Veverčin příběh - Řekla jsem dost!

Těhotenství

Každý ledacos vydržíme, ale když váš pohár trpělivosti přeteče, řeknete: A dost. Tak přesně tohle jsem řekla já včera tomu svýmu. Ahoj všem čtenářkám. Jak už název sám o sobě napovídá, budu opět psát o tom svém chlapovi. Přesně o tom, o kterém je již mnoho deníčků předtím. O tom, který mi celé těhotenství pije neuvěřitelně krev a který se mě snaží připravit o nervy.

Začnu pěkně od podlahy, aby jste to pochopily, protože můj příběh je opravdu dost složitý a nepřála bych ho zažít žádné z nastávajících maminek. A hlavně začnu od začátku kvůli těm, které třeba mé předešlé deníčky vůbec nečetly.

Jde o to, že jsem otěhotněla s chlapem, který se očividně na otcovství ve svých 33 letech necítí. Zpočátku mě nutil do potratu, stejně tak jeho matka. Že prý si zničíme život. Fakt jsem to neudělala a mohli se stavit na hlavu sebevíc. Celých 30. týdnů jsem o chlapovi nevěděla. Jediný, co ho zajímalo bylo, zda je to holka nebo kluk. Chtěl holku a tak chtěl, aby měla vše podle něj. Tak já si měla určit kluka. No a čekám kluka, samozřejmě. Když mu nevyšel nespočet pokusů mě o mimčo připravit a já nepotratila, rozhodl se, že se k němu přihlásí jako otec, aby nemusel po porodu platit soudy za určení otcovství a taky ty testy. No a na matrice se zabejčil, že se kluk musí jmenovat příjmením po něm.

Takže to je první věc, kde porušil naší dohodu. No budiž, nechtěl soud o otcovství, bude mít soud o příjmení. No a druhou věcí je nedůvěra. Jaká? Kopíruje si úplně vše, co mu dám k podpisu, co potřebuji do porodky. Prej abych tam něco nedopisovala. Tím mě totálně dopálil, fakt. Odmítl mi dát svůj rodný list do porodky (netuším, na co ho potřebují) a za ověřenou kopii nechtěl dát 50 Kč. Nakonec, když jsem mu řekla, že je mi to jedno, že nebudou mít jak ověřit jeho data, že ho neuvedou možná do rodného listu mimča, tak další den naklusal s kopií rodného listu. Nezapomněl mi vyčíst, že za to musel zaplatit 60 Kč.

V té době jsem již měla sepsanou dohodu o výši výživného na mě. Prý je to nesmysl a nic podepisovat nebude. Pak mi řekl, že to dá svému právníkovi, aby to pročetl. Nepochopila jsem proč, když to bylo vytažený z netu, jen s našima nacionálema. Tak jsem si opět vyslechla, že mu nedůvěřuju, když chci mít dohodu na papíře. Tak jsem mu řekla: „Jak ty na mě, tak já na tebe.“ Když měl dnes přijet, tak mi včera večer napsal, že nemůže přijet, že má rýmu a že neví, kdy bude fit. Tak jsem mu řekla, aby už nejezdil, že chci v klidu prožít zbytek těhu a prožít klidný porod. Po porodu budu vše řešit soudně, ať se třeba věší za hlavu, už je mi to jedno. Už na něj nemám fak sílu. Normálně jsem mu řekla, aby mi nepsal, nevolal, že na něj nemám náladu.

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21950 příspěvků 2 inzeráty 11.10.10 11:15

a dobře si udělala. Sleduju tvoje deníčky a máš můj obdiv, protože já bych ho už asi něčím majzla po hlavě. Ačkoliv zabiješ mrzáka a platit budeš jak za zdravýho.
Tak si v klidu užij zbytek těhulení, snad ti ho ten hňup dopřeje.

 
Havraní
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 11.10.10 11:31

Neumím si představit prožívat těhotenství s takovým chlapem,občas je asi všude nějaký konflikt,ale tohle je moc,přeju silný nervy a zdravýho prcka…

 
Liviettka
Stálice 81 příspěvků 11.10.10 11:41

Když jsem se ve svých 19ti letech dozvěděla, že jsem těhotná, počítala jsem s tím, že můj tehdy 18tiletý přítel vezme roha. Opak byl ale pravdou a jeho něco takového nenapadlo ani na vteřinu. Od první chvíle se na miminko těšil a vychutnával si to, jak roste v bříšku a kopká. Na jméně jsme se dohodli bez problému, těhotenskou poradnu se mnou pokaždé navštívil a teď, když je Nicolásek z bříška venku, je ten nejlepší táta na světě a dokáže ho rozesmát víc než já :nevim: . O to víc mě překvapuje a zaráží tvůj smutný deníček, kdy se „táta“ chová jako pubertální pako i přesto, že je mu přes 30. Hrůza děs. Přeji Ti z celého srdce, aby se starosti brzo vypařily a ty si užívala zbytku těhulkování a nakonec svého miminka. A na toho trapného „biologického otce“ se vykvákni. Nikdo ti nestojí za to, když ti otravuje život svým nechutným egocentrismem a neskonalou sobeckostí :poblion: . Držím ti pěsti, ať to všechno zvládneš !!!! :palec:

 
alvap85  11.10.10 11:49

a bude hůř. Holka, jak já tě lituju. Pro tebe by bylo lepší aby nebyl v RL jako otec, vidím to na velké problémy s následnou péčí…

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 11.10.10 11:58

Tohle není normální :zed: moje kamarádka vždycky říka,že nejvíc bolí srážka z blbcem,já do toho blba narazila dvakrát a ten druhy se nestyděl mě těhotnou ještě zmlátit.A rčení do třetice ...... vyšlo!Přeju ti už jen klid a pohodovy zbytek těhulkování :hug: :kytka:

 
Vedaniga
Kecalka 466 příspěvků 11.10.10 12:00

Některý chlapy nedospějou ani v padesáti. A možná by jsi to opravdu měla lepší, kdyby nebyl v RL. Drž se.

 
Pettulle
Extra třída :D 11504 příspěvků 11.10.10 12:30

Ahojky, tak jsem si pročetla tvé deníčky a musím říct, že ten tvůj přítel je opravdu blbec na entou :cert: ! A jeho rodina, raději pomlčím. Tvoje miminko bude mít hodně lásky z tvé strany a tvých rodičů! Na potrat bych rozhodně nikdy nešla, nevíš co se může poprdět a pak bys mohla jen marně toužit po svém vlastním mímu, takže ses rozhodla víc než dobře a až budeš mít mrňouska v náručí, tak budeš šťastnější ještě víc. Koukala jsem, že už se ti to blíží, takže držím palečky! Do RL bych ho asi nechala dát zapsat, tak bys z něho aspoň dostala nějaký peníze na výživný, ale jméno po něm rozhodně ne. Mě to mrzí dodneška i když se moc milujeme. A to, že tě chtěl vychovávat mi nepřijde jako normální (mít z tebe kariéristku, záleží přeci na tobě) a když nebudeš vzdělaná atp. tak se za tebe bude stydět? No tak dala bych od něj ruce pryč! Věřím, že ti to dobře dopadne a pokud budeš chtít, tak si najdeš hodného tatínka pro miminko a skvělého partnera pro sebe. Hodně štěstí :kytka:

 
Kika123  11.10.10 12:40

Ten chlap je obyčejný nedospělý grázl, který si libuje v nervování ženy pár týdnů před porodem. Kéž bys ho mohla navždy vymazat z tvého života! Ale když peníze budete s mimčem potřebovat. Je to zapeklité, ale nedej se. Jen si neumím představit, že když dělá už teď takové problémy, jaké asi bude dělat po narození miminka? To úplně svádí k myšlence nepřiznat jeho otcovství a doufat, že to soudně nenapadne.
Přeji klidný zbytek těhotenství, dobrý porod a hlavně zdravé miminko!!!

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 11.10.10 12:51

Nejsi náhodou těhotná s biologickým otcem mého dítěte? 8-o To je přesný!!! Jenže tenhle debil už otočil a uvdomil si, že mu nedovolím se na dítě ani podívat když se nesrovná…a nakonec srovnal. Pochopil že jsem mnohem chytřejší a silnější než on a když nebudu chtít, ani si neškrtne.Najednou začal posílat peníze, o dítě se zajímá a je vidět, že to malé fakt chce. Teda já úplně nadšená nejsem, protože už mám jiného přítele se kterým mrně budeme vychovávat, a hlavně po tom všem (podobná psycha co popisuješ) začít mu věřit… :think:

Třeba se ten tvůj taky srovná…no a nemyslim že by něco hnal k soudu. Je to (odpusť mou drzost) očividně pěknej blbeček, kterej se chybějící mozek a inteligenci snaží kompenzovat zmíněným kopírováním všech tvých dokumentů, protože kdybys na něj levou v něčem udělala, nemá dostatek inteligence na to aby to vyřešil vlastním mozkem. A příjmení jsi dala doufám svoje…

Omlouvám se za výlev…tyhle zmetky bych házela po tuctech do mlejnku na maso :pocitac:

Jo do RL jsem ho zapsat nenechala…řekla jsem mu, že uvidim jak se bude chovat dál a že jestli uvidim že se opravdu srovnal, nebudu mít třeba za rok ho tam nechat dopsat. Ale je to stejnej slaboch jako ten tvůj, taky kopal kolem sebe a přitom neměl v rukou nic… Ze začátku jsem chtěla, aby byl v RL a cáloval, ale když mi dělal takový zle, rozhodla jsem se ho ze života vymazat… a otočil.

Ať ti to dobře dopadne holka!!! Tohle ti nezávidim, nikdy nezapomenu na ten odpornej pocit, když te dacan prudil a nenechal mě ani chvíli v klidu.

Drž se!!! :hug:

Příspěvek upraven 11.10.10 v 13:00

 
žirafííí  11.10.10 12:57

no valim oči 8-o a držim ti palečky ! nemám slov k takovému chlapovi!!!

 
Liva
Ukecaná baba ;) 2469 příspěvků 11.10.10 13:47

Obávám se, že ani když ho do RL neuvedeš, tak moc nevyřešíš. Vypadá to, že ten se Ti bude mstít na truc celý život holka. Takže Tě stejně čekají soudy, soudy a zase soudy. Znám to moc dobře. Prožila jsem u soudů s bývalým kvůli klukovi 2 roky. Ještě mesíc před porodem svých holčiček jsem se handrkovala o výživné. Jediné, co na bývalého platí, je můj manžel.

Ten Tvůj mi v některých věcech připomíná mého bývalého. Chtěla jsi dítě, tak si ho živ, jak chceš. Je to Tvůj problém. A že jsme podepsali nějakou dohodu o tom, že dítě budu vychovávat já a že mi bude něco platit … holka, jak to nemáš soudně, tak to nikoho nezajímá. Takže, nech si svěřit svého syna do své péče co nejrychleji a výživné si taky nech soudně schválit! A neříkám to jen tak. Bývalý si syna bez mého vědomí vyzvedl ve školce. Naštěstí mne tam znali a volali mi, že nemůžou nic dělat, že to nemáme soudně. Policie mi řekla, že dokud to není soudně, pak by po něm ani nemohli vyhlásit pátrání, protože je jeho otec a tak ho matce vracet nemusí :cry:.
Přeji Ti moc hezký konec těhotenství a hodně sil. Věřím, že chlapeček bude krásný a silný :kytka: :kytka: :kytka:. Ale Ty se snaž ho co nejvíce ochránit. A kdybys chtěla v něčem poradit, písni mi SZ.

 
radka2306
Nováček 1 příspěvek 11.10.10 13:49

Ach ti chlapi :cry: Je to vážně hnus a nejhorší je, že ten chlap bude takový celý život, on se nezmění - to chceš? já si myslím, že ne, že tobě i prckovi bude líp. když budete sami, bez stresu, že ty mu dáš mnohem víc lásky, když budeš šťastná ty, bude i to dítě. a to je to nejdůležitější :srdce: ale nesmíš polevit a jít si za svým. vydrž,a držím pě :kytka: stičky

 
Gaba80
Kecalka 142 příspěvků 11.10.10 14:03
Hrůza

Tak to je fakt mega debil a udělala jsi dobře. Zažila jsem podobného a naštěstí to skončilo dřív, než bylo mimi.. A jít na potrat ve 30ti bez vážného důvodu je podle mě blbost. Skoro tchýně asi taky neni zcela normální. Držim palce, ať je líp

Příspěvek upraven 11.10.10 v 14:04

 
momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 11.10.10 15:00

Bodejť,jen se nedej! :palec: :palec:

 
Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 11.10.10 15:09

Holky pekne s tema chlapama zamest. Nic jinyho si nezaslouzi. Ja si taky prozila urcity veci. Dnes mam chlapa uplnej opak a to tehotenstvi je taky o necem jinym. Neni nad to mit v chlapovi oporu. :hug:

 
Shílenka
Závislačka 2972 příspěvků 11.10.10 15:42

Tak něco podobného mám taky za sebou… tyhle blbečky by měli zbavovat svéprávnosti…
Každopádně máš to za pár, tak ať už je vše v pořádku a rýma se ho drží aspoň do vánoc, ať neotravuje :mavam: :mavam: :mavam:

 
Sany80s
Závislačka 4626 příspěvků 11.10.10 16:05

Četla jsem toho od tebe už víc. Škoda, že potřebuješ peníze, tenhle magor ti bude dělat problémy neustále. Jen mě děsí, že mám pocit, že takových je poslední dobou čím dál víc :cry: .

 
Bronny
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 11.10.10 17:06

Veverko, vím že v dnešní době není sranda vyjít s penízkama, ale ve tvém případě bych se z hlediska finančního opřela o rodinu a toho idiota odřízla od miminka! Teď trpíš ty, tobě ničí nervy a život ale pak to může odnést i miminko!!!!
Já bych na truc toho xindla nehlásila jako otce!!!! Neuváděla ho do RL. Prostě bych ho vymazala ze života, aby malinký měl klidné a krásné dětství!!! Možná bych ho i poprudila, že není biologický otec! Prostě pryč s ním co nejdříve!!!
Nejsmutnější je, když miminko má smutnou maminku!!! :zed:

 
nosanek
Echt Kelišová 9199 příspěvků 11.10.10 17:07

Ahoj,

tak to je ale pekny cip :oops: a bohuzel neni jediny. Na svete je jich mnohem vic. Ja mam to stesti, ze se manzel na miminko tesi snad vice nez ja.
V kazdem pripade ti preji hodne stesti v tehu a s miminkem a doufam, ze kdyz je RYMICKA pro chlapy tak smrtelna a vazna nemoc, tak u tohohle to opravdu bude, ale obavam se, ze zmetci maji stesti :nevim:

Jestli Ti jeste nic neplatil, tak bych ho do RL nedavala. Bude ti delat komplikace i nadale a hlavne cim bude Karlik vetsi, tim si bude na nej delat vetsi naroky. Tomu bych se vyvarovala.

Příspěvek upraven 11.10.10 v 17:24

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 11.10.10 19:53

Tchýně to možná myslela dobře, jen se špatně vyjádřila… NE že si zkazíte život, ale že ON TI BUDE kazit život, kretén jeden. Držím palec a nedej se. To hov…do si vás nezaslouží. :palec:

 
MyškaB.
Závislačka 4333 příspěvků 11.10.10 21:03

Veverko, tak můj ex si uvědomil, že vlastně mimi nechce, když jsem byla v 5.tým měsíci, takže jsem to celé pak táhla sama, bylo mi pěkně smutno a leckdy mi je z toho smutno ještě teď, ale spíš proto, že jsem byla tak hloupá a spoustu věcí jsem přehlížela, ale zase bych neměla takovýho krásnýho chlapáka jako mám. Bob je můj brouček a jsem ráda, že ho mám, on byl idiot, který se okradl o to nejkrásnější. Před třemi lety jsme si našli jiného bezva taťku a těšíme se na další přírůstek do rodiny. Držím Ti palečky a věř, že se to dá zvládnout i bez chlapa. Občas je lepší si pořídit mimi a pak mu najít odpovídajícího tatínka. :-P :wink:

 
veronikavi  11.10.10 21:44

Ach jo… :cry: já ty chlapy nikdy nepochopím,mě nechal v 18 týdnu těhotenství :-( peru se s tím,zatím ho nic nezajímá,takže jsem na vše sama,prý to vyřešíme po porodu,nejraději bych ho jako otce neuváděla,mám strach,že mi pak bude dělat peklo,ale jak bych to sama zvládla finančně :-(

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 12.10.10 07:20

No teda to je pěkný vůl..Já bych mu už dala přes hubu a ani bych ho neuvedla jako otce když se takhle chová :nevim: :cert: :pocitac:

 
Lowel
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 12.10.10 14:24
já ti veverko nevím

asi je to tím, že jsem spíš musela řešit manželovy rodiče, kteří chtěli, abych šla s první dcerou na potrat, od té doby se stýkáme minimálně, nestojí mi za to :evil: když jsem četla ten tvůj příběh, myslím si, že bych ho do rodného listu uvedla až po přiznání otcovství soudem po narození dítěte, budeš pak mít i jednodušší domoci se práv na výživné apod. tohle totiž vypadá na to, že platit pak nebude chtít :nevim: e s nějakou právničkou na rodinné právo, stojí to cca 500-1000 kč, ale myslím si, že by bylo dobré vše ošetřit předem, aby se ti pak taky nestalo, že zkusí dostat dítě do své péče. toho bych se asi bála nejvíc, teď bude dělat drahoty, a pak otočí, znám takové dva výlupky :pocitac: tak hodně štěstí a nech si poradit od právníka, tohle není tak jednoduché jak to vypadá

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama