Snažilkovský deníček - Maru 4.díl

Snažení

Ahojky holčinky, dneska píšu deníček stručný a narychlo, tak to prosím omluvte Před chviličkou jsem se vrátila z víkendu na Šumavě a tak honem honem píšu, aby jste ho měly ráno připravený. Takže dneska se nerozpovídám o nějakém konkrétním tématu. Ale věřím, že Vy všichni se rozpovídáte hodně jako vždycky :DDD

Víkend jsme si krásně užili, na Šumavě bylo nádherné počasíčko a super klídeček, byl to úplný balzámek na pocuchané nervíky. A přiznávám, že jsme se tam s manžílkem krásně odreagovali. Trošku jsme i pojezdili na kole a přiznávám, že to moje váleníčko doma při IVF, kdy jsem skoro vůbec nic nedělala se opravdu projevilo. Vůbec jsem tomu nevěřila. Budu ze sebou muset něco udělat a zase pořádně potrénovat, abych se dostala do své obvyklé formy.

A musím se Vám pochlubit, že jsem si dneska pořádně pohladila krásné bříško. Kamarádka, která tam s námi byla je ve 30. týdnu a čeká úplně nečekaná dvojčátka :-))). Tak doufám, že mi to přinese hodně štěstíčka.

Tak já půjdu vybalovat všechny ty věcičky a honem půjdu zase manžílkovi sbalit tašku, protože mi zase jede na dva dny pryč. Ale co je na tom nejlepší , úterý se bude vracet přes Prahu domů. Tímto připomínám náš každoměsíční srazík:

SRAZ V PRAZE
BUDE SE KONAT PŘÍŠTÍ TÝDEN, V ÚTERÝ 4. 5. 2004 V NAŠÍ OBLÍBENÉ KOBLÍŽKÁRNĚ OD CCA 16TI HODIN :-) (A JAK NÁS ZNÁM TAK ALESPOŇ DO 19TI - TO PRO TY, CO DORAZÍ POZDĚJI :-))

a zároveň se hlásím, že bez problémů taky dorazím a už se na vás moc těším.

Kaitlin musím ti vyslovit pochvalu, protože poslední srazíky plánuješ pro mě opravdu výhodně :-). Manžílek je vždycky v Praze a může mě vzít domů autíčkem, což je moc pohodlné. Ale znáte mě, já bych přijela i vláčkem.

Nezlobte se na mě, že je dnešní deníček tak krátký, já se příště polepším a zase vymyslím nějaké téma.

Přeju všem nádherný týden plný sluníčka a dobrých zpráviček a opatrujte se ahojky Maru

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 06:29

Ahojda při pondělku! :-)

Doufám, že jste všechny nabraly síly na další snažení :-D

MARU - taky by nám prospělo někam vypadnout, budu muset něco vymyslet… a díky za pochvalu, právě jsem si všimla, že je zítra úplněk, tak se slezem jako řádné snaži-čarodějnice :-D

Já jsem měla krásný prodloužený víkendík. V pátek jsem byla v již zmiňované ZOO, no bylo to bezva, bylo náááádherně a já se sestřenkou pobíhala po ZOO (sezení v kanclu mi vážně nechybělo) a opisovala tabulky zvířátek a fotila je…
V sobotu jsem vyrazila s tetkou a jejím přítelem na kole, prý oni jezdí pořád, tak když já jedu poprvé, tak nějaký menší okruh, abych se rozjezdila… pch, příště teda musíme dát něco pořádného :-DDD - protože to bylo pořád, no když už jsme tady, tak bychom mohli… no a bylo z toho 67,5 km… (to neni překlep! :-D) jsem lehce přismahnutá sluníčkem a kupodivu bez problému chodim… :-D

Všem děkuji za milá slovíčka v minulém deníčku, holky, zahřeje to u srdíčka :-)

Přeju všem krásný, pohodový týden!
Kaitlin

Zuzava
Nováček 4 příspěvky 03.05.04 08:06

Maru, je to krásný deníček, a ježdění na kole se asi rozmohlo všude. My jsme si taky vyjeli, bylo to prima, až mě pak manžílek řekl, že jedu pomalu jako by mě bylo šedesát, a už bylo celý víkend co řešit:-) No, mě zas přišel on jak polykač kilometrů, já se ráda při jízdě kochám:-) S tou mou kondičkou má ale bohužel pravdu.
V neděli jsme jeli zas, ale už jen kousek, tak musím taky potrénovat (Kaitlin, já jen zírám, jsi fakt dobrá, já bych už nežila:-))

Krásný týden všem!!!

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 03.05.04 09:11

Ahojky holčiny,

náš víkend byl ryze odpočinkově pracovní. Zůstali jsme doma, protože v sobotu jsme byli pozvaní na oslavu kamarádových padesátin. Do postele jsem se dostala až někdy ve tři, takže podle toho taky vypadala neděle. Doháněla jsem spánkový deficit, aby nebyl Prťousek rozmrzelý.

Jinak v pátek jsme byli na UTZ 20. týdne a prošli jsme v pohodě, tak jsme měli s taťkou radost. To je asi naše největší novinka a já jenom doufám, že i nadále budou jen samé pozitivní zprávy. Teď mě trošku vyplašily chytré knihy, kde jsem se dočetla, že bych se měla obloukem vyhýbat light věcem s umělým sladidlem. Tak jsem se lekla, protože jsem si občas lehkou kolu apod dala. Tak doufám, že to nebude vadit, ale pro jistotu ji vyškrtnu z jídelníčku.

Tak jsem se s Vámi podělila o jednu starost (díky za vyslechnutí) a přeji vám všem krásný týden, ať uteče co nejrychleji.

Opatrujte se. Zdraví

Filipka

Evulefka
Stálice 54 příspěvků 03.05.04 10:40

Krásné květnové pondělí všem!

Maru - nevadí, že je deníček krátký, hlavně že JE!!! Už jsem se nemohla dočkat.

Tak vy všichni tak sportujete? Já jsem v sobotu sportovala s koštětem a hadrem v ruce, co vám budu povídat. Bydlet s 2 mužskými není žádná procházka růžovým :,-(em, aspoň co se pořádku týče. A tak v sobotu jsem vyleštila domeček, v neděli jsem naběhla na zahradu. Byla to fuška, ale ten výsledek! Teď si to strašně užívám,miluju jaro, je to pro mě nejkrásnější období! Horší je to u nás s tulením. Buď jsem strašně unavená já a než si manžel provede večerní očistu, já už mám půlnoc, anebo manžílek, jak lehne, tak v tu ránu je tuhý. No nevím, nevím, tak se ty děti asi nedělají :-) Ale nebudu se zbytečně stresovat, tak naběhneme v plné síle a kvantitě příště. (mám ještě 2 balení clomhexalu)
Ten zítřejší srazík vám trošičku závidím, budu na vás myslet a doufám, že hned poreferujete, ať jsme taky v obraze!

Mějte se moc hezky, snažilky ať jsou úspěšné ve svém snažení, těhulky ať opatrují svá bříška a ostatní ať se mají taky jenom nej. nej.!!!
Tak pa pa Evulefka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 11:29

Ahoj snažilenky, četla jsem teď po návratu deníček a i příspěvky z minulého a co jsem neviděla. Dobré zprávy od Lipky!

Lipko, moc gratuluji k úspěchu !!!! Pozdravuj človíčka buďte zdraví a v pohodě.

U mě je nového jen to, že jsem 5 dc doprovázené manželskou krizí, takže nemá cenu, abych to tu popisovala, ať to tu nezaneřádím blbou náladou, jistě si to umíte představit.

Mějte se všechny moc pěkně.
Kdybych na tom byla zítra líp, přišla bych také do koblížkárny, abych vás poznala. Je to Dunkin Donuts na Václ.nám? Jak bych vás poznala?

Pa

Sesi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 11:49

SESI - ano je to ta koblížkárna v prvním patře Koruny dole na Václaváku a myslím, že nebudeš mít problém nás najít, až uvidíš bříška holek… :-D
Pá Kaitlin

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 03.05.04 12:13

Ahoj Maru, snažilky, nakukovatelky a čtenářky,
tímto se přidávám do cyklistického týmu, radši bych se přidala do snažilkovského, ale to ještě prý počká. V sobotu jsem vytáhla dvoukolého bleska a vystřihli jsme s přítelem 55km po českých luzích a hájích. Nohy to přežily, ale zadek au au au, od toho sedla, jak kdyby mě někdo celou cestu mlátil holí. Jakmile jsme dojeli (ale na vteřinu přesně) začal takový slejvák, že bysme byli v minutě na kost mokrý, takže načasování super, závěrečný finiš se vyplatil :--)))

Maru - deníček není o délce, ale o zodpovědné osobě, která bude mít každou neděli elán ho založit a vést, takže super, že tu je.

Kaitlin- dodatečně gratuluju k pokrokům směr mimís a přeju úspěšné stimulování, už jsem to v minulém deníčku nestihla asi jako tisíc dalších komentářů.

Taky jsem nestihla vypsat se k tématu „kdy to u nás začalo“ , no u nás to začalo zatím jen v mé hlavince, chováním dvou „půjčených“ miminek, čtením emimina a následně závislostí, v součtu s věkem a s tím, že příroda dělá své už bych prostě ten uzlíček štěstí mooc chtěla. No ale na to vždycky od přítele slyším, že přece " miminka se mohou narodit až po svatbě" :--))))) ,ale tahle výmluva už mu dlouho fungovat nebude a pak přesně to, o čem je přesvědčeno asi 90% našich miláčků - jednou hup a je to - „stačí jedna kapka, bude z tebe matka“ , jak jsme v pubertě slýchávali :--)). Takže to chce na něj ještě trošku času, přece jen, třicítka za rohem, to není na chlapa ještě žádnej věk!!!

Holky mějte se v novém týdnu všechny fajn a rozjeďte ten měsíc lásky naplno, ať je v únoru co sklízet :--)))
Ahoj
Claudie

Slunnicko
Povídálka 44 příspěvků 03.05.04 14:46

Ahoj holky,

stále nakukuju, stále čtu a všechno sleduju! Cyklistika ani jiný sport s rozpáraným pupkem moc nehrozí, takže já teď hraju tak akorát mou nejoblíbenější hru na ležící-spící, ale já to doženu, jen co se z toho aspoň trochu vzpamatuju. Teď se maximálně nechám dovézt k doktorce a padám vysílením :-)
No a proč se vám sem cpu dneska???
Chci popřát Claudii VŠECHNO NEJLEPŠÍ k dnešním narozeninám!!! Ať se toho mimíska konečně dočkáš, když už v Tvých úvahách přišla řada i na věk!! Tak a teď jsem to práskla, jsem úplně spokojená a jdu zase ležet ;-)
Holky, mějte se krásně, užívejte si jaro a všem přeju brzo vytoužené //.

Jana

VERDI
Povídálka 33 příspěvků 03.05.04 15:35

Ahojky sluníčka snaživý,
vidím že je to tu samý sportovec.
Já jsem o víkendu také sportovala, v pátek jsme byli jezdit na kolečkových bruslích a v sobotu na kole, byl to příjemně strávený sportovní víkend.

Maru - vidím že si utekla upálení, kterého ses bála, cha. Deníček je opět krásný.

Kaitlin - taky jsme chtěli do ZOO, ale hned jsme si to rozmysleli když jsme jeli kolem a tam nebylo ani kde zaparkovat.

Filipka - o tom umělém sladidle jsem taky někde četla, tak to radši opravdu vymaž s jídelníčku.

Evulefka - vidím, že s tím snažením je to skoro všude stejné, ještě když je naplánované.

Sesi - krize? velmi dobře znám, ale neboj zase vysvitne sluníčko

Claudie - všechno nejlepší!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!! Ani se nepochlubíš, samožřejmě přeji brzo dvě//.

Mějte se krásně snažilky, mě v neděli přistála mrcha rudá, takže nás čeká další snažení. Ve středu miřím k té bylinkářce tak uvidím.
 VERDI

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 16:22

ahojte holky,
můžu se přidat?Jsem taky snažilka,prozatím neúspěšná.Snažíme se čtvrtý měsíc,zjistili mi že neovuluji tak od dalšího cyklu začínám papkat Clostibegyt…máte některá zkušenost??Jinak je mi 24,jsem Gábina a bydlím v Ostravě.A moc na vás myslím,protože vím,že snažení není jednoduché a psychika nenaprogramova­telná.Mějte se a napište.Díky Gabka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 16:22

ahojte holky,
můžu se přidat?Jsem taky snažilka,prozatím neúspěšná.Snažíme se čtvrtý měsíc,zjistili mi že neovuluji tak od dalšího cyklu začínám papkat Clostibegyt…máte některá zkušenost??Jinak je mi 24,jsem Gábina a bydlím v Ostravě.A moc na vás myslím,protože vím,že snažení není jednoduché a psychika nenaprogramova­telná.Mějte se a napište.Díky Gabka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 18:10

Ahoj holčičky,
hlásím návrat „ztracené dcery“. Neměla jsem vůbec na emimino čas a dost mě to mrzí, ale teď už to bude zase lepší.

No ale mám jednu novinku, když to miminko si cestou k nám dává tak načas, tak jsem si zatím pořídila miminko čtyřnohé chlupaté a kamarádské. Zlatého retrievra Dennyho. Už se těším jak vyroste a jak bude úžasnej a kamarádskej společník pro to miminko, co si k nám tu cestu určitě jednou najde.

Kaitlin - díky za SMS. Zítra by mi to mělo vyjít, tak snad dorazím. Znáš mě. Takže zase - nic neslibuju ;-)
A samozřejmě moc a moc gratuluji Lipce.

Tak zatím se mějte krásně
vaše zatoulaná Marti (Norreen)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 18:11

Ahoj holčičky,
hlásím návrat „ztracené dcery“. Neměla jsem vůbec na emimino čas a dost mě to mrzí, ale teď už to bude zase lepší.

No ale mám jednu novinku, když to miminko si cestou k nám dává tak načas, tak jsem si zatím pořídila miminko čtyřnohé chlupaté a kamarádské. Zlatého retrievra Dennyho. Už se těším jak vyroste a jak bude úžasnej a kamarádskej společník pro to miminko, co si k nám tu cestu určitě jednou najde.

Kaitlin - díky za SMS. Zítra by mi to mělo vyjít, tak snad dorazím. Znáš mě. Takže zase - nic neslibuju ;-)
A samozřejmě moc a moc gratuluji Lipce.

Tak zatím se mějte krásně
vaše zatoulaná Marti (Norreen)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.04 22:37

Ahoj holky,
už nějaký ten pátek pravidelně okukuji Váš deníček a ráda bych se k Vám s dovolením také přidala. Jmenuju se Míša a jsem z Chomutova, je mi 25 let. O „nové“ miminko se snažíme vehementně 4. měsíc. Píšu „nové“ proto, protože jsem před devíti měsíci předčasně porodila a nedopadlo to vůbec dobře… Takže teď se z vypětím všech sil snažím začít úplně znovu.
Chtěla jsem Vám velmi poděkovat, protože jste to byli právě Vy, které jste mi dodávali odvahu v těch pro mě dost nelehkých chvílích, kdy jsem směla nahlédnout do osudů holek, které mají podobné problémy a opravdu mi to moc pomohlo.
Všem bych Vám moc přála, aby tato nelehká cesta byla co možná nejkratší a co nejméně trnitá.

K otázce z minulého deníčku: U mně začaly biolog. hodiny ťukat až tak ve druhém měsíci minulého těhotenství, jelikož jsme mimi neplánovali, tj. ve 24 letech. U mého manžela k tomu došlo až tehdy, kdy jsme o našeho synáčka přišli… předtím zřejmě nebyl až tak připraven, jak jsem si namlouvala. Teď je nám oboum 25 let a mimi si z celého srdce přejeme… a velmi doufáme… něco podstatného v životě nám najednou velmi chybí.

Tak to by pro dnešek asi stačilo :o). Mějte se holky, nakukuju pravidelně, zase se Vám ozvu.

Míša

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 04.05.04 00:12

Ahoj holky,

přeju hezký týden. Zatím se nehodlám nikam stěhovat(jedině kdyby se Montička rozhodla psát deníček, tak budu přispívat i tam), tak tu budu strašit :o)) No, nejsem jediná, které se od vás nechce, že jo, holky těhulky :o))))

Vítám tady nové přispěvovatelky a přeju ať se moc dlouho nezdrží, i když je tu moc fajn :O))

Dnes bylo krásně, naši měli volno, tak jsme za nimi jeli s Maruškou na chalupu a skvěle si užili.

srazík - asi nedorazím, je mi to moc líto, kamarádky holčička má oslavu a tam s Maruškou nesmíme chybět, tak se na vás těším příště

Zatím čau
Lipka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.05.04 07:13

Ahojda holky!!!

FILIPKA - to je skvělé, že je všechno OK! Pozitivní zprávičky se vždycky hodí :-)

CLAUDIA - to mi povídej o sedle z kola, v sobotu večer jsme si šli sednout se známými k ohni a já dopředu křičela, že chci na tu dřevěnou lavici nejměkčí polštářek co doma najdou :-D

GABKA - vítej mezi náma a zároveň vítej do „klubu clomhexalek“ (clostylbegyt je to samé…). Já mám zkušenost z podzimu, jednoznačně mi bylo zle jak fyzicky tak po psychické stránce, ale pro mimčo jsme ochotné přece přežít vše, ne? :-)

MÍŠA - ahojda! Je mi moc líto, že sis musela něčím takovým projít a přeju ti, aby už teď bylo všechno bez problémů. (jentak mimochodem, jsme stejně staré :-))

Holky, zapoměla jsem vám říct hezkou novinku od bráchy. Už jsem se zmiňovala, že v březnu podstoupili IVF, zavedli jim dvě embrijka a uchytilo se jedno. Jenže švagrová byla v pátek na ultrazvuku a tam zjistili, že toto jedno embrijko se „rozdvojilo“ a čeká jednovaječná dvojčata :-D Hezký, že jo? :-) Taky už jsem viděla fotečku z ultrazvuku neteří či synovců :-DDD Doufám, že to dobře dopadne, už začíná 10. tt …

Těšim se na dnešní srazík!!!
Kaitlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 08:57

Ahoj snažilenky,
dneska jsem si přivstala, abych mohla bez problémů vypadnout z práce a stihnout dojet na srazík a už te´tu usínám u počítače :-D No snad to překonám, už se na vás moc moc těším.

Kaitlin teda ty jsi cyklista, taky jsme jezdili takové trasy, ale co přibyli dětičky tak jsme to zkrátili, aby nám na těch cyklosedačkách úplně neztuhli :-D A zadeček to moc dobře znám jak dokáže bolet, chce to pořádně pohodlné sedlo.
Teda Šári to jsou zprávičky od bráchy - zrvona o víkendu jsme se s kamarádkou bavily o tom jestli můžou při IVF být i jednovaječná dvojčátka. To jes uper, přeju jim moc a moc štěstíčka a ať to všechno dobře dopadne. Teda to bude na světě dvojčátek :-DDD

Zuzavo taky máme kamaráda „polykače kilometrů“ a musím přiznat, že už s ním moc nikdo jezdit neche. Radši si pořádně porhlížíme přírodu, tak tě příštěvezmem s sebou :-)

Filipko koukám, že prťouska zvykáš na noční život :-D. Ještě že jste to měli kdy dospinkat. Jsem ráda, že je všechnov pořádku a optarujte se.

Evufelko teda takový jarní úklid je taky super, krásně uklizený byteček a pořádek na zahradě mi taky vždycky zveden náladičku. A z toho nevydařeného tuleníčka si nedělej starosti, u nás je to taky tak, střídáme se v tom kdo usne dřív a kdo čeká tuleníčko:-) Neboj bude lépe.

Seso určitě na srazík doraž, rádi tě poznáme :-) Přeju aby manželksá krizička rychle přešla a zase u vás svítíilo sluníčko.

Claudie přeju ať se brzo zařadíš mezi opravdové snažilenky a uvidíš, že vytoužené miminko na sebe nenechá dlouho čekat.
Připojuju se ke gratulantům a přeju hodně štěstíčka, zdravíčka a mimíska do bříška :-)

Sluníčko přeju ať bříško přestane bolet a jsi zase fit. Zatím pěkně spinkej a odpočívej ať máš hodně síly do snaženíčka.

Vedri hlásím se do klubu, rudá mrhca přistála u nás včera, takže zas nic......Ale nevzdáváme se a bojujeme dál :-)

Gabko vítám tě mezi námi a rádi tě uvidíme častěi a těšíme se až tě lépe poznáme. Přeju hdoně štěstíčka do snaženíčka.

Marti už jsem si říkala kde jsi se nám zatoulala. Přijď mezi nás častěji a přeju hodně štěstíčka a radosti s pejsánkem a vítám tě mezi námi chovateli hafanů.

Míšo taky tě u nás vítám a moc mě mrzí, že jsi si musela projít takovou smutnou zkušeností. Přeju ať se štěstíčko unaví a sedne i na vás.

Lipko budeme rádi, když tu mezi námi zatím zůstaneš :-) krásně se čte jak se máte s miminečkama dobře a dodává to energii nám ostatním.

Nějak se mi dneska nejde přihlásit, tak budu za anonymáka :-D
Přehlédla jsem minulý týden kolik nás na tom srazíku vlastně bude, ale nevadí nechám se překvapit :-) Těším se ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 10:25

Ahoj holky,
Moc vás po ?ránu? zdravím a zároveň se na čas loučím, moje situace se stala už neúnosnou jak pro mě, tak pro mého manžela a sice jsem tu s vámi moc ráda, staly jste se součástí mého každodenního života, ale zároveň jsem tak celou dobu myšlenkami upnutá na téma (ne) plodnost apod. a nemůžu se odtrhnout a myslet tak na něco jiného. Včera jsem znovu přišla domů s pocitem, že už nemůžu dál a už cítím, jak s tím každého otravuji, zase jsem probrečela celý večer a půl noci, takže vypadám dnes jako králík. Často používáme slov, že máme depku apod., ale cítíme se ?jen? vyčerpaně nebo smutně, ale já teď nějak cítím, že mám opravdu depresi jako takovou, jako nemoc. Všechno se mi začalo rozpadat pod rukama, představy o rodině a teď už k tomu i manželství. Chápu, že to rozhodně není pro manžela jednoduché snášet ty mé emocionální výpady, ale na druhou stranu pořád čekám, že mě nějak pochopí a podrží, ale včera večer mi řekl, že už nemůže, že už neví co má dělat, nechápe můj pláč a neumí mi pomoct, že tím nic nevyřeším . To vím samozřejmě také, ale nemůžu to samovolně zastavit, takže zítra k tomu psychologovi půjdu a budu muset požádat o radu odborníka, snad se mi podaří ještě něco zachránit a když to jen trochu půjde, vezmu si dovolenou a budu se snažit dát nějak dohromady. Mám pocit, že už jsem více než na dně, takže je nejvyšší čas se nějak zvednout. Doufám, že se mi podaří náš nyní velice potrhaný vztah nějak upravit a zachránit tak naše manželství. Pořád mám svého manžela moc ráda a myslím, že i on mě, ale zároveň jsme velmi odlišné povahy a některé věci vnímáme každý zcela jinak.

Všem samozřejmě přeji to nejlepší a abyste se žádná nedostala do takovéto situace.

Asi chápete, že není správná doba, abych dnes dorazila na srazík, vůbec se necítím na to, abych šla někam mezi lidi, ale neznamená to pro vždycky, určitě vás ráda poznám. Asi bych také momentálně nerozdýchala vidět další těhulky, ale holky, já vám to strašně moc přeji, to ne že ne, jen to srdíčko moc bolí. Tak někdy příště ahoj,
Vaše Sesi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 10:46

Ahoj, Sesi!
Nakukuju sem po delší době a tvůj příspěvek mi úplně vehnal slzy do očí. Je mi moc líto, co prožíváš ty i tvůj manžel. Držte se a nedejte se. A když bude nejhůř, nebo spíš ještě dřív, než bude nejhůř, neváhejte se obrátit na odborníky, třeba na http://www.isz.cz/ratolest Vaše manželství za to určitě stojí.
Držím vám palečky.
Nepřihlášená Petulka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.05.04 12:20

Ahoj Sesi,

po pravdě, mě velmi zasáhlo tvé vyznání z toho, co právě prožíváš. Je mi líto, že si tím musíš projít, zdá se, že opravdu bude lepší najít odbornou pomoc. Moc ti držim palečky, aby se to co možná nejrychleji všechno urovnalo a věřím, že na nás nezanevřeš a zase za námi zavítáš nebo se přijdeš osobně seznámit, ono není nad to popovídat si s někým přímo z očí do očí a dopředu tě mohu ujistit, že snažilky jsou chápavé a rády nabídnou přátelskou podporu.
Kaitlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 12:25

Sesi,
je mi to moc líto. Pevně doufám, že Ti ta dovolená pomůže,ž e pomůže psycholog nebo tě nějak pozitivně nasměruje a že se přestaneš trápit. Myslím, že kdykoliv se sem budeš chtít vrátit, nakouknout, slyšet slova podpory nebo nás poprosit o laickou pomoc či radu, tak Ti budou deníčky vždy otevřeny a to je na emiminu moc fajn.
Přeju Ti co nejvíce optimismu a statečnosti a můj tip je „co takhle to štěňátko??“ . Četla jsi, co psala Noreen? mě to přijde docela dobré vyplnění času, myšlenek i prostoru k tomu, aby člověk přemýšlel chvíli o něčem jiném a přesto příjemném.
Drž se!
Zdraví Tě Claudie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 12:49

Ahoj Sesi, moc mě mrzí, jak se trápíš a myslím, že vyhledat odbornou pomoc není na škodu nikdy. Připojuju se ke Claudii a ke štěňátku, ale asi to každý cítí jinak. Musím přiznat, že jsme si s manžílkem prošli tak nějak podobnou krizí, měla jsem pocit, že se naše manželství pomalu rozpadá, ale nějak (ani sama nevím jak) se nám to snad podařilo ustát a musím přiznat, že ten neúspěšný pokus IVF nás hrozně moc sblížil a semknul. Takže musím říct, že všechno zlé je pro něco dobré a milá Sesi myslím, že nakonec Vás tyhle problémky taky sblíží, uvidíš. Přeju hodně štěstíčka a lsuníčka do dušičky. Maru

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 04.05.04 12:55

No to je ale překvápko:).
Moc hezká zpráva.
Kočulka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 12:56

Všem moc děkuji za podporu, moc si toho vážím, určitě na vás nezanevřu, to ne, až na tom bude lépe, tak se vrátím. Teď „vyhazuji“ i teploměr, je to stejně k ničemu díky naší manželské krizi.

Nápad se štěňátkem je Claudie jistě bezva, ale asi ne pro mě, já se psů bojím, před dvěmi lety mě jeden pokousal a teď z nich mám pomalu fobii. I když zlatý retrívr je jeden z mála, kteří se mi i líbí a možná bych u něj ovládla i strach. Uvidím, třeba časem …
To jsem prostě já - magnet na katastrofy, pohromy a neštěstí, už si toho všimlo i pár ostatních lidí.
Možná mě rovnou pošlou do nějaké psychiatrické léčebny, bránit se asi nebudu, tak kazajku mi snad nedají.

Mějte se moc hezky a nezlobte se, že jsem vám to tu dnes tak nějak zaneřádila pesimismem.

Sesi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 13:00

Sesi,

je mi moc líto toho, co právě prožíváš a doufám, že ti bude brzy líp. K psychologovi rozhodně zajdi, určitě ti to pomůže. Sama jsem měla před lety nějaké psychologické problémy (jiného rázu)a moc mi to pomohlo, i když jsem dlouho o návštěvě nechtěla slyšet. Pak stačilo pár návštěv a já jsem pochopila, že nejsem blázen, že takové problémy má spousta lidí a pak už jsem se s tím sama vypořádala. Někdy holt nestačí pomoc jenom rodiny, i když se moc snaží, ale je potřeba odborník.

Tak ti moc držím palce, ať jseš zase v pohodě.
Lipka (omlouvám se, nepřihlášená)

Adelinka
Stálice 83 příspěvků 04.05.04 13:06

Ahoj Sesi,
je mi opravdu moc líto jak se cítíš. Věřím ti, že se ti vše zdá být beznadějné. Myslím si, že ti rozumím i když to, jak se cítíme víme nejlépe samy. Každá z nás, která tady píše a svěřuje se nikdy dokonale nepopíše své city a pocity. Každá z nás má v srdíčku tu svou bolístku. Sesi, z celého srdce ti přeji jen to nejlepší a ať tohle zlé období co nejrychleji přejde a ve tvém životě zase vyjde sluníčko. Myslím, že můžu mluvit za všechny když napíšu, že se těšíme až budeš zpátky. Přeji hodně síly.
 Andrea

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 13:07

Ahoj Sesi,

vcera sme si spolu chvilu pisali na rodinke…
AKo tak premyslam, nebolo by lepsie,keby ste tam zasli aj s manzelom spolu? Mozno by vam to pomohlo viacej.....Alebo chod k psychologovi ty najprv sama, a potom manzela pomaly pripravuj na navstevu psychologa tiez…Mozno by sa aj on rad porozpraval o vasom probleme s nejakym odbornikom,urcite ma na vas problem iny nahlad…
Moc ti drzim pasticky a zelam ti len vsetk o naj
 Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 13:23

Petulko, moc děkuji za radu na stránky isz, vůbec jsem je neznala i když jsem minulý týden pátrala kam se obrátit a našla jen „všeobecné“ psychology a psychiatry. Ihned jsem stránku prošla a zavolala do poradny a vezmou mě ještě dnes, což jsem ráda, čím dřív tím líp.¨
 Sesi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 13:23

Petulko, moc děkuji za radu na stránky isz, vůbec jsem je neznala i když jsem minulý týden pátrala kam se obrátit a našla jen „všeobecné“ psychology a psychiatry. Ihned jsem stránku prošla a zavolala do poradny a vezmou mě ještě dnes, což jsem ráda, čím dřív tím líp.¨
 Sesi

Adelinka
Stálice 83 příspěvků 04.05.04 13:29

Ahojky holky,
před chvílí jsem dočetla příspěvek od Sesi a musím, říct, že jí budu moc a moc držet pěsti ať se její situace zlepší. Věřím, že jí opravdu není nejlépe. Asi to známe všechny když už je toho na nás moc a občas to už nezvládáme. Vím o čem mluví. Opravdu jí i vám všem přeji jen a jen dobré zprávy, naději a spoustu síly.

Je mi líto, že se s vámi asi nikdy osobně nesetkám. Snad jen kdyby byl srazík někdy na Severní Moravě:-), ale to by se asi nelíbilo vám, že? No nevadí. Tak zůstaneme u písemné formy.

Napíšu vám drobnosti ze soukromí. Jak už jsem psala tento měsíc jsme se začali snažit o jak napsala Míša „nové“ miminko. Sice jsem plná očekávání, ale asi to nebyly ty pravé plodné dny. Sice si teplotu neměřím a zatím ani nic podobného, ale díky nachlazení a přítelovým služebkám bylo tuleníčko jen 10. a 17. den a to asi nepaří mezi plodné dny, co?!

Míšo: přeji ti ať „nové“ miminko přijde co nejrychleji a vše dobře dopadne.

Všechny ostatní snažilky, těhulky a maminky se mějte moc hezky.
papa A.
P.S. Užijte si srazík:-))

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 04.05.04 13:36

Milá Sesinko,
všechno se zpraví, když budeš chtít. No a ty chceš, to je nejdůležitější!! Mužský nedokáže pochopit, co prožíváme, tak zkus pochopit trošku ty jeho. Věřím, že je jenom nešťastný, protože ti neumí pomoct.
Zkus myslet víc na sebe, svého manžílka a váš vztah a podívat se na to trochu jinýma očima. Třeba se ti hodně uleví, protože zjistíš, že tvůj manžel tě má moc rád a chce ti pomoct, ale neví jak.
Je mi to moc líto a moc na tebe myslím, psycholog ti určitě pomůže.
Takže vzhůru do boje!!!
Palečky drží a bolístku fouká
Kočulka

terezicka
Stálice 83 příspěvků 04.05.04 13:39

Ahojky Sesi…
Chtela jsem ti jen že držím moc palečky…snad se vše v dobré obrátí…s psycho­logem to snad bude lepší,jen doufám že to bude nějaký dobrý doktor…(znám spoustu případů kdy byli naprosto nechápaví a i zlí)Ale neni na škodu to vyzkoušet…připojuji se k myšlence,že byste tam měli jít oba…

Moc s tebou cítím a napadá mě snad jediná věc,že jestli to zvládnete(a že URČITĚ JO)budete k sobě zase o kus blíže:-),o kus více si porozumíte…moc na tebe myslím…!!!

Hodně štěstí Terezička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.04 14:56

Ahoj holky,
teď jsem na chvilku nakukla ať vím, co je u nás nového.

SESI - je mi to moc líto, dobře vím, jak je člověku, když má bolavou dušičku … Myslím, že jsi to vzala správným koncem a určitě se všechno vyřeší. Nic a nikdo není ideální a pokud ses rozhodla bojovat, určitě zvítězíš!!! Přeji ti hodně štěstíčka a ať se co nejdříve k nám zase zapojíš!!! Moc na tebe myslím.

Míša a Gabka - jupí, další snažilky! Tak ať obě brzy zahlásíte dvě //!!!

Adelinko ty jsi ze Sev. Moravy? Já jsem bydlela v OV, teď jsme se přestěhovali kousek od Frýdku-Místku!

Užijte si holčinky dnešní srazík a dejte si koblížek za nás, co bohužel nedorazí.

Mějte se krásně a pa pa nepřihlášená Evulefka.

Adelinka
Stálice 83 příspěvků 04.05.04 15:10

Ahoj Evulefko,
já jsem taky z Ostravy. A kde teď bydlíte? Asi si budeme muset udělat nějaký soukromý srazík pro mimopražské:-))
Tak papa a měj se hezky.
 A.

VERDI
Povídálka 33 příspěvků 04.05.04 15:21

Ahojky sluníčka,
nejprve bych chtěla podpořit Sesi, asi si nikdo z nás nedovede představit co prožívá. Já jí přeji aby to všechno zvládla.Je mi jí hodně líto. Ale to že už sama vyhledává lékařskou pomoc je první krok a já jí věřím, že dokáže všechno zachránit. Opravdu jí to ze srdce moc přeji.

Sesi - moc se drž, budu na tebe myslet.Přeji aby se to všechno u tebe v srdíčku dalo do pořádku.

.............­.............­.....

Míša - vítám tě mezi námi, je mi líto co jsi prožila.Přeji aby jsi rychle šupajdila k těhulkám.

Gabka - také tě mezi nás vítám´a samožřejmě přeji to co Míši.

Kaitlin - teda dvojčátka, kolem tebe se to míhá samým miminkem, uvidíš že příště se zaklube do tebe a to bude teprve radosti.

Maru - takže k tobě mrcha taky dorazila, já mám vždycky zkažený celý den.

Holki moc mě mrzí, že se s Vámi nesetkám osobně, ale mám to celkem daleko, takže hned zítra musíte napsat jaké to bylo. Všechny tam ode mě pozdravujte, snažilkám popřejte brzo mimísky a těhulkám za mě pohlaďte bříška. Měj te se tam krásně.
 VERDI

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 05.05.04 06:14

Ahoj holky!!

Tak hlásím, že srazík byl moc prima, bohužel se nás tentokrát sešlo dost málo - já, Maru, Petulka, Lucie s dcerou, takže doufám, že to příště napravíte a zase budeme v co největším počtu! :-D

Přeju krásný den, kolega dnes odpoledne slaví 60. narozeniny, tak jdu rychle něco dělat, abych mu odpoledne mohla pomoci s přípravou oslavy.
Pěkný den!
Kaitlin

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.05.04 08:02

Ahoj holky,
zdravim v novem tydnu (no u vas uz v pulce, to jen ja se sem dostala tento tyden poprve).

Sesi, preju hodne sily, at se vam podari vsechny problemy vyresit. A k doktorovi jdi, vzdyt na tom neni nic spatneho. Kdyz nas boli zub, taky jdeme k doktorovi a kdyz boli dusicka, tak proc taky nevyhledat odbornika. Doufam, ze vam pomuze a deprese budou pryc.

A moje novinky? Vcera jsem byla v Pronatalu, tak nam roste 8 folikulu (no nic moc, me ty vajecniky nijak extra nereaguji) a v patek jdu na odber. Tak prosim, prosim drzet palecky! Maru, jak jsi se citila po odberu? Ja bych si chtela nechat dat neschopenku az po pripadnem transferu. Doufam, ze zustanu doma v patek a pak je vikend a pak uz to snad bude dobry (samozrejme se budu setrit). Holky ja vam mam takovy strach! Ani ne z toho ze to nevyjde (ze se embrya neuchyti), s tim se nejak snazim smirit, vzdyt sance je jen 25%. Ale mam strach, ze ani nedojde k oplozeni a objevi se dalsi problem (treba imunitni reakce na spermie, spatna vajicka) a budou nutna dalsi vysetreni a cele to zacne znovu dokola. No uz se to brzo dozvim a nezbyva mi nez cekat a pevne verit.

Taky vitam nove snazilky a preju brzske oznamovani dvou carek (to preju vsem). A omlouvam se, ze jsem nedorazila na srazik, ale nahromadilo se mi toho moc, co chci jeste stihnout nez si budu doma hyckat mimisky, aby se dobre u:,–(ili.

Mejte se moc fajn a hezky zbytek tydne.
Bohunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 09:10

Ahoj Bohunko,
po odběru jsem se cítila celkem dobře. Ten den po narkoze je člověk takový trošku zpomalený,ale nebylo mi špatně. Trošilinku jsem špinila, ale to není nic divného po odběru, tak se nelekni.
Ty další dny jsem byla v pohodě, občas mě trošku bolelo bříško. Hlavně jsem se ale cítila hodně nafouklá, to od těch zvětšených vajčníků. Možná jsem byla o něco víc unavená, ale to jsem byla i při stimulaci. Hlavně pak záleží na tom jestli budete mít prodlouženou kultivaci a kdy vlastně půjdeš na trasnfer.
Když to shrnu tak pracovat v kanceláři by asi nebyl problém. Ale důležité je být v klidu, žádně stresíky a nervozita. To myslím, že je lepší se opravdu na práci radši vykašlat, i když chápu, že v některém případě je to těžké.
Bohunko moc moc ti držím palečky i u nohou :-DDD. Hlavně se ničeho neboj, nejhorší je na tom celém to čekání. Ostatní se dá v pohodě zlvádnout a co by jsme pro toho mrňouska nevydržely, že?
Uvidíš, že se na Vás usměje štěstíčko a těch 25 procent taky není tak málo :-)))
Tak ještě jednou hodně moc štěstíčka a pohodičky aurčitě dej o sobě vědět. TeD´mě napadá máš doma připojení???
 Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 09:12

Holčinky nezlobte se , že jsem pořád anonym, nějak se mi v práci nejde přihlásit :-(

Včerejší srazík byl super, holky těhulky mají krásná bříška a moc jim to slušelo.
Jinak jsme probraly všechno možné i nemožné, no vždyť to znáte :-))))
Po srazíku jsem si došla pro sypané čajíky, takže jsem si zase udělala zásobičkud o příštího srazíku :-))) a nechal tam nějakou tu korunku :-))

Přeju hezký den všem ahojky Maru

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 05.05.04 09:59

Ahojky holčinky!
To je dneska ale krásně! Úplná škoda sedět v práci:).
Proč jsou perníkoví muži nejlepší?
Jsou roztomilí, sladcí a když začnou být drzí, můžete jim ukousnout hlavu:).
Hezký den.
Kočulka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 13:04

Ahojky holky:-)))
Já vím asi si na mě moc pamatovat nebudete, protože skoro vůbec nepřispívám, ale opravdu deníček čtu každý den, hned jak příjdu do práce(trošku závislák). Takže vím o všech novinkách at jsou veselé či smutné.
Jednu z těch veselejších jsem se rozhodla napsat i Vám. Příští týden ve čtvrtek se budu vdávat a já jsem z toho už táááák strašně nervozní. Myslela jsem si, že hned po svatbě, bych šla na IVF, ale můj šéf mě opravdu mile překvapil, zaplatil nám svatební cestu někam k moři!!!!!! Tak jen budu doufat, že by se snad tam to mohlo povést a přijedem už ve třech.
Tak to jsou novinky ode mě a doufám, že se mi bude dařit nadále psát do deníčku. Krásný slunečný a pohodový den přeju.Iveta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 13:05

Nejde mi se připojit… v seznámku jsem jako Ivuna. Hojky!!!

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.05.04 14:44

Maru, diky za informace i za podporu. Taky si myslim, ze snad to po narkoze nebude tak zle, navic jsem uz jednu prodelala pri laparoskopii. Jinak ja ti ani zadne priznaky stimulace nemam (unava, nafoukle bricho), ale ja mam zase min folikulu. Nejvic mi po stimulaci rostou stehna. Poznam to na kalhotech, nektere me uz pekne skrti. Jinak prodlouzenou kultivaci mame dohodnutou, tak cekam, ze transfer bude tak ve stredu. A pak prijde na to cekani. Doma pripojeni mam, takze dam vedet jak jsem na tom. Mej se a diky.
Bohunka

VERDI
Povídálka 33 příspěvků 05.05.04 14:59

Ahojky holki,
tak mě dnes čeká to navštívení léčitelky, jsem zvědavá co mi poradí, zítra dám vědět.
Sestřenka u ní byla a do měsíce otěhotněla, tak uvidíme co to udělá semnou.

Kaitlin - doufám, že jste si za mě dali koblížek na srazíku. Jééjda oslava v práci to už jsem dlouho nezažila, my tady pořád jenom pracujem, nebo aspoň děláme že pracujem,ach jo.

Bohunka - právě jsem zaťala palečky i na nohou, budu na vás myslet a přát štěstí. Ničeho se neboj, musíme bojovat za ty naše mimísky.

Iveta - vítám tě mezi námi. Do toho manželského života ti přeji jen to nejlepší, ničeho se neboj a užij si pořádně ten den, vždyť je jenom tvůj a tvého nastávajícího, je to krásný den. Teda toho šéfa ti závidím, nám v práci nekoupí ani tužku natož tak svatební cestu, fakt zírám.

Mějte se krásně sluníčka.
VERDI

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 15:21

Ahojky Bohunko, no tak to je u každého opravdu jiný průběh. Mě narostlo hlavně bříško, byla jsem jak kdybych už těhotná byla a do kalhot jsem se nevešla vůbec, musela jsem nosit maminky, ještě, že má podobnou postavu.
Tak to je přesně jako u nás, odběr v pátek a po prodloužené kulativaci transfer ve středu. Už v sobotu nám řekli kolik se oplodnilo vajíček a rozhodli jsme kolik nám jich zavedou.
Budu na tebe moc moc myslet a budeme se těšit na zprávičky. pa Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 15:24

Ahoj Ivetko tak to je super, přístí týden na tebe budeme myslet, ať vykročíš do manželského života pravou nohou a přinese ti to jen a jen štěstíčko a hlavně to největší štěstíčko v podobě maličkatého uzlíčku v náručí. A třeba už pak ani IVF nebude potřeba a moříčko hezky zapůsobí a vrát se vás o jednoho, dva, tři...... více.
Hoděn štěstíčka ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 15:50
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 18:35

ahojky holky, v ktorom dennicku je teraz Monticka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.04 21:34

Ahoj holky,
všem vám děkuji za krásné uvítání a hřejivá slovíčka…
Sesinky je mi moc líto, vzhledem k mému předčasnému porodu sem si před časem prošla tím samým… tušila jsem že to nezvládnu a na manžela jsem toho naložila příliš, proto jsem také navštívila psychologa. Byl to mladý muž, asi ne moc velký odborník, ale se situací zda zvolit nedonošené a postižené miminko a přijít tím pádem o manžela, který postižené dítě nechtěl, mi poradit nedokázal… postupem času už vím, že mi ani pomoci nemohl… ale pomohlo mi alespoń se vypovídat. Dal mi kontakt na zkušenější psycholožku, ale toho už jsem nevyužila. Osud rozhodl za nás a náš maličký to nezvládl…
Jsou dny, třeby jako ten dnešní, co chodím po domě s krokodýlýma slzama a můj manžel se tváří bezradně a nedokáže pomoct… teda slovy, stačí objemout a už je lépe, vím že jsme na to dva :o).
Proto bych chtěla Sesince doporučit, aby to s manželem nevzdávala a dala mu ještě šanci… víš, když už jsem nevěděla kudy kam a byla úplně na dně, vždy mě zachránilo milovat se s manželem… jako by všechny problémy byly menší… Sex opravdu pomáhá, proto se svému muži nesnaž prosím vyhýbat, pořád Ti může dát pocit, že je tu jen a jen pro Tebe a že život nemá jen své stinné stránky.
Alespoň já tedy jsem svému manželovi vše špatné a ty krušné časy odpustila… a to je podle mně to co mi nejvíce pomohlo… odpustit a na to zlé se snažit zapomenout.

Promiňte ostatní snažilenky, že jsem se tak rozepsala, ale Sesin příběh mi mluvil z duše… a Vám všem ostatním velmi přeju, ať tuhle tíhu na dušičce nikdy nemusíte nést.

Míša

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 06.05.04 06:36

Ahojda holky!!!

Tak jsme to tu v práci včera pěkně oslavili (já mattonkou, protože se na ty moje hormónky bojím pít) a bylo to moc bezva :-D

VERDI - tady se taky moc neslaví, bylo na lidech vidět, že něco takového potřebovali, uvolnila se atmosféra :-)

BOHUNKA - 8 vajíček je dobrá zprávička! Držim ti palce, aby vše v pohodě proběhnlo a tys byla za 9 měsíců mamina! :-D

MARU - čajíky, mňam…

KOCULKA - haha, jsem taky pro ukousávání hlav! :-D

IVETA - jejda, svatba, to je vážně milá zpráva! Máš bezva šéfa, tak ať ta svatební cesta VYJDE a následky 50cm 3,5kg stojí za to! :-)

Holky nevím jestli jste to postřehly, ale dnes v noci (asi v půl druhé :-)) napsala Alice zprávičku, že jí praskla plodová voda. Tak to vypadá, že se dnes Kubík narodí :-)

Přeju hezký den!
Kaitlin

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »