Můj velmi rychlý porod

Porod

I takto se dá rodit druhé miminko

MATÝSEK V DEN PORODU ASI 15 HOD PO PORODU.

No můj druhý porod začal těsně před půlnocí 8.2.2010 slabými kontrakcemi, cítila jsem tak 4 a já myslela, že mě jen bolí břicho jako, že mám zaražené prdy a že to přejde, ale o půlnoci jsem cítila jak ze mě něco teče a ona mi praskla voda a za chvilku začali kontrakce být znatelnější a rychlejší. Hned jsem je měla pravidelné po 3 minutách, tak jsem budila manžela a říkám už musíme jet a on na to „kam?“ a ja na to „do porodnice a on na to „už?“ a já na to „jasně“ a říkám mu „už mi odtekla voda" a on na to „to fakt tedy musíme jet co?“

Oblékli jsme se a vyrazili. To už bylo před půl jednou. Při cestě se mi kontrakce ještě zrychlili na 2 minuty pravidelně. Manžel zpočátku jel podle předpisů, nedávala jsem na sobě kontrakce moc znát, ale cca v polovině cesty kontrakce zesílili a skrýt už se nedali, manžel to poznal a říká „se.. na předpisy“ a jel rychleji. Do porodnice jsme přijeli těsně před 1hod. porodní asistentky mě od manžela převzali a manžela poslali na chodbu, já se svlékla a vlezla na vyšetřovací křeslo, obě se podívali a šoupli mě na monitor, tam jsem seděla cca 10minut a cítila, že musím tlačit, tak na ně volám „už rodím“ a oni na mě „netlačte“, já se snažila poslechnout, ale moc to nešlo. Hned mě šoupli na vedlejší obyčejné lůžko, aby mě zkontrolovali a říkají „no vy už rodíte“ a já na to „vždyť to říkám“.

To už tam byli tři. Dvě por. asistentky a jedna medička. Říkají mi, že mě odvedou na porodní box a já říkám to nejde a oni, že to bude v pohodě, taky jsme se chvilku dohadovali a hned po další kontrakci mě zvedli a vzali pod křídla a jedna mi vrazila ruku s vložkou mezi nohy a běželi jsme na porodní box, pak se tam najednou objevilo takových ženských cca sedm. Jedna z nich došla pro manžela, on přišel a vzal mě za ruku a ptá se „bolí to a dobrý???“ já mu řekla, že dobrý. Dr. mi řekla tlačte, tak jsem začala 3 kontrakce, tři zatlačení a Matyášek byl 9.2.2010 v 1.31hod. na světě. Byl to strašný fofr. Manžel šel se sestřičkou a Matyáškem do vedlejší místnosti na přeměření a vážení atd. za chvilku přišel hrdý otec s miminkem v náručí a já na ně koukala a byla jsem hrozně šťastná,

Před tím ráno jsem byla na kontrole v ambulanci a tam mi dr. řekl, že miminko je ještě dost vysoko a na porod to zatím nevypadá.

Porod byl sice strašně rychlý, ale oproti prvnímu, který byl také rychlí 3 a půl hodiny, byl tenhle druhý bolestivější, ale zase šití, které jsem měla při obou porodech. Potom bolelo toto, tedy skoro nebolelo, paráda. Při tom prvním to byla krize a bolelo to cca 12dnů a pekelně a nemohla jsem sedět.

Sestřičky, doktorky a doktoři a vlastně všichni zaměstnanci oddělení byli moc prima a já si nemohla na nic stěžovat. Byla jsem moc ráda, že mě v pátek pustli po 80hod po porodu, přeci jen doma je doma.

Jinak sedm dnů po porodu mám stejnou váhu jako před otěhotnění a jen malé bříško.

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
BettyB.
Echt Kelišová 9039 příspěvků 6 inzerátů 17.02.10 23:19

Tak takový porod tiše závidím :-D Přeju vám hlavně spousty zdravíčka!!!

 
Janek-a
Nováček 4 příspěvky 18.02.10 01:24
muj velmi rychly porod

Planujes delat workshopy na takove porody? :-) prihlasila bych se :cry: ,preju hodne stesti :kytka:

 
holandanka
Stálice 89 příspěvků 18.02.10 12:34

Ahoj,tak to gratuluju,kdy jsi mela termin? Ja mam termin dneska, prvni porod byl taky rychly,i kdyz delsi nez u tebe asi 6.5 hod se vsim. tak cekam napjate,jak to ted bude probihat u druhyho, jsem docela nervez..
tak se mejte s Matyskem krasne.Maruska

 
veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 18.02.10 13:50

Taky si přeji rychlý porod. Při mém štěstí, co máme v rodině, budu rodit minimálně 8 hodin.

Štěstí, zdraví a lásku. Držím palečky.

 
Callamaika
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 18.02.10 15:44

Gratuluji k mímísovi a jen tiše závidím rychlý a vesměs bezproblémový porod. Můj trval 17 hodin s komplikacemi v závěrz, ale výsledek stál za to :lol:.

 
omonka
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 18.02.10 15:57

Gratuluji k miminku a přeji hodně zdravíčka :potlesk: .Porod byl vážně fofr.Já měla první porod(ještě vyvolávaný) se vším všudy necelé 4 hodinky,takže si taky nestěžuju,ale mít to hotové za hodinku a půl,to musí být paráda.Uvidíme jak ten druhý… :lol:

 
Uživatel je onlinesara1000
Kelišová 5395 příspěvků 4 inzeráty 18.02.10 20:03

Gratuluji k miminku.A co se tyce porodu,takhle bych skoro itake chtel rodit.No,mozna bych i nejakou jednu hodinku navic pridala :-)Neumim si takovy fofr predstavit :-))))

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 19.02.10 09:45

Ahoj, no téda…to byl opravdu krátký porod. Moc gratuluju. :palec: :palec: :palec: Já rodila taky dost rychle, ale že by až takhle, to bohužel ne. :-(
Neměla si pocit, že sis ten porod pořádně ani neužila? Já jsem asi cvok, ale já ho měla. Bylo to na mě fakt strašně hopem a najednou bylo mímo na světě, tak jsem koukala jako blázen. :lol:
Ještě jednou obr gratulace a hodně zdravíčka miminku. :kytka:

 
Petra Z
Hvězda diskuse 49907 příspěvků 19.02.10 13:40

Gratuluju k miminku a porod????super :palec:

 
stanuska
Echt Kelišová 8671 příspěvků 19.02.10 14:26

Gratuluju k narození druhého chlapáka a posílám pusinu Tadíkovi.
 Stáňa

 
weverika
Kecalka 370 příspěvků 19.02.10 21:40

moc vám všem děkuji za gratulace a přáníček.
oba porody byli strašně rychlé a mám trošku pocit, že jsem si je nestihla užít, ale na druhou stranu jsem ráda,že jsem se nijak moc netrápila.
holandanka, termín jssem měla teprve včera 18.2. takže jsem rodila o 9 dní dříve.
všem koho porod teprve čeká držím moc palečky, abyste měli porod co nejpohodovější.

 
Káčátko3
Stálice 71 příspěvků 19.02.10 23:01

:potlesk: teeeda, tiše závidím takový bezproblémový porod, ale z celého srdcu si přeju, aby nikdo nemusel procházet tím, čím jsme prošli u porodu my :srdce: Moc a moc blahopřejeme a protože ten den slavím také narozeniny, tak přeposílám všechna ta svá blahopřání k vám a přeji zdraví, zdraví a zdraví… :lol:

 
holandanka
Stálice 89 příspěvků 12.03.10 17:01

Ahoj,haha, mely jsme stejne datumy porodu, ja nakonec 23.2 po dlouhem (druhem) porodu povila Sarinku! Ten porod se chystam vylicit v nejakem denicku, zatim nemam moc cas a nejak se nesoustredim.­.Miminum zdar!

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

I porod může být pohodový


Reklama