Dvojčátka 20. týden

Těhotenství

Ahoj všichni! Hlásím se Vám opět po týdnu. V úterý jsem byla na UZ v HK a konečně jsme se dozvěděli pohlaví druhého miminka. Budeme mít dvě holčiny! (Že ano, pane doktore...) U nás doma už jsou všichni napnutí, ale ještě je nechám asi tak 3 dny bublat. Oni to byli, kdo mě přesvědčoval, abych si pohlaví potomků nenechala prozrazovat. A teď ani nemůžou spát s vědomím, že já s manžílkem (a panem doktorem) už to víme a oni zase nic. Myslím, že do víkendu to ještě musí vydržet.

Holčiny od minula pěkně vyrostly. Na obrazovce byla změť všelijakých končetin a částí tělíček, pro nás skoro stále nepřehledné. Detaily na hlavičku a kmitající ruce jsou neuvěřitelný. Jedna ukazovala jakoby „tytyty“ a za chvilku zase, jako když si objednává čtyři pivka (to řekl pan doktor). No, hlavně že jsou snad obě v pořádku a rostou. Mám prý docela dost plodové vody. A největší radost mám z toho, že nemusím (doufám, že nejen protentokrát) na cerkláž. To už by mě pak rodinka nepustila na krok z domu, jak by mě hlídali.
V poradně mi bylo doporučeno, abych nosila volné oblečení, odpočívala i během dne a nijak ty mrňousky nemačkala. Samozřejmě pana doktora zajímalo, co zprávě o dvou holkách říká manžel. Že se k tomu nijak nevyjadřoval. A že si mám těhotenství užívat, že tolikrát těhotná nebudu a tak. No, řekla bych, že po dvojčatech mě myšlenky na další mimi určitě přejdou. Sestřička trefně dodala, že budeme vyřízený nejen psychicky, ale hlavně finančně. A milý pan doktor se nechal slyšet, že by to ještě potom chtělo kluka a že bych mu nedala vydělat.
To je přístup, co? Hahaha. To by musel být opravdu kluk, „na přání zákazníka“.
Směju se u toho, jako když dítě dostane lízátko. Zatím ještě mimi nemáme a už nadhazuju další. I když o tom opravdu vůbec neuvažujeme.
Tak pane doktore, že mi taky něco pěkného napíšete? Když jste mi tak pěkně připomněl moji aktivitu na internetu, nemohl jste myslet nic jiného, než můj „deníček dvojčátek“. Určitě by to přivítaly všechny „čtivoucí“ dámy na Emiminu.
Zkuste to, já Vás tady tak vychvaluju, píšu jen samé skvělé zážitky z Vaší ordinace, jsem nadšená z Vaší péče, ..... A obě holky se prý taky přimlouvají, zrovna mě hrozně kopou. Ale ne jedna nahoře a druhá dole, jak jste říkal, ale tak nějak všude. Doufám, že nezklamete.

No a co dál? Budu zase týden kynout a pak napíšu něco o naší exkurzi na výstavě kočárků. Řeknu Vám, vybrat něco dle našich představ bude asi šíleně složitá záležitost. Ještě že máme tolik času před sebou.( doufám )
Tak se mějte všichni fajnově a jezte hodně vitamínů, ať to hrozý počasí přečkáte ve zdraví. Já letím gruntovat naši, kvůli dvojčatům včera generálně přestavěnou, kuchyň. Ahojky příště!!!
Janik a dvě čárovny (tak říká moje mamka mě a ségře), 20. týden
P.S. Konečně budou síly v rodině vyrovnány. Teď je manžel a dva kocouři v „chlapské převaze“, ale dvě holky to vyrovnají.

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.02 11:33

Ty s tym teda robis tajnosti… ;o) Asi mas rada prekvapka, co?

Nech ste vsetky tri zdrave a stastne!!!!!!

Pekny den!
J.

Vložit nový komentář