plicnim doktorem,ktery bude resit az v jejich trech az ctyrech letech jestli se jedna o astma ,nebo jen bronchitide podminene pocasi.
Jako je fakt dobry,ze jste dali na toho omezence zalobu-napis pak jak to dopadlo-chudacka jste vzbudili??hruza :roll: :roll: :roll:
Hlavne ze malemu je lepe :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

 
Pétik80
Závislačka 2850 příspěvků 20.04.12 14:53

Taky mám docela špatnou zkušenost s Bulovkou a její pohotovostí, ale pro dospělé.
Jednou v noci mě chytl žlučník, tak mě tam manžel odvezl. Vyšla sestra něco mezi starou ježibabou a smrtí. Hned se optala, co chceme, tak jsem jí řekla, že mě bolí břicho a asi žlučník. Vyjekla, že si mám připravit drobný a já jelikož jsem byla poprvé na pohotovosti dle nového systému-zaplať, pak tě ošetříme, tak jsem měla jen papírovou bankovku a ona hned: to si dojděte rozměnit tam nahoru. Naštěstí tam šel manžel, protože já v bolestech bych tam si těžko došla. Ještě chtěla kartičku pojišťovny, místo toho jsem jí vytáhla kartu do bankomatu, tak mi sdělila, že ještě i PIN jí sdělim. Už jsem se těšila, aby přišl nějaký doktor. Přišla doktorka, která nemluvila dobře česky a začala se vyptávat, co jsem jedla. Povidám: housku s debrecínkou a rozbíf. Ta příjemná sestra to začala komentovat:rozbíf s tatarkou. Tak jsem odpověděla:bez tatarky. Dr. mě vyšetřila a konstatovala: podrážděný žaludek. Píchli mi injekci, protože bolest šla až do celých zad. Injekce zabrala, ale asi tak na hodinu a bolesti nastoupili znovu.
Druhý den jsem šla k praktický, která když mi zmáčkla pravý bok, tak jsem zaúpěla a hned vypsala žádanku na sono, kde objevili žlučníkový kámen.

A zrovna v únoru jsem musela navštívit ORL též na Bulovce, protože mě začalo bolet v uchu. Za 2 minuty jsem byla z ordinace venku a s diagnozou - zánět nosohltanu. Když jsem Dr. hlásila těhotná a on se ptal na týden, tak povidám: 12 a on do zprávy napsal 16. Manžel to okomentoval slovy, no ještě, že dělá na ušinim :lol: Dal mi kapičky, který když jsem nakapala, tak to snad bylo ještě horší. No nakonec to dopadlo tak, že jsem musela jít na polikliniku, kde mi sdělili diagnozu: zánět zvukovodu. Tak pak si vyber, co ti jaký Dr. řekne :nevim: :pocitac: :pocitac: :zed:

Omlouvám se na dlouhý příspěvek :oops:

 
kvaček
Extra třída :D 13283 příspěvků 20.04.12 15:36

Holky , jak to čtu tak síla.. ale taky vám něco napíšu.. a možná si řeknete, že to co se stalo vám se ještě dá…
Dojeli jsme rychlou na pohotovost - nemocnice.. Malý-2 r byl vysoce dehydrovaný, omdlíval nám, zvracel každých 10 min štávy, průjem, klasika rotaviry- to jsme nevěděli, ale dětská nám řekla, že asi to budou, když jsem ji volala, ale byl víkend..
Tak já zablutým dítětem na rukách,taška, karta, oblečení musela sama dojít do poschodí, tak jsem všechno odložila a prý mám malého dát do pyžámka, tak jsem ho teda dala, malý byl mimo, nereagoval - ale jakože byl tak dehydrovaný, znovu se mi pozvracel a ted mi sestra oznámila, že jdu na jiný pavilon a zbohem..zamčely a jdete, takže ani ponožky jsem mu nestihla dát nic, měl uplně holé nožky..
Takže já v noci, ve tmě ve 3 ráno hledala jiný pavilon, malý jenom v pyžamku, v ruce svoje zimní věci on teda měl bundu, ale v ruce jsem měla tašku kartu dítě, které jsem sotva vlekla a to najdte 8o Naštěstí jsem to našla hned, ale zvonila jsem ve tmě, nikdo dlouho nešel, malý zablutý, v pyžámku, holé nožky, takže jsem ho ani postavit nemohla zima jak kráva - byl leden a sestřička v klídku jde a už jste tady :roll: Hned mi ho daly na kapačky..Divila jsem se, že mi nenachládnul..
Ale všude se najde něco… jsou lidi s dobrým přístupem

Příspěvek upraven 20.04.12 v 15:54

 
Tuzzi
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 20.04.12 16:55

Tak já teď napíšu názor z „opačného pohledu“.Stále tady čtu,jak jsou lékaři a sestry hrozní.To,že je to práce náročná,psychicky i fyzicky,už nikdo nevidí.Kolikrát člověk za směnu se nestačí ani vyčůrat,natož se napít nebo najíst.My se nemůžem sebrat a zmizet si na oběd......No ale těší mě,že vy všechny,co kritizujete zdravotnictví,jste ve své práci 100% profesionálky :roll:.Neustále v dobré náladě a bez chybičky!

Jinak milá Veverko.Pokud sis zavolala záchranku,tak ta tě na pohotovost určitě nevezla.Odvezla tě na dětské oddělení,kde je jeden lékař pro celé oddělení,Jip i ambulanci.Takže milý lékař byl třeba taky unavený,protože si šel lehnout pět minut před tím,než jsi přijela.Třeba proto,že se celou noc staral o dítě,které se opravdu dusilo.Kupodivu je to asi taky jen člověk :think:.
Chtěla bych vidět člověka,který se v pět ráno usmívá.
Ono není nic jen černé nebo bílé ;).

 
radusa
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 20.04.12 17:42

@Tuzzi - v tom máš pravdu, že nic není černé,nebo bílé ;) Bohužel vyděšenou maminku nemocného dítětě nezajímá, jakou má doktor náladu,nebo zda se dostatečně vyspal.Sama jsem zdravotnice,takže pohled z „druhé strany“ je mi dobře znám.Setkáváme se často s reakcemi a chováním příbuzných ,či pacientů, že máme kolikrát chuť se vším praštit a pláchnout někam do neznáma ! Úsměv na tváři, slušné,vstřícné a ochotné jednání je jaksi nedílnou součástí naší práce a každý to od nás očekává jako samozřejmost /a musím říct, že někdy vyčerpávající víc, než práce sama/.Nikoho nezajímá,že zrovna nemám náladu,mám problémy zdravotní,či jiné…Je potřeba však odlišit jednotlivé situace.Setkala jsem se ve své práci s lékaři,či sestrami ochotnými,tak,jak by si asi každý přál,ale i s těmi,se kterými už bych nechtěla mít nikdy nic společného..Bohužel si vždy nemůžeme vybrat.A obtížnost profese je sotva schopen posoudit někdo,kdo ji nedělá ;) Tak bych se na takové lidi nezlobila ;) /myslím ty kritizující,jak píšeš :mrgreen: /Mají právo na svůj hněv,stejně jako my nadáváme na jiné a taky nemáme ponětí,co je k jejich chování a rozhodnutím vede :mavam:

 
verububu
Závislačka 4436 příspěvků 20.04.12 21:42

Tak naše zážitky na pohotovosti:
1.návštěva - 40C, šilený kašel, syn v hrozném stavu, sobota- nic to není, chladit zábalama
2.návštěva - 40C, šílený kašel, bolest břicha, horečky nešly srazit ničím, neděle 3:00 - asi začínajíci angína, na chirdě vše ok. Odmítla udělat crp, že mi odběry udělá pediatr. Bohužel bylo před námi Velikonoční pondělí :cert:

Náš doktor IHNED na poslech slyšel, že plíce nejsou ok, rentgen potvrdil zápal plic. :cert: Na pohotovost už nepáchnu :pocitac:

 
Amalthea
Závislačka 2867 příspěvků 20.04.12 22:06

Já to nějak nechápu, v nadpisu je nosohltan a v deníčku průdušky, tak co mu vlastně bylo? Navíc mám zkušenost takovou, že jeden den je dítě poslechově čisté, i když celou noc prokašle a druhý den už je to na ATB, takže si nejsem úplně jistá jestli Dr. na pohotovosti opravdu pochybil :nevim:

 
Hanka1
Extra třída :D 10939 příspěvků 20.04.12 22:50

no ja tedy profesionalka jsem co se tyka pristupu ke klientovi, pokud bych byla ve sve praci arogantni a klienta mezi dverma sjela za to, ze po mne chce praci tak pojedu jako namydleny blesk.

mozna by si doktori meli uvedomit, ze my pacienti jsme jejich klienti a ze pokud ma nejaka nemocnice blbou povest, tak se tam oroste normalni a platici pacient lecit nebude.

mimochodem u osetreni dcery na Bulovce nas nechali cekat s prokouslym prstem od psa, protoze pan doktor si odskocil na cigarko. Jsem nekurak a poznam, kdyz ten samy clovek po pul hodine smrdi jak popelnik…

 
kvaček
Extra třída :D 13283 příspěvků 20.04.12 22:55

Tuzzi, chápu, že se ohrazuješ, ale nemůžeš to brát oosbně… Já byla v nemocnici s malým nostop pomalu rok a to s docela vážnou nemocí a někdy bych řekla, že to nemělo nic společného s náročnou prací, ale spíš povahou člověka..
Někteří lidi byli milionový, i když toho všeho měli plné kecky a nějteří opravdu burani…
Ale to je snad ve všech profesích ne??? :nevim:

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 21.04.12 08:13

Koukám, že náne všechny „dobré“ zkušenosti s pohotovostí.

Já si nemohu stěžovat na pohotovost v Motole. Tam nás vzali před půl rokem s úrazem hlavy, nikdo tam naštěstí nebyl, tak jsme šli hned na řadu. Doktorka i sestřička byly milé, ochotně poradily … Zato ten doktor z Bulovky byl opravdu na pěst :mrgreen: JO, s tím já teď nic neudělám. Na horečku dávejte Nurofen, zvlčete si v pokoji vzduch a v pondělí jděte ke svému pediatrovi. (DEBIL!!! Při příjmu mu hlásím, že mám trvalák na druhém konci Prahy a tady jsem na přechodném bydlišti - tak jsem doufala, že mu dojde, že se s ním nebudu harcovat přes celou Prahu k doktorce).

Na naší pediatričku si nemohu stěžovat!! Byla to i má pediatrička :mrgreen:.

 
Tuzzi
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.04.12 08:51

RADUSA,KVAČEK-plně s váma souhlasím.Sama na sobě jsem zažila,co je to zanedbání lékařské péče,arogantní chování,atd.Vždy jsem si pomyslela něco o pr…i,ale nikdy by mě nenapadlo psát někde ukřivděné dopisy :roll:!Copak vás by napadlo psát stížnost např. na paní v bance,že se na vás neusmívala?!Pro­tože,jak jsem z deníku pochopila,tohle autorce zřejmě vadí nejvíc :think:.Nebo to,že musela čekat celých dvacet minut?!No,kdyby jela na pohotovost,tak čeká dvakrát tolik!

VEVERKO-Pořád tak nějak nechápu,proč je ten lékař debil :nevim:?!Co jsi vlastně očekávala?Tvé dítko prohlédnuto a ošetřeno bylo.A to,že ty máš pediatra na opačné straně Prahy?To není přece jeho problém!!!Musela si předpokládat,že tvé dítko někdy bude nemocné a ty ho budeš potřebovat 8o .

Příspěvek upraven 21.04.12 v 08:53

 
BohunkaP
Extra třída :D 14405 příspěvků 21.04.12 09:26

Já musím přiznat, že jsem taky nepochopila, čím se doktor na Bulovce provinil - krom toho, že se nechoval příjemně. To se holt stává - samozřejmě by se to stávat nemělo, ale stává, zvlášť v tyto noční hodiny - holt lidi nejsou stroje.

Odborné pochybení nevidím - dítě vyšetřil, poslechl a něco doporučil… Co konkrétně jsi předpokládala, že s ním udělá a on to neudělal? :nevim: Že se na něj dvacet minut čekalo, to mi připadá normální, ostatně v ordinaci u pediatra se taky čeká, stejně tak na pohotovosti. Toto navíc nebyla pohotovost, ale dětské oddělení - píšeš, že Vás předali na dětském - takže tam doktor opravdu nesedí za stolem a nečeká, jestli mu zrovno někoho přivezou.

A Tvoje hláška „tak jsem doufala, že mu dojde, že se s ním nebudu harcovat přes Prahu“ - promiň, to snad nemyslíš vážně! Tohle je skutečně Tvůj problém, přece nebude doktor v pět ráno v nemocnici řešit (tedy, spíš doslova odhadovat), jak Ty máš pořešeného svého pediatra. 8o S těmihle věcmi je přece potřeba počítat, když se někam stěhuju nebo přesouvám, že může být potřeba doktor.

Příspěvek upraven 21.04.12 v 09:58

 
11berta
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 22.04.12 22:03

Já si taky myslím, že zdravotník by se měl chovat vždy vstřícně a své nálady a únavu potlačit. Je to jeho práce a s tím, že se na noční nevyspí se jaksi počítá. Navíc, když se mi dítě dusí a já nejsem doktor, jen těžko posoudím, jestli je situace vážná nebo nikoli. Každá matka má o dítě strach a když jsou na ni v nemocnici místo uklidnění ještě nevrlí a nepříjemní a tváří se , že je svými banalitami ruší, tak je to podle mého názoru neprofesionální. Mám pocit, že člověk si u nás nevybere. Když přijede s „banalitou“ dostane vynadáno, co tam dělá, když nepřijede, dostane vynadáno, proč proboha nepřijel. Navíc byl pátek nebo jestli jsem správně pochopila sobota brzy ráno, tj. dva dny víkendu bez možnosti návštěvy pediatra. Mohl aspon předvídat, jak by se mohla nemoc dál vyvíjet. S Bulovkou mám taky jen špatné zkušenosti. Bohužel.

Příspěvek upraven 22.04.12 v 22:14

 
11berta
Zasloužilá kecalka 812 příspěvků 22.04.12 22:06

Tuzzi: Na paní v bance psát stížnost nemusíš. Stačí si zavolat jejího vedoucího. ;) A paní v bance většinou arogantní není, protože si své práce váží. Navíc , když je klient nespokojený, jednoduše banku změní. To v případě nemocničního ošetření není často tak jednoduché.

Příspěvek upraven 22.04.12 v 22:15

 
ruzistka  23.04.12 20:41
zánět nosohltanu..........

teda nechápu,proč si člověk bytˇse jedná o dítě volá kvůli zánětu nosohltanu záchranku......a nedej bože ,že kvůli tomu někde jinde umírá někdo jiný…s takovou diagnozou se chodí na pohotovost a pakliže se to lékaři nelíbí odesílá je na dětské....... :!

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 25.04.12 07:44

ruzistka na tu pohotovost jsem se neměla jak dostat!! Z rodiny nikdo nemá řidičák. A to si jako myslíš, že budu šlapat ve tmě 8 kiláků na Bulovku?? Na pohotovosti jsem s ním byla. Byla to DĚTSKÁ POHOTOVOST.

 
Tuzzi
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 25.04.12 08:33

Veverko-Záchranka ale pacienty nikdy na pohotovost neodváží!Vždy na dětské oddělení.Ruzistka možná myslela,že bys mohla třeba použít taxík :think:.Já si taky myslím,že záchranka se volá,jen když je někdo v přímém ohrožení života.Ne proto,že se tam nemám jak dopravit.

Příspěvek upraven 25.04.12 v 08:34

 
BohunkaP
Extra třída :D 14405 příspěvků 25.04.12 09:03

Na pohotovosti jsem s ním byla. Byla to DĚTSKÁ POHOTOVOST.

Nebyla. Záchranná služba nevozí na pohotovost, ale přímo na dětské oddělení. Dětská pohotovost mimochodem sídlí mimo hlavní areál Bulovky.
V deníčku krom toho sama píšeš: „Vykopli nás na dětském, předali noční službě“ - což odpovídá.

 
nakukovatelka
Závislačka 4174 příspěvků 25.04.12 16:50

Trosku slatanina, tenhle denicek (mmch, mozna jako diskuse by to stacilo ;) ).
Nejak nechapu, ze bral atb dalsi 3 dny - ta se snad vzdy dobiraji, ne ?
Tak hlavne, ze uz je Karlosovi dobre :mrgreen:

Jinak ja nemam jedinou spatnou zkusenost s detskou pohotovosti. Dojeli jsme tam tedy vzdycky sami, jednou, kdyz manzel nebyl doma, zavolala jsem si taxika (neridim). Dr maximalne ochotni, pri nasi posledni navsteve pohotovost mi tam mmch doktorka pomohla vyresit problem, se kterym jsme se s nasi dr trapili skoro pul roku … Chodime na pohot. do detske nem. Ke Karlovu, Praha 2.

Jedine jednou byla trochu otravena dr na Karlaku na ORL, ale to neresim, vysetrila ho řádně.

Zmenu pediatra jsem resila par tydnu pred stehovanim. Abych nemusela jet k dr 5 stanic tramvaji (takze druhy konec Prahy uz vubec nechapu). :roll:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama