Vše dobře dopadlo

Porod

Minule jsem psala o smůle v celém roce. Snad už s blížícím se koncem nenastane nic, co by předčilo to, co bylo. Leda jen... zrovna mi natéká pusa, ach, blbé osmičky, nevím, který chytrák je do chrupu vymyslel, mě dělají jen samé problémy. Ale ne, tohle je jen pohlazení a třešinka na dortíku. Porod máme s dcerou zdárně za sebou a můžu říct, že jsem si ho náramně užila.

ta bezvadná sprcha :-D

po píchlé vodě

a už po porodu

V září onemocněl manžel zámětem mozkových blan, byl téměř měsíc v nemocnici, já jsem měla měsíc před porodem, ale miminko mě drželo po kupě a všechno se zvládlo :-) Koncem měsíce se nám taťka vrátil domů. Je už zcela v pořádku!

Říjen byl pro nás nejlepší měsíc, jen jsme museli opět řešit finanční situaci, ale kdo ji dneska neřeší? :-D Vyřešili a já jsem s blížícím se koncem měsíce konečně očekávala, kdy už se prdelinka rozhodne jít ven. Až do 36. tt byla KP, takže jsem byla na vážkách, ale tak nějak vnitřně jsem si říkala, že pokud se neotočí, tak prostě půjde nohama napřed, musí pro to nějaký důvod být, proč se ty mimča neotočí, alespoň, že se dělá ten císař, když už porod KP není možný přirozeně :-) No ale nám se beruška otočila a umožnila mi tak ještě jednou si prožít porod, krásný, rychlý, téměř bez bolestí, až na poslední půl hodinu, kdy jsem se plazila na křeslo po čtyřech a s podpěrou sester :-D

25. 10. začal náš den, brzy ráno kolem 2. hodiny mi začala prosakovat voda, jásala jsem, že se konečně něco děje, vlítla jsem do vany, npustila horkou dávku vody a rochnila se asi do 4, pak jsem ještě uvařila oběd mým chlapcům na dva dny, kdyby to náhodou už voda byla a taky že jo. V 7 jsem si to napochodovala pěšky do porodnice, mám ji jen 5 minut chůze, tašku jsem si nechala doma, byla fakt dost těžká :-D

V 7 hodin příjem, kontrola vložky nějakým tím jejich preparátem a voda to byla, násladovala prohlídka, no na 2 cm otevřená, po těch poslech, které jsem měla celý měsíc, jsem byla tak trošinku zklamaná, že jen 2cm. Pak přišel doktor, jeden mladý porodník (ten mě nakonec i odrodil, má šikovné ručičky) Slovák, prd mu bylo rozumět :-D Ještě si to tam huhňal pro sebe ,pak došel druhý, naše prý zdejší jednička, velmi příjemný doktor! No tak než jsem se vyprdolila z příjmu, tak jsem šla rovnou na klystýr.

V 9 hodin jsem šupky dupky v pyžámku naběhla na porodní box, začalo sprchování a válení na míči. V půl 10 mi pan doktor píchl vodu, povím vám, byly to doslova Niagáry, přetekla mi i pomalu mísa… V 10 hodin mi natočila moje PA monitor. Moc příjemná, mladá a sympatická slečna, já jsem pomalu začala prodýchávat kontrakce. Slečna byla velmi zkušená, funěla se mnou. Po monitoru a zjištění, že jsem se za půl hoďky dostala na 5 cm, bylo potěšující, odpojila mě a šla jsem se znova rochnit do krásné sprchy, manželovi jsem to nafotila, aby věděl, co mi má jednou pořídit domů, do té naší malé koupleničky bytové :-D

Dostávám se teda k tématu - TATÍNEK U PORODU - nebyl, nechtěl, nebyl ani u prvního a nebude už nikdy :-) A já bych ho tam ani nechtěla :-) U prvního porodu znělo mé přání, že ano, tatínek by u porodu měl být a chtěla jsem ho tam, ale přemluvit se ho nepodařilo a bylo to tak správné. 22 hodin plných bolestí a nepostupující porod mě opravdu vyčerpávalo a jen psychická podpora po telefonu mi absolutně vyhovovala :-) Ale nakonec se rodit podařilo po injekci na kontrakce a večer v 8 hodin byl synáček venku a pocit úlevy byl neskonale blažený a ještě větší je pocit štěstí, když vám miminko dají do ruky, je to nepopsatelné :-) A do hodiny za námi tatínek přišel, takhle to vyhovuje i mě a manželovi, teď, při druhém porodu byl doma se synem, tedy nakonec byl synáček u tchyně, jelikož taťuldovi nebylo 2× nejlíp a na sál za námi přišel v roušce, aby nás nenakazil. Chudák :-)

Pocit štěstí a spokojenosti z prefektního porodu trval měsíc, než nám začal náš Románek dělat starosti svým chováním, ale to je na další zápisek, až jak to dopadne, snad dobře a bude to jen to sourozeneckou žárlivostí :-)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 29.11.11 13:40

gratuluji k mimískovi :) pěkně napsaný deníček… :palec: :palec: :palec: :palec: :kytka:

 
Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 29.11.11 22:05

ahoj, moc gratuluju :kytka: :kytka:

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 30.11.11 09:34

děkuji :kytka:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 01.12.11 15:02

Pěkný deníček :potlesk: :palec: Gratuluji k miminečku :kytka: :kytka: :kytka:

 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 02.12.11 18:17

jak to ted ještě jednou čtu vynechala jsem odtavec,že po píchnutí vody byla za hodinu a půl venku :mrgreen: :pankac:

 
LK87
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 14.07.13 20:44

Ahoj, muzu se zeptat v ktere porodnici jsi rodila. V predchozim denicku jsi psala ze jsi z Ol.tak by me to zajimalo. Cekam mimi, zatim mam cas na vyber porodnice, ale info si uz zjistuju.

Jinak supr napsaný denicek.At se ti dari.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama