Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Psychika snažilky č. 121 - Soutěž, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2556
3.3.10 09:50

Večko - díky,už podpisy vidím, myslela jsem, že to je prohlížečem, když mi nejdou ani ty smajlíci.

  • načítám...
  • Zmínit
21353
3.3.10 09:52

Dadul - utrouš je bílej…no spíš barva slonové kosti :-):-):-)

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 09:56

Teda já tak miluju čekání… Mám žaludek na ruby.

  • načítám...
  • Zmínit
4512
3.3.10 09:57

Andí to milujeme všechny to čekání :wink:
taky sem nervez … teplota stále nahoře ale MS stále daleko

Příspěvek upraven 03.03.10 v 09:58

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 09:59

Markí, ty se mi líbíš s tou teplotou :huban:

  • načítám...
  • Zmínit
4512
3.3.10 10:01

no jo ale aby nespadla víš jak to je .. taky by se mě to líbilo … ty dny ted tlačím očima :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 10:01

Přemejšlím, že bych si koupila lístky na black eyed peas, budou v květnu v Praze. Si říkám, že čím víc akcí nevhodných pro těhotný budu mít naplánovaný, tak tím mám větší šanci :lol:
A co Modní? Jak se daří áčkovýmu embroušovi?

  • načítám...
  • Zmínit
4524
3.3.10 10:04

Andí čekání? Tak si přečti jeden ze starších deníčků…

https://www.emimino.cz/…cekani-6594/

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 10:12

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak jsem se zase dobře pobavila

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymnice
3.3.10 10:15

Andy - Ty budeš s prcekm v břiše skákat na koncertě, jo? taky jsem přemýšlela, jestli nepůjdu na Divokýho Billa…bude v dubnu, že by si jako prcek zvykal :lol:

a embroušovi se asi daří dobře…dostává bpořádný nášupy jídla…tak aby mu nebylo dobře, že? :lol:

  • Upravit
4524
3.3.10 10:25

Jsem teď zjistila, že na Primě začnou dávat nový seriál z prostředí CARu… Kdo se bude dívat? :-)

  • načítám...
  • Zmínit
4524
3.3.10 10:28

Jéé a budou dávat nové díly Ano, šéfe, tak to mi udělali fakt radost

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 10:34

No já včera náhodou šla na Primu a bylo tam právě Ano šéfe. Byl ve dvou restaracích, po roce se podívat.
A tu upoutávku na ten cAR jsem taky viděla, myslím, že říkali od pondělí že to bude…

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymnice
3.3.10 10:49

no já si včera šéfa nenechala ujít…samozřejmě jsem u toho slintala…a říkala si, že o víkendu udělám panenku s pepřovou omáčkou…sehnala jsem naložený zelený pepř…tak se těším!! :lol: a na ten seriál jsem zvědavá…jak moc to bude korespondovat s realitou…takže já ze zvědavosti koukat budu!! :mrgreen:

  • Upravit
Kadla nepř.
3.3.10 11:16

Ja taky viděla kus šéfa a to o hospodě Slepá kolej,kde jsme už 2× byli a nedávno jsme se tam chystali na famózní žebírka. Jsem ráda že nám to nevyšlo,byli bysme moc zklamaný. Díky pořadu vim,kde je dělaj-u toho mladocha ale líbil se mi i Šťastný hroch tak se asi zajedem podívat. Hlavně se mi líbil dojatý šéfkuchař,to bylo moc hezké.
Večko jsem střelená :-D

  • Upravit
4476
3.3.10 11:19

Ahoj Holky!
Teres šaty krásný, jednoduchý, praktický a sluší Ti. Paní by si měla vzít brýle. :mrgreen: S botama jsem zvědavá jak pohodíš. :wink: U mě byl problém sehnat. Nemám malou nohu, ale moc vysoké nároky. :mrgreen: Už začínáte rozjíždět svatbu. Už víte kolik lidí pozvete? Kde bude hostina a tááákkk?? :wink:
Andi sláva, že jsi došla na krev. :dance: Teď jen čekat… :think:
Mondí dodák chce odpočinek. :wink: :mrgreen: Většina dodáků je pravý opak. :mrgreen: :wink:

Doporučení na imunologii mám doma, tak už jen zavolat a objednat se. :palec: Dr. byla dobrá, prý jestli to chtějí v CAR. Jsem se přiznala, že sama. Odsouhlasila to, že je to další možnost. :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 11:19

No já si u toho regulérně pořvala. Jak byl skromnej ten u hrocha a dojatej, že ani nemohl mluvit.

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 11:19

Kadlo, břicho už je ok?

  • načítám...
  • Zmínit
Kadla nepř.
3.3.10 11:23

Andí tfuj tfuj tfuj! Škoda že nemám comp,to bych ti našla Pudly testy,myslim že taky dávala foto jak netloustnou. Klííííd ;)

  • Upravit
Kadla nepř.
3.3.10 11:30

Břicho ok,dnes sneslo pul rohlíku se šunkou,ale mam rozhašený zažívání-furt mě pálí žáha :-(
Teď se jdu poprat s prádlem-doufám že mě nevypeče stará vířivá pračka.

  • Upravit
15584
3.3.10 11:31

Jsem našla, že v tom minulém těhu jsem měla touto dobou stejné testy a hcg 150. Tak jestli nebude vyšší, tak mi bude jasné, že to není dobré. Ale stejně se můžu rozkrájet a nic s tím neudělám.

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 11:47

Tak já to jdu zkusit, jestli už to budou mít.

  • načítám...
  • Zmínit
4512
3.3.10 11:48

Andí tfuj tfuj tfuj :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
4476
3.3.10 11:49

Andi, tfuj tfuj tfuj :palec:

Příspěvek upraven 03.03.10 v 11:49

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 12:08

Tak 225, co myslíte? je to ok? 15 DPO?

  • načítám...
  • Zmínit
15584
3.3.10 12:21

Pojďte vedle, už je tu novej deníček a je hodně optimistickej, je vidět, že ho psala voplodněná Mondí :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
4476
3.3.10 12:31

Andi vypadá to slibně. :wink: Ber to, že to je hodnota v termínu MS. Což je krásnýýý :palec: :potlesk:

  • načítám...
  • Zmínit
nnikusa
14.7.11 10:02

mohli by ste mi napisat kto to spieva? :wink:

  • Upravit