Vypravěč pohádek

Partnerské vztahy
  • Anonymní
  • 16.01.16

S partnerem jsem si přestala rozumět, přišla pauza a nová láska plná pohádek bez krásného konce... Partner před pár lety začal jezdit za prací, vztah začal uvadat a přicházel jeden problém za druhým, nebyla to nevěra, spíš finanční otázka, obrovské dluhy, prostě propast na kterou jsem už neměla nervy. Poprosila jsem o pauzu, že pokud máme být spolu, znovu se najdeme.

Šel jeden týden za druhým, vlastně mi nebylo ani smutno - byla jsem na samotu zvyklá. Začala jsem chodit do nedalekého parku, byl tam stánek se zmrzlinou, kterou tak miluji. Vždy jsem vzala knížku, dala si zmrzlinu a svůj volný čas trávila na vzduchu, užívala jsem si svobodu.

Občas jsem tam viděla muže s kočárkem, vyměnili jsme si úsměv a já se zase začetla. Jednoho dne jsem přišla na „svoji“ lavičku a seděl tam ON, muž s kočárkem, nádherným pohledem a dokonalým úsměvem. Pozdravila jsem a přisedla jsem si, otevřela jsem knížku a začala si číst. Četla jsem zrovna knihu Matka a dcera…

Začetla jsem se a po chvilce mě přísedící vyrušil - Matka a dcera… To moje Julinka nepozná… Koukala jsem na něj, houpal kočárek a zjevně čekal na reakci. Jen ze mě vypadlo: „Co jste říkal?“A tahle otázka odstartovala něco, co jsem vždy brala jako možný filmový nebo knižní výmysl.

Začal mi vyprávět příběh o tom, jak při porodu dcerky přišel o ženu, že se musí o malou starat sám, občas mu pomůže rodina. Seděla jsem s otevřenou pusou a jako správná naivka hltala každé slovo jeho příběhu. Nakonec mě pozval k sobě a Julince do bytu s tím, že musí malou nakrmit a uložit do postýlky. Souhlasila jsem.

V bytě byla klasická výbava pro dítě, všude fotky Julinky a pár fotek šťastného páru - Ládi a jeho mrtvé ženy.

Pořád jsme si povídali, po chvilce jsem s hrůzou zjistila, že mám být za chvilku na odpolední. Rozloučila jsem se a dala své číslo s tím, že kdyby chtěl pohlídat apod., tak ať se ozve. Nějak mě nenapadlo si na něj myslet.

O pauze v práci jsem našla SMS s poděkováním za krásné dopoledne a že by si ho rád zopakoval.

Slovo dalo slovo a brzo jsme seděli v kavárně, někdy v parku, vždy daleko od jejich bytu. Myslela jsem si, že má Láďa rád dlouhé procházky a nic jsem neřešila. Zamilovala jsem se. S Julinkou jsem si hrála, občas kolem ní něco zvládla. K nim jsme už moc nešli, asi jen dvakrát a protože Julinka chtěla pohyb, začala jsem je zvát k sobě domů.

Po čase se nám povedlo Julinku utahat a uspat v mém bytě a po necelých dvou měsících došlo od líbání a mazlení konečně i na sex. Bylo to úžasné, dokonalé, takovou nádheru jsem nikdy nezažila. Poprosila jsem Láďu, ať už nikam nechodí a zůstane s malou u mě.

Nechtěl. Prý je Julinka citlivá na změny a zase přijde. Další měsíc to takhle fungovalo, byla jsem šťastná, a i když mi občas něco kolem Ládi nesedělo, neřešila jsem to až do dne, kdy mi zazvonil mobil a v něm se ozval ženský hlas s dotazem, s kým mluví. Odpověděla jsem, nějak mě nenapadlo nic tajit. Druhá strana zavěsila…

Nechala jsem to být, napsala jsem Láďovi SMS, zda je vše OK, že mi chybí, SMS s přáním dobrého rána. Položila jsem mobil, nachystala si jídlo a sedla si k PC. Na Facebooku jsem měla žádost o přidání do přátel od ženy, kterou jsem už někde viděla. Vyskočila na mě i zpráva, která mi otočila dosavadní život vzhůru nohama. Byla to Láďova manželka, zpráva byla plná nadávek a já nevěděla, co udělat. Jestli volat Láďovi, nebo odepsat jeho žijící manželce. Chtěla, ať se okamžitě sejdeme.

Měla jsem strach, že mi vyškrabe oči, ale chtěla jsem vědět, co je tohle za špatný vtip.
Domluvily jsme si schůzku v kavárně v nákupním centru - kdyby mě chtěla sejmout, tak ať mám svědky. :-P

Ve smluvený čas vjela s kočárkem do kavárny pěkná, upravená žena, hned věděla, kam jít. Pozdravila, vytáhla z kočárku Julinku a se slzami v očích sedla naproti mě. Začala na mě chrlit informace, po kterých jsem myslela, že omdlím a radši se možná neproberu.

Řekla mi, že Láďa je tedy její manžel, který je na rodičovské dovolené, protože je absolutní lempl, který nemá pořádnou práci a ona dělá vedoucí jedné banky ve vedlejším městě, kde si nechávají rekonstruovat byt a že mě Láďa dotáhl do provizorního bytu, kde vlastně nešlo ani poznat, kdo tam žije, protože ona se často zdrží dlouho v práci a v bytě vlastně žije jen od večera do rána a o víkendech.

Nic jiného než práce jí nezbývalo, protože Láďa by neutáhl ani půlku. Najednou mi začalo docházet, proč nešlo mít společnou noc nebo spolu prožít víkend.

Zhroutil se mi svět, vše jsme si vyříkaly a každá si šla vlastní cestou - já směr svůj byt a ona k autu, kde na ni čekal Láďa a se sklopenou hlavou dělal, že neexistuji.
Vše skončilo. Neozval se.

Občas jsem ho zahlédla na městě, nikdy jsem nenašla odvahu ho vzít pod krkem a zeptat se, proč zrovna já.

Po čase se mi ozval můj ex… Našel si práci blízko mého bytu a rád by se sešel. Vyříkali jsme si vše, co mezi náma bylo. Já se pochlubila svým ženatým úlovkem a on? Ničím, nikým… Čekal a hledal cestu ke mně…

Našel ji a my už tři roky opečováváme naši dcerku a na to, co bylo před x lety vzpomínáme s úsměvem…

Hodnotilo 25 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 16.01.16 00:28

Popravde nerozumim, proc je denicek anonymni; jsou zde mnohem citlivejsi denicky zverejnovany pod nickem. Ale je to pravo autora.
K obsahu: No, dobre te povozil. Popravde, je mi lito vic te druhe; ona maka, a chlap o ni vyklada, ze je mrtva, a pi…a jinou? Jak to s nima asi dopadlo? Ale ani jedna z vas tri - ty, ona, jeji dcera, jste si tohle nezaslouzily. Navic ta morbidnost te vymluvy; kdyby rekl, ze je rozvedeny a zena utekla do Australie s milencem a o dceru nejevi zajem, ale pohrbivat manzelku? Asi cekal sex ze soucitu…

Příspěvek upraven 31.07.16 v 15:59

 
lesniboruvka
Kecalka 393 příspěvků 16.01.16 05:00

Láďa mi připomíná jednoho kamaráda, který je také vypravěč pohádek. Klidně si vymyslí autonehodu apod. možná by dokázal i pohřbít manželku:(
Je mi také víc líto, jeho ženy a dcery. Mít takového otce a manžela… Buďte ráda, že se to nakonec provalilo, že jste s ním nečekala dítě vy a jste teď šťastná. :mavam:

 
Jensina
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 16.01.16 08:10

Ahoj, jsem ráda, že funkce anonymní deníčky je už v provozu. Chápu, proč jsi ji využila. Jsou věci, o kterých by spousta z nás chtěla napsat, ale nechceme, aby později byly spojovány s naším nickem.
Deníček je moc hezky napsaný, děkuji za něj. Přeji mnoho zdraví a štěstí. :kytka:

 
boball
Echt Kelišová 9105 příspěvků 16.01.16 08:27

Takového Ládíka bych ve třech letech Julinky ráda předala do rukou jiné :P

 
Kfětoslava
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 16.01.16 08:29

Chudák vdovec :lol:

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 16.01.16 08:39

Já za tím marně hledám živou pisatelku s emocema, je to styl báchorek „žena a život, tina a vlasta“, jakoby zas nějaký najatý béčkový pisálek čeřil deníčkové vody, když ty fekální historky od…(nick jsem zapomněla), měly negativní ohlas.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 16.01.16 08:41

Jsem moc ráda, že má deník happyend a je moc hezky napsaný.

Nicméně ta anonymita mě s***.

 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 16.01.16 09:02

Krásně napsané :) Užívej si své holčičky a svého muže :) Láďa třeba dopadne jednou hodně špatně…Protože co říkal, to se opravdu nedělá :(

 
mau-mau
Závislačka 2570 příspěvků 16.01.16 09:07

Mám rovněž pocit, že to je příběh jak z časopisu Žena a život. ;) Ještě ten závěr s návratem k ex, aby srdce čtenářky nepřišlo o jakýs takýs happyend. :D Od začátku lehce průhledné, tak se mi nechce věřit, že se to opravdu stalo, ale pokud ano, tak gratulace k dobrému sexu a šťastnému rozchodu, bo toto skutečně nebrat. :mrgreen:

 
MIŠMA 22
Kecalka 276 příspěvků 65 inzerátů 16.01.16 09:32

Deníček je pěkně napsanej, užívej si dcery, at jste všichni už jen štastní :mavam:

 
Nafrněná  16.01.16 10:32

Zajímalo by mě jak by ses zachovala kdyby ti řekl pravdu… protože ses na něho usmívala, sedla si k němu i když jsi musela předpokládat že to dítě maminku má a on přítelkyni…
nemáš koketovat s chlapem s kočárkem, mě by to ani nenapadlo teda, pokud bychom nebyli někde na dětském hřišti, oba s děckem a vyměnili pár slov kvůli dětem..
ale jinak pěkně, čtivě napsané :)
anonymita mi nevadí, stejně si každý může založit nový profil a pokud ho nějaký dobrák nenahlásí tak admin nemá šanci to kontrolovat

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 16.01.16 11:53

Tyjo dobrý příběh…a chlap pro ostudu teda :roll: asi už to někde zkouší na jinou..

 
RoseK
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 16.01.16 12:32

Žena a život hadra, čím nás to krmíte, admini? Příběhy čtenářek? Co bude příště? „Vzkaz ze záhrobí od mrtvého manžela“, „Sympatický mladík z dovolené vyléčil mé srdce“ nebo snad „Vražda v rohu kulaté věže?“
 Bože.

 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 16.01.16 12:51

Zážitek to tedy příjemný určitě nebyl.
Naopak deníček se mi četl moc hezky :palec:.

 
Verunka1993
Povídálka 20 příspěvků 16.01.16 14:41

Příběh se mi líbil, ať již byl pravdivý či nikoliv. Trošku mě překvapilo, že se autorka "chlubila ženatým úlovkem) ex příteli, který se snažil najít novou práci a cestu k autorce, asi z toho nebyl nadšený. No, na druhou stranu upřímnost bývá krutá. Anonymita neva. ;-)

 
Recmanka
Stálice 53 příspěvků 16.01.16 16:34

A já tomu věřím. V životě bývají také absurdní situace které by nás ani ve snu nenapadly. Chudák ta manželka. 8o

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21949 příspěvků 2 inzeráty 16.01.16 17:28

To je jak z pitomýho americkýho filmu :D

 
Anonymní  16.01.16 18:07

Příběh je pravdivý, chlubení bylo myšleno ironicky, život někdy napíše takový příběh, že nevíte jestli si z vás někdo nedělá srandu.
A ano, neměla jsem se usmívat na chlapa s kočárkem, jenže… Život jde dál, udělala jsem chybu za kterou se stydím a mohla jsem ji vypustit alespoň tady. A věřte, vše bylo tak vymyšlené (???), že bych nepoznala zda je zadaný nebo ne.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 16.01.16 18:40

Ale to není tvoje chyba, já se taky usmívám na lidi, i na chlapy s kočárkem, i na staré babičky, i na puberťačky, i na pokladní v obchodě, i na poťačku, i na řidiče autobusu, neznamená to, že s nimi flirtuju, znamená to, že jsem ráda na světě.

 
Sendy888
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 16.01.16 19:14

Dobrý název deníčku! :mrgreen: Čekala jsem nějaký pohádkový obsah, njn… Ale bylo to čtivé.

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 16.01.16 19:52

@umea @Agnesita @RoseK
Holky, co tady řešíte? Vy jste tak zralé dát si kafe a nebo jít se projít na vycházku -si provětrat hlavu. Šak to číst nemusíte a komentovat, už vubec ne. Zabýváte se malichernostima.
Je to deníček, co přinesl život autorce. ;)

 
umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 16.01.16 19:56

Coze? co mas presne za problem ty? @kotýsek napsala jsem velmi korektni komentar; radsi si dej to kafe nebo prochazku sama, pokud nemas nic konstruktivniho k tematu.

Příspěvek upraven 16.01.16 v 19:59

 
umea
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 16.01.16 19:59

Autorko - pripada mi nehorazne, kdyz ti nekdo pise, ze to je tvoje chyba „A ano, neměla jsem se usmívat na chlapa s kočárkem“

A co by jsi se neusmivala? Co to je za kecy? V cem je to tvoje chyba - copak ty jsi nekoho podvedla, nekomu lhala? Ja myslim, ze ne.

Nechapu, ze kdykoli se zena ocitne v nezavidenihodne situaci, tak je z toho vzdycky jeji chyba. Chlapum nikdo nic takove nerika, kdyby jsi byla chlap a ten Lada zena, tak je to kur..a, stetka, coura, mrcha a nikoho by ani nenapadlo psat „nemel jsi se usmivat na zenskou z kocarkem“.

Je dobre, ze jsi to rekla partnerovi, aspon mate vycistenou minulost.

 
RoseK
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 16.01.16 20:02

@kotýsek a jak mam asi vědět, o čem ten deníček je, dokud si to nepřečtu? Já si denicky ctu ráda, ale tento zní opravdu neuvěřitelně, ještě ten happyend k tomu. Jestli se ti to zakladatelko opravdu stalo, muselo to být opravdu hrozné, ale nesedí mi v tom to, že jsi byla v jeho bytě a nelezely tam nikde její věci, třeba v koupelně, hřeben, kartáček na zuby, oblečení, make-up, sponky, vlasy, cokoliv, i když tam žila teda jen přes noc a o víkendech, přece jen žena něco potřebuje. Prostě mi to připadne zvláštní, že by si něčeho ženská nevsimla. Promiň, zakladatelko.

 
Citroška
Stálice 68 příspěvků 16.01.16 20:50

Taky dobry :-)

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 16.01.16 21:43

@umea
Jééé, promiň - tvůj nick tam byl navíc. :lol:
Omlouvám se )))))

 
BohunkaP
Extra třída :D 14417 příspěvků 16.01.16 21:50

Ach jo… přišla možnost anonymních deníčků… super, budeme psát anonymní bláboly z červené knihovny.
Good job.

No jo, no… tak si asi postupně začnu hledat pro volné chvíle čtení zase jinde než na stránkách emiminovských deníčků. Po tolika letech mi to bude i docela dost líto… ale holt co se dá dělat, c´est la vie.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 17.01.16 04:40

@BohunkaP až nějakou kvalitní náhradu najdeš, dej mi prosím vědět, toto je poslední anonymní deníček, který jsem četla.

 
macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 17.01.16 06:42

Denicek se mě líbil…takové příběhy píše i sám život a nemusí být vše vymyšlené…chci tomu věřit… Už jsem taková, mám pocit, že dneska každá druhá věc, nebo video musí být fake… Přitom se neuvěřitelné věci prostě dějí :kytka:

 
Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 17.01.16 08:29

Jestli je ze života nebo ne…to se můžeme jen domnívat :) Já jsem si to ráda přečetla…nemusí to dopadnout vždy tragicky :nevim:

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 17.01.16 09:44

@kotýsek no, a já tomu nevěřím, je to umělý blábol. A co jako.

 
Kaculatko
Extra třída :D 11745 příspěvků 17.01.16 22:01

V diskuzi kolem denicku dost holek zminilo, ze by psaly, kdyby nemusely mit s denickem spojeny nick, takze mi prijde fajn, ze tato vyjadreni admini zaznamenali a ta moznost anonymnich denicku tady ted je… mrzi me, ze se najdou holky, kterym to vadi, nechapu o co jde. I kdyby anonymita podporovala touhu pribarvovat skutecnosti nebo si uplne vymyslet pribehy, denicky snad nejsou nijak podmineny pravdivosti. Jde o to, jestli budou dobre napsany a pribehy nekoho zaujmou, ne? Porad mi to prijde lepsi nez nejaky komercne nuceny denicky o prdu. Verim, ze se diky anonymite dockame taky nejakych dobrych kousku.

Příspěvek upraven 17.01.16 v 22:03

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 18.01.16 03:55

Hm, vsimla jsem si na epipinu jedne veci. Pokud nekdo napise neco anonymne, tak nektery uzivatelky maji tendenci si rypnout daleko vic nez kdyz vystupuje pod svym nickem.Ono se asi do tech lidi lip kope, co? Osobne po denickach na tema porod po 10.tisicate vitam jina temata a kdyz uz nekdo rejpa, at se teda pochlubi denickama s hodnocenim 5

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 18.01.16 03:58

@RoseK Mohly tam byt osobni veci, ale oni chlapi taky dokazou byt vynalezavi.Kdyz to byl pohadkar, klidne mohl spustit srdceryvnou historku, jal nema silu nic uklizet a likvidovat a ze vse nechava tak, jak bylo.

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 20.01.16 01:18

@MartinaIrena „Hm, vsimla jsem si na epipinu jedne veci. Pokud nekdo napise neco anonymne, tak nektery uzivatelky maji tendenci si rypnout daleko vic nez kdyz vystupuje pod svym nickem.Ono se asi do tech lidi lip kope, co? Osobne po denickach na tema porod po 10.tisicate vitam jina temata a kdyz uz nekdo rejpa, at se teda pochlubi denickama s hodnocenim 5“

Jenom pro pořádek, za mě není do koho rýpat, protože to nepsala žádná zdejší „živá“ uživatelka, rozumíme? Není tedy ani do koho „kopat“.
Anonymita jako taková je mně osobně fuk, tohle je ale instantní krmení pro divačky růžovky.

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 20.01.16 09:05

@Agnesita No tak napis neco lepsiho.Jako ja nerikam, ze kvalita denicku zde je nejak prevratna, ale nelibi se mi, kdyz nekdo jen kritizuje a sam se nepochlapi.

 
Anonymní  20.01.16 09:16

Mít víc odvahy, hodím sem důkaz, že jsem opravdová. To co je tady s názory na anonymní uživatele, je už trošku psycho. Jsem ráda, že tohle mohlo ven. Věc, kterou jsem neřekla ani své rodině.

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 20.01.16 09:17

@Agnesita Apropos,s tim instantnim krmenim mas treba pravdu, to nepopiram.

 
MartinaIrena
Echt Kelišová 8646 příspěvků 20.01.16 09:35

Zakladatelko Jestli jses skutecna, tak na negativni komenty se vykasli.To,ze tvuj spisek neni zrovna psany tak, jak by se nam, libilo, je vedlejsi. Pokud z tebe s tim spadl balvan, tak ucel splnil. Vzdycky budou i negativni ohlasy. Ja treba nesnasim Wievegha a to je autor nejvice predloh k filmum za posedni dobu.Halt dalsi Dietl se zatim nenarodil.

 
Divná Bára
Stálice 98 příspěvků 23.01.16 19:25

Pěkné :) ze života

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama