Lynnčin deníček č.13

O životě

Ahoj holky, tak vás vítám v novém roce. D Dneska to bude krátký, ani nemám určité téma, ještě jsem se nestihla probrat z návratu z dovolené.

Takže probereme štědrý den, svátky a nový rok, co vy na to?
U mě to probíhalo tradičně. Jako loni jsem i letos 22.prosince lehla se zánětem nosohltanu, tentokrát to bylo o to horší, že 25.jsme měli odjíždět na hory. Nelepšilo se to ani omylem, takže jsem na štědrý den ráno klusala na pohotovost, vyfasovala antibiotika a doporučení přijít v pondělí 27.na kontrolu. A bylo! Mě se zhroutily celý svátky a přišlo to, co prostě přijít muselo. Hysteráky jak vyšitý a kdo to schytal? Můj přítel. Nakonec to dopadlo tak, že jsem 25.s nima odjela na hory, 26.večer jsme se s přítelem vrátili do Brna, 27.jsem šla k doktorce a pak honem zpátky do Jeseníků. Nebýt přítele, asi jsem si hodila mašli.
Jinak dovolená byla báječná, antibiotika zabraly rychle, užívala jsem si lyže a všechno ostatní, jen to hrozně rychle skončilo. Silvestra jsme prožili v klidu, o půl noci odpálili Ďáblovy květy a podobný šílenosti a pak slavili do půl páté ráno. No a na Novej rok jsme to celý zabalili a jelo se domů.
Holky, taky se tak těžko vzpamatováváte z návratu z dovolené? Já mám snad nějakou nemoc nebo co, jsem potom vždycky jak přejetá, rozbrečená, nic mě nebaví, do práce nechci, myšlenkama su asi pořád ještě na horách a celý mi to šíleně chybí a nejvíc ze všeho se mi stýská po těch lidech. Asi jsem na hlavu, jenže nic s tím neudělám, prostě to nejde. No ale nebudu si vylívat srdce.
A co vy? Jak jste strávily vánoce a vůbec všechno to kolem? A co Ježíšek? Byly jste hodný?
Každopádně Vám do Nového roku přeju jen to nej nej nej nejlepší, hodně radostí a málo starostí a splnění všech přání.

Pa Lynnka

Váš příspěvek
pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 06.01.05 13:06

Ahoj Lynnko,tak konečně tady zase máme nový deníček.Svátky byly krásné,ale krátké.Chodila jsem do práce i mezi svátky,takže jsem ani neměla pocit,že nějaké vánoce byly:-)Silvestr jsem strávila na naší chatě,akorát nás bylo trochu moc,tak nebylo moc místa na spaní:-)Naštestí jsem nemocná nebyla,akorát náš pes měl z toho všeho,tak trochu trauma.Ještě doma se třepal.
A taky jsme se rozhodli,že si k letošním vánocům nadělíme miminko.Tak dlouho jsem nad tím přemýšlela,počítala jak to budes práci,penězi,hlí­dáním a pořád se mi zdálo,že bych si ho mohla pořídit až ve čtyřiceti.tak jsem se naštvala,dobrala poslední tabletky,měsíc si dám pauzu a pak.....:-)
jinak nejsi vůbec divná s tím,že jsi v práci jako přejetá.To my jste tady celé oddělení,ne-li celá fabrika.Všichni jsou skleslí,ale to dělá i to počasí.Místo sněhu déšť,místo mrazu teplo.
 Pupula

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 07.01.05 07:43

Ahoj Pupulo,
máš úplnou pravdu, že ty svátky byly krátký a pro tebe obzvlášť, když jsi musela jít do práce.
Jinak gratuluju k rozhodnutí, přeju ti, abys hodně brzy viděla //.
Tak to mě těší, že nejenom já si připadám jak oživlá mrtvola, u vás to zachvátilo celý oddělení,jo?:)) Tak to je fajn. Teda ne že bych vám to přála, to ne, ale jsem docela ráda, že někdo má podobný stavy jako já.
Jo počasí je strašný, jak vyšitý na nemoci a všechno ostatní.
Tak zatím pa Lynnka

Komka
Kecalka 202 příspěvků 12.01.05 13:24

Ahoj,
tak to jsem se teď hezky naštvala, sem se podívala jestli mi někdo odpověděl a já nenašla můj příspěvek! Jsem se tam tak rozepsala jaký byl Silvestr a Vánoce, no to teda fakt není fér. Ach jo.

Vezmu to zkrátka, Vánoce byly ok, v poklidu doma s mojím a jeho taťkou a bráchou. Dostal ode mě mobil, tak se moc radoval. Silvestr jsme trávili doma se známýma, bylo to fajn, o půlnoci jsme byli na náměstí, kde jsme si popřáli a popili s dalšíma kamarádama. Lynnko, ty hory ti závidím, moc lyžovat nemusím, ale jinak jsem tam moc ráda.

Teď jsem ještě furt jak praštěná kladivem, furt se nemůžu vzpamatovat a chtěla bych aby bylo pořád volno, jen bych spala. Jo, zhubla jsem přez vánoce dvě kila, to je co? To jsou ty těhotenské nechutě, aspoň něco.

Tak, mějte se moc hezky a ahoj příště
Komka

Kokhina
Kecalka 483 příspěvků 14.01.05 16:44

Ahoj,
tak jsem se sem pěkně vetřela…mám totiž takový malý problém a nevím,jestli jsem tu dobře…Mám tříměsíčního kloučka,příští rok maturuji(dálkové s.) a pořád si pohrávám s myšlenkou,že chci další dítě…Nevim,co mám dělat…srdce říká ano,rozum ne…Manželovi je to poměrně jedno,je z našeho chlapečka nadšený a druhé dítě nezavrhuje…Prostě bych chtěla mít dvě děti brzy za sebou,ale je tu ta škola?!
Přispívám do podzimaček,ale tady bych se teď mezi vámi cítila asi lépe…nevím…

Kokhina

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 15.01.05 11:36

Ahoj holky
tak vás zdravím při víkendu. Nějak se nám to tady rozpadá, ani nevím, jestli mám ještě psát další deníček. Jestli máte některá zájem na tom, aby náš deníček pokračoval, napište ho, budu moc ráda. Pokud ne,nevadí,za zkoušku mi to stálo a scházely jsme se tu poměrně dlouhou dobu.
Takže tak.
No prostě mějte se krásně, ahoj
 Lynnka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.05 11:35

Ahoj Lynnko,
určitě bys měla ještě nějaký deníček napsat. Na stránky jsem narazila až včera a jsem nadšená. Zatím nikam nazapadám, nejsem maminka ani těhulka nebo snažilka. S přítelem se budeme brát až v srpnu a miminko bude až potom. Už teď se nemůžu dočkat a ten půl rok mi přijde příšerně dlouhej. Ale už teď pročítám všechny možný stránky, začínám se na to chystat (zubař, tetanovka, očkování proti chřipce, vitamíny) - přítel si myslí, že jsem se zbláznila:-)
Po přečtení pár příspěvků jsem zjistila, že jsem úplně normální a prožívá to takhle moc dopředu spousta holek.
Mějte se všichni príma,
 Irča.

Lynnka
Kecalka 162 příspěvků 07.02.05 10:45

Ahoj Irčo,
no když mi vyjde čas,tak zkusím dohromady něco splichtit.Ale uvidím.Přidala by ses?
Jestli jo,tak mi pošli když tak soukromou zprávu,budu ráda.
Tak zatím ahojky
 Lynnka

kelinka
Kecalka 472 příspěvků 06.04.05 23:59

tady je to nějaký mrtvý,kde všichni jste?

Vložit nový komentář