Příběh jednoho vořežpruta :)

Tak a je to, nebude to dlouho trvat a čekají mě Kristova léta. Prý je to nejlepší věk a vůbec nevadí, když je člověk single! Člověk je prý mladý, aktivní a finančně zabezpečený, sakra, někde asi soudruzi z NDR udělali chybu...

Mladá se už vážně necítím, moji vrstevníci jsou ve většině případů už dávno ve stavu „vdaná/ženatý“, pravda, někteří už „rozvedení“.

Spousta mých kamarádek má hlavní téma „plíny“, „kojení“, „nočník“.

A já marně hledám někoho, kdo je na tom jako já - single, v Praze a ještě finančně závislý. :)

Mám plat státního úředníka, takže vážně nevím, kde všechny ty chytré články berou tu jistotu, že 90 % singles si užívá bezstarostného života plného sexu, jídla z restaurací a dovolených. Možná kdybych se stala členkou narkomafie…

Jsem ráda, že z platu zaplatím podnájem v Praze, kde se částky za 1+kk vyšplhaly tak vysoko, že začínají připomínat týden dovolené na Seychelách, a ne měsíc v paneláku v družstevním bytě.

Nemám děti, je to trochu ironie osudu, jelikož některé moje kamarádky děti mají, ale rozhodně z nich nejásají, spíš si to tak jako „odškrtly“ - splněno!

Je pravda, že z nějakého důvodu si nedokáži najít normálního chlapa, přitahuji naprosto zákonitě problémy, takže pokud platí, že člověk přitahuje, co vyřazuje, tak potěš koště!

Horší je, že počet volných chlapů se rovná počtu tygrů bílých ve volné přírodě.
Prostě červená čísla!

S přibývajícími léty se čím dál víc setkávám s oblíbenými dotazy na to, kdy hodlám mít konečně chlapa a děti! Otázky na tělo, otázky, které někdy můžou zranit víc, než si tazatel může umět představit!

Líbí se mi moc reakce Jeniffer Aniston (no jo, ale holka si to může dovolit :-) ),
kde přesně vystihla pocit asi většiny holek ve věku 35+, které jsou single:

Kam se ztratilo právo ženy být prostě ženou?
Měli bychom si jednou provždy uvědomit, že mít děti není povinnost, ale volba. To, že se někdo narodí jako žena, rozhodně neznamená, že jeho jediným účelem je porodit mláďata a že jeho život je méně životem, pokud se rozhodne, že děti mít nebude. Nejhorší na tom všem je, že jsme to právě my, ženy, kdo často hodnotí druhé podle svých nebo společností nastavených standardů.

Děti mít chci, opravdu moc, ale prostě se zatím nezadařilo najít tatínka, který by byl oporou a ne jen batohem na zádech.

Nejsem náročná fiflena, ani kariéristka, prostě jen chci mít vedle sebe někoho, s kým mi bude dobře, ne někoho, koho budu mít jenom proto, abych splnila společenskou normu!!!

Moje kamarádka má naprosto zoufalé manželství a na moji otázku, proč se prokrista nerozvede mi odpoví: „Já si neumím představit, že bych byla sama, i když vím, že je to děsný teď!“

A tak je sama, ale v manželství. :)

Snažím se každý den učit vážit si maličkostí, toho, že jsem a hrozně bych chtěla využít čas, který mi byl dán. A pokud osud chce, že nebudu mít děti ani partnera, neznamená to konec světa, je to jen jiná cesta a já doufám, že na ní nezabloudím.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
26842
21.10.16 00:26

Moc hezky napsane.Je videt ze odpoved nepotrebujes :D Mas to v hlave srovnane a myslim, ze to prijde jak ma prijit. Drzim palce :kytka: :kytka: :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
101
21.10.16 00:49

Mám pár kamarádek, které jsou na tom stejně. Fandim jim právě proto, že si na krk nepovesi prvního chlapa, co jde kolem, jenom aby nevypadaly ve svém věku svobodné a bez dětí podezřele. A taky jim upřímně přeju, aby našly, co hledají, a věřím, že se to stane. I Tobě fandim a přeju totéž 8)

 • Nahlásit
 • Zmínit
17669
21.10.16 06:32

Hezký deníček. Přeju ti, abys byla šťastná. :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
90
21.10.16 07:14

Držím pěsti, ať se Ti splní všechno co přeješ!!! :) a je vidět, že víš co chceš a to je velice důležité. Měla jsem tu úplně stejně!!! Nejvíce raní ty komentáře od ostatních, nejvíc asi od rodiny :zed: jinak doporučuji přečíst knížku Jak si správně přát. Mě se pak splnilo všechno co jsem chtěla ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
831
21.10.16 08:06

Nechtěla bych být ve tvé kůži- frflena, co furt frflá - na peníze, na byt, na to že nemá chlapa a snaží se to ve svém nitru omlouvat štěkama dalších podobných zoufalých bytostí.

Když máš dojem že málo vyděláváš(za to předstírání práce a uměle vytvořená místa, a za to že děláte práci, která vůbec neni třeba, vás těžce z našich daní přeplácejí v těch přetápěných kanclech)běž svému štěstí naproti a najdi si job, kde budeš vydělávat víc, páč seš určitě tak dobrá a ještě lepší, že tě na úřadu těžce podcenují. Proč to neuděláš, proč si jen stěžuješ?
Když mě bylo 33 - krásný a nejhezčí to věk pro ženu;měla jsem dojem, že moje děloha byla středem této galaxie, a kdyby jen galaxie, celého vesmíru vůbec, že chlapi se točili jenom kolem mě, byla jsem přitažlivou štíhlou a rajcovní ženou v nejlletech, skvělou matkou, schopnou a oblíbenou zaměstnankyní, podnikatelkou a to vše prosím bez netu a telefonu doma, byla to 90.léta. A svět mi ležel u nohou, doma super manžela, co více si přát.

Fakt bych nechtěla být tak slepicoidní jako ty a všechny tobě podobné zoufalky.

Už tě vidím tedy za 20 let - podbradek, tlusstá nasejřená baba-úřednice jak cyp :jazyk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 08:29

@redbulka nasejřená baba..to mluvíš o sobě? :mrgreen: a možná na tebe sedí i ten podbradek..přeci jenom 90. léta jsou pryč a ty už máš o těch skoro dvacet let víc :mrgreen: :mrgreen: co reješ…? Asi ti chybí ta úžasná devadesátá léta! :mrgreen:Kdoví, jestli jsi i ty byla tehdy tak úžasná nebo sis to o sobě jen myslela…

Ještě že exitují skromnější bytosti jako je autorka deníčku :kytka: Náhodou mi to nepřijde jako frflání a stěžování si. Je to deníček zralé bytosti, která si ráda počká na toho pravého a za dvacet let pak právěže nebude ostrá jak ty a nebude mít potřebu na někoho útočit ;)

Vtipný deníček, pobavil mě :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
5043
21.10.16 08:42

Tak na mě deníček naopak vůbec nepůsobí vyrovnaně. Dost si protiřečíš. Chlapa a dítě chceš, ale předstíráš, jak jsi děsně v pohodě. Stejně jako Jennifer. Přeji ti, ať HO brzo potkáš.

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 08:45

@redbulka autorka ale nemůže za to, ze mas nejlepší léta v čudu :mrgreen:

Mne se deníček místy trochu hůře četl, nicméně působí mile a tak nějak realisticky

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 08:48

Jaký si ti uděláš takový to máš ;) pokud ti to takhle vyhovuje pak ti to přeji. Pokud ne můžeš s tím vždy něco udělat. Je dobré že cekas na správného muže nez si udělat dítě s prvním co potkas, ale bacha abys neprevzala navíc po nějaké době se může vybarvit tak přeji aby tvé plany a touhy vysli ;)

Příspěvek upraven 21.10.16 v 08:48

 • Nahlásit
 • Zmínit
831
21.10.16 08:50

Ano, nejlepší léta mám já v čudu, o mě ale deníček není že, je to o ženské, které nejlepší léta právě plynou a ona, aby něco pro pozitivní změnu sama udělala tak jen frflá na všechno možné, to mě tenkrát vážně ani nenapadlo, být už ve 33 taková znechucená životem a kyselá huba, jakápak asi bude za těch 20 let, že

 • Nahlásit
 • Zmínit
1304
21.10.16 08:52

@redbulka vskutku prispevek radoby zrale zeny :roll:…ted mas asi klimakterickou depku, vid, tvuj prispevek je kyd hodny prave te slepice, kterou si dovolujes autorku nazyvat…snad si ta slepicoidni chudinka z tebe nehodi masli :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1596
21.10.16 08:54

Z toho ubohého komentáře od zapšklé paní R. si nic nedělej. Nevím, proč se někteří lidé snaží rozsévat zlou krev. Já ti přeji, ať jsi v životě šťastná. Věřím, že najdeš muže a budeš mít rodinu a dojdeš „naplnění“. A chápu, že nechceš někoho za každou cenu. V tomhle věku jsou ti chlapi bohužel dost probraní, tak to hledání jde hůř. Nějakej se určitě objeví, ale možná to chce trochu tomu pomoci… ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
831
21.10.16 09:07

@123Soňa žádné rozsévání zlé krvi, prostě konsstatování prostého faktu - ve 33ti jsou chlapi rozebráni a copak slečně dělala ve 23,před 10lety? Peněz jak píše, má furt málo, chlapa žádnýho, to přežívala v nějakým sqotu či co, ni :mrgreen:

Nikam se neposunout do 33ti, to je hodně na pováženou, být taková muňa :roll: ;).

 • Nahlásit
 • Zmínit
7629
21.10.16 09:19

Vis, ono je to tezky. Pokud se clovek pachti za urcitym idealem a neslevi na narocich, to clovek asi fakt vic narazi na vaclavaku na bileho tygra, nez na chlapa ala tata a manzel. Kdyz se po 6 letech obcas kouknu kritickym okem na manzela, ver, ze vedet, ze je obcas hystericky obcas liny jak ves a par veci okolo, co me spolehlive vytoci do bela, asi bych se taky nevdavala :mrgreen: Presto s oblibou rikam, ze to s nim doklepu, protoze me umi jeste porad rozesmat. Je to malo? Me to staci… N.Cage uz stejne neklofnu :mrgreen:

Vsechno prijde v pravy cas, uvidis.. do te doby chod tam, kde te to bavi, bud sva. To pujde :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
10319
21.10.16 09:49

Mě se deníček také moc nelíbí, přesně jak píše @Motýlice - působíš jako nevyrovnaná bytost, protiřečíš si a i na těch několika větách je vidět, že nejsi zdaleka tak v pohodě, jak bys chtěla být. Ono se není čemu divit, ten tlak okolí a často i vlastní biologické hodiny prostě neukecáš nějakým výrokem J. Aniston. Přeji ti, abys brzy našla toho pravého a mohla zhodnotit, nakolik mít dítě znamená jen „odškrtnout si - splněno“ :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
101
21.10.16 09:59

Mám pocit, že po 35 nemít deti a tvářit se, že to je moje svobodna volba, je spíš z nouze ctnost :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
8056
21.10.16 10:20

Bože to jsou komentáře… snad by to šlo napsat svůj názor i trochu jinak, ne?
Tak samozřejmě, že autorku mrzí, že je single, ale já oceňují, že má dost zdravého rozumu, aby nebrala každého hňupa, který jde okolo ;)
Pokud nemá požadavky „princ z pohádky“ a nebude sedět doma a litovat se, určitě toho pravého najde…
Já si ve 33 přivodila místo dítěte komplikovanou zlomeninu nohy a bylo vyřešeno, dva roky rehabilitací a nemocnic… první dcera se narodila čerstvé šestatřicítce, druhá, když mi bylo 37. V porodnici jsem byla skoro nejmladší, okolo samé ročníky 72.
Autorce držím palce, ať najde svého „bílého tygra“ co nejdříve…

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 10:44

Hlavu vzhůru a neboj, přijde to. Měla jsem to nějak podobně, ale s tím, ze děti jsem prostě nikdy nechtěla. Žila, pracovala a studovala jsem dlouho v cizině. Ve 33 jsem potkala „toho pravého“ a zanedlouho se budeme snažit o druhé. :D

Příspěvek upraven 21.10.16 v 10:45

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 10:50

@redbulka Tak já bych to neviděla tak černě, ale v něčem máš pravdu, na mne to trochu působí „jsem si ce svobodná, ale ty ostatní mají dítě a chlapa a taky nejsou šťastné.“ Já třeba jsem, sic jsem kariéru odpískala, ale mám děti a manžela a máme se rádi, děti sice zlobí, ale mám z nich radost.
Vypozorovala jsem, že schopná žena si málokdy najde neschopného chlapa, obvykle ví (cítí), co má chtít již v mládí a jde za tím.

 • Nahlásit
 • Zmínit
1226
21.10.16 12:16

Zaleť si týden na Seychely a uvolni se :lol: my letíme na Maledivy…mimochodem zdravím já, můj muž i malý prcek z postýlky :pankac:

Redbulka válí!

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:17

 • Nahlásit
 • Zmínit
594
21.10.16 13:04

@redbulka tak tohle se me opravdu dotklo, taky jsem urednice.. Umele vytvorena mista? Prace, ktera neni potreba??? To jako vazne? Vy asi stale zijete v tech devadesatkach, ze? Dnes uz to i na uradech chodi trochu jinak, u nas tedy opravdu nikdo praci nepredstiral, vsichni ji meli vic, nez se da v normalni pracovni dobe zvladnout. Prescasy (neplacene, samozrejme) byly na dennim poradku. Kdyby nase prace byla zbytecna, kdo by vam podnikatelum asi tak zpracovaval dane, rocni prehledy, vypocitaval zdravotni a socialni? Kdo by vyplacel davky, vystavoval ridicaky, vyrizoval pojisteni lidem, co pracuji v zahranici nebo se treba v zahranici zrani? Neumite si ani predstavit, co lide na uradech denne resi, s jakymi lidmi musi pracovat. Vas komentar je zly a pritom o autorce denicku nic nevite. Ocividne si sama nevybrala to, ze jeste nepotkala muze, se kterym by byla ochotna mit dite. Proste ji stesti zatim nepralo. Mozna, ze kdyby kazda zena premyslela pred tim, nez si jen tak s nekym udela dite, tak, jako autorka, nebylo by tolik svobodnych matek a opustenych deti.

 • Nahlásit
 • Zmínit
21152
21.10.16 13:08

Nevím jak jiné sigles, ale já tenkrát nijak nepařila a nežila bujarým životem… Zalezla jsem si domů a četla si. Zamilovaná jsem byla do několika nedostupných chlapců. Když jsem byla připravená, vztah přišel.
Nesmíš se moc koukat na americké filmy ;-)
Pokud máš nízký plat, změň profesi. Teď se nemusíš na nikoho ohlížet. S dětmi a vytíženým manžel bez hlídacích babiček to jde hůř.
A třeba tam někoho perspektivního potkáš :mrgreen:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1596
21.10.16 13:12

Solip, přesně tak! Je mi mdlo z takových jedovatých keců. Paní „energetický nápoj“ bude asi dost zahořklá, zklamaná svým osobním životem…

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 13:18

Myslím si, že deníček je především o svěřování se se svým aktuálním stavem, takže má-li zakladatelka protichůdné pocity - na jednu stranu je jí líto, že není maminkou a nemá chlapa, na druhou stranu se s tím snaží nějak vyrovnat a hledat na tom pozitiva, je to tak zcela normální a v pořádku a není ji třeba za to odsuzovat.
Je pochopitelné, že se člověk v tomto věku děsí možnosti, že s někým zkusí navázat vztah, bude s ním třeba dva roky, pak zjistí, že to vlastně není ono a jak najednou má dohnat ten „ztracený“ čas! A proto se snaží najít co nejideálnějšího partnera, aby tomuto předešel. Na druhou stranu ale hledání toho pravého může být daleko časově náročnější :-) Proto bych se nebála pustit si k sobě blíž sem tam i nějakého toho „hňupa“ a, kdo ví, třeba se z některého nakonec vyklube fajn chlap :-D
Přeji zakladatelce mnoho štěstí, ať už bude její životní cesta jakákoliv.

 • Nahlásit
 • Zmínit
151
21.10.16 14:33

Ahoj autorko!
mě se to tvoje psaní líbí. i jsem se místy zasmála :-)
ty kecy od ostatních jsou nejhorší, že? mám dva starší sourozence a denně slyšíme (každý zvlášt:): kdy se oženíš?, máš holku?, kdy budeš těhotná? už mi z toho hrabe!

držím ti palce a přeji fajn chlapa, ne batoh!

 • Nahlásit
 • Zmínit
1203
21.10.16 14:46

Tak mi nějak uniká, proč vlastně lidi píšou tyhle deníčky…chápu některé, že se potřebují vypovídat ze složité situace, z něčeho, čím si prošli a nemají o tom s kým mluvit. Některé jsou vtipné, jiné smutné. Ale když pak čtu komentáře, nestačím se kolikrát divit…
Tenhle deníček mi přijde hrozně fajn. Né všichni mají to štěstí, že ve 23 klofnou chlapa, vdají se, založí rodinu a žijou šťastně až do smrti. Hádám, že většina rejpavých a urážlivých komentářů pochází od dam, jejichž mládí vzalo dávno za své a z toho jejich „pana božského“ vyrostl pupkatý proplešlý sud piva. Tak závidí 33leté osůbce, ještě zatím stále ještě čeká na toho pravého.
Taky jsem chlapa potkala až po 30 a co má jako být? A rozhodně to nebylo proto, že bych seděla doma v koutě a nevycházela mezi lidi.
A že zakladatelka nemá hromady peněz? Ono se to lehce kritizuje, když někdo táhne domácnost ze dvou platů, že paní redbulová. Zkrátka jak se říká „sytý hladovému nevěří“ protože někdo, kdo si to nezažil, nemůže ani komentovat.
Deníček super, přeju ti, ať se ti daří :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
123
21.10.16 15:51

No, napsane super, jen jedna poznamka - ano, na uradu toho moc neurves, pokud chces penize a potkavat muze, zmen profesi, zacni ve firme (napr IT) a do roku budes mit chlapa (mozna i nekolik), ale samozrejme zalezi i na tvoji povaze.
Ale jinak, zapskla mi neprijdes, to by ten denicek asi vyznel i jinak. Hodne stesti!

 • Nahlásit
 • Zmínit
11595
21.10.16 19:05

Musi byt hrozne smutne zit sama a bez deti. Preji ti, aby se jeste nejaky fajn chlap objevil a abyste stihli jeste i to mimco

 • Nahlásit
 • Zmínit
21.10.16 22:01

Ježiš holky klid @redbulka hnusně rejpe a je mimo téměř v každé diskuzi- kde se se ukáže, že zakladatelka je mladá, citlivá, nejistá- z toho usuzuji, že Redbulka je stará, ošklivá, nešťastná, motá se lehce nad životním minimem, těsně před hysterektomií a možná za rozvodem…tak ji nechte žit ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit
13393
21.10.16 22:38

Na otázku okolí ohledně děti bych odpověděla prostě: nemám s kým. Na tom nic není, nevím, proč z toho dělat nějaké drama.
Ad citát Jennifer. To, že je člověk ženou prostě znamená, že bude rodit mláďata. Přežít je tím nejzákladnějším pudem všeho živého.

 • Nahlásit
 • Zmínit
10206
22.10.16 00:02

@redbulka Ale srdicko, ty ses dneska špatne vyspinkala.. :lol: Ze by další Šedivý vlas? :lol: :srdce:

Ja fakt nevim, ale vy jste jak hejno kobylek. Brecet nad osudem je špatne, brát co život dává s nadhledem je špatne, byt ve vztahu co nefunguje je špatne, chvastat se je ale taky špatne, protoze nic člověka nenaser* tolik jako to, ze ten druhy nema žádné problémy a je stastny.. to okamžite nemůže byt pravda a jen si na to hraje a predhazuje to schválně všem na odiv :mrgreen: Vy si proste vzdycky najdete neco, diky čemu je nutne provést důkladnou psychoanalýzu a uklidnit se, ze se prece jen nemate tak hrozne :mrgreen:

Mne se deníček líbil. A to je mi 28,jsem vdaná a mamo mi rikaj hned děti dve :mrgreen:
Sla z neho nadsázka a pohoda, ze si z toho proste nehodlás sednout na zadek :lol: Co ma prijit prijde, měj se fajn milá anonymní.. :mavam:

 • Nahlásit
 • Zmínit
18
22.10.16 08:59

Pobavila jsem se.

A to hned dvakrát. :dance: Nejdříve deníčkem. Moc se mi líbil. Přesně jsi to vystihla. Teď už jsem vdaná a mám dvě holky, ale taky to znám. A moje sestra, ta byla ještě před rokem a půl přesně v tvé situaci a nakonec potkala toho pravého :pankac: A pak jsem se pobavila komentářem té paní, co byla v devadesátých letech tak úúúžasná. Opravdu si z ní nic nedělej. Deníček vůbec nepochopila. Není o stěžování, ale o nadsázce a ironii :potlesk:

 • Nahlásit
 • Zmínit
143
22.10.16 18:00

Jednou toho svého vyvoleného potkáš. Já například musela dvakrát letět z baráku, sušit tlamu, jíst chleba s Herou a nejlevnější těstoviny, než mi došlo pár věcí. No a teď jsem vdaná a čekáme mimčo. Nezavírej se do sebe, zkoušej randit s různými týpky, choď ven a třeba se brzy zadaří.

 • Nahlásit
 • Zmínit
229
22.10.16 21:41

Hezký, tak ať se brzo zadaří :)

 • Nahlásit
 • Zmínit
1288
22.10.16 23:31

Taky se mi deníček líbil. :palec: Napiš sem za pár let o tom, jak máš skvělého chlapa a super děti. Dočkáš se, uvidíš.
A jen jedna věta k @redbulka : Tvoje děloha byla středem galaxie, bylas rajcovní, skvělá matka, oblíbená zaměstnankyně, podnikatelka a chlapi se kolem tebe točili? A všichni státní zaměstnanci dělají v přetopených kanclíkách na uměle vytvořených pracovních místech práci, která vůbec není třeba?
Můžeš nám pro pobavení popsat, jak jsi na tom teď? Podle sebeprezentace nesaháš autorce deníčku ani po kotníky, ona to má na rozdíl od tebe v hlavě srovnané :mrgreen:.

 • Nahlásit
 • Zmínit
27123
23.10.16 11:42

Ti fandim. Ja te chapu, jako nevim jak si to nektery chytrolinky predstavuji, ze kdyz nemam chlapa, tak proste jdu a zaridim si to ne? :lol: Na tohle se tlacit neda a pokud pocitove vis, ze to zatim neni ono, tak je jasny, ze do toho clovek neprasti. A delat to jen kvuli tomu, ze mi je 33 je totalni kravina.

Na druhou stranu ty zensky v tvym okoli s detma, co se ti zdaji byt nestastne - ony ty deti jsou dost narocny a proveri to vetsinu vztahu. Bez deti by na tom byly treba jinak. Jejich ocima bys to treba videla jinak…

Urcite je tu tlak na to, aby zeny mely deti. Myslim spolecensky. Na zenu bez ditete se kouka skrz prsty. Jako na karieristku nebo na narocnou fiflenu nebo podivinku. Nikomu do toho nic neni. Cetla jsem ted rozhovor s jednou modni navrharkou, strasne zajimava zenska a mluvila i o tom, ze nema deti. Rozhodla se tak, protoze nemela nikdy puzeni je mit. Prozaicky duvod. Ale taky se samozrejme setkava s dotazy na to, proc je nema.

Ale priznam se, ze nekdy to mam asi taky. Mame v praci kolegyni, dcera ma 33 zrovna taky, partnera ma, ale na dite je pry jeste brzy. Ja to vidim tim svym pohledem, coz je pohled zas z me strany, a to zkusenost s neplodnosti. Je to pozde z hlediska biologie, muze to byt pak tezsi. Ale nemusi. Jen ja uz to nikdy neuvidim nezaujate. ;)

Drzim palce, at najde chlapa, se kterym si ty deti budes prat. A aby to vyslo.

 • Nahlásit
 • Zmínit
476
23.10.16 21:42

@unuděná trefne napsáno. Mam z deníčku uplne stejný pocit. Možná autorko není od věci se zamyslet nad tim na co v deníku sama narážíš - člověk obvykle k dobe opravdu přitahuje to, co sám vysílá… hodně štěstí.

 • Nahlásit
 • Zmínit
25.10.16 09:37

Jako bych to pred par lety psala ja, stejny vek, stejny stav. A k tomu spatny zdravotni stav a doporuceni na odstraneni delohy. Kazdy mesic jine kafe, jine rande, honem rychle nekoho sehnat. Osud me v tom nenechal a dohodil mi zivotni lasku, mame dvouletou cacorku a deloha mi taky zustala :). Dobre to dopadne!

 • Nahlásit
 • Zmínit
25.10.16 14:06

Je to moc hezky napsané :-)
takové zdá se na první pohled pozitivní :-)

Ale zdání klame.

Myslím si, že si ještě nepoznala to opravdové štěstí když si milována a když ty můžeš někoho milovat.

Děti jsou dar ( občas mi stojí vlasy na hlavě) ale je to opravdu to nejhezčí co tě může v životě potkat.

A pokud tě to ještě nepotkalo tak to ještě být nemá. Přijde to dýl a o to víc si toho budeš vážit. Věř mi.

Nemusíš kolem sebe budovat dojem že jsi hrdá samostatná dívka.

Myslím si, že pokud člověk není psychopat tak není předurčen žít sám.. :nevim: :nevim:

Držím palce ať si šťastná a spokojená.. ;) ;)

 • Nahlásit
 • Zmínit