Že by první pohyby??

Těhotenství

Tak si to takhle v sobotu koukám na hokej a ce se nestane. Najednou cosi příjemně lehtivého v bříšku. Že by mi mimísek dával najevo, že je tam taky, nebo mi kručelo v břiše?

:-D Může to znít trochu zvláštně, ale opravdu je to tak. Uvelebila jsem se dostele, do ruky čapla gigantický kbelík křupek a mlsala u hokeje. Jo, normálně bych během asi 20 minut usnula a spala až do rána, ale sobota byla něco jiného.

Sledovala jsem hokej, jednou rukou ujídala křupky z kbelíku a druhou si masírovala masážním olejíčkem pupík. COsi jsem cítila, jako by mi kručelo v břiše. Vzhledem k tomu, že jsem v sobě měla naházenou čtvrtku kbelíku křupek, jsem kručení z hladu vyvrátila. Musela jsem ale vyvrátit i činnost žaludku. Slyšet nic nebylo, prostě mi jen příjemně bublalo v bříšku.

Máma byla hned se vším hotová. Mimčo už o sobě dává vědět. Nijak jsem tomu nevěnovala pozornost. Ale asi do půlky hokeje mi bublalo v bříšku a pak ticho. Když jsem šla spát, ráno jsem se probudila s malinkatkou bouličkou na pupku. Vylítla jsem za mámou, že mám bouli na břiše a co to je. Máma jí jemně polechtala a zmizela. Že by se prcek protahoval? :-D Každopádně to bylo velice zábavné a krásné. Už se těším, až to povyprávím ve středu doktorovi.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21951 příspěvků 2 inzeráty 17.05.10 09:39

Gratuluju, já bych to taky viděla na mimíska. Jééé to bylo krásný, když se ve mně hýbal.

 
vereska_28
Povídálka 32 příspěvků 17.05.10 10:05

Gratuluji! Určitě to bylo mimi! Já měla první pohyby kolem vánoc a to jsem byla v 17.týdnu. Teď jsem v 38.týdnu a je s ním čím dál větší sranda :lol: teď mám vypoukliny z obou stran asi od kolínek, co by ne, vždyť se protahuje :mrgreen:

 
klorane
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 17.05.10 14:56

gratuluji a vypadá to že mimi o sobě začíná dávat vědět,užívej si to,je to nádhera… :kytka:

 
veveruskaa
Neúnavná pisatelka 17010 příspěvků 17.05.10 15:55

gratulace :potlesk: :palec:
mám to stejně, jen trošku dříve asi od 15.tt bouličky a asi týden jsem si jistá, že to co do mě zevnitř šťouchá je miminko :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Příspěvek upraven 17.05.10 v 15:55

 
IvanaEliska
Nováček 5 příspěvků 19.05.10 18:05

je to nádhera :lol:
já mám za pár dní termín porodu,tak už si toho boulení moc neužiju,ale je to krásný,když toho mimíska cítíš,jak se tam roztahuje a dělá boule na bříšku......užívej si to,je to nádherný :dance:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama