Už jsme skoro za vodou

Rodičovství

Považuji 1. trimestr za nejriskantnější období těhu. Pak už jsem se začala těšit ze všeho, ale taky se obávám.

akorát jsem si mohla posunout tepláky dolů vypadá to jako bych měla jen dva...

Jakmile skončil 3 měsíc, spadl ze mně jakýsi neviditelný obal a já začala všem okolo sebe ukazovat svoje bříško. Zatím jen vykukující špíček, jelikož jsem měla takovou většo-menší pneumatičku, ale už ji nestáhnu tak jak bych chtěla, abych se vešla do svých nej riflí. Už je bohužel nezapnu :-)

Nyní jsem v 10. tt a zdárně už překračujeme polovinu 3 měsíce. Pak už jen 14 dní a budem tzv. za vodou :-D Musím říct, že novolnosti ustoupily a jsou ty tam, už mám jen pocity hladného žaludku a pak následně, když se nezkrotím, pocity plnosti, ale to se stává jen výjimečně, např. teď v sobotu měli naši rodiče narozeniny ,tak se šlo na oběd a já jsem se tak přejedla za celé odpo, že jsem se až styděla a večer pak trpěla a musela to jít raději zaspat, ale ráno bylo už všechno fajné :-)

Dostala jsem už i těhu průkazku. Maličký prospívá a má se fajn. Za chvíli pojedem na prvotrimestrální screning do Olomouce a budem maličkého tuta (tak mu říká můj muž se synem) špehovat v děloze a zkoumat, jak se má! Už se nemůžu dočkat. Ach, jenom mě ještě trápí únava. Chodím spát se slepicemi a jak se posunul čas, už vstávám po slepicích. Alespoň se pořádně vyspím, ale cítím se jakási přespaná, snad to brzy přejde.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
nothingn
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 29.03.11 08:16

No držim palce at jsi za vodou.Ono od chvile co se dozviš,že jsi těhu až po to co se narodi,jsou to pořad nervy a strach.A když dojedeš 1 trimestr,tak triple testy a porod a .............

 
Kačenka 30
Echt Kelišová 7511 příspěvků 29.03.11 08:26

Já jsem teď také na konci třetího trimestru. Jsem 11tt a jak píšeš nevolnosti ustoupili a teď už se těším až opět uvidím na 13tt naše miminko a trochu se bojím, aby byl první screening v pořádku. Tak to bude pokračovat až do porodu, než budeme mít děťátko v náručí. Přeji tobě i miminku hodně štěstí a hlavně zdraví. A krásné těhulkování. :andel: :hug:

 
Miriska
Extra třída :D 14501 příspěvků 1 inzerát 29.03.11 08:55

mamcopavco, dnes snad upspěšně končím 1. trimestr…ne­volnosti mě naštěstí netrápí ani netřápily, ale s tím strachem to mám stejně. Mám obavy, milé maminky, že ten náš strach už nikdy neodejde :palec: A budeme se bát nějakých testů, porodu a po porodu o naše drobečky. Držím všem palce, aby nám to všem dobře dopadlo. :hug:

 
Pep@e
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 29.03.11 09:32

Gratuluju :), držím pěsti, aby po 3měsících obavy ustoupily. Já nebyla klidná do velkého UTZ ve 20tém týdnu, do té doby o těhu věděli jen nejbližší. Jsem pověrčivá :nevim: a dokud nám docentka neřekla, že máme všechno v pořádku a nehrozí ani žádná genetická odchylka tak jsem se nějak nedokázala na mimi těšit, jen mě strašně trápily obavy.

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 29.03.11 10:01

děkuji holky…no ono tak nějak ze měten strach u prvního těhu spadl po tom 3 msíci samo že se budem bát o děti aji po porodu…nemoce a tak,ale ono se to nějak poddá a vše bude ok…tak tak ydržím palečky všem nastávající i stávajícím maminkám a těhulkám :kytka:

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 29.03.11 10:20

Drzim pesticky, at vse dopadne dobre :-) a spi, uzij si to :-D dokud muzes, ono nebude trvat dlouho a budes si rikat Keeez bych se mohla poradne vyspat :-D ale to asi vis, jestli uz ditko mas, co jsem pochopila. Ja nespala uz pul roku :roll:

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 2 inzeráty 29.03.11 10:45

Ahoj, jsem úplně stejně „daleko“ jako ty a prožívám to stejně. Pořád mám strach, za 2 týdny jdu na 1.screening …, ale pneumatičku taky mám, ale bříško zatím nikde :)
Tak přeji, ať to pěkně utíká a ať je vše v pořádku :wink:

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 2 inzeráty 29.03.11 10:47

Jak kdybych to psala já :wink: Tak hlavně zdraví.

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 29.03.11 11:32

taky přeji aby vše bylo v pohodě.užijme si dokud můžem :kytka:
ano vím jaké to je se nevyspat po prvním porodu to do půl roku věku syna bylo fajn ale pak jsme se s manželem nevyspali skoro rok a půl.neustálé budění v noci bylo na nočním pořádku.tak snad tak tajně doufám,že když ted tak pospávám a chodím brzo spát že mimi bude taky takový,ale zase ve zdravé míře :andel:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama