Lynnčin deníček č.12

Ostatní

Ahoj holky, Tak tady je další deníček. Tentokrát není tak docela z mé hlavy, ale věřím, že se vám i přesto zalíbí a třeba se i něco zajímavého dočtete. Téma ? ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU. Se svým přítelem se k sobě podle hvězd nehodíme. Já ve znamení Raka, on ve znamení Vah. Dá se tomu věřit, ale taky nemusí. Z toho, že jsme spolu už skoro čtyři roky a zatím to klape, bych usoudila, že víc záleží na lidech než na znameních. Ale každopádně je zajímavé co si o nás ty hvězdičky vlastně myslí.

VODNÁŘ 20.01.-18.02.
Vzdušné znamení pod vlivem planety SATURN a URAN

Vodnář působí velmi solidně, dokáže být vnímavým a dobrým společníkem, nechybí mu inteligence, kultivovaný projev, vkus a dozajista slušné chování. Vyznačuje se klidem, volnomyšlenkářstvím a povětšinou je všestranně nadaný. Své protějšky přitahuje inteligencí, duchaplností a milým přátelským projevem. Ve svých citech se chová poněkud zdrženlivě, nerad dává najevo své niterné pocity. Zdobí ho hrdost, sebeovládání, věrnosti i oddanost. Má vrozenou citlivou vnímavost, nechybí mu intuice, která je vzrušující, hlubší a zvídavější než u ostatních znamení. Neláká ho přemrštěný blahobyt, nestaví na první místo materiální hodnoty, ba naopak, preferuje dobré vztahy, lásku, domov, zázemí a přírodu. Vodnáři šíleně rádi cestují Občas jim chybí trpělivost a přesnost.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Vodnář přitahuje své protějšky báječným vzezřením a duchaplností. V lásce se chová zpočátku zdrženlivěji, nerad dává najevo city. Vyznačuje se sebeovládáním, hrdostí a svobodomyslností. Raději dává přednost přátelství než pevnému partnerskému vztahu. Dokáže se zamilovávat často, ale nepřestává hledat stále dokonalejší lásku. V manželství bývá věrný a oddaný. Do manželství vstupuje do dlouhém váhání a většinou v něm setrvá celý život. Taková je jeho představa štěstí, i když ho vzrušuje všechno nové a neznámé.
S KÝM SI VODNÁŘ ROZUMÍ
Nejlépe se vzdušnými druhy, Blížencem a Váhou. Složitější je to s jiným Vodnářem, po milostném dobrodružství totiž vášeň ochabne a nakonec mohou být jen dobrými přáteli. Ohnivá znamení, Beran, Lev a Střelec, ho přitahují a vzrušují. Společně dokáží vytvořit poměrně kvalitní vztah, ale záleží na míře tolerance a nezávislosti. Spojení se zemskými znameními, Býkem a Pannou, bývá velmi časté. Složitější spojení bývá s Kozorohem, ačkoli se nesmírně přitahují, partnerské soužití postrádá vstřícnost a toleranci. Většinou se tento vztah po určité době rozpadne. Zde záleží na každém z vás. Z vodních znamení je nejpřijatelnější a nejmilejší spojení s Rakem. Komplikovaný vztah nastává se Štírem, i když si zpočátku rozumí a velmi se milují, Vodnář je stále více a více vystavován nátlaku a cítí se ve vztahu omezovaný a nespokojený. Pro Rybu je Vodnář partnerem zajímavým, ale je na její gusto více zahleděný do sebe, a Ryba potřebuje vnímavého a stále obletujícího služebníčka.

RYBY 19.02.-20.03.
Vodní znamení pod vlivem planety JUPITER a NEPTUN

Většinou se tato osoba chová velmi nenápadně, jako by se držela strnou od veškerého dění. Navazují snadno přátelství a většinou si ho dokáží udržet díky vstřícné povaze a umění naslouchat. Bohužel, většina Ryb, nikoliv ale velryby a štiky, postrádá sebedůvěru, pevnou vůli, a proto se obtížně prosazují. K životu i práci potřebují klidné zázemí i odpovídající pracovní prostředí.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Ryba je zrozená pro lásku, je něžná, romantická i vášnivá. Citlivá Ryba se dá velmi snadno svést a naváže známost s kýmkoliv a kdekoli. Na svoji upřímnost a otevřené srdce často doplácí. V zamilovanosti staví vždy emoce nad rozum. U partnera vnímá více ty lepší stránky; ty špatné prostě nebere na vědomí. Často se stává, že si objekt své lásky přikrášlí, partnera si postaví vedle sebe na nejvyšší stupínek. Když Ryba miluje, tak celým srdcem, často v lásce přináší oběti nebo bolestně trpí. Bývá velmi závislá na lidech, které miluje. Svou lásku neustále prověřuje, potřebuje důkazy věrnosti, aby rozptýlila své obavy. Na druhou stranu, Ryba dokáže svého partnera zraňovat svojí proměnlivostí a bohužel někdy i bezohledností. Je tvorem velmi náladovým a dalo by se říct, že jak se zrovna vyspinkala, tak také jedná. Jen velmi málo se smiřuje se zklamáním a křivdou. Kdo hledá bytost bezmezně oddanou, je u Rybičky na správné adrese.
S KÝM SI RYBA ROZUMÍ
Nejvíce se svými vodními druhy. s Rakem, Štírem a jinou Rybou. Zemská znamení Ryby velmi přitahují. Zejména Býk a Panna, neboť právě s nimi nacházejí společnou řeč. A když k sobě chovají úctu a jsou schopni tolerantního chování, může jim partnerství vydržet až navěky. Složitější bývá spojení se svéhlavým Kozorohem, protože tomu musí neustále ustupovat, aby byl klid, a tím značně trpí. Ohnivá znamení, Beran, Lev a Střelec, okouzlují Rybu svým šarmem a osobitým způsobem projevu. Často se do sebe silně zamilují, ale mnohdy si hned záhy nerozumí. Každý prosazuje své zájmy a většinou jejich partnerství končí rozchodem. Jen velryby a štiky si dokážou udržet ohnivého partnera. Vzdušná znamení, tedy Blíženci, Váhy a Vodnář, dokáží zpočátku na Rybu udělat ten nejkouzelnější dojem, ale málokdy jim nadšení vydrží. Vzdušná znamení se chovají rozlítaně a rozverně, zatímco Rybička by potřebovala, aby partner seděl vedle ní a držel ji za ruku. Zamilované Ryby dokáží mnoho odpouštět a mají největší podíl na tom, že jejich vztah vydrží. To už musí být něco, když si začnou samy od sebe balit kufry.

BERAN 21.03.-20.04.
Ohnivé znamení pod vlivem planety MARS

Z celkového vzhledu vyzařuje vnitřní síla, spontánní energie a pocit sebedůvěry. Pohyby má rychlé, řeč je většinou hlasitá, sebejistá a vtipná. Stojí v čele každé společnosti, je u všeho, kde se něco děje. Chování vyjadřuje činorodost, zdatnost, svéhlavost a silné ego.

LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Beran je velmi aktivní sexuální znamení. Je velkým dobyvatelem, ale ani ve víru vášně nezapomíná na sebe. K milujícímu partnerovi se chová velmi něžně, láskyplně, pozorně i žárlivě. Ochraňuje lásku přede všemi a mocně ji vlastní. Sám je snadno zranitelný, nesmírně citlivý, ale navenek slabost neprojeví. Miluje šíleně - celou svoji bytostí, srdcem i duší. Přiměřeně žárlí. Ten, kdo hledá klidného vyrovnaného partnera, by si neměl nic začínat s Beranem a ještě k tomu Beranem beranovitým!
S KÝM SI BERAN ROZUMÍ
Beran si velice dobře rozumí se svými ohnivými druhy, jiným Beranem, Lvem a Střelcem. Berana přitahují vzdušná znamení - Blíženci a Vodnáři, ale žít s nimi je už složitější. S Vahami si rozumí až v pozdějším věku. V mládí jsou to protikladné povahy. Většinou jsou stále v sobě. Beran se cítí se zemskými znameními jako zvíře chycené do pasti. Býk ho provokuje svou poctivostí a obdivuhodným klidem. Panna jej sice okouzlí svou jemností, čistotou, ale vzápětí ho odradí kritičností, nervozitou a nadměrnou pořádkumilovností. S Kozorohem se sotva snesou. Pohodový život, o kterém sní, mu Beran nezajistí. Berana vždy okouzlí vodní znamení: Rak, Štír a Ryba, ale v dlouhotrvajícím společenství málokdy vydrží. Oheň a voda se zkrátka přímo nesnáší. Jen ti s podobným ascendentem to zvládnou.

BÝK 21.04.-20.05.
Zemské znamení pod vlivem planety VENUŠE

Typický Býk se pohybuje pomalu, rozvážně až těžkopádně. Většinou toho mnoho nenamluví, spíše naslouchá, ale to jen chvíli; ještě raději něco kutí. Má mladistvý zjev, teplý příjemný pohled očí, z nichž vyzařuje laskavost a přátelství. Tři smysly má obzvláště vyvinuté: čich, hmat a chuť.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Je považován za jednoho z nejsmyslnějších milenců a milenek zvěrokruhu. Planeta Venuše mu napomáhá v mistrné svádivosti, milostném tokání, dlouhých předehrách a vřelém objetí. Býk je trpělivý, dokáže vyčkávat; o to více mu chutná vítězství. Když miluje, tak velmi silně, sobecky i majetnicky. Od partnera vyžaduje věrnost. Nevěru neuznává a nerad ji odpouští. Svůj protějšek pro život si dlouho vybírá, hledá především porozumění a harmonii. Nepatří ke komplikovaným znamením, co řekne, to si také myslí. Upřednostňuje jednoduchost, i když přepych mu také není cizí. Přirozený projev, milé způsoby a ryzí charakter mu zaručuje klidné soužití. Kdo hledá dobrodružného společníka, velkého řečníka či dynamického partnera, ten by si rozhodně neměl nic začínat se stoprocentním Býkem!
S KÝM SI BÝK ROZUMÍ
Nejvíce si rozumí se zemskými druhy, s Pannou a jiným Býkem. Hůře se snáší s Kozorohem, ten mu občas leze na nervy! Ohnivá znamení ho rozčilují, tedy Beran, Lev a Střelec. Zpočátku se přitahují, v budoucnu se ale špatně doplňují. Vodní znamení obdivuje, zejména Raka. Oba se celkem slušně doplňují. Ryba ho nenechává v klidu, ale za čas ho unaví svoji přílišnou útlocitností. Zdá se, že se pro sebe nenarodili. Se Štírem je většinou Býk na štíru. Vzdušná znamení Blíženců a Vodnáře se mu vcelku zamlouvají. Jejich bez-starostnost Býkovi imponuje, protože jemu tato vlastnost chybí. Pozor na Váhy; ačkoli je s Býkem spojuje společná planeta Venuše, přesto dochází k nedorozuměním a sporům. Spojení marnotratných Vah s konzervativním Býkem je velmi složité. Pohromadě je udrží snad jedině sex.

BLÍŽENCI 21.05.-20.06.
Vzdušné znamení pod vlivem planety MERKUR

Člověk narozený v tomto znamení je v neustálém spěchu. Celkový neklid a dychtivost po nových zážitcích vyzařuje z celé jeho osobnosti.. Rychlá úsečná řeč a netrpělivost naslouchat patří k jeho charakteristice. Těkavý pohled očí zaznamená všechno, má výbornou fotografickou paměť a úžasný pozorovací talent.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
První vzdušné znamení zvěrokruhu potřebuje ke svému životu mnoho volnosti. Přirozený půvab a vlídnost mu umožňuje snadný kontakt s lidmi. Dokáže flirtovat bez zábran, okouzlí váš šarmem, neotřelým vtipem i sexuální fantazií. Z vdavek a ženění má stoprocentní Blíženec doslova hrůzu. Řídí se více rozumem než city. Když se zamiluje, tak totálně, vznáší se vysoko? Pády pak bývají ošklivé. Blížence to však neodradí, znovu se snaží, toká, vznáší se a zase padá k zemi. V mládí to bývá jinoch - ve stáří mudrc.
S KÝM SI BLÍŽENCI ROZUMÍ
Nejvíce se svými vzdušnými druhy: Váhou, Vodnářem a jiným Blížencem. Nesmírnou přitažlivost cítí k ohnivým znamením: Beranu a Lvu. Se Střelcem to bývá často až na hranici únosnosti. Společný svazek bývá velmi riskantní, protože nedokážete hovořit stejnou řečí. Zemská znamení Býk a Kozoroh, vás příliš svazují. Stabilita, řád a jistota je sic e fajn, ale mnohdy chybí romantika. Panna, ačkoli máte společnou planetu Merkur, vás dokáže nadchnout, ale za čas se stává soužití vězením ve zlaté kleci. Vodní znamení, Rak a Štír, je pro vás spojením neutrálním. Vykročí-li každý na půl cesty, máte vyhráno. Společně můžete vytvořit šťastný, harmonický pár. Problém soužití bývá s Rybou. S emocemi to příliš přehání, což Blíženci neimponuje.

RAK 21.06.-22.07.
Vodní znamení pod vlivem MĚSÍCE

Člověk narozený v tomto znamení a se shodným ascendentem je totiž nanejvýš emocionální. Při rozhovoru neustále mění výraz v obličeji podle toho, co vám zrovna vypráví. V předvádění nejrůznějších grimas a jiných mimických prvků v obličeji je Rak opravdovou jedničkou. Někdy dokáže vtipkovat stejně vesele, jako jindy bolestně naříká a pláče. Projevem je milý, přátelský a není lakomý. Na domov a svoji rodinu nikdy nezapomíná a považuje ji za bezpečné útočiště před často nevlídným světem. V pozdějším věku a s nabytými zkušenostmi se chová rozhodněji, vyrovnaněji a sebevědoměji.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
První vodní znamení má značnou potřebu něžnosti a porozumění. Tam také u Raka láska začíná a bohužel i většinou končívá; musí totiž hluboce cítit, že je milován, aby mohl horoucně a s velkou oddaností milovat svého partnera. Patrně vás bude v lásce i zkoušet - má na to vlastní a značně neotřelé metody. Obstojíte-li, udělá pro vás všechno a zahrne vás nejen vřelou náklonností a přízní, ale také dary. V opačném případě však na vás zanevře a bude se chovat nepříjemně a vztekle, někdy až arogantně. Jeho snivost v sobě skrývá něco z mateřské odevzdanosti a tvůrčí touhy po plodnosti. Rak miluje harmonii, pohodu, něžné doteky a jemnost, má rád lidi a zvířata. U 100 % Raka se projevují sklony uchovat si nebo idealizovat si sentimentální vzpomínky.
S KÝM SI RAK ROZUMÍ
Rak si nejvíce rozumí se svými vodními druhy Štírem, Rybou a jiným Rakem. Obdivuje a dokáže ocenit zemská znamení - Býka a Pannu. S třetím zemským znamením, s Kozorohem, se snáší hůře. Ohnivá znamení Lva a Střelce dokáží Raka rozvášnit, někdy až na neúnosnou míru. Problémem se stává soužití Raka s cholerickým Beranem. Vzdušná znamení Blížence a Vodnáře Raka inspirují. Jsou plné idealismu a fantazie, ale občas může chybět na chleba. Společně milují měnící se život, ocení péči o druhého. Horší porozumění je s Váhou. Oba se mohou chovat nerozhodně a neprakticky. Dvě jemnocitné povahy, váhavost a občasný sklon k hádkám až hysterii je mohou přivést až k rozchodu a odmilování. Zde je třeba se moc snažit a postupovat přímo diplomaticky.

LEV 23.07.-22.08.
Ohnivé znamení pod vlivem SLUNCE

Většinou hovoří rozvážně, snaží se chovat i pohybovat klidně. Málokdy spěchá a většinou chodí pozdě. S dochvilností zápolí celý život, i když by to měla být jeho královská vý:,–(a. Přátelským a nenuceným chováním si okamžitě každého získá. Sám si však přátele důkladně vybírá. Více mu imponují lidé světaznalí, osoby vážné, na úrovni, majetné a s bohatými předky. Lesk ho vždy oslní a bohužel mu občas i zaslepí oči.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Lev je něžné i vášnivé znamení s notnou dávkou sexappealu. Pro Lva je láska potravou, důležitou, samozřejmou - a musí jí být plno, ovšem chutné a po troškách; od polévky přes hlavní chod až k dezertu. Je velký fantasta, znalec pikantností, potrpí si na dramatičnost a nápadnost. Přeje si, aby láska byla trvalá, stále ho magicky přitahovala a nikdy nezraňovala. Je schopen se pro svoji lásku zničit, obětovat, ale jen do jisté míry. Dokud zkrátka cítí, že stále miluje. Zotročit se plně nikdy nedá, spíše on se stává otrokářem! Kdo hledá něžného, velkorysého, romantického, ale také žárlivého a ješitného partnera, je u Lva na správné adrese.
S KÝM SI LEV ROZUMÍ
Velice dobře se svými ohnivými druhy Beranem, jiným Lvem a Střelcem. Lva přitahují vzdušná znamení, zejména Blíženci a Váhy. Vodnář se částečně projevuje přemýšlivostí a analyzováním, což prudkého Lva dokáže vytočit. Zemská znamení Panna a Kozoroh ohnivého lva uklidňují, někdy až příliš uzemňují. S Býkem je to snazší - stejná pohodlnost a požitkářství; to může vyhovovat, ale i vytáček k nepříčetnosti. Lev má slabost pro vodní znamení, zejména pro Raka a Rybu, pro jejich něžné a milé zacházení, za čas ho to však může omrzet. Pozor na Štíra! Toto spojení skýtá zář a nebezpečí. Se Štírem opravdu můžete být na štíru. Klidu se nikdy nedočkají, zato neustálých sporů a hysterických projevů jistě.

PANNA 23.08.-22.09
Zemské znamení pod vlivem planety MERKUR

Osoba narozená v tomto znamení určitě nebude patřit k těm, kteří na sebe upoutávají pozornost. Pokud ano, tak zjevně v případě, že má ohnivý ascendent. Většinou je středního vzrůstu, budí zdání křehkosti, ale má v sobě více síly než tušíte. Díky tomu vydrží dlouho a intenzivně pracovat. Stačí všechno zaznamenávat. Panně rozhodně nic neunikne. Má osobitý půvab, šarm, umí být kousavá i roztomilá. A hlavně, nepřeje si být nikomu zavázaná, ani na nikom závislá. Potrpí si na dochvilnost, příjemný slušný zevnějšek a na solidní úroveň v konverzaci i na útulnost prostředí.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Panna vždy touží po čistém až ryzím vztahu, po upřímnosti a hlubokých citech. Je přecitlivělá, obává se kritiky, bojí se, že bude špatně pochopena. Ve svém výběru partnera je opatrná, ale i náročná. Přitahují ji zajímavé osobnosti, rarity; nejprve zahoří silnou láskou, později se utvrdí v tom, že se zmýlila, a přestože jí to může vyrvat srdce z hrudi, takový vztah ukončí. Snad také proto mnoho Panen zůstává osamělých. Přeje si být sama sebou, vážit si sama sebe. Nechce být nikým ovládaná, takže se nedokáže lásce přizpůsobit, až do té míry, aby ztratila sama sebe. Vše musí probíhat v panenském pořádku. V lásce Panen hledejte spíše kvalitu než kvantitu. Bývají věrnými a spolehlivými partnery. Kdo hledá milou, něžnou a věrnou domácí bytost, měl by se rozhodně poohlédnout po Panně.
S KÝM SI PANNA ROZUMÍ
Slušně si rozumí se svými zemskými druhy Býkem, jinou Pannou a Kozorohem. Nejlepší spojení bývá Panna + Býk. Ohnivá znamení Berana a Lva velmi obdivuje, rozhodně se s nimi nenudí. může s nimi žít, ale ne vždy se s nimi cítí šťastná. Střelec ji přitahuje a provokuje zároveň. Se vzdušnými znameními Blíženců a Vah nachází společnou řeč zejména v intelektuální sféře. V běžném životě se příliš nedoplňují, ale mohou spolu docela dobře vyjít. S Vodnářem se Panna cítí nejistá kvůli jeho nespočetným zálibám, které by jí mohly přerůstat přes hlavu. Vodní znamení, Raci a Štíři, si celkem s Pannou rozumí. Rak nesmí příliš před Panenkou vzdychat a Štír by se neměl tolik rozčilovat. To Panenka nesnáší. Nejobtížnější je spojení Panna + Ryba. Tato dvě znamení se přitahují jako magnet a z velké lásky většinou vstupují do manželství. Bohužel, jen málokteré vydrží.

VÁHY 23.09.-22.10.
Vzdušné znamení pod vlivem planety VENUŠE

Zpočátku na sebe příliš neupozorňuje, zaujme však vytříbeným vkusem, elegancí, melodickým hlasem, vtipnými postřehy a nakažlivým smíchem. Pohled očí prozrazuje bystrého duchy, jemnost a váhavost, což se projevuje také rozkolísaností, náladovostí a nápadně se v nich zrcadlí radost i smutek. Říká se, že oči Váhy, Panny a Štíra nikdy nelžou, naopak prozrazují vnitřní citové rozpoložení. V sexuální oblasti se vyznají, bývají mistrnými milenci, rádi se mazlí a nekonečně vášnivě milují.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Váhy jsou proslulé nerozhodností. Nesnášejí samotu, hádky a bezcílné diskutování. Mají v sobě zvláštní kouzlo, jsou citlivé a oplývají krásou a vášní Venuše. Jejich láska bývá často povrchní a krátkodobá. Skutečně hluboký cit potřebují více než fyzické tělo; taková láska vydrží mnohem déle. Neskonale touží po partnerské harmonii, souznění duše i těla, ale neumějí říkat NE, chtějí-li se s partnerem rozejít. Nesnáší komplikace, dohry na úřadech a u soudů. Kdo hledá partnera tak říkajíc od všeho trochu - citlivého a bouřlivého, i když občas nerozhodného - ten je na správné adrese.
S KÝM SI VÁHY ROZUMÍ
Váhy si především rozumí se svými vzdušnými druhy, s Blíženci, jinými Vahami a Vodnářem. Ohnivá znamení, zejména Lva a Střelce, nesmírně přitahují a okouzlují. S cholerickým a svéhlavým Beranem v mládí bojují o prestiž, až ve stáří bývají skvělými partnery. Zemská znamení Býka a Pannu vcelku dobře snáší, neboť tato dvě znamení jsou velmi přizpůsobivá. Horší je to s Kozorohem - podivný, sarkastický projev a vtip mnohé útlocitné Váze nesedí. Vodní znamení Štíra a Ryb se s Vahou shodnou, pokud se k sobě chovají tolerantně a s náležitou úctou. Problém je spojení s Rakem. Většinou každý z nich jinak smýšlí, obě znamení se příliš urážejí a většinou si nerozumějí. Samozřejmě, že existují i páry, které mohou mít jiné další faktory a motivaci ke společnému soužití, a těm to pak vychází.

ŠTÍR 23.10.-21.11.
Vodní znamení pod vlivem planety MARS a PLUTO

Většina lidí narozených v tomto znamení je fyzicky silnými a zdatnými jedinci. V emocionálním vypětí se dokáže dokonale ovládat, jen oči mohou prozradit to, co se v nitru děje. Projevuje se většinou extrémně, buď jedná v naprostém klidu, nebo v šíleném spěchu. Někde uprostřed, stejně tak jako Beran, neumí být. Postřeh, intuice, rychlá řeč jsou vlastnosti, které mu nechybí, a pro strach má uděláno. Všechno ho zajímá, nikde nesmí chybět a rád má hlavní slovo.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
O Štírech se všeobecně traduje, že jsou to králové a královny sexu. Dokáží si získat partnera nevěřitelnou přitažlivostí, magickým pohledem, vášní a přitom postupují s neobyčejnou lehkostí k vytčenému cíli. Ke štěstí v lásce potřebují skutečně silné emotivní prožitky. Když milují, tak nesmírně silně, bývají žárliví, podezíraví a nedůvěřiví. Zá:,–(ně neuznávají nevěru a jejich případě platí rčení, že od lásky je jenom krůček k nenávisti. Neradím Štíra ranit a už vůbec ne podvést. Hluboce citově založený Štír, pokud je správně motivovaný, se snaží pro svého partnera udělat všechno na světě; v opačném případě se bouří, rozčiluje se, vymýšlí intriky, msty, až nakonec ochladne na bod mrazu. Milujete-li Štíra a nemáte ve své přirozenosti ctít věrnost, raději se do vztahu s ním nepouštějte. Pokud hledáte stálost v lásce, pak jste u něho na správné adrese.
S KÝM SI ŠTÍR ROZUMÍ
Dobře si rozumí se svými vodními druhy, s Rakem, Rybou a jiným Štírem. O ohnivým znamením Berana a Střelce se navzájem silně přitahují Složité a velmi nebezpečné je soužití se Lvem. Tak moc po sobě touží, milují se, ale harmonického vztahu sotva kdy dosáhnou. Zemská znamení, Pannu a Kozoroha, uznává pro čestnost, upřímnost, pracovitost; méně však snáší jejich jistou pedanterii a neustálé kontrolování. S Býkem je to tak i tak. Zpočátku jsou si vzájemně sympatičtí, ale za čas si mohou lézt na nervy. Vzdušná znamení, Blíženci a Vodnáři, dokáží na Štíra zapůsobit nejen v pozitivním, ale i v negativním smyslu. S Váhou je velká naděje na vytvoření harmonického vztahu.

STŘELEC 22.11.-21.12.
Ohnivé znamení pod vlivem planety JUPITER

Střelec je temperamentní a neposedný. Dělá mu obrovské potíže vydržet v klidu jen tak sedět nebo stát a ničím se nezabývat. Aktivita a pohyb, to je jeho život, grimasy a živě gestikulující ruce… Z celé jeho osobnosti vyzařuje nesmírný elán a energie Vcelku působí sebejistě, mile a srdečně. Jedno je jisté, během několika málo minut vám zcela jistě poví celý svůj nezkreslený životopis. Hovořit dokáže o všem, statečně, bojovně i dojemně. Má citlivé srdce, rád obdarovává všechny ty, které má rád. Vždy je ochoten vám pomoci.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Střelec je v milostném vztahu romantický, vstřícný, otevřený a upřímný. Celý život věnuje hledání opravdové a čisté lásky, a když ji konečně najde, na partnera se silně upne. Vyvolená/ý/ se stává téměř Bohem a dokonalým idolem. Lásce se dokáže zcela podřídit, ledaco si odepřít, jen aby byl miláček spokojen. Žárlivost určitá podezíravost a malé srážení k zemi ke Střelci neodmyslitelně patří. Je to jakási prevence udržet si jeho pozornost, srazit mu hřebínek z hlavy, aby příliš nezpychl. Není lakomý, naopak dobrosrdečný, rozdal by s a báječně umí vařit. Moc dobře ví, že láska prochází žaludkem. Eventuální rozchod či rozvod příliš prožívá a dlouho se z něho nemůže vzpamatovat. navenek se tváří tak, jako by se nic tak překotného nestalo, ale uvnitř pláče. Je to skvělý partner, společník se zlatým srdcem a bujnou fantazií. Když miluje, tak silně, ohnivě a náruživě, celou svoji bytostí. Kdo hledá tichého klidného partnera, ten by si neměl nic začínat s ohnivým, upovídaným a společenským Střelcem.
S KÝM SI STŘELEC ROZUMÍ
Samozřejmě si rozumí nejvíce se svými ohnivými druhy: Beranem, Lvem a jiným Střelcem. Přitahují ho i vzdušná znamení. Z nich si nejvíce rozumí s Váhou, vcelku slušně s Vodnářem (pokud najdou společný cíl), nejméně pak s Blížencem (jako přátelé - bezvadné, jako milenci - zajímaví, jako manželé - krušné). Ze zemských znamení si nejlépe rozumí s Býkem, i když jeden je do světa, a druhý by nejraději seděl doma. Pečlivá Panna je ze Střelce jako u vytržení, ale to jen na samém počátku, později jí jde ne nervy s tím věčným optimismem. S Kozorohem si rozumí, pokud si nešlapou na paty. Vodní znamení: s Rakem mají zcela odlišnou energii i temperament. Se Štírem je spojuje zájem prozkoumat jeden druhého, velice se přitahují, občas si jdou na nervy a jen silnější nátury to vydrží. Ryba na Střelce zpočátku reaguje velmi pozitivně, ale později mu nerozumí.

KOZOROH 22.12.-19.01
Zemské znamení pod vlivem planety SATURN

Jedinec narozený v tomto znamení působí velmi nenápadně, většinou se drží stranou a nepřitahuje zvláštní pozornost. Jak muži, tak ženy v sobě skrývají určitou dávku jemnosti a taktu, příjemně hovoří, vyzařuje z nich melancholie zvláštní chlad. Než Kozoroha rozehřeje, to chviličku potrvá, nesnaží se totiž mít za každou cenu navrch tak jako Beran, Blíženci, Váhy a Štír. Ovšem když už svůj jazyk rozváže, jeho ostrovtip ani nestačíte sledovat a on se stane zajímavým a vítaným společníkem.
LÁSKA A PARTNERSTVÍ
Kozoroh pod vlivem planety Saturn je většinou stydlivý, zdrženlivý až ostýchavý, jako by se bál dát najevo svoje city, svoji horlivost a ctižádostivost. Nepatří zrovna do kategorie nejvášnivějších milenců, i když pár výjimek se taky najde, ale ty mají většinou ohnivý nebo vzdušný ascendent. I když je dostatečně smyslný, stále zůstává chladný a zdrženlivý. Je to proto, že nikdy nad sebou neztrácí kontrolu; přestože svého partnera vroucně miluje, vždy si kousíček citu nechává pro sebe. V milostném vztahu se vždy snaží zaujmout dominantní pozici, nesnáší se podřizovat a už vůbec ne soutěžit. Pokud ho milujete, nikdy se nesnažte zranit jeho hrdost, být k němu hrubí - moc dlouho by trvalo, než by vám odpustil. Váží si spravedlnosti, chytrých a pracovitých lidí, slušného a skromného jednání. Kdo hledá dominantního, rozumného, chladnějšího a domácky založeného partnera, který své emoce spíše skrývá v hloubi duše, ten je u Kozoroha na správné adrese.
KÝM SI KOZOROH ROZUMÍ
Nejlépe si rozumí se svými zemskými druhy, s Pannou a Býkem. S dalším Kozorohem většinou uzavírá manželství z rozumu. S ohnivými znameními, Lvem a Střelcem, se přitahují, zpočátku se milují, ale později mají rozdílné názory a stále se o něčem dohadují. S Beranem je spojuje obdobná energie a pracovitost. Vzdušnými znameními, Blížencem a Vodnářem, je zpočátku doslova fascinován. Především ho přitahuje jejich nenucené chování a spontánnost, což Kozorohu není příliš vlastní. Později to popouzí jeho vzdorovitost a jistotu neústupnost, příliš se uzemní a začnou neshody v partnerském soužití. Největší problém nastává s Váhou. Ta jednak nestačí kozorožímu tempu, a jednak se cítí příliš omezována. S vodními znameními, zejména s Rakem, nevytvoří zrovna nejšťastnější spojení Se Štírem si rozumí hlavně pracovně, prostřednictvím podobné energie a stejného úsilí; ctižádostivostí pak oplývají oba. Kozorohovi se nejvíce dokáže přizpůsobit Ryba, ta dokáže trpělivě čekat a žít jenom pro něho. Ovšem přílišná útlocitnost něžné Rybičky mu zase vadí…

Tak co milé dámy, hodíte se k sobě se svým miláčkem a pasují na vás tyhle charakteristiky?
Pa Lynnka

PS: Jenom dodávám, že příští deníček napíše Kasy a pak bude týdenní pauza, jelikož jsem na horách a tam opravdu přístup k netu mít nebudu. Leda by se našla nějaká dobrá dušička, která by ho napsala za mě, ale nenutím vás.

Váš příspěvek
vlasinka
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 16.12.04 07:58

Ahoj Lynnko,

téma jsi „vybrala“ stále aktuální a myslím, že potěší každou ženu. S velkou radostí jsem si ho přečetla. Já jsem Býk a platí to na mě tak na půl. Hodně se uvádí, že býk je tvrdohlavý, což jsem dlouho odmítala, ale asi je to pravda. V tomto to zrovna chybí. Ale u manžela - Vodnář charakteristika sedí na skoro 99 %. Velmi mě potěšilo, že je v článku uvedeno, že spojení Vodnáře s Býkem bývá velmi časté. Sice chybí jestli je dobré či špatné, ale já beru, že dobré. Hodně jsem četla, že se k sobě moc nehodíme. Ale jak píšeš, hodně je to o lidech.
Ještě jednou, moc hezký deníček.
 Ivča

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 16.12.04 08:08

Ahojky,
děkuju za chválu. Tohle je fakt jenom stručný výtah,kdybych to měla všechno rozepisovat,tak je deníček moc dlouhý. Jo a jinak k tomu spojení Býka a Vodnáře, můžu ti napsat, že podle moudrých hvězd mají tyto dvě znamení šanci vytvořit perspektivní vztah, takže můžeš být v klidu:)))

kasyjopea
Kecalka 175 příspěvků 16.12.04 08:36

Ahoj Lynnko,

hezky jsi to napsala. Jen jsem zvědavá co já provedu s tím příštím deníčkem :o)
Jinak jsem taky Rak a přítel je Vodnář, občas jsou bouřky ale čím dýl jsme spolu tím je to jen a jen lepší. Ale je pravda, že charakteristika Vodnáře je přesná, úplně ho v tom vidím :o)
Tak hezký den všem.
Pa*Kasyjopea

pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 16.12.04 13:07

Ahoj Lynnko,taky jsem si horoskop s nadšením přečetla:-)Já jsem kozoroh a manžel ryba.Hezky napsaná poslední věta u mého horoskopu:Kozo­rohovi se nejvíce dokáže přizpůsobit ryba......Snad ano.Jsme spolu taky 4 roky a docela to klape:-)Občas se taky přežene bouře:-)
Jinak na manžela to sedělo jen z části,u mě/jestli to můžu posoudit sama/to sedělo skoro na 100%:-)
Lynnko,celý týden na horách,ani nevíš ,jak ti závidím,já bohužel jedu jen na víkedn,na Silvestra a v práci budu taky pořád:( Kam jedeš??
 Pupula

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.04 13:15

Ahojda, dík za skvělý deníček, moc mě pobavil.Já jsem stoprocentní střelec, můj manžel je rak jak vyšitej, takže dle hvězdiček žádná sláva. Ve skutečnostui jsme spolu celkem pět a půl roku, z toho tři a půl roku manželé, máme krásnou 14-ti měsíční holčičku Justýnku a náš život je i přes občasné bouřky nádherným přístavem lásky. Opravdu záleží na lidech. Je třeba si vážit každé chviličky s milovaným člověkem, být tolerantní (ovšem ve stanovených mezích) a nezabývat se malichernostmi. Velmi důležité je také mluvit, a to o všem, co máme na srdci a následně naslouchat tomu, co má na srdci náš partner. Nojo, život není peříčko a štěstí je muška jenom zlatá…

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 16.12.04 13:15

Ahoj,
no ony se ty charakteristiky znamení musí brát s rezervou, vždycky je něco co nesedne ale i něco, co sedí na 100%:))
My jedeme do Jeseníků, Petříkov, Ramzová a tak. Málem jsme nic nesehnali, ale nakonec se objevilo tohle, takže už se moc těším.Doufám,že bude sníh.Tady v Brně už dneska sněžilo, tak na horách to snad bude ještě lepší.
No aspoň na víkend že si ty hory užiješ.Já takhle měla loni, lyžovala jsem jen tři dny, dvakrát v Novým městě na Moravě a jednou jsme jeli na jednodenní lyžovačku do Rakouska na Hochkar, ale tam nám moc nevyšlo počasí. Letos si to snad vynahradím.
A s tou dovolenou, já bych doma byla tak jako tak, máme nařízený podnikový volno,já zůstávám doma už od příští středy, potřebuju se sbalit a tak.
Kam vy vyrážíte na toho Silvestra?
 Lynnka

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 16.12.04 13:18

Napsala jsi to moc hezky, to o těch chvílích s tím,koho máme doopravdy rádi. Děkuju ti za to:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.04 16:19

Ahoj Lynko,

asi tě potěším, když napíši,že vždy v astrologii záleží na hodně faktorech (ascendenty, postavení měsíce, venuše, marsu,…uhly jaké spolu tyto planety svírají,apod) než na základním postavení slunce…což je u tvého partnera ve znamení Vah a u tebe Raka. Takže ve finále se můžete k sobě docela výborně hodit. Mě astrologie nějak od 15 let velmi přitahovala a tak jsem ji podoma studovala. Jinak já jsem vodnář a manžel ve znamení berana, a naše vztahy a postavení planet a i náš 8 let společný život naznačuje,že se k sobě nejenom velmi hodíme ale i osudově hodíme.
Jinak: je pravda,že mě v životě především obklopují.. beraní, střelci, váhy,vodnáři a blíženci.

pa a pěkný večer Lime + mimi 41tt

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 17.12.04 07:37

Ahojky,
no já mám sice astrologii ráda, ale do těch detailů jsem nikdy nezapadla, takže končím u toho co jsem napsala, nicméně si mě uklidnila:) Nevíš, kde se všechny ty ascendenty a postavení planet a podobně dají zjistit, případně jak dojít do toho finále a vědět jestli se k sobě teda hodíme nebo ne?
Děkuju Lynnka

pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 20.12.04 12:25

Ahoj Lynnko,tak na to Silvestra vyrážíme na celý víkend na chatu do Beskyd-Morávka u Frýdku -Místku.První Silvestr kdy budeme sami jen se známýma.Bude nás celkem 10,tak snad to bude dobrá akce.Sice jdu ještě v pátek do práce,ale to nějak zvládnu:-)
A jaký byl poslední vákend před vánocema??? Já už jenom dopíkala a taky uklízela.Dneska jdu pro poslední dárek pro děcka-pro křečka.Tak snad budou nadšení:-)A te´d už jen koupit kapra,nastrojit stromek a zabalit dárky:-)

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 20.12.04 12:38

Pro křečka? Teda, my sme měli křečka, ale poté, co spáchal sebevraždu pádem ze sedmého patra jsme se už do dalšího chovu nepouštěli. Bylo to v noci, bylo léto, bylo otevřený okno a on nám utekl a jak šel po parapetu, tak se mu asi smekla noha…
Jinak víkend byl hektickej. Naši dovezli půl pašíka, takže sme museli zpracovat maso,pak jsme se s mladým vydali nakupovat jídlo a zásoby na hory, těch lidí, to bylo šílený, uklizenej mám akorát svůj pokoj, cukroví musím dopéct během dneška a zítřka, uklízet budu nejspíš až ve středu, ale co. Co se stihne, to se stihne, a když ne, věšet se proto nebudem. Já si chci užít vánoc a ne se stresovat:)))
Dárky taky ještě nemám zabalený, stromek zatím vyčkává na balkoně, ale víš jak?Všechno má svůj čas.
Deset lidí na silvestra, to bude určitě super:))

Komka
Kecalka 202 příspěvků 21.12.04 15:20

Ahoj ahoj!

Tak jsem se konečně dostala k netu. Co se týče mě a znamení, jsem ryba, ale trochu fiklá beranem… neb jsem na konci období. A je to znát, nemám moc typicky rybích vlastností. Můj je panna takže se podle horoskopu k sobě zas tak moc nehodíme. Já ale víc dám na horoskop čínský. Sedí hrozně moc na mé známé i rodinu. V něm jsem koza a můj vepř, takže spojení docela ok. Dřív jsem se tomu docela dost věnovala, teď ovšem není tolik času.

Tak holčiny, protože už se na net do Vánoc nedostanu, přeji vám krásné prožití svátku, hodně lásky, pohody a domácího štěstí. Hlavně se moc nepřejezte ať pak neskuhráte jak jste přibraly (to je totiž můj typický postoj :-) ).

Krásné Vánoce
Komka

lindam
Nováček 10 příspěvků 03.01.05 13:38

Ahojky Lynnko a vůbec zdravím všechny :-),

po dlouhé odmlce vás všechny opět zdravím. Nějak vůbec nebyl čas ? Ale koukám, že jste mezitím probraly hromadu věci :-). Fíííha :-). Téma o astrologii je obzvlášť zajímavé :-). My se k sobe dle astrologie také moc nehodíme ? takže hlavu vzhůru Lynnko nejsi sama ;-). Já jsem štír a manžel blíženec. No, ale možná záleží ještě na dalších upřesňujících údajích, které přejí i této kombinaci :-). No hlavně se musíme řídit sami sebou a ne horoskopy :-). Myslím, že je to hlavně na toleranci a uznání no uvidíme, zatím za sebou nemáme zas až tak dlouhou cestu životem a tak nebudeme předbíhat událostem :-).

Jak jste holky strávili Ježíška a Silvestra? Vstoupili jste do Nového roku pravou nohou? Vám všem přeji hodně hraví, štěstí, lásky a pohody a aby se Vám vyplnili všechny přání jaké jen chcete.

U nás byl Ježíšek bohatý a hlavně konečně je to hektické období zase za námi :-). Mezi vánočními svátky a na Nový rok jsme byli na horách lyžovat ? tedy přesněji jsme dojížděli na Pernink (v Krušných horách) z Karlových Varů (slabých 15 km), ale bylo to super ? málo lidí a přiměřeně sněhu :-D. Tak akorát na skvělou lyžovačku.

Tak co holky, kde jste byli na Nový rok vy :-) a co Ježích :-D?

Mějte se krásně Linda

PS: A co novoroční předsevzetí nebo nějaké plány? My jsme se konečně s manželem rozhodli, že se pokusíme o rodinu :-D (konečně :-)), tak prosím držte palečky ať to brzy vyjde :-D.

peetra
Nováček 3 příspěvky 03.01.05 17:21

Ahoj Lynnko, já jsem BERAN a můj miláček je ve znamení STŘELCE a oba tvé popisy na nás přesně sedí. Chodíme spolu 4 měsíce a je neuvěřitelné, jak moc si ve všem rozumíme. Oba jsme si prošli vztahy s jinými znameními, které dříve nebo později zkrachovaly. Jsem šťastná jeko blecha, že jsem konečně potkala někoho,kdo má se mnou tolik společného. Také jsme dali naše data a hodiny narození numeroložce a ta prohlásila, že takovou souhru ještě neviděla. Takže pokud jste milé dámy některé ve znamení berana a hledáte někoho pro život, tak muž střelec je podle mého názoru ten pravý. Je to prostě zlatíčko :-) Peetra

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 05.01.05 10:08

Ahoj holky,
jsem zpátky z hor a v pracovním procesu a lítá tady úplně všechno. Pokusím se dát dohromady alespon něco vzdáleně podobného dalšímu deníčku:)
Lindam - tak teda držím palečky
Peetra - no nevím nevím, co by řekla numeroložka nám:)))Ale každopádně ať vám to i dál takhle klape

Vložit nový komentář