Štěstíčka -87.díl

Rodičovství

CO SE VŮBEC STALO....? Ahojte holky, dnešní deníček je na mě, tak se do něho pokusím vměstnat vše, co se tento týden u nás dělo.... Mimochodem ještě jedna velká gratulace k Martině, Petrovi a Matějovi ke Kubíčkovi!!!!!!!!!!!!!!HLAVNĚ ZDRAVÍČKO!!!!!!!!

Přes víkend se v našem městě konala největší hospodářská výstava v ČR,tak jsme tam v neděli ráno vyrazili s Kubíčkem a manželem, podívat se na vlastní oči na krávy, prasata, koně, ovce atd.-no to víte..prostě měšťáci..Kubíček byl z toho zvířectva úplně unešenej a tak nám asi po 3 hodinách strávených u zvířat totálně vytuhl v kočáře…Odpoledne si pro něho přišla moje mamka , protože jsme se s manželem přihlásili na „dračí lodě"..je to taková soutěž amatérů ve veslování. V jedné lodi sedí 20 lidí + bubeník. V životě jsme nebyli na vodě, takže to byl s manžou pro nás úplně nový pocit, být na stejné úrovni jako plavající kačeny..a bylo to fakt moc krásný i když náročný. Byl to první trénink a za týden jsme měli jet na soutěž…

Pondělí proběhlo úplně normálně..manža šel ráno do práce (akorát si stěžoval že ho z veslování pobolívá rameno), mě zas bolel zadek…a já se dopoledne věnovala Kubíčkovi..nic nenasvědčovalo tomu, že by měla přijít nějaká pohroma…Odpoledne jsme byli domluvení, že pojedeme se známýma grilovat na chatu. Mají 2 děti, takže se tam s Kubíkem krásně vyřádili a utahali se. Asi po 20h jsme přijeli domů, já okoupala a nakrmila Kubíka a manža si zašel „na jedno"..Přišel asi po půl hodince, a ptal se mě jestli mi něco není že jsem dost bledá..říkala jsem mu že mě začíná pobolívat spodek, ale že je to asi namožené z toho veslování…a s tím jsem také usnula..
V 0,30h mě probudila strašná bolest na pravém vaječníku,takže jsem chtěla vstát že si vezmu něco proti bolesti..jen jsem vstala, tak se mi udělalo špatně, stačila jsem jen křiknout na manžela (spí v jiné místnosti) a viděla jsem že jsem ležela v kaluži krve a celé nohavice od pyžama jsou od krve, ale hodně..pak jsem omdlela..Manža mě polil studenou vodou a chtěl zavolat záchranku..jenže chudák neměl nabitej mobil (ale myslím, že ty čísla jsou bezplatné) a ještě ani si v tom šoku nemohl vzpomenout jaké číslo má záchranka..tak se mě ptal…už jsem se probouzela k sobě ale zas jsem dostala strašnou zimnici..celou dobu jsem ležela na zemi, protože se manža bál jestli nemám něco zlomenýho, jak jsem sebou sekla, a nechtěl se mnou hýbat..tak mě jen přikryl dekou…
Měla jsem pocit, že záchranka dorazila asi tak až za půlhodiny, ale manža říkal, že to bylo do 10minut..hned mě odvezli a ptali se mě jestli nemůžu být těhotná..přiznala jsem se že antikoncepci neberu, ale že si nemyslím, že bych byla těhotná..Odvezli mě na gyndu, kde si mě přebrali (a musím říct, že péče a chování bylo téměř nadstandardní!!!!)­..Bylo ještě po bouřce , a hodně dusno…ale já se drkotala zimou..měla jsem na sobě vrch od pyžama, triko a teplou mikinu…na koze mi museli dát ještě deku, protože tím třesem, mě doktorka nemohla ani prohlídnout..musela jsem načůrat do sklenice a z moče zjistili těhotenství!..jenže kromě těhotenství tak byla i nějaká sraženina krve..doktorka se k tomu nechtěla moc vyjadřovat, říkala že musíme počkat na primáře, že to může být i nádor…dostala jsem injekci proti bolesti a odvezli mě na pokoj, s tím, že pokud bych cítila jen nepatrné zhoršení, ať okamžitě zavolám a pojedu na sál..Naštěstí injekce zabrala a mě se zdálo jak vozím hlubokej kočárek s mimi a kolem něho poskakuje náš Kubíček.
Z krásnýho sna mě vyrušil asi ve 4h ráno zástupce primáře s tím, že by se rád mrkl na ultrazvuk, co tam vůbec mám. Dlouho mě prohlížel (já do toho ještě značně krvácela, takže jsem si připadala jak na jatkách) a říkal, že se přiklání k mimoděložnímu těhotenství..Takže jsem dostala klystýr, oholili mě a musela jsem podepsat papíry, že pokud to půjde tak to udělaj laparoskopicky, pokud ne, tak rozřežou celé břicho…a už jsem jela.. ..musela jsem se smát ( i když mi bylo ouvej), protože pro mě přijel mladej kluk - zřízenec- a na operačním sále potkal kámoše a vykládal mu jak byl o víkendu v kině na Románu pro ženy, a jaká to byla bejkárna atd…já se mezitím s kapačkou snažila dostat z nemocniční košile do andílka..připadalo mě to hodně komický…na sále bylo asi 20 lidí včetně mediků, jen se mě zeptali jestli jsem na něco alergická a jestli jsem někdy dostala narkozu. Řekla jsem jim že jsem byla 2× na laparoskopii..na nic víc se neptali, dali injekci na uspání…
Probudilo mě až „proplesknutí" ještě na operačním sále, že se musím přešoupnout na druhej vozík..tak to byl děs, byla jsem asi 5minut po operaci, narkoza na mě působila tak že jsem ani nemohla otevřít oči, ale musela jsem přelízt na jiný vozík..pak jsem byla na jipce a asi 2 hodiny na to, mě převezli na pokoj…to už jsem byla dávno probuzená z narkozy, plná drátků, kapaček a drenů a čekala jsem na doktora, až mi přijde říct, co to vlastně bylo a co mi všechno vzali a HLAVNĚ jestli budu mít JEŠTĚ někdy nějaké děti!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!
Jenže doktor nikde..asi za 2h za mnou přišel manža..dost se zděsil, když mě viděl jak vypadám a prý jak se cítím..to už jsem nevydržela a začala jsem brečet..né bolestí, ale z toho, že vůbec nic nevím , že mi nikdo nechce říct, co se mi vlastně stalo (ptala jsem se asi 5 sestřiček, které mě přišli zkontrolovat-a ty mi nechtěli nic říct, že to musí říct pan doktor)..tak samozřejmě jsem si představila už to nejhorší, že mi vzali celej spodek i s dělohou…
Manžel se pěkně naštval a říkal ať nebrečím že jde někoho sehnat..po chvilce přišel s doktorem, a ten mi oznámil , že to bylo mimoděložní těhotenství, že se nacházelo ve vejcovodu, a že mi celou pravou stranu museli vzít i s vaječníkem. Na otázku zda budu mít moc ještě děti mi řekl, že mi zůstala levá strana, a že doufají že jo…to mě trochu zklidnilo. Večer mě vyhnali sestřičky ještě na záchod, ale bylo to dost utrpení, protože jsem dost vysoká (180cm) a pořád jsem jim omdlívala..dostala jsem injekci proti bolesti na večer a spala jsem skoro až do rána.Co mě dost vadilo bylo to, že tam mají krátké postele zakončené čelem, takže jsem se nemohla ani natáhnout a pak ještě jsem měla takovou „kabelku"(dren) do které odcházela krev asi z dělohy (dělali mi i výškrab)..a díky tomu drenu jsem musela ležet jen na zádech a nemohla jsem se otočit ani na bok.
Ráno ve středu po velké vizitě, kde jsem se od primáře dozvěděla, co už jsem věděla, mi přišli vytahovat ten dren-vyhodili manžela mojí spolupacientky na chodbu za zavřené dveře a šli na mě. Holky, operace proti totomu bylo nic!..Dren je přišitej přímo pod kůži takže vlastně táhli umělou hmotu se stehama-museli ji vyškubnout..bylo to asi 8cm a mě to připadalo věčnost- řvala jsem jak tur, tekli mi slzy..ale přežila jsem.
Manžel mojí spolupacientky potom vykládal mým rodičům, jak tam byli na návštěvě, že mě slyšel řvát přes dvoje dveře a že dokonce musel utéct z budovy jinak by omdlel. Vykládal mému otcovi (naši jsou rozvedeni) že on by nechtěl být ženskou ani za milion , že co chudery musíme vytrpět a vydržet..Pak přišel za mnou na návštěvu Kubíček-holky neviděl mě 2 dny- a začal mi říkat této!..To mě fakt nakrklo, takže jsem požádala, že chci jít ve čtvrtek domů, že mi vlastní dítě říká této. Vyhověli mi, s tím, že se i po takové docela složité operaci, dobře zotavuji..Takže jsem od čtvrtka doma.
Fyzicky se cítím celkem v pohodě..jen se mi občas zamotá hlava(nízký tlak) a občas zabolí jizvy…ale psychicky..no nebudu vám lhát..ořvala jsem to v nemocnici už proto, že na vedlejším pokoji čekali 4 holky na interupci..Holt, jak mi psala Simunka, život je někdy svině..někdo otěhotní jenom kolem něho „projdou" trenýrky a někdo to má vymodlený a ještě to dopadne tak jak u mě. Sestřička v nemocnici mi před propouštěním řekla, že mě zachránili na poslední chvili, že stačila půlhoďka a nebyla bych mezi živýma…

V pondělí jdu ještě na vytahování stehů, nějaké odběry a kontrolu…a budou mít i výsledky z histologie takže doufám, že budou v pořádku..a mám na ně ještě spoustu otázek (jak budu mít MS, jak je možné když jsem jedla od ledna kyselinu listovou, která by relativně měla zabránit mimoděl. těhotenství, a stejně nezabránila) a pak mám ještě jeden otazník..To moje „mimoděložní embryo" bylo velké cca 6×4 cm . moje kamarádka-zdravot.sestra, říkala, že je to tak cca 3.měsíc, a já přitom byla na kontrole na gyndě cca před 3 týdny, tak jestli to ten můj gyndař nepoznal (přitom mě vyšetřoval ultrazvukem)..fakt nevím..

Holky, ještě vám musím napsat, jak fantasticky se postaral můj manžel o Kubíka. Měla jsem z toho dost strach, protože s ním normálně tráví docela málo času, ale manžel nechtěl využít ani nabídek babiček, a chtěl Kubíčka jen pro sebe..že prý jestli si o něm myslí, že je neschopnej tatík..Kuba teď chce jen tátu..sice už mi začal říkat mámo, ale táta je na prvním místě. Musím říct, že se o něj stará úplně vzorově!Dokonce Kuba začal s ním i výborně spát- spí v postýlce od 19,15 do 6,30h celou noc..to když jsem ho uspávala já, tak to fakt nehrozilo. Teď jsme si vyměnili pozice, manžel spí s Kubíkem v ložnici (Kubík v postýlce)a já v děcáku- nesmím nic tahat, takže bych ho nevytáhla ani z postýlky )a on je nějaká tíha 16kg!

Moc se omlouvám, že je deníček tak dlouhej a tak osobní, ale potřebovala jsem to ze sebe nějak dostat..jsem „té nespravedlnosti" plná a kde jinde se mám „vyventilovat" než na emiminu.

Holky, ještě jednou děkuji za povzbuzení a budu doufat, že se nám někdy 2.mimi zadaří!

Marťula


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 27.05.05 19:16

Ahoj Marťulo,

jsem z jiného deníčku, ale protože k vám semtam nakukuju, tak jsem věděla, co se u vás stalo a moc jsem na tebe myslela…moc držím palečky, aby 2.mimi na sebe nenechalo dlouho čekat, až budeš moct, ten manžel té tvé spolupacientky měl absolutní pravdu…kvůli těm voňavým uzlíčkům vydržíme cokoliv! Jsi ohromně statečná, když jsem četla o tom drenu, tak mi bylo úplně špatně…a Kubík s taťkou jsou velký šikulové, jak to zvládli!!!

Ještě posílám velký pozdrav Ed, také čtu co a jak s Polinkou, jen nevím, jak reagovat, nechci litovat, protože vím, že vy to zvládáte skvěle a lítost asi není na místě, myslím na vás!!!

Pusu všem štěstíčkům a už žádné špatné zprávy v tomhle deníčku přeje

Diny od Jarňátek (a už 9 dní ročák Davídek:)

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 27.05.05 19:24

Ahoj Martulo,

to je strasnyyy, cim sis prosla. Ale jsi holka nase statecna, ja bych byla uplne v pr…

Verim a budu drzet pesticky, aby miminko prislo co nejdrive!

Kubicek je sikulka, aspon si pekne odpocines, kdyz je tedka tata prednejsi.

Co s tim doktorem, jak to ze to nepoznal???? Vrta mi to hlavou.......

Letim se venovat tomu nasemu mazlickovi, uz se po me sape… paaa Kajka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 27.05.05 20:02

Ahojky MArtulo,

teda cim jsi prosla,to fakt stoji hodne sil.Ja to cetla jednim dechem a jsem strasne rada,ze te doktori zachranili a ze urco 2mimi budeeee!!!
Jsi holka statecna a manza je velka opora.Moc moc drzim palce,aby vsechny testy byly v poradku a ty jsi se rychle zotavovala.

U nas je tatka taky cislo 1.Mama je vzdycky jen zaskok Simou vzaty na milost v nouzi:-)

V jake nemocnici jsi byla? v OL,ZL?

Hlavne se ted nech hyckat a optarovat a vazne netahej nic tezkeho…davej na sebe pozor.
 pa

Arka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 27.05.05 20:36

Ahojky,

Evi jeste jsem chtela reagovat na tvuj komentar.Mate to teda trapeni ted.Hlavne s tema podnajemnikama.To je docela hruza,kdyz s nima nemuzete hnout a nemate skoro zadne prostredky jak na ne! Kdyz jsme byli v USA,tak me dost zarazilo,ze americani majid oma docela bordel a neporadek.U kazdeho koho jsme navstivili,byly napriklad spinave koberce,oni je maji uplne vsude,ale pritom jsou flekate,se skvrnama…to same sedacky atd.Oni moc na ty materialni veci nedbaji a moc si veci nevazi.Tehdy jsme si s manzou zrovna rikali,no tem bychom teda pronajimat byt nechteli.Tak drzim palce,aby brzy vypadli a zaplatili vse co maji!

S manzovou motorkou je to taky smula.A netroufne si jit na ty testy i kdyz si to predem nezkusi?
mej se hezky
 Arka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 28.05.05 14:19

Ahoj Marťulo,

je mi to celé moooooooooooo­oooooooc líto. Někdy se s námi ten život moc nemazlí, ale věřím, že další miminko jistě bude brzo u tebe v bříšku. Přeji ti to z celého srdce.
Teď je hlavní že to nedopadlo ještě hůř, že jste do nemocnice dojeli včas.

Také nechápu jak je možné že tvůj lékař nic nepoznal?????

Tak pěkně odpočívej a brzo se zotav.

Holky, já nestíhám. To vedro nás ničí. Matyášek hrozně špatně spinká. V noci se budí a nespí, přes den vůbec neusne a ze mě je již mátoha.

Tak my jdeme ven. Nejlepší by bylo zalézt někam k vodě, chci se skočit kouknout jesti je otevřené koupaliště, ale myslím že těžko bude a navíc ta voda bude jistě ještě dost studená.
Loňský bazenék se nám ale rozbil, včera jsme ho zkoušeli nafouknout s utíká. No a napouštět velký bazén v květnu se mi zdá ještě zbytečné!?!?!?

Tak holky my jdeme. Já se teď asi moc neozvu, snažím se cvičit každou volnou chvilku a pak spát jak jen to jde.

Pa Simunka

 
Anonymní  28.05.05 21:53

Ahoj holky,

tak jsem teď byla pár dní bez počítače -byl na opravě - fuj, to byl ale absťák!!!! Je to možný, že je někdo závislý na emiminu ?
Marťulo - při čtení tvého deníčku mě úplně mrazilo v zádech. Já jak nesnáším cokoliv co má spojistost s nemocnicí, tak je mi z toho úplně zle. Jsi fakt statečná, jak jsi to zvládla. To s tím drenem mi vyprávěla tchýně, nevím, jestli je to to samé, ale ona byla na operaci, kdy jí brali dělohu i vaječníky, a pak tam měla nějaký dren, který za pár dní vytahovali. Prý to byla nejhorší bolest v jejím životě a řvala jako tygr. Dělaly jí to sestřičky a ty říkala, jo - oni to doktoři dělají pod narkózou a mi vás tady pak musíme trápit při vědomí. Hlavně doufám, že budeš v pohodě, a že se vám brzy podaří to miminko. Snad by se tomu dalo trošku pomoct, ne? Myslím nějaké hormony, atd. Moc tomu nerozumím, můj případ to není, ale existují různé asistované reprodukce. Těma hormonama umí i zvýšit pravděpodobnost otěhotnění. Jo a s tím jak to manžel zvládnul s Kubíčkem - oni se ti chlapy tváří že jako ne a pak když musí, tak to jde a jsou bezvadní a zvládají to na jedničku.
A co Martina??? Už je s Kubíčkem nejmladším doma??? Jsem strašně zvědavá, jak vypadá nové štěstíčko, už se těším na fotky a taky na vyprávění Martiny, jak to zvládají.

Holky, dneska mě napadla úplná šílenost, totiž jet se vykoupat do píškového lomu. Předem musím říct, že nejsem „plážový typ“. Válet se někde na dece mě baví cca 10 min, plavat o trošku dýl. Jeli jsme tam v tom dnešním vedru přes celou Prahu, je to až někde u Brandýsa. Po několika hodinách mě samozřejmě rozbolela hlava, tak se jelo domů, cesta děsná. Fakt se nehodí se hnout od baráku. Koupila jsem si za barák stůl a lavice, Kláře tam manža udělal bazén a koupil jí na hadici takovou kytku, která stříká kolem sebe vodu. Dám si vždycky deku pod borovici, Vítka uspím v kočárku, šoupnu pod keř a vegetíme. Teda do konce léta mě nikdo k vodě nedostane. My i když jezdíme k moři, tak tam furt někam couráme a skoro celý den jsme v moři - doslova - manžel dělá potápění a já se s přístrojem bojím, tak aspoň šnorchluju.
Musím ještě nahlásit novinku : Klára je týden bez plen. Dávám jí jenom na noc, ani na odpolední spaní ji nemá. Řekla jsem jí před týdnem, že už je velká holčička a že teď už plínu mít nebude. Máme dost havárií. Někdy si řekne, ale většinou jí to musím připomínat. Když se vyčůrá do nočníku, tak se sama pochválí, říká : jééé, kikula (šikula). Za barákem většinou čůra všude možně a když někam jedem, tak jí každou chvíli říkám jeslti nechce čůrat. Má den když se nepočůrá ani jednou a pak zase pročůrá všechno možné. Dneska zadojila autosedačku v autě.
Víteček už se definitivně otáčí, nemůžu ho nikde nechat ani chvíli, zkouší občas i trošku na kolínka ale zatím mu to nejde. Má dost času. Teď má novou zálibu - cucat si palce u nohou.
Včera mě postrašila sousedka, že mají děti neštovice. Každému se udělaly dvě tečky - já jsem si říkala, že jsou to nějaké hmyzí bodance. Ale byli podlitý vodou, pak se jim otevřely a zvětčuje se to a trošku hnisá. Volala jsem dr. a prý to podle popisu na neštovice nevypadá. Ale stejně je to divný. Klára si to škrábala a má na noze úplně šílený kolo, mám strach, že tam bude mít i jizvu.
Holky jdu se učit. Já bych tak potřebovala někoho, kdo by mi řekl: ty krávo pitomá, uč se nebo tě vyrazí a tři roky učení budou v pr…, Mně do toho titulu fakt zbývají jenom dvě zkoušky, ale těžký, hóóódně těžký, když je neudělám je to průšvih, protože ročník už opakují a podruhé ho opakovat nemůžu. Ale ta statistika je fakt příšernost.

Mějte se krásně a posílám pohlazení mimískům a maminkám čekatelkám ať dobře snášejí ty vedra.

Kačkač a Klára a Vítek

 
Anonymní  28.05.05 22:05

Ediku,
cekam, kdy se objevis. SMS dosla, poslala jsem Ti mail!
 Ajda

 
MartulaR-2
Kecalka 153 příspěvků 28.05.05 22:23

ahoj holky,

nechtěla jsem vás postrašit tím deníček, a už vůbec nejsem silná ženská…jenže ženská toho fakt daleko víc vydrží, než jen si myslí..
Já už se cítim celkem v pohodě, jizvy sice ještě bolí, ale co mě bolí víc tak je kromě dušičky i obroooooooovskej monokl, kterej se mi udělal po tom vytažení drenu..má velikost 25×5 cm a mám ho přes celý břicho až ke klínu..a dost bolí, nemůžu se ani ohnout…Ale abych si pořád jenom nestěžovala, tak jsem se dneska měla báječně..Tchýně s tchánem si vzali Kubíka na chatu a já byla na naší chatě s mamkou, ségrou a jejím přítelem..obska­kovali mě, a já celej den jen ležela ve stínu na lehátku, pila, jedla a luštila křížovky..pará­da..Konec hezkého dne trochu pokazil můj manža (asi jsem ho přechválila) a večer jel s kamarádama na bečku a bůhví kdy se vrátí. To je mi celkem jedno, ale mám strach, ať sebou někde nebřinknu (točí se mi stále hlava, a tlak pořád dost nízko) a ještě větší hrůzu mám z toho že se probudí Kuba a já ho nevytáhnu z postýlky, protože nesmím nic tahat a myslím si že bych ho ani neunesla..No budu doufat že bude spát jak dudek:)))

Kačkač -ten dren byl ten samej jakej měla tvoje tchýně,takže si to dokážeš představit:)..teď mám jen toho obrovskýho monokla:)..S těma hormonama máš pravdu, vím že něco takovýho existuje (dost jsem se k tomu upjala) ale mám strašnej strach, že když už se nám třeba zadaří tak aby se to neopakovalo na „druhé straně“. Už 3.den sedím u netu a hledám, jak se dá předejít mimoděl. těhotenství..žádná rada není, ale dost gyndařů pochvuluje kapky Gynex, tak je zkusím. Jinak ti moooc závidím, že Klárka chodí bez plínek..My jsme byli „celkem " na dobré cestě k nočníku(denně tam něco udělal) ale jak mě odvezli do špitálu,tak manža se na nočník vybodl a Kuba už tam teď nechce ani sednout:(..Takže všechno od začátku…:(..K tomu horku, nejsem taky "slunící typ“ a už vůbec nesnáším spoustu lidí na bazénech, lagunách atd…a sama moc slunko nemusím..mám sluneční alergii,takže vyhledávám stín, ale je fakt, že mám dost snědou pokožku,takže každej si myslí, že chodím na solárko:)..Já jsem spokojená u nás na chatě, kde Kubíkovi vytáhnu malej bazének, sobě vanu (občas se tam pocákám) a užíváme si klidu a soukromí:)..Držím ti pěsti ať ti ty hnusny zkoušky vyjdou na poprvé!!!!

Simunko-my teda musíme zaklepat, že Kubík nám spí i v tom vedru (ale musí spát v chladné místnosti)..po obědě spí tak 2-3hˇa v noci celou noc..mám všude rozvěšené mokré plíny, takže si myslím, že to taky trochu pomáhá..Ale zas je pravda že nám vůbec nespí v kočáru..nemůže se tam totiž přetočit, takže se nevyspí.Moc si přeju,A´t se to zlomí a Matyášek už pěkně spinká..Sama dobře vím, co je to nevyspání!!!

Evi- na tebe se musím obrátit..ty si taková moje „modla“..jak už jsem psala , tak už sedím od čtvrtka pořád u netu a hledám info o tom mimoděložním těhotenství..a našla jsem i hoooooooooodně starý deníček, kdes psala ty svůj příběh (doufám, žes to byla ty) s tím, že ti v 18 řekli , že máš jen 1/3 vaječníku a nedávali ti moc velké šance na otěhotnění…a přece!Tak i já doufám, že budu mít to štěstíčko a zadaří se nám i druhé mimi (i s jedným vaječníkem)..musím se přiznat že mi tvůj příběh dodal trošku optimismu, tak doufám, že to nebude falešný optimismus!

Teď musíme stejně 6 měsíců počkat, než se to moje tělo dá dokupy…

Holky mějte se krásně a užívejte si sluníčka..

Příště budu reagovat na všechny komentáře

Marťula

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 29.05.05 11:51

Ahoj holky,
hlasim se jen v rychliosti, oba chlapecci spinkaji a ja se chystam taky. Naspim v noci cca 4-5 hodin, do toho kojeni.....no dovedete si to představit :-))

Martulo, denicek jsem si jeste neprecetla, ale vim, o cem asi bude :-( Tak ti drzim palce, at mas brzy dasliho mimiska a vsechno to trapeni preboli.

Nas dneska rano pustili z porodnice, nakonec jsem rodila v krci, u Apolinare me nevzai, ze maji plno a neberou za Podoli. Nakonec jsem MOOOC rada, ze jsem rodila tam. Porod v pohode, no bolel, ale s tim se pocita. Ani me nenastrilhli, nejsem šitá, takže je mi baječne :-)

Kubik je hrozna pijavice, umi strasne nahlas plakat. Matej ho ma zatim rad :-) Akorta mu zavidi kosik na spani, nejradsi by si v nem lebedil on:-)

Tak holky paaa,
ja se ozvu s nejakymi detaily a dam fotecky.

Martina

 
Anonymní  29.05.05 12:33

ahoj stesticka,

marti, skvele ze uz jste doma! Jak to ze vas tak pozde pustili, pocitala jsem, ze by vas meli pustit v patek, kvuli tomu udrzeni teploty? Musi to byt hrozne, tedka v tech vedrech takovymu miminku . Koukala jsem do galerky, Kubicek je nadherny!!!!!! Jeste jednou blahoprejem a prejeme mu do zivota jenom to nej nej nej, hlavne hodne zdravicka!!!!!! Je strasne krasnyyyyyy!!!!!!!! Moc vam to vsem slusi!

Martulo, me stale strasi jak jsi psala o tom drenu..... uaaah uplne mam husi kuzi. Nechapu proc to neberou pod narkozou?!?!

Letiiiiim… paa Kajka

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 29.05.05 12:34

Marťulko,

holka, tak jsem nešla spát a přečetla si tvůj deníček a brečím tady do jogurtu. Ještě jednou ti moc moc přeju, at to všechno dobře dopadne. životní zážitek tedy strašnej, je hrozný, kolik se toho během pár minutek dokáže změnit,

Manžel je fakt dobrej, oni ty chlapi dokážou divy!!!!

Petr se taky staral o Matěje na 1, když si vzpomenu jaký jsem z toho měla nervy......

Tak ať už následujou jenom pozitivní zprávy!!! To platí i pro ostatní.

Martina

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 29.05.05 12:39

No, já myslela, že nás pustí v sobotu ráno, teplotu už pak držel Kuba dobře, ale já měla streptokoka typu B a to se musí minimálně 4h před porodem poadat antibiotika, aby nebylo ohrožený miminko a vzhledem tomu, že jsem porodila hodinu a tři čtvrtě od příjezdu do porodnice, tak se to nestiho a miminko se muselo víc pozorovat a hlídat. Každý 3 hodiny mu dělali kontrolu a byl pořád na monitoru dechu. ale nej roziko je prvních 48 hodin, ted uz je to OK. V některých porordnicích děají to, že ty antibiotika dají po porodu miminku (když se to nestihne matce), ale tady ne.

Martina

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 29.05.05 13:50

Ahoj holky,
jsem moc rada,ze se tu objevilo spousta komentaru a hlavne opravdu uz jen dobre zpravy!!!tak jen tak dal…mne take uz jeden tyden utekl a to jsem si myslela,ze bude desny,ale da se to.

Marti,jeste jednou moooooc gratuluji ke Kubickovi!! Je to sikulka pijavice:-) a plakat umi miminka opravdu hooodne nahlas.Ale to nebude casto neboooj.Matej byl celou dobu s tatinkem,ju?Je super,ze Matej na Kubika nezarli a v pohode ho prijal.Vsak jsou brachove,ze?:o)

Martulo,je dobre,ze se takhle hezky opatrujes a davas na sebe pozor.Zena toho vydrzi opravdu hodne,ale pak si telo rekne,vid? Inforamce studuj,ale jen ty pozitivni!!proste hoodne tomu ver,my taky verime,ze druhe mimi bude.Tech 6mesicu cekani je dlouha doba.Ale lepsi se poradne vykuryrovat a pak to vyjde brzy.

Kackac,to byl napad hnat se k vode:-)v tom vedru do auta me nikdo nedostane.Je to fakt nejlepsi provalet ten den ve stinu a pro stesticka staci uplne pidibazenek,to je jasny! A z tou zkouskou.....­.koukej se fakt ucit!!!Samotny mi schazi jen kousek k dodelani skoly a nejsem schopna do toho kopnout.Tak ty do toho kopni a budu spokojena i ja:-))ze to nekdo zvladl i za mne!Proste sedni a uc se a zadne vymluvy!

Simunko,moc preji,aby MAtyasek brzy spal celou noc jak dudek.Neni nad to se poradne vyspat.My mame nastesti detsky pokojik chladny a vubec tam nesviti slunicko,tak Bibon spi dobre.

My vcera stravili cely den v Zooparku.Byla to parada,spousta stromu,stin,zvi­ratka a hooodne obcerstveni:-)akorat jako tehotna mam furt strasnou chut na pivo..tak to trpim nekoho videt s orosenym pullitrem.o))

tak pa
neupecte se
Arka a Bibon 20mesicni

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 29.05.05 14:26

Marti,fotky jsou uzasny!!! zavidiiiim (jen a jen v dobrem).V nasi porodnici maji stejne fialove postylky:)

Martulo,v ktere nemocnici jsi to ted byla?

A.

 
MartulaR-2
Kecalka 153 příspěvků 29.05.05 21:35

ahoj holky zapomněla jsem napsat, že jsem byla v nemocnici v Přerově..

jdu spát, jsem z toho dusna šíííííííleně utahaná

Dobrou noc
Marťula

 
mysak
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 30.05.05 04:24

Ahojte holky,
nezlobte se ze vam takhle padam do denicku ale jdu se zeptat za nas holky z denicku maminek v zahranici..­..........nevi­te co je s Evcou berusinkou??? Nam se uz nekolik dni neozvala a ani na soukromou postu nepise.......­..trochu se o ne bojime. TAk jestli budete vedet tak nam dejte vedet. Diky!!!!!
 Misa

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 30.05.05 08:21

Ahoj Miso,
ja zase nakukovala k vam do denicku,jestli tam neco psala!!Psala jsem ji komentar a jeste neodpovedela a to neni jeji styl,tak jsem si myslela,zda nejeli zase na hory nebo k mori…ale nic takoveho predem nerikala,tak teda nevim kde je????
Az neco zjistite,tak pisnete.diky
 Arka

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 30.05.05 11:50

ahoj Miso,

tak koukala jsem do stareho denicku, a Eva do nej psala naposledy v patek, tady je odkazek:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Dneska je to ctvrty den co se neozvala, ja bych to moc nelamala pres koleno. Jestli maji hezke pocasi, tak nekde jiste brouzdaji venku, proc sedet u pocitace.

Paaa Kajka

 
Anonymní  30.05.05 12:23

Ahojte holky,

tak mě se to zdá také nějaké trošku divné, kde ta Evca je?
Ale je pravda že třeba dřív o víkendu nepsávala. Tak snad je to tím že nemá čas??

Holky to vedro je humus. Jsem ráda že nežijem někde kde je ještě větší teplo. Už nedočkavě vyhlížím každý mráček a obloha je „ošklivě“ modrá. Včera mi naskákala moje obvyklá sluníčková alergie na nohách, to jsem byla celý den ve stínu, a dnes, jen jsme šli nakoupit, a už mám opupínkované celé ruce. A ajajajaj svědí to jak ďas.
Už raději nevylezu dokud se neochladí a nebo budu muset chodit nabalená. Budu zas jak blázen.

Já jdu na chviličku do pelíšku. Matyášek zase v noci moc nespal. Teď ale naštěstí usnul tak jdu zalézt k němu.

Pa Simunka

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 30.05.05 13:03

Ahoj holky,

to je hic, co?
No, zítra už nám to končí, ale ta změna teda šílená, má být prý jenom 14 stupňů.
Mně sluníčko až tak nevadí, ale nesmím nic dělat, jenom se válet.
Jenomže smůla, dnes jsme byli u dr. a nesmíme na sluníčko. Děti mají po těle nějakou tu vyrážku, sousedka strašila že neštovice, ale ty to nejsou. Byla bych radši, kdyby byly, aspoň bych věděla na čem jsme. Ty pupínky se jim pořád zaněcují a hnisají, škrábou si to, no šílený. A dr. neví co to je. Prý jestli něco od psa? Ale pes nic nemá, tak nevím. Budeme chvíli čekat a pak případně na:,–(it antibiotika, to jsem celá nalevo, nechci jim je dávat. Nejvíc mě štve, že nevím příčinu.
Jdu něco ukuchtit a taky si zarelaxovat dokud ty potvůrky spí.
Já nevím co s nima celý den doma, fňuk.

Mějte se krásně.

Kačkač

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 30.05.05 15:31

KačKač,

o tom ochlazení jsi slyšela v televizi? Já totiž koukala na počasí na netu a nějak tomu nerozumím. Mají v tom pěkný guláš. Nejprve jsem manželovi v sobotu tvrdila že v pondělí má již být pěkná zima, chtěl totiž napouštět velký bazén, pak jsem koukala včera ne nějaké stránky a na některých bylo že má být snad ještě 3 dny kolem třiceti, na některých že má být dnes snad 14 stupňů. Tak si pak vyber???

Jak jsem teď četla tvůj komentář tak jsme nadějně zase koukala na předpověd a představ si že na těch stránkách co jsem četla že má být dnes zima, mají takovou mapku s teplotama a dle té je u nás dnes 15 stupňů!!!!!!!!!!­!! Ha ha tady je tak třicet ve stínu!!! Ale jinde, tam kde psali že má být ještě pár dnů vedro, to změnili že se má zítra ochladit.

Tak já jim budu věřit a doufat že se tak stane.

S tou vyrážkou je to divné. Že to má i Vítek? Tak snad je to moc netrápí a zmizí to co nejdříve.

Já jsem normálně vyřízená. Kristýnka opět přemlouvala jestli může jít s kamarádkou na koupaliště. Já vím že jsem v jejím věku chodila sama, vím že umí perfektně plavat, vím že je už velká na to abych jí neustále držela pod dozorem, všechno to vím, ale ten šííílený strach, co když se jí něco stane???
No pustila jsem jí!! Nemůžu jí tu držet věčně pod zámkem, ale než šla tak jsem si poplakala, řekla jí, že jestli se jí něco stane, tak jí přerazím, že to nepřežiju!!!!!!!!!! Bylo to loučení jak před popravou. Teď jsem z toho úplně mimo a myslím na to jak někde plave utopená.......... Koupálo je od nás tak 10 minutek cesty a kdybych neměla tu vyrážku tak už mažeme za ní.
Tak teď nevím co dělat?
Asi to budu muset nějak přežít, vždyť už je to velká slečna.

Holky jdu chodit po bytě jak lev v kleci. Ještě že tu má Tobiášek kamarády, dělají tu pěkný bordel, tak chvilkama zapomenu, že se mi někde právě třeba topí dítě, musím je maličko usměrňovat.

Pa pa Simunka

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 30.05.05 17:58

Simunko,

ochladit se má podle předpovědi opravdu zítra. Ale na můj vkus trošku moc. Má být prý 14 stupňů. Já bych si dala takových 22-25 :-).
K té Kristýnce. Naprosto tě chápu. Musí to být těžké. Ale jak sama píšeš, asi nám nic jiného nezbyde, než těm našim dětem věřit a občas (přiměřeně věku) je nechat jít. Musí se přece taky naučit, že vždycky není máma za zadkem a že se musí spolehnout jenom sami na sebe. Ale uvažovala jsem o tom, že možná Kláře od určitého věku pořídím mobil. Technicky ho zvládne i malé dítě, to není problém a budu ji mít pod kontrolou. Vím, že někdo je odpůrce, ale na druhou stranu si říkám, že budu aspoň v klidu a dítě když se dostane do nesnází tak zavolá - snad. No nevím, ještě je to daleko. Ale přiznám se, že občas Kláru nechám za barákem - 2 minutky - letím domů na záchod, protože vzít ji s pískoviště znamená strašný řev, takže bych táhla dvě děti do schodů, jedno zmítající se vzteky a pak za dvě minuty zpátky. Jsem sice z toho trošku nervózní, ale opravdu ji tam nechávám jenom chvililinku. Když je venku nějaký soused, tak ho poprosím, aby mi na ni kouknul.

Kačkač

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 30.05.05 19:28

Simunko, s tou Kristýnkou te uplne chapu. Ja se tohodle desim strasne moc. Moje fantazie v tom, co se vsechno muze stat je az presprilis bujna. Nedovedu si predstavit, ze nekdy Matej pojede na tabor, pujde se koupat…atd. Vsude kolem porad slysim nejaky hruzy, kdy se na kurzu plavání utopí díte spod. Fuj.

My jeste k tomu byslime na neslavnem prazskem sidlisti, tak budu mit jednou strach i kdyz kluci pujdou ze skoly. chjo chjo.

ale budeme to muset nejak zkousnout

paa

martina

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 30.05.05 20:58

ahoj stesticka,

jenom v rychlosti… dneska chci zehlit a taky se kooonecne vrhnout na autoskolu…

U nas byl dneska taky poradny parak, pres tricet stupnu minimalne, az tedka tam zacalo foukat a trochu se ochladilo. Jinak s tim pocasim, kazdy rika jinak, ale tech 14 stupnu me taky trochu desi… snad to nebude trvat dlouho.

Ja jsem bazenek Barunce taky jeste nevytahla, trochu se bojim, aby se nenachladila, tak sedime v piskovisti pod slunecnikem. Ale mazu ji 25 opalovacim kremem, a presto je trosilinku cervena. Mazu pul hodiny nez jdeme ven.

Simunko, ja te taaak chapu! Ja se obavam chvile, kdy bude chtit vyrazit nekam sama… ale asi jsme byli stejni, nechteli jsme byt stale pod maminym dohledem, ze? I kdyz ja mohla na diskoteky fakt az od stredni, nasi me nikam nechteli poustet… uvidim jak budu tvrda ja :).

Kackac, a vazne vase doktorka pozna nestovice???? Me to teda vrta hlavou, co to muze byt za vyrazka????

MartiV, jak se ma Kubicek??? Je to zlaticko?? Urcite vid. A co Matej jak se tvari na brasku??

Jeee, tak nas celovecerni vecernicek „teletubies“ skoncil, musim letet za Barunkou.

Mejte se mooooc krasne, paaa Kajka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 30.05.05 22:18

Ahojte!

MARŤULO: konečně jsem našla čas přečíst si, jak to vlastně všechno bylo. Je mi z toho moc smutno a musím to nějak vstřebat Ten život je vážně někdy pěkně nespravedlivej a mám pocit, že občas snad zkouší, co vydržíme a co už ne. Přeji brzké zotaveníčko (asi hlavně dušičky).

Doufám, že jste si tady to „neveselo“ už vybraly a teď tu všechny budete zářit štěstím - vždyť jste tu u Štěstíček, že jo:)

Pááá, dobrnou noc a sladné sny

Montička + Filípek

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 31.05.05 08:24

Ahojky všem!
Marťulo, úplně mi při čtení běhal mráz po zádech!! Hlavně, že jste dojeli včas! To šestiměsíční čekání je určitě nepříjemné, ale uvidíš, že pak půjde všechno rychle a bez problémů.
MartinaV: Kubíček je nádhernej! Matěj taky! Manžel rovněž fešák. Co víc si přát, že?
KačKač: A to Klárka neřve, když zajdeš do domu bez ní? Tak to ti závidím, předpokládám, že jak Matěj tak Sofinka by zbořili sídliště, jak by ječeli. Sofinka proto, že má teď období, že nechce zůstávat sama, Matěj prostě proto, že máma mizí (což si nesmí dovolit, že?)

Vidím, že Eva se stále neozvala, tak snad jsou všichni v pořádku. I když teda musím vznést stížnost - já tu taky nebyla a nesháněly jste se po mně, bé, bé, bé! Ne, dělám si legraci, já se objevuju jako připojená tady i na ICQ, takže vysílám signály života, ale Evu jsem fakt neviděla ani připojenou.
My byli v sobotu na chalupě u tety, děti se koupaly v bazénu, Sofinka byla unešená ze staršího i z mladšího brtaránka (7 let, 11 měsíců). Bylo to prostě moc fajn (taky jsme grilovali), až na to, že Sofinka si pořád sundávala sluneční brýle, navíc se sluníčko ještě odráželo od vody, takže má fakt ukázkově zanícené spojivky coby reakci na sluníčko. Mates taky trochu, ale jen maličko. Ten ovšem zase vytrvale nudlí, je to asi alergické jako u mně, ty změny teplot, vlhko po dešti atp. to je evidentně vražedné pro něj i pro mě, já bych taky mohla mít kapesník u nosu napevno. Teď dostal nový sprejík, tak jsem zvědavá, jestli to zabere.
Sofinka má dneska ve školce dětský den, tak snad večer stihnu poreferovat, jaké to bylo. Matesova třída mrňousů se zatím neúčastní, ještě by bylo dost těžké něco takového s nimi stíhat.
Já se teď rozloučím, jdu pracovat a v deset jdu na nehtíky, nějak už odrostly a navíc jsem si dva urazila při skládání kočáru (šikula, no). Mějte se krásně a pište.

Jindra + šelmičky (3 1/4 a 1 3/4)

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 31.05.05 10:26

Ahojte holky,

Kristýnka včera dorazila v pořádku, nebyla ani trošku utopená, spálená, nic. Pro mě to byla taková zkouška, sice až půjde opět sama, tak asi nebudu trpět o moc méně, ale poprvé to je asi nejhorší.

Včera večer byla malinká bouřka a tak nám opět nešel net. V noci se ale přihnala pěkná fujavice. My měli všude v celém bytě otevřené ventilačky a byl takový šílený vítr měli jsme tu pěkný průvánek.
Dnes jsem byla ráno nadšená jak je zataženo, že nesvítí sluníčko, je trošku zima (ale opravdu jen trošku) tak že bude mít moje kůže odpočinek od sluníčka a asi nebude. Nevím jak u vás, ale tady už tak hodinu svítí slunce a dělá se teplo tak na triko.

Doufám že se Evča ozve. Já ji i posílala email s šílenou fotkou a je fakt divné že se ještě neozvala.

Jindřiško, my tě nesháníme, protože vidím že jsi přihlášená, tudíž žiješ, navíc člověk už si zvykl že občas máš hodně práce a tak třeba týden nenapíšeš.

Holky, Pražandy, ale i ostatní z velkých měst, vůbec vám nezávidím. Když si vezmu jak plaším a to bydlíme na malinkatém městečku, každý zná každého, všude kousililínek. Nevím jak bych zvládala děti ve velkém městě. Asi bych strachy umřela.
Já si třeba říkám jak jen to dělala naše mamka. Chodili do práce a já třeba už ve druhé třídě vodila ségru do školky a to celkem daleko. O prázninách jsme bývali sami doma už od mala a já bych Tobiáška s Kristýnkou doma nikdy samotné nenechala ani nyní. Kristýnku samotnou ano, ona kolikrát někam kam se chystáme nechce a tak ji tu necháváme, ale Tobiáše nebo Tobiáš + Kristýna to prostě nehrozí. Tobiášek teď poslední dobou fakt šíleně zlobí, asi je to v jeho věku zcela běžný jev, takže musí být stále pod dozorem. Vyvádí šílené lumpárny, napadají ho pěkně nebezpečné věci a nevěřím mu ani slovo, když slibuje že bude hodný.

Holky já jdu asi něco malinko uklidit.

Pa Simunka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 31.05.05 12:26

Ahoj holky,

je fakt jak nam ty deti hrozne rychle rostou a osamostatnuji se,tak za chvilku nas nebudou vubec potrebovat! Ja asi taky pak zesedivym strachy az se deti budou sami nekde potloukat.Ale to proste k zivotu patri…

Evca mi dela starosti.Snad jim jenom nejde pocitac nebo nekam vyrazili a brzy se ozve!

Jindrisko,jak ti dopadly ty pohovory?Uz se ozvaly a vyjadrily?Jak budou deti chodit do skolky pres prazdniny? I kdyz v Praze je vyber a asi mohou jit jinam na chvilku,ze?

Marti,jak se dari Kubickovi?Moc se tesim na detaily.Jak casto papa,jak vam jde kojeni,jak spinka? co na nej Matej??a jak to delas,kdyz kojis a zrovna Matej neco potrebuje?

Martulo,jak je? snad se rychle zotavujes!a je ti i na dusicce lepe.

U nas se supr ochladilo pocasi a je prijemne.Vyrazime odpo s Bibonem na nakupy.Chudinka furt jeste nema sandalky,tak se pari v botaskach:(
pa
 Arka

 
JanaRed
Kecalka 202 příspěvků 31.05.05 13:45

Ahoj holky,

nějak jsem se nestíhala ozvat, bylo toho teď hodně. Daník je už lepší, dneska jsem odnášela moč na rozbor, vypadá to dobře, ve čtvrtek jdeme na kontrolu. Jen ty špičáky se furt nechtěj proklubat. Poslední 4 noci jsem se moc nevyspala, Daník řádil, chytaly ho pěkný hysteráky a já nevěděla proč. Zkoušela jsem všechno možný, vypadalo to, že brečí jen tak pro nic za nic. Poslední noc jsem to nevydržela a dala mu přes zadek a vzteky ho vrazila do postýlky a šla se uklidnit do druhý místnosti a počítala do 10, aby mě to přešlo. Dan už sotva popadal dech, ječel jak kdybychom ho vraždili, měla jsem toho plný zuby, a chtěla ho vrazit pod studenou vodu.

Marťulo: jak se daří, zotavuješ se po operaci? Věřim tomu, že se další mimčo povede a bude všechno v pořádku.

Marti: co Kubík? Jak často se ti budí na mlíčko? Dá se to zvládat 2 takhle malý děti?

Simunko: úplně tě chápu s tím pouštěním dětí ven. Už teď se děsim toho, až bude Daník větší a já ho začnu pouštět s kamarádama ven. Vždycky když slyším, co prováděl manžel jako malej kluk,tak mám husí kůži. Vypadá to, že Daník bude povahou po něm(horkokrevnej, tvrdohlavej, roztržitej), to se mám na co těšit.

Mějte se, jdu péct buchtu.
Jana+Daník

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 31.05.05 14:51

Ahoj holky,
tak Vám popíšu, jak to tedy u nás chodí. Zatím je to hooodne v pohode, ale to je i tim, ze chodi Petr driv z prace a pomaha. az zacne chodit domu ve svych 7 vecer, tak to bude jiny. ale to uz zase budeme chodit vic ven, tak snad to pujde.

Jak kojime??? Pres den asi po 3 hodinách (ale pekelne dlouho, nekdy má dost az za hodinu…)V noci se vzbudí tak 2×, ale má pak problém usnout. Samo mi usne u prsa, ale pri pokusu o prenos do kosícku se porbudí :-( Resim to kojenim v posteli, kde vytuhneme oba a ja ho pak stejne prenesu do jeho, ale to uz je uplne v limbu. nebo s tim kosikem chvili jezdim (s matejem jsem to tak taky delala a pres maminy poznamky, ze si na to zvakne je to spac jedna radost :-)) a udrncam ho. Kdyz to poscitam, tak naspim tak 5 hodin, ale telo si zvykne.

Co je des, ze me porad boli ty zada a to dost. Dneska jsem sla na postu, cca 200 metru a vratila jsem se domu totalne urvana.

Jinak Kubik je pres den hodnej, lezi v postylce v obyvaku a pozoruje. Dneska se mu libilo luxovani. Kdyz kojim, tak si matej vetsinou sedne vedle me na gauc a ceka. Vezme si nejakyho plysaka a povidame si. Kojeni ho nijak nebere, ubezpečila jsem ho, že jeho ranni sunar je mnohem vetsi dobrota :-)). Dneska e tesil, jak pujdeme veset pradlo na balkon (zboznovana cinnost) a do toho se probudil kuba a dostal přednost a aj ho pul hodiny kojila a matej poslusne cekal, az budeme moc vyrazit na ten balkon. Az mi ho bylo lito… Ale bojim se, ze ho to brzy prestane bavit, preci jen je to neco novyho, porad Mateje osahava, libi se mu maly ruciky a nozicly a hladi ho (zpusobem dost nesetrnym) a dava mu pusinky. A kdyz zacne brecet, tak mi poruci, ze ho mam dat hajat do loznice do kosiku a zavrit dvere. si to predstavuje…:-)

Za chvili vyrarime vsichni na prvni kratkou prochazku s tandemem, dam pak do galerky nejaky foto ty nasi kary s klukama. No ten mladsi asi nebude videt.

Tak paaaa

Martina, Matej a Kuba

 
mysak
Ukecaná baba ;) 1305 příspěvků 31.05.05 17:00

Ahoj holky,
diky za komentare k moji otazce ohledne Evci. Stejne uz jsem jako na trni i kdyz vim ze obcas nekam vyrazi a je fakt ze nema povinnost se hlasit. Ale presto mi to k ni nejak nesedi. Naposledy mi psala na mail v utery ze ji Kubicek blinka a ze mi urcite vecer napise, a uz se neozvala, proto ze bojim. Prosim jestli se neco dozvite nebo mate na ni nejaky blizsi kontakt dejte nam vedet do maminek v zahranici. Za vsechny diky .............­...........Mi­sa

 
Anonymní  31.05.05 20:21

ahoj holky,
je to fakt hodně divný, že ta Evča se neozývá..snad bude všechno OK.

Já jsem včera byla na vytahování stehů..ale bohužel ještě neměli výsledky z histologie, takže doufám, že to bude dobrý.Mám přijít příští úterý…Jinak jsem se ptala přímo primáře, jestli je to možný, že to cca před 3 týdny ten můj gynekolog na prohlídce ultrazvukem nepoznal (že mám mimoděložní těhotenství)..a primář mu dal za pravdu, že to opravdu nešlo poznat, že oni to dokonce nepoznali, ani když mě vyšetřovali těsně před zákrokem..že si mysleli, že by to snad mohlo být ono, ale že vlastně předsvědčení byli, až mě rozřezali a viděli co a jak. Sám mi říkal, že mimoděložní těhotenství a slepák jsou opravdu kruté „příhody“, že nejdoou rozpoznat, a pak rozhodují minuty či sekundy…tož to mě docela vyděsil..

Jinak se cítím docela fajn (i když dost utahaná)..jizvy bollí..a nejvíc asi modřina po tom drenu..Do dneška jsem měla pohodu, Kubu si brávala tchýně, od zítřka bojuju s Kubíkem sama. Primář mi říkal že bych měla mít tak 3-6 týdnů „klidové období“- tzn. odpočívat, hodně spát a hlavně nic netahat..no uznejte sami, že s 20.měsíčním rošťákem to nejde:)..ale já to zvládnu.. Psychicky už jsem na tom taky líp, občas mě ještě sice píchne u srdíčka, když vidím těhule, ale díky Kubíkovi, nějak nemám čas myslet na blbosti…

Marti- teda ty máš doma hodný „chlapáky“..Náš Kuba když hned není po jeho, tak začne dupat, křičet, vztekat se a lehne si na zem..venku většinou rovnou do psího lejna:)…tak si toho važ, že máš Matěje takovýho slušňáka:))))

musím jít žehlit…bébééé­éééééééé

mějte se
Marťula

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 01.06.05 02:24

Barusky moje

vidim, ze je tady po ma shanka..:O)))

Moooooc se omlouvam, ale bohuzel jsem PC zapla az ted…
Mame motanice s temi najamnky , porad se neco resi a vyrizuje…taky vyletikuje...­..vecer jsem zbita jak pes..ze jsem rada, ze se dostanu do postele…

Vzdycky si rikam, ze alespon napisu par slov, ale ja se fakt dostanu az kolem 11 do postele…

Mame s temi najemniky veelke starosti…az jsem z tech nervu zhubla.....

tak ja jeste musim neco vyridit a pak zase napisu…

Moc me to dojima, ze si delate takove starosti…ja si rikala, ze se budete „zlobit“ :O))))
Tak se na me nezlobte, priste ze alespon zmuzu na napsani ze jsem OK…:O))))

tak zatim pa berusky.....brzo se ozvu..;O))))

Evca a Kubicek

 
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 01.06.05 12:53

Ahoj holky,

vítám znovuobjevenou Evču :-).

Tak si představte, co se mi stalo, jsem nasr… Celý den koukám na náš studijní přihlašovací systém, jestli už jsou vypsané termíny ze statistiky, protože je o ně vždy velký zájem. Koukala jsem v jedenáct a ještě tam nebyly a pak jsem uspávala děti. A koukám teď a už tam jsou vypsané ale už není ani jedno volné místo. Pana docenta to ovšem nezajímá, prý vypíše nějaké termíny v září, ale to jsou už opravné. Takže já šprtám jako blázen a nakonec na tu zkoušku ani nemůžu.
RAzíte dneska někam na den dětí??? Já chtěla, ale mám dost práce a navíc děti nesmí na to sluníčko, tak nevím. Láká mě ta stromovka a prý je nějaká akce i v ZOO.
Ráno jsme dětem k svátku koupila dárek -bazén. Manžel mi do telefonu vynadal. On ty bazény dělá, a ten levný, co jsem koupila já je prý na nic. Má průměr 3 m a výšku 70cm. To jim zatím úplně stačí. Navíc nemám zahradu, takže ho budu stavět u dědy na chalupě a nevím, proč bych měla investovat 50 tis. do „kvalitního“ bazénu. To právě říkal manža, že v tom dělá a sehnal by ho levnějc. Jenže on mi stotisícový bazén sežene za 50tis, což je sice super sleva, ale na to mu prdím. Já ten bazén koupila v akci za 2000 a za to co ušetřím si koupím radši novou postel.
Tak já letím něco zase dělat, je tu opět pěkný bordel.

Mějte se krásně, posílám pohlazení mimískům.

Kačkač

Všem Štěstíčkům přeji k jejich dnešnímu svátku všechno nejlepší!!!!

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 01.06.05 19:07

Ahojte holky,

přeji všem dětičkám vše nejlepší k jejich dnešnímu svátku!!! Doufám že jste je pořádně rozmazlovaly a že jste si ten dnešní den skvěle užili.

Simunka

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 01.06.05 20:54

Ahojky,
Evi,jsem moc rada,ze jsi se ozval:-))jasne,ze neni povinost se tu hlasit,to nemusime zadna,ale radi te tu vzdycky uvidime:o)Hlavne preji at se brzy vyporadate s podnajemniky a mas klid!

Kackac,tak s tim vypsanym terminem je to fakt hrozny!!!Znam to dobre a vzdycky me to uplne dorazilo a straaaasne nas…lo! Furt tam koukej a doufej,ze se nake mistecko uvolni.Nekdo to urcite vzda.

Take preji nasim ditkam vse nejlepsi k svatecku!! Sima dostal tricko skratasami a byl spokojeny:-)

Arka

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 01.06.05 23:10

Ahoj holky,

moc vas zdravim, hlavne Evu, jsem moc rada, ze se nam holka nasla, dneska jsem uz fakt mela v hlave hrozne scenare, co se asi stalo…

Barunka nam dela posledni dobou samou radost, snazi se uz strasne moc mluvit, skladat veticky, je to sranda poslouchat. Dokonce uz kooonecne se nechala presvedcit a nosi copanky, a strasne ji to slusi jak je peknoucka. Strasim ji totiz „pani holickou" ze prijde a ostriha ji vlasky, pokud nebude nosit copky (nebo copanky). A ono to na ni fakt plati - nikdy bych neverila, ze takova „blbost" zabere :).

Holky, chci se s vami na nejaky cas rozloucit, totiz presne za tyden vypukne den D, kdy me cekaji zkousky z autoskoly… Nezlobte se, ze o tom nyni casto pisu, ale je to pro me ted velky cil a nechci ho minout. Takze budu vas cist, jenom s tim prispivanim to bude asi vaznout, protoze se chci opravdu vsechno poradne naucit, abych tu sanci nepromarnila.

Omlouvam se za strucnost, ale uz ted - jak se rika - mam hlavu v parlamentu :o).

Mejte se moooc krasne, davejte na sebe pozor, taky na miminka, batolatka a robatka v brisku!

Paaa Kajka a Bája (takhle si Barunka rika :)

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.06.05 08:04

Ahojte berusky

tak konecne chvilicka na psani…

Kubula uz spi, tak stacim neco pisnout…Vcera jsme meli hroznou noc, porad plakal a nemohly jsme ho uspat…Nejspis ho bolelo brisko nebo mu rostou ty posledni stolicky.....­..dneska to vypada na klidnou noc, no nechci to zareknout…radsi zatukam tuk tuk…:O)))))

Abych alespon v kratkosti zhrnula co jsme vsechno delaly po celou dobu co jsem nepsala.....tak vestsina se toci kolem nasich najemniku…fakt jsou to desni lide, a nejradeji bych jim nakopala prdel…prominte za ty slova, ale jinak slusneji to neumim rict.....Porad nechapu jak si clovek muze neco takoveho dovolit.....Nemit respekt vecem ktere nejsou vase a o chovani ani nemluvim......Je to smutne, ale amici jsou vesmes stejni, nevazi si veci, je jim vsechno jedno.....nejsou zodpovedni…a to ten nas je policajt.....Fakt to nechapu, ze se neciti trapne…Prece policajt ma byt ten co veci dela „spravne“ podle pravidel, ale tenhleten je zdrejme vyjimkou.......Kdyz jsme jim to pronajimaly, tak jsem se citila v klidu, policajt, tak to bude supr jsem si rikala, jeste nam baracek „pohlida“.....
No nic nejak to dopadne......Nechci to vsechno nechavat jen na manzovi…Ma z toho taky nervy…
Od soboty jsme tatku mely doma az do pondeli - byl svatek…tak jsme si ho poradne uzily…:O)))
V sobotu Kubula dostal svuj raptor…je to hroznej dablik..:O))) Je na baterii, Kubula uz na nem umi vsechno zapnout. zpatecku, pridat plyn, zvysovat si rychlost, zkratka mu padl hned pod ruku…:O))))) Trochu se bojim at si nekde nenamlati, ale co naplat.....on se neboji a jezdi jak blazinek…:O))))
V nedeli jsme jely na cely den na raptory .....vezly jsme vsechny tri i ten Kubuluv..;O))))) Trochu se tam bal, jezdilo tam docela dost lidi, ale nakonec „radil“ jako vsichni ostatni…:O))))
V pondeli byl v duchu nakupu…dostala jsem taky supr auticko na dalkove ovladani, uz jsem ho mela vyhlidnute delsi dobu…Taky jsme koupily spoustu barev, az se najemnici vystehuji, budeme baracek muset vymalovat uplne vsude i z venku....­.Koukaly jsme i na spotrebice…bude potreba koupit nove…hlavne mikrovlnku, mycku, pracku a susicku…uz mam taky vybrane…Usetrily jsme nejaky ten den, protoze vybrat neco zabere dost casu..clovek nez najde neco dobreho za slusnou cenu, tak to trva.....

Vcera se kluci byly koupat v bazenu…Musim rict, ze Kubicek uz se naucil potapet, zadrzet dech…:O))))) Sam si do vody skace, je to hroznej kaskader…je mu jedno, ze tam nikdo neni, hlavne ze si skoci…Umi si sam do bazenu po schodech sejit i vylezt.....Nau­cily jsme ho ze nez skoci musime napocitat do 3…3 2 1 jump.....jinak se tam proste vrhne…:O)) Zdrejme v tom bude po me.....vodnicek­..:O)))

Dneska jsme byly na 18 prohlidce…dostal ockovani…
dr. rikal ze vse vypada Ok az na vodu kterou ma v pytlicku…budeme muset jit k chirurgovi a ten rozhodne jestli pockat nebo jit na operaci.....Trochu se bojim a doufam, ze se operaci vyhneme, ale pri nasi smule asi ne…Ja ani nemam potuchu co za operaci by mu delaly…moc nad tim nechci premyslet.....tak snad vse dopadne dobre a voda se sama vstreba…

Mate s tim nekdo zkusenosti…??? vubec nevim co mam cekat …

tak berusky ja letim do hajan…zkusim poslat fotecky…:O)

tak pa Evca a Kubicek za par dni 18 mesicni

 
berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.06.05 16:46

Ahoj Martulo

denicek jsem precetla jednim dechem…panecku to bylo opravdu na posledni chvili!!! Je mi to lito, ze to takhle skoncilo, ale hlavni je, ze jsi tady mezi nami, ziva a zdrava…:O))

Jak to mohl ten tvuj dr. prehlednout ?? Uvazujes ze zmenis dr ???

Mas pravdu ja jsem v 18 mela operaci a moc my tam dole nezustalo…Dr my nedavaly moc nadeje, ale vidis, povedlo se…A tobe se povede taky!!!! :O)))) Uvidis !!!!! :O)))))
Drzim moc palecky .....

Vcera byla u me kamaradka, ktera vy:,–(ila antikoncepci a bude se snazit o mimi a dalsi ma kamaradka my vcera oznamila ze je tehu…:O))))))
Tak myslim, ze taky na nas brzo ten tehu bacil skoci…:O)))

KACKAC to by me taky ranila mrtvice, ucit se a pak se nedostanes ke zkousce.....:O((( Drzim palce at to mas brzo za sebou..:O)

tak berusky jdu delat snidani a kafe…

Kubula po tech injekcich dostal horecku…V noci to bylo celkem OK......ale ted rano dost hori…

tak ja bezim.....zatim pa Evca a Kubicek

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 02.06.05 22:16

Ahojte holky,

představte si já dnes normálně řídila auto!!! Hi hi bylo to úúúúúděsné!!!

Chtěla bych se to totiž maličko naučit než pojedeme na tu dovolenou, mám strach, co kdyby se něco stalo manželovi(třeba si něco zlomí?), tak abych byla schopná nás dopravit všechny v pořádku zpět.
Tak jsme si říkala že teď budu každý den půl hodinky jezdit. Ono bych pak stejně jela skoro celou cestu po dálnicích, čili rovně, bez řazení, bez silnic které nemají uprostřed čáru, tak bych to snad zvládla.
Nejprve jsme jeli na takový plac, tam jsem zkoušela couvat, pak jsem tam jezdila jak blb stále dokola na jedničku, rychleji to tam nešlo a tak jsem zavelela jedeme na silnici tady se nic nenaučím. Asi tak 20 km jsem ujela v pohodě, dělá mi sice problém řazení, musím koukat kde vůbec ta páka je, přemýšlet nad tím jak se vůbec řadí jednotlivé stupně, ale i když jsem některé křižovatky projížděla na trojku, prostě jsem v té zatáčce nedokázala podřadit, bylo to na mě moc věcí najednou, koukat jestli něco nejede, zatáčet a do toho ještě řadit, když sahám po řadící páce a ona není tam kde já si myslím kde je a kouknout se nemůžu když koukám jestli něco nejede, tak to fakt šlo. Ovšem jen do momentu, to už jsme se vraceli, byla tam taková úzká silnička, před náma auto, za náma auto a proti autobus. Byla tam taková křižovatka, to auto přede mnou to na ní maličko stočilo aby udělalo místo autobusu, manžel mi říká také si tam najeď, já hi hi dala blinkr a najela si. Jenže to auto za náma to nějak blbě pochopilo a málem do nás vrazilo. Holt si asi mysleli že odbočuji. Začalo troubit, a já, do té doby celkem klidná, začala plašit. Pak jsme dojeli k přejezdu, zrovna jak na potvoru jel vlak a silnice tam je do kopce, já zastavila a začala plašit že vystupuju že do kopce se nerozjdu, jenže manžel mě nenechal a tak jsem musela jet. Naštěstí za náma žádné auto nestálo, to bych ztropila scénu a fakt vystoupila. Měla bych strach že mi to couvne a já do něj narazím. A pak poslední děs, to mi už manžel začal trošku nadávat, přijedeme k domu a já že si zkusím zaparkovat u chodníku. Nikde nic nestálo, pohodička a tak jedu a jedu, čučím pořád do zpětného zrcátka abych zastavila co nejblíže u chodníku a málem jsem přejela děti. Nojo jenže oni stály celkem daleko a já nevěděla že jsme už tak blízko u nich. Koukala jsem přeci do zpětného zrcátka.

Myslela jsem jak jsem to nezvládla, s manželem totiž nemohu jezdit, zkoušeli jsem to před pár lety a končilo to šílenýma hádkama, takže jsem si říkala hurááá on mi nenadává! He he bohužel ty děti nevydržel takže jsme se pohádali. Jel pak rovnou odvézt auto a já domů dorazila naštvaná, celá rudá (to jak jsem se tak šíleně soustředila a bála), zničená, s bolavou hlavou a s přesvědčením že do auta už nevlezu.

Ovšem vlezu. Mě to náhodou šíleně bavilo a manžel, když pak přišel domů, jelikož potkal známého tak dorazil až za hodinu, tak mě šíleně chválil. Jak prý mi to šlo, že jsme šikovná, že vůbec nejezdím jak kdybych tolik let nejezdila, a že mi to prostě jde. Jen to chce trošku cviku.
Tak teď budu každý den jezdit a snad už nikdy nepřestanu. Bylo by skvělé kdybych byla schopná jezdit autem, nemusela bych tu pořád trčet a čekat až manžel příjde domů když něco potřebuji nebo někam chci.

To jsem fakt šíleně zvědavá!!!!

Evi, jsem ráda že jsi v pořádku. Ti nájemníci jsou opravdu hnusní. Snad to co nejdříve vyřešíte.
Jinak Kubík je opravdu vééééééééliká­ááááánský šikulka!!!!!!

Marti, krásně zvládáte to zvládáte. Matěj je opravdu nějaké vzorné dítě. Já když si vezmu jak Matyášek vyřvává když něco chce a nemá to hned, tak si nic takového nedovedu představit.
S tím spánkem, já mám pocit, alespoň u mě to tak funguje, že když se mi narodí miminko tak pár měsíců
moc spát nepotřebuji. Když si vezmu kolik měsíců jsem tu v po nocích vysedávala na emiminu, kojila 10 x za noc, chodila spát někdy ve dvě ráno a pak brzy vstávala, tak nyní nechápu jak jsme to mohla vydržet. Ale mě to vůbec nevadilo, bylo jsem tááááák šťastná a měla sil.

Karolínko, hi hi tak já se k tobě vlastně přidávám, také si dělám jakoby autoškolu, tak držím palečky aby to dobře dopadlo.

Holky, jdu dokoukat Redakci a do postele.

Pa Simunka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 03.06.05 21:33

Ahoj holky,

Marťulko R -hrozně moc jsem chtěla něco napsat už dřív, ale nedostala jsem se k tomu a pak nám taky chvilinku nešel počítač.

Moc jsem na tebe myslela, nemohla jsem se dočkat, až popíšeš, co se vlastně stalo… četla jsem to jedním dechem.

Je mi to hrozně líto, kéž by to dopadlo celé jinak, musela jsi si zažít takové drama, takového strachu a do toho i další strach, zda se to miminko ještě povede… budu ti držet pěsti, ať se dočkáte.

Co tě potkalo je hrozně kruté, ale doufám, že se na vás to štěstí v podobě dalšího miminka usměje.

Hlavně se brzy uzdrav!!!!

Marti V - Kubíček je krááááááááááá­áááásný a moc vám to sluší. Ňuf ňuf, takové malinké krásné klubíčko ! Musíš být ta nejpyšnější mamina.
Je prííma, že Matějíček bráchu tak krásně přijal. Za pár týdnů si zvyknete všichni tak, že ani nepoznáte, že jste někdy byli „jen“ tři :o)

Karolínko- držím palce, ať zvládneš autoškolu !!

Evi - chudáček Kubíček, pořád nějaké zdravotní trápení a operace. Doufám, že se mu to opravdu samo vstřebá… vůbec netuším, co to má - neřekli vám k tomu doktoři víc???

My tady máme teď také krásné letní počasí a už jsme vytáhli i bazének na zahradu. Holky jsou ve svém živlu ! Je to úžasné, že začíná léto, už aby bylo teploučko i v noci a my mohli začít campovat.

Musím letět.
Páááááááááááá­áááááááááááá
Uragán Ed xxxx

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 03.06.05 22:36

Ahojky holky,

ja jsme z toho pocasi uplne nadsena!! Pripadama si jakona dovolene:-)vazne,takove krasneletni dny jsou…uzivame is je plnymi dousky.

Simunko,s tim rizenim auta te uplne chapu.Ja jsmena to stejne.Drive jsem v poho ridila,ale uz tak 5let neridim vubec akdyz nahodou nekam jedu,tak z toho mam strasny nervy:(Moc me to mrzi,protoze auto v dnesni dobe jeproste nutnost.Tak drzim palce,at se opravdu dobre zajezdis!!

Kajko,tobe taky drzim palce,at zkousky zvladnes naprosto v pohode…a pak hlavne jezdit,jezdit,jez­dit!!

Evi,jsi moc hodna,ze zase pises.Bylo to bez tvych komentaru prazdne:-)Hlavne netusim co to Kubicek s pindikem ma??Kde ma tu vodu?To jsem nikdy neslysela.Fakt moc doufam,ze na zadnou operaci nebude muset jit!! S tema najemnikama vas lituji:(Hruza,resit takove neprijemnosti a mit z toho ty i manzel nervy.Neboj,bude lip:-))

Marti,je skvele,jak Matej prijal brasku.To je nadhera.Ja jen kdyz si pujcim a pochovam kamaradky miminko,tak Sima uplne ma slzicky v ocich a hned se ke mne zene a vola mama mama…Mas to doma hodny kluky:o)

Martulo,odpoci­vas?!pekne na chate?a kde ji vlastne mate?blizko vaseho bydliste?

mejte se krasne a porad piste:-)ja mam nakou zavislost na emiminu a porad sem nakukuji:-)
 Arka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 03.06.05 22:44

Evi,

k té vodě v pindíku. Kluci nic takového nikdy neměli takže osobní zkušenosti nemám, ale mám pocit že tu na emiminu o tom byla zrovna nedávno nějaká diskuse. Já to tak namátkou četla a řekla bych že jedna maminka tam psala že ta operace je jen maličkost. Dělá se to snad i jen ambulatně. Tak si to zkus najít, já fakt nevím jestli nekecám, protože mě to opravdu nijak moc nezaujalo, čili jsem to moc nečetla.

Simunka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 03.06.05 22:50

Evi,

tak jsem to našla a je to tady: https://www.emimino.cz/modules.php?…

Zase jsem to jen prolítla ale bohužel tam někdo psal o nastřižení té uzdičky pod jazykem. Ale ta voda prý do dvou let nevadí, měla by se snad ještě vstřebat sama.

Pa Simunka

 
Anonymní  04.06.05 07:30

Ahojte berusky

tak mame zase jeden narocny den za sebou…dneska jsem natiraly patio, uklizely a zasely kvitka.....slunicko palilo, bylo krasne tak se tesim az si lehnu do postele…

Simunko dekuji za ten tip…kouknu se na nej az to poslu…

Ediku jsem rada, ze jsi zase napsala…

Ohledne te operace, tak ja vubec nic zatim nevim…Ted cekam az my zavolaji, potrebuji doporuceni od meho pediatra videt toho chirurga a taky cekame na to az nas schvali pojistovna…Ma to vzit asi 14 dni…To cekani je desne…snad nejhorsi na tom vsem…

Pediatr my nic kokretniho nerek, jen to ze do 18 m. by ta voda se mela sama vstrebat - kolem leveho varlete se nevstrebala, moc tomu nerozumim…a kdyz se nevstreba tak posilaji deti - kluky k vysetreni kde rozhodnou co se bude dit…Muzou nam rict, ze jeste pockame zda se voda sama vstreba a kdyz ne tak Kubula podstoupi operaci.....A jak probiha nebo co vsechno se bude dit o tom nemam vubec zadnou potuchu......
Nemam zadne info, tak se „zatim“ nebojim, protoze nic nevim…mozna je to tak nejlepsi…Jsem nervozni, bych lhala kdyby ne, ale verim ze to bude vsechno ok.....

Az budu vedet neco vic, tak vam napisu…Sama jsem z toho jelen…

ARKO a jak se mas ty ?? Ted vazne nejak nestiham psat…bude to tim , ze manza je doma…jen rano odjizdi na par hodin do prace a pak se pririti domu..:O))) Takze delame vsechno mozne…:O)))))

tak berusinky moje zlate..jdu do hajan…jeste dam nejake fotecky do galerky…

Malem bych zapomela Marti maly Kubicek je nadherny!!!!!!!! :O))))))) Divala jsem se na fotecky..Vubec deticky taaaak krasne rostou…;O))))

vsem posilame pusenu a pohlazeni briskum…:O))

pa Evca a Kubicek ( uz se citi dobre, z ockovani teploty uz jsou pryc , zase je to aktivni chlapik..:O)) )

 
Anonymní  04.06.05 07:31

Jeste Karolinko drzim pesti at autoskola dopadne dobre!!!!
To zvladnes!!! Neboj…;O))))) Dej vedet jak jsi dopadla…:O)))

tak pa Evca

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama