Snažilkovský deníček - Brusinka VIII

Snažení

Ahoj všechny snažilky, zdravím další nové snažilkovské přírůstky. Těšila jsem se, že tu bude nová těhulka, ale zatím nic. Ale uřčitě nás nějaký ten jarní těhu boom čeká :))))

Hanulka mi posílala nejžhavější novinky. Díky Hani. Moc jsem Martíkovi držela palečky...... no ale určitě to brzy vyjde.

Zpráva o Puntíkovi mě zaskočila ? mrzí mě to. Přeji moc moc síly do dalšího snažení a hlavně neztrácet naději.

Také se přidávám s chválou nového vzhledu stránek. Byla jsem docela překvapena :-))) Jeden si odskočí a hned nějaké změny. Cestou do práce mě zarazily výkopy a rozorané koleje a další v kanceláři. Jsou takové pěkně plastické ? jakoby měkounký - mimčí vzhled. No to je tedy přirovnání :-)))

Naštěbetaly jste toho spoooustu, tak budu mít odpoledně co číst :-))

Vzpomínala jsem na vás a posílala z lanovky pozdravy. Při sjíždění svahů jsem se přeci jenom raději soustředila na bezpečnost :-)))) Tentokráte jsem zvládla celý týden bez pádu. Je to jasné, bylo to tím marmotím batůžkem. :-)

Ale je fakt, že někdy je téměř větší riziko j srážka s někým jiným, než vlastní pád. V naší skupině se také vyskytly nějaké srážky. Naštěstí se nic vážného nestalo. Z povzdálí to při dojezdech na svahu vypadá jako v mraveniši.

Počasí jsme tentokráte také vychytaly na jedničku. Celý týden sluníčka snad ani manžel nepamatuje :-)))

Taky jsem moc na vás myslela, jak by se vám líbily špunti na sjezdovce. V jednom místě byla úžasná scénka se skupinkou prcků spolu s instruktorem. Instruktor stále vyzýval holčičku aby se už konečně rozjela. Po chvíli přemlouvání se spustila ze svahu. Brýle posunuté na očích tak, že snad ani nemohla pořádně vidět a žádné obloučky, jak jí instruktor nabádal. Pěkně plužmo rovně. Byla kouzelná. V závěru vyfasovala přátelské klepnutí instruktorovu holí po helmičce :-)) Škoda, že jsme neměli v pohotovosti foťák. Byl by to moc pěkný snímek. Ta drobotina s helmičkama a s úžasným postojem a soustředěným výrazem.

Uvědomila jsem si, jak se na ně dívám úplně odlišným pohledem než před pár lety. To by mě vůbec nenapadlo, být z nich takto zjihlá. No příroda volá :-)))

Taky se vám musím přiznat, že běžky jsem vůbec nevytáhla. Zůstaly celý týden ve fusaku :-))) Jezdíme vždycky od rána až do zavíracích lanovkových hodin a už jsem moc síly na další sportovní aktivity neměla :-)

První dny se mi docela hodně podlamovaly nohy. Kamarád hned zkonstatoval, že asi běžky nehrozí. Měl pravdu :-))

Dnes jsem ve 30. dnu cyklu a případný test budu zkouše zřejmě koncem týdne. Pokud teploty nenaznačí přicházející MS. Zatím to bylo přesné vodítko.

Ještě jeden dovolenkový postřeh. Také máte pocit, když jste na dovolená, že to strašně rychle uteče, ale když se vrátíte domů, máte pocit, že jsme byly pryč dlouho? No trochu paranoidní pocit :-)))

Přeji příjemný týden a už brzy nové těhulky!!!

Pa Martina

200×150 .(Brusinka){bor­der:0} *]

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 17.03.03 09:05

Vítám v novém týdnu všechny staré i nové snažilky a doufám, že blížící se jaro tenhle deníček trošku „vyčistí“ a bude nás tu stále míň a míň.

Já jsem se vrátila z mistrovství a začalo nové snaženíčko, nový měsíc a nové naděje. Tak doufám, že s pomocí teploměru tu mršku OVU odhalíme.

Přeju pohodový týden a prosím o nějakou novou těhulku, ať je veseleji.

Romík.

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 17.03.03 09:07

Ahojky snažilky!
Tak je tu zase pondělí a konečně další deníček.
Já jsem víkend strávila se svým pejskem,protože miláček pracoval a nemohl přjet.Už abychom bydleli spolu.Ale řekli jsme si,že se k nám nastěhuje,až bude mít v Praze práci.A vypadá to nadějně.Včera jsem plnila pěšího Huejra .Vyrazila jsem na procházku a odhaduju to tak na 7 kilometrů.Sa­mozřejmě se do toho počítá i posezení v hospůdce.Nějak jsem zvlčila a dala jsem si dokonce pivo.Ač ho normálně nepiju.
A taky se duševně připravuju na tento víkend,protože mě čeká velmi zá:,–(ní krok v mém životě.Budu oficiálně požádána o ruku.To už jsem skoro něvěsta,že jo?Strašně se těším,jak si projdu tu cestu k oltáři.Je to jen pár metrů,ale oddělí to dvě části mého života.Už nebudu jen já a on.Budeme jen MY.
Za týden očekávám MS,ale břicho mě bolí už teď.A začala jsem pozorovat předmenstruační syndrom.Jsem protivná,všechno mě otravuje,nechce se mi vstávat.Hrůza­.Ještě,že mám Vás.
Zrovna hrajou v rádiu Když si báječnou ženskou vezme bálečnej chlap.Tak jsem zvědavá,jestli se to u nás povede.Držte palečky.
Tak se zatím mějte a pilně se snažte,ať se houfně přesouváme do těhulek.
Martina

 
ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 17.03.03 09:12

Ahojky snažilky,

tak tu máme zase pondělíčko. Nějak mi to strašně utíká. Lenička roste jako z vody. Včera jsme měli na návštěvě moje rodiče (zázrak, že se urvali z práce). Když se mě taťka zeptal kdy bude mít Lenička sestřičku, tak jsem myslela, že špatně slyším. (Podle něho jsme Leničku měli moc brzo a měli si raděj užívat). No jinak mám nemocného mužíčka, takže bude dost boj o počítač.
Těším se na nové těhulky tohoto týdne!!!

Brusinka vítám tě zpátky po dovolené. Musela být opravdu báječná. Ale taky vyčerpávající, ne? S tím pohledem na děti ti musím dát za pravdu. Jinak těhulka v minulém týdnu byla Vesna

Tak musím končit, Leničku to nějak nezaujalo.

Krásný dvoučárkový týden !!!

Ajka

 
Bella
Povídálka 36 příspěvků 17.03.03 09:29

Ahojky snažilky,

hlásím se po týdenní abstinenci, kdy jsem se dovolovala a bohužel na net mám přístup jen v práci. Tak jsem se těšila, ale jen kvůli Vám. Jinak se mi tady nahromadili
hromádky, tak se pomalu prokousávám.
Děkuji všem, kteří na mě mysleli, na IUI jsme na konec šli až v pátek 14.3., a mám z toho docela příjemný pocit. žádné nevolnosti jako minule. Je mi fajn, jen to nezakřiknout. MS +- 27.3., tak uvidíme.
jinak jsem se narychlo pročítala příspěvky z minulého týdne a dělo se dost věcí.
Jinak nový zhled stránek se mi líbí, ale byl to při pondělku docela šok, rychle jsem přemýšlala, kdy mi co dělal s PC.
Píši narychlo, ale zítra se snad aktivně začlením do diskuze.

Bella

 
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 17.03.03 09:38

Ahojte všechny,
prosila jsem pánbíčka, aby to pondělí nějak oddálil, ale nic. I když vlastně je to dobře, protože aspoň se dostanu na emimčo za vámi.
I když jsem myslela že víkend bude nuda, tak nebyl. Můj miláček totiž psychicky nevydržel a podstoupil tu skoro 300km dlouhou cestu, aby mě alespoň ty dva dny viděl. Jak řekla moje kámoška - prostě romantik:-)
No včera odpoledne mi zase ujel a uvidím ho až o víkendu, tak už se těším.
Jen mě mrzí, že zrovna přes ty „šikovné dny“ bude opět na praxi, tak se obávám že dvě čárky mě tento měsíc minou. Tak snad příští.
Vám všem přeji abyste objevily ty nejkrásnější dvě čárečky vašeho života (i když v geometrii jsem všechny ty čáry nesnášela) a těším se na nové těhulky tohoto týdne a na všechny pozitivní zprávy, které nám vlévají energii do žil.

Takže krásný nový týden všem přeje Kristy, ahooooooooooooj!!!

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 17.03.03 09:39

Ahoj holky,
zdravím po týdnu. Měla jsem rozbitý PC. Zjistila jsem jaký jsem závislák, hrozně moc mi chybělo skoro každý den sem nakouknout :o)).

Brusinko -vítám tě po dovolené
Martino /Nafteto/ - přeju krásnou svatbu a krásný manželský život :o)

Jinak, já jsem po krevních testech, zase žádná sláva, jako na podzim. Tak jdu tento týden k doktorce, dostanu vyvolávačku a pak mi řekne, co se mnou dál.

Přeju všem krásný týden.
Lipka

 
Hanulka1
Závislačka 3180 příspěvků 17.03.03 09:43

Ahoj berušky,
tak tu máme nový týden. Dnes je slunečno i když pěkná zima.
Brusinko Vítám tě po dovolené a přeji brzkou aklimatizaci.
Mějte se krásně, ozvu se později. Hanka

 
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 17.03.03 09:44

Ahoj holky,

víkend byl docela fajn. Byli jsme s manželem a ségřinou rodinou u mamky a nechyběl ani dvouapůlměsíční Adámek. Samozřejmě jsem ho pořád chovala a muchlinkovala. A včera večer doma jsem pak zjistila, že mám nějaký prázdný ruce. Už aby tam byl nějakej ten uzlíček radosti.

MJanina: myslím, že není důvod vysazovat HA po 10 letech užívání. Pokud by Ti dělala nějaký problémy, doktorky změní pilulky. A co se týká následnýho otěhotnění, v mém okolí měly holky HA 7 let apod. a otěhotněly docela rychle.
Vesna: obrovitááááá gratulace. No to jsou věco co dělá ženský fotbal s otěhotněním. Doufám, že jsi ten monitor solidně poprskala a vyzbylo tam i něco toho štěstí na mě:-) Pěkně si to užívej:-)))
Kristy: vítám Tě tu. Pokud si vezměš příklad z Vesny, dlouho tu nepobudeš:-)
Puntík: je mi to moc líto. Ale hlavu vzhůru. Jak psala Gabriella, musíš se něčím zabavit. Počasí se vylepšilo, vem si příklad z Brusinky a někam vyraž.
Lostris: pozdravuj Maky a že už se na ni moc těšíme!
BDanča: nestraš že 40%!?!!! To je strašný, vůbec se mi to nezdá normální. Brrrr.

Zatím se mějte krásně a tuli tuli.

Alenka

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 17.03.03 10:26

Ahojte holky,
tak je tu zase pondělí a naštěstí z docela pěkným počasí. Prostě už to jaro začíná hřát. Včera jsme se s manželem docela nasmáli, on se mě totiž ptal, kdy mám ty plodné dny. Já mu řekla, že pokud bude cyklus normální, tak… a pokud ne tak to vypadá na …dny a taky jsem mu řekla, že uvidím podle teploty. Podíval se na mě a jen tak prohodil " a pak se v tom vyznej".
A měl pravdu, já už jsem z toho taky celá pitomá. Do toho jedna kamoška řekne to, druhá zase tohle…,na to, aby měl člověk pevné nervy. No, není to tak?

Pro Brusinku: vítám Tě z dovolené a přeji, aby se vyvedla i dodatečně.

Pro Alici: Alice, doufám, že jsi se nenechala odradit. Nějak jsem Tě tady dlouho neviděla. Omlouvá Tě jenom Verunka.

Pro Bellu: držím moc palce, snad to vyjde

Pro Alenku: taky se mě to zdálo hodně, ale když se rozhlédnu po svém okolí, tak bych řekla, že je to i víc než 40 %. Je to fakt děs, ale prý je to opravdu normální. Vždyť se podívej kolik je nás tady co mají tuto špatnou zkušenost. Proč to je, tak často, to Ti nikdo neřekne.

Mějte se krásně, mějte se rádi, Daniela

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.03 12:50

Zdravím všechny Snažilky

Tak jsem dnes konečně odjela na mistrovství. Už jsem z toho byla celá nesvá. Ve středu by to byl týden. Hned jak skončí MS tak jdu na ultrazvuk, jestli se ta mrška cysta vyplavila a budou i krevní testy. Jsem úplně napnutá jak to se mnou dopadne. O víkendu jsme byli u tchýně, ale naštěstí byl klid a moje netěhotenství se neprobíralo. Po cestě domů jsme se zastavili u známích. Staví barák (úžasnej) a cekají mimíska (už za měsíc). Pohladila jsem si bříško. Doufám, že mi to přinese konečně štěstí.

Leninka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.03 14:20

Ahojky, dravím všechny snažilky,
tak já jsem dneska odjela na mistrovství. Ale jsem úplně v pohodě. Je to zvláštní po dlouhé době mi to mistrovství vůbec nevadí. Jsem ráda, že je v termínu a hurá do dalšího měsíce. Jinak už jsem v práci, ráno jsem se vůbec nemohla dostat z postele, ještě, že mě alespoň popohánělo, že si pustím emimčo a zjistím co je nového.

Brusinko, vítám tě z dovolené.

Nafteto, to je nádherný, užívej si krásně předsvatební obdobíčko a přeju krásné a pohodové manželství s kupou dětiček.

Bello, přeju hodně štěstíčka a ať se mimíšek pěkně zahnízdí.

BDanco, z otho si nic nedělej, manžel je z těch všech výpočtů taky úplně zmatenej.

Všem přeju krásný a pohodový týden ahojyk Maru

 
Verka1
Povídálka 20 příspěvků 17.03.03 14:59

Ahoj holky,
zdravím vás po dlouhé době všechny v novém skoro jarním týdnu. Až se prokoušu svou poštou a deníčkama, tak zaskočím i na chat. (No jo, to je tak, když člověk onemocní a nemá doma počítač.) Pa

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.03 15:30

Ahoj a přeji všem krásný den. Celý minulý týden jsem na deníčku nebyla, takže nevím jestli jsme se rozrostly, nebo srazily. Radši bych tu druhou možnost. Dnes jsme byli s Tomáškem na očkování proti obrně. Ten protestoval a až když jsem mu slíbila lentilky tak to polknul. No co Vám mám povídat.

Brusinko : vítám tě zpátky z dovolené. Doufám, že to bylo príma a že se něco urodilo.

Novým těhulkám : Přeji, aby se mimískům v bříškách líbilo a na svět se chtěli podívat až za 9 měsíců.

Snažilkám : Krásné tuleníčko. Sluníčko se začíná opět klubat a tak je nejvyšší čas otěhotnět. Tulení zdar.

Jinak já bych měla odjet teprve na první MS od dobrání HA, takže si naděje nedělám. Termín MS počítám tak koncem tohoto týdne nebo začátek příštího. Ale kdyby náhodou něco, dám vědět.

Zatím se mějte a zase napíšu nějaké novinky popřípadě se uvidíme na chatu. Petra

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.03 15:30

Zase jsem se nepřihlásila. Musím se polepšit. Petra - pusinka

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 17.03.03 16:27

Zase pondělí a zase jsme se neutopily… Doufám, že přežijeme i zítřek - bude se filmovat pod vodou.

Minulý týden jsem si s radostí světově zamistrovala. Už jsem začínala mít obavy, ale věkový rozdíl 17 měsíců asi nehrozí, navíc manžel odjel na 14 dní služebě do Francie a když si ještě pár měsíců uhlídám, stihnu se da dalšího těhotenství dát trochu do kupy.

Děkuji za vaše milé dopisy a povzbudivé mailíky. Jste skvělé, moc mě to potěšilo.

Vítám šéfovou z dovolené a uděluji jí lyžařského Hujera! Myslím, že si ho zaslouží.

Verunka už se dopíďalkuje všude následkem čehož je u nás vzorně uklizeno… Její poslední kousek jsou rozebrané a okousané kazety, roztrhaný střih na dupačky, rozlitá melta (nastěstí jen na tácku - inu chtěla ochutnat) a stále otavřená skříňka pod televizí.

Moc myslím na Luciji, Maky i Pusinku - holky držte se!

Alice

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 17.03.03 17:28

Ahoj holky!

Tak víkend i celý minulý týden je zdárně za námi, s chutí do nového týdne!

Napadlo mě využít našeho potencionálu. Každá z nás něco umí a může tím pomoci těm ostatním. Zatím jen pár z nás na sebe prozradilo, jakou má profesi a čím se zabývá ve volném čase. A ten zatím nějaký každá máme (bude hůř… :o). Napadlo mě cosi jako dálkové kursy. A jelikož láska prochází žaludkem (a od lásky je blízko k muchlování následkem čehož můžou přijít později nějaké ty děti?.) není tedy od věci začít vařením.

Teď se přiznejte ? která z vás ráda vaří a peče? Určitě se najdou mezi námi šikovné kuchařinky ale i takové, které raději uvítají hotovou baštu než strávit půl dne u sporáku. Pro začátek navrhuji začít minutkami ? zkrátka pošušňáníčekm, které připravíte do 30 minut. Recepty na cokoliv mi můžete posílat meilem nebo ve wordu, jen prosím o jednotnou úpravu:

Název jídla
počet porcí
délka přípravy
ingredience
postup
kdo recept zaslal (případně vymyslel)

Udělám z toho receptář ve wordu, který dostane každý, kdo se zapojí. Vlastní recepty vřele vítány! Můžeme se tentokrát zaměřit více na zeleninu. Když bude mít receptář úspěch, můžeme pokračovat, dokud vás to bude bavit. Nebo můžu posílat vždycky 5 receptů týdně a vy si je můžete hned vyzkoušet! Představte si, že budeme vařit stejná jídla takříkajíc od Šumavy k Tatrám! Doufám že naše zahraniční snažilky pošlou nějaké místní speciality!

Příklad:

Zapékané těstoviny se zeleninou
porce: 2-4 (záleží na žravosti stolujících)
doba přípravy: 30 minut (dle šikovnosti kuchařky, možná i méně), pečení 20-30 minut podle trouby a nádoby

půl sáčku těstovin (používám trojbarevné vrtulky)
asi 10 dkg brokolice
asi 10 dkg mrkve
asi 10 dkg červené papriky
15 dkg tvrdého sýra
2- 3 vejce
sůl, špetka pepře
máslo na vymazání

Dáme vařit těstoviny asi na 10 minut (podle návodu na sáčku nebo můžeme použít zbylé špagety či kolínka), nachystáme si růžičky brokolice a mrkev na kolečka, dáme krátce povařit nebo připravíme v páře, nakrájíme na malé kousky papriku, nastrouháme sýr a vymažeme pečící nádobu. Rozšleháme vajíčka se solí a špetkou pepře. Slijeme těstoviny, vyndáme brokolici a mrkev a začneme vrstvit ? těstoviny, zeleninu, posypeme sýrem, další vrstvu stejně. Necháme nějaký sýr stranou. Zapékáme asi 15-20 minut, na závěr posypeme vrstvou sýra a necháme ho do zlatova opéct.

Recept ?co dům dal aneb z nouze ctnost? opakovaně provádí Alice (manžel ještě žije a chutná mu)

Další nápady jsou vřele vítány!

S pozdravem mňami mňam!

Alice

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 17.03.03 17:40

Ahojte holčiny!

Vítám Vás v novém týdnu.
Brusinku vítám po dovolené a doufám, že aklimatizace proběhne bez problémů:) I když to vstávání je děs:)
Co je u mě nového? V sobotu jsem si udělala TT, ale bohužel, negativní. Po dvou hodinách mi to nedalo a po zkušenostech snažilek jsem ho vyhrabala z koše:) Prostě jak bufeťák:) Zkoumala jsem ho, byla tam uplně tenulilinkatá druhá čárečka, tak jsem tu nesla ukázat manžílkovi, jako jestli nemám vidiny. Prostě tam byla. Brečela jsem už ty dvě hodiny skoro v kuse, oči opuchlý a ta malilinkatá tenoučká potvůrka mi vnesla novou naději. I když jen malilinkatou. MS stále nikde, tak uvidíme. Za pár dnů udělám kdyžtak druhý testík. U mě je nejhorší to, že netuším, jestli to poslední krvácení byla MS nebo ovulační krvácení, takže jsem z toho zmatená … Každopádně mě pořád bolí bříško a už jsem kapku nervózní, že nevím, z čeho. Tak jak tak jdu 25.3. k doktorce tak snad budu chytřejší.
Mějte se pohádkově pá Montička

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 17.03.03 20:04

Ahojky holky moje!

Hlásím se po delší pauze, kterou jsem strávila v nemocnici. Manžel Tomáš Vám o tom psal a každý den mi poctivě nosil vytištěné komentáře, abych byla v obraze, jak to s Váma všema vypadá. Taky Vám chci strašně moc poděkovat za ta milá slova povzbuzení.
Hyperstimulační syndrom byl úspěšně zažehnán a proteklo mnou asi 10 litrů infůzí. Opravdu nic moc zážitek. Všechno ale vypadalo nadějně, obtíže ustoupily, MS se nedostavovala, a HCG taky bylo zvýšené. Dnes jsem byla objednaná do Gestu, ale hodinu před návštěvou jsem začala krvácet a pak i doktor potvrdil, že se bohužel nezadařilo. Test byl negativní. No, jsem z toho strašně smutná. Na tohle ale žádný infůze ještě nevymysleli… Ale Tomáš je se mnou, je to moje sluníčko, a spolu to překonáme a za 2 měsíce si půjdeme pro nové „mražáčky“.

Gratuluji všem novým těhulkám a novým snažilkám přeju, ať se tu moc dlouho neohřejí, i když tady je hrozně fajn. Holky, mám Vás moc ráda a děkuju, že jste!

Pa, Lucka

 
Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 17.03.03 20:22

ahoj holčiny,
mám pro vás dvě zprávičky! 11. jsem odjela na MS, takže měsíc po vysazení HA mé tělo, i když se spožděním, pracuje normálně. Což mi samozrejmně dělá radost. A druhá zpráva je, že jsem absolvovala výběrové řízení, o kterém jsem vám psala. Zatím nevím jak dopadlo, mají se mi ozvat do konce tohoto týdne!
Jinak mé tchýni (sestřička u gynekologa) jsem mé plánované rodičovství už prozradila. Vlastně všem doma. Mají z toho ( k mému překvapení) všichni radost a neustále se ptají, jestli už jsem a nebo ne! Zatím z toho mám radost!

 
Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 17.03.03 20:51

Lucinko, moooc mě to mrzí a je mi z toho smutno! Přeji Ti, aby se Ti to příští už konečně povedlo a ty jsi viděla vytoužené dvě čárečky!

 
michala1
Povídálka 17 příspěvků 17.03.03 23:32

Zdravím všechny snažilky,

Brusinku vítám z dovolené, gratuluji k Hujerovi, určitě je zaslouženej?..

Romik: určitě tu mršku OVU odhalíš? a pak bude vyhráno

Nafteta: přeji krásnou a romantickou svatbu a ještě krásnější obyčejné manželské dny?

Alenka: taky se vrhám kamarádkám po miminkách a muchluju je?

Leeila: to pohlazení pupíku určitě zabere, říká se, že to nosí štěstí?

Alice: krásné filmování a holky?. Neutopte se nám, co bysme si tu bez vás počaly

Monticka: dej nám vědět výsledek dalšího TT, tentokrát tam už určitě budou dvě čárečky?

Lucije: je mi to mooooc líto, snaž se moc netrápit, uvidíš, příště to musí vyjít?

Bella: držím všechny možné palečky, ať to tentokrát vyjde? dej nám pak vědět

A teď trošku o sobě:
Dnes jsem byla 26. den cyklu, 13. den po IUI ? a ejhle, hned ráno přišel lístek na MS. Hned jsem to volala manžílkovi na služebku, byla jsem celá nešťastná a začla jsem počítat, zda se stihne na příští IUI vrátit. Zase to bude fousové, na ultrazvuk mám jít 11.den, což je 27.3. a on se vrací 26.3. večer. Podle minulé IUI odhaduji termín IUI buď na sobotu 29.3. nebo na pondělí 31.3., podle toho, jak poroste folikul.
Koukám Bello, že se v těch termínech pěkně střídáme, doufám, že tomu jako první uděláš přítrž dvoučárkovým TT.
Jinak jsem taky manžílkovi oznámila, že podle jednoho způsobu počítání pravděpodobného termínu porodu, by termín vycházel (doufejme, že se to tentokrát povede) takto:
K datumu poslední MS přičíst 7 dní a k měsíci přičíst 9 ? tzn. 17+ 7 = 24. a 3+9=12. 24.12.03 ?? no nebyl by to nejkrásnější dárek pod sluncem nebo pod stromečkem…?

Mějte se všechny moc krásně a usmívejte se na svět?
Michala

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 18.03.03 07:04

Ahoj,

Pro Alici: to je výborný nápad, uděláme si snažilkovskou kuchařku. Hned Ti posílám jeden můj recept, je to vynikající jídlo!!

Pro Montičku:držím palečky seč to jde.

Pro Luciji: Lucinko snad to příště vyjde, moje kamarádka taky teď čeká, jestli se její mrazáček ujme. Dnes si bude dělat test, tak jsem taky netrpělivá. Tfuj, tfuj.

Pro Pavku: držím palce k novému místu.

Mějte se krásně , mějte se rádi, Daniela

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.03.03 07:15

Ahojky!
Tak jsem pročetla všechny komentáře a jsem ráda,že mi přejete krásné předsvatební období a krásné manželské dny.Já se na to těším taky.A na všechno,co takový život přináší.Slzičky i úsměvy.A hlavně dětičky.
Od včerejška mě pobolívá bříško.MS by mělo dojet v pondělí.Třeba se předejde.Baštím Mamavit,protože mi doktorka řekla,že je to dobré pro maminky,které se chystají otěhotnět.Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Brusinka: Konečně jsem se podívala na fotky v albech.Viděla jsem Tvoje svatební.Móóóc Vám to spolu slušelo.Tak ať tam brzo přibudou nějaké fotečky miminek.
Lostris:Měla jsi moc krásné šaty.A zářila z Vás láska na dálku.Kéž by nám to taky tak vyšlo.
gabriella:Už se těším,až budu mít taky takového rošťáčka,jako máš Ty.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 18.03.03 07:41

Ahojky holčiny!

Brusinka: vítej z dovolené!

Bella: přeji ti, aby ti to vyšlo a na TT byly dvě čárečky.

Leeila: určitě to dopadne dobře a ta mrška tam nebude :-). A to pohlazení po bříšku ti přinese štěstí.

Verka: už jsi zdravá jako řípa? Měla jsi absťák, že jsi mezi nás nemohla? :-)

Alice: to je super nápad, my tě nemít :-). Jelikož je vaření má neoblíbená činnost přivítala bych rychlorecepty. Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že nepřispěji „se svou troškou do mlýna“. Snad vám budu nápomocna v něčem jiném, zatím mě nenapadá včem.

Montička: ať ti to dobře dopadne a naodjedeš na MS. Držím palce všechny co mám.

Lucije: to mě mrzí, že to nedopadlo. Určitě za dva měsíce bude lépe a budeš mít štěstíčko. Moc ti to přeji.

michala1: máš pravdu, byl by to nejkrásnější dáreček pod stromeček. Ať vám do klapne.

Já jdu dnes k nové gynekoložce, doufám, že mi dobře poradí a hlavně důkladně vyšetří, aby se našla příčina proč se nám nedaří mimísek. Něco jsem si nahmatala v neděli v levém prsu, taky se na to zeptám. Po uklidnění Hanulkou včera na chatu by to mohla být jen cysta. Já totiž hned myslím na nejhorší :(.

Mějte moc hezky!
Ahoj Jitka

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 18.03.03 08:20

Holky, můžete mi poradit jaký si mám koupit ovulační test? Nikdy jsem ho nekupovala, tak opravdu nevím.
Díky, Daniela

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.03 08:43

Ahoj všechny snažilky, jsem tady poprvé a tak se spíš rozkoukávám. Pomalu ale zjišťuji, že s mužíčkem nejsme jediní, kdo zatím marně čeká na prcka (nebo prckovou). Brzy už završíme rok neúspěšného přivolávání čápa, takže jsme zatím ještě v klidu. Tedy lépe řečeno, můj muž je v klidu, já už začínámbýt nervózní a je mi jasné, že je to to nejhorší, co můžu pro úspěch udělat. Mám i jiný problém - antikoncepce mi rozhodila cyklus, takže jsem absolvovala hormonální kúu a jak to tak vypadá, nebyla úspěšná (po jejím vysazení se opět cyklus nedostavil), takže mám pěkný vztek a musím naběhnout zase k doktorovi. Zajímalo by mě, jestli někdo z Vás nemá zkušenosti s podobným problémem.
Protože vím, že ten Černý Petr zádrhele je zatím na mé straně, nenutím ani svého muže jít na vyšetření (spermiogram), do kterého se mu zoufale nechce. Jen tiše doufám, že až se můj problém upraví, nezjistíme, že chyba je i na (odpusťte mi ten výraz) na vysílači :-)))
Zatím mi nezbývá nic jiného než čekat. Zase ozvu, jak se věci mají a budu ráda, pokud se mi ozve někdo z Vás s podobným problémem.
filipka

 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 18.03.03 09:14

Ahojky snažilky :-))

Díky za podovolenkové přivítání. Už jsem myslím zaklimatizovaná. Vstávání je sice kruté, ale zase to těšení se na vaše povídání mě z té postele docela nakopne :-)))
Lucije : škoda, že tento pokus byl neúspěšný, ale určitě jsi statečná snažilka a nezlomí Tě tento neúspěch. Přeji aby mražáčci byly šikulové a všechno se povedlo aby jste měli vrnící dáreček :-)
Michalo1 a Bello ? taky přeji ať co nejdříve přijde ten ?závěrečný? pokus a co nejdříve se zadaří :-)
Pavko: hodně štěstí ve výběru :-)) To je dobře, že MS naskakuje. Základ úspěchu :-)))))
Alice: Receptíky- super nápad. Také přispěji nějakými receptíky. Ráda se motám v kuchyni. Snad nejraději peču (to tedy žádná moc zdravá zeleninová dietka není) ,ale občas si snažilky něco ?na nervy? taky zasloužíme co? :-)) Včera jsem se pustila do opravdového Hujera. Mohlo by mi to každodenní sokolské cvičení vydržet :-)
Montičko jéje to vypadá nadějně. A kdyby náhodou to ještě nevyšlo ? tak určitě moc nesmutni!!!!! Já vím, neměla bych tu asi vůbec vypouštět nějaká pochybovačná slova, ale ...... znáte to - realistický optimista. Každopádně moc držím palečky :-)))) A teploty jsou stále vysoké?
Pusinko: téda Tomášek ví jak na to :-))) Kdepak, zadarmo ? ani včelka nebude :-))))
Maru? úplně Tě chápu, že jsi ráda za ?zdravý? termín MS. Jsem teď ve stadiu, že nejsem už tak upnutá na to co nejdříve zabřeznout, ale aby se mi srovnaly cykly:-) Samozřejmě bych si přála aby se zadařilo brzy, ale už to není taková schíza. Snažím se to brát tak, že se třeba úplně hned tak nepovede, tak si třeba ještě užiju jarního ? případně letního kolaření ? teda příští jaro bych ale už nejraději vyslala manžela samotného na pánskou lyžařskou výpravu :-))) Tedy pod podmínkou, že mi přiveze dalšího marmota do sbírky. Jojo, teď tu vedu silácké řeči a pak případný negativní TT obrečím. Ale slibuju, že budu bulet jen chvilku :-)))

Jsem se zapomněla zmínit, že hned první den jsme v Anecy (moc pěkné městečko) zakoupily v pořadí 3. sviště :-))) Původně jsem zamyšlela kopi opravdu malého, decentního exempláře. No co myslíte, jak to dopadlo.? Do oka mi padl samozřejmě ten největší z nabídky. Tentokráte je to světlý (písková barva) svišť, má zhruba 30 cm, je docela vypasenej a tím pádem zaujme v marmotí rodince roli taťky :-))) Zatím coby nováček, zaujímá čestné místo v posteli (trochu se ještě ostýchá před ostatními plyšáky :-)))

**OVU TESTY:

BDančo** - nevím bohužel název těch ovu testů, ale kupovala jsem jednotlivé testy - jeden 49,– Kč. Holčiny tu zmiňovaly, že jsou prý dost dobré ty Clear Plan - ale přeci jen mi to přijde docela dost - pětikilo. Je jich tam jen 5. Tyhle byly kanadské výroby. Tak hodně štěstí s odchytem ovulace :-))

Mějte se pěkně a zatím papa,
Martina

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 18.03.03 09:35

Ahojky snažilenky,

vítám vás v novém týdnu. Včera jsem byla nějaká „přejetá“ a tak jsem radši nepsala, dneska už je mnohem líp:o) Jinak ještě ve starém deníčku někdo z vás psal, že už se Janíkovi narodily dvojčátka, nějak tu zprávičku nemůžu nikde najít.

Brusinko: vítám tě zpět a doufám, že MS nedorazí. Jak píšeš, že si sledovala „drobotu“ na svahu, tak já jsem se taky přistihla, že okukuju kočárky a všechny dětičky, asi už je opravdu čas…

Lucije: strašně mě to mrzí, ale hlavu vzhůru, důležité je, že máte „mražáčky“ na další pokus. Všichni budeme moc držet palce, věřím, že to musí vyjít.

Nafteto: přeji krásnou svatbu a hlavně aby se co nejdřív rodinka rozrostla.

Montičko: vypadá to nadějně, jestli tam čárečka byla zkusila bych určitě další testík.

U mě nic nového už jsem 54. DC a MS se někde fláká, no nedá mi to a zítra ráno zkusím test teda, jestli to do rána vydržím.

Hezký den,

Amalie

 
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 18.03.03 09:46

Ahoj, zdravím Vás všechny, vítám mezi námi filipku a zdravím i ty které nejsou nové ale já je ještě neznám, protože jsem tu teprve od minulého týdne.
Koukám že máte trápeníček celou hromadu a tak doufám, že alespoň to že se tu můžete svěřit vám trošku ulehčí:-)
Montička: Tobě strašně moc přeji aby na druhém testíku byla ta druhá čárečka pěkně zřetelná a ty už jsi nás mohla opustit - i když tu jistě budeš chybět:-)

Lucije: Stejně jako ostatní i mě moc mrzí, že ti to nevyšlo, ale věřím že vše se v dobré obrátí:-) Tak budu držet palečky aby to za dva měsíce s těma „mrazáčkama“ vyšlo:-)

Michala1 - Musím uznat, že ten výpočet je skvělý a kdyby to vyšlo byla by to fakticky BOMBA!!! Tak držím palečky:-)

Lostris: Já to znám, takové to vymýšlení katastrofálních scénářů hned na začátku. Tak Ti přeji aby to byla opravdu „jen“ ta cysta a nic horšího, i když ani ta cysta není nic po čem by člověk zrovna toužil. Takže Ti vlastně přeju, aby jsi se zmýlila a nebylo tam vůbec nic:-)

filipka: Vítám Tě mezi námi. Já jsem tu taky velice krátko, teprve od minulého týdne, ale holky tady jsou naprosto úžasné, takže se díky nim rozkoukáš dřív než by sis myslela. Já sice nemám takové zkušenosti jako ty, ale moc ti přeji aby vše bylo OK a aby manžel nemusel podstoupit žádné vyšetření se svým vysílačem)))

Nafteta: Já se předem omlouvám, vím že jsem stará skleróza, ale chtěla jsem se zeptat, kdy že má být vlastně ta šťastná událost? A těší se i tvůj „skoro manžílek“? Já totiž vůbec nevím, jestli se ten můj těší. Já mám spíš pocit, že to bere jako hotovou věc, ale když si o tom chci s ním popovídat, tak je za pět minut hotovej a začne řešit něco jiného. Vím že mě miluje a chce se mnou žít, ale mám pocit, že pro něj svatba neznamená to co pro mě. Tak jsem jen chtěla vědět jak je to u vás. Možná si dělám zbytečný vrásky a jsou takový všichni chlapy. Nicméně Tobě přeji, aby jsi byla ta nejšťastnější a nejkrásnější nevěsta s tím nejlepším manželem a kupou dětiček:-)
Jaký byl postoj chlapů ke svatbě by mě zajímalo i u vás ostatních, protože mě to mrzí že není tak šťastný jako já. Nebo to možná jen nedává najevo.

Tak, já už půjdu zase pracovat ale brzy nakouknu, jestli se nám tu neobjevila náhodou nějaká pozitivní zprávička o pozitivním TT:-)

Krásný den všem přeje Kristy!

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 18.03.03 10:00

Ahojky holčiny
Tak jsem zase po dlouhé době v práci.Musím pročíst 4 deníčky abych byla v obraze a projít 60 mailů které tu na mě čekají.
Do práce jsem se docela těšila.Včera jsem byla na poslední kontrole.Nebyla tam moje lékařka ale její manžel (též gynekolog,mimocho­dem docela pěkný mladý chlap :-) ) docela dobře my vše vysvětlil. Doporučil nám abychom teď tři měsíce používali ochranu proti početí aby se tělo dalo dohromady a v červnu že si máme s manželem přijít pro vitamínky a naplánovat miminko na léto.
Moc jste mi chyběli a moc vám všem děkuji za vaší morální podporu. Fakt mi to moc pomohlo. Je fajn když víte že v tom nejste sami. Teď už jsem v pohodě až se divím. Ještě před týdnem bych nevěřila že člověk je tak odolný a že je schopen dát se tak rychle dohromady. Moc mi pomohl manžel. Je fakt že ?v nouzi poznáš přítele?.
Až se kapku zorientuji v nových snažilkách a pročtu vše co mi přišlo a co je v deníčkách tak se pokusím napsat něco víc.
Přeji vám krásný den a hodně sluníčka alespoň na dušičce když to na obloze je takové podmračené :-))))))))) Markéta

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.03 10:11

Ahojte,

chcem poprosit snazilky,ktore maju skusenost s IFV o par informacii......
Zvazujem, ci mam alebo nemam podstupit IFV.chcem Vam vsetkym povedat, ze Vas obdivujem, ze ste v sebe nasli tu silu a sli do toho. Obavam sa ,ze neuspech psychicky neunesiem. Uz som sa o tom rozpravala s niektorymi dievcatami, ale ani jednej z nich to na 1× nevyslo,Vy poznate niekoho,komu to vyslo na 1×???????
Co je pricinou neuspechu, ak je sliznica maternice dostatocne"vysoka" , oplodnene vajicko vyzera na ten najl. ceste je dane spat do prirodzeneho prostredia . kt. nevyvija ziadne protilatky, a aj tak sa to nepodari?????
Ste vazne velmi silne a statocne.....vset­ky......
Pripadam si vedla Vas ako najvacsi sebec na svete......,ze myslim len na seba, a nie na to,co citi a mysli manzel:o(
to Ivanka : Velmi ,velmi som Vam drzala pasticky, naozaj ta obdivujem a zelam vela stastia a neutichajuceho optimizmu:o)
Majte sa krasne
 Ivana

 
Hanulka1
Závislačka 3180 příspěvků 18.03.03 10:26

Ahojky berušky,
jak se všechny máte? U mě opět nic nového. Zítra mám termín MS. Břicho mě bolí stále. Akorát už nejsem schopná rozlišit jestli ta bolest je počínající MS. Musím se přiznat, že jsem značně zbabělá, protože jsem si ráno nezměřila BT ze strachu, že bych mohla zpozorovat pokles.
Ach jo to je život. I když vnitřně tak nějak tuším, že mě mistrovství nemine. Co se dá dělat, tak příští měsíc.
Alice Výborný nápad s receptíky. Akorát jsem na počátku své kuchařské kariéry, takže bych spíše uvítala receptíky než přispívala. Ještě jsem nedošla tak daleko, že bych si troufla nějak experimentovat. Snad časem
Jinak holky krásný den a já se zase ozvu.
Jo Lucije Mrzí mě to. Příště už to prostě musi vyjít. Držím pěstičky
Tak zatím holky pááááá Hanka

 
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 18.03.03 10:39

Ahoj, holčiny!!!
Právě jsem přelouskala minulý deníček, protože jsem minulý týden vůbec nestíhala (pondělí - středa) a měla dovolenou (čtvrtek a pátek).
Puntíku: Přeju hodně síly a brzy náplast na bolavou dušičku (nového mimíska)!
Vesno: Moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka Tobě i mimískovi!
Lucije: To je mi moc líto, že to nevyšlo. Moc jsem ti držela palce (asi jako všichni tady).

Všem, co si myslí, myslely a budou myslet, že to vyjde napoprvé: Jsem taky jedna taková a tak teď s těžkou sebeironií sleduju (jistě vsugerované) nevolnosti a testík už mám připravený ve skříni. Těžko říct, kdy očekávat mistrovství, protože poslední (a první po HA) bylo vyvolávané, ale řekla bych, že tak někdy koncem příštího týdne.

Mějte se všechny moc krásně!!!
Petra

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.03 11:45

Oprava: Samozrejme, ze som drzala pasticky Lucke a Tomasovi:o) Nejako som to poplietla........To je tym,ze premyslam uplne inde.o(
Majte sa krasne
 Ivana

 
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 18.03.03 12:17

Taky jsem ještě chtěla pozdravit Brusinku, protože se ještě neznáme. Tak ahoj Brusinko, patřím mezi úplné nováčky nejen ve vaše deníčku ale i ve snažení a „vetřela“ jsem se minulý týden, když jsi zrovna byla na dovolené.
Věřím že dovolená byla fajn, podle toho co jsi psala a přeji ti hodně štěstíčka zdravíčka a co nejdřív mimíska.
Ahojky, Kristy:-)

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 18.03.03 12:42

Ahojky koťata moje (omlouvám se za to důvěrné oslovení, ale mám vás opravdu ráda),

Lucije: je mi líto, že IVF nevyšlo, ale Tomáš je určitě super chlapík a skvělý manžel, takže na to nejsi sama a spolu to všechno zvládnete.

Montička: táááákhle držím palečky, ať ta čárečka je prvním poslíčkem štěstí, které na tebe čeká. Napiš, až si uděláš nový test, jsem strašně zvědavá.

Alice: do akce „recepty“ se taky zapojím a co nejdřív ti pošlu nějaký ten svůj.

Pavka: první krok k úspěšnému začátku těhotenství máš za sebou, tak ti držím palečky, ať to i dál jde tak hladce a pohodově.

Filipka: vítám tě tu mezi námi, s rozházenou MS tu nejsi sama, je to sice nepříjemné, ale na druhou stranu ne neřešitelné, takže přeju, ať se cyklus brzy upraví a ty nás opustíš a vrátíš se teprve, až se budete snažit o sourozence.

Kristy: můj mužíček se na svatbu těšil, ale až teprve, když se to začalo připravovat. Nejdřív se ženit ani nechtěl a když se rozeběhly přípravy, tak byl jako malé děcko. Jinak se s tím ale netrap, chlapi většinou nedávají najevo svoje pocity.

Peťulka: moc bych ti přála, aby se tvůj sen o početí na první pokus vyplnil. I já jsem v lednu věřila, že se to musí povést. Udělala jsem si spoustu testů a nic, teď jsem po mistrovství a soustředím se na další snaženíčko. Držím palce a doufám, že už jsi jednou nohou u těhulek. :o)

Já jsem začala měřit BT a už 3 dny je naprosto stejná - 36,6 stupňů, na OVU je ještě brzy, ale stejně každý den čekám, jestli náhodou teplota neklesne…
Jinak se musím pochlubit s tím, že jsem začala plnit „malého Hujera“ včera jsem poctivě posilovala a běhala na takovém stroji (něco jako pás na běhání). Dala jsem si cíl, že celý týden budu cvičit a v pondělí vám ohlásím, že „malý Hujer“ je můj.

Romík.

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 18.03.03 13:46

Pro Brusinku: děkuji za tip, uš jich mám pár v kabelce. Koupila jsem si kus za 47 Kč.

Pro Romíka: měřím si teplotu teprve týden, stále jsem měla 36,6 až dnes ráno jsem měla 36,4, tak jsem hned zakoupila ovulační testy a už se těším domů abych je mohla vyzkoušet. Snad nám to měření k něčemu bude.
Daniela

 
Leeila 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.03 14:06

Ahojky

Alice hlásím se k receptíkům. Moc ráda něco kuchtím a peču. Hned jak urvu nějaký čas navíc, tak něco pošlu. Já jsem si udělala svou kuchařku v excelu. Taky bych navrhovala, zařadit ji na Snažilkovské stránky. Pro někoho moc, moc šikovnýho by to určitě nebyl problém. Bylo by to přehlednější.

Nefteto přeju krásnou svatbu. Mě ta moje přišla jako úplně obyčejný den. Žádné slzičky (teda ty moje). Když jsme dorazili do restaurace tak nám začali pršet kroupy štěstí.

Motničko moc držím palečky. To budou jasné 2 čárky.

Lucko příště se to určitě podaří. To datum je fantastický.

U mě pořád MS. Leninka

 
Ivuna1
Povídálka 15 příspěvků 18.03.03 14:15

Ahoj holky!!!!!
Dnes si nestíhám přečíst deníček a je mi z toho divně, takže si ho vytisknu a nechám na večerní čtení. Mam docela honičku, ale zase to v práci rychleji uteče. Přeji krásný sluníčkový den a ještě hezčí tulinkování. Iveta

 
Jaja2
Nováček 9 příspěvků 18.03.03 14:35

Ahoj dievcatka,
hlasim sa po par dnoch, lebo ako sa ma Zuzka spravne pytala, aj ja som uctovnicka a v tychto dnoch mam v praci celkom dusno. Ten napad s receptarom je super, ja az taka zdarna pekarka a kucharka nie som, ale mozno by som mohla poslat receptik na fajny domaci chlebik.
Monticka vyzera nadejne, aj ked je tam len naznak ciarocky je to myslim na dobrej ceste, lebo pre dsa tam uz je.
Maky prajem ti aby ti tie tri mesiace rychle ubehli a mohli ste sa s muzickom radovat z uspesneho snazenia.
Ja som momentalne 20.den cyklu a dost ma bolia prsia uz od minuleho tyzdna. este sa mi to predtym nestalo, tak som si myslela, ze by to mohlo byt z ovulacie, ale nejak to neprestalo. Kolko dni po otehotneni uz mozem pocitovat nejake tehotenske priznaky ?
Drzte sa a tesme sa ze uz konecne pride jar a s nou maj, lasky cas …

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 18.03.03 17:40

Ahojte holky!

Vítám nové snažilky, doufám, že se tu moc neohřejí a hned si sbalí svých pět švestek a pocestují i Ed.

Lucije, moc držím palečky, ať to příště výjde!!!!!

Maky, jsem ráda, že je ti fajn! Uděláte si takový malý prázdniny před prázdninama a o prázdninách se pustíte do práce. Hodně štěstíčka!

Všem moc děkuji za držení palečků k pozitivnímu testíku. Jsem na tom podobně, jak Hanulka, mám strach si udělat druhý testík:( Pořád to oddaluju. Chtěla jsem si ho udělat zítra, ale dnes už to přesouvám na pátek… Už se přikláním k variantě, že mé poslední krvácení byla opravdu MS (kapku šíleně brzo), takže vlastně mám na MS ještě čas.. No nejpozději v pátek ráno budu vědět, jak dopadl ten druhej testík a dám vědět.

Mějte se krásňoučce
Pá Monťule

 
Janajka
Povídálka 42 příspěvků 18.03.03 19:01

Ahoj Ivano,

na IVF jsem byla v listopadu, byl to první pokus a v srpnu čekáme na světě Matýska. Na transferu nás bylo pět a tři jsme těhotné na první pokus. Moje kamarádka byla tři měsíce přede mnou a taky se zadařilo na první pokus. Hlavní je být v pohodě a věřit.

Držím Ti palečky.

Jana ( 18 +´1 )

 
Gabina2 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.03 21:14

Ahoj snažilky!
Moc vás zdravím. Tento týden vůbec nestíhám, sotva přečtu příspěvky.

Všem novým snažilkám přeji plynulý přechod k těhulkám, tak asi jako to předvedla Vesna :o)

Montičko a Hanulko držím palce, aby se ty dvě čárky ukázaly!

Jinak jsem už aktivně přispěla do receptáře, který už není jen snažilkovský, ale celomiminový :o). Uložila jsem ho rovnou do receptáře a je to recept na Tortelliny s nivou. Vřele doporučuji! Jednoduché jídlo a hlavně moooooc dobré!! Tak ho vyzkoušejte!
Měj te se skorojarně a tulivě!
 Gábi

 
gabriella
Povídálka 48 příspěvků 18.03.03 23:01

ahojky holčinky,

připojuji se ke snažilenkám, které nemají čas se na vás chodit pravidelně mrčknout. Ale teď to malinko napravím.

Brusinka: Vítám tě z dovolené :0) Načerpala jsi sílu, takže šubky, dubky do skládání básniček :0) Čekáme :0)

Nafteta: Ze srdíčka ti přeju aby jsi měla krásné manželství a ještě krásnější a spokojenou rodinu :0)))

Bella: klepu, ťukám, pěstičky držím ať to vyjde!!!

Kristy: Ještě jsem tě nepřívítala mezi námi děvčaty :0)
Takže opožděně činím, vítám tě u nás ale moc si na nás nezvykej, pošupeš k těhulkám :0)

Leeila: Cysta bude fuč, věř mi! Měla jsem ji před měsícem a byla jsem z toho špatná, stejně jako ty. Holčinky mě však uklidnily, protože některé z nich ji měly taky. Opozdilo se ti MS, takže to bude ten důvod, proč tam ta darebačka je. Neboj se a určitě dej vědět, jak jsi dopadla :0)

Montička: Přeju dvě čárečky!!!

Lucije: Mrzí mě, co se vám přihodilo! Ale bereš to statečně! Máš fajn manžílka, krásně všechno chápe :0) Máš štěstí!

Pavka: Tak vidíš, že ses bála paní tchýně předčasně :0) Přeju úspěšné tuleníčko!!!

Lostris: přeju ti slyšet u doktora, jen dobré zprávy :0)

Filipka: Taky tě u nás vítám, takže snažilkovským deníčkem jen profrčet, jasný :0)

Maky: vítám tě a jsem ráda, že už je ti dobře :0) V létě je stejně nejhezčejší dělat děti, no ne? Budeš mít květnové miminko a květen je přece nejkrásnější měsíc v roce jak se říká „lásky čas“ Taže se do té doby opatruj :0)

Hanulka: nebuď smutná, taky už se balím na MS, má dorazit zítra :0( Píšu blbost, taky se mi nechce na výlet :0(

Budu končit berušky a po hlavě do tuli, tuli. zítra bude středa, takže holky je .....třeba! :0)))

Doufám, že nejsem moc nemravná!

Mějte se dobře, zatím pá gabriella

 
Bella
Povídálka 36 příspěvků 19.03.03 06:41

Ahoj holčiny,

tak už je tu středa, to už je víkend za rohem. Jsem třetí den v práci po týdenní dovolené a jsem ubitá a unavená jako kdyby dovča nebyla. Asi na mě leze jarní únava. S recety je to dobrý nápad, taky se
zapojím. Mám pár osvědčených dobrůtek, protože mužíček je pěknej mlsoun.

Montičko: držím palce.
Ostatním, kterým to nevyšlo a musejí nějaký čas čekat -všechno dobře dopadne
a výjde to.

Jinak tulit, tulit a zase tulit.

Bella

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 19.03.03 07:12

Tak se nám týden zlomí v půli a jak říká gabriella: středa-tulení třeba.A má pravdu.A nejen ve středu.Vždyť je to krásný,ne?
Dnešek začal fakt slibně.Autobus přijel pozdě.pak mi ujel te,na který musím přestupovat a navíc předělali jízdní řády tramvají.Tak to ujíždí všechno.To je děs.Je to ještě horší,než během povodní.

BDanča-Co se týká těch ovutestů,tak já jsem si koupila Clearplan.Je jich v krabici pět a stály mě asi 550 korun.Je k nim přiložen velice přehledný návod i s tabulkou,kdy začít s testováním.

Jaja- Třeba to bude ono.Co jsem slyšela od holek,tak někdo má těhotenské příznaky už od prvních hodin.Moje mamina říkala,že jí začly růst prsa snad už při tulení.

Kristi-Můj skoro manžel se těší hrozně.až se vezmeme.Ale má hrůzu ze samotného svatebního dne.Nemá moc rád oslavy jakéhokoliv druhu.A říká mi, že to budu mít jednoduché,když se budu promenovat ve svatebních šatech a všichni mě budou obdivovat.A já se se škodolibostí sobě vlasntí se hrozně těším.Až ráno přijede s kyticí a půjde požádat,aby mě maminka skutečně dala.Ať si to užije.Jinak by ten den D měl nastat začátkem září(asi 5. nebo 12.) v kapli libeňského zámečku v Praze.

hanulka,montička-Držím palečky,ať to vyjde a začnete nám radit do života.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.03.03 07:14

Ahoj snažilenky!

Nafteta: díky za slova chvály, byla jsem strašně nervózní, ten pocit jsem měla naposledy před maturitou :-)

filipka: musela jsem se pousmát nad tvým výrazem vysílač. :-) To jsem ještě neslyšela, ale líbí se mi.
Můj manžel se myslel, že se spermiogramu vyhne, ale bohužel na něj v dubnu musí.

Včera jsem se zmiňovala, že jdu k doktorce. Tak pro ty co nebyly na chatu ve zkratce, jak to dopadlo. Manžel musí na spermiogram, mě brali krev na hladinu hormonů a jdu na nějaké bakteriologické vyšetření a s prsem mám počkat jestli to po MS nezmizí, když ne, mám se objednat na sono. Z doktorky jsem měla příjemný pocit, jsem ráda, že jsem se rozhodla pro změnu lékaře.
Snaženíčko bude teď jen pro potěšení, protože mi naznačila, že ta chyba může být ve mě a proto jdu na to bakter.vyšetř.
Vám všem přeji, aby vaše snaženíčko vedlo k mimískovi.
Mějte se moc hezky,
ahoj Jitka

 
Martik4
Povídálka 47 příspěvků 19.03.03 07:37

Ahoj holčiny, zdravím vás poprvé v tomto týdnu. Přepadla mě nějaká chřipka, jsem ráda že jsem ráda, v práci se tedy moc nezdržuju, abych se brzo vyzdravila a byla fit na dny „D“ :-)) Ještě jsem ani nestihla prostudovat deníček, takže případným novým těhulkám moc gratuluju a všem nám ostatním moc držím palce.

 
Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 19.03.03 09:04

Ahoj holčiny,

jsem nenapravitelná a i když s váma denně „vykecávám“ na chatu, nějak už nestíhám psát do deníčku. Tak to teda napravuji.

Brusinko: ten marmot na fotce je kouzelnej! a co se týče Anency, tak je to fakt nádherný městečko, v létě se tam dá krásně koupat v ledovcovém jezeře (na to jste teď v zimě si neměli pomyšlení, co). Celé okolí znám, protože tam bydlí moje rodina a jako náctiletá jsem u nich trávila prázdniny.

Hanulko: mooooc držím pěstičky, aby to vyšlo.

Montičko: ty to fakt vydržíš až do pátku? No tak to máš nervy ze železa…

Alice: připojuji se do receptáře, něco doma vyštrachám a dodám, myslím, že vytáhnu nějaký recept mého přítele, protože já sice vařím, ale pokud chceme něco originálního, tak u nás vaří chlap. Já nemám ten správný jazýček na koření a on tam toho vždycky nasype… a nakonec je to moooc dobrý

Kristy: máš pocit, že se tvůj milovaný na svatbu netěší? Tak tě můžu ujistit, že těší, jenom to zatím nedává najevo. Taky jsem měla ještě před pár dny pocit, že to bere jako jasnou věc a nějak ho to nemůže rozházet, ale opak je pravdou. Ten můj už je pomalu horší než já a vymýšlí a vymýšlí, co na sebe, co za hlouposti ještě vyvede před a při svatbě, no až mi z toho jde hlava kolem. A když jsme posunuli termín o tři měsíce dopředu a bylo to jeho rozhodnutí, tak jsem málem spadla ze židle. Prostě to sice nechce přiznat, ale už si to chce taky užít.

No takže jsem zase nakousla téma, o kterém holky co se mnou chatují už ví, ale musím se teda pochlubit i tady, takže pozor změna: jsme oba praštění a tak jsme svatbu ze září přesunuli už na 7.6.2003. Takže teď zápasíme se vším možným a těšíme se na zapíjení svobody a hlavně na náš velký den.

Pokud jsem na někoho zapoměla, tak to není úmyslně, prostě mám teď v hlavě úplně jiné věci a zjišťuji, že mi nějak paměť neslouží…

Přeji všem krásný den, u nás zrovna vykouklo sluníčko, tak doufám, že už nás brzo všechny zahřeje.

ahojky Pavča

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 19.03.03 09:26

Tak mi Zdeněk svou aktivitou udělal čáru přes rozpočet. Já myslela, že se receptíky pohrnou ke mě do wordu a on si na to udělá škatulky.

Tak jak to provedeme? Chcete je psát přímo na emimino? Potom ovšem nebudu mít co posílat.

Nechám to na vás, můžete napsat recept ve wordu, poslat ho mě i zkopírovat na emimino.

Každopádně se moc těším až vyzkouším štouchané brambory od BDanci! Zatím to vypadá na recept týdne.

Alice

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »