Snad .....

Snažení
  • 22.11.04

Ahojky všem, delší dobu chodím na tyto stránky a dnes jsem se rozhodla poprvé napsat.

Ještě před pár dny bych nevěděla kam patřím, ale po včerejšku je jasné, že jsem stále snažilka.

3 měsíce s manželem snažíme o mimíska, ale bohužel zatím jenom snažíme. Teď už to vypadalo nadějně - zpoždění 14 dní. Jenže včera je jasné, že to skutečně bylo jen zpoždění.

Zrovna jsem byla na navštěvě u rodičů a taťka, který o ničem nevěděl, mě dohnal až k slzám. Holt už chce vnouče a ono stále nic. Jsem ráda, že mi kamarádka, která už je 9 měsíců maminkou doporučila tyto stránky a já nyní vím, že v tom nejsem sama, že se můžem povzbuzovat a utěšovat navzájem.
Mějte fajn Dana

Váš příspěvek
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 22.11.04 18:42

Ahoj Dano,

máš krásné jméno, stejné jako moje maminka i moje krásná dceruška:-)

Ta na sebe nechala čekat devět měsíců (no a pak samozřejmě ještě 9 měsíců v bříšku včetně 12ti dnů přenášení:-)), takže rozhodně ještě nepropadej panice, i když vím, že každý další měsíc je neskutečně dlouhý.

Věz, že některé z holek čekaly mnohem déle a dočkaly se, no však když se přidáš do některého deníčku snažilek tak sama uvidíš!

Moc ti přeji, aby se to vytoužené miminko brzo zabydlelo ve tvém bříšku a pak co nepohodověji vykouklo na svět:-)

Měj se, zdraví Kristy a Danuška z Letních miminek (3 měsíce a 4 dny)

LENNYS
Kecalka 416 příspěvků 22.11.04 19:16

Ahoj Dani,

nejsi v tom sama:-)))) My se snažíme už dýl jak půl roku a taky pořád nic. Naivně jsem si myslela, že se nám to povede hned napoprvé nebo maximálně napodruhé, napotřetí to už jsem ani nebrala v úvahu. Ale co naděláme, že? Teď jsem už z té naivity vyléčená,a tak se snažím nabalit si spoustu aktivit, abych na to nemyslela, ale ne pořád se daří. To určitě znáš taky:-)))
Jestli chceš, přidej se k nám do deníčku Holek z diskuze, jsme tam taková směs snažilek a těhulek, a do party berem každýho. Tak nakoukni a uvidíš!
Pa LENNYS

sasenka
Stálice 63 příspěvků 22.11.04 20:29

Ahoj dano,
i my se snažíme s manželem o mimi už nějaký ten měsíc. Přesněji řečeno měsíců sedm. Asi u mě nedochází k ovulaci, takže od středy poprvé začínám brát Clostilbegyt. Snad je jinak vše v pořádku a vajíčka po Clostilu dorosrou tak, jak mají. Moc bysme si přáli srpnové miminko :-)- Přeji hóóódně štěstí.

sasenka
Stálice 63 příspěvků 22.11.04 20:45

Ahoj dano,
i my se snažíme s manželem o mimi už nějaký ten měsíc. Přesněji řečeno měsíců sedm. Asi u mě nedochází k ovulaci, takže od středy poprvé začínám brát Clostilbegyt. Snad je jinak vše v pořádku a vajíčka po Clostilu dorosrou tak, jak mají. Moc bysme si přáli srpnové miminko :-)- Přeji hóóódně štěstí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.04 06:20

Ahoj Dani,

chci ti napsat abys vydržela a hlavně nepropadala panice. My jsme se s manželem dočkali po 2 letech (mezitím jsem proděla 1 potrat z důvodu zamlklého těhotenství). Nejlepší lék je na to nemyslet a naplánovat si třeba pěknou zimní dovolenou. Přesně tak to bylo i u nás. Až jsem se na to doslova „vybodla“, začali jsme stavět a zamluvili si letní dovolenou, tak se najednou podařilo. Teď jsem v 33. týdnu a doufám že vše dobře dopadne. Tobě budu držet pěsti ať vám to vyjde. Katka

Komka
Kecalka 202 příspěvků 23.11.04 08:11

Ahoj Dano,

jak píšou holky nade mnou, hlavní je se tím moc netrápit a nepodléhat stresu. My se snažíme dva měsíce, jsme teda teprve na začátku. Vím přesně teoreticky co mám dělat a jak na to nemyslet, ale prakticky nemyslím na nic jiného...... teď právě donesl kolega svoje miminko do práce...... tak jak na to nemyslet. Tento týden to mám dostat, tak uvidím jak jsem na tom. Ale tvých 14 dni zpoždění mě moc nepovzbuzuje.
Ach jo, nezbývá než skutečně začít mít spoustu aktivit a nemyslet na to.

Měj se moc fajn a přeju brzké dvě čárky.

Komka

Barbula
Stálice 58 příspěvků 23.11.04 08:52

Ahoj Dano.

My se s miláčkem snažíme půl roku. Hltala jsem všechny informace, co dělt, jak se stravovat atd. před těhotenstvím. Moc bych si miminko přála, jako my všechny tady, ale zakazuju si na to myslet. Samozřejmě, že mi to vůbec nejde, ale aspoň nemyslet na to, jaký to jednou bude, až se toho mrňouska dočkáme a to se musim pochválit, mi docela de. Nevim, jak Ti poradit, ale mě osobně moc pomáhá i si jen tak popovídat, vypovídat tady s holkama. A i když tam ještě moc dlouho nejsem, tak jak už tady psala LENNYS, přijď se vypovídat k nám do Deníčku holek z diskuze těhule?, je to tam moc prima.
Držim Ti palce, aby to čekání uteklo co nejrychleji. A co víš, třeba hned příští měsic ....... :o)

Pa Bára

Kure
Nováček 7 příspěvků 23.11.04 13:10

Ahoj Dano,

tento problém řešíme nebo jsme řešily snad všechny. Do osmnácti nemohla být doma o těhotenství ani řeč, do pětadvaceti jsem měla úplně jiné starosti a zájmy a teď v osmadvaceti na mě dolehl strach z toho, že se to třeba nepodaří, že to nezvládnu, že už budu natolik spokojená se svým životem, že ho z pohodlnosti nebudu chtít ani měnit…Když už jsem byla v myšlenkách připravena na příchod miminka, tak to prostě nešlo a nešlo. 4 měsíce snažení …teď s odstupem to vidím spíš jako 4 měsíce trápení se nad negativními těhotenskými testy…Pak ale manžel přišel s tím, že bysme mohli koupit domeček, abysme nemuseli děti přivést do pronajatého bytu, ale někam, co budeme moct vylepšovat a kde se oba i děti můžeme realizovat. No a v rámci vyřizování papírů, chození po úřadech a hledání nejlepších řešení se mi dokonale podařilo zapomenout a odpoutat se a najednou to přišlo jako z čistého nebe. Týden po tom, co jsme drželi v ruce klíče od už našeho domečku jsem mohla manželovi slavnostně oznámit, že budeme brzo tři…
Opravdu na to existuje jenom ta stará zavedená rada - nemyslet na to…lehce se to říká, já vím, ale ono to tak i funguje. A nestačí jenom zvýšit frekvencí chození na cvičení nebo za kamarádkama. Člověk se opravdu musí úplně odpoutat a začít s něčím, co ho úplně pohltí a nenechá mu ani trochu prostoru na jiné myslšnky.
Držím palečky a doufám, že vše bude mít dobrý konec :)
Kamila + Matěj 34 tt

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.11.04 14:26

Ahoj Dano, holkčinky přede mnou už snad všechno napsaly, ale i já tě chci povzbudit. Jsem už dlouho na cestě čekání na miminko, mám za sebou IVf, inseminace...­............. ale o tom psát nechci. Neztrácej naději,jednou se štěstíčko unaví a přijde i k vám :-)
A přestože už jsi dostala pozvání do několika deníčku, i já jedno přidám. Přij´d nakouknou do zebřičkového deníčku (bývalý snažilkovský). Je nás tam hodně snažilek strašilek :-DDD a spoelčnými silami překonáváme přicházející MS a radujeme se z každého úspěchu a dvoučárkového testíku (proto jsme zebřičky :-D).
Přeji ti moc a moc štěstíčka Maru

Vložit nový komentář