Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Psychika snažilky č.98 - No name :-), zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
792
6.3.09 07:40

Mišulka -mě napadá - a) to je jak když odejde člověk,takže tvým pocitům se nedivím,b) léčba - honem a šupem novýho jorkšíráčka…mé kamarádce teďko bude rodit fenka a ještě to nemá porozdaný!!!!jsou to ty úplně malý… léčbu početím to nevylučuje,až bude dítě, čokle už bude velký a zvládneš v poho oba 
Bori- neboj my se potkáme,cesta necestaJ))),to samý DW až bude lepší epizod,já si přihasim ke kulatým ustolou ani nebudete vědítJ)))) 
Kami- kašli na SMS,maminka evidentně jede v cracku,byla sjetá na mraky,a harantě jí brzo odebere sociálkaJ))) ..jaký bylo divadlo? Testice zdravím a cooooo,zvláště pak Rafi mám zamotanou??,na Večímoc myslím, na Pepajzy též a víc už nevím, protože musim fofrovat a je mi šoufl moc moc moc…
A. (Pečí-Večí:sleduješ mé příspěvkyJ)))))),DÉÉÉÉÉÉÉÉÉLKU,ale nebuj bude hůř,teď je nemám čas)  

  • načítám...
  • Zmínit
21353
6.3.09 08:35

Anouk - jsi jednička!!! Velká pochvala :-)))))  

Holky dneska v noci se mi zdálo, že to nevyšlo :-((( a u nás se říká, že co se zdá ze čtvrtka na pátek to se stane, takže asi nemusím popisovat , jaký mám pocity…jsem na nervy…roste mi břicho a po večerním overalu už se nafukujou i prsa…až se nebudu dlouho hlásit, tak přes ně nedosáhnu na klávesnici! Dnes nic nedělám, tak koukejte ať se tady něco děje!!

  • načítám...
  • Zmínit
792
6.3.09 08:50

že jo?:-))))))))… a taky se říká, že některý sny znamenaj opak toho, co se ti zdá.....a mj. u nás je to noc z neděle na pondělí......tak neblázni…co kraj to jineji žvást.....dej na ten pocit,cos měla prvně!!!!,cos psala,vrať se k němu,že tentokrát to bude jiný!!!!!!!! …mj.vyhovuje ti na dnešek bílá s vůní vanilky, je tu už od 7 ve svý práci:-))))))

  • načítám...
  • Zmínit
3990
6.3.09 08:52

Ahoj kočky,   Mišul- ach jo, to je mi tě vážně líto. :-(  Fakt radím příští týden vyrazit někam pro nového pejska, Já bych asi volila jinou rasu, aby mi toho původní nepřipomínal, nesrovnávala jsem a nebyl by to jen náhradník, ale to už je detail. Život není moc spravedlivý…:-(
Večko - kdybych tu měla psát, co se zdá mně a kdyby se to nedej bože mělo plnit, tak už dávno visím. Sny jsou jen sny, je to jen z části odraz podvědomí a z většiny snůška nesmyslů. Tak klid, pokračuj v rozmazlování Večky a neboj se ničeho, všechno dobře dopadne.  

Holky, já mám nějakou slabou tetku - první dva dny  síla jako obvykle a od včerejška skoro nic, dnes (4.DC) už vůbec nic. Těhna nejsem, páč není z čeho, spíš mám strach, že třeba sliznice nic moc a i kdyby IUI příští měsíc vyšlo, tak se to nemá kde zahnízdit. Dává se utrouš vždycky po IUI? A je vůbec utrouš na sliznici? Co je na sliznici? Já jsem jak snažilka-začátečnice s takovými dotazy…chjo.....

  • načítám...
  • Zmínit
28294
6.3.09 09:02

Lindina sliznici je prý Estrofem (to si pamatuju totiž, že jsem se Marcela ptala, co kdyby byla nízká, co se s tím dělá…takže Estrogeny). Utrouš je spíš na udržení sliznice (na zahnízdění). Kdyžtak mě opravte.   Večkojá souhlasím s Anouk a Lindou, pokračování v rozmazlování Večky plus snem se nezaobírat (u mě se dost často stávalo, co píše naše čarodka, tj. opak toho se vyplnil.) A taky nezapomeň kolikrát se nám tu zdály sny a nakonec z nich nic nebylo…např. o Pudle tenkrát v létě nebo kdy, kdy šla na IUI…

  • načítám...
  • Zmínit
5545
6.3.09 09:04

Vecko, sny vetsinou znamenaji opak reality. Takze to proste vyjde.

Lindi, me utrous po IUI nedali a tak musela jsem si o nej rict. Bylo mi receno je pro udrzeni tehotenstvi ale jestli dela neco se sliznici, to ti reknou nase odbornice :-)

Jinak u me se tetka porad toula. O vikendu zkusim dalsi test.

  • načítám...
  • Zmínit
21353
6.3.09 09:04

Anouk- vanilka je má oblíbená vůně a chuť! Včera jsem si zrovna dala vanilkový laté :-))))) Mám tady růži, tka si ji jdu taky zapálit, za vás za všechny! :-)))))))))   Lindi - já po IUI utrouš měla, ale měla jsem jen jedno IUI. Myslím, že ho dostaneš taky, na co přesně je, to by ti nejlépe vysvětlila doktorka psychiky Pudla - ale už druhý den se někde courá a prdí na nás. Po IVF jsem měla utrouš taky a teď pro změnu mám ten Crinon. Měl by to být vaginální gel a dává se jen večer. Myslím, že to brala Pepča po IVF.

  • načítám...
  • Zmínit
28294
6.3.09 09:23

VečkoCrinonovi bych asi říkala Kriťák, připomíná mi to totiž Červenýho trpaslíka :-))) (tam byl Criton a říkali mu Kriťáku :-) ). Jo Pepča ho měla, to si pamatuju. Prosím tě, jak zapaluješ růži, to mi vysvětli :-))))

  • načítám...
  • Zmínit
28294
6.3.09 09:26

Jo aha jako svíčků s vůní růže? :-))))))

  • načítám...
  • Zmínit
21353
6.3.09 09:30

Suvi - právě v Ikea mají svíčky s vůní růže a ty fakt hezky voní :-)

  • načítám...
  • Zmínit
28294
6.3.09 09:35

Jo nejsou to takový ty v té skleničce, mají i vanilkovou právě a pak myslím nějakou hnědou… Vidíš, mám tu vanilkovou, jdu si ji taky zapálit, ať netrhám partu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
3990
6.3.09 09:42

Já bych pálila s váma, ale nemám co. Jedině, že bych tu v práci zapálila nějaký šanony - to by byl smrad - kam se hrabou vaše vanilky nebo růže. :-))))  Kdyby něco, najdete mě v Bohnicích v oddělení nebezpečných pyromanů. :-))))

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 09:58

Čus hlky,
nemám vůbec dočteno a ani nevím, kdy to dočtu. Jako náhradu, že sem teď moc nepřispívám sem zas píchnu obrázky dortů, co jsem minulý víken plácala. Ale nejsou nic moc.

  • Upravit
aňa.š
6.3.09 10:00
  • Upravit
aňa.š
6.3.09 10:01
  • Upravit
aňa.š
6.3.09 10:02
  • Upravit
aňa.š
6.3.09 10:03
  • Upravit
21353
6.3.09 10:04

aňo - moc pěkný!!! Já zrovna taky peču, teda jen buchtu, takže jsem poněkud už přeslazená :-)

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 10:07

…toť ode mě zatím vše.....jinak konev byla k narozkám pro mou ségru a kšík s růžema pro neteř z manžovi strany.
Jinak Kamikoukala jsem na tvou bábovku, a byla nádherná
A moc zdravím Pepia její mrňousky a moc, moc držím palečky

  • Upravit
aňa.š
6.3.09 10:10

Jo Večkoto mi povídej. Nejlepší je uplácat dort, pak ho předat oslavencovi a není nic horšího, když ti pak kus donesou na snězení.

  • Upravit
230
6.3.09 10:25

Večko - neblázni - já mám taky takovou teorii, že co se zdá, tak se nesplní nebo opak toho. A nepamatuju si, že by se mi někdy nějaký sen splnil :) Než jsem otěhotněla, tak mi kolegyně říkala o tom, jak se jí o mě zdálo, že jsem těhotná - no a za pár dní se to stalo skutečností, to jsem jen koukala :) Tak neplaš, to by se muselo o tobě zdát někomu jinému! Rychle na takový blbý sen zapomeň!
Raf - promiň, já úplně zapomněla..no to chápu, my jsme se nemohli snažit 3 měsíce..:( A to se pěkně táhlo..
aňo - ty jsi prostě šikulka šikovná! Tahle krásný dorty!

  • načítám...
  • Zmínit
43037
6.3.09 10:48

Anou  jsou to irisy, madla mi psala názvy a já si to našla v google s obrázkem …  ale už si to samo zase nepamatuju.
kadli a velikonočníhoi piškotového beránka můžeš? a čokoládového zajíce?
Aňa nádhera ty dorty  

  • načítám...
  • Zmínit
5545
6.3.09 10:55

Ano, dorty jsou moc pekny. Ale uz je sem radsi nedavej, delas mi chute :-) Asi se ted budu muset jit naladovat nejakou cokoladou :-) Mas me na svedomi a to jsem cely tyden odolavala :-)

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 11:06

Bubli, tak to promiň :)))))))))

  • Upravit
28294
6.3.09 11:41

No, tak já se taky pochlubím :-))), ale nebudu sem dávat žádný fotky. Teď jsem se vrhla na jedno pečivo (ovšem ne na Večku :-)) ), na zítřejší oběd u tchánovců. Abych se vytáhla, tak jsem si našla recept na něco, co jsem ještě nedělala a není to klasická buchta, chtěla jsem origoš :-). Ale ten recept, tam mají asi chybu nebo co!!!!  

No považte.  

je tam 600g mouky (!), 175 g cukru
a k tomu tekutý je jen jeden rozmačkanej banán se šťávou z limetky (jeee, já jsem vůl, měla tam být jen jedna lžíce a já tam dala z celý limety, no tak to snad nebude takovej průšvih doufám), pak jedno vajo, a jeden malej bílej jogurt.  

A teď mi vysvětlete, jak tohle chcete smíchat dohromady, aby to bylo aspoň trochu tekutý.  

Nelze! Musela jsem tam vrazit i vodu (a dala jsem tam i tochu oleje). Tý vody aspoň sklinku.  

Teď je to v troubě, to jsem teda zvědavá, co z toho vyleze… Přinejhorším pak skáknu do obchodu pro něco už upečenýho :-)))))  

  • načítám...
  • Zmínit
6.3.09 12:05

Večko: né, to se ti zdá prostě proto, že se tím chtě nechtě v myšlenkách zaobíráš… Na výsledek - funkci - to podle mě vliv nemá.Tak neboj a s chutí zítra do OPU! No nabobtnání těla je nepřímný, to si dobře pamatuju, ale zas pak to mimino! to za to stojí :-) Jinak je mi docela sympatický ten crinon, že je to gel, nemusel by to být takový hnus nechutný vytékající jako Utrogestan, žejo?
Holky mám problém s myčkou, který mi ale asi neporadíte jak vyřešit. Před prvním použitím se asi měla nastavit tvrdost vody, já to neudělala, jen tam prostě tu sůl nasypala, a teď už to podle návodu nejde. Prostě to jako nepustí do toho menu, kde se to má nastavit. A my máme zrovna vodu tvrdou - podle indikátoru stupeň 4 z 5. Nevíte co s tim? Asi budu muset volat technika :-( . bojim se abych ji tím neodrovnala, jestli je to někde uvnitř nastavený na málo.
Aňa: ty dort jsi krásný jak od cukráře. Taky bych takový chtěla někdy udělat. Jak dlouho takový dort asi děláš? Myslim že by mě manža začal znovu milovat, kdybych takový udělala. :-) Možná by to za to stálo :-).        

  • načítám...
  • Zmínit
6.3.09 12:08

Tak a teď ten prstýnek. Nevyzní to teda tolik jako live, naživo bude na srazu v Bel.

  • načítám...
  • Zmínit
6.3.09 12:09
  • načítám...
  • Zmínit
6.3.09 12:09
  • načítám...
  • Zmínit
24016
6.3.09 12:13

Hlásím se z psychiatrické léčebny v bohnicích. Je tu útulno a příjemně. Personál velmi milý a vstřícný. Lamy přítulné, akorát mi dochází už krmivo, potřebovala bych přivézt další.....

  • načítám...
  • Zmínit
5957
6.3.09 12:19

Kamis, ja tam jsem take, jakto, ze jsem se jeste nepotkaly?

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 12:20

DW, kráaný prstýnek…

  • Upravit
24016
6.3.09 12:26

Kvítko- jsem maskovaná :-))))))  

Ne, teď vážně. Ráno jsem to nevydržela, protože jsem zase nemohla spát… No a testla a byly tam :-) Okamžitě a tlustý… Tak jsem šla na krev a HCG dost vysoký. Tak ke gyndr., udělala UZV. Sliznice vysoká a naznačený váček. Moc vidět nebyl, je ještě brzy. Takže ve středu kontrolní HCG a UZV…

  • načítám...
  • Zmínit
2675
6.3.09 12:28

Kamčo, takový zprávy při pátku??? To mi nedělej :-)))), zaskočil mi oběd! Tfuj tfuj tfuj, ať je to tentokrát taky jinak!

  • načítám...
  • Zmínit
28294
6.3.09 12:28

Kamčo tak to je sííííla!!!! :-)))) To by bylo super!!!! Já už nevím, co si o tobě mám myslet :-))))). Ty nám tu těhotníš o 106! Tak doufám, že to konečně bude dobrý, zatím to vypadá nejlíp ze všeho, když je dobrá sliznice a začíná se tvořit gestační váček!! :-) Kolik žrádla potřebuješ? Nějaký ti objednám :-)))))

  • načítám...
  • Zmínit
792
6.3.09 12:28

Pudla- sem to v tom příspěvku včera otočila naopak,zlblina,cibule-krokus,„brambory-oddenky“-irisy.tj.-shoda:) 
Linda -mám poslední půlrok pravidelně 1měs.silnou,1měs.slabou, tak nějaká chytrá hlava Dr.mi řekla, že to je z toho,z jaký strany jde vejce,tak to tu jednu stranu mám pěkně nahranou asiJ)))
Aňa- nikdy, nikdy v životě bych toto nestvořila,máš muj obdiv! 
DW-s dřezem bych ti poradila všechny fígleJ)))))…myčka - neznámý předmět neidentifikovatelného původu…jak tě tak posloucham s tim postupem,díkybohuzaň,za dřezaJ))).Prsten je prďáckej,řek by synovec…
Kami,Kamíško- co se děje nebo neděje nebo mělo dít nebo nemělo dít??:-)). OK,zajedu domu,naložim seno a máš to tam cobydup, jen klidJ)))

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 12:29

Kamiš krása, další těhule. Gratuluju :)))))

  • Upravit
aňa.š
6.3.09 12:32

Anouk, dík za obdiv, ae u konvice jsem šla spát až v neděli ve 4 ráno........

  • Upravit
2675
6.3.09 12:34

Tak a teď zbytek: Aňo, ty seš hotová cukrářka! Dorty jsou fakt moc krásný.
Ajdee, z toho si nic nedělej, já si taky všechno nepamatuju. A když si něco pamatuju, tak to bývá vyloženě věc zá:,–(ního významu :-/ :-)))))))
Suviku,jsem zvědavá, co z toho bude :-). Mně většinou chybí nějaká surovina, protože přeskočím řádek při čtení nebo opisování. Tuhle mi v nějakým těstu chyběla mouka, to bylo faaakt nějaký divný :-))).  

  • načítám...
  • Zmínit
792
6.3.09 12:36

Kamí,tý brďo,co nám to při pátku děláš, mě pro změnu zaskočil zázvorovej čaj:-))))…Ty naše holka šikovná.. potichoulilinku držim!!!! KRÁSNÝ…

  • načítám...
  • Zmínit
3990
6.3.09 12:38

Kamčo - tyyyy joooo!!!!! :-)))))) Tolik IVF  za seboua ty se nám tu nakonec otěhulíš přirozeně. To je zázrak a je to super!  Potichu a nenápadně gratuluju.

  • načítám...
  • Zmínit
5957
6.3.09 12:38

Kamis, super, tak at je vse i nadale v poradku.  Take to vysvetluje, proc jsme se nepotkaly, ja jsem na jinem oddeleni. Rano na papire cervena, takze vsechny marne nadeje skoncily, ale od te doby na vlozce jen jeden cerveny flicek a dal nic, zadne menst. bolesti, navic stale bolest prsou. Takze si se mnou tetka pekne zahrava! Ale ja stejne vim, jak tohle dopadne, takze kdyby vas nekterou napadlo mi davat plany nadeje, tak to prosim nedelejte. Navic se v:,–(im, ze kdyz jsem napsala tento prispevek, budu se za chvili svijet v bolestich a to budu mit za to, ze jsem si stezovala!   DW - prsten krasny, vubec nevypada na 39Kc.   Aňo - ty jsi studovana cukrarka?

  • načítám...
  • Zmínit
3990
6.3.09 12:48

Mně z tý Kamči normálně spadlo emimino! :-))) Jsem to musela restartovat…
Kamčo - kolik je hcg?   DW- prsten moc hezký, opravdu vypadá z kategorie těch dražších.   Aňa - dorty super! Já dělám jen ty nepečené (pudinkové, ovocné, tiramisu a tak).

  • načítám...
  • Zmínit
21353
6.3.09 12:51

Kamčo!!!!!!!!!!!! Doufám, že pro mě zbyde v masáku místo ještě!!!! Nějak se nám to tam teď zaplňuje. Doufám, že HCG je dostatečně vysoké, že to není zase planý poplach!!!!! Ale když test okamžitě hned vě čásky, věřím tomu, že to tam je!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
24016
6.3.09 12:54

Aňo- dorty krásný! Jen u mně by jsi nepochodila… To fakt nemusim…
DW- prsten fakt pěknej. Vůbec to na něm není vidět, že je za 39 :-))))
Suvi- to je recept jak na něco tuhýho ne tekutýho. Skoro stejný mám na těsto na závin!!!  

Všem dík! Uvidíme, jak to dopadne. Můžu se do té středy nechat nahoře v tabuli? Pak zmizim do mezistavu…
Poslala jsem gratulační SMS. Gratulujeme k vylodění. :-) Datum a čas je tajemství?Zatím se neozvala :-)))

  • načítám...
  • Zmínit
3990
6.3.09 12:54

Kvítko - kondolence…:-( ale třeba není k čemu, i když já na planý naděje taky moc nedám. Ale jinak - i zázraky se dějí, podívej na Kamču. 

  • načítám...
  • Zmínit
24016
6.3.09 12:57

Holky, ty čárky fakt okamžitě. Testovací úplně stejně rychle jako kontrolní a hned jak ta tekunina projede tím papírkem… Snad to falešný není, když už i na tom UZV vypadá že jo… Jsem 31 DC, HCG 1216

  • načítám...
  • Zmínit
24016
6.3.09 12:59

V masáku je místo pro všechny!!! Budu ti tam Večko zatím držet místo!!! :-))) A ostatním taky!!! Však se to tam už za chvíli uvolní, zase holky porodí… :-)

  • načítám...
  • Zmínit
aňa.š
6.3.09 13:01

Ne Kvítko, studovaná cukrářka fakt nesem, ale chtěla jsem jít na cukrřinu. Bohužel, ze zdravotních důvodů jsem nemohla a skončila na střední odborný sociální škole.

  • Upravit
6565
6.3.09 13:01

Ahoj holky,
Kamiiiiiiiiiiiii já ti to říkala!!!! Potichounku gratuluju ale dle výše HCG myslím že je jasno.

Večko neboj zřejmě je tu další vlna a ty se svezeš s ní, na sen se vyprdni, nic to neznamená.

DW prstýnek pěknej.

Aňo dorty krásný, se mi tu sbíhaj chutě, já jsem teď strašně dortová, až je mi ze sebe kolikrát špatně. :o)))

  • načítám...
  • Zmínit