Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Listopadky+Prosinčátka 2004-Veselé Velikonoce…, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
315
4.4.05 22:05

Ahojky sluníčka,

Terko:přemýšlela jsem co na toho sousedovic pitbula ale myslím že nejúčinější by bylo nějaké jídlo s jedem...... protože kdo ví které zvíře je silnější než pitbull,jsou to pěkně zákeřný potvory a asi bych měla dost velký strach,kdyby tahle psí mrcha bydlela vedle nás.....

Boot:pěkné volno u rodičů,hezky si odpočiň …mikinka mě taky dostala…Domča je pěkný filuta :-))))

Jaruš:gratuluju že je Sára v pohodě…mě to teprve čeká a nějak se mi na tu kontrolu nechce…

Miko:S tou ZOO je to daleko složitější, já můžu 6,7,a 12,14tého,18,20tého ,jak ostatní ?

Jo jinak jsme s Lajlou přemýšlely co kdybyste si na čtvrtky neplánovaly doktory a tak a budeme dělat společné akce…jako bruslení,petanque,golf,tenis,volejbal :-))))))))))))))))

No my už jsme s hysterákama přestali,zuby to nebudou,ale už mu asi 120-ky nestačili tak nějak se snažím dokrmovat,brambora už je v pohodě,teˇpřijde na řadu mrkev,pak polévky a přesnídávky.holky je to fakt kumšt najít levnější šťávičky a přesnídávky bez cukru a soli. Už jsme zkusili DEVU jablko,hruška to mu moc chutná a Méďu a Hipp mrkev jablko a teď tam máme od Hami první lžičku......tak jsem na něj zvědavá. Jinak naštěstí…buším na dřevo spí od 21.00 do 6.00 a pak se nají a až do 9hod.takže naspáno celkem mám…proto naopak od Jany12 tloustnu…

Jo tak holky zatím máme pátky po 20.hod.tady na chatu,a ty čtvrtky sport?

A jak to s Váma vypadá na út. 12tého co tu ZOO? Dejte vědět,stejně to asi budeme muset udělat na etapy,kdo ví jestli se sejdeme všechny.....

Tak já letím dát si partičku karet…apropo, když si netykáte s míčem.....je někdo kdo jo kromě mě???
Hrajete hry? já jsem totiž maniak,karty,dostihy,pexeso,člověče,kostky.....a tak co vy?

tak pa pa Mon a Den 21t

  • načítám...
  • Zmínit
118
4.4.05 22:50

Ahoj holky!
Tak dneska bylo pravdu nádherně. Ale teď v poslední době toho fakt moc nestíhám. Ve středu byla mamka na operaci, vytahovat kovový materiál z nohy. Je po autonehodě už 2 roky a měla zlomené obě nohy i ruku a to všechno po operaci, kovové dlahy a tak a teď to na etapy byla vytahovat. Tak jsem za ní byla každý den v nemocnici a dneska ji propustili domů, tak jsem u ní zas byla. Snad to už teď bude lepší. Byla to poslední operace. A taky jsem měla těch 5 dní tady doma jejího pejska, má maltézáčka a bylo to docela náročné. Ona žárlí na Lukiho, tak to byla i trochu sranda :o)), musela jsem se jí taky věnovat.
Shirin, mohla bych v ten čtvrtek i pátek dopoledne, takže napiš, který den ti to víc vyhovuje.A Sarinku, ať ouška moc nebolí a Samíkovi vše nej. k narozeninkám!!!
Jana 24, tak co zoubky, zvládli jste to?
Jani 12, věřím, že teď zažíváš krušné chvíle s nočním kojením, tak vyřiď Kačce, aby se nad mamkou trochu slitovala a nechala ji chvíli vyspat. My to máme taky různé. Někdy spí Luki déle(to je méně častá varianta), většinou se ale budí co 3 hodky a po půlnoci i častěji. Taky je to každou noc jiné.
Miko, taky doufám, že počasíčko vydrží. Je fakt hezky a člověk má hned lepší náladu, než kdyby lilo :o).
Terko, taky jsem četla tu diskuzi o krému na opalování, i to, jak doporučují Daylong (myslím, že se to tak píše). My ho měli jednou na dovolené, nabídli nám ho jednou v letadle za příznivější cenu a opravdu stačí nanést ráno a vydrží po celý den. Myslím, že pro mimča je to ideální. Určitě si ho půjdu zase koupit.
Jarko, to je dobře, že se Domi na chatě líbilo… My byli v sobotu na tom výletě v Rožnově a Lukáškovi se to taky moc líbilo :o)).
Mon, neboj, myslím, že nestloustneš. Právě proto, že se vyspíš, tak zhubneš :o). Tloustnou lidé, kteří se prý vyspí málo. Já jsem toho důkazem. To hubnutí mi jde teda opravdu hodně pomalu.
Dobrou noc všem přeje
Simone a spinkající Lukášek 4 měsíce

  • načítám...
  • Zmínit
118
5.4.05 07:50

Katko, prosím tě, jak dlouho jsi čekala na tu židličku. Já ji mám objednanou od 18.3., v pátek to budou už3 týdny a pořád nic?!
 Simone

  • načítám...
  • Zmínit
219
5.4.05 08:49

Ahojky,

Tak se konečně taky dostávám na emimino - nějak jsem poslední dobou nestíhala. V neděli jsme si s Martinem udělali výlet na Letnou na bruslích, ale bylo tam vážně strašně lidí, takže zase raději budu chodit ve všední dny. Jsem zvědavá jaké to dneska bude podél té Vltavy (Lajla si to pochvaluje, tak jsem zvědavá :-))

K těm krémům - včera jsem to s Lajlou taky konzultovali - neboť dětičky se nám nějak začali opalovat i přes stříšku kočárku :-) (Doktorka mi taky říkala, že nejlepší pro miminka je Daylong, (a co se týče teplot v čechách, tak prý stačí šestnáctka). (ale že prý je dražší - ale ona je celkem dost spořivá, takže nedokáži odhadnout, co si pod tím mám představit :-) )

Simone: ta židlička mi přišla myslím tak za 2 týdny - ale volala jsem tam už asi po týdnu, jak to s tím vypadá… Takže tam zkus taky zavolat nebo napsat mailik…

Mon: já mám ráda skoro všechny sporty a ani „míčové" hry mi nejsou cizí. Neříkám že jsem přeborník, ale míč myslím chytím :D Jinak karty, kostky, pexeso atd. - to taky můžu :-)

S tím ZOO - myslím že mám 12. kyčle - ty jsou tak myslím od 16 - 17. Takže kdyby se šlo třeba přes poledne (tzn. v 11 nebo 12) tak bych to stíhala.

A ty čtvrtky jsou fajn - jenom teď máme ještě 2 týdny plavání (potom už bude plavání v pátek ráno).

Děláme teď přestavbu, takže zase musím běžet něco dělat.

Zatím pa

Katka a Julinka (19t)

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
5.4.05 19:45

Ahoj zlatíčka.
Tak se opět hlásím,mám obrovské kruhy pod očima a jsem chodící mrtvolka.Minulý týden jsem si pochvalovala naši berušku,jak je hodná a milá a v sobotu nastal zlom.Naší milované holčičce vyrazily dva spodní zoubky.Byl to šok,jelikož jsem ji stále kontrolovala,jestli náhodou něco neroste a ze dne na den se ji vylouply hned dva.Tak mažeme gelíkem,slintáme,jak pejsek a stále si tu dáseň o něco brousíme.Prostě radost.Stále kňourá a vyžaduje pozornost,takže si moc neodpočinu.Manžel už začal chodit do práce,takže jsem na ni sama,tak toho mám ve večerních hodinách,docela dost.Nemám čas,ani zasednout k Pc,tak jsem si v rychlosti vše přečetla.Mějte se moc pěkně,doufám,že nás ty zoubky přestanou,co nejdříve trápit.Tak pa berušky.
Zdraví Karol a Naty naše malá zubatka.

  • Upravit
118
5.4.05 21:20

Ahojky,
tak jsme byli dneska na poradně, Lukášek váží 7270g. A ptala jsem se doktorky na ty opalovací krémy pro děti a doporučila mi Microsun ( teda nevím, jak se to píše, ale tak asi nějak). Zítra skočím pro něho do lékárny. Daylong prý až příští rok, protože u těch našich malých miminek prý ještě není pořádně vyvinutá tuková vrstva kůže a Daylong se na ni váže,( tudíž se pak nesmývá a stačí namazat jen jednou) a tak by to nemělo ten efekt. Takže ten Microsun je prý pro mimča nejlepší. Nevím, kolik stojí, Daylong stojí něco přes 200Kč malý a velký něco kolem 400Kč.
Karol, Luki ještě zoubky zatím nemá, ale už se děsím toho, až mu začnou rašit. Vy už to budete mít alespoň za sebu.
Mějte se, dobru noc vám všem přeje

Simone a Lukášek

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
6.4.05 11:32

Ahojky holky!!!!

Tak my uz mame taky nausnicky!!!!!Sari je krasavice,ted uz uplna:)
Ale teda byl to des bes,ta EMLA naplast nam byla na nic..sari to poradne prorvala,taklhle jsem ji jeste nezazila..ona zacla kricet jeste drive nez ji zacli pichat..asi ze strachu, jak ji drzeli rucicky..no uz je to za nami.
Jo a ve 4 mesicich ma 6,5kila.

Sammy ma dneska 3 roky!!!!tak budeme slavit:)

Simone:taky mi kamaradka rikala o tom kremu MICROSUN EXCIPIAL.Ale v lekarne o nicem takovem nevedeli..tak kdyz ho nekde sezenes,pisni prosim kde.
A mohla by jsi tento patek???Treba kolem obeda v Ikei??ze bychom si tam i neco daly..co ty na to?A kdyz ne v patek..tak se urcite domluvime pristi tyden!

Zatim to vypada,ze letime 23.4.do Ciny..sami,ja sari a sammy..tak snad to zvladnem..Musime:)

Mon,to mate super..ty vase ctvrtrky a patky..vazne!!!skoda ze az v Praze..chjooo..no,ale s nama clovek nikdy nevi,treba si tam manza neco najde:))nic neni nemozne:)a pak budeme srazikovat taky:)

pa sari je vzhuru

shirin

  • Upravit
488
6.4.05 11:51

Ahoj holky,
tak nase zoubky porad zlobi, ale ne a ne se proriznout uplne. Matysek ma chudinka akorat nateklou dasnicku, porad si v tech mistech smejdi prstikem, neuveritelne slinta a je porad (a tim myslim skutecne porad) hrozne mrzutej. V noci uz je to jakz takz lepsi, ale pres den porad buli, chce se jenom nosit a to jeste jenom ode me, maximalne se spokoji s tatkou, ale babicka nefunguje. Taky pres den skoro nespi, tak mozna hodinku dohormady, takze vecer uz je mega protivnej nejenom ze zoubku, ale i z unavy. Doktorka rikala, ze ho to takhle muze trapit i par mesicu pred tim, nez zoubky opravdu vylezou, tak se teda tesim…

shirin - teda obdivuju te, tak dlouhej let a jeste sama na dva maly prcky, budu drzet palecky, at jsou hodny

Tak ja zase bezim, Matysek se vozi v kocarku a predpokladam, ze dlouho to nevydrzi, tak at se stihnu aspon najist, nez prifrci.

Mejte se krasne.

Jana+Matysek

  • načítám...
  • Zmínit
625
6.4.05 13:36

Ahoj holky,
Hlásím příchod z poradny. Kačenka má 5,05 kg (já pořád říkám, že začíná být obézní:-)) a dostala své první očkování. Taky dostala pochvalu za držení hlavičky a pasení koníčků a já dostala zákaz ji podporovat v sedu. Ach jo. Líčila jsem paní doktorce, že si chce Kačka pořád sedat-dělá sklapovačky a již dříve popisovaného plocíka a to prý nesmí. To jí mám ale tu hlavu srážet zpátky? Navíc je to jediné, co jí baví, když už nechce ležet na zádech. Taky je to věc, která ji na rozdíl od otáčení na bok, neřkuli na bříško, vysloveně jde. Jsem zvědavá, jakou bude mít Kačka reakci na očkování-třeba bych se v noci mohla po několika měsících vyspat:-))))) Nebo taky naopak, že jo.

Rekapituluju, že příští út ve 13 hod jdeme bruslit (Modřany), pokud teda nebude lejt. A co ta ZOO? Já bych navrhovala nějaký „celodenní výlet" do ZOO, protože je to celkem dálka, vstupné taky není zanedbatelné a hlavně je tam toho spousta. Mohla bych příští po, stř (čt mají ještě holky plavání, že jo?) nebo to můžem odsunout na další týden. Zvířátka (ani Mika) do té doby neutečou.

Jinak jsem se do toho obula a objednala si nějaké oblečky z mimibazaru (hádejte, v jaké převážně barvě?) a ještě mám v plánu zítra vyrazit do Nuslí do sekáčku na nějaká trička a kalhoty do pasu. Uvidím, jak ale Kačce bude po tom očkování. Jo, zapomněla jsem říct, že při píchání do zadku křičela, ale docela brzo se uklidnila. Přitom při pitomém píchnutí do prstu, když jí tenkrát brali krev, tak málem zbořila barák. Zvláštní.

Jdu o:,–(it truhlíky na balkon. Jsem zvědavá, jestli mi jako každý rok ty kytky při první příležitosti chcípnou. Tradice ale musí být, ne?

Nějak nestíhám reagovat adresně, al epříště se polepším.

Jana + Kačenka 112 dní, tj. 16 týdnů

  • načítám...
  • Zmínit
44
6.4.05 15:00

Ahojky holky a mimi :-)

Tak Vám tiše závidím Vaše srazíky :-(. My máme utrum. Už týden jsme nemocní. Nejdřív začal Mates, pak já, pak Mates a teď už zase já, jedeme druhé kolo. Dneska mi dr. dala pro mne antibiotika. Že prý takhle dostane i Matýsek něco spolu s protilátkami a je to lepší přefiltrovat přes mne než třeba muset něco dávat jemu. Tak jsem zvědavá. O víkendu bylo tak krásně a mně bylo tak zle že jsem se musela schovávat před sluníčkem a hledala co nejstudenější kout.V pondělí to Matýska už ani na balkoně nebavilo a nejlíp mu bylo u brášky v pokoji. Všude jinde se pořád budil a brečel. Asi to bude tím, že do toho pokoje od 10ti hodin už sluníčko nesvítí.
Dneska je to ale trochu lepší. Začal odkašlávat a já už skoro nekašlu a teplotu zatím taky nemám, jenom ta strašná rýma,takže už netrpělivě čekám až antibiotika zaberou.

Matýsek už se taky otáčí na bříško. Skoro týden se točil ale jenom přes pravý bok. Tak jsem ho do postýlky začala dávat tak, že do prava to nešlo (šprušlíky) a všechny hračky jsem dala na levou stranu. Jeden den se provztekal ale pak to vzdal a začal se točit i vlevo. Dneska už mu to jde hbitě na obě strany :-).

Zjistila jsem že postýlka normovaná na šířku 60cm je pěkná blbost!
Mates, když se mu nechce spát, tak se otočí na bříško a kouká po pokoji a statečně slintá. Jenže se začal na bříšku točit, zatím po směru hodinových ručiček :-), a když je na štorc tak se vždycky nožkama zašprajcuje mezi šprušlíky, čelíčko a nosánek nalepí na protilehlé a nejde mu to ani tam ani zpátky. Chvíli se morduje a když je unavený a chce si položit hlavičku, zjistí že to nejde a že ho ty šprušle tlačí do nosánku. Takže vždycky spustí křik jako kdyby ho někdo vraždil :-)).

S tím ZOO je to fajn nápad. Taky už jsem na něj myslela ale nevím, jestli ty mrňata už z těch zvířátek budou něco mít.
A pro jistoto bych vynechala pavilon opic......co kdyby si ho tam chtěli nechat ? :-) . Kamarád mi tvrdí, že nemusím mít strach, že opice si mezi sebou mladé nekradou.....tak nevím, mám se urazit ? :-D

Mates spí, já konečně doobědvala a utíkám si trochu pospat než mne zase začne prohánět :-)

Mějte se hezky, a pozor na zrádné jarní sluníčko :-))

Naďa a Matýsek ( už 4m)

  • načítám...
  • Zmínit
44
6.4.05 15:05

Jo, ještě jsem zapomněla…Mates se začal dožadovat mlíčka skoro po hodině.Pije hodně ale já mám naštěstí mlíčka pořád dost. Dr říkala že to je buď nemocí nebo mu začíná růstový spurt . . . . . . že si dělala legraci ? :-) . . . . nebo ne ???!!!!!!
 Naďa

  • načítám...
  • Zmínit
227
6.4.05 15:45

Ahojky vsichni,

tak my jsme dneska zase absolvovali rehabilitaci. no, ze jsme necvicili, tam teda nikdo nepoznal. naopak je to pry trochu lepsi. akorat mne ta pani nechtela verit, ze se uz tocime na bricho. koukala na me, ze sem se musela zblaznit. ovsem kdyz to tam dada pak nekolikrart predvedl, tak rikala, ze to asi bude malej dablik. to asi jo, protoze celej den nedelam nic jinyho, nez ho obracim zpatky, to se jeste bohuzel nenaucil. taky nam jeste ukazala cviceni na overballu, na vylepseni paseni konicku. to se dadovi celkem libi, tak to asi cvicit budeme.

samozrejme, ze jsme se oba pak museli odmenit za tu namahu, tak jsme zasli do sekace. taky jste tim posedly? ja bych tam mohla chodit snad kazdej den.no, meli tam uplne supr kratasy na leto, ale maly, tak to jsem zaplakala. nicmene, stejne jsme neco nakoupili na tu dovcu. tak snad tam nebude prset.

vcera jsme se jeste byli ukazat poprve u me v praci. znate to, dada sel z ruky do ruky - vecer z toho byl tak vyrizenej, ze usnul v osm, ackoliv obvykle cumakuje do jedenacti. takze jsem videla konecne jednou v klidu rodinna pouta. asi tam budu muset castejc. nocni kojeni po dvou hodinach si ale stejne neodpustil. zitra se jedeme vazit, tak doufam, ze to tam aspon bude videt.

ZOO pristi tyden je pro nas OK.

Mejte se krasne, pozdravujte zlaticka, ja letim bavit kriklouna.

Romca a David, zitra 18 tydnu

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
6.4.05 19:47

Ahojky,
tak my mame taky nausnicky, a jak tak koukam, tak ve stejny den jako druha Sarinka. Ja se priznam, ze jsem zbabele utekla, pichala ji to nase znama a radsi me poslali do lekarny pro lih a Framykoin. Pry plakala, ale nijak moc. Kdyz jsem tam dorazila, tak se uz smala. Zato pri cisteni a protaceni mi docela place.
Kdyz jsme prijely od dr. a ja vyndavala Saru z auta, tak mi ruplo v zadech a ja se nemuzu hybat. Kazdy sebemensi pohyb jsou muka, tak doufam, ze mi to do zitrka alespon trochu prejde. Nasi jsou samozrejme v praci, tak to bude docela zabavne.'
Karol - my teda uz asi 2 mesice slintame a strkame prstik do pusinky, ale zoubky nikde
Shirin - tak nakonec Cina, ty mas opravdu pestry zivot a deticky ostatne take. Ten let teda nezavidim a jeste sama na dva rarasky. Vse nej Sammikovi k narozeninam
Jana12 - tak Kacenka uz ma taky 5kg, to uz je fakt kus zensky, timhle tempem nas brzy dozenete
Nada - prejeme brzke uzdraveni, a Matysek je sikulka otacet se na obe strany
Jana24- tak at uz se zouby konecne proklubou
Romana - Davidek je taky sikulka s tim otacenim
My se teda jeste neotacime, to pretoceni z pred nekolika dnu byla evidentne nahoda. Zato si Sarinka nasla nozicky a bravurne si sundava rucickama ponozky.
Taky jsem ji dneska zvazila a mame 5900g a 63cm.
Tak se mejte fajn, jdu se natahnout
Mika, Christian a Sarinka nausnickova

  • Upravit
171
6.4.05 21:32

Ahoj holky,

tak jsem odpoledne napsala taaaakhle dlouhy komentar a ono mi to spadlo. Uz nemam silu to vsechno psat znova, tak jen kratce.

V patek jsme byli na treti „vcelicce“, reakce po ockovani byla uplne uzasna, spali jsme od 8 vecer do pul 6 rano…no abyste nezavidely, uz jsme zase v normalu a vstavame tak 3×-4× za noc, ach joo.
Taky Dadu zvazili, ma 7.5 kg (aspon budu mit svaly na rukou:-)) a pry uz ho v noci nemusim krmit, ze to nepotrebuje (nojo, ale jak to zaridit, to fakt nevim:-))

Brusleni v utery bylo super, jen to Dada skoro cele „prorval“…premyslim, jestli hlady nebo mu rostou zoubky, protoze dnes se situace opakovala. Tak jsem mu vecer udelala ryzovou kasi s bananem, bylo na nem videt, jak mu to fakt mooo chutna, jen to chudinka neumel tim jazyckem nacpat do toho krcku a polknout, tak do toho funel, kase litala vsude okolo
(krmila jsem ho v nasi puvodne krasne tmavemodre lehacce, po dnesku vypadajici, jako by ji nekdo posnezil:-)).

Miko, uz se tesime na Sarinku s nausnickama.

ZOO: je to pro nas nejake zaklete tema, porad ne a ne se sejit, tak co to nechat na ten „zarezervovany“ ctvrtek 21.4. ??????
Miko, budete tu jeste???

JAni, Kacka je teda kus zensky:-)) A muzu hadat barvu tech oblecku ? Urcite modra, ze jo:-))

Nadi, koukejte, at jste rychle zdravi a muzete s nama vyrazet na sraziky. Drzime palecky, at vas bacilove rychle opusti. Joo a s tim kojenim na tom rozhodne nejsi nejhur, ja dnes pres den kojila i po pul hodine (takze nedelam uz skoro nic jineho)

A ve zbyvajicim case, ulozim Dadu na zem na deku, odejdu, on se prekuli na bricho, spusti rev, ja prijdu, prekulim ho na zada, coz ho uspokoji, ja odejdu, on se prekuli na bricho, spusti rev,atd…a porad dokola:-))

Romco, to je super, ze se vam to samo upravuje, jsem zvedava na nas pristi tyden, kdyz taky moc necvicime:-)) Vidim, ze Dada je spolecensky tvor a navstevu v praci si poradne uzil:-)) Mamca urcite taky, vid?

Jani24, ty me s tema zoubkama desis?? Moc vam drzime palecky, at jsou brzy venku a mate zase pohodu…s tim chovanim je to sila vid, ja ted posledni dva dny taky porad chovam a uz mam ruce skoro na zem:-))

Shirin, smekam :-)) S dvema detickama sama letet takovou dalku, jsi fakt dobra. Nechces radsi priletet za nama do Phy, to je bliz a s nama by ses urcite nenudila:-)) No ale aspon tady budete uz v cervenci nazpatek, ne? A muzes za nama prijet na Slapy?

Simone, to je fakt desny, ze tloustnou ti, co spi malo,vid? ja jsem taky druhy priklad:-)) Ale je to nespravedlnost , aspon nejak bysme za tu drinu mely byt odmeneny a aspon hubnout, kdyz uz ponocujem, vid?

Katko, zitra Ti necham kremicek u te pani na plavcu, abyste mohly mazat. Ikdyz jen jsem ten krem koupila, tak pocasi nic moc, to je jak naschval. Dej do galerky fotky Julinky s tema brylickama, prosiiim, prosiiimn, ja jsem na ne desne zvedava a tenhle tyden se pro ne asi nedostanu:-))

Mon, spolecenske hry ja miluju:-)) Karty, kostky, ruzne hry, no ty micove mi moc nejdou (ale bavi me ), musime si toho vzit hodne na dovcu, snad nas deticky nechaji si aspon po vecerech neceho uzit :-))

Tak jsem se nakonec zase nejak rozepsala.

PA, hezky vecer vsem. Lajla+Davidek 5m

  • načítám...
  • Zmínit
118
6.4.05 22:02

Ahoj holky
dneska jsem šíleně utahaná, nachodila jsem venku spoustu kilometrů, vozily jsme mimča s kámoškou a ještě předtím jsem byla uklidit mamce byt. Svůj už nějak uklízet nestíhám…A k tomu všemu jsem nevyspaná, protože brouček se po půlnoci rozhodl mě budit co 2h až do rána, tak jsem fakt vyřízená. A to ještě musím cvičit. Nechci vynechat…

Shirin, v ten pátek bych mohla, tak co třeba v 11? Abychom se stihly sejít, než odletíte.
A ten krém jsem ještě nekoupila zatím, tak snad zítra, tak bych ti dala vědět, pokud ho budou někde mít.
Moje číslo na mobil je 777 82 43 06 (to kdyby náhodou nastala nějaká změna).

Jana 12, taky jsem se včera dr. ptala na to, že si Luki sám pomáhá do sedu, jestli to teda nevadí a prý vadí, mám mu v tom zabraňovat a taky říkala, že dělá most, když ho položila na záda a to mám taky hlídat, aby nedělal. Jde to teda docela dost těžko uhlídat :o).

Naďo,Romco, to máte šikulky s tím otáčením se. Lukášek se sice taky otočil, ale teď už se mu to zas dlouho nepovedlo :o).

Miko, tak to je teda náhoda, že zrovna píšeš o těch nožičkách, protože jak jsem byla dneska u mamky, tak Luki objevil svoje tlapky taky a pořád si za ně chytal :o)). Byla to sranda :o)).
S těmi zády je to teda smůla… Tak ať tě už zítra nebolí!!

Tak končím, ještě to cvičení…¨
Dobrou noc
Simone a spinkající Lukášek

  • načítám...
  • Zmínit
118
6.4.05 22:11

Lajlo, to tedy nechápu s tím nekrmením v noci. To si teda vůbec nedovedu představit, jak by Luki usnul, kdybych ho nenakojila :o)). Ty už dáváš Dadulkovi i příkrmy?
A za tu noční dřinu bychom fakticky měly být odměněny hubnutím a ne naopak. Souhlasím. Ale ty fakt problém s postavou nemáš, tak si s tím halvu nedělej…Zatím ahoj
 Simone

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
7.4.05 09:36

Ahojky holky!!!

Simone:super,napisu ti SMS

ZAse zmena..uz si pripadam jak blazen.Vcera manzelovi volal sef,ze pry ho potrebuji v cervnu v USA,takze jede do Ciny jen na mesic.A timpadem je zbytecne,abych tam jela sama na dva tydny,navic by nam nezaplatili letenky a to je pro me a deticky pres 80.000.takze ZREJME jede jen manzel(pristi tyden)vrati se za mesic..potom pojedeme na tyden do Libanonu a pak nastane to VELKE STEHOVANI…

pardon za to, ze pokazde pisu neco jineho..ale takhle nas zivot opravdu vypada.

a manza je tak nestastny,ze musi jet sam..vubec se s nim neda mluvit.

Lajli:jojo.Praha by byla mnohem lepsi,porad doufam,ze se tam preci jen dostanu a neco podniknem:))

zatim pa,jdu kojit:))))))

shirin,sammy a sarinka

  • Upravit
Anonymní
7.4.05 11:18

Ahojky holky, :)
tak vcera jsem se vratila od nasich, bylo tu super, az na Domiskovo radeni. chteli jsme se cournout k takovemu opustenemu cistouckemu jezeru, no ale dosli jsme tak do pul cesty..kvuli Domiskovi..na lesni ceste bylo strasne moc hlubokych louzi..tak si dovedete predstavit, ze jsme Domika na kocarku neudrzeli a opet na nasilnwe vylezl ven, kdyz jsem ho pres louze prenasela, tak kopal a jecel jak blazen..tak sel na zem..a sel do louzi..mamca se uz fakt smala, ze je Domik opravdu na zabiti..hned jsme vyrazili zpet at nenastydne a celou cestu zpet Domik nevynechal jedinou louzi, chodil v nich v kozenejch botickach a dzineckach a voda mu sahala az nad kolena, dokonce se jednou dost lekl, protoze mu noha zajela do bahna a nemohl ji vandat:D..hlavne se divil, ze uz mu vubec nikdo nenadava:D

A dalsi pokrok u Eli..umi si ve spanku sundat kalhoty:D..Rano jsem ji nasla jen v pline:D..taky jsem najela na to, ze ji skusim prestat budit kolem pulnoci na mliko a uvidim, jak dlouho vydrzi bez nej spat. rikala jsem si, ze kdyz chodi spat v 19, tak jsem myslela, ze vydrzi nejdyl tak do 4 bbez mlika..ale ne, ona je fakt sikulka..najedla se kolem 18, usnula v 19 a vstala az v 7, takze super..hlavne jsem rada, ze obe deti usinaji i vstavaji soucasne:D Jinak Eli je fakt potvurka zavislak:)

Kdyz jsme jeli na Laz , tak v aute usnula, vzbudila se az za hodinu, kdyz jsem ji vyndava z auta. Rovnou jsem ji vrzla mamce do naruce, ze jdu vynaset tasky, a kdyz me videla odchazet, tak opet spustila svuj srdrceryvny hystericky jekot..tohle zopakovala na piskovisti, kdyz si chtely prohlidnout mistni klepny:D:D..A opet nechtela mliko od moji mamky, stejne jako od tchyne, kdyz jsem u toho nebyla..ani ji nemuzu nechat nikomu dat na hlidani, ona by snad radsi steskem posla hlady:D:D Jinak se necha nakrmit od kazdeho, kdyz jsem pobliz..no neni to potvurka? :D

Karol: Teeda, vy uz mate zoubky? Tak gratuluju..nas to ceka nejspis az kolem 9 mesice..Domisek mel totiz v roce jen ty dva spodni zuby, jako mate vy..ty dva vrchni mu vyrazili az po roce..no a ted ve dvou letech mu chybi uz jen posledni stolicky:D, protoze pak mu rostli treba 4 zuby naraz:D

Holky co ta ZOO? My jdeme jinak pristi stredu na vitani obcanku, uz jsem myslela, ze na nas zapomneli:)..to bude sranda..uz vidim Domika, jak poslucne drepi u proslovu:D:D:D To bude zas trapasu:D:D

Tak miziiiim varit..odpo jedem za kamoskou do Petrovic na pisek:D…Tak paaa

Bootgirl, Elinka, Domisek

  • Upravit
2239
7.4.05 15:03

Ahoj maminky a mimiskove,

Teda Shirin, koukam,ze to nekdo ma pestre jako ja…My se snad do zari prestehujeme do Londyna a pokud ne,tak manzel pojede na rok nekam jeste dal s tim,ze my ho obcas navstivime. A az dodela skolu,tak to bude vypadat asi jako u vas…Taky by chtel do Ciny a jako auditor asi bude cestovat hodne…Ach jo…Obdivuju te,ze mas do toho chut se dvema detma…Ja se desim baleni jednoho…Potom muzes poreferovat manzelovy poznatky z Ciny…At vim,jestli to mam manzelovi schvalit,nebo se stehovani vyhybat.

Jinak Charlie vcera poprve plavala bez plenky aniz by ji to rozhodilo. Sedela ve vode jako starosta a celou dobu se drzela za kolinka. Abecedu potapeni jsme pohuzel museli na par tydnu prerusit. Pry se u toho moc zaklani a rehabilitacni by z toho nemusela mit radost. Uz to vypadalo,ze odcvicime jen dva tydny a budeme OK,ale od vcerejska se zase prohybame,coz neni dobre,takze se toho asi nezbavime.

Konecne jsem dala sama nejake novejsi fotecky do fotoalba…hura! Zvladla jsem to.

K tem nausnickam: Ted jsem opravdu rada,ze jsme je davali pri odchodu z porodnice. Mala to snasela bez problemu a hlavne si do toho nemohla sahat. Ted, i kdyz ji treba jen cistim nosik,tak je to docela boj. Neumim si predstavit,co by mi vyvadela u tech nausnicek.

Prozatim se mejte hezky
Terka a Charlie (4 mesice a 1 den)

  • načítám...
  • Zmínit
219
7.4.05 17:32

Ahojky,

tak vzhledem k tomu, že nám skončilo čtvrteční plavání (bude teď páteční :-), tak mohu do ZOO i příští čtvrtek. Jinak dalších 14 dní nemohu, musím do školy :-(

Lajlo: děkuji za krémík, v úterý se vyrovnám. K tomu plavání - budete používat plavky nebo koupací pleny? My sice plavečky máme, ale nejsou tak těsné okolo nožiček, takže asi zkusíme ty pleny (ale jsou až od 7kg, takže se bojím, že nám budou velké…)

Ještě pořád děláme přestavbu, takže trošku nestíhám

Zatím pa

Katka a Julinka

  • načítám...
  • Zmínit
6545
7.4.05 17:47

Ahoj holky,
nevím, jestli jste se na to plavčo ptal někdo tady ohledně plaveček? Někdy je maj přímo na plavču. Zrovna te´d na plavču nám byl odokonce doporučeno, že je lepší používat ty normální, ne ty jednorázové, protože ty jednorázovky něco pouští a protože do bazénu s mimči se dává méně chloru, dochází k jeho znečištění, což není dobré. Nějakou chemii či co. Nevím, jak to chodí jinde, přidala jsem jen naši čerstvou zkušenost (jo, a ty velikosti…na 6kg jsme používali plavky S do 5kg v pohodě, teď na 8kg zas máme na roční dítě…většinou i nechat ozkoušet zasucha). Pokud by měl někdo zájem o jedny menší, mám k dispozici. Nejsou to klasické kalhotky, ale jakoby se do nich mimi zabalí. Neumim to popsat, jestli hcete, pošlu mailem. Ale nebude to na buřtíky:)
GaB - nakukovatelka od PSTM

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
7.4.05 19:44

ahoj holky!!!!!

Tak jsme se vratili ze sraziku a Amelka od Lime je vazne veeeelika:)Az bude cas,tak vlozom fotecky.A LIme i jeji manza jsou moc sympaticti.
zitra se sejdeme se Simone:az ted me napadlo,ze jsme to mohly spojit..tak vas seznamim priste:))

terko:teda Cinu nedoporucuju,jednou na vylet to jo,je to zajimave.ale zit tam delsi dobu,to ani nahodou!

musim letet
shriin,sammy a sara

  • Upravit
118
8.4.05 20:53

Ahojky

tak dneska jsme se s Lukim seznámili se Shirin a Sarinkou. Sarinka byla strašně hodňoučká, taky sama usnula, prostě zlaté miminečko :o).
Shirin, pláče vůbec Sari někdy?
Zato Luki se předvedl v plné parádě. Opravdu mám nespavce :o). Opět jsem se o tom přesvědčila ve srovnání se Sarinkou. A kdyby jen to. Slyšet ho bylo přes celu Ikeu.Když si zrovna hlasitě nepovídal, tak plakal. A doma už taky začal být docela dost hlučný. Prostě tu pusinku nezavře od rána do večera. Snad jen, když spí.
Moc se mu ale líbila světluška od Sarinky. Tak mu ji musím taky objednat.
Odpoledne jsme šli ještě na minigolf, tak jsme Lukáška tak utahali, že dneska usnul sám v postýlce. Jindy totiž usíná při kojení.
Dneska už na mě padla šílená únava, protože 3 noci skoro nespím. Ještě, že si zítra Kamil vezme Lukiho ráno ven. Jde něco vyřídit, tak to spojí s procházkou a já to snad dospím :o)).
Dobrou noc
Simone a Lukášek

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
9.4.05 07:42

Ahoooj!!!!

TAk Simone je super a Lukasek ji da asi dost zabrat:)))Ale jen tim,ze moc nespinka..jinak je moooc roztomily,jak porad zvatla…ja to tak vidim,ze sedet bude za chvilku a chodit hrozne rychle…proste moc nespinka,tak ma cas se rozvijet:)))
A je veliky!!!!A cela maminka!

Ne tak jako nase leniva Sarinka..teda simone,je to fakt..ona si pul hodky hraje,to ji tak unavi,ze usne…ale plakat umi,to jo!!!

ta snad jste se dneska dobre vyspali!!!!!

taky jsem si rikala,ze nekdy muzeme prijet my za vama..a pak se treba projit do Belaku.sammy chodi do skolky kousek od vas:)

jinak manzel odleta v pondeli..takze budu mesic slamena vdova..(

A KDE JSTE VSECHNY????

Shirin a sammy a sara

  • Upravit
Anonymní
9.4.05 15:12

Ahojky holkyyyy:)
Koukejte nekdo napsat novy denicek:D…ja to ani nemohla najit? Tak jakpak se mame? :)
U nas porad vse pri starem, jen jsem dnes skoro nestihla uvarit..Eli mela extramazlivou a na zemi na dece lezet dlouho nechtela, tak pobrekavala a u toho se v klidu varit neda:) Ted nastesti oba spinkaj..uz je uvareno a az se vzbudej, tak s nima vyrazim za brachou na Prosek..na navstevu..venku je mokro, tak radsi navstevujem lidicky..aby Domik porad nelital v kaluzich:D

Je holky zapomnela jsem vam napsat, co se mi stalo, kdyz jsem byla s mrnousema za kamoskou v Petrovicich..to zrovna foukal ten silenej vitr…vystoupili jsme s domikem z auta.., venku uz cekala kamoska s dvouapulletym Samikem a ja vyndala kocar, do nej dala Eli, pripoutala a sla si rychle vzit tasku do auta..ale ja blbec nezabrzdila kocar..v tom to zacalo tak silene foukat..kocar i s Eli se snad vznesl..ani nevim, byl to hroznej forf..jen jsem videla kamosku, jak k nemu leti a letici kocar…normalne mi ulit..sjel do silnice mezi zaparkovany auta a na jedno skoro „lehnul“..takze Eli tam lezela skoro hlavou dolu..v tu chvili mi to vubec nedoslo..holky az vecer pred spanim jsem si uvedomila, co se vsechno mohlo stat…jeste, ze ji vzdycky pripoutavam, takze nemohla vypadnout…ale Eli to vzala sporotvne..v klidku si lezela hlavou dolu a povidala si s hrackama pripnutyma na kocaru:D..nooo, prijde mi, ze to nikdy nemame moc jednoduchy:D

A co u vas novyho? holky, co to je za svetlusku, o ktery vsichni pisete? .)

Tak ja JDU MANZOVI PRIVAZAT HAFIKY, JDE VENCIT ..A JA SE JDU TAKY OBLIKNOUT..MEJTE SE KRAAASNE..PAA
BOOT A DETICKY

  • Upravit
625
9.4.05 18:26

PÍŠU NOVÝ DENÍČEK, TAK AT SE NEDUBLUJEM! J+K

  • načítám...
  • Zmínit