Deníček Matýsků 25.

Snažení

Ahojátky matýskandy, matýskové a matýsčata :))) Tak a je tu další pokračování deníčků o vztazích s našimi nejbližšími ? a tentokrát půjde o naše kamarády a přátele..aneb tu ?rodinu?, kterou si vybíráme sami a která bývá často naprosto odlišná od naší ?pitomé? rodiny, jejíž příslušníci (ke kterým jsme přišli jak slepí k houslím ? myslím tím rodiče, sourozence a potažmo tchány) nám často lezou na nervy, ale utéct se od nich nedá a krev není voda, že.. :)) Dnes vynechám ty, kteří jsou často našimi nejlepšími přáteli (ale často i nejlepšími nepřáteli :)) ? tedy naše drahé polovičky, neboť o těch jistě budeme ještě drbat dost a dost..

Protože jsem se v době dospívání motala do hodně věcí (jako tancování, turistika, ekologické aktivity, ježdění na koni, lezení po skalách, do jeskyní a podobně..) získala jsem obrovskou spoustu známých, kamarádů i pár přátel.. a jsem za to neskonale vděčná!! Nejprve bych ovšem - jak se tak říká - chtěla definovat pojmy, aneb to jak já osobně chápu slova známý, kamarád, přítel..
Známý/á je někdo , koho jsem potkala na nějaké akci, možná si pamatuju jméno a nějaké další věci, když se potkáme tak si nejspíš budem povídat o akci,na kterém jsme se viděli, potažmo o takových věcech jako je počasí..:-) Ale bližší vztah k němu nemám, i když je mi třeba sympatický (nebo taky ne ? to jsou tzv. známí..)
Kamarád je pak někdo, s kým jsem se opět kdesi potkala, ale vídáme se častěji, jezdíme rádi na společné akce, máme si o čem povídat, víme o sobě více věcí než jméno nebo přezdívku, zveme se třeba vzájemně na další akce a podobně.. Ovšem nestýkáme se zase tak často a příliš se nevyhledáváme ? při tom obrovském množství kamarádů , které mám to ani nějak moc nejde..abych byla spravedlivá ke všem :-))
A přátelé to už jsou pro mě velmi, velmi blízcí lidé, kteří se takříkajíc vyvinuli z kamarádů. Lidé, kteří mají třeba podobné zájmy jako já, podobný pohled na svět a v neposlední řadě mají jakési kouzlo, díky němuž vím, že jim mohu bez výhrad důvěřovat..Jsou to človíčci, kterým se svěřím, když je mi ouvej i když mám radost, lidi, kteří mi pomohou z bryndy a mohu se na ně spolehnout..Lidi, kteří mě dobře znají, ví, jaká jsem - a takovou mě taky berou..Tyhlety lidičky často vyhledávám a nevidím-li je dlouho, tak se mi po nich stýská..jsou opravdu má druhá rodina..
Moje nejlepší kamarádka-přítelkyně Alice mi nahrazuje sourozence, které nemám. Ona je mi ze všech lidí, kromě mého partnera nejbližší. Ví o mě skoro vše ? v době dospívání jsme trávily hodiny a hodiny povídáním si o sobě, o našich problémech, o našem pohledu na svět..Za ta léta, co se známe máme opravdu důvěrný vztah a často nepotřebujeme ani moc mluvit ? stačí něco naznačit ? a už obě víme, o co jde, máme svou vlastní ?řeč?. Alice je přesně ten typ správné přítelkyně, která tě popravdě pochválí, když ti to sluší, stejně tak ti dokáže říct, když vypadáš příšerně, udělá pro tebe spoustu věcí a pomáhá ti ? ale na druhé straně dokáže říct ? promiň, teď na tebe nemám čas..
Musím říct, že je to jediná přítelkyně, kterou mám, tedy přítelkyně-žena, přátel-chlapů mám o poznání víc. Nějak neumím se ženskými navazovat ty správné vztahy, které vedou k přátelství a dost možná my i toto jediné ?ženské? přátelství stačí..
No je pravda, že se mi s kluky asi navazují vztahy lépe už kvůli tomu magickému kouzlu žena-muž. Kvůli tomu jiskření mezi mužem a ženou, kterému se často osoby opačného pohlaví nevyhnou a které někdy zůstává i v přátelství. Ale já si na tohle musím dávat obzvlášť dobrý pozor ? neboť už nejednou jsem se ke kamarádství dopracovávala přes poněkud milenecké vztahy (a že to nedělá dobrotu, pokud jsem zrovna zadaná, to nemusím ani zdůrazňovat..) A je pravda, že jen asi dva kluky, s kterými jsem měla takovýto ?bližší? vztah považuju za své přátele. Ostatní jsou ?jen? kamarádi. A je to možná i tím, že se třeba před nimi za to, co mezi námi bylo, i trochu stydím..
Považuju-li kluka za přítele ? musím si být absolutně jistá, že mezi námi nemůže být nic jiného ? že se klidně můžem držet za ruku, objímat se, tančit ploužák a dát si pusu ? ale nic víc!!! A není to v tom, že by se mi nelíbil (někteří mí přátele jsou velmi atraktivní) ale nesmí tu být nic víc, žádné takové to mrazení a vzrušení při vzájemném dotyku. Prostě nejsem dost silná na to, aby mi takovéhle přátelství fungovalo..Některé to možná zvládnou (viz Hájinčina kafíčka :-)) ale já bohužel ne. A tak se často pěkným chlapů vyhýbám ;-)) (teďka trošku kecám) ale pokud mě ten človíček přitahuje, tak raději nebudu vytvářet situace, ve kterých by se mohlo ?něco přihodit? . I když svého partnera miluju nadevše a nevyměnila bych ho za nic na světě, tak holt se neubráním tomu, aby se mě nepřitahovali i jiní muži..Ale důležité je, že teď vím, že chci a umím zůstat věrná.
No to jsem trochu odbočila a stejně už je to dlouhé, tak snad jen ještě ? za své přátele jsem velmi vděčná, pořád za ně děkuju životu a vím že jsou tu vždy pro mě ? stejně jako já pro ně..
Mít přátele jen někdy mnohem důležitější, než mít partnera ? protože přítel tě podrží třeba právě ve chvíli kdy se s partnerem rozcházíš..
A ještě něco ? je jasné že přechody mezi ?kategorií? známý, kamarád a přítel jsou velmi jemné a toto dělení není absolutní. Stejně jako přítel se může změnit v partnera a naopak (což je i můj případ..)

Tak a teď se těším na vaše popisy vašich kamarádů a přátel
 Klaris

PS: a tady ještě jeden citátek: ?Přátelé jsou andělé, kteří vás zdvihnou, když vaše křídla zapomněla létat.?
jo, jo - svatá pravda a tak ještě jednou ? díky za ně!!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 27.06.04 00:40

Jééé, já jsem první!!! Tak, a jdu si to přečíst :-)))

Radka

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 27.06.04 00:56

Klarisko,

moc krásný deníček :-))). Nemohla jsem jinak, než zamyslet se já nad svými známými, kamarády a přítelem… Rozlišení těchto kategorií je úplně stejný jako u Tebe. Známých mám moře, potkávám je ve městě či v trolejbuse, pozdravíme se, prohodíme pár zdvořilostních frází a za pár minut, po té, co si řekneme: „tak se měj“, už nepřemýšlím o věcech zrovna čerstvě vstřebaných :-). Kamarád je pro mě člověk, se kterým se dobře pobavím, ale nejsem až tak „otevřená“ se svěřit, ale je mi s ním prostě fajn… a pak je tu přítel…
Svou nejlepší přítelkyni jsem potkala v prvním ročníku na Pedagogické škole v Litoměřicích. Sdílely jsme spolu pokoj na internátě a „oťukávaly“ se. Blanka byla spíš uzavřená, pozorovala okolí a já - už od malička - byla do všeho hrrr a s každým jsem byla hned kamarádka… Každým dnem jsme k sobě s Blankou měly blíž, a když jsem díky rodičům, kteří se rozváděli a mamka neměla finanční prostředky na mé studium, přestoupila do jiné školy v místě bydliště, začaly jsme si dopisovat. Zpočátku to byly dopisy zdvořilostí, ale čím víc jsme jedna druhou znaly, a jedna druhou oťukávaly, staly se z nás přítelkyně. Nyní už máme obě děti, každá žijeme jinde, stále si dopisujeme a navštěvujeme se. Blanka je člověk, který zná všechna má trápení, ale stejně tak i radosti. Několikrát mi pomohla, byť jen slovem a já se snažím jí vše vracet - v dobrém slova smyslu.
Pak mám jednoho přítele… je to cizinec a dřív, než jsem poznala svou nynější lásku, jsme spolu chodili. Dodnes jsme zůstali dobrými přáteli - sice o mně „už“ neví vše, ale jsme v kontaktu a odpolední siestu u kávy si s ním určitě ujít nenechám. Stále máme mezi sebou vztah, který neumím pojmenovat. Pravdou je, že on byl první, kdo mi ukázal, že milování není jen „potřebou muže“, on mě naučil milovat, dávat lásku najevo a cítit ji při sebemenším doteku… Možná, kdyby se do našeho vztahu nenabourala má rodina, byla bych s ním dodnes… Ale nelituji toho - aby jste si nemyslely!!! :-) Zůstal pro mě člověkem, na kterém mi záleží a kterého si vážím. Přeju mu v životě jen to nejlepší…

Tak jsem se trochu „vykecala“ a pomalu půjdu na kutě.
K večeru jsem si udělala test (proužek na cukr) a celý se zbarvil do zelena. To znamená, že mám PD - takže jak tak počítám, tak to vypadá, že to mé krvácení (12.6.) byla MS :-))) Tak jsem miláčka svedla a snad… se mimísek zrovna teď uhnízďuje… :o)))

Berušky, krásnou neděli a ukažte se tu některá!!!

Radka

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 27.06.04 09:25

Je zřízena zelená linka neplodnosti( tedy zcela zdarma) a zde Vám poradí co a jak případně nasměrujou na specialisty.

**Číslo je 800 800 308 a jsou tam Po-Čt 8-18, Pá 8-16 hodin. **

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 27.06.04 11:13

pisala som v piatok do stareho denicka ale tam uz asi nikdo nenakukne tak idem odznova.
nesiel mi pocitac tak som tu bola zufala ze co sa deje,ale uz je vsetko o.k.vcera vecer nabehol,ked som prisla z roboty tak som ho skusobne zapla a urobil na mna kuk-np je to taka niake pokrivene ale hlavne ze ide-to uz kym pride technik vydrzim.
no a teraz to hlavne-AK MI SEF PRIDA DVA TYZDNE DOVOLENKY TAK IDEM NA SLOVENSKO.to by malo byt tak koncom mesiaca.tak ak sa podari tak dufam ze sa stretneme,jasne ze by som prisla do prahy alebo nerviem kde by bolo lepsie to by sme sa dohodli.inac mi je na blbo,mam niaky pokazeny zaludok ma boli ako besny a jasne ze zas ma nasral pacico.

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 27.06.04 18:49

Ahoooooooj,
opět nemám moc času tak jen tak rychle nakukuju.
Ten srazík by byl lepší ve čtvrtek v uterý bych to asi nestihla.
Jinak se máme fajn.Ondrášek si ted povídá a usmívá se je uplně k sežrání.
Já jsem pořád ospalá takže každou volnou chvilku proležim.Ted jsem tu měla ségru tak jsem měla čas si vygruntovat celý byt tak to tu zase vypadá jako u lidí.
No já musim jit zase krmit divou zvěř takže se s vámi loučím a když to pujde tak zítra páááááááááááá­páááááááááá
Petra a opět hladový Ondrášek

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 27.06.04 22:58

Ahojte ekamarádky!!!!
Tak se hlásím z dovolené. Zítra mám ještě volno, tak se mi snad povede přelouskat všechny vaše komentáře (teď jsem tak v půlce minulého deníčku)
Tak dobrou noc a zítra se ozvu.
 Dadla

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 28.06.04 08:09

Ahoj holky,

dnes se nám podařilo zaspat. Vlak bych do práce v žádném případě nestihla - možná tak letadlem bych byla v práci včas :-) - takže jsem si vzala dovolenou.
Dnes vezu synka k babičce, kde bude díky prázdninám trávit většinu letních dní. Takže spojíme příjemné s užitečným a skočíme k fotografovi, necháme se spolu vyfotit, to bude nááádhernááá fotečka. Hned jak bude hotová, tak ji v práci naskenuju a pošlu do Fotoalba na rodince :-))).

Tak jdu rychle ustlat a letíme na vlak!!!

Přeji Vám příjemné pondělí! Večer sem ještě juknu!!!

Radka

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 28.06.04 09:44

babenky moje zlate ak sa tehotenstvo prejavuje zastavenymi vetrami a bolestou zaludka tak som na 200%tehulka,to je nieco strasne co sa deje.nalievam sa tu rascovim cajom chodim dokola ako blba a nic ani prdik.nafuknuta som ako vzducholod,vcera mi bolo tak zle ze som nemohla ist ani do roboty-neviete nieco ucinne nech mi to prejde?
dnes sa dozviem ci mi sefino prida tu dovolenku a potom hajde na slovensko-dufam ze to vide.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 28.06.04 10:06

Ahoj holky, zase to pondělí…:-(((

Klaris, máš pochvalu za deníček!
Rozdělení souhlasí, mám spoustu známých, spoustu kamarádů, ale přítelkyni jednu. Seděly jsme spolu v jedné lavici na střední a už tenkrát jsme byly hodně spolu. Bydlí 25km odsud a docela často se navštěvujem, jezdíme spolu na chatu, na hory… Můžem si říct i kritiku a neurazíme se. Hodinové rozhovory, rozebírání problémů, psychologické analýzy :-)))). Ona je taky rak (včera měla narozeniny) a tak nějak „souzníme“. Držíme se navzájem při starostech a radujeme se z úspěchů společně. Pak mám ještě dvě sestřenky, které jsou hned za Jandis. Na střídačku spolu trávíme dovolené, taky hory a svěřujeme si cokoliv. To jsou hlavně „vytlemené“ dny, když se vidíme. Tyhle moje holky jsou vlastně taky moje věrné přítelkyně a udělala bych pro ně cokoliv. Mám tedy tři opory a jsem oporou jim. Neumím si život bez nich představit.

Havličko: Nezapomněla jsem, za chvilku ti dám vědět.

Tenar: Musím se tlemit sama sobě, protože moje „teorie“ naprosto selhala. Někdo tam nahoře mě pěkně školí, protože jak jsem si byla v pátek superjistá sobotní ovu, tak se nekonalo NIC, vůbec ještě neproběhla :-))). Folikul je buď líný a blbý, nebo naopak vychytralý a čeká na zítřejší „Jonášův den“. Pan doktor říkal, že rostou zhruba 3mm denně, tak to už musí být balón. Jestli jsi bt přestala měřit, máš mou poklonu, mně to nedá, jsem zvědavec nenapravitelný :-))).

Juanco: Tebe si v žádném případě ujít nenechám, i kdybych měla jet na Slovensko. Mám tam předky (Sereď, okr.Galanta). Moje pravá babička sice zemřela hned po narození otce, strýce neznám, ale na Slovensko jezdím strašně ráda. Nebo se srazíme třeba v Praze nebo v Brně.

Na úterní srazík s Ondráškem bych ráda, ale zítra musím být v práci, protože manža na půl dne odjede, tak budu „šéfovat“ :-))).

Radko: Někde v diskusi těhule jste psaly, že při ovu ženská zkrásní. Já furt lítám do koupelny k zrcadlu - a civí na mě vykvetlá tvář s příznaky strhanosti :-)))). Kdy že to mám být krásná????:-)))) Vlastně ovu ještě nebyla…tak ještě zkrásním…:-)))

Hájí: Manžu máš naprosto v hrsti :-))), hele tak zkus vytasit nějaká nesplněná přání, když je teď takovej rozněžnělej :-)))) Zkušenost mi potvrdila, že pokud je i pouze potencionální ctitel, tak se rozzářím jak sluníčko, najednou mám pleť sametovou, chutě na všechny tulící praktiky… A manža si chrochtá :-)))). Vždyť to je pro ně dobré!!!!!!!!!

Tak zatím pa, musím už makat
Pajdule

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.06.04 10:35

juanco - nevím či je to příznak těhotenství - ale to mám často - nafouklá jak balón a ať dělám co dělám, tak ti nechce nikudy uniknut :-))
Já teda piju mátový čaj a občas to pomůže, jinak teplý obklad na bříško a když to nebolí moc tak se jít pořádně projít
Jo a už se těším až za námi přijedeš
 Klaris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 10:50

Havličko od 16.6. do 2.7. a dále od 3.7. do 6.7. jsou hvězdy při tobě. Tak hodně štěstí!!!
Pajdule

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 28.06.04 10:50

Ahojky a krásné dobré dopoledne!
To počasí si s námi hraje - tady je pařák a já jsem zrovna navlečená a funím jak pes- no nějak sem to nečekla, ale ono se to určitě do zítřka pokazí :-))
JInak u mě nic nového - akorát je mi blbě jako Juance, ale bo to mi bývá často tak tomu nepřikládám význam.
Pajdule: to taky mě „ti shora“ asi školí:-)) minulý měsíc jsem si tak nějak byla jistá že budu těhu - bohužel tušení se nevydařilo. No ale pak se mi taky zdál sen - a v tom mi někdo říkal že to vyjde v červnu..A taky jsem se ptala takových dvou kamínků - jmenují se urim a thumim (z knihy Alchymista od P.Coelha) - jeden je černý a druhý bílý - no a když máš nějakou otázku na ano-ne, tak je prostě dáš do sáčku a zavřeš oči, soustředíš se na otázku a vytáhneš kamínek - černý je ANO, bílý je NE.Ptala jsem se jestli jsem těhu - a vytáhla ČERNÝ!!!! A když jsem se jich ptala minulý a předminulý měsíc - odpověděly NE - a měly pravdu!!!Tak uvidím jestli nekecaj :-))))))
Ještě musím říct k těm přátelstvím - s kozorohem bych žít nemohla - ale přátelství s kozorohy mi naprosto výborně klape (tři z mých přátel, včetně nejlpší přitelkyně jsou kozorozi + asi 20 dalších kamarádů). Jako Lev kupodivu dobře vycházím i se lvy (a to bysme si měli něco jako konkurovat :-))))
No a já se jdu šprtat na tu poslední zkoušku a užívat sluníčko a třást se hrůzou - začala jsem hrát v divadelním soboru scénického tance a večer mám první představení, tak se klepu :-))
pááá Klaris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 10:58

Ahojky Juanco, sláva, ty žiješ, ať ti koukají spravit ten computer, hodně rychle!!!!
Jestli budeš mít tu dovolenou, tak já rovnou hlásím, že udělám všechno proto, abych se zúčastnila případného srazíku - ať už v Praze nebo kdekoliv jinde!!!!!!!!!!­!!!!!
Hajinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 11:14

Ahoj holčiny,

tak nám víkend utekl jako voda a zase tu máme pětidenní trápení v práci.
O víkendu jsem něco udělala pro své zdraví a také svého pupíka. Byli jsme na houbách u Tisé u Ústí. Bylo nás pět, 2 psy a pinďulka. Za hodinu jsem museli jít z lesa pryč, protože jsme měli přecpaný košík a každý ještě v ruce musel nést jednu nebo 2 velké houby a já občas svého jorkšíráka, protože tam bylo trávy po pas a všude klády nebo výmoly. On to při své výšce, chudák, nezvládal. Byla to paráda. Našli jsem prima plácek, kde jsme naplnili celý koš. V takové pohodě už jsem dlouho nebyla. Byl to doslova balzám na duši. Teď jste asi pochopili, že jsem maniak do sbírání hub. :-)
V minulém příspěvku jsem vám psala, že kamarádku v pátek ve 4 hodiny ráno odvezl manžel do nemocnice. Až po 30ti hodinách se jí narodila zdravá holčička. Dneska se za ní jdeme podívat. Psala, že je v pohodě a doslova z těch zpráv je cítít štěstí, které teď prožívá. Ikdyž dle slov manžela, to bylo hrozné trápení a ochota lékařů byla na bodě mrazu. Uvidim, všechno to musím zjistit, protože jsem také chtěla rodit v této nemocnici, jelikož je v Ústí jediná. :-) Nemáte náhodou některá zkušenosti, třeba i z doslechu, z nějakých bližších porodnic Ústecka? Hodně jsem slyšela chválu na Vrchlabí, ale to mi přijde docela daleko.

Tak se mějte nejlíp, jak to půjde a brzy hlašte další //.

Ahoj Kajina a pinďulka

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 28.06.04 11:43

Ahoj holky, tak jak bylo o víkendu? My byli na Moravě u jehorodičů - strašně se mi tam nechtělo, protože to je vždycky zabitej víkend, ale nakonec to bylo celkem fajn.

Pajdule, já jsem to svoje rozhodnutí neměřit porušila ještě v pátek odpoledne :o)) Byla jsem tak utahaná, že jsem si na hoďku a půl schrupla, tak jsem to hned po probuzení prubla a BT byla skoro 37! A dneska ráno zase. Takže snad ta ovu konečně proběhla.

Klaris, Alchymistu miluju - četla jsem ho nejmíň třikrát :o))

Kajino, taky jsem maniak do sbírání hub, ale nijak zvlášť ráda je nejím :o) Bohužel u nás na chalupě rostou jen suchohřiby a masáky, občas křemenáče. Naštestí u tchánů je „houbovo“, tak si užvám tam. I když teda tenhle víkend jsme až tak úspěšní nebyli :o(

Pa, T.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 11:45

Aaaaaahoj hooolkyyyyy!!!!!
Klarisko, poklona za deníček :-)))). Teda, už se ani nepamatuju, kdy jsem ho naposled psala já!!!! :-)).
Naprosto souhlasím se základním členěním lidiček kolem nás. Já osobně svou „přízní“ neplýtvám, a to v žádné z kategorií.
Takže „známých“ mám pár, kamarádky 2-3, pár společných kamarádů, resp. párů s manželem, přítelkyni jednu. Mužského „přítele“ v nevinném slova smyslu nemám (teda ani v jiném!!! :-DDD), jednak nevím, jak by to manžel bral, jednak mám své důvody, proč si 99,99 % mužů držím od těla.
Co se týká mého „kafíčkování“, tak pravdu má Pajdule, nejvíc na tom „vydělá“ manžel… :-))). Já se cítím krásnější, sebevědomější, přitažlivější, a manžel si to večer pěkně „odnese“ :-DDDDD. Ne, že bych si byla sama sebou naprosto jistá, ale jednou jsem se rozhodla, tak jsem věrná… (pravda, jedinkrát jsem to nezvládla, ale to bylo dávno před svatbou.......a to „sebezkoušení“, zvládnu to-nezvládnu to - je docela zajímavý „adrenalinový sport“ :-DDDD ). Takže „mrazení“ si dopřávám, ale dotýkat se mě nikdo nesmí......
Vedli jsme s manžou na toto, tedy flirtovací téma malý rozhovor, a docela ráda bych mezi vámi Matýskandami udělala malou anketku, co považujete vy a vaši partneři za „povolené“ a vašemu vzájemnému vztahu prospěšné, a co už berete jako určitý předstupeň nebo formu nevěry (já třeba líbání, doteky…), jestli je morálně v pořádku zajít si sem tam na kafe s někým „cizím“, nebo ne......, a jestli by o tom partner měl vědět, či nikoliv… atd., atd.

Tímto také hlásím, že díky akupunktuře jsem zpět mezi snažilkami a k MUDr. jsem v pátek ani nešla, jsem 100% v pořádku :-DDDD.

Uf, rozepsaná Hajinka (s deníčkovým absťákem :-DDDD)

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 28.06.04 11:46

klaris diky za radu skusim ten caj .obkady som si skusala aj som si masirovala brucho tak ako sa masiruje babetkam ked ich boli brusko-tak sa mi podarilo jeden taky biedny vytlacit ale nic trpim tu ako pes.ja viem ze by bolo najlepsie sa prejst alebo si zacvicit ale ked to je taka bolest ked sa pohnem ze idem umriet.
to ze je to priznak tehotenstva som napisala len tak zo srandy,ale jedne nevie ms cakam zajtra ,nemam tento krat ziadny priznak ,nic len to brucho a zaludok-no horor.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 28.06.04 11:54

hajinka neviem ako na toto odpovedat,ja som na kave nebola ani nepametam -ono tu ani neni s kym,ked ideme von tak ideme spolu alebo sa vyberiem s kamoskou,ist na kavu s niekym cudzim tak to by som hrubo porusila predpisy rodiny valdes -tak ze ak by sa mi naskytla prilezitost ist -idem ak by stal dotycny za to ,ale doma ticho ani slovo.inac s pacicovimy kamosmi ist na obed alebo na pivo v pohode ,nevadi mu to.ist na dovolenku tu v spanielsku sama-nie,nevidi to dobre,ale ist na slovensko-v poriadku to ano.on pacico si mysli ze ked som na slovensku ze nevytiahnem nohy na ulicu a sedim doma pri televizore-baby ak mi to teraz vide a mozme sa stretnut tak to bude super,uz sa tesim ako nam bude zleeee.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 12:14

Juanco, těmi „cizími“ právě myslím kohokoliv jiného než kamarády svých protějšků :-))), to se nepočítá.
Na to setkání se už taky těším, čím dál víc, tak snad tu dovču navíc dostaneš.......a jestli nebudeme do té doby hlásit //, tak to bude akce roku :-DDDDD.
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 28.06.04 12:18

Juanco, třeba právě proto, že nemáš žádné obvyklé těhupříznaky.­........
Ale netestuj, prosím, :-DDDDDD, ještě ne!!!
 H.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 28.06.04 12:28

ja som porozumela ze cudzi ,su cudzi ale ked tu sa fakt nic nedeje ani cudzi ani nasi -nic co by som mala mrazenie-sned teraz ak mi vide dovolenka ma zamrazi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 12:48

Hájí, já považuju flirt v mezích normy za dobré afrodiziakum. Ale ty meze normy…hmmm… Příklad: Jdeme s manžovýma kamarádama na véču a někdo mi skládá komplimenty. Manža to bere dobře, je jako páv. Pokud ovšem nezačnu já opětovat! To by měl po příchodu domů asi kecy. Ale jinak je vlastně jinou osobou umocňován o mých kvalitách. Tak to pokud u toho je.
Pokud u toho není, držím pusu!!! On by měl pocit, že to nemá pod kontrolou a nemusel by mi důvěřovat. I když bych nic, tak v něm by to hlodalo.
Takže pokud proběhlo nějaké to kafčo, nebo náhodné setkání s jeho „sokem“, vůbec o tom nemluvím.
Já mám smůlu na to, že pokud se mi nějaký kamarád začal svěřovat a tak nějak víc kamarádit, tak já to brala jako super, že je skvělý a tak, ale ono to vždycky skončilo tak, že mě začal svádět. V tom momentě se mi znechutil a měla jsem pocit, že mě oklamal a zneužil. Já čekala přítele a spoustu srandy a najednou zvážní a začnou vyznávat lásku. A vy jim musíte ublížit ve svém vlastním zájmu.
No takže moc na „přátelství“ mezi mužem a ženou nevěřím. Kamarádství ano, ale svěřování už ne, blíží se to k intimitě a pak to takhle dopadá.
Hájí, jednou (kecám, párkrát) jsem vykolejila (no musím dodat manža též, ať nejsem tak strašná!!!). Samozřejmě to co neví, nepřiznám ani na smrtelný posteli (doufám, že do emimi neleze:-O). Měla jsem tak špatné svědomí, že jsem doma kmitala jako fretka, opečovávala ho, vyvářela nejlepší dobrůtky a v posteli byla ta nejúžasnější profesionálka. Náš vztah to jenom posílilo, protože člověk začne srovnávat a já zjistila, jaký mám doma poklad. Čímž rozhodně nikomu nedávám požehnání k nevěře!!!!!!!
Ale: Kafčo, sklenka, oběd, snad letmý dotek - vůbec není na škodu, za nevěru to nepovažuju. Ale bacha na hlavu. Jak v tom začne být hlava, je zaděláno na pěkný průser a to fyzické přijde hóódně rychle :-)))

Pajdule

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 28.06.04 13:39

Tak zkus chat, jako já :-))))). Pokud si „vybíráš“, s kým se bavíš, dá se to :-D.
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 28.06.04 13:42

Naprosto souhlasím. Hlavu vynechat, a je to v pohodě. A na kamarády typu, který popisuješ, si dávám velký pozor, a vlastně mi začnou být protivní a odporní, a už je nikdy nepotřebuju vidět.
Zajímavé je, že mě by ve snu nepadlo „dělat“ do někoho kamarádce, ale u chlapů zřejmě ve více než 80% případů platí to známé - „kamarád taky rád“. Tak to naprosto nesnáším.
 H.

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 28.06.04 13:43

hajinka na chatu som mala a mam vela kamosou,no ale co ked ja som tu a oni na slovensku?????a na spanielsky chat nechodim

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 28.06.04 14:08

No tak právě, až dostaneš tu dovolenou, tak zorganizuješ jedno kafe za druhým ;-).
 H.

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 28.06.04 14:16

Pajdule, napsalas to moc hezky a rozhodně s Tebou souhlasím, že jakmile se do toho zaplete hlava, je to průůšvih.
Já si ale moc netroufám ani jen na skleničku, protože i když o nic nejde, tak to radši manžílkovi zamlčím a pak mám špatné svědomí, že před ním mám tajnosti :o(
Takhle se cca jednou za rok vídám se svým bývalým, a ještě dlouho potom z toho mám nepříjemný pocit, že jsem to doma neřekla. Mě by ale taky bylo nepříjemné vědět, že se ten můj schází s svojí bejvalkou, i kdybych vědela, že ve vší počestnosti, tak radši miláčkovi nepřidělávám starosti.
Můj ex-přítel se vlastně docela hodí do tohohle deníčku. Když jsme spolu žili, tak jsem ho ke konci už skoro nenáviděla a nejradši bych ho zabila, ale když jsem se odstěhovala zpátky do Prahy a vídáme se jen strašně málo, tak mám pocit, že je to vlastně úžasný kamarád, kterému můřu říct nebo napsat skoro úplně všechno. Myslím, že jestli jednou otěhotním, tak bude po manžovi a matýscích první, kdo se to dozví.
Pa, T.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.04 21:02

Ahoj holky.Tak víkend super utuleničkovana jsem až až.Bylo to super až na to počasí,tak jsmejeli domů,ale doma to pokračovalo.Tak držte palečky at to už do pr…vyjde.Pajdulko moc dík za to a ta hodina je jedno nebo je to na určitou hodinu předem dík.Dadunko moc gratuluji......a drž se.tak se opatrujte a mějte se moc fajn.Jo dnes jsme byli na poradně aJiříček má 7 kilo a Martínek 6 to je co?Ve 3 měsíci ataci kořeni oni jsou tak sladcí,žebych si je nechala.Tak pááááá…havlička

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 29.06.04 10:19

Ahoj holky, zdravím všechny při úterku - už jen třikrát do práce a bude víkend a pěkně dlouhej! :o)) Máte už plány, co budete podnikat?

Jak to uděláme s naším srazíkem? Asi to přesuneme na ten čtvrtek, když Peťa dneska nemůže, ne? Doufám, že bude svítit sluníčko, aby se dobře fotilo - už se na Ondráška moc těším :o))

Mějte se, T.

Magika
Kecalka 159 příspěvků 29.06.04 11:30

Ahoj Matýsci,

tak jak se všichni máte?
Já si začínala libovat že nevolnosti jsou věc minulá… a ono ne:((( Celou neděli jsem proležela - bylo mi zle a příšerně bolela hlava. A jako na potvoru ne a ne usnout.
Ráno jsem se odvážila na váhu a mám o dvě kilča míň než před otěhotněním:)
Se srazíkem souhlasím ve čtvrtek - ještě že to dneska nevyšlo - přijdou nám lakovat okna a tak bych zase nestíhala:( Ale čtvrtek bude snad fajn!
zatím pa
M. a L.

planetka
Kecalka 242 příspěvků 29.06.04 11:54

Ahoj holky!
tak jen tak v rychlosti (odjeli mi na dovču šéfové, tak jsem si myslela, že bude veget , no a v patek večer začalo předávání úkolů na celý týden, proto moje absence) - se srazíkem - bohužel spíše né, protože budu mít doma návštěvu, sice hlavně na fotbal, ale musím předem něco připravit k zakousnutí.
Jinak jsem včera v mezidobí sledovala u P.S.T. Missorku a tyhle porody online, to je prostě něco!
tal zatím pa, jdu pročíst deníček a komentáře
Planetka

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 29.06.04 12:10

dovolenku mam schvalenu tak ze este povedat pacicovi ze sa chystam ist ,kupit listok a hajde -neni ma.ja vam vcas oznam odchod zo spanielska a prichod a kde by sme sa stretli-to uz zalezi na vas -mne je jedno ci brno alebo praha alebo neviem.
s bruchom som na tom kusok lepsie ale len kusok,vcera som musela odist z roboty lebo som nemohla viac,v noci som uz myslela ze idem umriet.uz ked som ozaj nevedela co robit tak som si dala ibobrufen,ale v prasku co sa rospisti vo vode-som si povedala ze zabit ma to nezabije jedine mi pomoze-a pomohol,spala som ako zabita ,ked som sa zobudila tak ma skoro nic nebolelo ,neboli ma ani teraz ,jasne ze som ubolena ale je to ovela lepsie,dokonca sa uz hlasia prve vetriky.no a od sameho stastia ze mi je lepsie som umyla okno na spalni-som blba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.04 15:35

Ahoj holky, jenom ve fofru, mám toho dneska nad hlavu.

Havličko hvězdy neudávají hodiny :-))). Ale jestli jsi myslela Jonášovy dny, tak ty jsem ti už psala a ty jsi odpovídala, že souhlasí s těmi tvými od astrologa!!! Tak jestli jsi ty písánky ztratila, dej vědět, spočítám to znovu. Kluci jsou teda pěkní habáni!!! Holky měly 7kg na roce- králíci:-))).

Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.04 18:43

Jukám sem a JUANCO CO MRCHA?????
Dneska měla přijít, nééé??? Tak hlavně aby nepřišla!!!!!!!!!!­!!!!!!! Jo a kdyžtak bacha na léky.
Pajdule

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 29.06.04 19:40

pajdule zatial neprisla mam nutkanie robit test ale este pockam,ona mrcha moze meskat aj z toho ze som teraz taka o nicom.
baby tu davaju jeden seriel -sa vola seranovci-v preklade,no a tam sa vam tiez snazia o babetko-sa musim rehotat -to je ako keby som nas videla,ako si sleduje dni ked je spravny den ako zvadza muza -no soky sa musim rehotat,je to komedia,chudakovi sa nepostavil,nakupila si spodne pradlo nadherne obliecky,sampanske-zas zaspal,no fakt odusu apcico sa na tom rehoce ako besny-dnes ide dalsia cast tak som zvedava ze ci sa uz nieco podari.
este sa vratim ku mne ,zacinaju mi vadit niektore veci v kuchyni ale dost ,nechuti mi fajcit ani jest-ono moze byt ze je matysek ale skor sa priklanom ze je to z tepla a ze mam posramoteny zaludok,zajtra ideme trosku na nakupy-pacico chce niake kosele tak neviem ci odolam a nevbehnem do lekarne -ako ma poznam neodolam vbehnem a budem testovat.lieky co mam nie su nebezpecne,ten neobrufen je sice silny ale pytala som si nacchval ten do vody lebo ked sa rozpusti tak nieje tak skodlivy no a ostatne co mi dali na pohotovosti tak sa doktorka pytala ze ci mozem byt tehotna,som povedala ze moznost je tak mi dala take co by matyskovi neublizili,prsia nic ani len naznak -to je divne ja vzdy pred ms chodim ako by som mala balony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.04 20:57

Juanco Juanco, strašně moc ti držím pěsti, tobě úplně nejvíc. Už teď mám z toho skleněný oči, jak bych ti toho malýho pacicka (ku) přála. Jsi v pohodě, to je dobře, kup testík a klidně ještě počkej a jen se tak na něj dívej :-)))), ale to se fakt nevydrží, viď. Umíš si představit to setkání, až dorazíš? Blbě by ti bylo tak jako tak :-))), lepší, když z mimíse. Budu na tebe myslet (a promiňte všechny Matýskandy) tak, jako dosud na žádnou!!!!!!!!!!!!­!!!!!!
Pajdule

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 29.06.04 21:13

Teda za ten týden, co jsem tu nebyla se toho událo !!!

Dadunko - gratuluju k uznání chytrosti titulem, ale hlavně ke // !!!!!!! Doufám, že zítra potvrdíš oficiálně!!

Binky - holčička!! No to je skvělý, taky bych si přála holčičku.

Naftetko - problémy s Pavlem? No snad to nebude tak vážný a brzo se to vyřeší…

Pájo - tak já jsem zpátky a ty si dovoluješ??? My se snad nikdy nepotkáme. Teď ještě odjede na prázdniny Klaris… Ach jo!!

Juanco - držím pěstičky a tajně doufám… !!!

Klaris - opět pěkný deníček (jako vždycky :-)) Já mám taky spostu známých a kamarádů z dřívějších aktivit (vandry, lezení, lakros, voda, raft…) Jenže většina z nich už má svoje rodiny, podnikání atd. a na kamarády už není tolik času. S některými se scházíme každou středu už asi 14 let, i když jak přibývají děti, tak je nás čím dál míň… Tak se zaměřujeme jen na pár akcí za rok, kdy se nás sejde víc. Škoda.
O nikom bych ale (podle tvého přirovnání) nemohla říct, že je můj opravdový přítel. Na škole jsem měla dvě opravdu dobré kamarádky, ale postupem času jsme se trochu „poztrácely“ a až asi poslední tři roky se snažíme scházet aspoň jednou za 1-2 měsíce. Tak možná o nich dvou…

Dadla

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 30.06.04 09:37

Ahojky
tak dnes jsem koukám první.
Včera jsem měla děsný fofry a na srazík bych to určitě nestihla.Byla jsem s prckem v práci.Měla jsem ho v babyvaku a lidi v metru si mysleli že tam mám štěňátko.Když zjistili že je to miminko tak mě všichni pouštěli sednout.Docela jsem se nasmála.Jeden pán mi pořád opakoval hlavně nezakopněte.
No a já mám problém nevím jestli se dostanu na srazík.Petrovi mění ze dne na den směny a já tak nevim jakou má ve čtvrtek.Jestli odpo tak mam smůlu to budu bez auta a busem se večer s mrnousem trmácet nechci :-(Ještě uvidíme.Možná ho ukecám a pojede do práce busem.
Zatim pa jdu blbnout s Ondráškem
 Petra

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 30.06.04 10:51

Jé, Peťo, to by byla škoda, kdyby Ti to nevyšlo :o( Já už se na Ondráška tak těším. T.

Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 30.06.04 12:56

Ahojky ahojky!
Taak a já má za sebou poslední zkoušku a jdu se dovolenkovat!!!Hu­ráááá!
Dadlo: no já jedu dneska do Přerova a tam budu v podstě celé prázdniny bo budem makat na baráčku, ale určitě se několikrát stavm do Brna - takže se domluvíme ještě s Pájou aby se vám to oběma hodilo a já přijuchám - ale nevidím to dřív jak za 14dní..a určitě tu budu začátkem srpna - to jdu na Špilas na Romea a Julii
Juanco: taky ti moc a moc držm pěstičky a chápu Pajduli když říká že tobě to přeje daleko nejvíc - já taky!!!
Pajdule: jak už jsem psal akamrádů mám opravdu hodně a Radimovi naprosto nevadí že se s nimi často a ráda setkávám. No a když náhodou potkám někoho nového a už už se to řítí tam kam nechci tak to Radimovi pěkně všechno povím , a potom už je mnohem těžší udělat nějkou blbost.
Hájinko: - nadhodilas otázku kde začíná nevěra. To jednou jsem to s Radimem dlouze řešili (on ví jakýho poklada má doma :-)) a nic jsme nevyřešili - třeba pusu si dávám s dost lidma a nic na tom nevidím. Ale jjindy stačí i jen letmý dotek - a jak cítíš to mrazení a pocit že by snad mohlo být něco víc..tak to spěje k průšihu. No a někdy dokonce stačí když ti dva na sebe jen tak koukaj, že..a už ten pocit že si nejsou lhostejní..jo jo jak se do toho kromě fyzické přitažlivosti zamotá i hlava tak to fakt nebrat. Hm fakt je to těžký říct kde je ještě flirtování a kde už nevěra..Třeba můj příklad jak se říká ze života - jednou na nějaké akci jsem se dost sblížila s jedním kamrádem (sranda je že jsme tam oba původně měli jet se svými partneri), první noc jsme prokecali a já se radovala jakého mám prima kámoše. Jenže - druhou noc nevím jak se to stalo - leželi jsme vedle sebe a najednou tam bylo zvláštní napětí a oba jsme začali bojovat o to abychom se moc nedotýkali, abychom se nepolíbili, i když jsme oba věděli že to chceme..Bylo to zemětřesení a ač jsme to kvůli partnerům vlastně udělat nechtěli tak jsme nakonec prohráli ..On se chtěl pak dokonce s přítelkyní rozejít kvůli mě - což jsem mu zakázala, řekla jsem co bylo to bylo , přece ji máš rád a nemysli si že se mnou by ti bylo líp. Naštětstí si dal říct.. Teď jsou už manželé a mají deťátko a já jsem vdečná že jsem jim to nezkazila. No ale abych se dostala ypátky k jádru pudla - kde začala nevěra - tam kde jsme to oba začli chtít nebo až ve chvíli kdy jsme to udělali anebo nebyla vůbec protože líbáním a myelním to skončilo a v posteli jsme neskončili…???
uffff to jsem se rozepsala (no já kdysi chtěla být spisovatelka :-)))
Kájino: já jsem taky vášnivej houbař a thle jsem šla do lesa a nevzala si sebou dočista nic a jen jsem šla na cestě a ze všech stran na mě jukali krásní hříbci a mě to samo nedalo a tak jsem je nesla aspoń v rukách - no přece je tam nenechám :-))
Tenar: s expřítelem se vídáme poměrně často a docela to jde - oba naši současní partneří o tom vědí a dokonce jezdíme i na společné akce - takže skoro ideál :-))
taak a já klušu na oběd tak pa
 Klaris

jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 30.06.04 15:00

Nazdáááááááááááár,
teda co se to s váma dneska děje kam se všichni poděli?
Mi se akorát vrátili z kontroly na kyčle vše OK můžem být bez plen.to je dobře akorát byl pořád spocenej.Je to sranda jak má ted malinkou prdílku.ani ho nemám za co držet jak jsem si zvykla na tu vycpanou zadnici.
ted mi sedí na klíně má škytku a povídá si.už má pořádný faldy.
a tatínek nám dorazil tak jdu přemlouvat držte palce.
 Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.04 15:25

Ahoj holky,
tak už jsme všechny jednou nohou na prodlouženém víkendu, co? já tedy taky pěkně co se týče psaní zahálím…
Chystám se tradičně tak na 3 dny do Varů na festival. Minule jsme měli docela štěstí a zkoukli 2 filmy denně. Tu atmosféru tam, i když je tam plno lidiček, prostě můžu.
Klaris gratuluju ke zkoušce, tak jsi ráda že máš na půl roku klid, jéé j bych taky brala prázdniny, tak si to hezky užívej. Práci taky není špatná, ale přes to léto, to trpím.
Juančo, tak kdepak je nějakej testík, když už tě to tělo tak trápí , tak ať to má aspoň důvod!
Hajinko, neměl dnes někdo vybírat prstýnky?, zatím jsem tu od tebe komentář nenanšla, tak doufám, že se nám pochlubíš!
Magiko, ouha, kdy bude nevolnostem konec, jsem laik, tak netuším, ale domnívala jsem se, že to je jen na začátku! No proto ty kilča dolů, Tak ať se ledňáček už pořadně zabydlí.
Péťo, jak jsem psala, na sraz oět bohužel nedorazím. Snad se ti přemlouvání manžílka povedlo a těším se na nové fotky, viď Tenarko?
Pajdule, co kočky dvojčata a konec školy!
Holky pišteeeeeeeeeeeee!!
Mějte se zatím
Planetka

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 30.06.04 15:29

som na polovicu mrtva test som nerobila baby mne je ze ani nevidim,len oznamujem ze zatial zijem.

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 30.06.04 16:43

Ahoj holky,

venku sluníčko, já mám týden debil, tak makám na zahradě, ale ani to mi nejde od ruky :-(((

Tenar: Tak ta moje ovu asi proběhla taky, ale až v pondělí (myslím, už nejsem tak jistá v kramflecích i přes přesné měření). A protože byl manža do neděle na závodech a v pondělí utahanej jak pes, nevím, nevím. Z pátka by to čistě teoreticky mohlo…no já už s teorií raději mlčím :-))).
Zaplaťpánbůh, že nám tam ty folíky nezůstaly (ha ha …na semeno…)

Planetko: Krásně si užij Vary!!! Já ti tu kulturu docela závidím. Než toho svýho dostanu alespoň do kina na premiéru, dá mi to hóódně práce. Furt jen ty závody :-((.
No a holky mi přinesly vysvědčení (jedna s vyznamenáním, malířka dvě trojky :-))) a ta chytřejší mi před chvílí sdělila, že by raději chodila do školy, kvůli kamarádkám a čte si „dívku“ a druhá (bohémka) ujela na kole kreslit do přírody.

Juanco: Ty mě neděs!!! Co ti je? Pořád břicho? Ať tě pacico raději hodí k doktorovi, aby to nebylo něco jako zauzlené střevo, nebo tak, nechci strašit a ťukám tady na dřevo, ale opravdu nic nezanedbej!!!!

Klaris: Teda vy jste s Radimem dokonalé souznění duší. To se málokdy vidí. V:,–(ím se, že ty na něco myslíš a on to vysloví. Určitě máte i stejný žebříček hodnot a asi to taky hodně posílil ten jeho těžký úraz a tvoje trpělivost. Věštím ti i pohodové, klidné a nevřískající děti!!! A s těmi kamínky- to je něco pro mne. Začnu se po tom shánět. Nebo já si je najdu. Jeden bude asi o kilo těžší a o hodně větší a já budu tahat a ptát se :-))). Neboj, srandu si nedělám, ráda takovým věcem věřím a jsem zvědavá, jestli ten tvůj kamínek mluví pravdu.

Dadlo: Možná se během prázdnin taky vypravím do Brna. A to bych samozřejmě na výstaviště vlítla. Už jsem přemýšlela, jak začnu: Promiňte, nejste Dadla od Matýsků??? A když to bude jiný domeček, tak asi nebudou chápat :-))).

Péťo: Prďolka už bude hezky vyvalenej na sluníčku, viď? A to myslím i bez plínek :-))), ať ukáže, jaký je chlap a protáhne si ty svoje malinkatý nožičky. Ježíš, jak já bych je snědla!!!

Magiko: Okna máš krásný, doufám, že jsi to svinstvo nedýchala a ať ti ty ble stavy rychle skončí. Kolik že jsi už tt? Ono to děsně letí. Binky nedávno hlásila // a je už za půlkou!!! Jaké byly vlastně reakce rodiny? Jo a co manža, rozmazluje ???

Hájí : Kdééééé sééééééššššš????????
Typuju, že má manža tu nákupní horečku, ale co včera??? Koukej napsat čárku (nebo dvě..)!!!!

Dadunko: Kdy bude doktor, co řekl miláček, jak ti je, koukej se hlásit!!!

Naftetko: Tak jak se to vyvíjí???? A co to kafíčko, už bylo???

Pájo: Ty se dovolenkuješ a manža už ti určitě vybírá dáreček k nedělním narozeninám. Užívej si to!!! (pak si to přečteš)

A na koho jsem zapomněla, ať odpustí a spraží mě, já to tenhle týden skousnu :-)))

Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.04 17:28

Holky, Šárka píše, že bude 2.7.-12.7 dovolená a nebude možno uveřejnit deníčky. Hájinko, ty jsi měla absťák na psaní, ne? Co bude odesláno do zítřka, bude zveřejněno!!! Jinak máme deníček na dalších 13 dní! Někdo se chopte deníčku!!!
Pajdule

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 30.06.04 18:09

I prd, horečka se koná, ale fotbalová. Tak já něco večer zplodím a hodím na emimi, aby to bylo zveřejněno příští pondělí.
Zatím pápá, děvčátka Matýskátka!!!
Hajinka

Magika
Kecalka 159 příspěvků 30.06.04 18:51

Ahoj Matýsci,

Planetko: ty ble stavy jsou jak u koho. (Někomu je taky blbě celejch devět měsíců:((((( Ale to doufám, že mě mine a už budu mít klid.
Pajdule: Jak to že týden debil? Prostě všeobecně nebo se něco stalo?
Okna mám krásný, až dneska přijdu z práce tak vyperu záclony a manža bude věšet:) Rozmazluje mě ukázkově:) A taky by do mě furt něco cpal - teda myslím tím jídlo:))) Už se taky ptal známého truhláře jestli nám vyrobí přebalovací pult atd. No a rodina ani nemluvím - v sobotu jsme byli u tchánů a nesměla jsem zvedat snad ani flašku s dobrou vodou:) Tchýně mě obskakuje a furt … Johanko hlavně na sebe buď opatrná, nic nezvedej, pokud možno kdybych nikam nechodila abych neupadla nebo se vlastně vůbec nehejbala abych náhodou tomu jejich vnoučátku nák neublížila. Ale zatím je to sranda! Beru to sportovně:) No a moje mamka se taky těší a plánuje nám tu holčičku, kterou plánovala bráchovi před 4-mi lety kdy byla švagrová těhotná a narodil se Kryštof:)
zatím pa jdu domů
Magika a Ledňáček (už 11tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.04 19:34

Ahoj holky,
omlouvám se že nepíšu, ale zlobí mě PC!
A tak jsem si odskočila k jinému. Opět se dnes dostavila MS, takže stále snažilka!
Užívejte sluníčka, já odjíždím příští týden s dětmi na Šumavu a už se moc těším. Zase se ozvu pa Mila

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 30.06.04 21:13

prave som sa vratila z pohotovosti a idem do nemocnice-podozrenie na mimodelozne,baby je mi hrozne ak sa potvrdi podozrenie tak som skoncila-viac vajickovodov nemam.tak mi drzte palce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.04 21:49

Juanco, držím pěsti, aby to mimo nebylo!!!
Neboj, neboj, druhý vejcovod ti vzít nemusí, mně u druhého mimoděložního taky druhý nevzali. Prosila jsem je, aby mi ho nechali, když to půjde. Píchli mi injekci a snad (nevím, něco o tom říkali) po ní se to samo vstřebalo a pak jen udělali ještě revizi, protože v děloze taky něco viděli a nevěděli, zda nejde dva plody - ve vejcovodu i v děloze. Nakonec histologie ukázala, že v děloze to nebylo. Juanco neboj, jsem s tebou a doufám, že je to NORMÁLNÍ těhotenství + blbá kolika !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!
Pajdule

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »