Snažilkovský deníček - Maru 28.díl

Snažení

Ahojky moje Marušátka, Hlásím se s 28.deníčkem, minule jsem udělala menší chaos s číslováním, pořád jsem přemýšlela jaké dám číslo teď a pak jsem se rozhodla, že budeme pokračovat tak jako kdyby se nic nestalo :O souhlasíte, že? Jen doufám, že jsem to zase nepopletla :O jinak budu muset na nějkaé doučování z matematiky :DDD kdo se hlásí???

Dneska bude deníček jen krátký, stručný????.. vrátila jsem se ze svatby, hned jsem jela na břišní tance a ještě nás čeká krátká návštěva u tchýně :-( Jsem taková unavená a ospinkalá, tak kdybych tu psala nějaké nesmyslíky tak mě omluvte :-D
Svatba byla super, kamarádce jsem to odsvědčila, takže jim to prostě MUSÍ vydržet?.. Moc jsem si užili, taky jsem si zatancovala a přiznávám se k maličkatému prohřešeníčku v podobě alkoholu. Prostě jsem ženichovi a nevěstě musela připít na zdravíčko a štěstíčko, ale opravdu jen kapkou alkoholu, tak snad se nemůže nic stát kdyby náhodou?????? však víte a rozumíte mi.
Jinak se cítím dobře, ani jsem neměla moc čas přemýšlet jestli to vyšlo nebo nevyšlo,žádný červík v hlavičce nehlodal, protože prostě nebyl čas :-D Uvidíme jaká hrdinka budu tenhle týden, ale zatím jsem přesvědčená, že to prostě ZVLÁDNU, hahahaha až vám tu budu ve středu vykládat jak plaším tak prosím připomenutí, že jsem slibovala něco jiného jo? Jinak bříško je v pohodě, občas v něm dloubne, ale to dloube i jindy :-) a průtokový ohříváček jsem stále, takže je se mnou celkem legrace.
Jestli se chcete ptát na termíny testíkovými na nástěnku, tak já opravdu nevím a nejsem rozhodnutá???. Uvidím jak se budu cítit koncem týdne, jo?

Holčinky koukejte se zase pěkně činit s počtem komentáříků ať trumfneme počet minulých. Ne aby jste si řekly, kratší deníček tak bude méně komentářů, to bych vám musela všem dojít naplácat :-D

Bohunko holčinko ?neházej flintu do žita? :-D přece máš v bříšku 4 folikulíky. I když ten jeden bude už přerostlý, ty ostatní tam budou čekat natěšení na odběr a na ISCI. Je to síla co to stojí peněz, ale za to miminko to přece stojí. Uvidíš, že se vše v dobré obrátí a všechno dobře odpadne. Moc na tebe myslíme, držíme palečky všechny co máme, pěstičky máme zaťaté a v úterý vyhlásíme všichni v práci stávku, abychom na tebe mohly intenzivně myslet. Prostě to MUSÍ vyjít, takže tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj ? to je malé poplivání pro štěstíčko :-DDDD (doufám, že se nidko neurazí, že tu takhle plivu po lidech :-O)

Tak já prchám, taťka s manžílkem mi tu ještě navíc vrtají do zdi a instalují větrák do kuchyně tak musím jít alespoň zametat než se naštvou, že si tu serfíkuju a oni pracují :-O. To by mi s tím taky mohli seknout a nechat to tu rozdělané a to bych opravdu nerada.
Přeji všem báječně prožitý týden, všem skřítkům se radši vyhýbejte nikdy nevíte který z nich je depkoidík :-D a pište pište pište???????????. Papá Vaše Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 18.10.04 07:48

Ahojda!!!

Zdravím vás při pondělku a pro nějakou dobu naposled… Nééé, nebojte se, že snad zdrhám, či co, budu vás pravidelně informovat pomocí SMSek a Maru (viď, že můžu??:-), ale pochopily jste správně - ZÍTRA 19.10. jdu na KET !!!
Bohužel doma nemám net, takže si vás budu číst (manžel mi vás v práci vytiskne), ale nebudu moc reagovat..

Maru - kapička alkoholu prominuta, svět se kvůli tomu nepřestane točit a věřím, že se mrňoskovi bude u tebe o to více líbit :-D

Bohunko - DEPKU PRYČ!!! To je rozkaz!!! Jaképak smutnění, naděje umírá poslední, tak jak se říká „nestahuj kalhoty, dokud je brod daleko!“ I kdyby z toho bylo jen jedno oplodněné vajíčko, tak z něj může být krásné zdravé miminko! ˇJá vím, ty penízky jsou hrozné, já to taky platim. Víc jak tři vajíčka k dispozici ani nemůžu dostat a kromě té částky za ISCI plátím ještě 13 tis. dárkyni…Takže hlavu vzhůru, usmívej se, vždyť už možná strašně brzo budeš těhulka :-) (jo a mě ISCI v Gestu stojí 6tis., ale mi jsme si ještě připlatili za 2,8 tis. asistovaný hatching na jedno embrio)

Tak holčinky, přeju vám krásný týden, pište, pište, pište, ať mám posichrované to těhulkovství :-)
Páčko - zítra ještě Maru napíšu v kolik přesně jdu na KET, zatím je to domluvené na 13 hod.
Páčko
Kaitlin

 
Missorka  18.10.04 07:55

Kaitlin,

to je po ránu úžasná zprávička!!!! :-)

Všechny palce co doma máme zatínáme a nepustíme!!!!

Hodně štěstí
Vetřelec Peta od PSTM

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 18.10.04 09:07

Ahoj holčiny,

Maru ?jé svatba?taky bych někam šla?nějaký mnamky snědla?. Kapka alkoholu určitě neuškodí?Jinak unavená jsem i já?. Nebo ne, u mě je to spíš líná? i když mám opět všechno vyžehleno tak se mi do ničeho tak nechce, musím se nutit.

Kaitlin?budeme taky držet všechny pěstičky a myslet na tebe a tešit se na tvé zprávičky.

U nás byl víkend takový normal. V sobotu nám tatka vozil dříví, tak měl Dušan práci s rovnáním, pak pořezali třešen na zahradě? byla hodně blízko před oknem a strašně stínila a máme jen takovou nudličku zahrádku a Dušan chce sehnat letní jabka. I když se nám zatím nedaří, asi se ta odrůda někam vytratila :D
No a včera jsme se byli podívat na štěňátko?. No to bylo nádherhý? jak je to všechno tak krásný když je to malý?. A mysles si že Kačenka je jeho nová hračka,protože na ní pořád dorážel a chtěl si sní hrát. No jo tak velkého člověka ještě neviděl :D

Já běžím, uvařila jsem si ulorogickej čaj, pěkně mě bolí vaječníky a v podbřišku, nebo já ani nevim jestli je to jizva po císaři nebo co ale příjemný to není. Tak jsem včera na:,–(ila aspon čaj. Ted se docela bojím otěhotnět, protože jestli jsem opravdu někde prostydla a chytla nějakej zánět tak aby to nedělalo neplechu.

Ahoj Jarča a Kačenka od včerejška už osmnácka :D

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 18.10.04 10:33

MARU,kvapka alkoholu sa ti odpusta :-))

KAITLIN drzim palce na KET vela stastia!

My sme si vikend tiez uzili,boli sme z malou v utulku popozerat zvierata,vsetkym podavala pusinky postrasila co sa dalo a z placom sme isli domov.Ona by tam najradsej aj spala :-)No a dnes mame v plane vyrezavat tekvice tak aspon tym ju „nastrasime“dufam :-))

 
Anonymní  18.10.04 10:59

Koukám že jsem nepřihášená - VELCHI
Ahojte holčiny :-))
jak tak čtu ten dnešní deníček tak si říkám že jsem asi opravdu měla jet an svatbu kamarádky příští víkend… nu ale nedostala jsem dovolenou a vůbec vyřešily jsem to jinak, byla jsem u ní na návštěvě tuto sobotu a daly jsme si výborný obídek u čínana a taky jsem koupila jako dárek Velkou knihu o matce a dítěti :-)
Já jsem se totiž doposud zdráhala kupovat si knížečky o těhotenství nebo o miminku a takových věcí okolo, asi abych to nevyplašila, no prostě jsem střelená, ale tentokrát jsem měla DŮVOD :o) kamarádka je totiž asi ve 14 tt takže jak jsem se dověděla že nemá žádnou knihu o těhotentví a tom všem tak jsem šupajdila do knihkupectví a koupila ji :-) no a doma jsme ji taky s Peťou pořádně pročetli než jsme ji darovali - to víte bude se nám to snad taky hodit :-))

jinak jsem v pátke měla volno - a byla jsem s Lindičkou a Matýskem na nákupech a tak vůbec celého půl dne :-) Matýsek je sladkej rošťák - tak nějak si představuju že by i náš prcek mohl jednou vypadat :-)
V sobotu jsem jela k našim na Moravu - no po velmi dlouhé době jsem se tam odvážila, a světedivse to bylo fajn, naši byli klidní a hodní, žádný problémy, žádný blbý řeči, prostě byla jsem až překvapená jak to proběhlo v klidu a jsem moc ráda. Akorát kdyby ten Přerov nebyl tak daleko od Prahy - ta cesta vlakem mě ničí - ale aaspoň jsem pletla a pletla - sice vypadám vždycky jako ovčí babička z pohádky ale mě je to jedno - pletu ted jednu superdlouhou barevnou šálu kolgyni co odchází z firmy tak si musím pospíšit, chybí mu už jenom 1,5 barvy :-)

KAITLIN - co to znamená to slovo? KET - já to neznám - nicméně držím ti všechny palečky co mám :-)

Maru - jsi statečná a zvládneš to, bude dobře.

JARČA - copak jsi to prováděla, že jsi se nastydla? To chce kolem pasu „kočku“ a bude dobře.

Holčinky mějte s ehezky, jdu se konečně věnovat svému zaměstnání ať jsem tu aspoň k něčemu a ne jen na výstavku :-)

hezký sychravý den přeji.

papapa

Míša

 
Tinna
Stálice 70 příspěvků 18.10.04 11:00

Ahoj holky,

jak se máme při pondělku? Tento týden si musíme nachystat pěstičky, protože je myslím ani na chvilku nebudeme pouštět. :-)

Maru: 25., 26., 25., 28?. :-) ? dobrý! Ale s matematikou já taky nejsem kamarádka, já jsem si toho špatného čísla u minulého deníčku ani nevšimla, takže jsem ta poslední, která má co mluvit :-). To je fajn, že máš teď pořád plno zábavy a červíček nemá čas hlodat. A že jsi poslala kapičku alkoholu mimískovi? Neva, ať si dá! Však se říká ?na zdraví?, ne? ;-))) Na nástěnce u testíku teda nechávám pořád ten ? a koncem týdne se uvidí. Už teď si chystám pěsti!

Kaitlin: no tak to je BOMBA!!! Dneska to v práci brzy zabal a utíkej domů pěkně odpočívat a chytat pelíšek pro KEŤáčky! Škoda, že nemáš doma net, ale Maru nás bude určo informovat, budem se těšit na každou zprávu. Hodně štěstí!!!

Jarča: tak ty už máš doma ?osmnáctku?, jo? :-) To to letí? :-) Tak to abyste se pomalu sháněli po nějakým ženichovi :-). Co čajík, zabral?

Tina

 
Tinna
Stálice 70 příspěvků 18.10.04 11:02

Aktuality:

19.10. Kaitlin ? KET
19.10., 7:30 hod. Bohun ? odběr vajíček

Maru? IUI (8.10., 24.10., testík - ?)
Bohun ? IVF (od 9.10. stimulace, 16.10. UTZ)
Lostris ? IVF (od 13.10. stimulace)
Alex ? IUI (14.10. mobilizace)
Kaitlin ? IVF s DO (16.10. UTZ; KET 19.10.)
Beruska7 ? IUI
Zabucha (15.10. NEočekávaná MS)
Claudie (7.11. testík)
Ivanka
Ejdela
Jarča
MirkaM (21.10. testík)
Pajinkaa
Semeda
 zdenca

a

Monicka ? 29.10. genetický UTZ

? a nezbytná Chvilka poezie:

Heslo října všechno změní,
vrhněme se na tulení,
vynechejme pralinky,
všechny budem maminky!

(autorka: Rafuska)

Říjen, měsíc tulení,
nechme všeho smutnění,
na testu pak určitě
budou pěkné tlustice.

(autorka: Bohun)

V říjnu žádné bulení,
nasazujem tulení.
Tulíme se každý den,
miminka se přejem jen,
to je náš veliký sen.

(autorka: Alex)

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 18.10.04 11:20

Hodně štěstí,málo pláče,
ať se zítra splní sen.
Přeju Ti dva kudrnáče,
ať je alespoň jeden.

Držím Ti palečky a snad Ti moje neumělecká básnička přinese štěstíčko.To samé přeju samozřejmě i Maru a všem snažilenkám.
Nafteta od Matýsků

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 18.10.04 11:34

Maru,
hezký deníček, přeji hodně připisovatelek:-).
Já bych si k Vám z dovolením také přisedla, můžu? Koukám a čtu vás holčinky asi půl roku a musím říct, že mi dáváte hodně síly při našem zatím bezvýsledném snaženíčku o mimíska…
Jinak s tou kapkou alkoholu se určitě nic neděje, pokud to nebylo několik lahví, hihi:-). Já byla na svatbě nedávno, vlastně už tomu budou skoro tři měsíce a to na své vlastní:-)…
Holky, můžete mi poradit, dneska jsem testovala, 24DC /já vím, je to brzy:)/ a ukázal se asi až po deseti minutkách?! opravdu hrozně slaboulinký //. Je možné, aby fazolka byla vidět? Já ty testy nemám ráda, ale známe to všechny tu naši nedočkavost a červíka v hlavince… Jo testík se jmenoval Axiom..
Tak zatím a přeji hezký den všem snažilkám, těhulkám, maminkám i všem předsnažilkám:-)))
Slanka*

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 18.10.04 12:47

Ahojky při pondělku :-)

Maru - alkohol na začátku nevadí. Myslím tím malinkato. Mimi se vyživuje z vaječného váčku ( myslím, že 1 .měsíc ). Když jsem byla po transféru, tak můj první dotaz se teda netýkal alkoholu, ale coca coly:-) Piju skoro 2l denně. Dělá mi totiž strašně dobře na žaludek. Docent na mě koukal jak na ....... a vysvětlil, že to absolutně nevadí. myslím si, že v těhotenství je důležité dát si na co je zdravá chuť. Určitě víš jak to myslím. neznamená to denně litr alkoholu :-)

Kaitlin - no to je skvělá zpráva. Těch peněz je teda dosti - vždyť to sama znám. nelituj to - ty miminka stojí za to. No ještě se naplatíme za ty jejich lumpárny? No ne? :D))) Zítra na tebe myslím a držím pěstičky. Tak zadeček nahoru:-) Já jsem celou dobu měla pod zadkem polštářek a v podstatě jsem týden proležela ve vzduchu, ale povedlo se:-) Jo a přiznám se, že jsem ani nelezla do vany. Jenom jsem si omývala - víš co? :-) Posílám ti PRSKANEČEK tak tfuj, tfuj, tfuj.

Bohunko - depka musí okamžitě pryč. Nastav ůsměv a neboj i z mála se dají dělat velké věci. Samozřejmě, že i tobě držím pěstičky. Tak tfuj, tfuj, tfuj a úsměv na rty:D)

Slanko - je to možné, ale vědět to na 100% je dobré jít na krev a udělat si RIA test. Tak utíkej ať je mezi námi další těhulka a její spousta optimismu:-)

No jinak musím říci, že jsme v sobotu byli s mužíčkem v kostele a tiše se rozloučili s Kačenkou. Možná mě spousta lidí odsoudí, ale nechali jsme provést sociální pohřeb. To znamená, že nebudeme nic vyřizovat. Pouze nám poštou přijde domu úmrtí list. Vždy bude jako první v mém srdíčku, ale teď se musím soustředit na sourozenečka. Tím jsme ukončili jednu z mnoha kapitol našeho života. Doufám, že po tolika letech společného :-)

Tak Marušátka opět vraťme úsměv na naše tvářičky a čekám daší těhulinku. No přeci mě v tom nenecháte samotnou - musím se s někým radit:D) tak pa Monika

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 18.10.04 12:58

Šáry to je skvělý !!!!!! Takže od zítřka držím palce co to půjde určitě mi napiš v kolik to vypukne.

Pro jistotu ti posílám jeden obrovský ppppppppppprr­rrrrrrrrrrrrrsssssssssss­sssssskkkkkkkkkkkkkkkkkk­kkkkk !!!!!!!!!

Moc na tebe budu myslet

Ahoj Petra + brouček 19+1

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 18.10.04 13:06

Ahoj Slanko a další snažilky, přeji Vám krásný den. I já si tu už delší dobu pročítám, raduji se z každých // a je mi líto, když to nevýjde…
Já jsem také strašně nedočkavá, sice jsem si poručila, že testovat budu až v pátek (kdy to mám dostat), ale myslet na tu musím pořád!!!! Bolí mě prsa a mám hrozně citlivé bradavky, tak si říkám, že by..... Tfuj, tfuj, tfuj hlavně abych to nezakřikla. Před 2 měsící jsem o první přišla, ale vidím to nadějně.
Držím všem palce a hlavu vzhůru holky!
Bosorka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.10.04 13:17

Ahojky trošku nestíhám, tak jen pro Kaitlin: Šári hoenm utíkej dobít pořádný kredítek a piš piš piš piš piš. j8 budu hokyk poctivě o všem informovat.
Držím palečky pěstičky.....­............. prostě všechno co mám, tentokrát to musí vyjít.....
Hezky odpočívej, žádný stresíky a za 14 dní se těšíme na hlášení o pořádně tlustých II. Měj se moc krásně a SMSkuj klidně i v noci :-) ahojky Maru

 
Slanka
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 18.10.04 14:20

Milé holčinky,
jsem tak ráda, že se tady človíček může svěřit, „pobrečet“, popadnout za bříško a smát…
Bosorko: Tak to vypadá nadějně a kolikátý den jsi DC? Prsa mě bolí také a taky tak ráda spím na břiše…no jo, kééééž by z toho něco bylo!!! :o). Tak tfuj tfuj, ať to dobře dopadne, tentokrát už musí!:-))
Monicko: Copak to je ten RIA test? Myslím, že jsem o něm vůbec neslyšela.
My byli s manžou o víkendu na Slovensku, brrrr a v té zimě sbírali hrozna na vonohradu. Doufám, že to nijak neomarodíme, abychom nemuseli naše snažilkování nijak přerušovat:)).
Hezkééé odpolednéé!
Slanka*

 
Anonymní  18.10.04 15:23

Ahojte namornicky,
hlasi sa dezerter:o(

Najprv vam chcem vsetkym podakovat, minuly dennicek som si vytlacila a citala a citala ,hadam 10×......citala som a plakala a tak pod........Ste naozaj skvele a bolo by mi bez vas mooooc smutno :o(
Ja viem, ze mam teraz strasne nalady, smiech a slzy,ale vdaka tym hormonom sa ani necudujem:o(

Kaitlin: moc na teba myslim, vravi sa ,ze 2. iVF byva najuspesnejsie,tak im neskaz statistiku:o) A sem-tam napis Maru SMS,aby sme vedeli,ako sa vam dari:o) Vela stastia:o)

Jarca : rychlo sa uzdrav …

Zdenca: vidim, ze ste mali perny vik.....este je niekto ,kto vyrezava tekvice? Mas moj obdiv:o)

Monicka: Kacenka je urcite ten najsikovnejsi a najkrajsi anjelik a dava na teba / na vas/ pozor…uz je jej dobre......spravne si napisala chmury prec ,ved dalsi drbcek caka na vas:o)

Maru: drzim pasticky :o) Vzdy ma zaujimali brusne tance,ale.....ale tu v okoli ich nikde neprecvicuju a doma sama? To sa vrtim ako sa da,ale ci su to brusne tance???:o)

Slanka, Bosorka: nech sa u nas dlho neohrejete,ale to vas nevyhanam:o)

Ak bude vsetko,ako ma byt,tak zacnem stimulovat vo stvrtok.....

Majte sa krasne a
Plavbe zdar:o)
Ivana

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 18.10.04 16:12

Ahojky námořničky, tak mám chvilku času, takže honem honem píšu.
Děkuji, že jste mě uklidnily s kapkou alkoholu, opravdu jsem ho nepila po litrech,ale po kapkách a manžel mě hlídal :-D jako ostříž. Jako kdybych měla v úmyslu se nějak zlupat :-D
Jarčo honem do teploučké postýlky a koukej to vyhřát. Čajík zabral?

Zdenčo ať se vám podaří vyřezat pořádná strašidýlka, taky jsme vyřezávali,ale jednou nám krásně velikou dýni ukradli ze sloupku plotu a tak už jsme skončili :-(

Velchi nazdárek to jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala. To je super,ž e se ti u rodičů líbilo, moc dobře si pamautju jaký jsi z toho měla vždycky stresík.

Tino jen mi tam ten otazníček nech, já se asi k testíku neodhodlám :-O

Slanko vítám tě mezi námi a přeji co nejrychlejší přesun k těhulkám :-)

Bosorko že by nadějná těhulinka, držím palečky a přeji hodně štěstíčka.

Moničko je dobře, že jste se s Kačenkou rozloučili tak bych řekla po svém, je to čistě vaše věc. A jak říkáš začínáte novou kapitolu svého života a já vám ze srdíčka přeji ať má ten nejšťastnější konec :-) a tyk že bude mít !!!!!!

Ivanko to je super, že jsi mezi nás zase našla cestičku a vidím že už je ti lépe. Však tu smůlu smůlovatou jednou prolomíte :-)

Lostris máš malé napomenutí za neúčast v deníčku, kde se holčinko touláš????????? Co úřední hodiny?????

Holčinky tak já taky frčím zachvliku běžím domů, mějte se kársně papá MAru

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 18.10.04 16:51

Jsem 23 DC, v těsném závěsu za tebou :-)) Co se testů týče myslím si, že nejlepší jsou ty nejlevnější. Já jsem poprvé používala BEST - jsou tam 2 (necelých 40 Kč), takže si to hned můžeš ještě jednou ověřit. Nesmíš to dělat ale jako já - já jsem měla zpoždění už 2 týdny, ale test stále negativní, neboť jsem nečekala těch 5 minut a hned jak se tám objevila 1. čárka, tak letěl do koše a já jsem byla zklamaná, že nic........ Vyplatí se číst návody pozorně :-)))
Hmmmmmmm vínečko, to já moc ráda :-)

 
Anonymní  18.10.04 18:03

Ahoj

Kaitlin, drzim palce!!

Rafuska, bohun,alex. To som sa nasmiala :o)) mate okrem slepeho aj basnicke crevo :o)

Maru, to si si moc uzila :o)) ja uz soma j zabudla co bolo cez vikend :o)

Bezim na trening. Majte sa krasne
danka

 
Anonymní  18.10.04 18:12

Kaitlin MOC a moc Ti zítra budu držet pěsti a palečky, určitě si zasloužíš dočkat se za 14dní těch // a za devět měsíců tří kileček štěstíčka. Bude nás myslím spousta kdo bude na Tebe myslet a doufám, že Ti to vyjde!!!!

IVANKO - no proto !!! :--))))))))))))))) Takhle je to mnohem lepší :-)) Děkujeme, že ses vrátila!

MARU - krátký, ale moc hezký deníček, fakt ta kapka alko určo nevadí, i chytrý pan Dr. Koucký z porodnice.com napsal, že na nespavost v těhotenství klidně dvě decky bílého, pokud to není víc, tak neškodí ani v prvním trimestru

Holky a koukejte dodat datumy testování na Nastěnku, ne že tam budeme jen ty odvážnější :--))
Ahoj
Claudie

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 18.10.04 18:30

KAITLIN mooooooooooooc držím palečky! Běhá mi tu mráz po zádech. Tak strašně moc vám to přeju.

Posílám obří těhuprskaneče­eeeeeeeeeeeeek

pá Montička + mimizemšťánek

 
Anonymní  18.10.04 22:41

Jejda člověk sem nakoukne po takové době a v pravý čas.
Kaitlin budu na tebe zítra moc myslet a držet palce.

nepřihlášená Norreen

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.10.04 08:10

Ahojdaaaaa!

Hlááááásííím nástup na palubu :-)), jste si ani nevšimly kromě Maru, že jsem se včera na chvíli vylodila, cooo ????

Jak to tak sleduji, dnes budu mít palce barvy fialové…:-)

Bohunka, myslím na tebe, te'd už máš odběr za sebou, tak doufám, že odsály vajíčka v pohodě a už na nich již „pracují“.

Kaitlin, už to číst nebudeš, ale tíííímtoo se s tebouuuuu spojuji telepaticky a posílám hooodně pozitivní enerýýýýže, tedy energiiie, aby vše klaplo.

MirkaM, přeji, aby jsi viděla 21. na testíku krásné dvě || a nemusela k doktorovi pro vyvolávačku.

Maru, též si myslím, že trocha alkoholu ti určitě neublíží.

Jarča, ta co bříško, ještě bolí? Snad to nebylo prostydnutí a už je ti dobře.

Slanka, Bosorka, vítejte u nás na palubě a doufám, že se tu dlouho nezdržíte a nahlásíte pozitivní TT.

Monička, jestli tě někdo odsoudí, je to jeho problém. Jak jste pohřeb vyřešili je jen a jen vaše věc, ostatní ať si trhnou nohou.

Ivanka, ani nevíš jakou jsi mi udělala radost, že jsi se opět nalodila. Fakt je to moc skvělýýýýýý :-)). Jsi moc statečná, drž se! Jo a hlavně se drž nááás a ať tě už dezertérské myšlenky nepřepadají :-).

Hlásím na včerejšek, že jsem se sem fakt nemohla dostavit k rannímu nástupu na palubu, byla jsem opět v centru a v práci jsem vůbec nebyla.

Nové zprávy: sobotní ultrazvuk - v pravo 7 folikulů a nějaké menší a v levo 4 folikuly a také nějaké menší. Pondělní ultrazvuk - v pravo 11 folkulů a nějaké menší a v levo 13 folikulů a také nějaké menší. To jsem jikernačka, co ? :DDD.
Ve čtvrtek jedu opět na ultrazvuk a na pondělí 25.10. to zatím vypadá na odběr vajíček, jestli bude co odbírat, protože včerejší malá nehoda… Prosím, uklidněte mě, že se nic nestalo. Včera večer ve 21 hod. jsem si píchla (teď nevím název, začíná na C…) něco, aby neproběhla ovulace a mělo to vše do poslední kapky, jak psali v návodu skončit v břiše, ale nestalo se tak. Jak jsem z injekce vytlačovala vzduchovou bublinu (která tam také podle návodu neměla být žádná), vesele mi z jehly stříkal gejzírek té látky. Vykašlala jsem se tedy na vzduch a potom jsem si to píchla, tak doufám, že i když to bylo o něco menší množství tak to zabralo…

Zatím pa
Lostris

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 19.10.04 08:31

Ahojky :-)

Lostris - nemysli si, že jsem to nepostřehla, ale říkala jsem si, že budeš na UTZ. Teda ty si nosnice :D)))) ze mě vytáhli pouze 23 folikul. S tou injekcí neboj - bude to dobré. Já jsem měla nosní sprej. Mám ho ještě doma tak ti ho pošlu jo? :-) Všechno bude dobré.

Kaitlin, Bohunko - tak držím a tfuj, tfuj, tfuj :D))))

Ivanko - konečně se hlásíš. Vítám tě na palubě :-) Život je boj a my ho vyhrajem :-)

Slanko - je to normální krevní test na zjištění HCg hormonů v těle ( potvrzení těhotenství ) Budeš to mít na 100%

Maru - a jak je tobě po těle. Teda ty si s testováním dáváš na čas. Já se už nemůžu dočkat nové těhulky. Přeci mě v tom nenecháš samotnou.

Holky zatím pa pa pa ještě se ozvu Monika

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 19.10.04 08:44

dobre ranko!IVANKA vitaj.Uz som mala strach ze to tu tak frci,nevydareny pokus a „sup pres palubu“.
LOSTRIS no to je znaska!To bude z toho aj futbalova jedenastka :-))
SLANKA,BOSORKA vitajte na palube,ale my coskoro vsetky mierime do tehuliek,pripojite sa nie? :-)
KAITLIN,BOHUNKA urcite bude vsetko O.K drzim palce!

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:16

Ahojky námořničky,
Nejdřív hlášení od Kaitlin :-( ?dneska k transferu rozhodne nedojde, embrijka se nevyvíjejí tak jak by měli, zítra ráno si mam zavolat, kdyby se to náhodou změnilo?
Ach jo je mi z toho moc smutno, psala jsem Šárce,že na ní všechny moc myslíme??????? tolik moc jsem jí to přála????????

Bohunko na tebe taky moc myslím, doufám, že nakonec odebrali krásná 3 vajíčka a ty už se kamarádí se spermijkama, tfuj tfuj tfuj pro štěstí :-DDDD

Lostris takže to áčko ze včera se ti maže, myslela jsem si,ž e jsi na UTZ, ale příště to musíš nahlásit dopředu ať můžeme držet plačáky :-D jsi moc dobrá ?nosnice? :-D takže hurá na odběr a za chvilku?????.. však víš. S tou ijekcí myslím, že to množství určitě stačit bude. Já jsem si píchala Orgalutran na zastavení ovulace a to se píchalo pod kůži a do stehýnka (moc nepříjemné) a bylo jich asi 5, takže to bylo něco jiného.

Moniko moc ráda bych tě v tom samotnou nenechala, ale já se fakt bojím testovat dopředu. V neděli mám teprve termín MS a tak si říkám, že je teD´strašně brzo a na jednu čárku teda fakt koukat nechci, však už jsem jich viděla?????.. i když přiznávám, že červík v hlavičce hlodá testík vyzkoušet, ale zakázala jsem si to. Takže nejdřív budu testovat tak v neděli, když nedorazí MS, abych vám mohla naspat hezký dvoučárkový deníček (no to jsem ale optimista hahahaha), ale spíš vidím ten testík na pondělí, úterý, středu????????.. asi mě brzo přizabijete :-D ale já fakticky nevím nevím nevím. Navíc se mi zdá, že nemám ani žádné příznaky těhulkovství, už mi připadá, že si všechno jen namlouvám (i to častější chození na záchod :-O). No jo už je to tady začíná mi hrabošit a to pořádně, ale držím se, opravdu, včera jsem si do hlavy místo myšlenek tloukla radši hudbu, manžeílek nebyl doma, takže jsem pouštěla dost nahlas Evitu, Cranberies??.. bylo toho víc a co je hlavní pomohlo to. Aby ne když jsem si do toho občas ječela :-D No tak takhle to vypadá aktuálně u nás doma, ale však vy víte,ž e už jsem blázen dávno, takže vás to nepřekvapí.

Sakriš to jsem se tu rozkecala, musím jít taky něco dělat, mějte se krásně papá Maru (já se za chvilku zase ozvu)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:18

Jo tak to se mi zase něco povedlo :-O chtěla jsem dát tučně jen vzkaz od Šárky a ejhle mám to tučně celý :-( ach jo jednou vyzouším tučné písmo a je z toho fiasko, tak já nevím jak se to teda ukončuje. No nic tak mi promiňte já jdu pátrat Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:30

nojo já trubka/zapoměla dát na konec to lomítko :-O pak to má fungovat :-O****

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:32

chvíli vydržet, zvyšuji si tu sama počet komentářů :-D ale já na to prostě přijdu
test /test****

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:35

tak ted uz to musi vyjit

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:37

stacidattolomit­konaspravnemis­to
tak ja uz dam pokoj a opravdu jdu pracovat

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 19.10.04 09:37

Ahojky Maru - moc dobře vím co se ti honí hlavou. Neboj vše přejde, ale hlavně musíš myslet pozitivně.Já jsem taky žádné těhupříznaky na sobě nepozorovala - no a výsledek znáš :-)))) Tu tvojí MS jsem začarovala, tak počítej s tím, že v neděli nedorazí. Jak by to vysvětlil můj miláček - na dotaz ( po dovolené ) ty Zdendo já jsem to ještě nedostala - odpověď - no, ale já jsem ti nic neposílal :D)))) Myslím, že není co dodat :-) Šárce vyřiď ať je v naprostém klidu všechno bude dobré - však oni se vybuňkujou a zblastocystí:-) teda fuj to jsou hrozná nečeštinářská slůvka :D))) Držím pěstičky co síly stačí. Monika

 
Anonymní  19.10.04 09:41

Ahoj námořnice,

koukám, že jsou tady samé novinky. U nás nic nového není. Jenom mám takový zvláštní pocit, že se možná léčitel nemýlil a že ten říjen odhadl správně. Jsem plná naděje, že to tentokrát vyjde. A tak jsem se odhodlala přidat ke svému jménu na nástěnce i termín testování: 3.11. Je to sice az 31. DC, ale já mám cyklus 30 dní. Doufám, že do té doby rudá mrcha nedorazí.
Myslím na všechny námořnice, co teď zrovna podstupují odběry a transfery a pod. a všem držím strašně moc palečky.
Zároveň vítám všechny nově naloděné a samozřejmě i dezertéra! Mám velkou radost, že je depkoidník vyhnán z paluby:-).

Mějte se krásně! Plavbě zdar!

Ejdela (zase nepřihlášená)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 09:43

Moni tvůj Zdenda je teda číslo :-D ale jako bych viděla toho svojeho drahouše.
Já se opravdu sanžím myslet pozitivně a myslím,ž e se mi to daří víc než kdy jindy, však když to náhodou nevyjde tak mažu rovnou pro další pilule a vzhůru na další pokus, teD´nedám chvíli tělíčko oddechu aby to konečně pochopilo :-D
Děkuji ti moc za podporu jsi zlatíčko.

A teď trošku z jiného soudku, chystáme se do nemocnice překategorizovat :-( ale vůbec se nám tam nechce :-( takže mám návrh, zaři´d si malý vedlejšák u nás a vyřídíme to s tebou jo????? :-DDDDD jinka máš naší nemocnici na svědomí, bude špatěn zařazená :-D

Kaitlin to vyřídím, teda ta čeština......­...........

pa Maru a pozdravuj princátko pod srdíčkem :-)

 
Anonymní  19.10.04 10:29

Holčinky milé,
tak se mnou to vypadá všelijak, vůbec nevím, co si o tom myslet. Udělala jsem celkem 2 testy během včerejška a dva různé dneska ráno. Všechny ukazují různě „slabé“ // čárky. Jeden víc, druhý míň. Ale já je tam vidím, na všech 4. Má smysl zkoušet dál, nebo se mám rovnou objednat k Dr.? Asi se rovnou objednám…
Je to zvláštní pocit… Je fakt možné, že by byla fazolka vidět už 25DC?
Bosorko: 23DC? Tak to mi šlapeš na paty:-). Co se týče těch t. testů, já taky čekám dýl:-), klidně ho pak nosím u sebe a koukám na něj, jestli se tam náhodou ještě jedna čárka nevykouzlila:-))). Tak držím palečky, ať Ti to vyjde!
Monicko: Ani nevíš, jak ráda bych se k Tobě přidala!!!
Lostris: Týjo tolik vajíček? To už musí vyjít, z jednoho se mimisek musí vyklubat:-).
Tfuj, tfuj.
Krásný den, babulky a já dám zase vědět. Šéfová tu pobíhá jak střelená, nechápu, že na té mateřské nezůstala dýl. Byla doma jen 8 měsíců!!!
Slanka*

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.10.04 10:49

Byla jsem nucena pracovat, jelikož se mi nedařilo otevřít emimino.

Monička, Maru, dííky za slova útěchy, budu věřiš, že se folikuly statečně drží svého místa a nemají v úmyslu vypustit vajíčka :-)).

pro Kaitlinku, zítra ráno přeji jen dobré zprávy! Určo vše bude O.K.

Maru, v neděli žádná MS nebude. Ježiši, to bude super deníček, už se na něj moc těším :-))) a moc ho chci číst.
Neřeš těhupříznaky, každá jsme jiná a prožíváme vše jinak. S tím záchodem jsi mě pobavila… hele, tak až budeš mít nutkání jít na WC, říkej si,že si to namlouváš, schválně, jak to dopadne … :-))).
Chválím tvé zvyšování komentářů, když se nikdo jiný nesnaží:-)).

Ejdela, ať tvé pocity nelžou! Čekám na hlášení dvou tučnic 3. 11. :-))

Monička, to jsi mě dostala … ale já ti nic neposílal … :DDDD. Ten tvůj chlap je bezva :-)).

**Slanka***, čtyři testy určitě nekecají :-))). Jsou slabé asi proto, že jsi 25DC. K lékaři se stopro objednej, ať máš jistotu. Dovolím si zatím tedy potichoučku, polehoučku blahopřát :-).

Lostris

 
Anonymní  19.10.04 11:42

Ahojte namornicky :O)

Claudia: dakujem......Ja sa schovavam za hormony,ale je pravda,ze mam strasen nalady:o(
Ale budem sa snazit:o)

Lostris: vyzera to na peknu urodu, neboj folikuly este dozreju…a z tej injekcie si nic nerob, co bolo treba,to sa dnu dostalo.o)
Mne pichal injekcie manzel, to sme mali doma hotove laboratorium „mlady chemik.o)“ Najtazsie bolo,ked sme museli z 2 ampuli po 5000 jednotiek vydolovat 8000:o))) Moc na teba myslim.....oca­kavame dalsie info:o)

Monicka: ved ja viem…,ze vsetko bude raz dobre…dakujem:o) Niekdy mam pocit, ze to vsetko unesiem a niekedy ,ze ma to polozi, a ze vlastne ani nechcem ist dalej…

Zdenca: nieeeeeeeeeeeee :o) Keby to tak frcalo,ze nevydareny pokus a hlavu do piesku,tak to by som tu uz davno nebola.o( :o)

Kaitlin: neviem,ako ta povzbudit, myslim na teba a prajem vela trpezlivosti a hl. stasticka, nech sa embryjka spamataju......drz sa! Vela stastia!!!

Maru: viem presne ,ako sa citis:o) Nedaj sa nikym ovplyvnit, testuj,az to budes sama chciet:o) Musi to vyjst, uz potrebujem opat pocut ,ze IUI ma zmysel:o)

Ejdela: kiez by sa liecitel nemylil!!!!!! Drzim pasticky!!!

Slanka: myslim,ze Lostris ma pravdu, 25 DC je velmi skoro na poriadne „tlustice“,ale ak tam su,hoci slabucke,tak tam su:o)

Majte sa krasne a Plavbe zdar!
Ivana

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 19.10.04 12:04

Ahoj, ahoj, ahoj,

snažím se snažím zvyšovat příspěvky, ale moc se mi to teda nelíbí. Holky, kde se couráte:-)

Slanko myslím, že není co řešit. Okamžitě se objednávej ať je už konec tohoto týdne veselejší:-) No to je rozkaz :D)))))

Maru v pondělí chci v deníčku vidět tu radostnou zprávičku o // :-)

Ejdelo začátek listopadu je ještě daleko, ale všechno utíká tak rychle :-) tak tfuj, tfuj, tfuj

Kaitlin, Lostris - u Vás vidím to testování tak v polovině listopadu co? :-) už se nemůžu dočkat.

Ivanko chvilku si odpočiň a na vánoce na tu IUI opět společně vlítnem né? :-)

Snad jsem na nikoho nezapoměla:-) Holky moje zlatý Maru? lostris - to ještě není zdaleka všechno. Někdy si připadám jako, že mám doma puberťáka a ne skoro 40ti letého „fotra“. No na druhou stranu, kdo by taky mohl žít s takovým prdloušem jako jsem já :D)))))))))

tak zatím pa pa monika

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 19.10.04 12:08

/monicka/ moje ylato****

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 19.10.04 12:10

ha ha ha ha ha pokus o vtip. Tohle vůbec nemělo jít do éteru :D)))))) Monika

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.10.04 12:32

Ivanka, jedním slovem - díky :-). Tak to je také dobrý, že jste odhadovali 8000 jednotet :o).

Monička, hezky se snažíš zvyšovat příspěvky ty narcistko naše :DDD - /Monička/ moje zlato :DDD - fakt dobrý.
Vy dva jste se hledali až ste se našli, to je jednoduchý :-)). Lepší dva prdloušové nežli dva sucharové :-)).

Dnes se jdu opět klouzat, budiť mi odpuštěno, že se zde nebudu podílet na zvyšování příspěvků, ale slibuji, že zítra vše napravím… já se polepším… :-)) to budet koukat.

Lostris

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 19.10.04 12:39

No drzim palce nadejnym tehulkam cakatelkam.

A niekto tu ma dilemu ci ma IUI zmysel/Ivanka/?? :-))Podla mna ma!To moje najsamprvsie IUI teraz zmysluplne spi v postielke.Tak co poviete ostatne Ivanke,ma ci nema? :-)) A ked surodenec IUI asi „neuznava“ tak ideme do IVF,kde to pojde zas na prvy sup :-) /ach dalsia optimistka na svete,ze?/.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 19.10.04 12:43

Monicka, to Kaitlin bude mít týden náskok v testování.********

 
Anonymní  19.10.04 12:56

Zdenca: velmi pekne ti dakujem, strasne som to potrebovala pocut, citat–to je jedno :o)

Ivana

 
Anonymní  19.10.04 13:22

Zdenka,

opat ja.o)
Mozem sa ta opytat,kde mate vy problem?
Ak nechces, nemusis odpovedat…
Dakujem
 Ivana

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 14:41

Ahojky námořničky, jestli to takhle půjde dál tak je má nálada brzo na bodu mrazu :-( a asi zmrznu celá :-D Když sjem šla z oběda potkala jsem holčinu co s námi byla na dovolené a zdálo se mi, že má malé bříško. Tak si říkám ?radši mlč, pod bundou to není stoprocentní a co když jenom ztloustla jako ty?. No radši jsem byla zticha. Tak jsme pokecaly jak jde život a pak mi oznámila tu radostnou novinu, že se jim to na té dovolené podařilo a že je v 5tém měsíci. Tak sjem jí popřála hodně štěstíčka a ať je všechno v pořádku, no znáte to a pak jsem to musela jít ?rozchodit? na záchod aby na mě kolegyně nic nepoznaly. Ach jo to má tak někdo štěstíčko. Já jí to moc přeju?????? ale chce se mi řvát z plných plic na celý svět ?já už chi takyyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyyyyy?.
No nic tak jsme se vám tu vykřičela a už je zase dobře :-)))))) ještě, že vás mám????..
Odpoledne jdu s mamčou likvidovat muškáty z oken ? konečně :-O nějka nebyl čas, takže mě čeká protivná práce a zase jen práce.

Ejdelko přeji hodně štěstíčka a ať tě tvůj krásný pocit nezklame. Jupí už se těším na 3.11. až nahlásíš dvě tlustice.

Slanko utíkej k dr. ať ti to potvrdí i z krve. To je super tolik dvoučárkových testíků to prostě pravda být musí.

Lostris tak jsem zkoušela přesvědčit organismus, že se mu vlastně ani na záchod nechce abych tam nemusela být tak často, ale nedal si říct. Vypadalo to na loužičku v kanceláři :-DDDD takže dík za radu, ale už to nezkouším :-D

Ivanko máš pravdu, prostě budu testovat až se na to budu cítit. Ja si myslim ze IUI smysl ma, prece nam to zvysuje nadeji na uspech. Představ si, ze by jsme byly odkazane jen na IVF. Takhle mame spoustu pokusu navíc a nejsou tak zatezujici. Takze Ivanko vzhuru do boje :-)

Monicko těšíme se zase na vyprávění z vaší domácnosti, určitě se zasmějeme.

Zdenco jen bud optimista, musime byt všichni a nekdy je to opravdu tezke. Posilam pozdrav tvému malemu pokladu.

Tak kočulky, já jdu ještě něco popracovat, abych se mohla přesunout domů k další práci :o čauky Maru

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 19.10.04 14:44

Ahojte holky,
jsem tu dneska jenom na skok.
Tak si predstavte, ze dneska rano doktorka nasla tech folikulu 7 a nabrala z nich 6 vajicek. Ale moc me to neuklidnilo, protoze nejspis byly male, dr. rikala, ze nabiraji vsechny, ktere objevi a kdyz jsem odchazela, tak je embryolog jeste nevidel. Mam si zavolat ve ctvrtek rano, jak dopadlo oplozeni. Takze ted tady nervozne sedim, zatimco embryolog si tam nekde hraje s myma vajickama a manzelovymi spermijkami a vyrabi nam deticky. Kdyby to slo, tak mu tam sedim za zady, jestli to dela peclive! Tak snad se mu jich podari hodne.
Mejte se holky fajn, do diskusi se zapojim az zitra.
Bohunka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.10.04 14:58

No super dobra zprava, neboj nic mebriolog se jiste soustredi a dela to jak nejlepe umi :-D Drzim palecky ty bud hlavne v klidecku at se u tebe maji mimiskove moc dobre, uz se urcite tesi. hodne stesticka Maru

 
Anonymní  19.10.04 15:14

Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem dlouho nepsala. Mám i nedostatky ve čtení. V práci je honička a tak to je špatné. Ale zatím stejně nemám nic pozitivního. Ve čtvrtek čekám MS a zas určo přijde. Ale těh. test už mám v šuplíku - jen chci vydržet dýl. Bojím se. Příznaky nepozoruju žádné. Jen dnes ráno mi bylo špatně - skoro na zvracení, ale nakonec to dopadlo průjmem - takže to spíš bylo nějakým jídlem. Protože to přece nemá s Těhulkovstvím nic společného. Ach jo. Tak radši ani nedoufám.
Tak se mějte pěkně a snad zítra zase čauky
Pajinkaa

PS: Mám fakt nedostatky: je nějaká nová těhulka z min. týdne??

PS2: Hodně štěstí všem při snažení a //!!!

 
Anonymní  19.10.04 15:17

Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem dlouho nepsala. Mám i nedostatky ve čtení. V práci je honička a tak to je špatné. Ale zatím stejně nemám nic pozitivního. Ve čtvrtek čekám MS a zas určo přijde. Ale těh. test už mám v šuplíku - jen chci vydržet dýl. Bojím se. Příznaky nepozoruju žádné. Jen dnes ráno mi bylo špatně - skoro na zvracení, ale nakonec to dopadlo průjmem - takže to spíš bylo nějakým jídlem. Protože to přece nemá s Těhulkovstvím nic společného. Ach jo. Tak radši ani nedoufám.
Tak se mějte pěkně a snad zítra zase čauky
Pajinkaa

PS: Mám fakt nedostatky: je nějaká nová těhulka z min. týdne??

PS2: Hodně štěstí všem při snažení a //!!!

PS3: Asi jsem nepřihlášená…Pa­jinkaa

 
Anonymní  19.10.04 15:28

Bohun: to úplně chápu, jak se cítíš, taky bych mu asi seděla za zády a peskovala:-)), to bude určitě dobrý, jedno se musí „chytit“!!!

Maru: i když se nesnažíme zase tak dlouho, nějaký jeden rok neberu antikoncepci a tulíme se „pořádně“ dva měsíce, taky mě vždycky rozhodí, když vidím nějakou těhulku. To si pak říkám, já ci taký…a v zápětí, pšššt přeci víš, že nemůžeš mít všechno hned. Jenže to se lehce říká…
Já vím, můžu držet pusu, oproti vám, které se tak snažíte…

Jinak jsem se objednala na pondělí na gynekologii, akorát tam není moje paní doktorka, ale já „nepohrdnu“ kýmkoli, když mi fazolku potvrdí :o)).

Snad všechno dobře dopadne, vím, tři měsíce se nemá moc doufat, ale jak už tady někdo písal, kdyby bylo tak lehké samovolně potratit, nebylo by tolik umělých přerušení těhotenství, že. Musím se tím řídit a zahánět zlé myšlenky.

Myslela jsem, že to hrozně bolavé bříško zaženu pěti bonbóny Geisha, ale nestalo se tak…ježiš, dyk já vlastně čokoládu vůbec nejím!!???:-))

Mnooo radši ty nesmysly típnu, přeju všem babulkám krásné odpoledne a děkuju za vaši podporu!.

Slanka*

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »