Reklama

Početí podle hvězd

Ostatní
  • emimino
  • 23.10.01

Kontakt na astrologa, který zjišťuje plodné dny podle data narození

Ahoj Šárko!
Jako i spousta jiných, i já jsem moc a moc vděčná za Tvoje stránky. Už skoro rok je pravidelně navštěvuji a pořád se dozvídám něco nového. Proto bych i já chtěla trochu přispět.
Jsem vdaná již 4 roky. Pocházím ze severní Moravy (tvůj rodný Šumperk), ale za prací dojíždím každý týden do Prahy. Manžel zůstává v Šumperku. Už 1 a 1/2 roku praktikujeme naše víkendové manželství. Musím podotknout, že úspěšně. Asi před rokem jsme se dohodli, že si „pořídíme“ miminko. Termín početí jsme si stanovili na léto roku 2001.
Samozřejmě, že od té doby pravidelně studuji všechny dostupné materiály, jak na to! Největší problém - naplánovat dovolenou tak, aby jsme se strefili do plodných dnů. A konečně se dostávám k jádru věci! Chtěla bych tímto trochu pomoci i těm, kterým se oplodnění nedaří již delší dobu. Navštívila jsem pana ing. Kulovaného (tel. 02/5731 9420) firma ASTRAL, Nádražní 15, Praha 5 (vedle Anděla). Tento zajímavý pán totiž sestavuje astrologický kalendář plodných dnů dle data narození žen. Vždy se jedná o 2 dny v měsíci. Nerozhodují plodné dny, které se dají stanovit lékařskou technikou (všude zmiňované), plodné dny mohou vycházet i na dobu menstruace. Důležitý je i 2 - 3 denní „půst“, pro funkčnost spermií. Úspěšnost těchto plodných dnů vychází v poměru 80 : 20 pro tuto metodu. Sami lékaři připouštějí možnost otěhotnět během menstruace, i když (jak mi sdělil můj gynekolog) neznají příčinu.
Vyhotovení tohoto kalendáře stojí 200,–- Kč a je vyhotovován na dobu 1 roku. Pan ing. Kulovaný má poradnu otevřenou vždy ve čtvrtek a je důležité si schůzku domluvit telefonicky. Já jsem se na řadu dostala až za 6 týdnů.
Dnes můžu v klidu říci: FUNGUJE TO!!! I když jsem neotěhotněla hned na poprvé (touha byla silnější než já - takže ke styku docházelo skoro každý den), ale na podruhé se již všechno vydařilo a můžu konstatovat, že jsem v 6. měsíci těhotenství a těším se na naše miminko.
Doufám, že všechno bude v pořádku. Od 1. 11. 2001 nastupuji na nemocenskou (dojíždět každý týden do Prahy je vyčerpávající nejen pro těhotnou). Doufám, že budu mít možnost se doma dostat k internetu, abych se mohla dozvídat spoustu nových věcí.
Chtěla bych popřát všem, kterým se nedaří otěhotnět, aby nepřestaly věřit!!
Tobě Šárko, ještě jednou děkuji, a přeji hodně zdraví nejen Tobě, Verunce ale i tomu malému a taky hodně úspěchů při tvorbě těchto bezvadných stránek.
Ahoj Jarka

Ahoj Jarko,
musím říci, že Tvůj dopis mě potěšil hned několikrát. Za prvé děkuji za pochvalu stránek, za druhé pozdravuj Šumperk a za třetí děkuji za dobrý tip.
Tebou popisovanou metodu určení plodných dní znám a několikrát jsem o ní slyšela. Musím říci, že jsem ale trošku nedůvěřivá k této metodě a Ty jsi první, kdo mi potvrdil, že to funguje (i když jak řekl můj gynekolog - naše druhé miminko bylo také počato v době krátce po menstruaci, kdy nejsou plodné dny).
Tvoji radu ráda uveřejním. Určitě se najde řada párů, kteří Tvůj nápad využijí a pokusí se řídit se podle hvězd.
Jarko, držím palce do dalších měsíců, aby byly krásné, pohodové a aby rychle utekly. Šárka


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 26.10.01 22:49

Dívala jsem se jednou na takové plodné dny na internetu a nenašla jsem tam svůj plodný den, při kterém jsme počali dvě z dětí. U prvního a čtvrtého si to nepamatuji. U druhého proto, že to bylo vyjímečné v několika ohledech a třetí dítě bylo rok plánováno a očekáváno a dokonce to souhlasilo s plodnými dny na testeru. Čtvrté dítě mi oznámil můj kamarád astrolog, tedy sdělil mi, že mě čekají mateřské povinnosti a kdy. Tentokrát to na plodné dny podle testeru nesouhlasilo a bylo to nějak úplně mimo. Nevím přesně kdy tedy, ale po této zkušenosti bych řekla, že na tom astrologovi také něco bude. Pro zajímavost - ptala jsem se kartářky, kolik dětí budu mít. Řekla mi tři. Myslela jsem, že dohromady, ale z prvního manželství mám dvě a z druhého manželství čekám druhé. Že by to znamenalo, že snad bude ještě jedno ? Manžela tato moje interpretace kartářčina výroku vyděsila. Asi se zkusím zeptat svého kamaráda astrologa.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.01 22:15

Ahoj,
jmenuji se Katka a náhodou jsem dostala od kamarádky informaci o početí podle hvězd. Jelikož se s manželem rok pokoušíme o miminko, tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedáme a hned jsem se u zmíněného astrologa objednala. Je to příjemný pán a kromě vitamínů (které se shodovaly s radou gynekoložky) mi vypočítal i plodné dny podle fáze měsíce.
Porovnala jsem to zpětně a zjistila jsem, že jsme se s manželem v těchto termínech opravdu nesešli…
Právě jsme ve fázi prvního pokusu a tak nám prosím, držte palce. Dám vědět, jak to pokračuje. Právě máme za sebou podle pana astrologa „plodné dny“ a teď nám nezbývá než čekat, jak to dopadne… Moc mě povzbudil příběh Jarky se šťastným koncem a doufám, že také budu moci napsat FUNGUJE TO!!!! Tak zatím ahoj
Katka
p.s. pan astrolog říkal, že má na svém kontě něco přes 1200 miminek, tak to by bylo, aby to nebylo!!!

 
Jaja2
Nováček 9 příspěvků 12.11.01 15:47

Prosim ak nahodou niekto vie o podobnom cloveku na Slovensku dajte mi vediet. Velmi ma to zaujima. Skusim sa spojit aj s vyssie spominanym panom, ale bolo by lepsie, keby to bol niekto zo Slovenska.
Dakujem.

 
Katka4
Nováček 2 příspěvky 12.11.01 19:42

Ahoj Jájo,
byla jsem u pana astrologa před 14. dny. Jsem tedy jeho čerstvá klientka. Když jsem se ho ptala, jak přišel na souvislost mezi postavením planet a plodnými dny, řekl mi, že na to přišel v 60. letech jeden lékař ze SLOVENSKA!!!
Jájo, jsem domluvená, že se tam během tohoto týdne zastavím, tak se pokusím zjistit nějaký kontakt na Slovensko. Doufám, že budu úspěšná. Jinak pokud jsem to správně pochopila, mělo by to fungovat na základě fáze měsíce při tvém narození. V jaké fázi se nacházel měsíc, tak ve stejné fázi bys měla mít i své poldné dny. Jsou vždy dva. Jak mi pan astrolog zdůrazňoval, je důležitá dvou až tří denní abstinence před těmito dny. Jestli to vážně funguje nevím, zatím to zkoušíme. Ale určitě dám vědět, jak můj experiment pokračuje. Měj se pěkně
 Katka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.01 17:10

Ahoj všem,
ráda bych se rozdělila o svoji zkušenost na téma početí z hvězd. Moje kamarádka se před několika lety pokušela otěhotnět, bohužel bezvýsledně. Po nějaké době se kdesi dostala k adrese jednoho pána, který ji z fází měsíce určil její plodné dny. Hned první pokus vyšel a otěhotněla - mimochodem mimo plodné dny určené z menstruačního cyklu.
Před rokem jsme se i my s manželem rozhodli, že budeme mít dítě. Bohužel se nám taky nijak zvlášť nedařilo, takže jsem požádala kamarádku o adresu. Napsala jsem dopis se svým problémem a poslala ho na adresu
Centrum JONAS International
BOX, pošta 1
695 01 Hodonín
Asi po týdnu mi přišel dotazník a složenka na 300 Kč. Dotazník jsem vyplnila, zaplatila složenku, odeslala vyplněný dotazník a po 14 dnech se mi vrátil výpočet mých plodných dnů na 1 rok dopředu společně s podrobným vysvětlením.
A všechno dopadlo tak, že jsem hned na první pokus otěhotněla, samozřejmě také mimo plodné dny menstruačního cyklu. A navíc v měsíci, kdy jsem byla naprosto pracovně vytížena a s manželem jsme si udělali „pěkný večer“ pouze v našem termínu.
Takže věřím tomu, že to funguje. Možná se někomu bude zdát, že Centrum JONAS je trochu utajené, vše se odehraje bez osobního kontaktu. Toto mne taky zarazilo, ale nakonec mi to za tu nejistotu stálo.
 Zdenka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.01 17:18

Ahoj Jájo,
psala jsem komentář k dopisu k paní Jarky (hned další komentář za Tvým), kde jsem uváděla adresu:
Centrum JONAS International
BOX, pošta 1
695 01 Hodonín
Dopis, který mi přišel z tohoto centra byl z Bojnic a byl ve slovenštině. Možná Ti tato informace pomůže.
 Zdenka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.01 13:22

Ahoj holky,
dneska jsem nasla na internetu adresu na vypocitani plodnych dnu podle hvezd, tak to zkuste, treba Vam to prinese stesti, kterym je vytouzene miminko. Ja to zkusim taky a uvidime.

http://www.fee.vutbr.cz/~brejl/Astro/

Mejte se hezky a hodne stesti Jana

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.01 13:25

Ahoj holky,
dneska jsem nasla na internetu adresu na vypocitani plodnych dnu podle hvezd, tak to zkuste, treba Vam to prinese stesti, kterym je vytouzene miminko. Ja to zkusim taky a uvidime.

http://www.fee.vutbr.cz/~brejl/Astro/

Mejte se hezky a hodne stesti Jana

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.02 19:39

Cau holky!
Musim Vam rict, ze jsem se prave podivala na internetovou adresu, kterou Jana uvadi a vyzkousela jsem si zde vypocitat sve plodne dny. I my s manzelem se bohuzel jiz rok snazime o miminko a hledame vsechny mozne zpusoby, jak tomu napomoci. Chtela bych timto potvrdit, ze dny, ktere mi zde byly uvedeny jako plodne, odpovidaji tem (nebo presneji - prostredni datum) vypocitanym v jiz drive zminovanem Centru JONAS. Tak by to snad mohlo i fungovat. Pristi mesic to s manzelem vyzkousime, tak vam dam potom vedet.
Mejte se krasne a vsem vam preji, at se vam v novem roce splni vsechna prani!
Ahoj.
 Marika

 
katarinka_m
Nováček 1 příspěvek 05.09.02 09:16

Ahojte :-)
Dostala som sa k tomuto prispevku neskoro, ale v mojom pripade to tiez fungovalo. Tuto metodu ma „na svedomi“ :-) Dr. Eugen Jonas
Zakostolska 7
Velka Mana
941 45 Slovensko
Podla jeho vypoctov by sa nam malo narodit dievcatko, ale to budem vediet potvrdit az na jar :-)
Zatial som stastna, ze to vyslo. Majte sa vsetci krasne …
PS: viem, ze v Cechach robi vypocet plodnych dni pan Havelka. Ma aj svoju www stranku.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama