Štěstíčka, 53.díl

Ostatní

Ahoj maminky a (brzy)batolátka!! Dneska je velká premiéra, píšu svůj první deníček a doufám, že se mi podaří a bude se vám aspoň trošku líbit. Jo jo, je to pokračování děníčků štěstíček okolo Ed? nevím, jestli jsem ho správně očíslovala, příště to bude třeba jinak? ?! Doufám, že se na mě nebudete zlobit, když budu zase psát o těch našich očekávaných prvních narozeninkách, protože to pro nás bude moc velký svátek :o) A taky jsem slibovala, že napíšu něco o mém porodu, takže to taky bude takové zavzpomínáníčko :o)

??? v pátek to byl přesně rok, co jsem se dozvěděla, že moje kamarádka porodila zdravou holčičku? měla termín den po mě, takže rodila o dva týdny dříve a měla to konečně za sebou!!! Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale byla jsem naštvaná, no vážně, chtěla jsem už taky držet ten můj malý uzlíček v náruči. Náš den ?D? byl stanoven na 30. září, ale i ten den se pořád se nic nedělo, žádné poslíčky, v klídečku jsem vyluxovala auto, a plánovala podruhé vygruntovat (jak mi poradil známý gynekolog). Prý hlavně umýt okna? Takže jsem si uklízela jeden, druhý, ?, šestý den jsem se už vážně naštvala a začla mýt i dveře, kachličky, pořád nahoru dolů, taky sem tam nějaký ten dřep a sedmý den?.
Ráno když jsem se probudila, cítila jsem nějaké ?píchání? (teďka už vím, že to byly první stahy) Měla jsem naplánováno, že pojedu k doktorce na monitor. Ta na monitoru žádné stahy nezaznamenala, i když jsem během té doby měla tři, to si bezpečně pamatuju. Řekla mi, že zítra mám jít do nemocnice na UTZ, že si mě tam budou už evidovat a když to pořád nebude, tak desátý den mi budou vyvolávat porod. Postrašila mě tak, že jsem byla celá vystresovaná. Přišla jsem domů a usnula na půl hodinky. Pořád jsem měla ty malé stahy a odpoledne odešla hlenová zátka. K večeru stahy zesilovaly a když byly pravidelnější (asi co pět minut), vyrazili jsme s manžou kolem desáté hodiny večer do nemocnice.
V nemocnici mě vyšetřili, natočili na monitor. Byla jsem otevřená na tři centimentry, tak mě porodní asistentka dala na pokoj, že porod je ještě daleko a že mám jít spát? :o) Jenomže to nešlo, při stahu jsem ležet vážně nemohla. PA mě odeslala do sprchy, kde jsem si sprchovala bříško a hopsala na balónu, což moc pomáhalo. Kolem třetí hodiny ráno jsem byla otevřená na pět centimentů a nechala jsem si píchnout epidurál. Musím vás všechny uklidnit, že to vážně nebolí, v porovnání se stahem je to pohodička :o) Epidurál zabral na dvě hodinky, v pět ráno jsem dostala další dávku, to už mi píchli i plodovou vodu. V sedm ráno přijel můj známý gynekolog, vyšetřil mě (tedy vyšetřovali mě co dvě hodinky) a zjistil, že jsem pořád málo otevřená, hlavička miminka nesestupuje do pánve, a že ozevy miminka slábnou. Později po porodu mi řekl, že v plodové vodě našli smolku (prý se miminko vykaká i z toho porodního stresu). Řekl mi, že šetrnější variantou pro mě bude císařský řez. Najednou začal strašný shon, napichovali mi žílu a odebírali krev, všechno kolem jenom lítalo, přechod na porodní sál. Celou operaci jsem vnímala, protože jsem byla ?umrtvená? od pasu dolů, vůbec jsem necítila nohy, připadaly mi jako cizí. Manžel seděl u mě, hladil mě po vlasech a držel za ruku, moc mi to pomáhalo. Připadalo mi, že všechno trvá neskutečně dlouho a pak mi anesteziolog povídá, za chvíli ucítíte takový tlak, no a za chvíli to přišlo, vytáhli miminko z bříška, ono jenom tak kuňklo, krátce zaplakalo? Sestřička řekla, á tak to je Barunka, letmo mi ji ukázali a odnesli ji vážit a měřit (3440g a 49 cm), to už s nimi šel i manžel. Pak mě zašili a odvezli na porodnici, Barunku na novorozenecké oddělení. Teďka když si na to vzpomenu, tak bulíííím, protože když vidím ty fotky co dělal manžel, jak tam bobeček sama leží v postýlce, tak je mi děsně smutno, že jsem ji nemohla mít u sebe, a když vidím to video jak si strká prstíčky do pusinky a hledá prs, že jsem ji prostě nemohla nakojit, ani vzít do náruče?. Nemohla jsem se hýbat, natož se po:,–(it, pořádně jsem ji viděla až druhý den, kdy jsem ji poprvé přiložila k prsu.

Víte, hodně lidí si myslí, že rodit císařským řezem je lepší, ale to vůbec není pravda, protože to, co si nevytrpíte před tím, tak si bezpečně ?užijete? potom při každém kroku nebo ohnutí?a to už ani nemluvím o tom, jak jsem se bála nosit Barunku, aby mi nezabylo zle, a každé vstanutí z postele bylo malou noční můrou? ?Ale všechno se dá zvládnout, a nás konečně sedmý den pustili z porodnice. Byl to nádherný pocit, pooblíkat si Barunku do svých věciček, tak pečlivě vybraných, zabalit do zavinovačky, a jít přes vestibul se svým miminkem v náručí, pak přes celý areál nemocnice do auta, a jet konečně domůůů?. Měla jsem slzičky na krajíčku, bylo to nádhera přivézt si ten malý zázrak domů, dát ji do své postýlky, poprvé doma nakojit a přebalit? První koupáníčko doma, jéé jak já si nebyla jista, jestli jsem udělala všechno správně? :o)

Nechce se to ani věřit, ale skoro za rok už to umí skoro chodit, umí se sama postavit ze země, aniž by se čehokoli přidržela, a udělá pár krůčků. Bezpečně pozná tatínka a volává na něj ?tata, tata??, strašně ráda se nosí ? vždycky když odcházíme od jedné či druhé babičky, které jsou obě v nošení přebornice :o), tak skoro nikdy Barunka nechce jít ke mně, protože zřejmě tuší, že doma ji nosit moc nebudu? Jak jsem psala už minule, tak je to malý vzteklounek (jo, chci taky prodat vzteklounka :o), umí se hezky vztekat, a navíc k tomu ještě přidala jeden herecký kousek? lehne si na koberec, obličejem k zemi a řve? po kom to dítě je? ? jo už vím, přece po manželovi :o)

Minulou sobotu jsme byli s manželem v Ostravě na nákupy, poprvé bez Barunky, kterou hlídala babi. Koupili jsme ji k narozeninkám nějaké hračky, nejvíc se mi líbí z Tola taková koule, do které se hází štěrkátka ve tvaru hvězdičky, trojúhelníčku atd. a která se dá pak otevřít a zase se to vyndá. Samozřejmě mi to nedalo a už jsme to vyzkoušeli a bavilo jí to :o) Koupila jsem ještě takové to sedátko do vany (za 200,– v Hypernově, a v Chicco ho mají podobné za 500,–) a je to super, nemusím ji u koupání držet a taky se s tím dobře myjou vlásky. Ona totiž poslední dobou nesnáší, když jí polívám hlavu, a z toho sedátka mi aspoň nevyleze :o) Jinak v noci stále vstáváme dvakrát na kojení, když rostou zoubky, tak i vícekrát? ach jo, ale už jsem si zvykla?

Koukám, že jsem toho napsala dost, alespoň pro začátek, a doufám, že se brzy dozvím o vás více a taky se budu snažit psát co nejvíce zase o nás, abychom se lépe poznaly. Budu moc ráda, když naše dvě maličkosti vezmete mezi sebe a staneme se vaše kamarádky?

Kajka a Barunka (11 a půl měsíce)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  26.09.04 20:24

Ahoj holky,

koukám, že jsem dneska první :-).
Kajko, moc hezky jsi to napsala, každý popis porodu mi poslední dobou připadá moc dojemný. Jenom škoda, že jsi nakonec musela absolvovat toho císaře, ale hlavní je, že to dobře dopadlo, a že máš svoji Barunku. Mám jednu kamarádku, která rodila císařem a neustále ho před všemi propaguje. Měla dokonce celkovou anestezii, o kterou si řekla, že prý na to není psychicky připravená a bude radši spát. A pořád mi říká, že by to každému přála - vzbudit se a mít miminko. Abych pravdu řekla, tak ji moc nechápu. Ne, že bych byla nějaká masochistka, která chce mermomocí cítit bolest, ale ten pocit, když se malá narodila a dali mi ji na bříško, bych nevyměnila za nic na světě. A tu roční oslavu si hezky užijte, ten první rok snad je asi nejslavnostnější - teda aspoň myslím, žádné jiné jsme ještě neslavili :-).
My jsme tento víkend oslavili Klářiny narozeniny podruhé - tentokrát s kamarády. Ale to už byla taková jenom malá oslavička. Měla jsem tu přes sobotní noc kamarádku s dcerkou, tak si holky hrály, bylo to fajn. Jinak se nic moc nového u nás neděje, Klára pořád nespí ve svém pokojíčku, dokonce ani ve své posteli, ale u mě. Trošku mě štve to počasí, čekám, kdy zase chytneme nějakou rýmu. Posledních pár dní mám pocit, že mi trošku tvrdne bříško, tak se budu muset víc šetřit, lítám pořád jako blázen.
Evi - teda vy si užíváte. Snad tě ta nemoc brzo přejde. Oni neexistují antibiotika, která by ti pomohla a mohla bys je brát i při kojení??? Já si teda nedovedu představit, že bych narychlo toho mého závisláka odstavovala, to tě docela lituji. Kubíčkovi přeji, aby mu ta operace dopadla dobře, hlavně ať to má chudáček co nejrychleji za sebou. Budu na vás zítra myslet. Psala jsi, že jdete v pondělí ráno, to bude s časovým posunem u nás už asi večer, že?
Jindřiško - tak co, byli jste na chatě??? To plánování znám, s mým mužem si něco naplánovat bývá taky nadlidský úkon. Ten koberec jsme koupili v mé oblíbené IKEI.
Simunko - já jsem ani nestihla reagovat na ten tvůj plán na výlet. To je super, že se uvidíš se Ed. A jsi fakt hrdinka, že pojedeš i s Matyáškem, já mám trauma, i když jedu s Klárou 20 km do domu.
Jé, já bych skoro zapomněla, představte si, že jsme s Klárou slavný :-). Nechali jsme se vyfotit do časopisu Žena a život, v pátek to vyšlo. Ale moc se tam sama sobě nelíbím, mám tak nějak divně vyceněné zuby. Klárka tam ale vypadá skvěle, je to moje modelka.
Tak se mějte hezky, já jdu zase něco dělat. Posílám pohlazení všem miminkům, batolátkům a nenarozeňátkům.

Kačkač + Klára + Kulihrášek(ka) (23tt.)

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 26.09.04 20:26

Ahoj Karolínko,

tak se to povedló!!!!!!!! To mám ale radost!!!!!!!!

Tvůj porod nebyl lehký a já také vím že rodit normálně je daleko hezčí, lepší, prostě je to o dost krásnější než rodit císařem.
Můj první porod byl cř a nemám na to moc pěkné vzpomínky.

Jsem ráda že už o tobě víme více a pokud budeš více psát tak v deníčku budeš za chviličku jak doma. Já v tom měla zpočátku trošku zmatek, občas jsem nevěděla kdo je kdo a které dítě je čí, ale to je již dávno temná minulost.

Barunka je nádherná holčička, závidím závidím, ale jen trošku, mám krásného chlapečka, ale tak nějak jsem s ním měla domluveno než se narodil:1)že bude holčička, 2) že bude malé dítě a bude vážit tak 3,5kg max. 3) že bude v noci krásně spinkat a tak od těch 3 měsíců již nebude v noci papat, 4) že se nebude vztekat, 5) že nikdy nebude nemocný.

Tak to vidíš, zatím mi nesplnil nic, ale to neva já ho miluji nejvíc na světě a je mi to jedno. Ale po těch růžových dupajdách u ségry po očku stále pokukuji.

Ahoj Simunka

 
LaBouche
Kecalka 237 příspěvků 26.09.04 21:29

Ahojky,

Tak náš, teda spíš Matýskův den D, dnes nastal. Musím říct, že jak jsem byla nervózní, aby se vše vydařilo, dopadla oslava velmi dobře, bylo to něco nádherného. Matýsek měl největší radost z nafukovacích balonků a z dortíků, který si mohl pěkně osahat, olízat a okousat. A zvládl celý ten humbuk opravdu skvěle, bez kňourání a máminy náruče.
Jo jo, Matýsek je už na světě celý rok a 5 hodin (teda tak nějak zhruba).
Letím do hajan, jsem unavená, určitě se v týdnu ?objevíme?.
Všem štěstíčkům a skororočňátkům posíláme hubana.
Lucka a roční Matýsek, velký to kluk.
PS:Do galerie jsem dala pár foteček.

 
Anonymní  26.09.04 21:38

Ahoj Kajko a ostatní,
já Vás jdu vsechny jen v rychlosti pozdravit v novém. Je mi porád desná zima a to uz nám zacali topit.

Dneska jsme byli po roce v kine, na Horem padem, moc se mi ten film libil. Nasmala jsem se a i me to dojimalo - „hraje“ tam miminko, tak asi proto :-))

Zitra jdu na ultrazvuk a pak se nechám okudlat. Jdu do razantního strihu - nakrátko (ted mam mikado pod usi). Uz me ty vlasy neba, myju si je obden a stejne vypadaji hezky jen pul dne po vyfoukani.

TAk paaaaa
MArtina a Matej (a Eliska nebo Stepan, tedy tatim moji favorite :-))

 
Anonymní  26.09.04 21:54

ahojte holky,

Karolínko, moc pěknej deníček!..Já mám teď taky takovy blbý stavy, že mě snad rozplače i komedie:(..Nevím jestli to není tím počasím:)…a nebo že bych byla těhulka?:)))..to asi ne, vzhledem k těm našim frekvencím kojení..
Chtěla jsem Vám napsat, že ty homeopatika (díky Ed) proti té bolesti od zoubků trošku přece jen zabrala..teda uspávání Kubuly je nadlidskej úkon, ale když se to zadaří (většinou tak kolem 21h), tak spí teda fakt tvrdě (nevzbudí ho ani tůrovací motorka:))..spí sice jen tak do půlnoci , a pak je zase každé 2h vzhůru, ale pořád je to lepší než před tím. Ale zkazilo se nám spaní přes den :(..vždycky dospával ještě noc kolem té 10h ranní aspoň tak na hoďku (a samozřejmě já s ním) a pak ještě odpoledne v kočáře (na procházce) taky tak hoďku. Ale teď už 4.den ani ťuka..Tak nevím jestli se mu mění zas rytmus spánku, a nebo ho tak bolí ty zuby (dásinka má opět natéklé):(..takže, abych vydržela tak piju denně tak 3-4kávy, což je fakt dost, ale jinak bych asi někde zkolabovala:)
Nevím jestli jsem Vám minule psala, že jsme byli na svatbě a moje mamka hlídala Kubíka od 7h ráno do 23h a on si na mateřské mllíko ani nevzpomněl a byl v pohodě..ale teď když je se mnou tak mi jen vyhrnuje triko a chce cucat a cucat!..No, snad ho to brzy přestane bavit:)Jinak ho zkouším na doporučení paní doktorky utahat utahat utahat, ale zatím to funguje jen na mě:)..Já pak padám mrtvá do postele a na nějaký tulení k manžílkovi nemám chuť.. (narozdíl od něho)..takže se snažím o víkendu utahat i manžela, aby prostě taky odpadl /> Zítra jdu nakupovat na tu naši sobotní oslavu (Kubíčkovi 1.narozeniny), tak se moc těším!

Pa

opět nepřihlášená Marťula

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 26.09.04 22:10

Ahoj Marťulu,

jen tak mě napadlo - nemá náhoudou Kubíček to nespaní z toho tvýho kafe??? Já jsem si jednou, když byla Klára úplně malé mimi, dala takového lomcováka, a ona mi pak nechtěla půl noci spát. Přeji ti ať se to zlepší. Já sice nekojím tak často, ale závisláka mám taky. Klára mi taky vytahuje trička a když si před ní převleču tričko a ona zahlídne prsa, tak pak řve až než jí dám cucnout.

Kačkač

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 26.09.04 22:12

Lucko, přeji Matýskovi vše nejlepší k jeho prvním narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, chápajících rodičů a kamarádů a vůbec všeho, co může být takovému jednoročnímu batolátku prospěšné.

Kačkač a Klára

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 26.09.04 22:37

Ahojte holky,

jé vy tak krásně píšete. Já ale dnes nestihnu na nic reagovat jelikož musím jít spát. Chtěla jsem jen popřát dnešnímu oslavenci. On má Matyášek už od včerejší noci teploty a nikdo neví z čeho. Byli jsme s ním i na pohotovosti, měl po obědě přes 39 a nic na něm nebylo vidět a tak jsme raději jeli abychom nic nezanedbali a doktorka ho prohlédla od hlavy po paty a nic.
Prý to budou zoubky nebo nějaká viróza.

Uvidíme. V každém případě jsem se včera moc nevyspala a od dnešní noci také nic moc nečekám tak letím.

**Matěji, přeji ti hromadu lásky, štěstíčka, zdravíčka (blíží se ta zima, tak to ti přeji hlavně na tu zimu aby jsi nemarodil jako loni), přeji ti hodněě kamarádů a úplně nejvíc všeho co si takové malé děťátko může přát.

Simunka + děti**

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 08:53

Ahojky!
Tak ze všeho nejdřív přejeme všichni tři Matějovi hodně štěstíčka a zdravíčka!!!!
Jinak na chaloupku jsme se dostali (Simunko máme ji v podkrkonoší, kousek od Jilemnice a Vrchlabí, daleko to není ani do Semil a do Vysokého nad Jizerou, je taková dobře umístěná), sice jen na víkend, ale bylo to moc fajn, jeli s námi jedni známí a ve vedlejší chalupě byla na víkend jedna z mých kamarádek (znám ji, co se narodila, protože je o něco mladší), a tak jsme si to užívali. Navíc Eva (ta kamarádka) nám oznámila že v dubnu z ní bude mamina, to už bude deváté chalupácké mimino, takže děti tam budou mít stejně velkou - spíš větší - partu, jako jsem jako malá mívala já, a doufám, že jim to kamarádění vydrží taky jako nám až do dospělosti.
V sobotu jsme se byli podívat ve Špindlu, udělalo se docela slušně, tak jsme podnikli asi tříkilometrovou procházku, dál jsme nešli, protože Sofinka vypadala, že toho začíná mít dost. V neděli jsme byli všichni na houbách, kočár opět dokázal své kvality a projel, co se dalo. K obědu jsme měli výbornou smaženici, vytvořila kamarádka, já si s houbama moc nerozumím.
Teď o víkendu chceme jít na ten veletrh hraček do Letňan, třeba už nakoupím něco na vánoce. No a v sobotu devátého je Sofinka přihlášená na dětské sobotní odpoledne na Letné, poběží 50m a podržte se, Mates „poběží“ 20, ale prý to může i dolézt. Pořádá to ten obchod Špuntík www.spuntik.cz, kde jsme kupovali ten náš dvojkočárek. Půjde s námi i Sofinčin kamarád Tobiášek, tomu je o rok víc, takže poběží něco delšího, teď nevím, jestli 80 nebo 100.
Pak nás čeká návštěva u kamarádek v Kolíně (to jsou ty z chalupy), musíme omrknout malou Helenku, která se narodila letos v srpnu a ještě jsme ji neviděli.
Takže program máme docela nabitý, teď jen doufám, že Luis nepřekvapí nějakými změnami.
Jo, ještě vám musím povědět, že Matýsek měl první úraz. Sáhnul si ručičkou na kamna na chalupě. Jsou to taková ta elektrická přidělaná na zeď. Měl ji trošičku začervenalou, ale jenom maličko, ovšem řval úděsně, v první chvíli jsme mysleli, že je to mnohem horší, takže se mi pak docela hodně ulevilo, že to vlastně nic nebylo. Ovšem ořval si to pořádně.
Tak a teď poběžím hodit prádlo do pračky, a protože počasí vypadá obstojně, tak asi vyrazíme do parku. Mějte se krásně,

Jindra + šelmičky

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 09:24

Tak co? Už je Matýáškovi líp? Už je bez teploty?

Jindra

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 27.09.04 09:38

Ahoj Jindřiško.

Dík za optání, ale béééééé není.
On není nijak protivný, nevypadá jako by ho něco trápilo, jen má ty horečky a když mu na to něco dám tak mu teplota naštěstí klesne. Jenže jen na pár hodin a za chvilku zas pálí jak kamna.

Já fakt nevím, ale kdyby kašlal, smrkal, měl průjem, zvracel, prostě kdyby měl nějakou viditelnou nemoc, tak jsem daleko klidnější.

Teď brouček spinká, tak uvidím až se probudí, to mu totiž většinou ta teplota tak stoupne.

Pá Simunka

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 09:41

Chudáček! Tohle měla zhruba v roce Sofinka, asi tři dny horečky přes 39, ale vypadala čile a vesele, jinak jí nebylo nic. Čtvrtý den se do půl těla osypala, horečka klesla a bylo dobře. Doktorka říkala, že to byl exantema subito (česky si nejsem jistá). Já jsem se tím ale trápila mnohem víc než Sofinka. Tak přeju brzké uzdravení, čau,

Jindra

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 27.09.04 09:59

Jo jo to mě už také napadlo že to možná bude nějaká takováto nemoc.
Jen, jsem dost nervní protože jsou ty svátky a doktorka má volno.
Přeci jen člověk jde raději k lékaři který dítě zná, než někam na pohotovost, kde o něm nic nevědí. My sice jezdíme do nemocnice, oni tam mají dětskou pohotovost, takže ho prohlíží dětský lékař ale stejně.

Simunka

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 10:05

Budu držet palečky, aby to přešlo samo, bez nutnosti navštěvovat doktory!!!

Jindra

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 27.09.04 12:52

ahojky Kajko,Barunko a ostatni stesticka a maminky!!

Moooc vas zdravim v „novem“ denicku a jsem opravdu moc rada,ze denicek jede dal.Snad uz konecne budu pravidelne pripojena na net,tak budu psat (a rada).
Kajko popis porodu jsem hltala,protoze strasne rada ctu o narozeni miminek:-)Strasne me to vzdycky chytne u srdicka. Ze nakonec porod skoncil cisarskym rezem,z toho si vuuubec nic nedelej.Hlavni a nejhlavnejsi je,ze ty i Barunka jste byly v poradku.
Slibila jsem taky poslat muj porod,tak jeste dnes vecer to udelam.

Matejovi obrovska gratulace k narozeninam!!!!
Klarce gratululace a ma opravdu moc hezky pokojicek.

Evi,moc moc moc myslim na Kubicka a jeho operace dopadne samozrejme dobre a konecne to budete mit vsichni za sebou.A brzy se cela rodinka uzdravte!

pa Arka a Simonek(jeste nechodec)

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 27.09.04 13:28

Ahoj Evi,

moc moc na vás myslím.

Doufám že jste v pořádku s že budou Kubíčka dnes opravdu operovat.
Jestli ano, tak pokud dobře počítám, tak jsi již asi někde v nemocnici.
Držíme palce!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

Simunka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 27.09.04 13:37

AHOJ JINDŘIŠKO,

dík za držení palečků!!!!!!! Asi to totiž zabralo, nechci to zakřiknout, ale Matyýšek je zatím stále bez teploty. Možná ji má trošičku zvíšenou, ale nechci ho moc trápit a stále mu cpát teploměr do zadečku, takže přesně nevím.
Mě se ale zdá úplně normálně teplý!!!!!!!

Paralen měl naposledy asi v 6 ráno, takže bude asi opravdu v pohodě!!!!!!!

Kdyby dnes neměl jít Kubíček na operaci tak, Simunka se spadlým kamenem ze srdce.

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 13:47

Tak to jsem moooc ráda! Na Kubíčka taky celý den myslím, snad Eva brzo pošle samé dobré zprávy, že jo?

Jindra

 
LaBouche
Kecalka 237 příspěvků 27.09.04 19:11

Ahojky holčiny,

díky moc Vám všem za gratulace.

Evi - držíme palečky, ať operace dopadne co nejlépe.

Mějte se krásně a přejeme hezký víkend.
Lucka a Matýsek

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 27.09.04 20:07

Ahojky,
posilam popis meho porodu.Je to neuveritelne,ze tomu je rok.Ja si pamatuji kazdy detail,jako kdyby to bylo dnes.Snad se nerozepisi moc detailne,kdyztak preskakujte:o)

29.9. (den po druhem terminu porodu) jsem byla u sveho lekare na posledni kontrole a vse bylo v poradku. Doktor uz mi
predepsal umistenku do porodnice na 6.10. kdyz do te doby neporodim,tak mi porod vyvolaji.

V noci ve 2.15hod me probudily bolesti bricha a zad - tak jsem se sla na wc a zase jsem usnula. Presne za hodinu ve 3.15 me opet probudily bolesti a jeste jsem mela pocit,ze ze me neco malinkateho vyteklo (aha-hlenova zatka).Tak opet cesta
na zachod a to uz jsem znervoznila a rikala si,ze dnes asi porodim. No uz jsem usnula vzdy tak na 20minut,protoze bolesti se opakovaly (ale vubec nebyly velke,jen
takove nepatrne pobolivani podbrisku a spise divny pocit). V 5.30hod najednou citim,ze neco malinkateho ze me opet vyteka (bala jsem se pohnout,tak jsem nehnute lezela par vterin),a kdyz jsem se
pohnula,tak to zacalo. Odtekla mi plodova voda,ale zadna lzice,ale snad kybl vody:-)
Dosla jsme si na zachod a voda porad vytekala.To uz jsem videla,ze voda neni cira jak ma byt,ale osklive nazelenala az cerna.
Tak jsem vlitla do sprchy a umyla si i vlasy(abych na porod byla krasna:-)) a dala do pracky naprosto promacene prosteradlo.Plodova voda ze me stale vytekala,tak jsme
furt behala na zachod menit vlozky.Pekne jsem se oblekla,dobalila potrebne veci do porodnice a nasnidala se. Bolesti jsme nemela zadne,tak jsem si myslela,ze na
porod budu cekat treba i 20hodin. V 9 rano jsme sli do porodnice(bydlim pres silnici:o)).

V porodnici jsme vypsali papiry,natocili 20minut miminko na monitor a prisla me vysetrit pani doktorka. Rekla,ze jsem otevrena na 1cm a ze pockame dve hodinky jestli se porod sam rozebehne.Kdyz ne,tak mi ho vyvolaji pomoci tabletky kvuli te zelene plodove vode,aby miminko v ni nebylo uz moc dlouho.Pak jsem si sla pro manzela,jemu dali dlouhy zeleny plast a odvedli nas na pokoj,kde byla vana,balon,ze­briny,postel,zi­nenka…ja byla z te noci pomerne unavena,tak jsme lezela na posteli a cpala se piskotama a cokoladou(abych mela energii)a smali jsme se s manzelem co nas dnes ceka:-)))
Po 2hodinach v 11hodin se prisel podivat pan primar,prohledl me a protoze se nic nezmenilo,tak mi zavedl tabletku na vyvolani kontrakci a naridil zavest mi kanylu s antibiotikem(kvu­li infekci z te zkazene plodove vody).Porodni asistentka mi zavedla kanylu do ruky a meli jsme opet cekat tak hodinku, dve jestli tabletka zabere. Ovsem bylo 11.15hod (tedy 15minut po zavedeni tablety)a ja
dostala pomerne hned silne a pravidelne kontrakce. A uz to zacalo, hopsani na balonu,chozeni po pokoji a hlavne prodychavani kontrakci.Doktorka me znova prohledla. A svete div se,uz jsem byla otevrena na 4-5cm a to bylo 13.00hod. Takze otevirani slo velice rychle.Propustili nas zase do naseho pokoje a tam mi napustila por.asistentka horkou vanu a to byla uleva. Pak uz kontrakce byly kazde dve minuty a hrozne silne,tak me po.asistentka oholila a dostala jsem klystyr a sla na WC. To byly uz muka,protoze jsem jeste nesmela tlacit,ale kontrakce uz me k tomu hrozne nutily a jeste ke vsemu jsme sedela na mise a cekala az se aspon trikrat vyprazdnim. Tak to bylo hekani:-)))

Ve 14.15hod jsme mohli jit na operacni sal a tam to zacalo. Opet pripoutana sondama na monitor a kazdou chvili me prisla vnitrne
vysetrit doktorka nebo primar,tak jsem byla otevrena na 7cm a pak na 9cm…a pak jsme mohla zacit tlacit.To byla hrozna uleva,ze uz muzu tlacit,ale ouha.Ja tlacila ze vsech sil a ono nic!! Tak jsem mela
slezt z porodniho luzka a pri kazde kontrakci zkusit tlacit ve stoje
(stale pripoutana na monitor a kdykoliv miminku klesl tep srdicka,tak mi hned manzel prikladal kyslik).
Pak opet na luzko a za asistence doktorky,primare a porodni asistentky opet zkusit tlacit…a NIC. To uz tam spolu vsichni
diskutovali a pak mi pan primar rekl,ze jeste jednou zkusime zatlacit a kdyz nic,tak pomohou miminku na svet klestema.Ja
souhlasila naprosto se vsim,jen aby uz bylo miminko venku.Kontrakce byly strasne silne a v intervalech mensi nez minuta.
Tak jsem jeste znova zatlacila a pak uz jsem jen videla ten sehrany tym lidi,jak privezli stolecek s naradim a prisel jeste jeden doktor. Poradne me nastrihli (kvuli klestim a hakum me museli nastrihnout mnohem vice nez obvykle,ale to vubec nebolelo) a zacali pacit miminko klestema ven.Doktorka mi lezela na brise a pri kazde
kontrakci (ty byly jedna za druhou)jsem straaaaaasne moc dlouho a bez nadechu tlacila a u klesti se stridali mlady doktor a primar a doktorka mi lezela na brise a manzel mi stal u hlavy........
a pak bylo nase vytouzene miminko na svete!!!!!! Vylozene vyklouzl cely naraz.A uz jsem ho videla jak ho doktor drzi za nozicku,hlavickou dolu a byla to obrovska uleva!!!!
Hned nam primar hlasil,mate krasneho chlapecka!
No neni krasnejsich slov na svete:-))a ten pocit se opravdu neda popsat.....

Simonek nesel ven,protoze byl otoceny
bradickou napred a to je poloha miminka,pri ktere se rodi jedine cisarem,protoze obilcejova cast miminka je moc meka a nema sanci se protlacit na svet.Bohuzel se takhle Simonek otocil az po poslednim
UTZ,ktery jsem mela ve 36tydnu,takze se to nezjistilo.

MAME KRASNEHO ZDRAVEHO CHLAPECKA SIMONA !!!! a na porodnici a veskery personal vzpominam jen v dobrem.

Arka

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.09.04 21:10

Tak co Matyášek, je pořád bez teploty?

Jindra

 
Anonymní  27.09.04 21:34

Matýskovi přejeme, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a aby byl pořád usměvavej jako sluníčko:)

Marťula

 
Anonymní  27.09.04 21:55

Simunko,
jestli náhodou Matyášek nemá tu „dětskou šestou nemoc“…tak se to jmenuje..Kubík to měl taky..přes 5 dní vysoké horečky, pak naráz horečky klesly a 6.den se pořádně osypal..ale byl už OK. Na to nejsou žádná antibiotika- dali nám jen Panadol sirup- při těch teplotách…ale jinak to musí odeznít sama..je to nějaká viroza..

Tak doufám, že už je Matyáškovi dobře!
Kakač- já pořád piji jen bezkofeinové kávy:(

Evi-myslíme na tebe!drž se

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 27.09.04 22:28

Ahoj Verčo,

i když jsem tvůj popis už slyšela naživo, stejně mi teď ukápla slzička.
Posíláme Šimonkovi velkou gratulaci a pusu k prvním narozkám. Těšíme se, že zas někdy vyrazíme na procházku (mmch. víš,že tu otevřeli novou cukrárnu i s hracím koutem?).

Mějte se moc hezky,

Hana a Pavlík

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 27.09.04 22:33

Ahojte holky,

Matyášek už bude asi v pohodě. Teď večer než šel spinkat, měl už jen něco málo přes 38. V podstatě dostal paralen naposled ráno v šest, potom byl klid a k večeru už byl trošku protivný a měl zvýšenou teplotku která mu stoupala, ale proti tomu jak ji měl předtím vysokou to už bylo jen tak aby se neřeklo.
Tak se mi ulevilo.
Ještě ta Eva, kdyby se nám ozvala a budu klidná.

Evi, doufám že vás hned propustili, že nebyly žádné komplikace a jestli přeci jen že bude vše v pořádku. Celý den na vás musím myslet. Takový malý brouček a už ho operují. Achjo!!!!!!!!!!!!!!

Jindřiško, mě se jednou spálil Tobiášek a to o žehličku. Já tenkrát chtěla něco vyžehlit, to mu už byl tak rok a půl, hned jsem tu žehličku vypla, dala na zem a odskočila jsem si jen kousínek, tak dva kroky vedle ke křeslu, a už to bylo. On Tobiášek stál dál, ale udělal krok, zakopl, jak on to měl ve zvyku na rovině, a na tu žehličku spadl. On byl šílený ňouma. On prostě stále padal a byl samá modřina, odřenína, šití!!!!!!
Tenkrát si o tu žehličku spálil ruku a obličej. Hned se mu udělal šílený mozol, chudáček.
Já ho tenkrát popadla, letěla s ním do koupelny a pouštěla mu na to studenou vodu. Pak jsem hned volala mamče, aby mi zajela do lékárny pro něco na popáleniny. Neměl to tak hrozné, jen na palečku u ruky takový jeden puchýř a potom na obličejíčku trošku pruh.
Ony ty popáleniny ale šíleně bolí a tak se ani nedivím že Matýsek tak plakal.

Arko, tvůj porod mě jako vždy dojal. Neměla jsi to ale lehké! A co potom šití? Když jsi byla tak moc nastřižená? To muselo být pěkně nepříjemné!
Jsem ráda že tu budeš nyní častěji.

Holky já jdu do hajan, jsem jak zmlácená. Dnes jsem byla odpoledne ve městě a byla jsem tak unavená, přísahala jsem si že budu chodit dříve spát.

Tak já mažu, dobrou noc, krásné sny Simunka

PS: Evi když buděš moci tak se prosím ozvy.

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 27.09.04 23:02

Evi,
Ja jsem taky jak na trni,jak vam to dopadlo.Porad na tebe myslim,prosim dej co nejdrive vedet!

Jeste k memu porodu…cast siti nastrihu jsem radeji vynechala.Bylo to opravdu desne a ja se zrovna nechovala jako hrdinka:)
Sil me mlady doktor a trvalo to 40minut!!a opravdu desne to bolelo,tak jsem celou dobu diskutovala s doktorem,proc to tak dlouho trva a proc mi to neumrtvi a at si pospisi,a ze me to hrozne boli a..a…a on
byl nastesti super a rekl,ze dela co muze a ze mi udela krasnou jizvu o ktere nebudu ani vedet (no silne jsem ji citila jeste po mesici,ale ted to je v pohode:-))
A jeste hrozny bylo,ze jsem dostala strasnou tresavku,kterou jsem nemohla nicim zastavit.Vycer­pavalo me to a trasla jsem se celou noc.Pry je to z nervu a vycerpani.Ja kvuli tomu nemohla vubec spat.Tak mi hodna sestricka celou noc nosila teply caj:o)

tak pa
Arka

EVI, OZVI SE.

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 28.09.04 00:00

Ahoj holky moje zlaté,

jsem tu jen na skok, tak to bude rychlovka rychlá.
Jen jsem vám chtěla napsat, že na vás moc myslím a jsem ráda, že deníček pokračuje !!! Určitě si vás budu číst :o)

*Děkuju také za přání nakukovatelkám**REA s Tomáškem od Letňátek, Hance s Pavlíkem a Lulu s Noemi od Brusinčat, Peg s Anetkou, Almerce s Radimkem od Jarňátek, Veronice s Adámkem i Petulince těhulince !***

Také dodatečně přeju vše nejlepší k 1. narozeni­námAdletce od Lesiny a Matýskovi od LaBouche!!!!

Jelikož tu nebudu, tak vše nejlepší také Kubíčkovi od Marťuly R a Kristýnce od Mak.

Milá miminečka - všechno nejlepší pod sluncem, spoustu lásky a dárečků a co nejvíce milých lidiček kolem sebe už napořád vám přeje tetka Ed :o) !!!!!! Mucky mucky mucky xxx

Všem vám děkuji za krásné blahopřání k narozeninám Daisy, obzvlášť Simunce, napsala jsi to tak hezky a vzpoměla jsi si snad více než kdokoliv jiný… představte si holky, že tchyně ty první narozeniny Daisy totálně zazdila a neposlala ani přání, ani netelefonovala, prostě nevzpoměla si :o( Bylo mi a stále je mi z toho na nic :o(

Ale my to oslavili moc hezky, se spoustou balonků, dárečků a piškotovým dortem, který nikdo kromě mě nejedl. To jsem se zase zavděčila nevděčníkům :o) A teď už máme doma štěstíčko, kterému je rok a něco :o)

Jste fajn parta, nerozpadejte se jen proto, že já už nepíšu. Já tu budu mrkat a v mezích možností napíšu komentář, úplně vás neopouštím, to bych nemohla. Tak piště piště !!!

Když vás tak čtu, tak jsme fakt nejlehčí, všechna vaše batolátka mají kolem 10 kg - neli víc že, Marťulko R ?

Marti V- držím palečky, ať utz zítra? dobře dopadne a ať se mimísek ukáže v celé své kráse. Jména jste vybrala hezounká, líbí se mi obě - obzvlášť ta Eliška !!!!
Chtěla jsem ti ještě říct, že já u druhého těhu taky plašila o HODNĚ víc než u prvního a do 13 tt jsem malovala čerta na zed při každém píchnutí či bolesti v podbřišku ! Byla jsem totálně přesvědčená o tom, že to druhé mimi potratím :o( A vše díky tomu, že jsem měla víc naštudováno a víc jsem si uvědomovala co se může stát. Až na pár klidných vyjímek - že Kačkač a Jindřiško hi hi, si myslím, že je to celkem normální. Musíš se jen snažit dostat do takového stavu klidu, kdy se prostě přesvědčíš, že vše bude ok !!! Myslím na tebe.

Marťulo R - to je fajn že homeo došlo, ale škoda, že to nezabírá !! No za zkoušku to stálo !!! Ach jo, fakt škoda.

Koukám dobře, žeKubíček od Evi má dnes operaci?? Moc držíme palečky, ať vše dobře dopadne !!! Hodně štěstí a ať jste brzy doma !!!!

Kajko - tak jsem si přečetla tvůj popis porodu a neměla jsi to lehké ! Víš já tě chápu, Apolenka se narodila také císařem, ikdyž trochu jinak - plánovaně a stejně jsem se cítila totálně prázdná a bolavá a naprosto neschopná ještě pěkně dlouho po jejím narození. No ale Daisy se narodila „tak jak měla“ pěkně po 4,5 hodinách bolestí a vše mi ten její porod vynahradil. Sice pořád lituju toho, že Apolenka se narodila císařem, ale už s tím nic prostě nenaděláme. Taky mě nejvíce mrzí když vidím video po porodu a jak jí nemůžu ani kojit, protože ležím jak placka nehybně na zádech … nerada na to vzpomínám - teda na ten císař, na její narození - na to, že se narodila - na to samozřejmě vzpomínám ráda :o)
Takže co chci říct, že ne každý porod je stejný a podruhé se snad i tobě podaří porodit jak si přeješ. Můj popis porodu na najdeš tady :*https://www.e­mimino.cz/modu­les.php?name=New­s&file=article&sid=1501*

Arko - tvůj porod jsem si také se zájmem přečetla a škoda veliká toho, že byl brouček tak špatně natočen ! Taky ten nástřih si nedokážu představit, chuděrko. Jsi statečná, že jsi to zvládla.

LaBouche - Matýsek měl super dort - já bych do něj zabořila celou hlavu - úplně si o to říkal - takový veliký sladký dort - Mňam !!!

Holky moje, tak já se loučím, tentokrát asi na delší dobu, nastává nám teď dost těžké období, kdy budu jezdit s Apolenkou po různých vyšetřeních a taky začíná logopedická poradna, takže napíšu vám hned jak to půjde, jen to asi vážně nebude pravidelně.

Mějte se moc krásně a dejte od nás pusinku všem štěstíčkům
Ed xxx

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 28.09.04 08:14

Ahojte berusky :O)

tak jsem konecne tady…

Jste vsechny mooooc hodne, za to ze si delate starosti a ze jste nam drzely palecky..:O)) Moc dekujiiiiiiii…:O)))

Operace dopadla dobre…Kubicka jsme privezly rano po 7 hodine. Mel na sobe pyzamko a v ruce drzel lzicku :O) Sestricka mi po telefonu rekla, ze mu mame dat neco pohodlneho na sebe, nejlip pyzamo a vzit mu nejakou oblibenou hrazku…no a tou je jeho lzicka..:O))) Mozna ji drzel tak pevne i proto, ze po pulnoci uz nesmel nic jist ani pit…TO byla hrozna noc…Samo ze Kubula se mi vzbudil v 1 h. v noci a chtel prso…Takze misto prsa jsem tady s nim trajdala po byte, hrala si az do 5 rana..Nakonec se mi ho podarilo uspat, ale obknoural to celkem dost..:O(
Kdyz jsem dorazily do nemocnice, vypsaly jsme nejake papiry a chvilku cekaly nez nas zavolaji na pokoj…Kubicka zvazily a prevlekly do nemocnicni kosilky a cekaly az dorazi doktor.....Meli operovat v 8, ale doktor prisel pozdeji - az po pul devaty, tak se nam to vsechno protahlo…
Musim rict, ze po celou dobu byl Kubicek hodny, neplakal i sestricky si ho pochvalovaly…Na to ze byl hladovy si pocinal vyborne..:O))) Kdyz konecne dorazil doktor ukazal nam kudy povede rez, fixem vse namaloval na KUbickovo oko.....Aneste­ziolog, ktery si pak Kubicka odnasel (musim rict, ze Kubicek neplakal, ale byl hodne vystraseny, jen se za mnou otacel a dival se na me takovou vystrasenou tvarickou…bylo mi hrozne…) i ten nam rekl jak Kubicka uspi, nejprve mu daji masku a pak mu napichnout vsechno ostatni…

Cekaly jsme neco pres hodinu a pul......Pak k nam prisel doktor rict jak vsechno dopadlo a ukazet nam fotky te cysty? Protoze to bylo mnohem vetsi nez prepokladaly, musely udelat vetsi rez…Ten provedly na vicku, kde jizva nepujde tolik videt…Jeste presne nevi jestli to je cysta?..Poslaly to na patologii a vysledky budou vedet do dvou dnu..
Doktor nam rekl, ze byla uchycena az za kosti, takze byla ve skutecnosti vetsi nez si myslely..Proto musely rezat vic…Ukazal nam nekolik fotek te cysty a opravdu to byla pekna koule…Jsem moc rada, ze je venku a nebude uz delat zadnou neplechu..:O)

Bylo po 10 kdyz nas za Kubickem pustily.....Vim, ze to byla jen operace oka, nic velkeho a cekala jsem ze Kubicek nebude vypadat dobre, ale i tak pohled ktery se mi vyskyt, kdyz jsem ho uvidela poprve, bych neprala zazit zadne mame…
Jeho telicko bylo samy „drat“…V rucce me napichnutou kapacku, v nozce mel na prste prichytly klip na meteni cehosi, na prsou nekolik prisatych sond, ktere poslouchali jeho srdicko…a to ocko…Napuchle, modre a krvave..Vypadal jako by ho nekdo poradne nakop.....Nemoh ani plakat, jen vydaval takovy „zvuk“.....Nechtela jsem byt mekota a brecet, aby nerekly ze se navyvadim, ale neudrzela jsem se ..Nad takovym drobeckem by plakal kde kdo…Je opravdu rozdil videt dospeleho a miminko po operaci…I manza se musel drzet…Snazila jsem se ho nakojit, ale pres vsechny ty „draty“ se nedalo sednout pohodlne…Porad jsem mela strach se mu neco prisednu nebo vyskubnu…Hruza­.....S manzovou pomoci jsem se zaborila do kresla a Kubicka nakojila…Musela jsem mu neustale drzet tamponky na rane, protoze krvacel.....
Ale i tak se mu nepodarilo se najist…Neustale plakal, zacal se probouzet vic a vic a s tim i jeho bolest…Nakonec mu do kapacky napichly neco pro uklidneni…To zabralo a konecne se mohl v klidu najist.....

Sedela jsem s Kubulou pres pulhodiny..Mezitim mu pomalicku vsechno odpojovaly...­...Kolem jedenacte, to uz Kubicek byl v plnem vedomi , jsme vyrazily domu…Doktor se s nami prisel rozloucit a dat nam predpis na leky, ktere Kubicek bude potrebovat…
Pristi tyden mame jit k nemu na kontrolu jestli je vse v poradku…Stehy jsou samovstrebavaci, tak nas vytahovani stehu neceka..:O) Coz je vyborne…

Doktori a vubec cely tym byl skvely..Po jednom se chodily prestavovat a rikat, at se nebojime a jsme v klidu…Kubicek je pry v dobrych rukach..:O)))
Tak jsem neskutecne stastna, ze to mame za sebou..Ted uz jen aby se to pekne zahojilo a bude uplny klid…:O)))

Ikdyz Kubula vypada navenek hrozne…ve skutecnosti je na tom lip..:O) Je aktivni, ma chut k jidlu a porad ma energii na vyvadeni nejakych lumparen..:O)))))) Je skvely, ze se citi dobre jeste ten stejny den…Ocko mu krvaci, musim ho jemne cistit a davat na nej na pul hodiny led.....Ale to jen tehdy kdyz Kubik spi, jinak ten led na nem nevydrzi ani minutu…Boli ho to.....
Par dni bude spat s nami v posteli..Musim davat pozor, aby si to nejak v noci nestrhnul…a pres den to bude taky zabava ho udrzet v klidu…Nesmi si do toho trisknout …

Ale to nejhorsi uz mame za sebou a to je nejdulezitejsi­.....:O))))

Jeste jednou vam vsem berusky moje zlate dekuji......Jeste ze vas mam !!!! :O))))))

Ja jeste porad „marodim“…prujem me neopustil…Asi to chce ty antibiotika..Manza je mel a zabraly mu…Uz je v pohode…Jen ja se trapim…Uvidim jestli mi zitra (v utery) zavolaji jak dopadly me vysledky.....
Asi to je nejaka viroza nebo co…

Mam napsane i poznamky k vasim komentrum, ale dneska uz jsem taak utahana, ze to dopisu az zitra, jestli mi to muj marodek dovoli..:O))))

Mejte se vsechni mooc krasne a jeste jednou dekuji ..:O))))

zatim papa Evca a Kubicek :O)))

PS : Prece jenom jeden komentarek si neodpustim..:O))) La Bouche prejeme tvemu broucku Matyskovi vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam !!! :O))) Hodne stesticka a zdravicka …:O) hodne lasky a spoustu energie !! :O)

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.09.04 08:59

Ahoj Evi!!!!!!!!!!!

Dík že jsi se ozvala.

To je skvěléééééééé že to máte již za sebou a že to Kubíček (i vy) tak pěkně zvládl.
Sice jsem tu promočila slzama kapesník, ale hlavně že to dobře dopadlo.
Přeji vám aby se mu očko rychle hojilo, aby ho to nebolelo a aby jste brzy na všechno to trápení zapomněli.

Pa Simunka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 28.09.04 09:45

Evi,
no tak to je parada,ze vsechno dobre dopadlo!! Jste sikulky!
Kubicek je statecny hosik a nic si z toho nebude pamatovat.A vy taky na vse brzy zapomenete,neboj:-))
A mate to uz za sebou a to je nejdulezitejsi.

I kdyz jsem to cetla,tak jsem brecela,protoze mi strasne trha srdicko,kdyz jsou stesticka nemocna.Ach jo,clovek by dal vsechno za zdravi deti.
Drzte se!

pa

Arka

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 28.09.04 12:01

Ahoj Evi,

to jsem ráda, že vám to dobře dopadlo, teď jenom aby se Kubíček co nejrychleji zotavil a zapomněl.
Musím ti říct, že tě obdivuji, jak to zvládáš statečně, já bych byla určitě naprosto hysterická, hysterčím i kvůli rýmě. A to jsem si říkala, že taková máma nebudu. To, že jsi brečela, když jsi malého viděla po operaci, mě vůbec nepřekvapuje. Naopak by mě překvapilo, kdyby jsi nebrečela. Já jsem bulela, i když jsem viděla po operaci svého tátu, a s Klárou by to bylo ještě daleko horší.
Přeju hodně štěstíčka, Kubíčka ať už nic nebolí a rána ať se rychle zahojí a ty už se dostaň z té patálie s vizózou.
Mějte se.
 Kačkač

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 28.09.04 12:12

Ahoj holčiny,

dítě mi chvilku spí, tak píšu. Až se vzbudí tak letíme na UTZ. Docela se těším, nechám si udělat fotečku.
Ed, to je super, že jsi se ozvala. Doufám, že se ozveš aspoň jednou týdně, prosím!!! Je smůla, že máš teď s Apolenkou běhání po doktorech. Ale asi je dobře, že jste začali dělat něco s tou řečí. Tak potom napiš, jaké máte úspěchy, jak se Apolence daří ve školce a jak vám roste a co nového umí Daisynka.
Martino, jsem celá napnutá, tak co ten první UTZ. Zatím je to jenom ta bouchající tečka, že? Aspoň já jsem z toho prvního UTZ měla pocit, že je to celé jenom malé srdíčko, které bouchá. Teda u Klárky, u druhého broučka jsem byla až mnohem později a to už bylo „velké“ mimi. Máte vybrané moc hezké jména, líbí se mi obě, ale nemůžeme použít - posuď sama Štěpán Štěpánek a Eliška Štěpánková. Ještě ta Eliška by šla, ale je to dost šišlavé a běda, kdyby neuměla š.
Simunko, doufám, že už je Matyášek definitivně v pořádku. Taky mě při tvém popisu napadla ta šesté dětská nemoc. Tak všechny bacilky a viry kšá od našich dětí.
Jindřiško, prosím, nenapsala bys mi něco o tom veletrhu hraček? Kde se to koná v kolik nebo třeba internetovou adresu, kde bych se o tom dočetla. Moc děkuji. Taky bych se možná nechala inspirovat na Vánoce.

Holky, představte si, volala mi kamarádka, že se jí zdálo, že budu rodit předčasně, a to o měsíc. To by jsme měli hezký dárek pod stromeček, mám termín 26.1. NO, moc nadšená bych z toho nebyla, znamenalo by to porodit v nemocnici. Chtěla bych rodit doma, ale pokud by to mělo být tak moc dopředu, tak bych neriskovala. Tak snad se ten její sen nesplní.

Mějte se krásně a posílám pohlazení mimískům.

Kačkač + Klára + Kulihrášek (23tt., šestý měsíc - to to letí)

 
Anonymní  28.09.04 13:05

Ahoj holky,
je utery a tolik komentaru. No vecer se to v klidu prectu.

Jsem trochu smutna, protoze na UTZ jeste nebylo nic videt :-( Jsem tedy sice teprve v 6 tt, ale videt pry uz by byt melo, jedine ze bych otehotnela pozdeji, ne tedy kolem poloviny cyklu. No jdu az za 14 dni. Pry to na tehotenstvi vypada. Samo ze uz me napadly takovy hruzy jako mimodelozni a tak, ale dr. rikala, ze to bych asi uz mela problemy a ja nic. Nic me neboli, nespinim, tak snad v pohode. Kdyby o nevyslo, tak bych byla strasne moc moc zklamana, ale holt priroda si vybere sama...... No tak dost smutneni, nas chlapecek mi dela v posledni dobe strasnou radost, je moc hodnej, krasne spinka, umi si pekne sam hrat, hezky papka a netloustne :-))

tak zatim ahoj
Marinav

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 28.09.04 13:32

Ahojky Martino!
Nesmutni, určitě to bude v pohodě. Matýsek se taky ukázal „později“ a nakonec mi opravdu posunuli termín ze zhruba půlky srpna na konec. Taky jsem se lekala, hlavně proto, že před Sofinkou jsem měla 3× zamlklý potrat, ale Mates si prostě jen hrál na schovávanou.
EVA: To je fajn, že jste to tak krásně zvládli, moc jsem na vás myslela. Kubíček je šikula a rodiče samozřejmě také.
KAČKAČ: Ten veletrh začíná 30.9 a je až do 3.10, je to na Výstavišti v Letňanech, takže to bude asi docela velké. V kolik to ráno začíná to netuším, ale my se tam v sobotu stejně před desátou nedostaneme a to už bude otevřeno určitě.
SIMUNKA: Tak co Matyášek? Už nemarodí?
U nás je asi největší novinkou, že Matýska začaly docela bavit knížky, takže čteme říkanky, vede Polámal se mraveneček a Skákal pes. Vydrží to teda jen chvilku, ale ještě minulý týden na knížky srdečně kašlal. Teď musím vymyslet nějaký program na odpoledne, je tam docela hnusně, tak nevím, co podnikneme, kdyby aspoň nepršelo, ale takhle je mokrý písek i louzačka, čímž padá hřiště, auto má Luis v práci (ano, je tam i dneska, zní to neuvěřitelně, ale je to smutná pravda, v Německu svátek nemají, je jim fuk, že my ho máme, no a tak musí toho chlapa, co přijel k nim do firmy "obskakovat i dneska)… no uvidím, snad mě něco napadne. Takže se mějte krásně a dál tak hezky přispívejte!!!!

Jindra + šelmičky

 
kostka
Kecalka 405 příspěvků 28.09.04 20:33

Verčo, poslala jsem ti soukromou zprávu, nemám na tebe mail. Ahoj
 Hana

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 28.09.04 20:47

Ahojte berusky :O)

opravdu dekuju za to ze jste na nas tak mooc myslely..:O))) Urcite nam to hodne pomohlo..:O)))
Chtela jsem vam vcera napsat uz driv, ale Kubicek ikdyz je v podstate v poradku, nechce byt sam…Myslela jsem si, ze tak bude vyvadet jen vcera, ale ukazalo se ze nas broucek ma strach ze ho nekde nechame..Nesmime se nikde poradne vzdalit a chce byt porad hojdanej na rukach.....Asi ho to dost vydesilo, prdosku…Nechce vubec k nikomu jit a kdyz se k nemu nekdo priblizi, zacne plakat a to nikdy nedelal…Mozna se boji, ze ho nekdo zase odnese od nas pryc…
No snad na to zapomene co nejdriv…

Noc byla celkem v poradku, ale budila jsem se pokazde kdyz se maly prevracel…Hlidala jsem ho, aby si nelehl na tu bolavou stranu…No ale i tak se to neobeslo bez krvaceni…prece jenom se to neda tak uhlidat a v noci jsem musela menit prosteradlo, bylo cele od krve…Pomalu se mu zacinaji naplasti odlepovat, tak jde videt tu ranu vic…Nesmime mu to strhnout sami (ikdyz ja bych to udelala hned, je to cele zakrvacene, a strasne to smrdi doktorinou), ale dr rekl, at to nechame odpadnout samo…Tak cekame.....

Karolinka - denicek se ti mooc poved !! Zvladla si to skvele..!! :O))) Vidim, ze porod cisarem neni vubec lehky..Cim dal vic se presvedcuji, ze rodit cisarem je horsi nez rodit normalne…Hlavne ze to dopadlo se stastnym koncem :O)))) Mas krasnou dcerku Barunku…:O))))

Arka - to same i u tebe…Ten porod teda byl neco !! Hodne tezky,taky sis vytrpela svoje…Ale hlavni je, ze Simunek byl zdravy a mel se k svetu !! Odmenou za to velke trapeni bylo tvoje zdrave stesticko a to za tu bolistku prece stoji, ze ?! :O))

I presto je to nepopsatelny pocit, kdyz ti ten maly uzlicek podavaji do naruce..:O))))
To se musi opravdu zazit !!

Kackac pro kojici matky zdrejme zadne antibiotika nejsou, protoze mi zadne nemohly napsat…Divaly se do jakehosi seznamu leku, ale pro me nic nenasly…Asi budu muset opravdu prestat kojit…Celkem me to zarazi ze nic neexistuje…No uvidim, az jak dopadnu s temi vysledky…

Vis abych rekla pravdu tak jsem byla hodne nervozni pred Kubulovou operaci…Neustale jsem mela na krajicku…celkem jsem se drzela a rikala si ze to dobre dopadne…Ale kdyz jsem ho videla po operaci, uz jsem se neudrzela…Byl to hrozny pohled…Bala jsem se ho chytit abych mu neublizila jeste vic.....Kdyz zacal plakat, ne takovym kdyz se mu neco nedari, ale bylo to jinym placem, bolestivym, tak jsem plakala s nim…Clovek v tu chvili pro neho nemuze nic udelat.....To bylo snad nejhorsi a nejtezsi moment pro me.....
Ale je to za nami ..:O)) HURA.....Jizva se mu urcite brzo zahoji…Dneska jsem Kubicka objednala na kontorlu..Jdeme pristi tyden v utery…

Jindriska u nas teda uraz na kamnech jeste nekonal…Ale i tak jak pecu nebo varim Kubula se kolem me porad mota a chce si na vsechno z ceho se kouri sahnout…Urcite se taky nevyhnem spalenemu prstiku…Mam co delat abych ho udrzela od hrnicku s kafem…Je dobre se se malemu nestalo nic vazneho..:O) Proste deti jsou hrozne zvadavy…a ten nas ma te zvidavosti asi o neco vice, ma byt pokom..:O)) hi, hi…

Kubicek mi s pred chvili spadnul z postele..sla jsem zkontrolovat psy a on se zatim vzbudil…Jeste ze mam vsude dokola plno postaru…Bozicku nejradsi bych si dala pres hubu…Nic se mu nastesti nestalo a rana mu nekrvaci, tak se do ni neprastil.....
Ach jo…
No je vysmaty, tak se nic nestalo…Uz tady kolem me smejdi a vytahuje papiry..:O)))

Simunko tak co Matyasek ?? Ma porad tu teplotu ??? Chuderka mala…Snad to nebude nic velkeho.....At se citi zase jako rybicka..

Berusky jdu se venovat svemu zlaticku..:O)) Mejte se vsichni moc krasne :O)

papa Evca a Kubicek :O)

 
Anonymní  28.09.04 21:21

Ahoj Evco,

tak ctu denicek odzadu, chudinek Kubice, to je desny, jakykoliv spojeni dite a nemocnice :-((. Se nedivim, ze te to tak bralo, protoze mne uplne stacil ten popis. No hlavne ze to mate za sebou, tak at se vam dari :-))

MArtinaV a MAtej

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 28.09.04 22:43

Ahoj holky,

tak jsem se dnes odpoledne vrátila od doktora z UTZ a jsem totálně vytočená a smutná. Nic se neděje s miminkem, jenom se pan doktor choval dost nechutně, ani nemám náladu to teď rozepisovat, tak vám to písnu třeba zítra. Je smůla, že se najde takový blbec, který má nad vámi moc (vlastně nemá, ale člověk má pocit, že jo), a totálně vám zkazí celý den. Manžel u toho nebyl, protože Klárka zlobila, tak s ní šel ven. Když jsem mu pak brečela v autě, tak to chtěl otočit a jít mu dát přes hubu :-). Jen tak kecal, stejně by to neudělal ani kdyby tam byl.
Jindřiško, děkuji za info o tom veletrhu. Zvažuji, jestli tam pojedem. Poslední dobou toho času manžovi moc nezbývá, takže musím volit tak, aby jsme si ho i s ním co nejvíc užili.
MartiV - já jsem byla s Klárou na prvním UTZ v 8tt a byla tam vidět jenom ta tečka, jak už jsem psala. Takže asi je to v pohodě. Hlavně buď v pohodě ty, nic ti neuteče, určitě je všechno v pořádku a uvidíš mimíska příště.

Mějte se, jdu chrupat.

PS : Klára má rýmu, je to opruz!!! Nemůže dýchat. Lidi já chci mít tu rýmu místo ní!!!!

Kačkač

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 29.09.04 20:34

Ahojte holčinky zlaté!!!!!!!!!

Já jen tak na skok, protože chvátám chvátám nemám chvilku klid!!

Matyášek byl již včera bez teplot. A víte co mu vlastně nakonec bylo??
Ha ha měl včera pěkný průjem!!!!!!!!
Bohužel ale jak byl celé ty dny co měl horečku hodný a v pohodě, tak od včerejška je z něj protiva protivná. Nemohu ho ani na chvilčku položit na zem. Musí se stále chovat, musí se s ním chodit, tancovat, dělat blbinky, jinak řve jak tygr.
Včera to ještě šlo, manžel byl doma, ale dnes jsem na něj již opět sama a jsem z toho dne zcela zničená!!!!!

Tak já pádím do vany, nechat si pěkně namasírovat namožené svalstvo a spát.

Páááááá Simunka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 29.09.04 20:50

Ahoj Kubíčku!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

Neboj já na tebe nezapomněla!!!!

Dnes je tvůj velký den!! Přesně před rokem jsi vykoukl na tento svět ,poprvé jsi zaplakal, poprvé jsi uviděl mamku, taťku, pocítil zimu, hlad a (ty broučku závisláčku) ochutnal to nejlepší na světě a to mamčino mléčko!!!

Kubíčku, přejeme ti v tvém celém životě mnoho štěstí, zdraví, lásky, hodné rodiče, hodně sourozenců a hlavně už konečně koukej v noci spinkat a netrap mamku!!

Simunka + Matyášek + Tobiášek + Kristýnka

 
Anonymní  30.09.04 05:25

Gratuluji Kubickovi k zvladnute operaci a preji rychle a bezproblemove zotaveni a at uz ho v zivote potkavaji jen ty hezke veci.

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 30.09.04 05:39

Ahojte berusky

taky se pridavame ke gratulantum..:O)

Kubicku prejeme ti taky vsechno nejlepsi k 1 narozeninam­..:O))
Hodne zdravicka a stesticka..:O)
Jsi to ale uz velky chlapik !!! :O))))))))

Tak Kubickovi uz naplasti „opadly“, a ted mu tu ranu natiram antibakterialni mastickou..
Ocko uz nema tolik modre, ale ma ho stale natekle..Jizvu bude mit asi dost velkou, zalezi jak se to zahoji, ale riznute to ma skoro pres cele vicko …Ale je to takova jemna cara, doktor mu to pekne zasil…
Vcera nam dokonce vecer v 9 h. volal, jestli je vse v poradku, jak se Kubicek citi…Byl starostlivy......
Jen jsem mu rekla, ze Kubickovi se udelaly nejake cervene fleky na tvati a cele a vypadaji jako popaleniny.....Jak jsem si myslela, mel nejako alergickou reakci - na nalpasti..Byly napusteny nejakou desinfekci, proto jsme je meli nechat co nejdele a nestrhavat…S tim jak se Kubula v noci neustale vrti a prevaluje to dlouho nevydrzelo…

Bala jsem se, ze mi Kubula prestane jist a on do sebe cpe jak za dva..:O))) hi, hi
Dneska toho panecku sbastil, ze jsem tomu nechtela verit..:O))
Zjistila jsem, ze uz mame skoro venku dalsi zub…Takze jich pomalu ale jiste pribyva..Budeme jich mit 8..:O)) 4 dole a 4 nahore..:O)

U nas se ted poradne ochladilo…Zitra ma prset…to by zrovna nemuselo, staci kdyz bude po mrakem, to je venku prijemne..
Chodim takhle nejradeji ven do parku..Sbalim vsechny tri rostidla a jdeme :O)) Neni vedro a hafanum takove pocasi taky vyhovuje.....:O)

Tak ja pelasim..:O) Kubicka jsem ukojila k spanku a ted na me ceka manza s kartami :O) hi, hi…Jdeme mastit zolika…Uz ho slysim dole jak se pripravuje, ale marne..hi,hi Zase prohraje..:O)))))
Ted kdyz uz mame tu operaci za sebou konecne ze me vsechna ta nervozita spadla a ja se muzu uvolnit a venovat jinym vecem......Takze jdu zdrasat nervicky manzovi..:O)) Vzdycky se tak nas… kdyz prohraje…neumi totiz prohravat :O) No dneska bude zarucene sranda..:O) hi, hi..

Tak se mejte vsichni krasne :O)

papa Evca a Kubicek :O)

 
MartulaR-2
Kecalka 153 příspěvků 30.09.04 14:10

Děkujeme všem za přání k narozeninám…os­lavu máme až v sobotu. Včera jsme byli poprvé s Kubíkem na plavání a bylo to úžasný!..Kubík ač tam byl nejmladší, byl jak sluníčko..pořád se řechtal a ani mu nevadilo, když se vody pořádně loknul:)..a po bazéně mi 1,5h spal, heč?!…to byla paráda…jenomže já jsem zblblá matka a pořád jsem ho chodila kontrolovat jestli dýchá (protože tak dlouho spal:))
Téď jdu udělat větší nákup na tu oslavu..Jestli to vyjde, tak se večer ještě ozvu..

Evi jsem moc ráda, že ta operace dopadla dobře…ještě že už to máte za sebou…

Opatrujte se
Martťula + Kubík (1.rok+1den)

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 30.09.04 14:22

Ahooooj holky!!
Tak az dneska jsem poprve na netu od nedele a koukam na svuj denicek… mam velkou radost, ze mi zverejnili denicek a ze vysel jeste v nedeli.
Jeste jsem si nestihla precist komentare, tedka jedeme fuc a pak tu jsem furt!!! Mame totiz uz doma internet, naporaaad!!! HURA!! Mam takovou radost.
Zatim pa k veceru. Kajka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 30.09.04 20:25

Ahojte holky,

já jak jinak jen krátce. Mám doma opravdu protivu a jsem z něj úplně na dně.

Chtěla jsem jen popřát Kristýnce od Moniky k prvním narozeninám.
Já vím, Monika se tu již tak dlouho neukázala, ale přeci jen kdyby náhodou nakoukla… Tak Moniko, přejme Kristýnce vše nej nej nej nej do celého jejího života.

Simunka + Matyášek + Tobiášek + Kristýnka

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 30.09.04 22:06

Ahooooj!

Ani nevite, jakou mam radost, ze se vam muj denicek libil… !!! Dekuju vsem za ohlasy. Jak jsem uz psala predtim, tak mame internet nastalo, sice ho ma manzel v notebooku, ktery nosi denne domu z prace, ale i tak to je uspech! Mame to natahnuty nejak pres mobil, moc rychle to nefici, ale to uz jsou male veci…

Kačkač - tak tu tvoji kamaradku, ktera propaguje cisarsky rez, fakt nechapu… ja jsem taky pekna posera, kdyz jsem mela bolesti, tak jsem si jenom rikala, delejte si se mnou co chcete, hlavne at uz to mam za sebou… ale priste bych chtela rozhodne zkusit porodit normalni cestou, pokud to pujde… muj obdiv patri Ed a taky Simunce, ktere to dokazaly… Koukala jsem na fotky, Klárka je moc krásná holčička (a taky baculka, čím ji krmíš? Já mám pocit, že Barču pořád cpu a ona je furt takový hubeňour :o) … málem bych zapomněla, moc krásně jste zařídili Klárce pokojíček… já chci taky takový pro Barunku!!!

Simunko - jak je Matyáškovi? Už to přešlo a víš co to bylo? Bára taky jednou měla vysoké teploty, měla 5 měs., pořád to nešlo dolů, no tak blbě to vyšlo na víkend, tak nás z pohotovosti poslali do nemocnice kde zjistili že má zánět močového měchýře… no pěkně jsme si to „užili“… ale doufám, že už jste v pohodě a už budete jenooom zdravíí. Jak už jsem psala výše, tak tě moc obdivuju, že jsi po prvním císaři rodila později normální cestou, napadá mě spousta otázek, proč atd, ale pokusím se najít někde tvůj popis porodu, a až si ho přečtu, tak jestli můžu, tak se tě pak zeptám co a jak ju?

Evi - jsem moc ráda, že operace Kubíčkovi dopadla dobře, moc jsme na vás mysleli. Teď už bude jenom dobře uvidíš. Ty antibiotika, které můžeš jíst když kojíš, na 100% existují, protože tady u nás, když máš zánět prsu (při kojení), tak normálně jíš ty antibiotika. Jsou nějaké šetrné. Zjistím název a písnu ti ho… jenom doufám, že je v USA budou taky třeba mít…

Jenom to pošlu a budu pokračovat .....

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 30.09.04 22:30

Arko - tvůj popis porodu jsem doslova hltala… mankote, kleští jsem se taky moc bála… prejeme Simonkovi hodne zdravíčka, štěstíčka a lásky k narozeninkám!!!

Ed - když jsem četla tvůj porod, měla jsem pocit, že to prožívám taky… moc moc moc krásně jsi ho popsala… úplně mě vzala ta pohoda, když jste se ráno probudili a přišla k vám Polinka… no prostě úžasné! Mohla bych se zeptat, proč jsi poprvé plánovaně rodila císařem - byla špatně otočená?

.. no a jak psala na začátku Simunka, že měla kdysi trošku zmatek v maminkách a miminkách, tak teďka to padlo na mě… !!! Teďka tápu, která je Marťula a MartinaV, a která je vlastně těhotná (obě?) a kterému batolátku mám vlastně poblahopřát k narozeninkám? Holky, nezlobte se že se tak hloupě ptám a dejte mi prosím vědět… ?!

Budu pomalu končit, musím jít spinkat…
Papapa (zítra tu budu určitě)
Karolina a Barunka

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 01.10.04 01:18

Ahojte berusky :O)

tak jak pak se vsechny mate ???

Simunko copak ti to vyvadi ten tvuj broucek ??…:O) Zlobi ??? :O)

U nas bylo celkem veselo…Kubula se do sve bolistky prastil.....a zacla mu tect pekne krev…Snazim se ho hlidat jak jen to jde…Ale staci chvilecka a je to.....
Sla jsem pustit hafany ven a mezitim Kubula zacal spechat, protoze nechtel o nic prijit a pritom spechu si prislap nohu…Svihl sebou na zem a zrovna na tu bolistku…Kupodivu neplakal, jen si chtel na neho sahnout..Citil jak mu tece krev…
Tak jsem tu moji chudinku posbirala ze zeme a sla jsem ho umyvat…

Nastesti neprasknul zadny steh, tak je to dobre…Ted uz mu krev netece a rana vypada ze je zacelena…

Ono se lehce rekne, hlidej at se do toho nebouchne…Ale Kubik je tak zvedavej chlap, ze proste se ho neda uhlidat…Sedet na zadku nebude, chce porad chodit.....Taky jsem na nervy, protoze neustale drzi tu svoji lzicku a ja mam strach ze kdyz sebou sekne na zem, tak mu skonci v oku nebo v te rane.....:O))))))

No je to holt neposeda..:O)))) Ale to je asi kazde ditko, ze ??? :O))))

Snazim se ho zabavit, tak aby sedel na miste..:O)) No ale to ho bavi jen chvili..Pak zacne opet trajdat po baraku..:O)))

V noci uz spinka dobre…Zatim teda spi jeste s nami…Pockam par dni a pak ho soupnu zpatky do postylky…On je hroznej cestovatel a vubec nikdo z nas se poradne nevyspime…:O))) Rano jsem pekne polamana..:O))))

Holcinky jeste pro me upresneni…denicek ted budu psat ja, ze ??…Zaciname od zacatku abecedy…

Tak ja se loucim..Maly me tady opet otravuje..:O) Neustale mi boucha do klavesnice :O)

Mejte se moc krasne a vsem stestickum posilame pusinu..:O)

pa Evca a Kubicek :O)

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 01.10.04 01:31

Ahoj Karolinko

me je taky divne, ze mi nedaly zadny antibiotika…Prece musi neco existovat i pro kojici matky..Me doktorka rekla, ze nechce riskovat, tak mi zadne nedala…
Ono to neni jednoduche jenom tak prestat kojit…Na to odnaucovani se musi pomalu, zkracovat a ubirat dny..Ne hned prestat..To by mi ani Kubicek nedovolil :O))) Bez boje by se to neobeslo…:O)))
Jsi moc hodna, kdyz najdes nazev tech leku budu moc rada…Uz nemam prujem, ale taky to neni jeste tak jak by to melo byt :O) hi, hi…Takze velmi rada uvitam kazdou radu…to pro priste, kdyby se mi neco podobneho prihodilo znova - coz doufam, ze uz nestane :O)))))

Je fain, ze uz mate doma net naporad..:O) Tak se tady budes ukazovat pravidelne, ze ?? :O))))) To bude skvele..:O)

Tak jeste jednou diky za tvou ochotu:O)

pa Evca

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 01.10.04 19:35

Ahojte holky,

tento týden asi opravdu nic nenapíšu. Já fakt nestíhám a dnes večer dám děti spát a jdu pryč.

Tak v dalším deníčku!!!!!!!!

Evi, deníček napiš, já pak ještě až budu mít čas, napíšu znova jak budeme psát a připíšu tam ještě i Karolínku.

Pá a mějte se moc krásně Simunka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama