Deníček Matýsků 23

Snažení

Ahojdá, tak se hlásím s dalším pokračováním deníčku o našich nejbližších a dneska to bude o našich otcích, tátech, tatíncích a taťuldách..O těch hlavách rodiny, které však často bývají jen těmi hlavami, jimiž mámy ? krky, otáčejí (tak jako u nás doma :))

Jistě mi dáte za pravdu že to, jestli je někdo dobrý táta vůbec nesouvisí s tím, jestli je to právě ten člověk, který nás zplodil. Já mám tátu ?vlastního? , ale i kdybych někdy zjistila, že není mým biologickým otcem, tak by se na našem vztahu nic nezměnilo, geny přece nejsou to jediné a nejdůležitější, co nám tátové předají.. Tátou se člověk nestane tím jediným ?aktem?. Táta je ten člověk, který vás drží za ruku, když se učíte chodit, nebo později vám drží sedátko, když se učíte jezdit na kole. Táta s vámi lítá v lese a vysvětluje, které houby rozhodně nebudete sbírat, táta vám drží palce, když jdete poprvé do školy, když se snažíte na další školu dostat..Být dobrým tátou je možná o mnoho těžší než být mámou ? máma má vztah a symbiózu s dítětem již po devět měsíců, co ho nosí v bříšku a dalších několik let je mu nejbližší osobou..Ale táta se musí pomaličku k tomu príma vztahu propracovat ? zvlášť když má doma malou princezničku a ne prince..Někde jsem četla, že vlastní děti vyrostou maminkám v bříšku, ale ty adoptované v srdíčku..A my dcerušky také musíme tátům vyrůst v srdíčku ? a je jedno jestli jsou to tátové ?vlastní? či ?nevlastní?.
A taky jsem četla jak mnoho dětí ? a zvlášť v poslední době ? své táty ani nezná ? příjdou večer domů, jdou spát nebo zase pracují, o víkendech taky pracují a na dovolené jen přemýšlí opět o práci.. a o svých dětech nic neví. To se pak může stát, že kluk který je zvyklý komunikovat hlavně s mámou, se zeptá na výsledek fotbalového zápasu také jí :-)
Asi nikdy nemůžu být dost svému tátovi vděčná za to, jak moc se mi celý život věnoval ? učil mě jezdit na kole, plavat, lyžovat, zavedl mne ke koním (a i když sám nejezdil, tak mě podporoval a vozil ke koním), celé dětství se mou sportoval a vymýšlel hlouposti. Byli jsme spiklenci ? chránil mě proti máminým výbuchům, žehlil největší průšvihy, aby se je máma nedozvěděla. Nikdy na mě nekřičel ani mě neuhodil. Táta je kliďas (znamení Býka..) a většinou se moc nenaštvává, ale zato když se rozzlobí tak to stojí za to.. Ale takhle naštvaný na mě byl jen párkrát v životě ? a vždy byl v právu, neboť jsem se chovala jako fracek..
Jak jsem dospívala, tak náš vztah poněkud ochladl ? mou vinou. S mámou jsme si rozuměli čím dál hůř, takže jsem se jí přestala svěřovat ? a tátovi tím pádem také.. To je totiž tak - u nás všechno musí hlavně vědět máma, o všem rozhoduje ona.. a táta stojí v pozadí a mlčí..Teď se za to stydím ? ale dřív jsem ho považovala za zbabělce ? že se nedokáže mámě postavit, že musí vždy být po jejím, že se od ní nechá urážet..Jenže jsem poznala že s mámou se prostě diskutovat nedá a že ve všem jí přitakat, je jediná možnost jak nespustit bouři jejího hněvu..Teď tátu spíš obdivuju- že to vydržel těch více než dvacet let a že to nejspíš i nadále vydrží ? už párkrát mi řekl, že se chtěl s mámou rozvést ? ale neudělal to ? kvůli mě..Takže, tati ? díky..
Ačkoliv ve vztahu ke svým partnerům a přátelům jsem byla vždy otevřená, dokázala jsem je obejmout a říct že je miluju, že je mám ráda, tak ve vztahu k mé rodině mi to moc nejde..U nás v rodině se prostě city najevo moc nedávají a i když se občas obejmeme, tak to prostě není ono. Nesnáším sice americké filmy, kde si rodiče s dětmi neustále říkají, jak se milují, protože to vypadá uměle a nepřirozeně, ale co bych za to dala, kdybych alespoň občas uměla říct ? tati, mám tě ráda..
Táta by pro mě udělal první poslední a já toho často zneužívala a zneužívám dosud a mrzí mě to.Pro něho vždycky budu jeho krásná holčička, on chce abych byla šťastná ? ale narozdíl od mámy ví, že o tom jaký si udělám život, abych šťastná byla, si musím rozhodnout sama a nikdy mi nevnucuje něco, co nechci s tím, že to myslí dobře a je to pro moje dobro..
Vztah s mámou máme pošramocený její vinou, vztah s tátou zase kazím já..Doufám, že se mi oba vztahy někdy podaří dát do pořádku..

Omlouvám se, že si tu tak vylívám srdíčko, ale vztahy s rodiči teď docela řeším a jsem moc zvědavá jak se budou vyvíjet až se (konečně!) definitivně odstěhuju..

Klaris

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 13.06.04 21:58

Juuuupííííí jsem prrrrrvvvnííííí!!!

…a teď si to jdu přečíst…

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 13.06.04 22:05

:o( Tak jsem to nestihla jako první :o(

Nevadí, jdu číst… :o))))

Radka

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 13.06.04 22:10

Klaris,
pěkný deníček, i když možná trochu smutný. Určitě se to spraví a vy zase budete mít mezi sebou super vztahy!!!

My máme s s tátou perfektní vztah. U nás doma byla máma ta, co zakazovala, táta ji zpracovával a následně povoloval… Když jsem v 16-ti chtěla vyrazit na svůj první vandr, řekla rezolutně - v žádným případě, vím jak to na vandrech chodí! Táta přišel za půl hodiny a říkal - jeď! Když jsem se chtěla s manželem (tenkrát ještě přítelem) odstěhovat do pronajatého bytu, opět řekla - ne, až se vdáš! Táta zapracoval a za dva týdny jsme se stěhovali :-)))) Tak takhle to u nás chodí…
I když taky nebylo vždycky jen sluníčko, v 17-ti jsem od táty dostala pohlavek, na kterej asi nezapomenu. Tenkrát jsem to brala jako křivdu, dnes už vím, že jsem si ho zasloužila :-))))

Klaris - vztahy jsou teď, když už u našich nebydlím opravdu mnohem lepší…

Jinak dneska přišla MS. Opět to udělala napínavý a přišla o 2 dny později. Ach jo!
 Dadla

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 13.06.04 22:16

Milá Klaris,

u Tvého komentáře jsem měla (a stále mám) slzy na krajíčku…

Mě vychovával nevlastní otec, když jsem byla miminko, tak se mamča vdala (ne za mého biolog. otce) a posléze se narodily sestry. Do svých 13-ti let jsem neměla ani ponětí, že táta vlastně není „můj táta“… Problémy začaly, až když se naši rozvedli. Nyní s ním nejsme v kontaktu ani jedna, protože se oženil, za manželku si vzal kurátorku pro mládež a dělal mamče docela problémy, neustále musela chodit na sociálku, kterou jsme měli také dost často doma, chodili jí vyhrůžné dopisy, výživné platil po směšných částkách, i když soud určil podstatně vyšší, ale protože ta jeho „hvězda“ byla zákonů znalá, věděla, že se mu nic stát nemůže, protože tu snahu má. Dnes je rozvedený, žije jako poustevník a je mi ho líto. Ale jak se říká, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Nechci být zlá, nenávistná, ale jemu skutečně nic dobrého nepřeji. Je to zřejmě ve mě… Několikrát jsem byla svědkem toho, když mamku bil, sprostě nadával… několikrát jsem ho zahlédla s milenkou (dokonce, když mamča čekala mou nejmladší sestru a ležela v nemocnici, kde po 24hodinách nedávali naději ani jí a ani sestře, se můj otčím před zraky mými a mé sestry „kurvil“). Vzpomínky na něj, myslím tím ty hezké, mám tak do 6-ti.
Dodnes, když se s mamkou bavíme o „něm“ a já se jí ptám, proč s ním vůbec vydržela 15-náct let, tak odpovídá, že kvůli nám. Ono uživit 3 děti skutečně asi není procházka růžovým :,-(em.
Skutečně závidím ostatním holkám, co mají táty (viz Klaris), kteří se jim věnovali… :-(

Omlouvám se, že jsem si sem tak akorát postěžovala, ale na tátu vzpomínky pěkné nemám, a vlastního neznám, protože stačil umřít dřív, než jsem se narodila.

Mějte krásný večer, čekám na vyhlášení Superstar a jdu spát. Zítra je pondělí… ach jo… :-(((

Radka

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 13.06.04 22:32

Klaris, to je tak nádherně napsaný deníček, až mě to vzalo u srdce. Chvílema jako bych četla o mém otci…

Od 5 let, kdy jsem ho měla to pro mne byl Chlap. Vodák, rogalista, horolezec, dobrodruh, neuvěřitelně pracovitý klaďák.
S mámou se nikdy nehádal, vždycky, když se schylovalo, tak řekl : „Ano maminko, máš pravdu“. A šel do garáže vyrábět poličku…(střelec)
Zpočátku jsem mu nedůvěřivě říkala jeho přezdívkou od vodáků „Tyláku“. Asi po roce „taťuldo“. Byla jsem hodně citlivé dítě a „tati“ mi zpočátku nešlo z úst. Když se ale narodil bráška, už to byl taťka.
Nedělal rozdíly, učil mne lyžovat, plavat kraulem, rozdělávat oheň, tábořit (často ještě i s mámou jezdili na vandry), donekonečna mi vysvětloval princip telefonu a elektriky. Kdykoliv jsem měla nějaké přání, snažil se mi ho splnit. Chtěla jsem tenkrát blikací zvířátko, které mívali řidiči autobusů na palubovce. Při zapnutí blinkrů jim blikaly očička. A to celé mělo být v jakési nádrži s vodou, protože jsem tam měla ostrůvky a tak. Udělal to . Vyrobil i nemožné. Když mi koupil dárek, byl to zaručeně dárek praktický :-))) Knížky - atlasy, encyklopedie, ale taky foťák, kolo, lyže, brusle. Později mě naučil fotit a vyvolávat černobílé fotky. Ve fotokomoře jsem trávila několik let mládí. Často mě chválil. Pak (asi ve 13 letech) vzal naši zbrusu novou Škodovku a učil mě na parkovišti řídit. Klidně, trpělivě.
Když zjistil, že jezdím v pátek ze školy (asi v 16) stopem, s klidem mi řekl, ať si dám bacha, aby mě někdo nepřefik (doslova!!!).
Důvěřoval mi. Mohla jsem jezdit sama s kamarádkou na naši chatu, protože jsem od něho vše uměla a věděla, kde je hasičák, jak ho použít, jak vyměnit plynovou bombu a chatu prostě „ohlídat“.
Když jsem byla za školou, šla jsem za ním, ne za mámou. Věděla jsem, že bude trestík, ale nebude dlouhé kázání.
V pubertě jsem od něj dostala zaslouženou facku. Pamatuju si ji dodnes. A ty slova, co jsem mu řekla. (bylo to o tom, že na mě nemá právo, protože není můj táta) Mrzí mě to stále a bohužel mu to už nemůžu říct. Taky nemám ráda americké filmy, kde si 5× za den řeknou do telefonu miluju tě. Byla bych ale vděčná, kdybych mu to mohla říct jen jednou. Nestihla jsem to.
Tak alespoň mámě dávám často pusu a i když zrovna miluji tě neříkám, snažím se , aby to věděla.

Pajdule

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 14.06.04 06:36

Ahojky!
Děkuju Klaris za tenhle deníček ještě víc,než za ten minulý.
Od malička byl pro mě tatínek vším.Měl na mě vždycky čas a narozdíl od maminky byl ochoten si popovídat a neříkal mi,abych se šla učit,nebo uklízet.Také jsem od malička zalézala spíš za tatínkem do garáže,než za maminkou do kuchyně.
Byla jsem v sedmém nebi,když se mnou jel na dovolenou a chodili jsme po lese,nebo jezdili na výlety po hradech a zámcích,Předcházela tomu sice vždycky dlouhá příprava,ale hrozně jsme se tomu nasmáli a připadali si moc důležití.
Když jsem začala rozum brát a začali se mil íbit chlapi,tak jsem vždycky hledala takového,který byl podobný tatínkovi.Hrozně se mi líbit.Byl černovlasy,tmavooký a pořád krásně opálený.PRostě super chlap.Alespoň se mi to zdálo.Díky němu se mi líbili starší chlapi.Jeho vrstevníci byli daleko zajímavější,než ti moji.A když zešedivěl,tak byl ještě hezčí.
Když mi bylo devatenáct,tak dostal tšžký infarkt,ale velmi statečně se s tím popral a byl skoro takový,jak dřív.Jenže ho nemoc za pět let doběhla a přemohla ho loni v únoru.Jeho laskavé srdíčko se zastavilo a nás opustil ten nejlepší chlap na světě.Až budu mít jednou syna,ponese nejkrásnější mužské jméno na světě.Vojtěch.Aby měl můj milovaný tatínek radost.
Moc se omlouvám,že jsem si tak postýskala,ale jsem hrozně bolavá a nějak to muselo ze mně ven.Přeju krásný den a opatrujte si své pokládky.Nikdy nevíte,co přijde.
Nafteta

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 14.06.04 09:02

Ahoj holčiny moje,
tak doufám, že ta divočina, co jsem měla v práci koncem minulého týdne už se nebude opakovat a já budu mít víc času na deníček.
Rudá mrcha se dostavila s naprostou přesností a nedala mi ani půl dne nadějí, takže hurá do dalších snažících dnů.
Teď něco k tématu:
Můj táta je fajn člověk. Jak už jste některé říkaly, tak ani u nás se nikdy nekonala „amerika“. Myslím tím objímání a to klasické: „Miluju tě“. A fakt je, že můj táta ani není ten typ. Jednou se mi máma svěřila, že jí nikdy neřekl, že ji miluje. Prostě takový není. Když jsem se mamky ptala, jestli jí to nevadí, tak se jen smála a řekla mi, že to nepotřebuje slyšet, že to přece ví. Táta vážně nedává pocity najevo ani trošku. Vživotě jsem ho neviděla brečet a věřím, že ho ani vživotě neuvidím. A nepřijde mi to divné, prostě každý jsme jiný. Tímhle vším nechci říct, že by můj táta byl necita, to rozhodně ne. Je fajn, samozřejmě, že když máma zakázala, cesta vedla k tátovi, tak jak to dělá snad každé dítě. Teď, když už jsem starší, všímám si věcí, které mi jako dítěti unikaly. Některé tátovy vlastnosti bytostně nesnáším. Například lehkovážnost stran peněz. Už jednou se pekelně spálil, ale pořád se dokáže nadchnout pro absolutní blbost a je přesvědčený, že na tomhle by vydělal… Holt, podnikatelského ducha nemá a občas mu chybí reálný pohled na věc. Ale jinak ho mám samozřejmě ráda a naše občasné výměny názorů (ne hádky, opravdu jen výměny názorů) mi nedělají velkou hlavu.
Tak holčiny, doufám, že některá už konečně přijde s tou skvělou dvoučárkovou zprávou !!!

P.

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 14.06.04 09:03

Ahojky holky!
Monaliso, Pajdulko, Naftetko - čtu vaše komentáře a bulím.. Asi nemůžu být nikdy dost vděčná za to že mám prima tátu a že jsme měli větší štětstí protože ještě žije (popisovala jsem to v minulěm deníčku..)
Ale víte jak se říká - nevíme dne ani hodiny - nikdo z nás neví jak dlouho tu bude..a tak bychom blízkým asi měli dávat najevo svou lásku hned..protože nikdo neví co se může stát..
 K.

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 14.06.04 09:25

Ahoj holky při blbém pondělku,
tady to na čárky nevypadá, přestože jsem měla „neplo“ měsíc, stejně jsem bt měřila (co kdyby zázrak, že jo) a dneska pokles, navíc pondělí- to jsem vzteklá jak pes. Břicho mě bolí už od soboty a to mám mít ms až tak pozítří. Manža vtipkoval, jestli to nebude (ta bolest) kinder a já volala „kinder to nebude, průjem…“. A taky jo :-))).
V diskusi těhule to taky všechny dostaly, jen karkulka dneska zahlásila úspěch po prvním snažení. Tak to tady vypadá na dubno- květnová dítka :-))) (optimismus mě neopouští).
Hájí, jak to je s tebou, už jsi vyléčená z kvasin? A bude snažení, nebo až na tu lvici??? Upřímně řečeno, moje sestřenka vy:,–(ila po 10 letech HA, je jí 29. Ale její manža musí dávat pozor, protože má v plánu otěhotnět POUZE v srpnu, aby měla mimi na léto. Ha ha. Moc bych jí to přála, ale nějak se musím smát té pravděpodobnosti. Kdyby si přečetla pár stránek tady z e- mimi, asi by to pochopila. Já jí říkám, ať se tomu nebrání a nechá to přírodě, ale nechce ani slyšet. A že když se to nepovede, tak zase za rok, protože přes léto přece nebude tahat obrovský buben.
Ale je to každého věc :-))).

Tak holky, kdo tady ještě čeká ms? Budou nějaké testíky? Už docela dlouho nebyly plodné deníčky, zachraňte to některá a dodejte optimismus snažilkám!!!

Pajdule

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 14.06.04 10:02

Já zase bulím,když čtu,jak moc fajn tátu máš a hrozně Ti to přeju.Hrozně bych ho teď potřebovala.Vy­plakala bych se mu na rameni.Úplně slyším ten jeho laskavý hlas,který hladí víc,než cokoliv jiného.Moc lituju toho,co jsem mu neřekla a už nikdy neřeknu.A až se budu jednou dvávat,on u toho nebude,aby mě dovedl k oltáři.Sakra,už mi zase tečou slzy.Jsem dneska nějak ubrečená.
Nafteta

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 14.06.04 10:34

Nazdárek : -) při tom, jak správně říkáš, blbém pondělku :-).
Já začala špinit v sobotu, tj. dvanáctého, takže díky té úžasné proveře mám pro změnu místo 44 dnů cyklus 25 dnů. Skvělý. Zatím jedu 3. den v „játrech“ :-(((.
Jináče zvažuju, jestli se teda začnu snažit, protože ta naivita, že jako když se rozhodnu otěhotnět pátýho ledna, tak otěhotním pátýho ledna, už mě dáááávno přešla :-)))))).
Měla bys to té sestřence vysvětlit :-)))).
Po MS, jestli z toho vůbec pořádně bude, si zakočím k MUDr., ať ty potvory kvasinatý zkoukne, a pojedem dál :-)).
 H.

 
Anonymní  14.06.04 10:41

Naftetko já taky ještě teď, po 14 letech často pláču. Jsou chvíle, kdy to jeho rameno prostě potřebujem, kdy je nám líto, že u toho a u toho zrovna není… Brečela jsem na bráchově svatbě, protože ji už nezažil, když se bráškovi narodila holčička, že jeho hlavní pravé vnoučátko nikdy neuvidí. Brečím, když si představím, jak by moje holky učil všemu, čemu učil mě a jaký by to byl skvělý děda. Můj tchán zná akorát hospodu a na vnoučata zvysoka s… Nemají dědu.
Bude to bolet hodně dlouho, jenom se to časem trošičku zmírní. Ujišťuju tě, že je jim tam nahoře fajn, mají se naprosto skvěle, nic je nebolí a k nám by už nechtěli!!! Jednou se tam potkáme a já se od té doby, co zemřel přestala bát smrti!!!

Jak budeš mít malého cvrčka, bude to o moc lepší, uvidíš.

Pajdule

 
Anonymní  14.06.04 10:47

:-))) Hájí, 25 je lepší, než 40 a víc :-))). Máš víc možností se snažit. Sestřence to tluču do hlavy, připadám si jak pesimistický debil, ale je to houby platné. Ona je tvrdošíjný býk a bude si muset počkat na realitu :-))).
Tak krásné blbé pondělí (už jsem lepší, je po 10h :-))) a vehementně píšu do diskusí, abych se odreagovala od mé přiblblé práce :-))
Pajdule

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 14.06.04 11:05

:-DDDDD Však jí příroda naučí :-).
Noo, po kafíčku se ten pondělek opravdu malilinko vylepšuje :-). V diskusích jsem tě našla :-D, ale musím říct, nějak mi to popisování „těhu“ a „netěhu“ příznaků začíná lézt na nervy. Jako bych z některých těch příspěvků cítila, jak děvčata chtějí být neustále přesvědčována druhými, že jsou určitě těhu, a že určitě a určitě a tenhle měsíc už určitě.......­..začíná mě to unavovat. Zaplaťpánbůh za naše deníčky, i když dnešní téma zdá se není pro mnohé to nejšťastnější.
 H.

 
juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 14.06.04 11:16

zena moje zlate ja len hlasim ze zijem a davam sa do kopy,este sa trochu chvejem ale snad to dospim,potom napisem viac.

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 14.06.04 11:19

Mluvíš mi z duše.Přesně tak.Moje maminka,když tatínek umřel,tak si volala na jeho vypnutý mobil,aby ho slyšela.Měl totiž namluvenou hlasovou schránku.Tak alespoň tak slyšela jeho hlas.Ale myslím,že to už nedělá.Teď má dokonce i kamaráda.Moc jí to přeju.Alespoň ona je v pohodě,když já mám srdíčkov troskách.
Nafteta

 
Anonymní  14.06.04 11:46

:-))) jééé Hájííí, s těmi těhu-netěhu jsi to vystihla přesně. Občas se musím smát. No, nebyla jsem na tom první dva měsíce o moc líp :-))). Čím víc si to ale holky vsugerovávají, tím větší je pak to zklamání. Ale zase se utěšují :-))). Příště už určitě :-)). Nechci to zlehčovat, ale taky mi to už leze na nervy :-))))))
Pajdule

 
Dadunka
Kecalka 131 příspěvků 14.06.04 11:57

Ahoj, holčiny.

Tenhle týden začíná kolototoč přijímacích zkoušek, takže se asi sem moc nedostanu. Ale určitě si najdu chvilku aspoň na přečtení vašich příspěvků

Klaris, skutečně nádherný deníček. Taky jsem měla skoro slzy v očích při jeho čtení a čtení komentářů. Já mám to štěstí, že můj tatínek stále ještě žije a naše vztahy jsou a vždycky byly perfektní. Vždycky jsme si rozuměli a i když s něčím nesouhlasil, tak nám jen předložil svůj názor a jestli se nad tím nechceme zamyslet. Nakonec jsme se ségrou vždycky došly k závěru, že má vlastně pravdu.
Jediná věc, kterou mamku opakovaně vytáčel (a já se jí nedivím) byla jeho schopnost odjet na chalupu a vrátit se až kdoví kdy. Telefon tam nejdřív nebyl, pak ho ale stejně nezvedal, protože něco kutil a neslyšel ho. Mamka už šílela, jestli se mu něco nestalo, protože třeba slíbil, že přijede brzo odpoledne, byla už tma a on nikde. Teď se na chatu odstěhovali oba, tak ho má aspoň na očích a je jim tam mnohem líp než v paneláku.

Tak už by se skutečně mohly objevit další //, podezřele dlouho se nekonaly. Já jsem čtvrtý den po OVU, takže s testováním mám ještě čas. Já bych si tak straaašně přála, aby to tenhle měsíc vyšlo !!! Koukala jsem do omalovánek podle Pajdule, krásně se kryjí zelené a červené dny i ovu. Manžílek se tulil o sto šest, tak snad to vyjde. Navíc by mimís byl nejspíš březňátko, stejně jako já :))

Dáša

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 14.06.04 13:44

Právě, Pajdi, za měsíc dva pokusů tě to přejde, a spíš se svěříš, když něco není, jak být má, a neomíláš dokola všechny pseudopříznaky, které stejně máme pravidelně všechny :-DDDD.
 H.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 14.06.04 18:36

Krásný večer, berušky moje,

jdu si k Vám dnes „jen“ pro radu. Beru antikoncepci, ale to už víte :o).
Už tak cca 4-5dní mě hrozně bolí prsa, nemůžu si na ně ani sáhnout. Tak jsem se dnes rozhodla koupit tt, protože jistota je jistota, že? :-)
Je to test Babytest za cca 27,–Kč a je tam náznak druhé čárky. Nevím, co si mám myslet. Na posledních testech minulý cyklus jsem je měla na všech testech!!! A stejně z toho nic nebylo :-(.
Mám docela strach, jestli to skutečně není mimi, protože HA pořád beru. Mám ji vy:,–(it? Nebo pokračovat v užívání? Také jsem dnes začala špinit a to beru teprve 10-tý prášek!!! Fakt jsem z toho docela bezradná :-(

Prosíííím, poraďte mi, co dělat :-)

Krásný večer,

Radka

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 14.06.04 18:38

Dášo - moje „omalovánky“ se teda rozhodně nekryjí :-))). Podle nich by jsme se mohli usnažit :-))). A březňátko už asi nestihneme, ms dorazila včera s plnou parádou :-(((.

Hajinko, Pajdule - já věřit svým „těhu“ příznakům, tak jsem těhotná desetkrát do roka :-))) Taky mi to sledování už leze na nervy…

Radko - neposílala jsi mi náhodou email?? Měla jsem něco od tebe v poště, ale hlásilo mi to virus, tak jsem to raději smazala!!

Dadla

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 14.06.04 19:12

Dadluš, ne!!! Žádný e-mail jsem neposlala!!! Mě se dokonce stalo, že posílám viry sama sobě!!! Dokonce od emimi - od Šárky - jsem dostala vir! Kam se dnes ty frajeři - hackeři - nabourají. :-(((

Přítel mi pořád nadává, že to mám z toho, že se všude registruju a tak, a potom není problém hacknout můj email!!! Jemu totiž žádný vir do pošty nepřišel a já jich denně stahuju desítky, začínám z toho být hotová :-((.
Tak si na to, holčinky, dávejte pozor!

R.

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 14.06.04 19:14

Pajdulko,

četla jsem Tvůj příspěvek do diskuze těhule, ale nevím, jak často nás tam navštěvuješ, tak píšu sem :-)

Držím palečky, aby ten 7-mý měsíc snažení vyšel. Já už tt přestávám věřit, protože opět mám slabou čárku a to beru HA (protože mě můj doktor ujistil, že těhu nejsem). Je to docela divné, protože na to, jak je slabá, bych musela otěhotnět skutečně v ten den, co jsem začala brát HA, dřív určitě ne, protože to už by byla mrška silnější!
Moc Ti držím palečky, a nejen Tobě, ale všem snažilkám matýskatým tady!!!

Radka

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 14.06.04 20:00

Radko,
já jsem si proto, že se registruju na různých stránkách, založila zvláštní adresu a poštu z ní si pro jistotu nestahuju do Outlooku. Mimochodem dneska jsem mazala už tři viry!!
 D.

 
Anonymní  14.06.04 21:43

Ahoj holky,
opět jsem tu na skok.
Klaris -díky za super deníček.
Já nemám moc super vztah s otcem. Naši se rozvedli - když mi bylo 8 a vztah mezi nimi nebyl růžový ani před rozvodem.
K otci jsem jezdila jednou za 14 dní, ale jeho víkendy s dcerou probíhali před TV a o mě moc nejevil zájem. Teprve po letech jsem pochopila, že tatínek, by se měl chovat asi jinak.
Magiko a holky - moc díky za gratulace k ukončení školy!
Jinak jsem dnes 30 DC těhotně se necítím a navíc trochu špiním. Takže hurá do dalšího snaženíčka! Mějte se moc hezky
 Mila

 
juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 14.06.04 22:59

tak vas vsetky pozdravujem ,fiesty pokracuju ale ja som uz unavena tak sedim doma-pacico nie ten veselo az do piatej do rana-neviem kde sa to vnom berie.vsetko bolo super vsetcia okrem neho ma pochvalili aka som pekna-po dlhom hucani na neho ma pochvalili aj on.opita som ani nebola len tak naladu -ono pokazilo sa pocsie zacal fukat studeny vietor tak sa nesedelo dobre na terase a vnutre v baroch bolo plno ludi.
vstah k mojmu otcovi-mala som ho velmi rada ovela viac ako mamu,bol pre mna vsetkym -chudatko moje zomrel uz pred 12.rokmi a tiez som mu nestihla povedat ako ho velmi lubim a podakovat mu za vsetko co pre mna urobil,od mojich desiatych rokoch sa o mna staral.pral mi varil-naucil sa aj piect kolace-on vam bol taky dobracisko za cely moj zivot ma udrel raz.zabil ho alkohol-niekydy sa ani necudujem ze sa upil k smrti -po tom vsetkom co zazil-inac sa podoba s pacicom ,male plesate modrooke cudo-aj vela vlasnosti maju spolocnych.
ja si pametam ako mala som s nim chodila v:,–(e ,ludia ho dost volali aby im vymaloval ,zabil prasa,urobil to alebo to-robil vam ako taky vol a moja mati-ta len minala a minala,ale nie na nas-doma niekedy nebolo ako sa hovori ani korka chleba ale moja mati -herecka-dost staci lebo sa rozrevem.
baby nasla som jednu stranku -tyka sa opacneho problemu ako sme my-je to video vola sa to nemy vykrik-je tam natocene ako sa robi potrat-je to hnusne ,odporne-nemohla som to dopozerat musela som to vypnut-ak mate silne nervya zaludok tak napisem adresu ale upozornujem ze je to ozaj nieco strasne,to male sa tak brani uhyba sa pred tym hakom -nemohla som.adresu zatial nenapisem nechcem aby ste mi nadavali ,ak budete chciet tak ju napisem.
radka ty si zahada sama o sebe,niekydy moze byt test poz.ak mas cystu ,ja byt na tvojom mieste idem znova k lekarovi.

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 15.06.04 07:28

Dobré ráno, holky.
Tak už jsem se sem včera nedostala, ale o to víc jsem se na vás těšila dneska.
Juanco, mluvím za sebe, ale já se bez takového zážitku (zkouknout to video) radši obejdu. Například mojí sestře něco podobného pouštěli kdysi ve škole v rámci vyučování, ale mě se tahle podívaná „nepoštěstila“ a radši to tak nechám. Jsou holt věci, které vidět nemusím a úplně mi stačí tvůj barvitý popis, abych věděla, že nebudu pokoušet svoji hlavinku. Po podobných „zážitcích“, pokud vidím něco strašného, se mi tyhle výjevy dlouho udrží v hlavě a donekonečna si je potom omílám. Fuj fuj fuj, nechci vidět nic ošklivýho. Jo, takhle na porod, to bych se podívala. Aspoň bych konečně věděla, co mě jednou (doufám) čeká :-DDD

Monaliso, upřímně řečeno, z tvých stavů, příznaků, těhu a netěhu jsem už divoká. Tím nechci říct, že bych nad tím mávala rukou, to ne, jenom už se v tom prostě nějak nevyznám. Není možné, že prostě u tebe velmi silně funguje sugesce? Já nevím, ale mít pořád slabou čárku na testu a nic z toho musí být na zbláznění… Vážně ti neporadím. Samozřejmě, že je možnost otěhotnět i při braní HA, ale myslím, že pravděpodobnost je dost malá. Holka, měla bys vypnout. Po dobu, co budeš brát prášky na to prostě přestaň myslet. Já vím, že se to lehce řekne, ale zkus to. Mám totiž pocit, že tvoje tělo se přizbůsobuje tvým přáním, ale pouze ve formě příznaků, stavů a podobně. Doufám, že až dobereš HA, tak si tělo dá říct a ubytuje u sebe mimíse.

Holky moje, přeju všem krásný, sluníčkový den a pište. Já se taky polepším.

P.

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 15.06.04 10:30

Ahoj Matýskandy,

Pomalu se rozjíždí ms, jak jsem včera při mém debilním pondělku s pms včetně hysterie :-))) předpokládala. Završením mé včerejší depky byl příjezd tchyně i tchána s kufry - takže na celé léto. To bude snažení. Kdykoliv mi vpadnou bez klepání třeba až do ložnice a hlavně se v období snažení nemáme stresovat, že… Už se tak strašně těším, až v srpnu vypadnem alespoň na ten týden!!!
Radko, občas čtu diskuse, těhule taky (i když ne celou, to bych tady musela sedět vytrvale:-))) a přispěju. Teď bude moje snažení teprve šestý cyklus (ještě ne sedmý měsíc), díky díky za podporu!!!
Holka, taky nevím co se to s tebou děje. Na tvém místě bych se vykašlala na HA, vypla, neměřila, netestovala. Já vím, že se to lehce řekne. Ale minule jsi pravděpodobně otěhotněla, i když se to „nechytlo“, jsi zdravá a klučinu jsi počala taky spontánně, tak nevidím důvod, proč by tomu tak nemohlo být i nyní. Ono se sice po vysazení HA uvolní někdy víc vajíček, ale zda se u:,–(í, to stejně nelze ovlivnit HA. Spíš ty čajíčky, životospráva, vitamínky. Když ani to ne, tak snad ten Duphaston. Já, pokud se mi to nepovede do konce léta, se o něm poradím s doktorem. Zatím ale jen ty přírodní prostředky, nechci se cpát předčasně hormony. Taky už hodně přemýšlím o každé cigaretě ke kafču a vyměňuju ji často za žvýkačku. Sice jsem četla hodně moc o mamčách, které přestaly až po početí a některé kouřily i krabičku! denně, ale taky vím, že to tělo na mimi moc dobře nepřipraví :-))) No, uvidíme, zatím se snažím fakt omezovat a alespoň nemusím poslouchat ty manžovy přednášky :-))))

Pajdule

 
juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 15.06.04 10:56

tak mi vcera odisiel synator na dovolenku-ten sa ma ,isiel s kamosmi do talianska a odtial do chorvatska-ja mu tak zavidim .ostali sme s pacicom samy ako taky dvaja holubkovia.teraz mam obdobie snazenia podla hviezd tak uvidime ci hviezdy nesklamu ,teraz to vychadza presne cez ovulaciu ale vychadza to na chlapca a to bych nerada ale bola by som rada keby to vyslo,maly pastierik by nam tu pobehoval.ja som siv cera pozerala dovolenky ale asi sa supnem k pacovej sesternici maju na cele leto prenajaty dem na plazi tak by ma to vyslo lacnejsie a hlavne pacico by bol kludny ze mu nezdrhnem na more lovit ryby.
pajdula s tym fajcenim mas pravdu ,neni dobre fajcit ale tiez vidis ine ako fajcia a zadari som pisala o jednej co byva tuna tak ta si slaha marisku ako besna je totalna troska a ostala tehotna bez problemov -tak ze …dokonca moja kolegyna cele thotenstva fajcila marisku ako besna -malemu neni nic je nadherny -ja fakt niekedy nerozumiem -pre mna je jasne ze ked sa zadari tak fajcit nebudem ,nefajcila som ani pri mojom synovi ale kym som neni ,ja fajcim tak ze niekedy jednu dve za den ale mam dni ze stiahnem aj dve krabicky.

 
Anonymní  15.06.04 15:23

baby neviem ako vam ale mne to strasne dnes blbne neviem sa sem dostat ,idostala som sa sem cez moju postu ,stale mi ukazuje strasnu chybu.na dnes to uz necham a idem do roboty.
neprihlasena juanca

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 15.06.04 15:30

Jejda tady je dneska ale mrtvo…

Juanco, tak to jsme na tom stejně. Za den sem tam nějakou, ale když se někde sedí a popíjí, tak to jede jedna za druhou :-))).

Raduško, ještě mě tak napadlo, jak to máš daleko s rozvodem? Zkus to popohnat, už kvůli tomu otěhotnění. Já nechci chytračit, ale kdyby se ti mimčo narodilo ještě v manželství, automaticky mu zapíší do rodného listu manžela!!! A pak by tvůj přítel musel SVOJE dítě složitě adoptovat a čekal by vás další soud. Nehledě na to, že by tvůj manžel musel platit alimenty na obě děti, tak, jako musí platit tvůj přítel na cizí dítě. Také po rozvodu je myslím nějaká doba, kdy to ještě přiřknou manželovi (což je děsný, protože když se někdo rozvádí, tak spolu přece nespí:-))). Asi bych se být tebou ubírala tímto směrem, snažila se dořešit právní stránku a zaměstnat se tím, je to důležité. A uvidíš, jen na to snaženíčko zapomeneš, zjistíš, že je drobeček na cestě. Moc ti to přeju a buď hlavně v pohodě, máš to s tím tvým tělíčkem pěkně zapeklitý :-)))
Pajdule

 
Magika
Kecalka 159 příspěvků 15.06.04 16:36

Ahoj Matýsci,

tak jak se máte. Koukám, že je tu pěkně mrtvo:(
Já jsem teď pořád tak unavená a bez nálady, že lezu na nervy i sama sobě:)))
Jestli znáte takovej ten stav „napřesdržku“ tak přesně taková teď jsem!
Ve čtvrtek si jdu pro těhu průkazku a na odběry tak už se těším. Úplně jsem přestala jíst maso - jakékoliv. A to jsem byla vždycky masožravec! O víkendu jsme grilovali a já jednou kousla do masa a už jsem nepokračovala - normálně se mi zvedl žaludek…ble:(((
Co jste říkali na superstar - koukáte?
My pravidelně a tentokrát jsem teda čuměla. Ne že bych Samerovi fandila, ale že vypadne mě vůbec nenapadlo.

Monaliso: jseš opravdu záhada!!! Ale myslím, že se těmi testy jenom zbytečně nervuješ! Zapomeň na ně a proboha už netestuj!!! A tím spíš, že se teď nesnažíte.
Za ušetřené penízky z testů si kup něco hezkého nebo jděte s přítelem na večeři a uvidíš že to jsou o hodně líp investované peníze!
Začni s testováním až po vynechání MS po nechráněném cyklu a jak psala Pajdule zkus vyřešit rozvod atd. a užívej si léto!!!

zatím se mějte krásně
papa Magika a Ledňáček

 
Anonymní  15.06.04 16:51

No nazdárek, těhulko, konečně se taky hlásíš! Bledňáček už je teďka vegetarián, to je dobrý…Taky si jídelníček bez masa neumím představit. Ale bůhví, co mi pak „nebude po chuti“ :-))), tenkrát kečup. Nesměl být ani na stole!!! A taky těžší vůně, na některý ženský jsem byla úplně alergická :-))). Kdy jdeš na ultrazvuk? Koukej poslat fotku !!!
nepřihlášená Pajdule

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 15.06.04 17:21

Kočičky, krásné pozdní odpoledne!!!

Tak stále špiním, ale podobá se to spíš růžovoučkému hlenu :-(((, vůůůbec nevím, co to moje tělo dělá! Na testy vážně kašlu, udělala jsem si ho jen proto, že mě bolí ty prsa, fakt dost děsně, ale asi se to pojí s tou HA. Snad… Přemýšlela jsem, že bych v práci ten tt naskenovala a poslala Vám ho, aby jste se koukly, jestli neblbnu jen já, ale ta druhá, i když slabá, tam prostě je!!!

Dobrá, dušičky, vypínám… :o))) Budu si užívat slunného léta (snad bude :-)) a na konci srpna Vám tu snad něco oznámím… :-))). Možná má Pája pravdu, že ta sugesce dělá hodně, i když teď nevěřím, že na to mysllím, fakt neee, protože beru tu antikoncepci. Jdu myslet na něco jiného. Začátkem léta nám synátor odjíždí na chaloupku s babičkou a dědou. Jejda, to se budeme míííít!!!

Jinak, Pajdulko, s tím rozvodem jsme na štíru. Dokud nebudeme mít udělané výživné a výchovu synka, tak se nečapeme… A tím, že jsem se koncem roku 2002 přestěhovala do Chomutova, tak loni!!! v září tu Dohodu o výchově a výživě na nezl. dítě poslali z Teplic sem k soudu, protože tu syn navštěvuje MŠ. Tudíž mi přiřadili číslo jednací, jako bych to podávala v září 2003!!! Už jsem si tam byla vyřvat hlasivky, tak snad s tím začne někdo něco dělat :-))

Krásný podvečer a nashledanou zítra!!!

Radka

 
Magika
Kecalka 159 příspěvků 15.06.04 18:00

Ahoj Pajdule,

UTZ mi snad udělá v ten čtvrtek, ale já to nemám jak a kde naskenovat:((( takže asi nepošlu:(
A k těm chutím: jakmile vydím kopr tak to je žůžo a to jsem koprovku měla vždycky ráda tak nevím proč:) Živím se převážně ovocem a jogurtama. No snad aspoň netloustnu. Dnes jsme byly s kolegyní na oběd v KFC a já si dala bramborovou kaši a kukuřičnej klas - pěkná kombinace:)))
Je taky pravda, že jsem se úplně přestala vonět. Normálně používám Hugo Bosse ale teď se jenom myju a používám tuhej Secret bez vůně. Lahůdka je taky jet v těch horkách odpoledne autobusem - ty hromady zpocenejch těl brrrrrrrrr:)(
no to jsem si hezky postěžovala - tak se nezlobte
papa M. a L.

 
Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 15.06.04 18:54

Ahoj holky,moc Vás zdravím!
Dlouho jsem se neozvala,ne,že by se mi po Vás nestýskalo,často jsem si říkala,co asi děláte.Vůbec jsem ale nechodila na počítač.Vrhla jsem se na zahrádku,s manželem máme teď moc práce a snažím se psychycky zotavit.

Teď už bych byla v 7,5měsíci.Výs­ledky z genetiky ještě nemají kompletní,takže důvod,proč nám mimi v bříšku umřelo ještě neznáme.Ale volala jsem tam a odvážila jsem se zeptat na pohlaví.Tak by k naším dvoum klukům přibyl další chlapeček.Za dva měsíce se začnem znovu snažit.Správně by to mělo být za tři,ale já si tu dobu o měsíc zkrátila.Tedy ještě půjdu na gyn.vyšetření a genetické vyš.Doufám,že tam i tam problém nebude.

K tématu,můj vlastní otec utekl v 68 /byly mi 2roky/ za hranice a mamku nechal v republice samotnou se mnou a bez prostředků.Pak se vdala,ale táta se moc do výchovy nezapojoval.Byl takový „neaktivní“,nebyl zlý,ale do života mi toho moc nedal.Naši se rozvedli,když se mi narodil první syn.Kluci dědu skoro neznají,občas ho potkají,ale ani neví jestli mají pozdravit ahoj nebo dobrý den.Manželovi tatínek umřel,také v době,co se první syn narodil.Takže u nás děda vlastně nefunguje.

Už se těším,až budu moci být snažilka s Vámi.

Zase se za Vámi přijdu podívat.

Mějte se krásně, Vaše Dandule

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 15.06.04 20:01

Ahoj Dandulko,
já se na tebe moc těším! Myslím na tebe často, tenkrát když jsem vlezla poprvé do deníčku s příspěvkem, tak jsi mi první odpověděla a dodala hodně odvahy se do toho sanžení znova pustit.
Takže tady na tebe budu čekat a doufám, že ti tu odvahu budu pomohu vrátit zase já, samozřejmě s celým kolektivem Matýsků!
Pajdule

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 15.06.04 20:03

H Á J I N K O tohle je poprvé, co jsi tu nebyla celý den!!! Kde couráš?????
Nejpozději ráno se hlaš !!! :-)))
Pajdule

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 15.06.04 21:07

KOťátka taaady je ale mrtvoučko - kdepak se couráte (Hájinko????)nep­ředpokládám že všichni se učíte nebo otročíte na zahrádce jako já (to obé střídavě .-) a sem pěkně utahaná)..
No a občas sem tak utahaná že přinutit se večer k tulení bývá skoro nad naše síly (a ráno to nejde - miláček vstává o půl paté..)ale jsem teď 13DC tak se tento týden musíme tulit o stošest.. (utěšuju se tím že stejně doporučují tulit se obden :-))
Dandulko: já se už taky těším až se k nám zase přidáš, sice jsem přišla až tys tu v podstatě nebyla ale při pročítání deníčků jsem to prožívala s tebou stejně..Tak vítej zpět..
Radko: nohy nahoru, do ruky koktejl a nepřemýšlet, nestresovat a netestovat. NO a abych pravdu řekla - já bych tu HA už znova nebrala - nemyslím si že by to k mimískovi zas až tak pomáhalao..a jak říká Pajdule - nač se zbytečně cpát hormony..No ale to je jen můj náázor - prostě to tak cítím a mě HA nesmí do domu..
Magiko - jo to znám to napřesdržku, to mám často a to ani těhotná nejsem :-)) měj se hezky a pozdravuj toho svého vegetariánka :-))

no nic já jdu hajat a možná bude i nějaké to tuleníčko, pokud ovšem jeden z nás dřív neusne :-))

pá Klaris

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.06.04 07:33

Hóóój holkýýý.
Tak jsem právě včera zaznamenala óbrovský úspěch. Naplánovala jsem totiž dovolenou! Konečně jsme se s mým drahým shodli na datumu, místě a způsobu trávení dovči. Zatím jsme se shodli na odjezdu příští čtvrtek v noci. Ale jak znám manžela, klíďo můžu čekat změnu. Původně jsem plánovala jen takovou oddechovou dovolenou, ale včera si manža přivedl kamaráda a systematicky mě zpracovali na potápění (loni jsem vykřikovala, že už nikdy - týden jsem strávila na břehu a oni na lodi a pod vodou). Nakonec mě udolali. Dokonce mě přemlouvají, ať si taky udělám kurz. No nevím, nevím… Každopádně se i tak těším, manža slíbil, že se bude na souši pozemské zdržovat víc, než minule, kdy jsme se vážně na pokoji potkali večer, dvě tři hoďky před spaním a ráno hodinu před tím, než odjeli lodí na moře. Jednou jsem vyrazila s nimi, ale řeknu vám, že na otevřeném moři to jaksi nebylo ono. Bylo mi vedro, takže jsem hupsla do vody a osvěžila se. Jenže ta sůl !!! Pak na mě začla zasychat, bléééé. Sprcha na lodi samosebou nebyla a já trpěla, fůůůj. Takže proto jsem se s kamarádkou radši zdržovala na pláži.
Tak si říkám, že když jsem minule měla Egypt za dveřmi, tak se zadařilo. Tak třeba ten můj mimís čeká, až na mořský vzduch :-DDD To se uvidí.

P.

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.06.04 09:26

Nazdárek holčiny :-))).
Snad jsem Vám tu včera nechyběla :-DDD!!!!
Byla jsem tu, ale byla jsem otrávená, nebudu jmenovat, už jsem mluvila o tom, který typ příspěvků mi začíná jít strašně na nervy, zvlášť když je to obden, ode zdi ke zdi. Tak jsem se ani nezapojila :-).
Sama mám potíž, po té Proveře jsem už od soboty „na játrech“, a MS nikde, musím to začít řešit s doktorem. Nebo holky - nejsem třeba těhotná? Co myslíte? Sice jsme se nesnažili....­....... (pardon, to bylo ode mne nepěkné, ale nemohla jsem si pomoct ;-) )

Magiko, hlavně že nejhorší ble stavy jsou pryč :-). Jogurty a zeleninka nejsou špatné :-).
Dandulko, to je fajn, že se občas ukážeš, jsme tady sem tam i nesnažilky :-), ale opustit Matýsky prostě nejde........
Pájo, tak hurá, šup na dovolenou, a to by bylo, aby to nebylo :-))).
Hajinka

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.06.04 09:31

Nazdar Hájí,
no to víš, že jsi tu chyběla. A chápu proč. Já se snažila být mírná v odpovědi a víc sem se k tomu už nevyjadřovala. Souhlasím s tebou, Pajdulí a se všemi, kterým už se to zdá být trochu přeháňka. Mimochodem, kvůli tomu se ale absence v deníčku neomlouvá, drahouši. Takže koukej svoje Áčko dneska napravit !

P.

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.06.04 09:55

Rozkaz, Pájo :-D.
Dnes tu budu celý den :-).
 H.

 
juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 16.06.04 10:06

hajinka ty sa mas budes tu cely den -ja opacne az do piatku ma mozno ani neuvidite,zacinaju dovolenky kufar je stale na pn tak ze zacinam od dnes tahat dvanastky az do piatku.ale budem sa snazit aspom nakukovat.
dandula vitaj som rada ze si sa ozvala.
dodatocne sa ozyvam k tehotenskym priznakom -pravidelne kazdy mesiac hovorim ze mi je zle a som teulka-moj syn vzdy povie-„zase sak si bola pred mesiacom“

 
Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 16.06.04 10:12

Uf uff, tak jsem zahájila fázi rychlého shazování kil před dovolenou. A to mám teda co dělat. Zrovna já, která tak miluje jídlo! Ach jo, ale nejde to jinak. Včera jsem studovala svoje letní hadříky a při představě, jak mi budou všude vykukovat npřebytečný kilča jsem se zhrozila.
Což mi připomíná, že po hektických 14 dnech dneska konečně zase jedu na koně. Už se těším, chybělo mi to. Zase mě bude parádně bolet celý tělo a patří mu to !!!

P.

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.06.04 10:19

:-( Tak to tady bude pěkně mrtvo......, no jo, dovolené :-).
 H.

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 16.06.04 10:31

chichi kdybychom tu každá měla popisovat naše neustálé těhupříznaky a pseudotěhupříznaky, tak fakt neděláme nic jiného ;-)))
já jich mám dycky aspoň pět ale vzhledem k tomu že valná většina z nich jako blbě po ránu a citlivej nos mě potkávala ještě než jsem o těhu vůbec uvažovala tak jim nepřikládám velký význam..diskuzi těhule už radši nečtu , no prostě no comment
Jinak včera tuleníčko bylo :-))) a po něm hned miláček povídá - tak šup nožky nahoru a hoonem :-)))
chachá bereme to zodpovědně ale je mi jasné že když se nebude dařit tak nás to zase brzy přejde ;-))
Pajo: taak a šup a ať si z dovolené přivezeš vysluněného matýska..určitě tam na tebe čeká :-)
hajinko: koukám že ti to tělíčko zase dělá psí kusy , no jasně naděje umírá poslední..ale znáš to spíš z nás ty naše těláčka dělají paranoiky ;-) no ale poraď se s doktorem a uvidíš..
juanco: chudinečko, neupracuj se nám, budu na tebe myslet

pá pá Klaris

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.06.04 10:48

Klarisko, výstižně řečeno :-))).
Bohužel, moje tělo má asi problém, já už jsem v poho a psychiku jsem si srovnala :-))). Možná se to po té Proveře stává, nevím. Budu s tím každopádně otravovat doktora :-).
 H.

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 16.06.04 11:24

Čauky princezny.
To léto letos asi nebude.Klaris prima téma,pro mě jak dělané,já svého otce bezmezně miliju,mamšu tedy taky,ale táta je táta.
Sourozenci mi vždycky vyčítali že jsem tatínkova holčička,ale my spolu máme jen úžasný vztah.Už od mala jsem to sním prostě uměla.Nikdy jsem mu nelhala a nikdy jsem ho nepodvedla,věděl že se na mě může úplně spolehnout a já na něj.Nenaučil mě lyžovat a tak pod.,ale podproval mě ve vztahu ke zvířatům.Cokoliv jsem domu přivlekla za zvíře tak jsem si mohla nechat.Měla jsem šnečí farmu(vylezli mi z krabice a my je pak všichni zbírali),haldu myší,křečků,mor­čat.Kolik jsem měla koček(jedna mi dokonce porodila v posteli)a psů ani nepočítám.Dokonce mi chtěl koupit v ZOO kozu bezoárovou,tenkrát jí tam prodávali asi za 500,–ale neměli jsme jí jak odvázt domu.A když jsem toužila mít vlastního koně(to tedy chci pořád,ale teď mě v tom podporuje i manžel)tak táta už plánoval jak bude chodit na trávu.Teď se děsně těší na vnouče,vím že bude úžasnýdědešek a moje máma úžasná babička.Někdy mě napadne co bude až tady nebudou,vůbec si to nedokážu představit.
Jinak malej Bodo se snad má prima,už občas cejtím něco jako pohyby,jsou to takové lechtivé bublinky.22.6.jdu do poradn,bude i ultrazvuk a večer pak jedeme na velikej USG do Prahy a u toho bude i Aleš.Tam nám miminko prohlídnou a řeknou nám jestli mu něco nechybí,nebo nepřebývá.
Magiko:já jsem maso taky nemusela,teď je to trošku lepší.
Binky+ Bodo 19+1t.t.

 
HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 16.06.04 11:29

Ahoj Binky, to je dost :-). A tak krásně ses rozepsala :-))).
To je výborné, že se Bodo má tak k světu, potřebujeme tady více takových zpráv :-).
 H.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama