Jarňulky 2005 - Výmluvy

Rodičovství

Inspirovala mě dnes ráno jedna kamarádka, která se mě zeptala, že už mám pěkné bříško a kdy to třetí miminko vlastně bude. Takže deníček bude o tom proč se mi vůbec nedaří zhubnout, tedy vlastně o výmluvách, ach jooooo.....

Jelikož jsme, moje milé Jarňulky, v poslední době trošku upovídanější a stránky starého deníčku naskakují až podezřele rychle, je potřeba přestěhovat se do nového. Tak mě přitom napadá, že leckde zákaz internetu v rámci pracovní doby nebude asi jen tak ….(Irias?:-))) Jako zaměstnavatel bych taky remcala, jako emiminačka ovšem zásadně protestuji a navrhuji sepsat proti takovým necitelným zaměstnavatelům petici!!!

A teď k deníčku…

Inspirovala mě dnes ráno jedna kamarádka, která se mě zeptala, že už mám pěkné bříško a kdy to třetí miminko vlastně bude. Takže deníček bude o tom proč se mi vůbec nedaří zhubnout, tedy vlastně o výmluvách, ach jooooo.....

Nikdy v životě jsem nebyla hubená, na gymplu jsem tedy na tom začala makat, chodila tancovat, cvičit, k tomu tělák ve škole…když jsem nastoupila na vejšku a seznámila se svým mužem vážila jsem 58 kilo (měřím 165), takže jsem vypadala na své poměry docela dobře. Pak následoval první rok vejšky, konec pravidelného cvičení, chodila jsem jen plavat, učení v sedě, v leže, a tím mi během roku naskočilo deset kilo. No pořád to docela šlo, váha už dál nahoru nešla, dolů sice taky ne, i když jsem opět začala cvičit, ale po zbytek studií jsem už nepřibrala.

Druhý skok a změna životního stylu byl nnástup do zaměstnání. Kancelář, sedavé zaměstnání, cvičit se dařilo jen tak jednou týdně a to nestačilo…výsledek- dalších deset kilo během roku:-( To už jsem se sama sobě nelíbila, ale zápřah v práci byl slušný a na víkendy jsme většinou jezdili za rodiči, takže dohnat nedostatek pohybu se nedařilo, začali jsme pomýšlet na miminko a já doufala, že zhubnu po porodu díky kojení. Manžel vždy říkal, že je aspoň za co vzít a než nervní dietářku, tak radši pohodovou baculku :-)

Takže jsem na začátku těhotenství, mám 78 kilo. Za těch devět měsíců jsem přibrala kil „jen“ 13, hned v porodnici jsem 8 nechala, nádherný start! Kojení se ale nekonalo, po třech týdnech a třech zánětech jsem nechala vzájemného trápení se a načala krabici s Nutrilonem. Měla jsem sice spokojené miminko, ale kila šla dolů jen velmi pomalu, nicméně jsem se dost snažila a podařilo se mi dostat i na nižší váhu než na začátku těhotenství, super!

Druhé těhotenství, jak si jistě pamatujete, byla katastrofa:-( Potrat dvojčátek ve 20 týdnu, příliš plodové vody, břicho jsem měla obrovské, vytahané a strie mi zůstalo dodnes, nějak mi tohle těhoteství nedalo chuť s tím něco dělat, upnula jsem se na to, že brzy budu mít určitě mimčo další…

Povedlo se, naštěstí, ale nebylo to zadarmo. Pobyt ve špitále, těhotenská cukrovka, inzulín,opět velké množstvé plodovky, nakázané ležení. Pozitivní bylo jedině, že jsem se musela hlídat a přírůstek na váze byl mnohem menší.
Narodila se holčička, o kojení jsem tentokrát bojovala a vyšlo to! Díky tomu i kila šla dolů rychleji, ale zase ne míň než 72, pak skončilo kojení a od té doby se ručika váhy zase sune pomaličku nahoru, navykla jsem si na “lepší“ stravovaní při kojení a zvyk se mi nedaří změnit.

A teď ty výmluvy – cvičit nemám kdy, manžel chodí z práce pozdě, Kačenka jeho uspávání nerada, po večerech tedy nestíhám. Když začnu cvičit doma, děti se mi smějí a skáčou po mě:-) to se fakt nedá! Denně vařím, kvůli Kačce, v poslední době bojkotuje svačinky a pořádně jí jen vařené jídlo, a jsem šetřílek, nerada vyhazuju zbytky:-( Taky ráda peču, ale manžel sladké moc nejí, děti si trošinku zobnou, čili to povětšinou zbyde taky jen na mě…

Co s tím? Každý večer jsem na sebe naštvaná a říkám si – zítra! zítra!!!Odkládám to, co to jde, pokaždé, když si umíním se v jídle uskrovnit, mi v hlavě naskočí myšlenka si tedy ještě NAPOSLEDY zahřešit, jsem děsná…skříň mám narvanou oblečením, nosím tak třetinu, to do čeho se vejdu, malé nevyhazuju, stále doufám, že to ještě někdy dopnu:-)

Blíží se léto, dovolená u moře, odkládat se to dál nedá:
takže tímto svatosvatě slibuju před vámi všemi, chce se mi napsat jako jiskra jasná:-), že ZÍTRA je už to konečné a poslední zítra, k snídani si dám jen půl rohlíku, oběd bude lehký, ke kafíčku žádná sladkost a až uložím v poledne Kačenku, nejdřív si zacvičím a pak až zapnu emimino!:-) Za necelé dva měsíce se společně sejdem na srazu ve Skrýchověa jestli do té doby nedám 5 kilo dolů, máte u mě každá flašku vína:-) Doufám, že mi ale budete držet palce a opijete se radši každá za svý:-)))

Hodnotilo 11 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.05.10 06:27

Doooooooooooo­bréééééééééé ráno!
Poprvé jsem první :lol: , ale ještě nemám přečteno.....

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 06:36

Dobrééé rááánooo.
Druhá.
Hajdulo, tebe bych tu takhle časně fakt nečekala. :mrgreen:
jdu číst.

e

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.05.10 06:37

Ifčo, krásně jsi to sepsala a máš ve všem naprostou pravdu - přesně takhle to mají všechny „celoživotní“ dietářky. Taky si říkám, že zítra konečně začnu, takže se před tím musím naposledy pořádně nacpat. Ach jo.
A nejsi v tom sama, jestli F.A.K.T. dneska začínáš, jdu do toho s tebou! Do Skrýchova 5 kg dolu je dobré heslo! Tak že bychom si daly nějakou sázku, aby bylo proč „se trápit“? Začneme už zase po stopadesátý?

Chtěla jsem si dát k snídani buchtu, ale tak jsi mě navnadila, že jdu pro jogurt.

Díky za deníček :palec: :kytka:
:mavam:

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.05.10 06:38

Skrolanko, Bára vstává každé ráno v 5:30. Ale pc nezapínám. Dnes jsem potřebovala něco rychle najít, tak jsem nahlídla.

Hezký den všem!

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 06:47

Tak přečteno.

Prvně - Ifčo - díky za deníček a obr pochvala a ženská, klobouk dolů za takovou sebekritiku. To nedokáže každá.
Ono je nejhorší začít. Radši málo, jen třeba 10 minut, ale pravidelně. A jak si člověk zvykne - tak přidávat. Ale pozor - jsem skvělý teoretik, ale když přijde na lámání chleba, mám výmluv víc než jsi tady sepsala.
Ono je fajn to první nakopnutí - někdo něco zahlásí, nebo někde vidíš hezkou postavu a podobně......, je jedno co nás nastartuje a k čemukoliv, ale je fajn, že tady takové „faktory“ jsou a že to vzbudí ten „chtíč“ v nás.
Tak držím palečky, ať se daří, počkej ten fajn pocit, až to půjde tak jak si představuješ - pár kileček dolů. :palec:

No a já taky slibuji, že se polepším. S kilama sice nebojuji, ale to tělo bývalo pevnějšííííííííí! Takže taky se někdy dokopu a někdy nedokopu, a pak mě to štve, že jsem to odflákla, ale jak píšeš - Skrýchov - a léto vůbec - se blíží, tak ať jsme krásné, ale hlavně - ženy - veselé a hravé!!!! :lol:
:huban:

hezký den všem.
e

Příspěvek upraven 05.05.10 v 06:50

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 06:50

Hani - ahááá, já si říkala, že je to nějaká změna zvyků - takhle brzo zapnout pc. :mrgreen:
No a 5.30 - moooj nerv. Chůdě moje. Ale oni jednou vyrostou a člověk se snad i jednou vyspí. :wink:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 08:00

no, Ifčooooo
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

v tobě dřímá ( aspon pro nás ) skrytý spisovatel. krásně napsané, četla jsem to jedním dechem a usmívala se..... :pankac:
piš, prosím, takové deníčky častějí, jsem nadšenááá :mrgreen:

též věčná dietářka. myslím, že někdo je od přírody stále štíhlý - viz Skrolan a někdo má STÁLE sklony přibírat i z vody, i z jídla :-P .

ví, že cvičit s dětma moc nejde, zvláště, když se ti doma smějí při cvičení ( š. naštěstí cvičí se mnou, ¨pak jej to přestane bavit a je klid). doma je to na prd, chce to řádný dohled jinde.

ale pokud mohu trochu poradit, dobrá diskuse je na MMB a řídí se jídelníčkem Havlíčka. spousta bab tam zhubla desítky kg . koupily si domů jeden pos. stroj a na tom denně makají a píší si o tom. mně strava od Havlíčka vyhovuje,NIC se tam nepočítá,jí se více a člověk má více energie.stačí vyzkoušet na měsíc, dva…
pokud budeš mít zájem,zašluti odkaz.
btw. ted jím po svém a je to vidět :roll:

dnešní noc děs běs :zed: :zed: :zed: od večera štěpu bolelo ouško,prý ale vevnitř. na dotek nic. celou noc s sebou mlátil, brečel, hysterka. dostal panadol,ale moc nezabral.
ted říká, že dobrý. tak nevím,zda zajít k dr. :think:

 
Natylka
Echt Kelišová 9481 příspěvků 05.05.10 08:04

Ivčo-raději moc drasticky nehubni buď ráda že ti chutná,odnesou to nervy a okolí.Jsem na tom stejně pořád se hlídám co také chtít po třech dětech ale teď sem spokojená a hrozně mi pomohl čaj HANNSAKY mají ho v lékárně asi 130kč piju ho asi 14dní a mám 3kg dole a cítím se skvěle.Krásný den :mavam:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 08:57

Ifčo- ted čtu ke snídani půl rohlíku- velká chyba, raději dva celozrnné a nízkutučný sýr atd :lol:
nemusíš se omezovat, jen jiná skladba potravin
to su chytrá, coooo ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 05.05.10 09:27

To jsi psala o mě ne?? :roll:
Taky nějak nemůžu začít… Uvědomim si, že jsem vlastně chtěla hubnout až když žeru. :zed:
No děs..
Držím palce ať zítra konečně začneme :wink:

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19499 příspěvků 05.05.10 09:32

Tak jsem u deníčku zbodla 2 (DVA!) nugátový kroasány :-P tak takhle by to dál nešlo :lol:

já těch výmluv mám taky spoustu, ale hlavní a zásadní je to, že od -nácti nejsem na pravidelný sport zvyklá, jako jo byly doby kdy jsem chodila rok 1×týdně na plavání, pak na tancování (no už je to rok co opět nikam nechodim) :roll: Teď se aspoň utěšuju tím, že toho fakt hodně nachodím pěšky a nikde se nevozím výtahem (a že bych leckde mohla) i po eskalátorech v metru si to vyšlápnu :D … to je taková další výmluva, jako že další sport by byl fajn, ale on se svět nezblázní ;) (jenže to na zpevnění nebo na protažení těla není)

Shrnu to - Ifčo deníček je supeeeeeeeeeeeer :palec: :potlesk: přidávám se k Irias … PIŠ DENÍČKY ČASTĚJI ;) :pankac:

Irias - a nedělá se mu v uchu třeba pupínek? to taky bolí jaxviňa

Jdu něco dělat, ale ještě nakouknu,

btw. ráno jsme zaspali - celá rodina, vstávali jsme až v půl 8, já totiž nemohla usnout (hold kvočna - čekala jsem na Tibora :) ) a dočetla další knížku, Tibor se včera trochu máznul a tak se mu vstávalo ze všech nejhůř, no a Aný lenoch, ta by chrupkala nejradši do 8 :D

:mavam: S.

Příspěvek upraven 05.05.10 v 10:59

 
iv-ka
Kelišová 5140 příspěvků 05.05.10 10:07

Ifčo, super deníček, u mě je to tak, že o tom hubnutí nejdří dlouho mluvím, dlouho plánuju, pak se konečně dokopu, pak fakt makám a pak mě to začně opouštět :D momentálně mám trochu krizi, protože na to, jak jsem cvičila, tak kila dolů moc nejdou, ale aspoň jsem zpevněná a břicho menší, ale příjde mi to neúměrné té námaze :D holt když jsem doteď nic pořádně nedělala, tak to nejde hned. Ale pocit mám lepší, tak snad je to na dobré cestě, ta psychika dělá hodně.

Jinak:

pokud pojdedem do Skrýchova, buřty berem:) ozvu se včas.
Lukinovi kolo, Ondrovi odrážedlo a jednu menší kolobku mám navíc, tak bych mohla vzít, do auta se vleze když pojedu jen s klukama. Ale to naplánujem až jak to vyjde.

meče nemáme, ani pistole, tak šetřete místem :) a moc bych neplánovala zábavu, nečetli jste nedávno článek v Reflexu Líný rodič? No prostě budou šťastnější a my taky :D

Těším se na fotečku Anetky s brýlkama, dneska je to jinak než za nás - ty moje šílené brýle od mala 8-o určitě to bude paráda.

zatím končím, jedem dneska na kožní tak mám oba doma

iv-ka

 
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 05.05.10 11:14

pěkný deníček, taky je o mě, bohužel mě jídlo ničí život, bolí mě neustále šíleně záda, doktor říká, že z tlouš´tky, mám PCO a nedaří se mě otěhotnět, taky z tloušťky..... takže já začala s dietou 1.5 a trvá doteď což je úspěch, dokonce jsem si včera místo čokolád koupila celozrné pečivo a fazole. Jindy by jsem to už dávno vzdala, ale teď mám teprve pocit, že můj mozen pochopil, že to takhle nejde a řekl dost, jen se na sladký podívám a jsem nasraná :oops: netvrdím, že už si nikdy nic nedám, chci jíst vše, ne do konce života křoupat zrní, ale žádný jezení před spaním, žádný buchty, čokoláda jen občas a ne každý den několikrát, cvičím už 8 měsíců každý den, sice se potom asi nehubne, ale tělo to zpevní. No a konečně si dojdu koupit plavky, ikdyž v tom budu jako ramlica, ale koupím si je a půjdu zase plavat :palec: holky hodně štěstí, já potřebuji dolu 30 kilo, což vím, že je nereálný, ale budu ráda za 15 :dance:

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 11:15

Sandři - vaše zaspání - :lol:

Irias - no ono to s tím „od přírody“ taky není tak jednoduché. Odjakživa, co si pamatuji, dělám nějaký sport, tanec, aerobic - prostě furt něco, teď - na starý kolena - je to horší - ale člověk se snaží. Diety jsem nikdy nedržela, jsem zásadně proti. Radši upravení „stravovacích návyků“. Ale taky nemůžu stláskat cokoliv, že by to na mě pak nebylo vidět - to v žádném případě. Mám vyzkoušeno - když dřepnu, bez pohybu a láduju se - to bych byla za chvíli hezká kulička - si piš. :wink:
No a s věkem, co si budem povídat - to jde všechno dolů hůř. Já potřebuji akutně zpevnit břicho! Je to jak solc a to se mi nelíbí. :-?

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18094 příspěvků 2 inzeráty 05.05.10 11:20

Ahoj Ifčo,
já taky mám problém zhubnout, raději se ani nevážím :-x, břicho vytahaný…
Ale v létě budeme na chatě a na dovolené, pořídím si za kolo vozíček a budu jezdit všude, kde se dá- příroda, cesty. A hlavně celozrnné pečivo, light nápoje, i jídlo.
Tak ještě více takových deníčků.
Hezký den
 Jitka

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 11:21

goldenko - moc, moc držím palce. základ je chtít. :palec: no a pak vydržet - což je dycky horší. :wink:

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 05.05.10 11:40

Čauky,

Ifco ty jsi spisovatelka. Máš u mě 1*. Krásné téma, krásně napsané, no sama pochvala.

Já kila teda nějak neřeším. Sice jsem chtěla po Lidně zpět na svých 55kg. Libor mi to zakázal, prý by na mě nic nebylo. Takže mám svých 62kg. Ale potřebovala bych zpevnit. Bříško je ještě takové nějaké, zadek o tom nemluvím a stehna už maj celulitýdu. Leč jsem lenoch, raději se nacpu, lehnu k tv nebo knize. Teda občas dám kolo, bazén, dlouhou prochajdu. Máme doma i posilovací lavici, občas se tam trápím, ale PRAVIDELNĚ nehrozí.

Libor taky začal hubnou a docela se mu daří. Úplně vyřadil rohlíky ze svého jídelníčku. Večer nejí, nanejvíš jablko či jinou zeleninu nebo ovoce. Jde to pomalu, ale jde a zatím žádný jojo efekt.

Tak se holky snažte, do Skrýchova budete kočky. :pankac:

 
Borufka
Kelišová 5373 příspěvků 05.05.10 12:05

Ahoj,

Ifčo jako bys to psala a mě :lol: Nemlich to samý včetně sousedky co se minulý týden ptala „tak vy jste se nakonec rozhodli pro čtvrté?“ :evil: , posouvání na zítra (což už dělám asi 14 dní) a nemožnosti cvičení (což o to, ono by se doma večer dalo že, ale v půl deváté po celodenním shonu už není ten elán co ráno a to ani nezmiňuju že mám ve sklepě rotoped a veslovací trenažér :-( ). Tak já bych se přidala s tím hubnutím do Skrýchova 5kg. Tímto zavírám čokošku co tu právě konzumuju, jdu vylít tu kolu co k tomu popíjím a nečepovat vodu :wink: :palec: Třeba mi to dodá sílu když budu vědět že v tom jedeš i ty a Hanka :dance:

Včera jsme byli na logopedii, 2 doktorky prohlédly Adama a dneska ho budu objednávat na tu uzdičku. Včera se sestřička u našeho zubaře tvářila že to udělají v pohodě, uvidíme co na to dneska doktor.

Jdu žehlit
Borůfka

 
Ifca1
Echt Kelišová 8718 příspěvků 05.05.10 12:12

Se červenám za ty pochvaly :oops: psaní mi vždycky docela šlo, jen mít nápad, tohle ze mě vylítlo ajncvaj :lol:

A koukám, že téma je věčné a vděčné, tak s chutí do toho a kila jsou dole! Všem nám držím palce :palec:

Irias - OK, dala jsem ráno celou celozrnou kaiserku, ty miluju, tmavé pečivo mi problém nedělá, a i já teoreticky přesně vím, co dělám špatně, co bych neměla, atd. jen ta praxe pokulhává…obídek vcelku dietní - těstoviny se zeleninkou, za chvilku přijde na lámání chleba a půjdu si dát kafe, to je moje největší neřest - sladké ke kafíčku :roll: mezitím mi ovšem musí trošku slehnout oběd a dám něco málo toho slibovaného cvičení!

Hajdulo - sázku jsem v podstatě dala v deníčku, ale klíďo do toho půjdu i s tebou :lol:
A vstávačka tak brzyyyyy, tak to je maso, už spí aspoň v noci pořádně? Kačka si třeba taky ráno vymýšlí, že už poleze z postele, tak jí honem přidusím, přitulím a chrní se dál…

Dneska jsem si byla zažádat o pas, maj to už pěkně vychytaný, jsem teda čubrněla 8-o ,žádný žádosti a papírování, na místě tě vyfotí digiťákem, sejmou otisky prstů, podepíšeš taky digitálně a je hotovo!
Nabrala jsem Kačence hraček, že bude dlouhé čekání a nikde nikdo, šly jsme rovnou na řadu, taklhe nějak si tedy komunikaci s úřady představuju!

A Borůfko - vítej do klubu „těhotných“, to nasere co :cert: pardon za ten výraz :oops: já teda čokolády nemusím, jsem buchtová a piju vesměs ovocný čaj, no fakt nevím z čeho tloustnu :lol:

Příspěvek upraven 05.05.10 v 12:15

 
Borufka
Kelišová 5373 příspěvků 05.05.10 12:26

Nasralo mě to, navíc sousedka má dobře o 20kg víc jak já :evil: A já nepeču právě proto že to pak jím sama :mrgreen: Taky znám přesně teorii ale praxe klasicky pokulhává :wink:

Tak náš zubař uzdičku neudělá, dal mi na výběr Motol nebo Karlovo nám., jdu zavolat na Karlák po zkušenosti Hajduly :roll:

 
Pisklatko
Kelišová 6322 příspěvků 05.05.10 13:29

Nazdárek vespolek :mavam:

hlásí se slamění Písklíci :dance:

Tý jo Ifčo to je super deník, klobouk dolů :palec: Krásně napsáno, sebekritikou nešetříš a výmluvy jsou ták pravdivéééé a mě dobře známé :lol: Vlastně celý Tvůj váhový život je mému hodně podobný :pankac: Akorát jsem tedy ten závěr uchopila a držíííím ho… Změnila jsem loni stravovací návyky a téhle změny se držím dodnes. Pravda porušuju, ale né tolik, aby přišel výrazný jojo efekt. Tři kilča jsem přibrala, takže se držím na -10kg a problémy mi to nedělá. Dopřávám si občas i nezdravé poživatiny, ovšem v malém množství a to se dá. No a když ještě pročítám ty výmluvy, tak se mi povedlo odbourat dojídání a prostě vyhazuju. Též jsem šetřílek, ale šetření jsem přeorientovala na šetření sebe :wink: A nepeču, Dan to nejí, Mates jen ďobne (tak mu raději koupím malej kousek) a já se bez toho obejdu a ani netoužím. Jak žeru denně ovoce, tak mám potřebu cukrů v těle asi vyřešenou. A když mě to jó chytne, tak gumový medvídci od Matese bodnou :wink: Jo a co se týká pohybu, tak necvičím. Jako Sandra, denně chodím po schodech, chodím rychle a odpo dlouhá prochajda ze školky. Když už sport, tak nárazově, žádná pravidelnost… Tělo mám povadlé, ale i tak ho mám ráda :wink:
Takže jsem zdárným příkladem, že to jde a nebolí to a tímto máš moji maximální podporu a těším se na Tebe ve Skrýchově o 5kg lehčí :pankac:

Jo a pro zajímavost ukázka mého jídelníčku, kterej fakt dodržuju - i ty hodiny :lol:

6,15 3/4 celozrnnýho pečiva s pomazánkovým máslem, kafe s mlíkem
10,00 - ovoce (dnes 1jablko, 1kiwi) + jogurt
12,00 - oběd (dnes těstoviny s uzeným miska+miska čerstvý zeleniny)
14,30 - dnes nebude nic, zapomněla jsem jogurt a kus celozrnnýho rohlíku doma :roll:
17,00 - kousek pečiva se šunkou, páč to mám hladík
19,00 - ideálně by bylo 3/4 kuřecího prsa na pánvi a podušená cuketa s 3/4 celozr. rohlíkem, ale bude miska těstovin s uzeným :wink:
21,00 - kus sýra (snažím se do 30%tuku v s., ale dám si klíďo i 45%) nebo popcorn no a když je fakt chuť na sladký tak tak 10 gum. medvídků nebo řádek čokošky:wink:

Mno, tak toto spisuju od dopoledne, tak to radši hned vkládám a komenty později :wink: Bylo nějak dost práce a do toho táta a ta jeho rakovina :roll: No písnu později…

Pěkný den :mavam:

 
efča
Kelišová 5716 příspěvků 05.05.10 13:51

Ahoj,

Ifčo - :potlesk: :potlesk: :potlesk: krásně se čteš :wink:

Já jsem před dětma nikdy váhu neřešila,ale vzhledem k tomu, že mi po každém porodu zůstala 4 kg nahoře a nejdou dolů, tak teď ji teda řeším. Snažím se jíst hodně zeleniny, málo pečiva, na sladký moc nejsem, pohybu mám, myslím dost. Ale necvičím, řeším to kolem, procházkama, výletama, bruslema…Ta kila nejdou dolů ani tak. Takže se pomalu smiřuju, že už to asi tak zůstane :roll: Nejsem tlustá, ale do hubenosti mám daleko a taky mi sem tam něco na těle visí. Ale jak psala Pískle, mám svoje tělo ráda i tak :-)
Manžel stejně nesnáší vyzábliny :mrgreen:

Dneska je venku fakt zima, tak odpoledne místo hřiště zajedeme do Bauhausu. Chci se juknout na nějaký sezeničky a chceme dědovi koupit k narozkám kolečko :lol: Moc si ho přeje, tak ho bude mít. Ale pouze pod podmínkou, že se nám vejde do auta :think:

 
Pisklatko
Kelišová 6322 příspěvků 05.05.10 13:51

Irčo - tak jó, budeme spolu případně hlídat penzion, kdyby ostatní vyrazili do aquáče :wink:

Hajdul - tak ať se logoška líbí a celý den ať se povede a vše klapne :palec:

Skrýchov - tak mám taky námět na soutěže, jestli tedy nehodíme level - Líný rodič, jak píše Ivka :pankac: Slalom na kolobkách (těch bude dostatek) a hod balonem na cíl (ta zeď se dá pomalovat různými terči), skládání puzzle… A určitě mám někde na dně lebky ještě nějaké :wink:

Ivko - Líný rodič jsem nečetla, ale je mi to jasný a mám to tak stejně nejraději 8-)

Mavo - to je dobře, že je Lindík lepší a prsa v tomto případku velkou výhodou :palec: Nehrozí ani dehydratace ani hlad :palec:

Sandři - no to je v Bruselu pěkná kosa, teda… Snad si ten můj chlap vzal teplejší bundu :wink:

Borůfko - tak to je super, že nemusíte k Saydlový do Motola:mrgreen: Tak ať je to na Karláku ok.

Ifčo - ještě k tomu jídelníčku :wink: Na oběd Ti chybí bílkoviny - maso k těm těstovinám se zeleninou. Ono se obecně říká, že když člověk hubne, má mít dostatek bílkovin, to pak totiž není taková chuť na slaďoury a není hlad… A fakt to funguje, tedy alespoň u mě. Není to hned, ale třeba za 14 dnů jsem to už cítila… Tý jo, já snad do těch 5kg půjdu s vámi :pankac: Mno, ještě to promyslím - ha výmluva :lol:

No a co ten můj táta… Tak výsledky blbý, za 14 dnů klasická chemoška :roll: Takže naši přerušují svůj letní pobyt na Šumavě. O víkendu tam ještě zajedeme, abychom dědu viděli vlasatýho (třeba mu nevypadaj) a relativně čilýho (třeba mu blbě nebude, že jo…). Bere to celkem s humorem a já taky, páč mi nic jinýho nezbejvá… Již jsem mu nabídla, že ho vezmu strojkem na trojku, pořídíme mu pěknou kšiltovku a naučíme ho nosit šátek.. No ale ono to na mě spadne…

Tak čus a pijte džus :pankac:

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19499 příspěvků 05.05.10 13:51

Koukám, že je tu spousta těch, které začínají vždy zítra :-) (to jsou ještě o kus dál než já - si vždycky říkám, že jednou začnu, ale ještě jsem se nedopracovala ani k tomu zítra :lol: :oops: :lol: )

Borůfko - tak ať vám to s uzdičkou dobře dopadne!

Mavo - nejde o to rychle, lepší je pomalu a pak ten úbytek vydrží, navíc tvůj chlap je jak hora, co vim z fotek tak samý sval - co ten chce prosimtě hubnout? :nevim: :mrgreen:

Ifčo - takový rychlovky na úřadě, to potěší ;)

Iv-ko - překonej krizi a vyděržaj pijaněr ;) :palec: jsi beztak dobrá, to se musí podporovat ;)

Všem, které nepataří do naší party Jarňulek - i vám držím palce, ať vydržíte, případně aspoň začnete (podle toho v jaké jste zrovna fázi) :D

a kdo není na FB, tak neví jednu věc, kterou žiju už pár dní a od dnešního rána počítám minuty … večer jdu s mámou na Boba McFerrina a už se nemůžu dočkááááát :pankac: :dance: :dance: :dance:

díky za vybuchlou sopku na Islandu, díky tomu byl koncert odložený a já se můžu zúčastnit, páč jinak by to bylo den před tou mou prezentací a to bych nemohla, takže jsem spokojená a už se nedočkavostí fakt klepu jak malý děcko :dance: Od rána sjíždím do sluchátek jeho písničky z youtube :lol:

kdo nezná:
http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

co ten člověk umí s hlasem - nádhera! :potlesk:

Příspěvek upraven 05.05.10 v 14:06

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19499 příspěvků 05.05.10 13:58

Pískle - na tatínka budu myslet! :hug: :srdce:

 
efča
Kelišová 5716 příspěvků 05.05.10 14:00

Pískle - držím palce, ať to taťka dobře zvládne :srdce:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 14:39

Pískle- držím pěsti tátovi, at je silák a taky mamince, však víš…okolí to slízne nejvíc :huban:
otec nikdy nebyl bez vlasů a že měl těch chemošek, takže vlasy mohou zůstat, i když to je to poslední

Skrolan- já ¨závodně sportuju od 2. tř… čili když nyní začnu, nehubnu, jen změnou jídelníčku…

Ifčo- Pískle napsala jídelníček na 1s *. přidat maso, omezit přílohy, ale maso ( kuřecí, krůtí , ryby- vše kvalitní) klidně oběd i večeře, žádná JEN zelenina, naopak zelenina ještě k tomu a hodně.
doporučuji šmakoun. uprava během minutky,ovšem kdo je na zabíjačku, tak je to opravdu jiná chut. mne už to nepřijde. sladké klidně,ale dopol.max.po obědě a třeba BEBE sušenky. koblížky asi nee :-P
tohle je můj nej hřích, sladké s kávou po obídku,chjoo :roll:

my se ted vrátili z nákupů do nového opraveného bytečku.štěpa zdatně pomáhal, v IKee jsme dali obídek- oběma nám chutnal. a mám dozičky,hrnečky, mlíčenku, kořenky… no serepetiček :mrgreen: plné auto :pankac:
myslela jsem,že tam moc lidí nebude, ale v poledne jely jen 4 poklady a u každé fronta na 1/2 hodiny. ale nikam jsme nespěchali, tak se dalo.

tuhle trasu jsem jela poprvé, dost provoz. nesnáším řidiče zpomalovače, tak se musím pochválit,profičeli jsme …

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 05.05.10 15:24

Pískle myslím na vás a na tatínka :hug:
Jak já se těchle nemocí bojím.

Jsem vytřela, postavila Libčovi garáže a je spokojenej. Navíc našel v sedačce tašku hraček, byli schované pro Lindu. A normálně si stím vyhraje :lol:

Sandři hezkej večer :dance:

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 05.05.10 15:25

Irčo na tebe jsem zapoměla…IKEA … proč je to tak daleko? :think:
Taky bych si nakoupila a dala obýdek. Asi si budem muset udělat vejlet.

Jo u nás taky kosa. Linda je prvně od nemoci s babi venku.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 15:34

Mavo- jj, mimobrněnští tam jezdí na výlety. je opravdu FAMILY… i když obědváš, můžeš si sednout na bar a oprostřed si mohou malé děti hrát v herničce,jakoby byly barmani,jestli chápeš… pak vozítka na tácky, aby se unesli… po celé prodejně hračky pro děti…
a pro nás,baby, pěknou podívaná na vše sladěné a vymakané :pankac:

jsem ráda, že jsem tam byla bez manži, je brzda a má svůj chlapský pohled, hodně zboží by byla zbytečná :mrgreen:

u nás taky zima i včera, brrr

jo, k mému mobilu- tak známý na kartě našel, že byl několik dní zapnutý WAP. no comment.. manža mi jede koupit novou kartu od Vodafone a hned nechá zablokovat tyhle nechutná data

Příspěvek upraven 05.05.10 v 15:38

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 17:17

Písklátko - na tatínka moc moc myslím, jak píše Irias - vlasy vypadat nemusí, mamince aky nevypadaly. Jo, bylo jich méně, ale už jsou zase v pohodě. Mamina spíš „ohnědla“ - jako ze sluníčka. A obočí se skoro stratilo, ale teď je vše OK. Avšak zase hodně přibívá na váze a z ničeho. No jooo - telo zblblo a po tom maratónu hubnutí se chce pozichrovat.
Tak ať to všichni zvládáte co nejlíp. :wink:

Mavo , je fajn, že už je linduš lepší. U těch malých prďolků jsou ty nemoce nejhorší. :kytka:

Irias - máš pravdu, ono asi na každý organizmus platí něco jiného. U někoho dieta, u někoho sport… je to kus od kusu jiné. :think:

a ikea - aaaaa - další nadšenec. Já to tam mám moc ráda právě kvůli té „femilyejšn“. Děti se tam nenudí, když už jdou s váma na nákup. Pak to posezení - herny - no, já si tam vystačím i bez dítka. :mrgreen:
Ale užili jste si to se Štěpánkem krásně - to je pánečku parťák na nákupy. :palec:
Takještě písni, co se ti tam líbilo, na co si děláš zálusk a cos to všechno pokupovala. 8-)

e

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 17:19

jooo, Sandříííí - Bobby McFerrin - uuuuaaaa - to bude nářez . Děsně se těším na vyprávění,nádhera. Moc si to užijte. To bude masooooooo. Je skvělý. Néžebych ho přímo poslouchala, ale když se k němu dostanu, dycky mě to USADÍ. :palec:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 17:30

otec při chemošce i práškové bud hubnul nebo byl nadutý,jako z vody :-?

Skrolan- mám ty „blbůstky“ do kuchyně, vše bude nové, jen sklenice a talíře necháme .

jen kdyby tam nebylo vždy tolik lidí a jejich jídlo mne taky nadchlo.
vždy jsme tam jezdili s manžou,ale spíše naotočku-kvůli těm lidem..

Příspěvek upraven 05.05.10 v 17:31

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 05.05.10 17:46

z jídla mi chutnají ty kuličky - já si je kupuji i domů - dole ve šved. spec - zamražené - jako rychlovka super - můžeš to dát k čemukoliv. :palec:

blbůstky jsou důůůležitéééé - a do té kuchyně se nakupuje tááák dobře. tam je toho zapotřebí spousta. a těch skleniček a ubrousku a různě velkých dóz - no jen vybrat. :palec:

 
iv-ka
Kelišová 5140 příspěvků 05.05.10 19:27

Irias a to jako musíte zaplatit ty prachy za ten wap?? 8-o

Sandro užij si Bobbyho:D, vzpomenu si vždycky na superstar a na Don´t worry..

valím cvičit

iv-ka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 05.05.10 19:59

byla to twistka a už je v koši … ale zřejmě jejich tech. chyba, karta byla stará :pocitac:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8718 příspěvků 05.05.10 20:26

Pískle, no já v těch těstvinách měla trochu mletého masa, takže i ta bílkovina :wink: , mě by teda dělaly potíže dodržovat ty časy jídla a na můj vkus jíš až moc pozdě večer :lol: , ale možná chodíš spát později, já tak v deset, snažím se naposledy navečeřet kolem šesté, na večerní zobání jsem si nikdy nezvykla, tuhle manžel dotáhnul křupky, snědla jsem hrst a pak mi bylo v posteli tak těžko, že bych to nejradši vyblila…
Tatínkovi budem držet palce, a´t léčba zabere a ať to dobře zvládá!
Naše mamka má taky nějaké špatné výsledky, změnili jí prášky a měly by jí dělat nové krevní testy, ovšem vůbec nikdo netušíme jak na tom vlastně je, zas..doktoři vůbec neumějí komunikovat s lidmi, něco naznačí a domysli si sám :evil: první den byla mamka v šoku, ale bere prášky na nervy a dost jí pomáhají, takže to bere hodně sportovně, aspoń navenek tak působí…

Irias- Ikeu závidím,mít jí v místě jsem tam každý měsíc, takhle tak dvakrát do roka a jako celodenní výlet (snídaně, oběd, kafíčko, prokládáme jedno, druhé patro, kolik peněz tam necháme :roll: )ale miluju to!!!
Jo a na mobilu se mi taky furt zapíná net, vůbec nevím čím to je, už mi manžel nastavil jen stránky zdrama, ale stejně na posledních dvou výpisech zase byla nějaká ta dvacka za tohle uvedená :pocitac: Budete to muset zaplatit? to se stalo když už byl zablokovaný?

Sandři - koncert bude určitě super, to bude asi odměna za ty jobovky v poslední době :wink: :pankac:

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.05.10 22:24

ahojky,

teda, to byl dneska den!
Ráno jsme byli s Ondrou na té logopedii. Paní logopedka je opravdu moc moc sympatická, milá, no bezva. S Ondrou hezky povídala, bylo vidět, jak to s dětmi umí. Ondra prý mluví pěkně, t, d, s, š, c, č atd. chtějí jen dopilovat, aby je vyslovoval zřetelněji. L, r, ř neumí. A řekla mi „kdybych nevěděla, že už jste byli na té uzdičce, řekla bych vám po dnešku, abyste tam došli“ :cert: :cert: :cert: - padala jsem na zadek, ale tak trochu jsem to čekala. Řekla, že to má Ondra přirostlé moc, že mu to v tom Motole moc neušmikla (pokud vůbec?) a že je potřeba dojít TAM ZNOVU! :cry: Došla s námi i do vedlejší ordinace, kde Ondru skoukla odbornice a řekla též - šmiknout znovu. No, do Motola už nejdu ani omylem. Takže mám na výběr - buď laserem (ale to prý asi neudělají, že to má fakt hodně), takže asi budeme muset na tu Bulovku s celkovou narkózou. Jsem táááááááááááááák nasraná na tu debilní Saydlovou, že se to ani nedá napsat. :pocitac: :evil: :cry: Nejen, že mu to šmikla málo, ale hlavně jako odborník měla poznat, že to je na větší zákrok než ten její šperhák. Normálně v pátek sedám v telefonu a vyřvu jí, to si za rámeček nedá. Naprosto zbytečně Ondru stresovala, já se s ní hádala a teď tohle? Grrrrrrrrrrrr­rrrrrr!!No, logopedka že zatím bude s Ondrou cvičit ty sykavky a až bude mít opět po zákroku, tak se vrhnou na zbytek.
Pak jsme s Ondrou letěli do solné jeskyně, abychom tam stihli jeho třídu - měli jsme to akorát. Tak jsem tedy s Bárou využila příležitosti a šly jsme s nima. Učitelka nebyla proti a pán na recepci nás nechal jít zadáčo, že prý se to v tom množství schová. Moc se mi tam líbilo a Baruška byla naprosto nadšená, hrála si s dětma, vůbec jsem o ní nevěděla. :palec: :pankac:
Odpo jsme byli s Luckou a klukama v Toulcově dvoře na křestu mláďátek. Byli jsme tam poprvé a bylo to moc pěkné, jen kdyby nebyla taková zima. Cestou od tram jsme pěkně zmokli. Přijeli jsme domů naprosto vymrzlí, tak topíme o 106.

Ifčo, tak jak se ti vedlo první dietkový den? Já ok…jsem sama se sebou spokojena, jen aby to vydrželo! Bára vstává teď denně mezi 5:15 - 5:30, je to fakt maso, jsem hotová. Večer chodí spát po 19. hod, pak se vzbudí kolem 22. hod na podání dudlíka, pak po půlnoci na přendání ke mně do postele (když nechci předat, tak řve jak prase), pak se vzbudí tak ještě 2× na dudlíka, a většinou aspoň jednou z toho probuzení mi leze po hlavě třeba hodinu než zase usne. Takže bída s nouzí. V poledne, když si dá 2 hod, jsem šťastná.
Jo a já jsem teda čokoládová, úúúááá, denně jedna tabulka, žádný problém. :oops:

Marťo, ať je už Lindušce brzy dobře! Ještě, že kojíš, u těch nemocí to je k nezaplacení…vlo­ni, jak měla Bára ty neštovice jsem za to taky byla šťastná. Až bude ten Barchan, dej mi prosím vědět, můj táta se tam každý rok nostalgicky chystá.

Sandři, Zionek menší o 10 cm než Anetka…to je dost…jsou od sebe o pár měsíců, ne? Pamatuju si dobře, že je srpnový?

Irčo, sím, já bych ten odkaz na mmb na Havlíčka chtěla - třeba se na to jen podívám. Ale Talířky od Stobu u mě neprošly, je to mooooc striktní, na to nemám vůli. :oops: :roll:

Borůfko, sím, co ti řekli na tom Karláku k tý uzdičce? Taky to dělají v narkóze? Sakra, já už jsem z toho šílená.

Pískle, je vidět, jak má každý jiný metabolismus - já sníst za den tolik, co ty, tak jsem jak koule. Sním toho o 2/3 míň než ty…a to vážně. A stejně nezhubnu! Tatínkovi moc držím palce, je to síla, viď. Držte se všichni! :srdce:

Bára už řve, tak letím…

 
iv-ka
Kelišová 5140 příspěvků 05.05.10 22:37

jo ja taky chci ty stranky o diete prosim:)

diky

Hajdulo, je to sila s tou doktorkou, doufam ze si aspon pekne ulevis! A napodruhe to pujde hladce.

iv-ka

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 06.05.10 07:29

Dobré ráno.

Hani, čtu jak jste si to včera krásně užili - Toulcův dvůr, prochajda - až teda na tu zimu a déšť, jak píšeš. Včera to bylo obzvlášť fujtajblové. Solná super. Baruš je očividně mezi dětmi jako doma - to je dobře, využívej častěji. :wink:
No a uzdička - kapitola sama o sobě. Fakt by mě to naštvalo. Defakto jste tam byli zbytečně. Ale klíííd, jsou i horší věci :wink: , tohle zmáknete. Vyzkoušej ještě optání na tom Karláku, za to nic nedáš. A celková narkóza - hmmm, na druhou stranu je to méně stresu pro Ondráška, co? :nevim:

heký dnešní den všem.
e

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 06.05.10 07:57

zdravím,

no to je lahoda pohoda, vstávačka o půl osmé, ted snídačka … venku lije, takže asi celý den doma.

v pondělí jdu ale do práce :evil: . v uterý má začít rekonstrukce,ale dnes dojede a chceme jej umluvit na středu,at to vše stihneme zabalit a nachystat.
první týden budeme u tchýně, takže uplně BEZ netu :pocitac: :pocitac: :pocitac:
jak to bez vás vydržím :?: :?: :?: zkusím zajít asi za Itáčkem s velkou čokoškou, uvidíme…

Hajdulo- ale ono se má jíst více !!! já první týden uHavlíčka to ani nemohla sníst,ale té energie co jsem měla :palec:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

mám vytisklé, držela jsem to měsíc a bylo to super. ted dle toho jím tam průběžně, člověku se to dostane do hlavy.
ale máte výhodu,že jste doma, lépe se to dodržuje, než krabičkování a vaření dopředu.

diskuse, kde si baby pomáhají , jen jsem sem tam pro povzbuzení pročítala,není nut­né

http://www.mimibazar.cz/diskuse.php?…

mějte se famfárově a nedietně,ale zdravě :pankac:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 06.05.10 07:59

Hajdulo- no to bych krááávě taky vytmavila s tou uzdičkou. vím, že víc pro vás neudělá,ale jen aby věděla, že se nenecháš. škoda, že si nejde na doktory stěžovat- viz Borůfka, zametou vše pod stůl,nejsou důkazy apod. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ondra bude statečný a za pát o tom nebude vědět

 
Pisklatko
Kelišová 6322 příspěvků 06.05.10 10:14

Nazdárek vespolek :mavam:

tak tady je zataženo a hnusně lezavo, brrrr :roll: Zatím neprší… A mě se ták nechtělo vstávat do té skorotmy :nevim: Už aby vykouklo zase sluníčko :kytka:

Holky díky za taťku a já mu pěkně povím, jak na něj myslí spoustu ženských z emimina, ten bude koukat a určo se bude čepejřit :dance: :pankac:

Irčo - díky za pochvalu jídleníčku :wink: Ono kdyby byla ta skladba ze zdravějších věcí (hlavně „lepší“ maso-kuřecí, krůtí, králičí, hovězí) a zase bych toto striktně dodržovala, tak by ty kilča šly dolů. Já jen mám takové období… a hlavně, že to neleze nahoru… Hned jak dopíšu, jdu juknout na Havlíčka :wink: Táta po té práškové chemce též hubne… v obličeji je takovej nateklej… A blbě jí a tráví, tak myslím, že až jí vysadí, tak bude líp jíst a i trávit… Mno jenže pak chemoška… Tak s tou kartou na mobil je to hustýýýýý :roll: A co na to t-mobile? Platit to nebudete ne? No a ať čokoška na ajťáka zabere :pankac:

Evi - kuličky Ikea též mňam :palec: Dokonce jsem je dělala doma - recept tuším Diny - a super, jednoduchý, rychlý… Jen jsem na tom oddělala ponornej mixérek :roll: Chce to pořádný dělo na to mletý…

Ifčo - tak to je super, že tam byly taky bílkoviny :palec: A spát chodím fakt později (23-23,30) a hlavně jsem večerní plenič lednice :roll: Takže plením takhle „zdravěji“ 8-) Zelenina mi už na tu druhou večeři nejede, mám jí za celej den plný zuby :lol: No hele, dyk časy máme každej jinak, máme každej jinak hlad, takže není problém si ty časy upravit dle sebe :wink: A mamince též držím palce :srdce:

Hajdul - super, že se logopedie líbila :palec: A s tou uzdičkou je to teda síla :roll: To ta Saydlová teda měla poznat :pocitac: No tak to jí řádně po tlf. vyčiň :pankac: Zkus ten Karlák od Borůfky a vůbec obvolat pár jinejch nemocnic, než se opravdu vrhnete na tu celkovou narkózu… No držím palce! A s tím jídlem - no právě, že jíš málo, tak nehubneš, tak píše Irča. Kdybych jedla míň, tak bych sámo jedla větší porce a tíhla bych k přecpávání se a to je právě ono…

Dnes bude poslední slaměný večer a v noci nám dorazí tatínek :pankac: Už se na něj těším na chlapa mýho :huban: V Bruselu se má dobře, krom konference byl i na prochajdě Bruselem a na společenské večeři… Ovšem prej se těší na český jídlo, tamto mu už leze krkem :lol: Matěj je moc hodnej, včera jsme dali společnou koupel se svíčkama, jahodama, pěnou - balada :pankac: Zatím to ještě šlo, neprudil0 :dance: Zase po cestě ze školky pršelo, takže venek se opět nekonal :roll:
Příští týden bude besídka ke dni matek, tak se těším.

Krásný den :mavam:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15145 příspěvků 06.05.10 10:32

mně taky pomáhá hodně bílkovin- maso na oběd i večeři.

a kuličky ala Ikea mňááááám :dance:

 
Pisklatko
Kelišová 6322 příspěvků 06.05.10 10:33

Irčo - Havlíček - to je ono :wink: Skvělé pro začátečníky :palec: Já už jsem vlastně pokročilá, tak mi to přijde normální… Rozjela jsem to podle stobu-talířků, to na mě zabralo a při tom sledovala Jste to co jíte a to mi taky hodně pomáhalo, nakopávalo a nutilo přemýšlet, co jím… Dík za odkaz, tisknu si :palec:

 
Mava
Generální žvanilka 24709 příspěvků 06.05.10 10:33

Ahojky,
byli jsme ve školce .Libča měl společné focení. Tak jsme ho šli převlíct, ale on už byl. Linduš si tam pohrála, spokojená až do nebe. Libča taky, ukázal jí hračky, předváděl se.

Hajdulo ta vaše uzdička. Celkovou nárkózu bych určitě nebrala. Obvolej ORL ordinace i soukromé. Nám to fikli nůžkama, dvě vteřiny a bylo hotovo. Přinejhorším tě objednám ve Znojmě a uděláte si vejlet :mrgreen:

Musím končit, Linda se tu na mě sápe.

 
skrolan
Extra třída :D 12180 příspěvků 06.05.10 10:46

Pískle - fuuuuha - vy si tedy s Matýskem užíváte. To bude táta žárlit, až mu to povykládáte. :mrgreen:
Takže na Šumavu už pojedete všichni, viď? Moc si to tam užijte, když se vaši pak musí přesunout zpět. :nevim: :wink:

A masko melu doma často - máme moc rádi čevabčiči. dycky si semelu sama. Mám na to super věcičku. :wink: No a ty ikeácký jsou pefektní právě v tom, že je jen šoupneš do mikrovlnky. :lol:

Mavo - školka super, úplně vidím Liborka, jak se vytahuje a vše nosí ukázat. :lol: :palec:

e

 
Krista
Závislačka 4081 příspěvků 06.05.10 11:03

Ženy!
Kdo to má stihnout? Vy tu jedete jak fretky!!!

Ifčo, výborný deníček :palec: , máš talent, měla bys takový posílat každý týden!

K tématu:
Vždy jsem bývala spíše oplácaná, na 158cm ve 20ti jsem mívala i 60 kg, pak se to bez mé zásluhy snížilo na 55 a to mi zůstalo i po dětech. Ovšem z horní poloviny se tuk částečně přesunul do pneumatiky na břiše. Celulitidu mám též i na břiše (na zbytku těla jsem si na ní již za těch 20 let zvykla).
Není to mým přičiněním, že se váha drží, bude to kombinace genetiky, možná různých pracovních aktivit spojených se stresem, nejsem na sladké, zato sádlo, špek, máslo…to jsou moji kámoši. Nepřejídám se, ale jím vlastně dost často.

Nikdy jsem nesportovala a i teď je to slabé, jsem taková měkká, povadlá. Tak i já si říkám: zítra začínám s cvičením! a zase nic…A moje výmluvy: muž chodí až večer, kdybych 2× týdně měla jít sportovat a on taky, už se ani neuvidíme…Doma se pravidelně nedonutím, sem tam večer, když děti spí. Navíc jsem večer už prostě unavená. Slibuji si, že využiju svůj volný dopolední čas, až půjde Blecha do školky… :lol:

Už jsem dlouhá, reakce až za chvíli..
Kristýna a spol

Příspěvek upraven 06.05.10 v 11:03

 
Krista
Závislačka 4081 příspěvků 06.05.10 11:17

Tak Ifčo, ta slíbená flaška pro každýho je dost velká motivace :-D Vem si, kolik nás bude :mrgreen: To dáš!

Pískle, držíme palce tátovi, bude to mít těžké.
S Matýnem si to teda užíváte! Sakra, to by mě nenapadlo vanu a svíčky..

Holky, IKEA je sice super, jenže v Praze o víkendu naprosto nepoužitelná kvůli množství lidí. Myslet si, že si tam v KLIDU dáme oběd a budeme pozorovat HODNÉ hrající si děti je opravdu velmi naivní. Mně návaly nevadí, když jdu sama, ale když mám do toho hlídat ty dva, tak jsem úplně nanervy.

Hajdulo, kancelář je opravu čistá jako z alabastru :lol: S „mým“ stolem si nedělej starost, já jsem tu jen občas na skok a dělím se o něj s jinou paní, je to ten hned za dveřmi největší místnosti.
S uzdičkou to je peklo, prosím vás, co s tím všichni tak nadělají? Ta narkoza mi přijde teda fakt moc na jedno šmiknutí…

Musím na oběd, jinak zemřu hlady.
K.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19499 příspěvků 06.05.10 12:43

Ahojky,

koncert byl SUPER SUPER a ještě jednou SUPER! :potlesk: hosté Iva Bitová a Dan Bárta (jen na něj se nesmí člověk dívat, páč se u toh děsně šklebía kroutí) :D
Taky asi 20tičlený sbor - zpívali společně něco z novéh oalba, ale nejvíc se mi stejně líbily inprovizace a taky jsme si zazpívali s ním … no já měla pocit, že v tom našem koutě asi zpívám sama, ale prděla jsem na to :lol: Jsem nechtěla, aby si McF myslel, že jsme se všichni přišli jen dívat ;) Tak se pak chytil i jakýsi mladý pán vedle, tak jsme svorně skřehotali společně až se přidala i máma a pár lidí okolo :lol: Tleskali a vískali jsme po každém kusu jak diví, bylo to nádherný, narvaný Pakul, navýšili to i o místa k stání po stranách a sezení ve vnitřních uličkách, takže fakt kotel :pankac:

Jen u Ave Maria to nějak zkolabovalo, u nás to asi moc lidí nezná, ale i tak paráda. A na přídavek se ptal, kdo si zazpívá / zadžemuje s ním … přihlásila se nějaká mladá paní/slečna a byla to krása! Pak to už ovšem stálo za bačkoru - styděla jsem se krapet za náš národ - přišli tam 3 lidi, kteří ne že neumí zpívat (to prostě ne každý umí), ale přišli se evidetně zviditelnit (jeden se dokonce zeptal, jestli nakonec bude v tv :roll: :evil: ), McF měl s nimi trpělivost, ale bylo vidět, že ho to moc nenadchlo, na konec to vytáhly dvě holky, jedna s ním zanotovala nápěvek Vltavy a druhá pak slovenskou lidovou (on jim to podbarvoval svým hlasem :palec:), tak snad celkový dojem z publika nebude mít tak děsný :lol:

No a já dorazila domů v 22,15 a Anetka nespala :cert: Nechtěla, odmítala, že musí počkat na mě :roll: tak jsem byla na T. naštvaná, že si neumí dupnout, i přes ten Anetčin brekot a smutný kukadla :nevim: no ale tak to bylo vždycky a myslim, že nikdy se to nezmění, jo jsem zvědavá, co bude, až bude v pubertě :wink:

No a včera jsem se dozvěděla další skvělou novinu - dneksa jdu O2 arény na hokej Česko-Bělorusko
Anetka bude spát u sestry (už dlouho jí sestra slibovala, tak se to hodí) a já jsem v práci porušila „dresscode“ a jsem v teniskách, džínech, páč na podpadcích by ten hokej nebyl vončo :D
V baťohu připravený dres, houkačku a chtěla jsem vzít i barvičky na obličej, ale pak jsem si to rozmyslela, by se ke mě možná Tibor pak nehlásil :lol: :dance:

Píšu to už od rána - tak jdu na oběd a pak pracovat, reagovat budu jindy :mavam:
 S.

Příspěvek upraven 06.05.10 v 12:54

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama


Reklama