Brusinčata - 110.díl

Rodičovství

Zdravím všechny, Konečně přišlo hezké počasí a s ním i krásné zprávičky. Mám moooc velkou radost z Kaithlina adopčátka Šimona a Amálčina těhotenství. Držíme moc pěstičky ať je vše v pohodě. Míšo doufám, že léčitel zapracuje a následuješ Martinu :o)))

Dnes jsme absolvovali premiéru jízdy hromadkou do centra s kočárem a batoletem.Zatím tím nejjednodušším způsobem - nízkopodlažním busem. Přesto nic moc:o)) Při prvním nastupování Janča zvolila způsob po čtyřech. Tradičně autobus nezastavil přímo u chodníku a Jančiny schopnosti nastupování jsem poněkud přecenila :o)) Nějaká mladá paní se, ale hned nabídla a pomohla. Zpáteční cesta už byla technicky zdařilejší:o)) Ale je to ještě takové telátko - to naše batole a jednou rukou manipulovat kočárem a na druhé cukajícího se „psíka"......ješ­těže máme takovou praktickou tříkolku s natáčecím kolečkem a dá se jednou rukou obstojně manévrovat:o)))

Jinak nevím, jestli s druhým děckem se mateřská demence prohlubuje, ale povedl se mi dobrý kousek. O víkendu jsme byli s manželovou sestřenkou a rodinou u Ladronky a tam se prohání spousta bruslařů, je tam ve vile půjčovna bruslí a restaurace. Zašla jsem na toalety a před záchody je tam stolek. Tam seděla mladá paní v dresu, zkrátka celá sportovní a popíjela kávu. Právě měla šálek u pusy a talířek tudíž ležel na stolku - připomínající talířek hajzlbáby čekající na drobásky. Jak jsem na ní koukla jen úkosem, začala jsem cosi drmolit, zda se tu platí. Hned mi to došlo a omlouvala se za ten trapas :o))) Paní měla smysl pro humor a prý jsem jí srdečně pobavila. Už mám vážně solidně vykojíno.
A to ze mě Jíra asi moc nevycucne, protože je to hubeňour. Budeme mít zřejmě takové dva extrémky. Zatím přibíral jen kolem 100g za týden. Doktorka se neznepokojuje, tak snad to bude ok. Ale vypadá spokojeně. To mám za to, jak pořád remcám, že Janča je kulíšek a ještě budeme mít doma nakonec druhý extrém a budeme za Jírou běhat celé dopoledne s banánem :o))) Pěkně spinká, ani moc nepláče. Taky to umí, ale je vcelku dobře naladěný. Docela se usmívá, víc než Janča. Ta zpočátku úsměvy šetřila, ale je to teď smíšek a na kakabuse nevypadá.
Usuzuji tudíž, že snad Jíra hlady netrpí :o)))

Měla bych jednu anketní otázku. Taky vaše batolátka nacházející se více či méně v období vzdoru absolutně pečou na nějaké příkazy??
Asi je to normální že? Janča už taky dospěla lehce do vzdorovitého období a sem tam si vystřihne nějakou tu pětiminutovku ječení (zatím ji nenapadlo práskat sebou o zem :o)))
A na příkazy (byť podávané i docela diplomatickou cestou) moc nereaguje. Stejně si jde pak po svém.
Začíná taky docela divočet, obzvláště po příchodu Roberta domů. Zase dobře, že není pecka, že? :o)))
Nosí vaši špunti brýle proti sluníčku? Jsem zvědavá, jestli najdem nějaký fígl a přesvědčíme jí, jak je to super :o))

Mějte se moc krásně a užívejte sluníčka.

Pa Martina a JOJO (29 a 2 měsíce)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 05.05.06 22:25

Ahoj brusinčata,
hurá, je tu nový deníček. Já to tu poslední dobou flákám, protože si během týdne občas otevřu na rychlo internet u našich, přečtu komentáře, ale nemám prostor na psaní a večer už se mi nechce znova připojovat.
Máme teď nějak hektické období. Za prvé vyřizujeme úvěr na dodělávku baráku (fasáda, dlažba na terasách, garáž. vrata, okna do sklepa…), takže je kalup kolem toho, dále sháníme, kdo nám co za kolik udělá a co kde koupíme. Do toho manžovi přestěhovali sídlo firmy (respektive tu jejich koupila jiná) a dali jim počítač, což dřív neměl (rozváží bagety), takže ve volných dnech, kdy nerozváží, má školení. K tomu se nám babička vrátila z lázní po operaci srdce s tak bolavými zády, že jsme ji umístili do nemocnice na neurologii a ještě kmitáme k ní na návštěvy. Když je manžel v práci, mám s dětma docela klid, ale v jeho volnu musíme zvládat všechno zařizování a je mi ho chudinky líto, že místo aby spal a odpočíval, pořád musí někde jezdit. Já visím na telefonu a účet za tenhle měsíc nechci vidět, bojím se, aby mě nechytla srdeční příhoda :o) Naši pro změnu dělají novou střechu na baráku, takže když už dohodneme, že pohlídají děti, i jim do toho něco vleze a pak aby se člověk ukombinoval.

Jinak úměrně tomu děti zlobí, když je klid a mám na ně čas, tak to jde, jakmile čas nemám (stačí že telefonuju), je to peklo, ručičky jak chobotnice a to bych pořád jen musela to neber, na to nesahej, nech to bejt, netluč do toho, neber jí (mu) to atd. atd. Kupodivu u našich na stavbě si celkem hezky hrajou, nejraději jak permoníci přenášejí něco někam (například kusy suti a klacků do starého bazénku, protože je to jako ohýnek), chvílema už si hezky vyhrajou.

Brusinko, se záchodovou příhodou tě asi trumfnu, sice to nebyl trapas navenek, ale jen můj osobní… No je mi stydno o tom psát, ale když už jsem to nakousla - šla jsem si vyměnit tampon a když jsem ho vytáhla, zjistila jsem, že tam mám dva!!! Já jsem prostě tak pitomá, že jsem si tam strčila nový, aniž bych ten starý vyndala… No fuj! To ta moje roztěkanost, myslím na padesát věcí najednou a pak to takhle dopadne :o))

Jinak poslední dobou děti konečně začli vyhledávat společnost jiných dětí, jakmile se s někým potkají, chtěli by za ním pořád. Už jsme se takhle vetřeli na dvě návštěvy, akorát teď má Jiříček zmatek, protože neví, s kým bude ve školce kamarádit, jestli s Dádou, Vikýskem nebo Marečkem :o)))
Jo a dělají mi pěknou ostudu, protože ukazujou pinďu a pipinu! To tu byla babička a bratranec a nějak jsem na to narazila u jídla, Jírovi zasvítilo v očích, prohlásil, že ukáže pinďu, stoupnul si na židli, stáhnul slipy, vyhrnul tričko, aby to bylo hezky vidět … Hanička samozřejmě nezaváhala a předvedla se taky, málem jsme smíchy spadli pod stůl! Na návštěvě jsem to vyprávěla a samozřejmě se to nedalo udržet a už stáli na židlích a stahovali kalhoty a dvoum najednou tomu prostě nedokážu zabránit!

Hanička mě svým kecáním fakt dostává. Tuhle jsem měla pivo s krásnou pěnou a povídá mi: Maminko, proč máš na pivu šlehačku? Dej mi lžičku, já ti to zamíchám! Po chvíli, když jsem upila a pěna slezla, přišla konstatovat: dobrý, už to máš zamíchaný:o))
Jíra zase vymyslel, že tatínkovat kytička (jmenuje se Petr) je místo petrklíč „petrpásek", příště to zase spletl s tulipánem a říkal „petrpán".
Háňa pořád mluví v mužském rodě, pořád musím připomínat a opravovat, že je holčička. Hlásila mi, že „vybumbaLA mlíčko protože jsem holčička". Pochválila jsem ji a ptám se, jestli maminka je taky holčička. „Ne, ty nejsi holčička, ty jsi Jižinka".

Čarodějnice jsme si dobře užili, z klacku, starých hadrů a zmačkaných papírů jsme vytvořili exkluzivní čarodějnici, Hanička se celý den ujišťovala, že ji „upečeme" a přidala i nápad, že to pak spapáme :o))

Ještě ke vztekání - Hanička, když to na ni přijde (většinou chce něco, co jí nemůžeme dopřát) začne dupat a poskakovat na místě a ječet. Většinou když už je nesnesitelná, odvedu ji za dveře a řeknu, ať se vrátí, až se uklidní. Buď přijde hned uklidněná, nebo ji ještě jednou vrátím a uklidní se. Na příkazy poslouchá líp než Jíra, jinak začnu počítat jedna, dva a ona sama odpoví a jedna jsou tři a jde udělat, co požaduju. Horší je v kombinaci s Jírou, protože když vidí, že Jíra neposlechl, neposlechne taky a jak jsou v přesile, nic s nima nenadělám.

Tak ahoj
Jiřina a dvě zlobidla

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 06.05.06 08:40

Všechny zdravím,

už jsem měla strach, že je Míšak něčím zvláštní. Opravdu je u nás taky období vzdoru, a to tak, že mám někdy pocit, že vyletím z kůže. Co on dokáže, taky jsem zkoušela dát ho za dveře aby se uklidnil, ale to je ještě horší. Má dny kdy je úplně v pohodě, ale pak si to vynahradí. A poslouchání, něco mu řeknu, a jako kdyby mu to vylezlo druhým uchem ven. Ani za ruku nechce moc chodit, pořád, že chce na silnici, když tam jezdí auta může i on. No řeknu vám, někdy fakt makajda. Ale vám s dvěma kulíšky se rovnat nemůžu.
Joa začal dávat všechno do pusy, jak to nedělal jako malej, tak teď o to víc, tráva, kytky, kaminky, hlína.
Doufám, že léčitel opravdu zapracuje i na mě, byla bych šťastná jak blecha.
Vztekloun má zase nějaké požadavky, tak já mažu.

Mějte se moc krásně, vyrážíme na zahradu.

Míša a Míšák

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 07.05.06 16:09

Moc zdravíme všechny Brusinčátka,

už několikrát jaem chtěla napsat, ale pořád jsem neměla tu sílu. Asi od října se snažíme o druhé mimi a v únoru se povedlo a já zde hlásila, že očekáváme sourozence, bohužel jsem si nestihla tuhlee informaci ani ověčit u lékaře. Několik dnů po termínu MS jsem ji dostala, přestože jsem měla 3 pozitivní testíky. Myslím, že se mimi prostě neudrželo..
Zkoušeli jsme to dál, ale pořád nic. Před měsícem jsem šla na svoji první IUI, no co nebudu napínat … dnes jsem MS dostala, a to jsem ji čekala až za týden všechny 3 těhotenství předtím před tím se nám povedli napoprvé.
Pomalu ztrácím nervy a taky naději,

Mišul drřím pěsti, ať ti léčitel pomůže, vím jak ti musí být.

Matýsek je moje zlatíčko. je moc šikovný umí spoustu věcí ale to vaše dětičky určitě taky.

Tak já budu končit mějte se mo hezky a pozdravujte svoje pokládky.

Evula a Matýsek 2roky a 4měsíce

Jo a zapomněla jsem, před 14 dny jsme měli svatbu, nejvíc si ji užíval asi Matýsek. Když se mě u obřadu oddávající ptal, zdali si dobrovolně beru manžela za muže, Matýsek se mi sápal po sukni a křičel Ne,ne,ne ......... Tak papa

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 07.05.06 18:47

Milá Evulko,

předně gratulace ke svatbe, hodně štěstí, lásky a at se brzo dočkáte dalšího mimíska.
Je mi líto, že ti těhulkovství nevyšlo a to to vypadalo tak nadějně, viď, ale ono se zadaří určitě hodně brzo. Pořád si říkám, jedno máme, půjde i druhý, snažím se na to nemyslet a ono to nejde. Zrovna dneska jsem si říkala to samé co ty, začínám být zoufalá, ach jo, nesmíme tomu propadat a jak říkala Amalka, říkat si, že budeme mamky těhulky a že to prostě vyjde.
Budu ti moc držet palce a doufám, že brzo oznámíš, že už //. Myslím, že mě rudá mrcha tento měsíc nemine:(

Ještě že je tak krásně:)

Měj se moc fajn a drž se!

Míša a Mišák za chvilku taky 2 roky a 4 měsíce (kluci jsou skoro stejne staří, kdy ten váš narodil?) pa

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 07.05.06 19:25

Ahoj Miško,

Matýsek je 26.12.03, nám se Máťa „poved“ hned první měsíc, a teď tohle. Vůbec to nechápu . Žádné zdravotní problémy nemám, muž je taky OK , snad jenom že je mi už čerstvě 36 let. Ale tolik holek otěhotnělo i v tomto věku. Jediný co máme tak neustálé problémy v práci. Máme firmu a všechno se točí jenom kolem ní, na normální život času moc nezbývá - možná že v tomto je zakopaný pes.

Miško taky pořád na to musím myslet ikdyž si říkám, že tím tomu ještě víc uškodím, ale to prostě nejde. jeden dva dny je to třeba dobrý a pak chytnu zase depku, že Maťa si nebude mít s kým hrát a s kým doma dělat lumpárny …
A potom si zase říkám, šlo to poprvé, půjde to i podruhé ( vlastně u mně už počtvrté)

Amálku moc obdivuji, vím že měla problémy otěhotnět i s malou Amálkou a povedlo se, moc jí to přeju a doufám že je u ní všecičko vpořádku.

Já si tak krásně plánovala věkový rozdíl mezi prcky 2.5 roku a už se sunem za hranici 3 let. A kdy ty máš termín MS? Budu ti držet pěsti ať ta mrcha škaredá zákeřná nedarazí. Potvora jedna … fuj .......

Tak zatím papa a hodně štěstíčka ..... Evula

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 07.05.06 21:59

Ahojte všichni,

napřed Amálce velkou gratulaci (i když potichoučku) a taky držím palce, ať je vše ok.

Mišul, Evulo, mrzí mě, že vám to zatím nevychází, ale uvidíte, že i k vám si ještě miminka cestu najdou - třeba jen prostě ještě není jejich čas. Myslím na vás, ať nemusíte dlouho čekat a brzy se ty dvě čárečky objeví.

Jiřko, Brusinko, máte pěkné historky, zasmála jsem se od srdce.

Marty, ať má Patrísek brzo nožičku v pořádku.

A k anketě - i když se snažím používat příkazy co nejmíň, spíš jen ve vážnějších situacích, je mi to hodně platné, jsem zatím naprosto ignorována. Pavlík si dělá, co chce, takže obdivuju mamky, co se můžou spolehnout, že se jejich prcek před silnicí na příkaz zastaví. Naše zlatíčko ještě zrychlí, takže občas mám co dělat, abych ho dohnala. Nedávno jsem si četla deníček starší dcerky v tomhle věku, bylo to velmi podobné + záchvaty solidního vzteku. Když si uvědomím, že jsem v té době měla už solidní bříško, nedivím se moc, že si v tom deníčku dost stěžuju, jak malá zlobí.

Brýle jsem se jednou pokusila mu na:,–(it, marně. Snad příště :-)

Mějte se pěkně a užívejte krásných májových dnů po té dlouhé zimě.

Hana a Pavlík, pozítří 2,5 roku

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 08.05.06 08:05

Ahoj Holčinky,

dneska mě Mišák vzbudil už v 5 hodin, děsný, to ukecávání aby ještě spinkal, pak si slezl pro nočník, sedl si, nějak to nezvládl a podlaha byla taak počůraná,tak se hned slíknul a začal běhat po ložnici, takže jsem opravdu musela vstát.

Evulko, mluvíš mi naprosto z duše, i já si plánovala 2 - 3 roky a už je ta hranice překročená, no jo člověk plánuje … Taky si říkám, že Mišák bude rozmazlenec, nebude si mít s kým hrát, vidím to u kamarádek co mají dvě děti tak nějak od sebe a je to nadhera, jak spolu vycházení a tak, je mi z toho smutno. A s tím věkem, vždyť jsi mladice, ale fakt, uvidíš vyjde to. Možná, že máš opravdu moc stresu v práci, chtělo by to někam vyjet, vid, třeba někam za teplíčkem:)) Budu ti držet palečky!!! a vlastně nám oběma :))
Rudá mrcha by měla dorazit dneska, břicho mě už dost bolí a prsa taky, takže je to jasný, nemine mě.

Kostko, koukám koukám, že ty kluci jsou fakt stejní, Mišák naprosto ignoruje cokoliv mu řeknu, bojím se sním chodit za ruku protože mi zdrhá, vezme dráhu a je pryč, musím u domku zamykat branku, protoze i tu si otevře a zdrhá. Brýle jsem zatím nezkoušela, ale je mi naprosto jasný jak to dopadne, fiasko.

Marty1, doufám, že Pátu už to moc nebolí a že se brzo sejdeme:)) my už si to toiž takhle říkáme rok:)))

Brusinko, Jiřinko, hezké májové dny s vašimi broučky:)

Musím běžet, Mišák tu s Buddym devastujou obývák, lítaj tu jak dvě pometla a honěj se, jdu je zklidnit.

Mějte se krásně

Míša a Mišák

P.S. Nevíte jak se má Míša_L a Darka a Lulu a ostatní?

 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 08.05.06 17:38

Ahoj vespolek,

Evulo a Míšo, taky držím palce, ať se // brzy objeví. Nám to tehdy s Háňou vyšlo 3.měsíc snažení a ty předchozí dva jsem taky protrpěla, neumím si představit to čekání, já bych se zbláznila - proto se nade mnou asi ten nahoře smiloval a seslal to hned, protože ví, jaký jsem nervák :o))) že bych to taky nemusela přežít :o))

Ještě k brejličkám. Já sama sluneční brýle nenosím, protože se mi zdá, že v nich nic nevidím. Dětem jsme je loni pořídili, teď si je jednou vzali, když jsme jeli autem (stejně si je pořád nandavají a sundavají), jinak na běžnou chůzi je ani nenabízím (ne že by nechtěli) ale určo by byly brejle věčně na zemi.

Ještě k poslušnosti venku - já mám děti celkem vycepované (musím, když jsou dva) a jsou zvyklí, že venku chodí jen za ručičku. Dnes jsme byli dopol. na delší procházce - šli jsme ještě s mojí ségrou na kopec (vyhlídku) asi 2 km lesem a totéž zpět, na to jaký jsou to prcoši cestu ušli skvěle a navíc pak krásně papali a spinkali :o))

Co vy, jak jste na tom s delším chozením? Nosíte děti? Já je učím, že u mě nošení (na koni) nepřipadá v úvahu vzhledem k mým zádům, takže to ani nevyžadujou. Občas když jdeme s tatínkem, vyměkne pomalou chůzí a jednoho vezme a to je potom zle, že chce vzít i druhý. Ale já je trénuju v chodce a docela se mi to daří. Kočárek jsme nevytáhli už asi půl roku a myslím, že už zůstane uklizený.

A ukázkově papají zmrzlinku nanuka (nejlépe světlý Mrož) - sednou si a spořádaně to papají a jen jim po akci utřu ručičky a pusinky.

Tak pa Jiřina, momentálně bez zlobidel, jsou s babičkou na procházce a já u nich na počítači sázím fotky do sběrny fotolabu.

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 09.05.06 07:49

Ahojky všichni,

Marty 18 let ? To je síla, panebože , jak jsi to mohla vydržet? A potom to s tvojí maminkou.........., ty jsi vážně velký bojovník. Další miminko už neplánujete?

Co se u nás týká vztekání - tak Matýsek je v pohodě, prosazuje si sice hodně svou, ale my to moc neřešíme, spíš naopak , necháváme ho ať se projeví, zvolili jsme takovou tu francouzskou výchovu, co se týká příkazů typu - na silnici jezdí auta, musíme chodit po okraji a za ručku nebo u rybníka můžeš stat pouze na travičce na kamínky už nestoupej a poté následuje proč - přijímá je bez problémů a je celkem spolehlivý - jenom se pořád musím krotit abych toho nezneužila a pak se nedivila. Přestože k rybníku nechodí a stojí pouze vedle na trávě, jsem ve střehu a počítám, s tím, že tam přesto může skončit.

Jinak jsem zase měla nějaký divný cyklus - MS jsem dostala o týden dřív, přestože ji mívám pravidelne co 4 týdny, normálně se mi hned rozjíždí v plné parádě, tentokrát jsem první den jen špinila a druhý den až do večera nic, až večer se rozjela. Navíc jsem si já netrpělivka den před tím dělala TT (asi 11 dní po IUI) a stín druhé čárky tam prostě BYL !!!! Asi mám problém to těhotenství udržet v ranném stádiu nebo už mám špatné vajíčka ?!?! Ach jo , musím se na to přeptat doktora.

Mišul a co ty? Včera jsme byli v Rakousku, tak jsem celou cestu držela pěsti, ty se máš , že má váš Miška kamarády, to u nás široko daleko žádný kamarád pro Máťu není, i proto to tak těžce nesu.

Už se mi náše šídlo probouzí a volá z chůvičky maminko tak musím běžet papa Evula

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 09.05.06 08:06

Jo ještě jsem tě Mišul Chtěla moc poprosit, nevíš náhodou kontakt na toho léčitele, co k němu chodí Amálka ? Možná to bude moje poslední naděje. Tak pa E

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 09.05.06 09:03

Ahoj Holky,

Evulko, toho lečitele od Amálky já neznám, možná, že by ti Brusinka dala kontakt na Amálku. Ja jezdím za tím „svým“ k Jihlavě, je to takový složitejší, ale jestli máš mailíka, tak mi ho napiš a já ti to popíšu a klído i cestu. Zase ne tak složitý:) Já tam jedu tento pátek, jsem zvědavá co mi řekne.
Tak to vypadá nadějně, // i když jedna slabá, já mám dvě kamarádky, který u těhotenství takhle nějak špinily a krvácely až do 20tt. A tobě se to pak rozjelo uplně a zkoušela jsi testovat i po MS, třeba se mimčo udrželo.
Já zatím nic, ale břicho se fakt hlásí a já už si to nepamatuju, jak to bylo s Miškou, ach jo ta paměť.
A odkud jsi? Určitě dej vědět jak to s tebou vypadá, já ti taaaaaak moc držím palce.

Marty je bojovnice! A hlavně je skvělá, je s ní taková sranda:)) bylo skvělý vidět se zas po tak dlouhé době, a to jak píše, bydlíme fakt kousek od sebe.

Holky, ještě že je tak hezky, zvedá mi to náladu. Dneska budu muset jít Miškovi koupit nějaký sandálky, jemu se tak potej nohy, a to je pak smrádek:)) Snad nějaký vyberem a doufám, že nebude moc protestovat při zkoušení.

Všem krásný den a těšíme na nové zprávičky.

Míša a Mišák venku běhající a psa trápící

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 09.05.06 11:28

Mišul to vůbec nevadí , že tě bolí bříško, hlavně že jsi ji nedostala. Mě bolelo u Matýska břicho také a zjistila jsem to čtením starých deníčků, tenkrát jsem si na začátku těhotenství na bolesti břicha stěžovala a doktor mi řekl, že to je OK, a moje ségra které asi před 14 dny vyšel také pozitivní TT říkala, že ji také pobolívá bříško. Tak to je nadějnéééééé hurááááá.

Mě se ta bestie pěkně rozjela, nestíhám ani měnit tampony. A začalo to po hádce s mým milovaným, vždycky si říkám, že už mě nevytočí, ale zatím se mu to pořád dobře daří.

Jé já myslela , že chodíš ke stejnému léčiteli jako Amálka, já jsem z Prostějova, do Jihlavy to máme celkem kousek po dálnici. To budu moc ráda když mi na něj dáš kontakt - e.kocourkova@vol­ny.cz A pomáhá ti to, že k němu chodíš? Cítíš se líp? Amálce jsem posílala SZ ale asi na net nechodí tak často, zatím se neozvala.

Fakt je venku moc krásně, vylezli jsme s Matýskem ven hned poránu a byla to paráda. Jenom nám skřípal písek mezi zuby , protože jsme snídali na pískovišti. Asi to moc hygienické nebylo.

Mišul ještě opožděně děěkuji za gratulaci k svatbě, v tom zmatku kolem ne-otěhotnění jsem na to zapomněla.

Tak ahojky a ozvi jak to s tebou vypadá.
Evula

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 09.05.06 14:19

Zdravím Všechny,

Evulko, poslala jsem ti mailika, tak se mrkni, treba i ty to uskutecnis.
Teda manza jeden, takhle te nervovat, ale oni to muzsky umej co, to mi povidej, ten muj me umi nastvat jako nikdo jiny na svete:)) Ja jsem lehce samostartovaci, takze mi staci prvni naslapnuti,prvni naznak a je to. A co ti provedl? Postezuj si!

Misa byl taky od rana na pisku, ma to ve vlasech, pusa spinava a do toho taky snidane:))

Jirinko, teda ty mas sikovny deticky, Misak je sikovnej akorat na tu zmrzku, miluje taky mroze a misu a lednacka a ted toho novyho pribinacka:))

Holky mejte se moc krasne, musim jit uklizet, fleky na podlaze uz nezamaskuju:))
Evulko, drz se, vyjde to!

pa Míša V.

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 09.05.06 14:19

Jo a TAMTA jeste nic. Tak uvidime.

pa

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 09.05.06 14:39

Mišul děkuji za mailík.

Jupajda to vypadá nadějně, a testík jsi ještě nezkoušela, to já bych už nevydržela…
Kdyby něco, tak hned písni, já jsem tááááák zvědavá, to by bylo super.

Já taky chytám na drc a manža se nikdy nechce nechat zahambit. No zase jsme se chytli kvůli firmě, pořád mu nemůžu vysvětlit , že existuje také něco jiného. On pořád nechápe co bych tak ještě chtěla, když mám peníze....... Alespoň jsem si udělala radost tím, že jsme Matýskovi koupili elektrický auto od Peg Perega. Zatím ho má shovaný ale už se těším jakou bude mít radost až ho dostane.

Jedí už ty vaše batolátka sami ?? Myslím polívku a oběd - teplý jídlo. Já pořád Maťulu krmím, ale spíš pro to , že jsem lenošná to po něm potom uklízet.
Zatím je děsně neohrabaný, když se má krmit sám. No snad ho nebudu krmit do dvaceti.

Ahojky Evula

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 09.05.06 18:31

Tak já se teda přiznám, už jsem zkoušela testovat 28 DC a bohužel jen /. Tak ted mám uplně strach to zkusit,protože si myslím, že to zas vyjde tak. Ach jo.

Mišáka taky víc krmím já, protože to bychom to měli uplně všude:)) ale sám se snaží taky, když je bramborová kaše, nebo třeba bramboračka, tak ho nechávám.

Ty mužský!

pa Míša

 
EvulaI
Kecalka 308 příspěvků 10.05.06 07:16

To mohla být klidně nízká hladina HCG důležitý je že se ta MRCHA nehlásí.

Ale chápu tě, já se vždycky taky tak strašně bojím a pořád se přemlouvám jestli jo nebo ještě ne . Fakt celkem dobrý adrenalin.

U mně tento měsíc definitivně žádné těhulkovství nehrozí, tak vzhůru do boje .

Papa E

 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 12.05.06 10:58

Ahoj vespolek,

hlásím se netradičně přes den, protože moje odvážná sestra vzala obě děti na výlet. Chtěla je vzít do Prahy projet se vlakem, tramvají atd., jsme balíci z venkova a přestože to máme kousek, do města moc nejezdíme (když je něco nutné tak autem), takže jízda dopravním prostředkem je pro ně dobrodružství. Ráno jsem je vyprovodila na vlak a skoro mi ukápla slzička, když mi mávali z okýnka a ze rtíku jsem odečítala: pápá maminko :o))

Takže jsem už druhou hodinu sama (to je pro mě vzácnost), trochu jsem uvařila a pak jsem jim šla přetěhovat pokojíček. Doposud měli postele vedle sebe (jako manželské), jenže poslední dobou večer tak zlobili, že jsem se rozhodla je rozdělit. Že si večer povídají a chvíli blbnou, to beru, jenže pak vždycky Háňa začne ječet a když přijdu vyšetřovat, co se stalo, žaluje, že jí Jíra „ubližuje“, buď jí kope, bere deku nebo prostě jen něco říká. No kdoví jak to je, Jíra většinou pokojně leží a Háňa ječí. Včera když se konečně uklidnila, vylezlo z ní, že jí Jíra dělal „píšu“. Zděsila jsem se, ale pak se ukázalo, že mu strčila bosou nožičku a on jí na ni „psal“ prstem a říkal že píše :o)) Nechápu proč se vztekala, protože hned jak jsem vyšla ze dveří, už mu tam tlapu strčila znova a říkala „etě píšu“ :o)) Tak budou koukat, jak to tam mají přestavěné, snad budou spokojení. Jen nevím jak to budu dělat ráno, vždycky jsem si lehla mezi ně, ale teď mě budou chtít oba do své postýlky.

Přišlo nám ze školky že obě děti vzali. Docela jsem si oddychla, protože třeba kámoška má holčičku jen o měsíc mladší než Háňa a taky jde v lednu do práce a tu nevzali - chudák neví, co bude dělat. Vůbec je to tu našponovaný, kdo je doma s dalším dítětem (což většina) má smůlu. Hanička to pořád řeší, kdo s ní bude chodit, protože o žádné holčičce, kterou vzali, nevíme.
Včera k nám jela návštěva s holčičkou jako je Háňa a když jsem to Haničce sdělovala, hned se ptala, jestli s ní bude chodit do školky. Aspoň že bude s Jírou. Pak se ptala, do jaký školky bude chodit maminka. „Maminka bude chodit do práce“. „Proč?“ „Aby vydělala penízky, abychom si mohli kupovat, co potřebujeme“ Hanička: „abysme si mohli koupit kafíčko?“ Hodná holka, hned myslí na kafíčko, jako bych ho snad pila od rána do večera :o))
Taky pořád řeší pipinu a pindíka, takže jsem jí přistihla, jak se návštěvy ptá: „Kačenko, máš pipinu?“ :o)))

Mějte se fajn, končím, už jsem moc dlouhá.
Jiřina momentálně slaměná

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 15.05.06 10:50

Ahoj všem,

dneska se nám Mišák poblinkal v autě, nechali jsme ho ostříhat, kupodivu držel a pak na zpáteční cesta, chudinka. Snad to nic nebude, protože máme jít ve čtvrtek na poslední očkování, uvidíme. Ještě říkal, že ho bolí bříško a má trošinku průjmík.

V pátek jsme byli u lečitele, mám přijet až po prázdninách a to už to prý přijedu těhu, tak to jsem zvědavá. Jinak MRCHA mě dostihla, nejdřív jsem z toho byla smutná, ale pak jsem si řekla, že aspoň můžem zas začít „pracovat“ na mimču, a že jsem aspon nemusel ana žádnou vyvolávačku. Už jsem se objednala na pravidelnou kontrolu na gyndu, tak jsem zvědavá co tam se mnou začne dr. probírat, říkal, že když se to nepovede do jara, tak nejaké to centrum. No nějaký papír si můžu nechat napsat a kdyžtak jít až o něco později, třeba to tento měsíc opravdu vyjde. Jak to říkala Amálka - budu maminka, vyjde to.

Evulko, držím palce, ty ted nekdy máš jít na to IUI vid, dej vědet co a jak. A jak se má matýsek?

Jiřinko, jak bylo den o samotě, mě vždycky Mišák tak chybí, dum je tichý, nikoho nemusím okřikovat:)

Holky, nemáte některá nejaký zaručený recept na nějaké jídlo, který do těch prcků dostanete, já už nemám fantazii, tak bych se inspirovala, předem díky.

Včera jsem byla na bruslích s Míšou a tak děsne jsme zmokli, já když se konečně někam vypravím, tak to takhle dopadne.

Jdu vařit oběd, dneska lasagne, já už fakt nevím co vařit, Míša bude mít piškoty a čaj.

Mějte se moc krásně
Míša a Míšák

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 17.05.06 22:54

Ahojte,

u nás je novinka, že Pavlíka nakonec do školky vzali, i když říkala napřed ředitelka, že místo mít nebude. A za 2 týdny mi volala, že jí někdo odřekl. Mám trošku dilema, že bude ještě maličký, ale stejně bude zpočátku chodit jednou týdně na 2 hodiny, aby si zvykal pomaloučku.

Jiřko, my ještě kočárek(golfky) na delší cesty vozíme, dneska z něj Pavlík lenoch prakticky nevylezl. Jinak už ty 2 km ujde v pohodě. Já ho nenosím vůbec a manžel ho někdy bere na koně.
A jak výletníci zvládli Prahu? Tetu obdivuju :-)

Míšo, Pavlík jí docela dobře, nejradši má brambory (stačí mu klidně jen s mrkví), ty máme obden, pak knedlíky (ty vařím míň, tak jednou za 2 týdny) a nakonec to ostatní. Jen já nemám žádné nápady co vařit, aby to nebylo časově náročné. Poslední dobou mu přestala chutnat jídla zapečená s tvarohem, takže vůbec nevím, co mu dát k večeři. Co vaše děti večeřejí?

Marty, krásné fotky. Doufám, že se v létě uvidíme.

Mějte se všichni hezky

Hana a Pavlík

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 18.05.06 19:04

Ahoj Holky,

konecne jsem se odhodlala a vlozila jsem nejakou tu fotku. Bohuzel me dneska technika neposloucha, tak se mi to tam nejak ztrojilo a divne vlozilo, takze jsem zkazila album:(. Jestli to nektera umite smazat, hura do toho. Omlouvam se.

Jinak u nas probehla virozka, dva dny teploty a prujem, takze ockovani se odsunulo na pristi ctvrtek.

Zitra jedem na chalupu, pac ma foukat, manza je vasnivy windsurfar, takze nas tam jen vyhodi a pokracuje smer Nechranice. Pak vam poreferuju, jestli si nijak neublizil a dojel celej.

Kostko, to je skvely, ze ti Pavlika vzali, ja vubec nevim, jak to bude. Zapisy jsou v breznu, na dalsi rok a my nikde nebyli, protoze je az v lednu, tak uvidime zkusime to v unoru, taky mi prijde ze je takovej malickej. uvidime uvidime.

Vsem posilam moc pozdravu, mejte se krasne.

pa

Míša a Míšak

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 19.05.06 22:23

Ahoj Míšo, Nechranice, to je kousek od nás…až se někdy pojedete dívat na manžu, jak surfuje, dej vědět, dáme si tam minisrazík :-) Hezky si to užijte a všem taky krásný víkend
 H.

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 23.05.06 09:46

Ahoij Holky,

mluvila jsem s Marty, a bohuzel, je s Patriskem stale v nemocnici, myslim, ze od CT byli v Motole. Pata mel horecku, bolelo ho brisko, blinkal, podezreni na slepak. Pak se to uklidnilo, ale ted jsou pro zmenu na Bulovce. Maji podezreni na nejaky rotavirus, Patovi se zas udelalo hur, zvracel a mel prujem. Dostal zase kapacku a neco na uklidneni zaludky.
Rano pry uz spapal housku, teda kousek housky s marmeladou.
Snad uz mu brzo bude lip a budou moct jit domu.

Mejte se moc krasne
Míša a Mišák

 
Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 23.05.06 13:52

Ahoj holciny!
Tak se taky hlasim, aby ste vedely, ze zijem. Uz je lepe, vlastne dobre. Uz mame zase clovicka, co nas ma rad a my jeho a doufam, ze to uz bude ten posledni a na vzdy… ja vim, najivka, ale tak holky, prejte mi to. :o) Ja vim, diky…

Jinak u nas asi vse tak jak ma byt, Misa je v normalu jako vase deti, takze tu nebudu nic rozepisovat. je to proste zlaticko.

holky, vy co mate problem s mimiskama, moc vam preju aby se to zas v dobre obratilo!!!!

A tem co maji mimisky uz v brisku tak hodne zdaru a fuj fuj fuj at to dobre dopadne!!!

Tak, tot asi vsjo, mejte se krasne a ja zas nekdy pisnu novinky… ze sem jich teda ale napsala, ze? ;o)

papa Darka a Misulka.......

Zdravim vas moc a moc vsechny!!!! nebudu vas jmenovite jmenovat, abych nezapomnela na nekoho!!! :o) papa

 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 23.05.06 17:04

Ahoj holky,
já jsem včera napsala z domova docela dlouhý komentář (teď jsem u rodičů) a pak mi nešlo připojit na emimino, tak ho mám doma a teď si z toho nic nepamatuju :o(((
Taky jsem začala psát nový deníček, tak to asi spojím dohromady a koncem týdne to pošlu všechno naráz.
Pa Jiřina

Darko, to jsem ráda, že se na tebe štěstí usmálo a držíme pěsti, ať se tě drží - bez tebe tu bylo smutno.

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 25.05.06 22:25

Marty, dobře že už jste doma a je vám líp! Chudinka Patrísek, moc vám držíme palce, ať je co nejdřív zdravý a jste všichni v pohodě.
Držte se

Hana a Pavlík (momentálně s velkou rýmou a na antiotikách díky klíšťatům:()

 
Jirina
Extra třída :D 13545 příspěvků 26.05.06 20:24

Ahoj všichni,
deníček už zapadl natolik, že jsem ho nemohla najít, tak jsem se rozhodla poslat nový. Tak ahoj v něm.
 Jiřina

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama