Neplánovaně, ale radostně

Těhotenství

Plánované těhotenství a potrat a neplánované a nečekané těhotenství.

Můj deníček začnu před 4 lety.

S manželem jsme se 3 roky snažily o miminko, až se nám povedlo uspět a čekali jsme dvojčátka. Bohužel nám osud nepřál a o jedno jsme přišli v 11. tt. Doktoři tomu říkají syndrom mizejícího dvojčete, tak mi byl nařízený pobyt na lůžku a klidový režim.

Když už jsme si mysleli že nejhorší máme za sebou, přišlo to nejhorší, co se mohlo stát. Přestala jsem v 19. tt cítit pohyby malé a musela jsem zase do nemocnice, kde nám podle ultrazvuku sdělili (velmi šetrně), že malé nebije srdíčko.

Musela jsem podstoupit klasický porod, nejhorší hodiny mého života. Rodit a vědět, že nebudu moct držet malou v náručí. S manželem jsme se hodně stmelili, ale domluvili se, že už další dítě nechceme. Měli jsme obavu, aby to zase nedopadlo zle.

Ale co osud nechtěl, 4 roky poté jsem opět těhotná. :-)

Ale neměli jsme to lehké. Hned na začátku mě doktor nechal doma na nemocenské - prý, aby měl jistotu, že bude vše v pořádku. Jenže když byl na spadnutí 7. tt, musela jsem do nemocnice, protože mi bylo neustále zle, neudržela jsem vůbec nic. Všechno okamžitě letělo ven, takže jsem skončila na kapačkách, aby mi doplňovali tekutiny a živiny. Takhle jsem strávila v nemocnici týden.

Když už jsem byla v 16. tt, šla jsem na krevní testy a ty mi vyšly špatně na Edwarsonův syndrom. Čili nás čekalo vyšetření na genetice a následná AMC, kdy ty 3 týdny byly nekonečné. Báli jsme se, jak dopadnou a co by se dělo potom. Naštěstí všechno dopadlo dobře a nepotvrdila se anamnéza Edwardsona syndromu.

Teď už máme 21+3. tt a doufáme, že máme všechny překážky za sebou a před sebou jenom krásný konec těhotenství, kdy si budeme moci pochovat našeho syna.

Hodnotilo 17 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Martina 606
Kecalka 167 příspěvků 26.11.15 04:58

Gratuluji k tehotensttvi :kytka:
Urco to bude vse v poradku sama vim jak dlouhe je na mimi cekat. Pak me strasili s ruznymi vecmi. Musela jsem na spec. Genetiku az do Hradce. Ale vse nastesti v poradku a tak sem si uzivala rostouci brisko ale pouze do 25tt pak sem dostala ledvinovou koliku +infekce ledvin v tehotenstvi. Od te doby stent v ledvine a pak jeste 2× hospit. Kvuli predcasne porodni cinnosti. Takze uz si tehu rozhodne neuzivam jsem dnes 36+6 a uz se tesim az bude malej venku, i kdyz se mi po tom brisku bude styskat :) +s nim ten stent, po kterym si rozhodne odpocinu :poblion: :D

 
MIŠMA 22
Kecalka 276 příspěvků 65 inzerátů 26.11.15 07:06

Držím pěstičky at vše dobře dopadne :srdce:

 
Misel02
Závislačka 4329 příspěvků 26.11.15 09:25

Moc gratuluji k těhu nebojte snad jste si už vše vybrala na začátku a už t bude jen supr.-D

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 26.11.15 09:52
:hug:
 
Quistee
Stálice 73 příspěvků 26.11.15 12:17

Všechno dobre dopadne :kytka:

 
Zuzu02
Stálice 53 příspěvků 26.11.15 16:37

Drzim palce :palec: :palec:

 
TeriiTerii
Kecalka 295 příspěvků 26.11.15 23:38

Moc Ti držím palce, aby vše dobře vyšlo! Zasloužíte si být šťastní! To nejhorší máte za sebou, teď už Vás čeká jen to hezké! :kytka: :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama