Zebřičkový deníček - Maru 42.díl

Snažení

Ahojky zebrundy, Jak už všechny víte, vyrážíme s Kaitlin do lázní, zítra se dozvíme už na tutovku přesný termín??? Pomalu přemýšlíme co všechno vzít s sebou a co nás tam vlastně čeká??????????.....................

A protože by jsme to bez vás nevydržely, budete mít náš lázeňský pobyt takřka v přímém přenosu :-D
Tinna ?uhodila hřebíček na hlavičku?, no jasně vezu s sebou notebooka a připojení přes mobílka, tak doufám,ž e bude vše fungovat tak jak má :-D

A teď takové malé zamyšlení o lázních :-D čerpám z naší oblíbené knížky ?Cesta za dítětem? a doplňuji komentáři :-D
Balneoterapie je souhrn různorodých léčebných postupů používaných v lázeňském místě pod lékařským vedením obvykle po dobu několika týdnů ? přesně jedeme na 28 dnů :-O
Lázeňské léčení je vhodné u mnoha chronických onemocnění, při rehabilitaci pooperačních a poúrazových stavů a v rekonvalescenci některých závažných onemocnění. Lázeňskou péči navrhuje dle Indikačního seznamu ošetřující lékař. Bohužel neexistuje lázeňská péče pro muže, zatím???
Lázně jsou v příjemném přírodním prostředí, které napomáhá relaxaci.
Lázeňské procedury jsou obvykle příjemné :-OOO, některé navozují relaxovaný stav (koupele, zábaly) ? tak to nedokážu posoudit, ale zatím jak tak pročítám co nás čeká, některé procedury mi zas tam příjemné nepřipadají :-O, ale nechme se překvapit??? Zatím vám můžu říct jen tolik, že mi strašně vadí do bahna jen šlápnout, třeba někde v rybníku, tak nevím nevím až mě tam namočí celou :-DDDDDDD ale třeba se mi to zrovna bude líbit.

Lázeňská péče je druhem aktivního odpočinku. Má jasný časový plán a jasný postup, pro celý den je určen pevný řád a režim, napomáhá ke změně psychického ladění ? to jsem zvědavá, že by se místo mě vrátila úplně jiná snažilka :-D

Pobyt v lázních je velká změna, znamená vytržení ze stereotypu a odloučení od partnera. Pro někoho je to změna příjemná, protože partneři si od sebe odpočinou, přijdou na jiné myšlenky a nesoustředí se na sex v plodných dnech. Pro někoho ale může být neúnosnou zátěží být bez partnera, někdo může mít pocit oddálení úspěchu na otěhotnění, protože nevyužil tento měsíc plodné dny ? no bez stýskání po manžílkovi se to asi neobejde,a le ten odpočinek pro nás pro oba, taky nebude asi na škodu. Ale je pravda, že to plánovaní tuleníčka dokážer někdy pořádně lézt na mozek.

Znamená to velkou a často vzácnou příležitost kontaktu s dalšími ženami s poruchami plodnosti, čímž nabízí ideální možnost popovídat si,s dělit zkušenosti a prožitky, což může napomoci základní psychohygieně ? tak tohle mi říkala i moje dr. Ale my víme, že tuhle pomoc jsme si našly už v našem deníčku :-)))) Ale každá dobrá dušička je vítána, třeba je nalákáme do deníčku, to se to tu bude snažilkama jen hemžit. A já myslím, že povídání nebude jen o těchto problémech,ale určitě probereme všechno možné :-D

Je škoda, že příležitost setkat se nemají i muži, jsou v těchto věcech méně sdílní a mají menší možnost kontaktu s muži řešícími podobný problém ? takže asi založíme deníček pro muže :-D a uvidíme kolik by se jich tam našlo.

Tak toliko úvah o lázních ? podrobnější popis bude následovat až z lázní a nebojte nic nezatajíme, že Kaitlin?
Musím říct, že na jednu stranu se i těším, bude to změna a budu mít ten super pocit, že dělám něco pro sebe, přece jenom ty hormonální dávky co do nás ládují dají našemu tělíčku pěkně zabrat. A hlavně budu dělat zase něco jiného pro miminko?????

Tak to je asi všechno co mě v tuto chvíli napadá, přeji všem krásně strávený týden a těším se na vaše příspěvky.

Ještě musím zareagovat na minulý deníček, v pátek jsem nestíhala??..
Lostris gratuluji k řidičáku, vidíš jak jsi to nakonec zvládla :-D a přeji hodně štěstí a jen samé kilometry bez nehod. Jo a v lázních tě tedy čekáme na návštěvu, číslo na mobil máš, tak stačí jen brnknout až dojedeš do Františkových Lázní :-D

Lotrando ta zebra je super, až to bude aktuální a budeme konečně zařizovat ten dětský pokojíček,t ak pošleš předlohu. Už to vidím ve všech pokojíčkách nad postýlkou zebra????.
A ještě mě napadá, asi si jí všechny vyšijeme na tričko a poznáme se už z dálky :-D

Tak a teď už opravdu posílám????????.. ahojky Maru

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 23.01.05 20:11

Ahoj Maru, jak jsem již říkala, lázně bych taky moc brala. Doufám holky moje okatý, že vám pomůžou a nezapomeňte se chytnou té sochy chlapečka za pindíka :-)))) Prý to pomáhá a už ho má chudák malý celého oleštěného.
Jinak se má viroza hezky rozjíždí, mám „rybu“ jak trám, zítra jedu na ten výtěr a ve středu na sono. Držte mi palce.
Doufám, že emimino nebude vypadlé dlouho nebo se z toho zblázním. Absťák je svinstvo:-))))
Bosorka 7+0

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 23.01.05 20:50

Maru krasny denicek…ale ved ako vzdy! :-)Dufam ze tak isto krasne si to s Kaitlin uzijete a odtial sa uz budete prihlasovat na nastenku pod ciaru.Ja chcem byt aspon ako mucha s vami,mozno by som zrelaxovala iba pozeranim…
U nas napadol sneh tak sa chodime blbnut,dnes sme uspesne abslovovali maskarny ples :-)) a planujeme ist na zimny stadion skusit korculovanie a este to lyzovanie.Musim sa dako odreagovavat nech nemyslim stale iba na IVF a chudak Sisa dostane koli tomu „zabrat“.No u nas tiez lieta akysi virus,tak dufam ze ho dako oblbnem nemam najmensiu chut ochoriet.

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.01.05 07:17

Ahojda zebřule!! :-)

Nápad na klubovou vlajku se mi fakt líbí! :-) A přísahám, že tu zebřičku nad postýlkou, mé dítko mít bude! :-) (Teď mě akorát napadá, nemá zebru ve znaku ZOO? No to je jedno, my si uděláme takovou tu hezkou dětskou… :-))

MARU - hezky si nám to sepsala :-) Na jednu stranu jsem naprosto nadšená a těšim se, že budu pečovat jen a jen o sebe (to je mi novinka! :-)), ale na druhou stranu mi není jasný ten měsíc bez manžílka… to je po 8mi letech poprvé na takhle dlouhou dobu…
No budeme tam mít jedna druhou, tak to snad zvládneme dobře a navíc nás budou podporovat tady holky (teda doufám! :-)).

Dnes se od rána dobře bavim, poslouchám rádio a řeší tam, že jsme 3. v Evropě v tloušťce (1.Řekové, 2. Jugoslávci) a že by bylo dobré být 1., takže moderátoři bojují za tlustší národ a vyzývají k hromadnému tloustnutí! :-DDD

Tomu říkám slovo do pranice! :-)
Hezký týden!!
Kaitlin

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 24.01.05 08:02

Ahoj zebřičky,
tak tu máme zase pondělí. Přišla jsem brzo do práce a těšila se jak budu první s příspvěkem, jenže šéf si mě odchytil, tak jsem se sem dostala až teď.

O víkendu u nás byl manželů syn a moc krásně nám natřel topení v koupelně, vypadá to jako modrá zebra, vždy jedno žebro je tmavě modré a jedno světle modré. To jsem si vymyslela já - jsem asi praštěná, všude vidim zebry. Pak jsme koukali na Příšerky s.r.o., moc hezké a hodně jsme se u toho nachechtali, kdo ten film zná, tak mi to určitě potvrdí.

V pátek jdu na UTZ, tak mi to furt nějak vrtá v hlavě, tak teď skoro nemyslím na nic jiného než na to únorové (lednové?) IUI, tak na mě v pátek myslete, ať tam mám pěknou úrodičku.

Zdenco, ať se vám ten virus vyhne velkým obloukem, jenže jak to u dětí bývá tak to Sisa určitě chytne a od ní celá rodinka, tak se držte a pěkně baštěte vitamínky.

Bosorko, hezky se kurýruj a přemož bacila co nejdříve a ve středu ti budu moc držet pěstičky.

Kaitlin, tak si to hezky užijte i za mě, taky bych jela, ale je fakt, že bez manžela by to asi nebylo ono, taky ho nerada opouštím na delší dobu (víc jak jeden týden).

Bára

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.01.05 08:03

COOOOOŽŽEEEEE, ODSTÁVKA EMIMINA, no to se asi zblázním. Jdu se rovnou objednat ke Stehlíkovi (to je náš jablonecký psychiatr) :-).

Pardon, ani jsem se s vámi nepřivítala, jak jsem v šoku z odstávky, tak činím nápravu.

Ahoooojda!

No jasan, že deníček opět bez chybyčky :-). Až se Maru s Kaitlin z lázní vrátí, podaří se jim brzo otěhotnět, to pak bude invaze snažilek do Fr. lázní :-). Celý náš deníček minimálně.

Maru, díky za gratulaci k řidičáku, od šéfky si toho obzvlášť vážím :D.
S těma Fr. lázněma si to ještě rozmyslím, jestli vám tam udělám přepadovku :D.

Bosorko, tak stále ti nění lépe, to mě mrzí. Doufám, že poctivě ležíš v posteli a manžel tě pěkně obletuje :-).
Palce držím, to je jasná věc. Brzo se uzdrav.

Zdenco, tak doufám, že virus pouze létal a rozmyslel si to a letěl v dál :-). Správě se odreagováváš, aby jsi stále nemyslela na IVF.

Kaitlin, věřím, že i my všechny tady v letošním roce pomůžeme v boji za tlustší národ, bohužel to ale bude jenom na 9 měsíců :D.

Zatím pááááááááááá

Lostris

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 08:41

Ahojky zebrušky,
vítám vás v novém týdnu.
Maru: jak bylo už řečeno tak deníček je super.
A zebra se chystá tak kdo bude chtít tak tomu můžu poslat předlohu a kdo nevýšívá tak mu ji klidně vyšiju mě to baví :-)
Holky ty lázně si pořádně užijte, třeba konečně vaše tělíčka pochopí jak se mají správně chovat:-D.
Co budeme dělat když nám odstaví emimino, to nejde budu smutnit
Lotranda

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 24.01.05 08:51

Kuk už jsem zase tu! Tééééda dneska jsem skoro bourala, klidně si brzdím, ale autíčko si jede dál a co čert nehtěl po hlavní jelo auto..... No díky bohu se mě ten chlap vyhnul, ale ten jeho pohled říkal něco o slepicích za volantem… :-))))) Při výtěru jsem málem poblinkala sestřičku, ono sahat těhulce do krku takhle po ránu se nevyplácí.
Lostris, já se rovnou objednávám k Belzovi - Boleslavský psychiatr. jinak poctivě ležím a manža mi o víkendu vařil litry čaje s medem, ale teď je v práci, takže jsem na to sama.

Báro to topení musí vypadat hezky, je to zajímavý nápad. Příšerky jsem viděla taky, miluji kreslené pohádky. Neviděla jste některá Příběh žraloka? jaký to je?

Jdu si dát čajíček a piškoty. mňam
Bosorka

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 24.01.05 08:53

Lotranda já se prosím hlasím o jednu vyšitou neb jsem amnuálně více než nezručná :-)))) prostě levá!
bosorka

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 24.01.05 08:55

Já bych taky prosila, jsem na ruční práce levá celá (nejen obě ruce). Díky Bára

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 24.01.05 08:56

Bohužel Příběh žraloka jsem neviděla, zatím mi ho manža shání, tak uvidíme.
 Bára

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 09:01

Bosorka, BaruskaII: píšu si vyšiju a pošlu :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 09:35

Ahoj zebřičky,
taky se hlásím po víkendu. No, mohl být delší, ale co nadělám?;-). Odstávka emimina snad nebude trvat dlouho, jinak jsme na psychiatrii všechny :-). To nám přece nemůžou udělat.
Deníček jako vždy super, v lázních jsem nikdy nebyla, ale musí to být paráda nechat o sebe tak pečovat. Ale jak píše Kaitlin ? měsíc bez manžela? nevím nevím :-). Taky jsme nikdy nebyli jeden bez druhého dýl jak týden. Ale s Maru to určitě nějak zvládnete a nápad s notebookem a mobilním připojením je k nezaplacení! Už se těším na on-line lázeňské info :-).
Pokusila jsem se aktualizovat nástěnku po víkendu, tak kdyby něco nepasovalo, tak křičte a nedejte se :-))).

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Adka007 - IVF (22.1. KET)
Alex ? IUI (10.1.)
baruskaII - IUI (leden; 28.1. UTZ); 7DC, Clostilbegyt
Bohun - IVF (březen)
Caprina
Claudie (červen)
Ed (duben-květen)
Falco - IVF (květen ? červen)
Ivanka- IVF nat. (leden; 25.1. UTZ)
Iveta- IVF (leden)
Kaitlin ? KET s DO (1. místo v pořadníku), lázně s Maru
Katia
Koculka
Lostris - IVF (březen)
Lotranda - IVF (10.2. návštěva centra)
LuckaD - 24DC, Clomhexal, folikulometrie
Mariska
Maru - lázně s Kaitlin (IVF)
Marka - KET s DO (duben-květen; výsledky z genetiky - 11.2.)
Marky - 36DC
MirkaM
Olivia
Pajinkaa
Rafuska - IVF (únor IVF nebo IUI s dárcem)
Rysavka - 29DC
Semeda
Terezička
Tinna - 9DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma - 13DC
zabucha
zdenca - IVF (1.2. kontrola)

--------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Monicka 25+2tt - Barborka (asi); TP 8.5.2005 (neschopenka)
Slanka** 18+2tt - Marianka
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
Marie
Bosorka 7+1tt (26.1. UTZ); TP 10.9.2005
Jarča 8+2tt
*barbucha
 9+5tt

--------------------------------
Zkratky (od baruskyII) /> DC - den cyklu (1. den cyklu = první den MS)
MS - menstruace
TT - těhotenský test nebo týden těhotenství
OVU - ovulace
UTZ - ultrazvuk
IVF - oplodnění ve zkumavce
IUI - aplikace spermií do dělohy

Tina

P.S. holky, nevíte někdo co je s Capri??? Už tu dlouho nebyla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 09:44

Ahoj zebrušky,

jen krátce, nějak nestíhám. Včera ke mě přišla rudá… (MS).
Nu což. S úsměvem a optimismem jde všechno líp - za 14 dní mám tím pádem novou šanci. A to už stojí za úsměv ne?

Akorát mi je docela šoufl :o/

Opatrujte se a bacha na náledí!

Olivia

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 10:51

Ahoj Zebřinky,

tak já se zebrami doslova obklopila! Vytiskla jsem se si jich z netu víc než tucet, bohužel jen černobíle, ale to proužky jen zvýrazní!

Na vyšívání si troufám, tak se spokojím s tou předlohou. Dá se někde stáhnout?

Holky ty lázně budou určitě super, moje teta po lázních otěhotněla, je to sice už spousta let, ale je to prokázané!

My jsme tento měsíc hodně rozběhaní, poslední předávka genetických informací byla předána v sobotu ráno, a další vypadá kvůli služebce nejdřív na středu večer, spíš čt. ráno, a to už budu mít asi po ovu. No ale radši to nebudu počítat, jsou to nervy, zvlášť jak si to vypočítám a manžílek usne jak pařez. Co jsem ale vyzkoušela, jsou ty papírky Glukophan. Každý den jsou fakt zelenější! Začala jsem 8. dne a to byly jen tak někde místy nazelenalé. A dnes je to už skoro do modra! Jenže včera nic nebylo, dcera nechtěla jít spát do kuchyně (máme trochu potíže s bydlením) a dnes ráno už ve čtyři manžílek hupity hup na služebku. No, není všem dnům konec!

Olivie, je to vlastně krásný nový (červený!)začátek, když se to tak vezme (viděla jsem v sobotu film Polyanna!) Foukám bříško, ať už nebolí, a je ti dobře.

Bosorko, musíš teď jezdit dvakrát opatrně! Ale je vidět, že máš andělíčka strážníčka, co tě nedá!!!

Ostatní taky zdravím, bohužel nemám už čas, chtějí mě tu v práci strhat, ale stejně zas nakouknu!

Wilma
co zatím furt neví, jakse přihlásit, a ne a ne si na to udělat čas.

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 11:11

WILMA: předlohu ti pošlu během tohoto týdne na email, jestli budeš chtít stáhnout se bohužel nedá
Lotranda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:08

Ahoj holčinky moje, zdraví Vás všechny ztracená dcera Caprina. Tedy tak dlouho jsme byla bez internetu a mám takové mezery, ach jo myslíte že to doženu ? Koukám máme tady mnoho nových tvářiček, a i těhulek , kterým gratuluýji a těm prozatím jednočárkovým držím pěstičky aby to bylo co nejdřív…já jsem se taky tedy nakonec dočkala :o))), začínáme 6.týden, holky po té příhodě v listopadu kdy mi vycházely pozitivní testy jsem se po vyvolávačce v prosinci rozkrvácela a hned nato jsem musela otěhotnět juchuuuuu, u mě hoodně novinek, 5.3. 2005 svatba, doma se vše srovnalo, práce mraky a ted když už jde zase inet tak asi moc ubejvat nebude žejo…zatím čauky, jen jsem dala vědět že ještě žijuu…kouknu sem během dne..
nepřihlášená Capri

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:19

Ahojky holky zebrovaný…
předem se hlavně omlouvám, že jsem nestihla minulý týden reagovat, ale minulý týden jsem kapánek byla mimo. Snad to tento týden doženu. Na minulý deníček už nebudu reagovat, myslím , že by to už nebylo na místě. Jinak holkám gratuluji k lázním a myslím, že to bude príma si užívat volníčka. Holky, doma to zvládnou nebojte.
Lotrando…pěkný obrázek zebrule…
Nic, tak já utíkám na oběd a mám tu hromadu práce , která bohužel nepočká.
Zatím páááá Kaita

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:21

Capriii, no ahoooj! Tak ty se nám ztratíš a pak nám jen tak mezi řečí přijdeš oznámit, že jako UŽ! :-))) No to je bomba!
Obrovská gratulace!!! Ty seš teda tajnůstkářka! Přeju zdravíčko, štěstíčko a krásné těhulkovství :-). A přijď za náma častěji.

Tina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:23

Aktuální nástěnka… Capri ;-)))

Zebřičky dočasně jednočárkové:

Adka007 - IVF (22.1. KET)
Alex ? IUI (10.1.)
baruskaII - IUI (leden; 28.1. UTZ); 7DC, Clostilbegyt
Bohun - IVF (březen)
Claudie (červen)
Ed (duben-květen)
Falco - IVF (květen ? červen)
Ivanka- IVF nat. (leden; 25.1. UTZ)
Iveta- IVF (leden)
Kaitlin ? KET s DO (1. místo v pořadníku), lázně s Maru
Katia
Koculka
Lostris - IVF (březen)
Lotranda - IVF (10.2. návštěva centra)
LuckaD - 24DC, Clomhexal, folikulometrie
Mariska
Maru - lázně s Kaitlin (IVF)
Marka - KET s DO (duben-květen; výsledky z genetiky - 11.2.)
Marky - 36DC
MirkaM
Olivia
Pajinkaa
Rafuska - IVF (únor IVF nebo IUI s dárcem)
Rysavka - 29DC
Semeda
Terezička
Tinna - 9DC
Vendelina - IVF (květen-červen)
velchi
Wilma - 13DC
zabucha
zdenca - IVF (1.2. kontrola)

--------------------------------
Zebřičky dvoučárkové:

Monicka 25+2tt - Barborka (asi); TP 8.5.2005 (neschopenka)
Slanka** 18+2tt - Marianka
Ajjaa (Adelinka) - Adámek (TP květen ?)
Marie
Bosorka 7+1tt (26.1. UTZ); TP 10.9.2005
Jarča 8+2tt
barbucha 9+5tt
*Caprina
 6tt

Tina

zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 24.01.05 12:33

Tak tie stovky svoju carovnu moc nestratili juuupiiii gratulujem novej tehulke!!!Nech je tehotenstvo zdrave s uspesnym koncom!Tak to sa tu pekne zhlboka idem nadychat toho tehotenskeho virusu…ten sa mi moc hodi…juuupiiii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:35

Ještě jsem zapomněla uvést, hlava děravá, že 2.10. jdeme na pohovor do centra… Tak důležité info pro snažilky a já to hned nenapíšu… Tak to hned napravuji :-) Katia

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:39

no nejsem já to dneska fakt kůň? Nééé 2.10. ale 2.1.....booože takovou dobu bych to nevydržela… Katia…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:39

Teda Caprinko,
to je BOMBA !!!!!
jednak moooc hezký datum svatby a s mimískem v bříšku, to bude prostě romantika největší a splnění všech snů, viď ????
Moc Ti gratuluju a jsem ráda, že se to povedlo tak brzo po těch zmatcích, určitě nám napiš jak to bylo teď a jak to vypadalo když byly na testu ty opravdový dvě tlustice, jaký bylo oznamování přítelovi a jestli už vybíráš šatičky na vdavky a tak. Jsme moc zvědavý a hlavně - nezapomeň PRSKAT !!!!
A ještě mě napadá - brala jsi i ten cyklus co se povedlo taky ten clomhexal???
Ahoj, moc Ti držím palečky
Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 12:42

Aaaaaaaaaaaach bože…holky, jsem fakt ale kráva… může mi někdo říct, co to dneska dělám? Takže znova oprava a teď už fakt… 2.2. 2005 …
Jsem fakt nemožná … pracuji s údaji za 12/2004, ted ještě s údaji 1/2005 tak proto ten zmatek …omlouvám se a snad někomu nebudu připadat jako naprostý debil…

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 12:49

Katia: v poho aspoň jsem se zasmála že nejsem sama :-DDDD

Capri: moc velké gratulace !!!!!!!!

P.S. Dnes mě ta práce zabije

Lotranda

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 24.01.05 13:01

Ahoj holky,

tak letim z postylky nakouknout, co je noveho a zase tolik novinek!

Maru a Kaitlin: urcite lazne budou super, pomuzou k miminku a odreagovani. tesim se na zpravicky jak si to uzivate. Sama si ale moc neumim predastavit byt tak dlouho bez meho milacka… ale vy jste sikulky a budete tam spolu, tak na smutneni nebude cas.

Lostris: moc prosim, muzes vysit zebricku taky pro me? Jehlou a niti si vubec nerozumim…

Odstavka emimina me uvalila do deprese, to bude k nepreziti…

Jo a v sobotu jsem byla na KET, soupli mi tam 2 embrya, tak se modlim, aby aspon jedno… a jak furt odpocivam tak mi to pekne leze na mozek… 11.2. delam testik, kez by byl zebrickovy…
mejte se krasne jdu zalehnout, porad bych jen spala.
 Adka

baruskaII
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 24.01.05 13:18

Ahoj zebřičky,
tak koukám, že si jen na chviličku odskočím a ejhle, Caprina tulačka zatoulaná se ozve a hned s takou zprávou, tak posílám móóóóóóc velkou gratulaci. Nezapomeň nám posílat těhu prskanečky nebo radši těhu prskance.

Katio, to nevadí, alespoň jsem se hezky od srdce zasmála.

Adko, hezky odpočívej ať se ty skoromiminka u:,–(í obě, to by byla parádička - dvojčátka.

Včera si manžel s mojí mamkou dělali ze mě srandu, že proč chci jenom dvojčata pro ne rovnou trojčata, že prý by to byla ohromná legrace, ha ha ha už se směju.

Bára

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 13:28

Adka007: zebřičku vyšívám já klidně vyšiju jestli chceš
Lotranda

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 24.01.05 13:31

Caprino moc a moc ti gratuluji, jsem ráda, že ten rok 2005 bude fáááákt moc plodný.
Adko koukej hezky ležet ať se „blížencům“ v bříšku líbí a zakotví na dalších 9 měsíců :-))))
Holky jak se vám líbí jména - Martin a Terezka?
Bosorka

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 24.01.05 14:00

Bosorka: Terezka a Martínek - super moooc hezký

Lotranda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 14:03

Holkyyyyyyyyy­yyyyyyyyyyyyy­yyy moc děkuji, všem za gratulace :-)
No ten měsíc co se to povedlo to fakt, ale fakt v plánu nebylo, spíš naopak, doma ty problémky, přítelík se vzpamatoval, ale v tu chvíli jsem se šprajcla já…a tak, prostě na prd. Clostilbegyd jsem tím pádem nebrala, a ono se to opravdu povedlo, a musím říct že to bylo to poprvé co jsem na to nemyslela, ale FAKT, né to já na to jako nemyslím, ale ve skutečnosti myslím, opravdu jsem to v hlavě neměla, navíc jsem zapadla hned po MS, žádný plodný dny 11-15. No testík jsem si dělala co jsem měla týden menstruaci zpožděnou, vylezly hned tlustice, ale hnedka, já jsem říkala blboooost. V tom listopadu mi našli cystu a jak jsem měla neustále pozitivn testy, lékař řekl že to může být tou cystou, nějaký hormony že jsou zvýšený, či co. Tak po tomhle testíku jsem tomu fakt nevěřila a vypustila z hlavy, slavila jsem, po tom týdnu jsem šla na gyndu, lékař nic neviděl, dal mi provokačku-myslím Agolutin s tím že MS dostanu do týdne. Jenže do týdne nic, navíc mi bylo dobře blivno no a bylo to tady. Teda holky rozdejchávala jsem to dost. Vzhledem k tomu že jsme o mimko už přišli samovolným potratem jsem chtěla mít klidnou a chladnou hlavu, ale ted mě to bere čím dál víc, navíc si říkám když to přežilo vyvolávačku, a bujarou oslavu a denně posilko na břicho když jsem to ještě netušila, tak to tam prostě má být a nějak vím že se to udrží. Jaj holky nemá to asi hlavu ani patu ale píšu jak tryskomyš, v letu :o))) jinak to ted ani nejde, slibuju že budu chodit častěji…zatím papa
Capri(už bych se mohla přihlásit)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 15:27

Capri, udržííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­íííííííííí,
udržííííííííí­ííííííííííííí­íííííííí,
udržííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­íííí,
určitě se udrží a bude z toho to nej nej mimčo, teda „zvládla“ jsi toho od listopadu fakt dost, ale většina nic moc zážitky, co?
Trochu jsem popletla clomhexal a clostibegyt nebo jak se ten druhej prevít jmenuje, ale ty jsi mě pochopila a ono je to to samý že jo …
tak piš častěji a napiš předběžný TP, už sis počítala,??
Claudie

Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 24.01.05 16:48

Ahoj Zebřičky,

Moc hezké starosti ? co si vzít sebou a co ne. Také bych teď po neděli, kterou jsem podstatě proseděla na záchodě, do lázní potřebovala ? střevní potíže jsou střevní potíže. Co už člověk nadělá. Dnes jsem statečně vyrazila do práce a měla jsem co dělat abych došla :-) No ale už to snad bude OK.

Lotrando ? když pošleš předlohu, tak zebru zkusím vyšít sama. A když to nezvládnu tak budu volat o pomoc.

Adko ? hezky odpočívej ať tam mršky hezky zůstanou. Když tam budou dvě, alespoň se nebudou nudit a ty potom také ne :-). Moje babička měla také dvojčata ? mamka má stejně starého brášku ? no a sestřenka je teď také čeká :-))

Tak já už spěchám, jdeme do kina na Žraloka v hlavě.

Mějte se Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 19:05

Capri!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No to je opravdu zpráva jako řemen!!!!!!
Strašně moc ti gratuluju a posílám tři tfujánky aby se mimísek udržel!!!!!!Ale začínají se ty těhulky množit, že? Asi jsou ty ledny magické!!!!Snad ten příští nezapomene ani na mne!
Dneska jsem jela k tchýni na oběd a málem jsem bourala. Ať jsem točila volantem sebevíc auto pořád jelo rovně a něco jako brzdy, nefungovalo vůbec. Nakonec jsem jela jen na trojku a bylo to v poho.
Holky víte co jsem zjistila? Já nemám žádnou trvalou kamarádku. Teda mám, ale s tou se stýkáme tak jednou za půl roku a vždycky je to jako bysme se viděly každý den. Ale když se objeví nějaká nová, tak se sní bavím rok dva, ona otěhotní, porodí a pak na mně kašle. Teď mám třetí kamarádku se kterou jsem se nikdy nebavila a najednou se mi začala ozývat a zvát mě na kafe. Pak otěhotněla. Zatím se spolu bavíme, ale určitě ze mně zase jako ty ostatní vyždíme co se dá a pak mě odkopne. Není to nějaká náhoda s tím otěhotněním?A nebo mi to dělají naschvál:-)
Maru a Kati lázňovatý, ať se tam máte moc fajn a výlečíte všechny chorůbky!!!!!!!!!!­!!!!!
Vendelina

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.01.05 19:47

Ahojky zebrundy, omlouvám mojí dnešní nepřítomnost, snad bude omluvou, že se mi hned ráno zbláznil počítač a asi tak po minutě se pořád restartoval, takže jsem se ani nepřihlásila :-O Ráno přijel na to technik, zůstal až do odpoledne a nakonec to stejně dopadlo tak, že počítač zbalil a odvezl :-( A vrátí ho až ve středu :-( Tak nevím jak to přežiju, ještě, že mám připojení z domova. Ale práce mi leží na stole a pak se z toho asi zblázním. To je zákon schválnosti, 7.2. odjíždím do lázní a teD´se v práci všechno zblázní, když toho potřebuju hodně dodělat. Ale ono to nějak dopadne.
A jinak holčinky ještě k těm lázním, tak nevím jestli to bude taková opečovávací pohodička, některé procedury se mi nezdají tak báječné ? třeba slatinné tampony, na to se fakt netešim, ale když to má pomoci tak to vydržíme :-D

Prosím o změnu termínu na nástěnku ? lázně 7.2. ? 6.3. 05

Bosorko držím palečky ať se brzo uzdravíš. No jasně, že budeme chodit ?osahávat? tu sochu, třeba každý den :-D
A za volantem buď opatrná, i když v tomhle počasí????..
Příběh žraloka jsem neviděla.

Zdenco preji at se ti bacilky vyhnout a na snehu se poradne vyblbnete, u nas taky pada a pada??..

Kaitlin taky jsem nebyla bez manžílka déle než 14 dní a to bohatě stačilo na pořádné stýskání. Ale zvládneme to neboj, prostě se musíme pořádně zabavit od rána až do večera. A já myslím, že se na nás manžílci přijedou podívat, vždyť jim bude doma taky smutno.

Baruško topení musí být super, teda holky jestli všechny předěláme bytečky na proužkovato, tak si o nás budou myslet, že jsem se zbláznily :-D
Příšerky s.r.o. je super film :-D V pátek na tebe budu myslet a nezapomeň nám napsat jaká byla úrodička.

Lostris tak my je v lázních připravíme na invazi snažílek ať vědí co je čeká :-D
Taky se pořád děsím toho, že se nedostanu na emimino, ale zatím dobrý tak doufám,že ten přechod bude třeba přes noc a ráno už to bude zase v pohodě, jááááááááá optimista :-O

Lotrando já se hlásím o předlohu( ma.ru@altas.cz), třeba až si v lázních budeme kousat nehty nudou tak se vrhneme do vyšívání pro všechny z deníčku :-D

Tino super nástěnka,ostatně jako vždycky.

Olivie jsem ráda, že MS to nezkazila náladu a hurá do dalšího smaženička :-)

WIlmo tak ať manžílka odlapíš :-D a smaženičko přinese výsledek. Za chvilku se přece ze služebky vrátí :-D

Capri to je super zprávička, přeju ať je všechno v pohodičce. A za chviličku svatba, musíš referovat o všech přípravách :-D Teda to tvoje vyprávění boří všechny snažilkovské teorie :-D ale vždyť je to jedno kdy halvně že tam mimčo je a drží se. Ale jak to tak popisuješ tak to miminko je tam zadrápnuté a už se nepustí.

Katio 2.2 na tebe budeme myslet a držet palečky. A ty překlepy neřeš, každá se někdy uklepneme :-D

Adko držím palečkyyyyyyy­yyyyyyyyyyyy. Teda ještě, že budeme mít to připojení, jinka by jsme asi strhly ve městě nějakou internetovou kavárnu.

Rysavko už je ti dobře, to je hrozný střevní potíže. Co kino, líbilo se? A z toho co vzít a nevzít s sebou jsme zatím pěkně zmatené ???..

Vendelíno k těm kamarádkám, hodně záleží na lidech, mám kamarádky, které mají dětičky a pořád se stýkáme a je to pořád super, ale tak jak píšeš jsem i o kamarádku přišla, tak nějak když porodila jsme měly každá jiné starosti a problémky, takže to nějak vyprchalo. Ale nevěš hlavu, za chvilku je z tebe taky těhulka a pak se to bude kamarádkami jen hemžit :-D

Jéje to jsem toho zase napovídala, ale zítra se zase mezi vás nedostanu, tak ať máte co číst :-DDDD Mějte se krásně pa Maru

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 24.01.05 20:53

Ahoj holky,

tak jsem tady! Uf. To byl zas den, v praci nestihacka se pripojit k vam a podivat se na novinky, no a doma hned priprava vecere, pak navsteva a ted konecne mam chvilku. No a to je uuuuroda!

Caprina: Obrovska gratulace, moc se opatruj. Drzim palec a posli nejaky ty tehuprskance!!! :)

Maru a Kaitlin: holky, zavidim, ze jedete takhle spolu, urcite se zabavite a ani se vam nebude chtit domu.

Adka: Drzim palecky, at to dobre dopadne a ty za 9 mesicu drzis v ruce dva krasne uzlicky :) Hlavne bud na sebe opatrna.

Psala jsem o vikendu do minuleho denicku, ze jsem konecne zprovoznila moje web stranky na rodine: http://rodina.cz/salacovi
Tak mam obrovskou radost. Klidne se muzete mrknout :)

Ted uz jdu zas uklizet, abych nemela nadobi po navsteve jeste zitra ve drezu. A zitra odpoledne bych mela mit vic volna v praci, tak urcite napisu vic.

Paaaaaa a opatrujte se

Marka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 24.01.05 20:55

Holky, jen me tak napadlo… pamatujete si nekdo na Casiopeu? Nevite co s ni je? Strasne dlouho jsem ji tady nevidela…

Marka

Katia
Stálice 88 příspěvků 24.01.05 21:25

Capri gratuluji k těhotenství… každopádně jsem ráda, že se nepouští a hezky se u tebe u:,–(il a chrumká si tam v teploučku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.05 21:26

Ahoj Zebřičky!
Tak jsem teď slaměná vdova. Manžel je na plánované operaci v nemocnici a zítra mu to budou dělat. je mi bez něj moc smutno. Jsme na sobě moc závislí. Už jsem dneska tolikrát brečela.
Víkend byl skvělý. Byli jsme u kamarádů a u mé babičky a moc jsme si to užili. Takových 52 víkendů do roka a nic mi nechybí.
LOSTRIS, gratuluju k řidičáku a ještě přeju milion kilometrů v pohodě a bez nehod.
CAPRI, obrovská gratulace k nejlepší zprávě. Tentokrát to bude v pohodě.
TINO, malá oprava na nástěnku. O IVF či IUI zatím můžeme jenom uvažovat. 14.2 jdu na laparoskopii. A dál se uvidí. Díky.
Mějte se jenom hezky.
Rafuska

Katia
Stálice 88 příspěvků 24.01.05 21:30

Holky má některá z vás zkušenosti z centra v Olomouci? Do OL půjdu poprvé…ufff, docela se těším, ale mám i strach co nového se tam dozvím…

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.01.05 06:55

Ahojda Zebřule! :-)

Hezky se nám tu rozjíždí zebrománie :-D

Báro - chichi, koukám, že začínáš přeměňovat byteček na zebřičkový :-) Jo a proč nechceš trojčata?… :-D

Lotrando - já se přiznávám, že vyšívání taky není moje silná stránka, takže pokud si mě přidáš na seznam obdarovaných, tak budu šťastná jako blecha :-D (už začínám vymýšlet, z čeho bych mohla vyrobit zebřičky já…

Tino - téééda, ty seš šikulka, takhle dobře vést nástěnku, přiznávám, že je nás tu tolik, že občas ztrácim přehled :-) Jo a ke mně si můžeš připsat návštěvu centra na 1.2., jdu s doktorem na pokec co a jak :-)

Olivio - tak ať je ti už dobře!!!

Wilmo - máš to hezky akční s hlídáním OVU :-D Tak ať to vyjde!!!

Capri - to je ta nejkráááásnější zprávička, jakou jsi mohla napsat!!! Moc moc držim palečky, aby bylo vše OK! Je skvělé, že se to nakonec povedlo. Musíš nám ještě vylíčit, jak jsi to oznamovala příteli… a ví to už rodina? :-)

Katio - brrr, práce jedna ošklivá, ani nám tě za námi pořádně nepustí, no fuj! Tak to dobře zmákni, ať tu s námi můžeš být! :-)
Hahahaha, s tím datumem můžu jen napsat „vítej do klubu“… :-DDD
Olomouc neznám, ale „neboj vlka nic“, slyšela jsem na ně jen samou chválu! :-)

ADKO007 - jůůůů, tak ať se tam hezky ty dva mrňousci zavrtávají, je mi to jasné, stačil by i jeden, ale každopádně, držim palce!!

Bosorka - to jsou supr hezká jména :-)

Rysavko - Jíťo, fuuuj, střevní potíže, to nenávidím… Bohužel, jednou za čas, si to „užije“ snad každý… Tak ať to máš už za sebou a doufám, že sis užila kino bez odbíhání :-)

Vendy - tak ať to tentokrát s kamarádkou dopadne jinak!!! Já mám dobré kamarádky, stále se s nimi stýkám a je to super, ale je pravda, že co mají prcky (z těch opravdu dobrých už snad všechny), tak prostě nemají čas…

Maru - koukám, že už si holkám práskla oficiální termín :-) A s těma procedurama máme asi úúúplně stejný pocity, jestli nebudem naladěni na stejnou vlnu :-D

Marko - tak já se hlásím, že přijdu na návštěvu, chichi - neboj, jenom na vaše stránky :-)

Rafusko - hezky sis užila víkend, doufám, že ti to „dobilo baterky“ a držim ti palce, aby byla v únoru ta laparka úspěšná!

Holky, ani jsem se vám nepochlubila, že jsem o víkendu zvelebovala byteček. Poprvé jsem šila na šicím stroji a hlásím, že výsledek je obstojný = ubrus na velkém oválném stole v kuchyni a další v obýváku na malém stolku… Dále hlásím, že prsty mám všechny, dokonce samostatně nesešité!! :-D
Tak a jdu makat.
Hezký den!!
Kaitlin

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.01.05 07:12

ahojky,

Capri, teeeeedaaaaaaa, takhle nás napínat a dlouho se tu neukázat. Máš štěstí, že jsi přišla a rovnou se suprovou zprávou. Moc ti gratulujuuu a přeju bezproblémové těhotenství a to nejkrásnější miminko :D.
Koukej chodit častěji :-).

Marko, Casiopeu si pamatuju, ale také nevím kde je s ní konec. Jednou jsem ji zahlídla v nějaké diskuzi o tom, že si myslí že je těhotná, ale nevím, jak to dopadlo. Také se dlouho snažili o miminko.

Adko, tak to jsi mě pobavila, já a vyšívat :-). Možná, že bych jakýsi tvar třeba zvládla, ale nejspíš by z toho vyšel neidentifikovatelný patvar :-). Byla by to moje premiera. Od Lotrandy to bude určitě zebra zebrovitá.

Lotrando, jelikož sem poleno, tak se také hlásím o zebřičku :-).

Maru, tak pod slatinným tamponem si také nedokážu představit nějakou báječnou proceduru. Snad to nebude nic hrozného :-).

Kaitlin, to jsi šikulka ušít ubrus, no vidíš a ty by jsi mohla nějaké zebry rovnou ušít a pěkně vycpat a měly bychom něco jako plyšáky, nejlépe z pruhované látky. To abys už nemusela přemyšlet, z čeho bys je vyrobila :D. Prosííím nebít :-)

zatím, letím pracovat,
Lostris

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.05 07:52

Kuk zebřičky, hlásí se nepřihlášená Maru :-D
Absťák je silnější než já,tak jsem poprosila kolegyni a na chviličku jí ob:,–(ila počítač :-D

Koukám,že zebrománie se rozjela jako šílená a tak mě napadlo Lostrando aby si na to vyšívání nebyla sama,t ak se hlásím s pomocí, spočítej zájemkyně a polovinu přenechej, já budu mít času a v lázních naučím vyšívat i Kaitlin :-D když už se dala do šití, tak to vyšívání zvládne levou zadní :-D

Casiopeu si taky pamatuju, ale matně si vybavuju zhruba to co Lostris.

Lostris nápad s plyšákama je super,t ak mě napadá,ž e z těch lázní uděláme spíš takový vyráběcí tábor :-D

Kaitlin jsi šikulka, takhle se vrhnout do šití. To je dobře,ž e jsme stejné ?vlnové délky? :-D alespoň bude v lázních veseleji :-D

Rafusko manžílkovi držíme palečky ať operace dopadne dobře a pustí ho brzo domů. A neplakej, vzpomeň si na nás, manžílky neuvidíme měsíc. No slabá útěcha, já vím,ž e máš o něj strach,ale víš, že na vás myslíme??..

Marko díky za odkaz na rodinku, určitě mrknu.

Takšpion zase pádí pracovat, denska mě zase vyhánějí ven,t ak na to asi vezmu místo auta sáňky ahojky Maru

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.01.05 07:55

Hahaha, bít tě nebudu, ale dobře mě to pobavilo!
Víš jakou jsem měla radost z toho, že jsem zvládla rovný steh :-D? Na druhou stranu mě napadlo, že by možná šlo našít malé polštářky a protože mám na stroji i vyšívací stehy, tak tam tu zebru jenom vyšít jako siluetu… Viděla jsem takové fleesové polštářky s dětskými motivy a vypadalo to skvěle..
Jo a taky mám v povědomí, že jsem zahlédla Casiopeu jako těhulku, ale dál už nevim…
páčko Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.01.05 08:00

Jééé, zkus podat žádost o služební sáňky se třemi bílými koňmi a rolničkami.....
hmmm, to jsem se zasnila, ale zas by tě všude třeba rádi viděli! :-))

A já jsem člověk zručný, takže pokud budu mít dobrou učitelku, tak to vyšívání rozhodně zvládnu! Hmmmm, takže beru šicí stroj, Maru až se budeš nudit, skoukni, jestli je někde v dosahu lázní velkoobchod s látkama… :-DDD

Pěkný den, hlavně bez nehod!!!
Kaitlin

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 25.01.05 09:05

Ahoj zebřičky,
včera jsem se málem pomátla z práce, domů jsem dorazila v sedm večer unavená jako blázen. po sprše jsem si sedla do obýváku a během 10 minut jsem byla tuhá jako špalek. Takže když mě manža o půl dvanácté budila se slovy: vstávej deme si lehnout :-), tak jsem ho fakt nechápala.

Jinak co se týká zeber čekám na ni každým dnem měla by doklusat tento týden, takže jakm,ile ji budu mít okamžitě posílám e-mailem předlohy a těm co si napsali ´vyšiji.

Maru: Jasně že se podělím zatím jsou to 4 zebry na vyšívání. Takže pak se domluvíme komu každá budeme vyšívat.

Jinak doma manža začíná stresovat kvůli horám, já mám totiž na všechno čas jsem schopná se sbalit za hodinu on na přípravu musí mít čas :-), Takže mi nezbývá nic jiného než si začít něco chystat. Včera jsem mu řekla že doufám že tam budou mít v hotelu net. Nechápavě se na mě podíval a řekl že jsem závislák proužkovanej :-)

Jejda jsem ukecaná a práce se hromadí.
Tak zatím čusík ještě se ozvu
Lotranda

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 25.01.05 09:56

Ja bych prosila tu predlohu, pac se snazim neco myklikovat bavlnkou, tak to bude zas neco noveho a SUPR!!
 Diky

Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 25.01.05 10:26

Ahoj zebřičky,
dneska jsem už musela vylést z pelechu, protože se na ten binec co je tady už nemůžu koukat! Ale po obídky si asi půjdu schrupnout, jsem pořád nějak utahaná, ale to může být i z toho těhulkovství, co myslíte?

Kaitlin teda klobouk dolů, já kdybch měla zasednou k šicímu stroji, tak bych si nejdříve zařídila nastartovanou sanitku pod okny a prázdnou úrazovou ambulanci v nemocnici - mám tam známé :-)))) Též jsem se zasnila a přdstavila jsem si Maru, jak se proplétá dopravou jako Ivánek s Nastěnkou....... a pak jsem si představila sebe, ovšem s těmi čuníky - jsem holky z vesnice, takže by se pak šouply do chlívka a byla by zabíjačka :-))))

Lotrando kdy a kam vyrážíte? My jedem koncem února do Maxova, bude tam i sestřina rodina. Kluci budou Matese učit lyžovat a my budeme chodit na procházky zimní krajinou - musím si pořídit nějaké neklouzavé boty.

Maru, Kaitlin o těch slatinných tamponech jsem něco viděla v televizi a ty pacientky říkaly, že je to prý moc příjemné, někdy až moc...... prý jak to uvolnuje to teplo. Ještě si tam budete takhle užívat :-)))))

Bosorka

Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 25.01.05 10:40

Bosorka: Jedem tuto sobotu do Tater - Štrbské Pleso a budeme tam týden

adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 25.01.05 10:44

Ahoj zebrusky,
tak jsem to nevydrzela a aspon na chvilicku jdu nakouknout. Jste zlate, dekuju za drzeni palecku :-) dvojcatka bych brala vsema deseti, ale kdyz by bylo jen jedno, asi bych ho reklamovat nesla… :-))) jen aby tam bylo, obcas na me sedne takovy ten pocit beznadeje, ze to zase nevyjde…

Maru a Kaitlin: lazne budou super a nebojte vsechno urcite pujde vydrzet zvlast, kdyz tam jdete s tim, aby se vase tela pripravila na mimi… Urcite to bude fajn. Kaitlin nevezmes si sebou sici stroj, kdyz ti to tak jde? :-)

Lotranda: dekuju ti, moc se na zebricku tesim.

Vendelina: taky vlastne zadnou kamaradku nemam. dost jsem jich poztracela, kdyz otehotnely a zbytek, kdyz sem se dvakrat stehovala (pokazde do jineho kraje) to se ty kontakty pretrhaji uplne. a tady zadnou kamaradku nemam a to jsem tu uz druhy rok :-(

holky zatim se loucim, mejte se fajn, jdu zase zalehnout. pa adka

ps. je u vas taky tolik snehu? tady je asi pul metru a ja na nej jen koukam z okna :-(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »