Mimátko-nesnažitelské roky II. ...

O životě
  • emimino
  • 02.06.03

Ahoj moje milé nesnažilky, Taky je vám tenhle týden tak krásně? Já jsem nadšená ze sluníčka, koupáníčka a ze spousty jinejch příjemnejch věcí? Těším se na prázdniny až bude volno a já nebudu muset na tu ošklivou školuJ myslet.

Ale až se prázdniny přehoupnou, tak mě za nedlouho čeká matura? L((( A potom? Musím se zhrozit, protože potom si budu hledat práci, a abych se přiznala, mám z toho trochu strach. Možná, že toužím po, konečně, úplně samostatným životě s miminkem a Radečkem, ale stejně, kdo by nebyl při tak velkým životním kroku vykulenej? J)

Jo a taky mám pro vás radostnou novinu, jak jsem už psala, hlídám ročního chlapečka, teď k tomu přibyla 4letá holčička a já si to hlídání opravdu užívám. Jen u toho mrněte jsem jaksi naměkko. Vždycky když usne a já se na něj dívám, je mi do breku? Tenhle měsíc je totiž opravdu nějakej divnej, teda myslím, že já jsem divná s těma mateřskejma citamaJ)). Vždycky mě to chytá jen než to dostanu, ale teď se toho už měsíc nemůžu zbavit? Ach jo?

Tak já budu dneska už končit a doufám, že napíšete, jak se máte vy? Zatím pááá Vaše mimátko

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
katusa1
Povídálka 20 příspěvků 02.06.03 11:33

Ahoj mimátko :)
taky mám radost z toho počasí jaký teď je, ikdyž jsem se včera ráno probudila s knedlíkem v krku a teplotou :( Já nevím proč já mám takové štěstí, že jsem vždycky nemocná na svý narozky :( takže jsem oslavovala v postýlce s čajem :(

To musí být zlatíčko ten chlapeček :) Přítelíkova sestra je ted s rodinou v Tunisu (mají 3ročního kluka) a psali jak jsou černí a malej si moc moc užívá moře, že si tam našel kamarádku a dělají hrady z písku a vůbec je ze všeho tak nadšený. Taky se těším až budeme mít děťátko a budeme tu radost rozdávat i jemu :o)

Tak já se zatím loučím :)

Ahoj Katuša

 
mimatko
Povídálka 22 příspěvků 02.06.03 21:23

To Katusa
Jéé, tak to všecko nej a nej k narozkám a hezky se vylež. Já jsem teď přišla z koupáku a z čajovny, kde jsem byla s Radkem a svojí nej kámoškou. Byl to skvělej den. Hrozně jsme si to užili.
Máš pravdu, že dětičky jsou ze všeho tak moc nadšený, mě se to moc líbí, protože když se dítě směje a je šťastný, tak je to to nejdůležitější…
Zatím paaaa a uzdrav se:)))

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama