Vánoční překvapení

Snažení
  • 08.02.06

Dobrý den, o těchto stránkách mě informovala moje sestřenice, která čeká miminko v květnu......... Po přečtení některých příspěvků jsem se rozhodla se podělit o můj příběh...................... ........... v roce 2002 jsme se rozhodli s přítelem že budeme mít miminko. Tak jem v říjnu vy:,(ila prášky a čekala... o měsíc později jsme se radovali že se na testu objevily dvě čárky. Těhotenství jsem si vychutnávala plnými doušky....až jednou v sobotu ( 20 tt) jsem se probudila s bolestmi břicha. Myslela jsem že to nic není a tak čekala. Celý den jsem necítila pohyby ( nikdo mi neřekl že je musím cítit denně ).

Tak jsem šla v pondělí k doktorovi a ten mě poslal na UZ. Tam mi řekli že miminku nebije srdíčko. Byla to pro mě a mého přítele veliká rána. Oba jsme brečeli. Byla to veliká beznaděj, prázdnota. Miminko jsem musela normálně porodit. Bylo to hrozné. Po 14 dnech mě z nemocnice propustily. Bez mého skvělého přítele bych to asi nezvládla. Doktor mi řekl že můžu zkoušet miminko až po půl roce. Půl rok uteklo a my v srpnu začali zkoušet. Každý měsíc jsem čekala zda dostanu menstruaci, nebo ne. Po roce
jsem čekala jako každý měsíc a nic tak jsem šla k dokorovi s nadějí, ten řekl po UZ že těhotná nejsem, že se jedná o zánět. Další měsíc na to jsem to opět nedostala tak jsem si zase řekla že je to určitě zanět a v předvánočnímshonu jsem na to nemyslela. 28.12. 2004 jsem si udělala test a když se mi tam objevily dvě čárky, nemohla jsem tomu uvěřit. Po roce a 2 měsících jsem konečně otěhotněla.
Měla jsem veliký strach že se to bude znovu opakovat.......... musela jsem na odběr plodové vody. Nejstrašnější byly 3 týdny čekání na výsledky. Když jsme se dozvěděli že mimi je vpořádku a že to bude holčička, byli jsme šťastný. V srpnu 2005 jsem porodila krásnou zdravou holčičku Sárinku. Přítel byl u porodu a byl mi velikou oporou. Malou si jako první pochoval.Jsme teď sťastní.
Všem co měli stejný, nebo podobný osud jako já: budte trpělivý a neztrácejte naději, všechno zlé je k něčemu dobré. Všem vám moc přeji aby jste co nejdříve měli v náručí ten svůj uzlíček štěstí. Držíme vám palečky :-)

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
leila
Neúnavná pisatelka 16742 příspěvků 08.02.06 17:04

To je hezký příběh s krásným koncem. Já jsem po revizi již 7. měsíc. Povoleno jsme měli za 6 měsíců se začít snažit,ale začali jsme už po 4. Tohle je teda 4.cyklus kdy se snažíme a připadá mi to už strašně dlouhý. Chodím na diskuzi Otěhotnění po potratu a tam jsou holky který byli na kyretáži třeba o 4 měsíce dýl než já a už jsou těhotné. Všem se to tam daří na první pokus, takže si už připadám trochu méňěcenná. Asi je to sobecké, ale tvůj příběh mi dodal naději že i nám se to znovu podaří…

 
hope
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 09.02.06 12:30

neboj.. ono to prijde.. my se snazili po kyretazi skoro pul roku… a ataky uz jsme z toho byli hodne rozladeni a uz jsme tomu skoro prestavali verit.. a podarilo se… za mesic mame termin :)

 
Diasy
Nováček 2 příspěvky 10.02.06 16:55

jsem ráda že vám ten můj příběh dodal naději. Neztrácejte ji. Nejhorší je psychická blokace.´Tu jsem asi měla. Věřím že se vám to co nejdříve podaří. Držím Vám palečky.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama