ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚD - měsíc ČERVEN

Ostatní

TÝKAJÍCÍ SE VŠECH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU Vypracovala Naďa Šmídová telefon603 422 219 email:NADAMAGIC.@seznam.cz http://www.webpark.cz/nadasmidova

Do nového měsíce nás symbolicky přivítá
v pátek 1.6. Ůplněk.
To je okamžik, kdy naproti sobě stojí světla - Slunce a Luna a tentokrát se odehraje na ose Blíženci versus Střelec.
Pokud tedy od čtvrtka 31.5. budete mít divné pocity, ničemu se nedivte, neb budou proti sobě stát"realita-Slunce"a „emoce-Luna“.
Mnohé si k úplňku řekne i planeta Jupiter, která bude ve volnější konjunkci s Lunou, ale co je důležité je fakt, že Luna bude během exaktního úplňku na stupni 10ST12 v konjunkci s vesmírným červeným veleobrem,
který je téměř 20krát hmotnější a 700krát větší než naše Slunce,dokonces­vítivostí předčí asi 10 000 krát svítivost našeho Slunce.
O kom je řeč…?
Okrálovské hvězdě alfa znamení Štíra
ANTARES
Antares jehvězdou """bojovníků za svoji pravdu""" a v tom je její problém, neb prosazování svého bez ohledu na názory druhých může vést až k fanatismu.
Dá se to přirovnat k člověku, který ač zdravý s pohledem orla nechce uznat kromě svého nic, a potom se může potkat sám se sebou,neb Anatares nám jakoby našeptává → kdo „nechce“ vidět realitu může mít problémy s očima…
A je jedno zda po fyzické či duševní stránce.
Zjistěte si, zda některá planeta ve Vašem Radixu - horoskopu zrození neleží právě na této hvězdě…Pokud ano, je tento úplněk pro Vás velmi důležitý a může vyvolat situace naznačené právě v Radixu - horoskopu zrození.
Samozřejmě je Úplněk velmi důležitý pro ty z nás, kdo v tento den slaví narozeniny.
Oproti minulým měsícům nastala jedna podstatná změna, a tou je planeta Neptun ve znamení Vodnáře, která je od24.5.2007 re­trográdní a to až do31.10.2007. Re­trográdní znamená zpětný pohyb, či-liNeptun dělá dojem, jakoby couval. Neptun je tradičně spojován se sny, iluzemi, vizemi…a během jeho retrográdního pohybu jeho vliv bude zesílen. U někoho se to může projevovat zvýšenou intuicí, někomu se budou zdát živé sny, no a některým z nás zejména Vodnářům bude notně zkreslovat vidění sebe sama. Či-li bude velmi obezřetné kontrolovat svoje reakce i kroky, protože zkreslené vnímání bude zastírat realitu což může v důsledku znamenat špatný odhad rizika aktivit, do kterých se budeteme v euforii pouštět.Ale na své si přijdou Ti z nás, kteří se zabývají jakoukoliv formou umění. Inspirace budeme mít po dobu jeho retrográdního pohybu dostatek.
Rozptylovat naši energii bude
SLUNCE******
ve znamení Blíženců až do čtvrtka21.6. večer, poté vstoupído znamení Raka.
Po dobu Slunce v neposedných Blížebcích se snažte plánovat svoje aktivity, a klidně občas sáhněte i po bloku a tužce, abyste slíbené termíny neprošvihli !
Vstup Slunce do citlivého Raka většinu z nás přimkne k rodině, k nejbližším.
Ale nenechme se mýlit citlivostí a vztahem k rodině, čímž toto znamení oplývá, neb nám bude a to silně dávat toto postavení Slunce i schopnost soustředit se na to důležité, podstatné, přesně odhadnout kam soustředit svoji energii.
Pravdou je ale to, ža za svým si nepůjdeme přímo, ale oklikou…
Svým vlivem posílí planetu
MERKUR******
Tato planeta intelektu, rozumu a komunikace je v Raku již od 29.5.2007. Svým způsobem bude nahrávat snové planetě Neptun, neb ta nám bude dodávat vize, inspiraci a Merkur v Raku to vše posílí bohatou fantazií, ale je pravdou, že ubere na logickém uvažování. Merkur to je rozum a Rak jsou city, což nám na stranu druhou umožní city sdílet s druhými a upřímně dávat najevo své emoce, otevřít a poslouchat srdcem, nebudeme potřebovat slova.
Zamilovaná
VENUŠE
přejde v úterý 5.6.2007 ze znamení Raka do znamení Lva a zde setrvá až do 14.7.2007.
Takže v partnerství od 5.6. budeme muset našlapovat velmi opatrně, neb Venuše ve Lvu má snahu vlastnit, doslovapřivlas­tňovat si intimní protějšek.
Dokonce mohou někteří jedinci sklouznout i k nabubřelé domýšlivosti, a přílišnou pýchou ublížit těm, které milují…
Na stranu druhou nám ale otevře srdce dokořán, budeme daleko více štědří, velkorysí.
Po celé období Venuše ve Lvu můžeme očekávat že naše intimní - partnerské vztahy naberou na intenzitě a důležitosti.
Takže i nevinné dovolenkové laškování může přerůst ve velmi intentivní a vážnývztah.
Je to pro nás období, kdy lásku můžeme prožívat volně, bez jakýchkoliv omezení.
Venuše ve Lvu je pro nás všechny upomínkou, že lásku, obdiv, pocit že nás někdo miluje potřebujeme všichni.
Bojovník
MARS******
je ve znamení Berana. Dává nám ráznost a rozhodnost, a co je potěšující, také silné sexuální nutkání a vzrušivost…ale jedno negativumMars v Berana nese a to v podobě mírné zaslepenosti, takže bude dobré nejdříve přemýšlet, vše uvážit a potom teprve konat, jinak se z omylů nebyhrabeme…
24.6.2007 v noci vstoupí Mars do znamení Býka.
Díky tomu se začneme potýkat s paličatostí, pokud si něco zamaneme, nehne s námi ani ""pár volů""..Mnohé naše myšlenky a aktivity budou soustředěny na peníze a materielní věci. Energie budeme vkládat do užitečných činnosti, které nám přinesou hmatatelné výsledky.
Zpomalíme sice tempo, ale zato budeme vytrvalí, houževnatí.
Až do 15.6.2007 bude na hvězdné obloze planetární konfigurace
T-Kvadratura
Je v proměnlivých znameních a tvoří ji
opozice Slunce - Jupitera k nim je v kvadraturách Uran.
Upozorňuje nás, že slibovat máme pouze to, co můžeme splnit,
větší pozornost máme věnovat listinám při podepisování smluv a dokumentů povšechně.
Problém zde vězí v naší lehkomyslnosti, neb velice snadno bychom se mohli dopustit omylu. Uran totiž na všechno bude spěchat, ale zbrklost či unáhlenost jsou špatnými rádci. Můžeme se také setkávat s tím, že nám naprsto bez zjevného důvodu nepůjde mobil, PC, nebo nenastartujeme auto, prostě problémy technického rázu.
Dlouhodobě jsme pod vlivem opozice Saturna vůči planetě Neptun.
**Takže pokud už delší dobu cítíte nejistotu, ničím nepodložené obavy, je to vina těchto dvou planet, neb díky nim můžeme nesprávně odhadovat situace, a může se také provalit sem tam nějaké lež či podvůdek…!!!

**Od 9.6.2007 se díky opozici planety Pluto vůči Slunci můžeme potkávat s větší hádavostí, netolerantností, neústupností…do hry může vstoupit i ničím nepodležená žárlivost…

**Napomoc nám ale příjde nejdříve planeta štěstí Jupiter a trigonem na planetu Saturn uvolní napětí, a posléze vytvoří

**Saturn trigon s Plutem,

**posílí naši vytrvalost a schopnost poradit si s problémy, podpoří naší podnikavost,to vše s rozvahou a klidem…

****
Takže jako vždy - ..""Konec dobrý - všechno dobré..""" Červnové dny plné pohody bez mráčků nad hlavou přeje všem ****
Naďa Šmídová

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek