Dvojčátka 16. týden

Těhotenství

Ahoj všichni! Hlásím se sice s menším zpožďením, ale přeci jen. V pondělí jsem seděla naposledy v sedle. Už jsem jen s těží dopínala rajtky, ale bylo to moc hezký svezeníčko. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost jezdit až do této doby. Rychle mi to uteklo.

V úterý odpoledne jsme jeli na UZV. Poprvé byl přítomen i manžílek a ještě jsme si nechali nahrát miminka na kazetu.
Bylo to fajn. Hlavně jsem se zajímala o to, jestli jsou živý. Bylo mi řečeno že až moc. Velikostí odpovídají obě 15 + 6, já byla v ten den 15 + 0. Takže se jim daří skvěle. Mám moc velkou radost. Obě mají po 15 cm. Pan doktor se nás hned na začátku ptal, jestli se budeme dívat na pohlaví. Byla jsem samozřejmě pro a divila se, že už by to mohl poznat takhle brzy. Psychicky jsem byla do té doby připravená na kluky, protože mi to každý říká. Že prý jen kvetu a že budu mít určitě kluka.(o dvojčatech nikdo nevěděl). Jenže pan doktor po chvilce řekl, že už můžeme vybírat jméno pro holčičku, že jedno je určitě ženská. Byla jsem v sedmém nebi! To druhý mimi je nějaký stydlivý, pořád si sedalo. Ať jsme ho přemlouvali jakkoliv, nechtělo se ukázat. Pan doktor si není jistý, ale mohl by to prý být kluk. Radši necháme identifikaci druhého až na za měsíc. To je jedno, jestli dvě holky, nebo páreček, hlavně abych je donosila a byli obě zdravý. A manželovi je to jedno.

Pak jsme směřovali do rizikové poradny, kde mi vzali krev, změřili tlak, ptali se na váhu a taky jsem byla poprvé podrobena gyn. vyšetření v těhotenství. Hrdlo tuhé, pevné, vzadu, všechno jak má být. A abych nezapomněla - konečně jsem dostala těhotenskou průkazku. V 16. týdnu!!! Konečně jsem opravdová těhotná.

Jinak je mi docela fajn. V noci občas nemůžu, po nutném odskočení si na malou, usnout. V břiše mi kručí, miminka pouštěj neuvěřitelný bubuliny a já myslím na všechno možný. Většinou znovu usínám až se svítáním. Ještě že mám neschopenku a nemusím ráno letět z postele.

Příště Vám napíšu, jak reagovalo příbuzenstvo na zprávu o dvojčatech. Tchán totiž o víkendu slaví šedesátiny, tudíž se k nám sjede asi 50 lidí. Snad je naše stavení nějak pojme. To bude poprask!

Mějte se všichni krásně a Vy „pupkatý“ buďte opatrný. Já už jsem od teď taky.
Ahoj Janik a koťata, 16. týden

Váš příspěvek
KatyM
Kecalka 308 příspěvků 30.09.02 20:50

Tak to jsem teda zvědavá na tu reakci tvých příbuzných, ty budou určitě koukat. Dej nám co nejdřív vědět, jak to dopadlo. Přeji ti hodně pohody

Katy 25. t.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.02 14:21

Moc drzim palce, hodne pohody a stesti.

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 01.10.02 19:22

Ahoj Janiku,
kamarádce zjistili, že čeká dvojčátka až v 16. týdnu, honili ji po různých vyšetřeních, strašili ji, kdoví jakými poruchami a nemocemi a nakonec…18.9. se ji narodila holčička a chlapeček. Pohlavím miminek si doktoři nebyli jistí až do konce těhotenství. Narodili se ve 37. týdnu a mají odpovídající velikost. Tak těm Tvým mrňouskům přeju, ať taky pěkně rostou. Terezijka

Vložit nový komentář