Laveta na internetu

Ostatní
  • emimino
  • 15.03.03

Známý a oblíbený zásilkový obchod LAVETA s kojeneckým zbožím pro maminky a děti zahájil prodej i na internetu ? www.laveta.cz .(www.laveta.cz)

Už přes 10 let firma Laveta z Hradce Králové zásobuje české rodiny oblečením pro děti vlastní výroby.Vysoká kvalita použitých materiálů, módní střih oblečků, které je možné prát až na 60°C aniž by ztratili svoje původní vlastnosti, ocení každá maminka.
Před třemi lety Laveta začala svým zákazníkům nabízet kromě oblečků i další dětské potřeby, které najdou uplatnění v každém domě, kde je malé dítě. V současné době se jedná o zboží již 65 dodavatelů.
Dosud Laveta prodávala oblečky prostřednictvím zásilkového katalogu, sítí autorizovaných prodejen a i ve vlastní prodejně v Hradci Králové na tř. ČSA.

Časy se mění a Laveta se rozhodla otevřít i vlastní internetovou prodejnu. Najdete zde kojenecký a dětský textil Laveta (výbavičku, dupačky, body, trička, šaty, čepice), ale také hračky, knížky, hygienické potřeby, pleny, plavky, pomůcky na plavání kojenců, lahvičky, dudlíky, Nanny monitor a vybavení postýlek.
Budoucí a kojící maminky uvítají těhotenské oblečení, pomůcky pro kojení, prádlo a knížky plné užitečných rad.
Novinkou jsou také autosedačky, bazény a nafukovací pomůcky na plavání i hraní.
To vše najdete na www.laveta.cz, kde si můžete, pokud nechcete brouzdat po internetu, objednat i tištěný katalog s plnou nabídkou této firmy.

PR článek

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek