Zebřičkový deníček č. 169 od Rafusky

Ostatní

Milé Zebrušky!            Dneska vám píšu deníček já. Doufám, že vám nebude vadit, že není snažící. Brzo mi totiž bude třicet. Podle manžela se chystám obout čtvrté gumy (jako auto). Což mi ještě před pár lety připadalo něco vzdálenějšího než Pluto. Cítím se jinak, myslím jinak než ve dvaceti, tak bych to ráda dneska trochu srovnala.

Když mi bylo 20:    -         Myslela jsem si, že teď bude všechno úžasné, když prý prožívám to nejkrásnější období.    -         Třicátníci byli páprdové a čtyřicátníci byli někdo těšně před důchodem    -         Myslela jsem si, že pokud se vdám, bude to ten, s kým jsem zrovna chodila.    -         Blížil se pomalu rok 2000 a to mi bude 24 a budu mít dvě v nejhorším případě jedno dítě.    -         Nikdy jsem nechtěla už vkročit do školy, ale dokázala jsem se dokopat do korespondenčního kurzu angličtiny.    -         Největší debil na světě byl můj bratr. U postele měl hromadu věcí, kterou likvidoval jen tehdy, když měla přijet jeho přítelkyně. Dokázal si na věži pouštět i 10× po sobě jednu písničku do zblbnutí. Přála jsem si usilovně být jedináček a mít pokoj jenom pro sebe.    -         Rodiče byli šíleně staří a nic nechápali. A favorit byl pro ně brácha. Máma mi koupila vlnu nebo látku a musela jsem si buď uplést nebo ušít.    -         Nenáviděla jsem vstávání do práce ve čtyři hodiny.    -         Největší mazlíčci byli dva kocouři. Dále malincí králíčci a kuřátka. Moc ráda jsem je hladila a krmila, pokud příprava jídla byla jednoduchá.    -         Složenky, trvalé platby byly nějaká cizí slova, která používají jenom rodiče    -         Jídlo se objevovalo v ledničce a nejlepší jídlo byl suchý rohlík a voda ze sirupem. Skoro žádná práce s přípravou, ale najedla jsem se a napila dosytnosti.    -         PC byly nějaké bedýnky. Kdysi jsme se o tom učili ve škole, ale jinak to bylo velmi blízko španělské vesnice.   

A teď mi bude 30 a:   

 • Věk mezi 30 a 40 vůbec není špatný. Myslím si, že toto jsou ty nejlepší roky. 
 • Třicátníci mají nejlepší věk a čtyřicet je lidem, kteří mají o pár roků víc. 
 • Jsem vdaná, ale mým manželem je někdo, koho jsem ještě ve dvaceti neznala. Občas bych ho sice praštila a šla se udat, ale většinou bych ho neměnila ani omylem a jsem moc šťastná, že mám zrovna ho. 
 • Rok 2000 už je poněkud dávno pryč a děti nemám. Mám přece ještě pořád čas. Doudám, že tak deset let. Svět se nezboří, nebo ano? 
 • Kurz angličtiny jsem nedokončila a občas koketuji s tím, že bych moc ráda šla studovat, ale netuším co. Kurz angličtiny mě čeká pravděpodobně v listopadu, za dva týdny se dozvím víc. A jsem moc šťastná, že se ještě můžu učit. 
 • Největší debil už v žádném případě není můj bratr. Jisté výhrady sice k němu ještě mám, ale už nic tak hrozného. Naopak je to báječný táta tří dětí. I když vidět jak do svých tlap bere své miminko, to už jsem málem volala záchranku. Největší debil bude asi ten, kdo si myje každou půlku hlavy jiným šampónem.J 
 
 • Mám už jenom tátu a moc ráda bych vrátila dobu, kdy jsem měla oba. Tatu mám hodně moc ráda a neměnila bych ho ani za nic. Zrovna v pátek mi koupil mikrovlnku a já jsem se málem poslintala radostí. Jediná malinká výhrada je, že by mi mohl koupit kytku. 
 
 • Do práce jsem vstávávala ještě před měsícem po čtvrté, ale už jsem to nebrala jako tragédii, ale byla jsem ráda, že mám kam vstávat. 
 
 • Největší mazlíček je  manžel a pak pejsek a kočička. Manželovo nakrmení vyžaduje spoustu práce, zvířátka ne. 
 
 • Složenky, trvalé platby už znám velice dobře a také si pamatuji co, kdy a kam a mám radost, když jsou menší až nejmenší… 
 
 • Jídlo se v ledničce objeví až tehdy, když ho koupím a přinesu domů. Rohlíky skoro vůbec nejím. Nejjednodušší jídlo jsou vařené vřetýnka a vařená zelenina. Voda se sirupem je pořád dobrá, jenom se nesmějí šťourat ve vodovodu, protože pak má voda různé odstíny rezavé a já rychlý případ s častým běháním. 
 
 • PC jsou fakt bedýnky, ale už jim docela rozumím. Trávím s nimi denně dost času, umím už s nimi ledajaké fígle. Co jsme se o nich učili ve škole už opravdu nevím. A nejlepší je, že díky těm bedýnkám mám kamarády a kamarádky, kteří mě rozesmějí, podrží, potěší. Pár kamarádek se jmenuje zebrušky a já jim za moc děkuji… 
     

           Přeju vám nádherný nový týden a těším se na všechno nové

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 15.10.06 15:36

Rafusko, opravdu pekny denicek, nejen, ze jsem se pobavila, ale taky zamyslela - pristi rok je mi taky 30!!!
 Marka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.10.06 17:52

Druhá!!!! To je skoro první :-)))

teď si deníček přečtu! Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.10.06 18:00

Rafuška - móóc hezký deníček, je fakt, že mezi 20 a 30 většina z nás změní náhled na svět, ale je fajn, že je to jistě k lepšímu. Taky ti přeju, aby ti týden přinesl něco hezkého!

Kati 9+4tt

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 15.10.06 18:47

Rafuška - supr deníček, moc jsem  se pobavila   a ani já už  nejsem od  té 30daleko.Bude mi  27.
Ještě  k minulému   deníčku -  Žabuško - moc moc  gratuluji a  přeji pohodové těhotenství.
Maru - držím moc   kopýtka, a věřím, n ebo´t   naděje umírá poslední  

Jinak  náš víkendík,  včera jsme  jeli  za sestrou  do  Prahy,   pekli   selátko,tak  jsme  si dali,  i když  jsme  přijeli  brzo,   odřezávala  se zatím kůže a  tlustý,   nemohli jsme zůstat  moc  dlouhu,  byla už docela zima,  a  bylo  pozdě za Aninku,  jinak  cestu  autem přes hodinku jsme  zvládli, krásně,  skoro  to v še  prospala. Ségra má  každým dnem rodit,  tak jsem  ji litovala,když  si  vzpomenu na svý  poslední  týdny před  porodem  jak  už  mi  bylo hrozně. No  a dneska  byla tchánova narozeninová  oslava, v šichni  se  nad  Aninkou  rozplývali,chtěli  chovat,  ale kdyby  bylo na   mě,  tak ji nikomu nepůjčím.  Jo  a  už  se normálně  krásně směje  na  mě  i na  taťku, ten je z toho samozřejmě  úplně naměkko.
Tak  se  zatím mějte
Míšenka+Aninka (  skoro 6 týdnů)

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 15.10.06 19:14

ahojky zebřičky.
zdravím vás v novém deníčku.
Rafuško -hezky jsi to napsala - taky mně bude příští rok - hned na začátku (v březnu) 30 :-)
Míšenko -strašně to letí, to už je Anince 6týdnů???! díky moc za přáníčko, snad vše bude OK.
Doufám, že příští týden mé těhu na UTZ potvrdí a bude vše Ok.. Injekce Clexanu už píchám i sama a jde mi to. První píchal manža, teď už jsem i já statečná.
Maru - pořád držím kopýtka a přeju Ti ať tě ta těhu vlna smete ;-)
hezký zbytek neděle žabucha

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 15.10.06 19:16

RAfusko úúúúúúúúúúúžasný deníček, ty vždy všechno táák krásně napíšeš! Měla by jsi psát častěji, už jen tvé příspěvky mě nabíjejí klidem, co potom častější deníčky? Naše vrchní a stále pracující deníčkářka Maru by určitě ocenila, že si dá semtam volno a bude se oddávat jen čtení.Co Maru?:o))  

KArličko no klidně se domluvte s Kati a Rafuskou, Nelča s Nelinkou si to přečtou tady a já už se jen přizpůsobím! Jéje já se těším!!  

Adko gratulace ke krůčkům!!To je šikulka šikovná a neboj za chviličku ji strach opustí a bude lítat jako splašená!!noa s chůvou to bylo zvláštní, taky jsem si neuměla představit, že by mi ji někdo hlídal, ale jednou přišla na návštěvu kámoška, Emma se do ní na první pohled zamilovala a kámoška do Emmy a sama se nabídla s hlídáním. Je to mladá 22letá holčina, strašně šikovná a s dětma to fakt umí. Když jí bylo 16 tak sama hlídala dvojčátka a vydrželo jí to několik let. Dneska už to jsou velké holky a nedají na ni dopustit. Já jsem v její přítomnosti taky hrozně ráda. S cizí paní by to bylo asi o dost komplikovanější,ale taky znám plno případů…  

Kati dívala jsem se na fotku z utz, kráááása!!  

Já nemám nějak o sobě co psát, zánět močáku ustává a já stejně sedím doma. :o))Dobrou!

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 15.10.06 19:19

ŽAbů jsem mimo mísu, copak si to pícháš?  

Maru no jo, zítra je velký den, že? Kééž by to už dopadlo!!!!¨¨Držím pěsti a všechno co mám!!  

Vendelina

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 15.10.06 19:25

Karličko - to jsem ráda, že má někdo stejnou zkušenost před IVF. Dost mě to zaskočilo ;-)
Vendelino -píchám si Clexan na ředění krve, protože mám tendeci k velké srážlivosti a pravděpodobně díky tomu byly ty 2předchozí potraty - takže to dělám pro miminko, aby mu nějaká sraženina nezamezila přísun živin.. já se tak bojím. snad to bude OK. žabucha

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 15.10.06 19:33

Ahoj Holciny,  

ZABUCHO, gratuluju, teda to je uzasny, drzime palce, to vis, ze ti tehu potvrdi to je jasnacka! :)  

AMALKO, to jsem rada, ze jste v poradku a ze je to jeste lepsi nez pri Amalce. Ja mela sliznici 10,3 ale v druhy pulce cyklu to podle testu vypada na malo progesteronu, no uvidime, ty jsi jasny priklad toho, ze i kdyz doktori rikaji neco muze vsechno byt jinak. A kam ty jsi chodila k tomu leciteli? ze bych to prubla. Ja jsem mela jet k leciteli ted nejak, rikal, ze do podzimu se zadari, ono je to trosku z ruky az u Jihlavy, tak jeste uvidim. Moc Amalku pozdravuj a Brusinku s raubirema taky:) Misak je jak utrzenej z retezu:) ale to ti asi nemusim povidat, vid:) Mej se moc krasne :))  

MARU, tak jakpak se citis?  

JITUTU, to fakt tak utika, vzdycky kdyz vidim to ten pocet tydnu mimiska:)  

MISENKO, teda vy uz jste taky veeeeeeliky holky:)  

KATI, jak je maminko:)) Prcek nezlobi?:))  

Jsem zvedava jak dopadne to nase prvni IUI, doufam, ze dobre, ale zacina to ve me hlodat, premyslim, spekuluju, ach jo, pryc s tim. Zacala jsem zobat Sarapis, tak uvidime.  

Misak uz na me rve z vany, uz si tam vleze sam i se sam slikne a vycura, tak bezim, aby nemela v koupelne jezero:))  

Dobrou noc  

Míša a Mišák

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.10.06 20:06

Rafusko teda máš OBR pochvalu, prtoože deníček co jsem právě přečetla je super super super, no prostě báječný a úžasný.......­......... Přiznávám, že jsem teď večer měla takovou všelijakou bilancovací náladu, ale po přečtení tvého deníčku mám úsměv na tváři a to že mi brzo bude 33 :-O mi vůbec nepřipadá tak špatný :-) Jsi fakt šikulka a myslím,že nám budeš muset napsat nějaký ten deníček častěji. Prostě jsi fakt skvělá a děkuji ti za to.
A co já? Víkend jsem si skvěle užila a v podstatě ho prochechtala s přáteli. Na ŠUmavě bylo nádherný počasí, svítilo sluníčko a bylo azurově modré nebe, prostě jsme to vychytali výborně a načerpali sluníčkové energie minimálně na další měsíc. CHodili jsme na procházky, byli jsme na POvydří a dneska jsme se procházeli kolem Kubovi Hutě. Pouštěli jsme draka, hráli jsme různé hry a moc hezky jsme si odpočinuli a hlavně jsem se všichni odreagovali.
A jediné co mi to tak trochu kazilo, že jsem maličko začala špinit. Takže pro mě je to uzavřené kapitolka, ani 2.IUI se nevydařilo, zítra teda zkusím test, kdyby náhodou, ale nedoufám,že by nám přinesl nějaké překvapení. P5íroda zkouší mojí trpělivost ale já se ještě nevzdám...........
Moc děkuju,že na mě myslíte, jste moje sluníčka mějte se moc hezky papa Maru  

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 15.10.06 20:23

Ahoj Zebrušky!    Jsem moc ráda, že se vám deníček líbí. Já mám sice plno nápadů, ale píšu ho vždy až na poslední chvíli a raději ho po sobě moc nečtu, protože bych ho do zblbnutí upravovala. Konešně už máme i my doma teplo. I když jsem při psaní docela vymrzla, tak teď už máme nahozené 3 ze 4 topení a je to velice příjemné. V nové vlněné troubě jsem ohřála pizzu, tak jsem opravdu spokojená.
Maru, určitě víš, jak moc ti přeju na testu //. A slibuju, že tento deníček bude alespoň 100, i kdybych měla švindlovat. Žabucho, moc ti to přeju a moc na tebe myslím. Dávej na sebe pozor.
Hezký večer, já se okoupu a pak chci ukecat manžela k tulení. Doufám…
Rafuska

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 15.10.06 20:48

RAFUSKA super a chvalim!Ja uz som daleko pred tvojou kategoriou ale poznam casy ked som ako zacinajuca sestricka kukla do porod.knihy ze rodila 30 rocna zena,tak sa mi oci prekotulali ze coto je?!ta sa ma pripravovat na dochodok a nie rodit!Dnes su moje nazory z mladi ta-tam a ja napriek tomu ze mi stoji 40-tka za chrbtom este pokusam osud :-))a este sa mi to ani nezda drze! :-))
MARU raz sa podari!
ZABUCHA sme na tom rovnako tiez si picham clexan0,4ml.Dokedy si ho ty budes pichat?
No po nocnej som nespala som uz grogy idem sa uclovecit do kupelky a potom uz asi sladko snivat o znaske vajicok .-))No a samo po odbere sup-sup do skolicky :-))  

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 15.10.06 20:58

Zdenčo, podle Mudr z CAR celé těhu až do šestinedělí.. tak uvidíme. kéž by to pomohlo. žabucha

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 15.10.06 21:48

Zabucho to je super zprávička, moc moc moc gratuluju a přeju pohodové těhotenství. TO je super přece jenom se ta těhuvlna rozjíždí. Moc ti takové překvapení přeju a opatruj se. Manželova kolegyně si taky píchala tyhle injekce a všechno bylo v pořádku a už má svoje štěstíčko v náručí a jsou v pohodičce, neboj určitě to zvládneš a všechno bude v pořádku.  

Vendelínko no jasně,ž e každou pomoc vítám, obzvlášť když se z víkendu vracím až v neděli v 19 hod , to je pak moc milé přečíst si už hotový deníček, obzvlášť když se tak povede jako tento :-) Přeju ať už tě močák netrápí a tyhle problémy se ti vyhýbají obloukem.  

MichaeloVe IUI se neboj, probíhá to všechno v pohodičce a nic to není, hlavně věř tomu,ž e to vyjde a uvidíš, že se štěstíčko usměje. J0 Sarapis? Vzpomínám jak byla jedna krabička putovní  když jsme se ještě scházeli v koblížkárně a dědila se z těhulky na těhulku.  

Rafusko to píšeš deníčky přesně jako já. Občas si v průběhu týdne si připravuji jen tak v hlavě co bych mohla napsat a pak v neděli sednu a píšu a píšu............ Taky mám pocit,ž e když to čtu dokolečka,t ak pak jen upravuji a upravuji a nejradši bych to celé předělala. Jestli máš hodně nápadů tak až budeš mít chuť tak můžeš zase nějaký napsat.  

Zdenco přeji ti super úrodičku folikulíků a ať je ti po odběru dobře a zvládneš školu i Aidsu. Nezapomeň taky trošičku odpočívat jo? Držím kopýtka.  

Tak holčinky já jdu pokračovat ve vybalování, ufuf moc se mi nechce . Dobrou noc MAru

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 15.10.06 22:10

Ahoj Zebřičky,

Rafuško -krásně sepsaný deníček, fakt jsem se pobavila!

MíšoVe - já jsem chodila k léčiteli na Vinohrady a jsem přesvedčená, že mi pomohl, jinak to není možné. Teď mám další kamarádku, co jsem k němu poslala a vyšlo to, té už je 38 a byla 3 x na umělém a najednou je spontálně těhotná. Moc bych vám to přála hlavně kvůli Myšákovi. Tak kdybys chtěla ráda ti dám na něj kontakt. Já jsem tam byla asi 8 x a povedlo se.

Maru - tak třeba je ještě šance. Straaaaaaaaaašně držím palce,zítra sem juknu jak to dopadlo.

Jo abych nezapomněla asi před 14 dny jsem byla u Kaitlin. Šimonek je naprosto kouzelný klučík a asi to bude pěkný šídlo! Leze po celém bytě, takže má Šárka o zábavu postaráno!

Tak Zebřičky dobrou!
Martina a holky    

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 15.10.06 22:32

Dobrou noc Zebřulky!

zítra se mrknu, co jste napsaly, ale moc jsem hledala co Maru.

Maru - u mě špinění, taky vždy znamenalo MS, ale třeba tě příroda jen zkouší!!! Moc jsem na tebe vzpomínala a zítra držím kopýtka, naděje je vždy a ty víš, jak moc by jsme ti to všechny Zebry přály!!! Ráno hnedka mrknu, jak jsi dopadla!!!

K ostatním se vyjádřím zítra, už se moc těším do pelechu :-), takže sladké sny!!! Kati

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 15.10.06 22:54

ahojky zebřičky:-)
takže deníček je opravdu super takové osvěžení - no to jsem si fakt početla kort když jsem  už v tom čtyřobutí :-O))))   Rafusko - co dodat sepsané a vypsané - pocity na papíře - vše bude dobré a určitě si zase rezervuj nějaké číslo:-O)   Maru - však víš, že někdy špinění může být, ale nevzávej - jsme tu s tebou a Barunka posílá obr špinavou pusinku, a že to umí jenom za dnešek jsem ji 3× převlékala - fakt už to nešlo:-O)   Amálko - mám z vás radost a ještě větší, že si byla u Šárky - Šimonek je fakt ďáblík - má to v očkách na fotkách, ale jen ať je takovej - já tvrdím, že děti mají být takový - ať o nich víme:-O) Moje Barunka je teda taková - VŠUDE A NIKDE   Adko - ať se tvoje ošklivé nálady brzy vytratí a ty jsi zase usměvavé sluníčko :-) Moc na tebe vlastně Vás myslíme   Kati - tak co tvoje princeznička v bříšku - teda to jsem strašně napnutá až nám to prozradíš - no Karlička s Tomáškem asi taky viď:-O)
No a už zase nevím:-O) V každém případě holky píchačky :-O) pořádně bodat ať se dílo zadaří a vy tu vlnu udržíte - rozjíždí se moc hezky - tak, kdo bude další????
Holky maminkovský - s Barunkou pozdravujem všechny dětičky a moc blahopřejeme k prvním nesmělým krůčkům, ale pozor hlídat Barunka v 10ti měsících ošklově spadla a apk se bála pustit - no pustila se a teď už i běhá a já s ní :-O)  

Holky čekatelky // však ono to přijde - hlavně se nevzdávat, protože NADĚJE TA UMÍRÁ PŘECI POSLEDNÍ  

Jo a nová zebřička? Nadulka - tak tě tu vítám - já jsem jedna z těch co jsem patří snad odjakživa a teď už jsem maminka a snažilka snad tak za 2 roky jestli lékaři a můj zdravotní stav dovolí, ale s touhl ebezva partou se nemůžu rozejít:-O)  

A k našemu megasrazíku - super, že se ozývají i jiné holky to bude super a už jste někdo vymyslel kde???? nebo alespoň lokalitu????  

Tak se mějte a hezký podzimní týden:-)  

PS: my a naše spapané psí hovínko? zatím to vypadá víc než dobře - Baruška si nestěžuje spíše na ní vlezla rýma, ale na koho ne co??? Taky Vám už je zima????  

Tak dobrou noc  

Monika a spící famili        

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 16.10.06 07:21

Ahojky zebrunky, nebudu vás dlouho napínat - test je negativní :-(
Odsmutnila jsem si to ale s prvními příznaky MS tak už mě to ani nepřekvapilo. Nezbývá než bojovat dál a já se ještě nezvdávám, přece ta příroda musí dostat rozum :-)
Děkuju všem za kopýtka, palečky a dětičkám za uslintané pusinky Maru

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 16.10.06 09:09

Dobre ranko Zebricky,  

MARU, je mi tak lito, ale jak psala Monicka, my to nevzdame, porad je tu nadeje na dalsi pokusy a uvidis, ze to brzo vyjde, budeme tomu spolecne verit a zebri stado bude stale drzet kopytka. Dej si neco dobreho:) Moc na tebe myslime. Prave, ze jsem si na ten Sarapis taky vzpomnela:) tak to zkousim znova, uvidime.  

AMALKO, myslis ze by si mi na nej mohla napsat kontakt nebo poslat SMSku , poslu ti SZ cislo mobilu, byla by si zlata, zkusit se ma vsechno, manze cpu vitaminama, rachal se v teply vode a takhle to dopada:))  

RAFUSKO, ja uplne zapomnela pochvalit tak krasny denicek, jsi sikulka, mela by si se tim zivit, v tobe neco je:))  

MONICKO, to jsem rada, ze afera psi hovinko, dobre dopada, ze se nic nedeje, musim rict, ze ted dost koukam, co je na zemi, aby to u nas nebylo taky podobne.  

Misak dneska opet strasne spatne spal, trapi ho nocni mury nebo co, rveze spani, pak se vzteka:( Pres den je jak nerizena strela, je proste vsude:) Uz se tesi na srazik, jak vsechny tetky zebricky obehne:))  

Mejte se moc krasne a zatim pa  

Míša a Mišák

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 16.10.06 09:36

Ahoj holky,
tak je zase další víkend pryč, no ten závěr nebyl nic moc, měli jsme malýho, ale v neděli mu nějak nebylo dobře a když jsem ho změřila, tak měl přes 38 horečku, dostal prášek, no a asi dvě hodiny spal, jenže horečka mu neklesala spíš naopak, tak už jsem chtěla vyrazit na pohotovost, no a přítel volal bejvalce, ta že na pohotovost jezdit nemáme a že ho máme přivíst, prý mu na:,–(í prášky, no musím říct, že mi to potom přišlo nějak líto, vůbec všechno, takže odpoledne nic moc!

Rafuško - moc hezký deníček, jenom pro mě o nějakých pár let dozadu :o((( nějak mi už nepřipadají moc staří lidé, kteří slaví padesátku :o((( no však tu trojku na začátku budu mít už jenom necelých 11 měsíců :o(((

Žabucho - moc a moc gratuluju, taky bych se chtěla takovýho zázraku jednou dočkat!!!

Maru - je mi to moc líto, jseš ale statečná, že máš sílu pořád bojovat, já už ji pomalu ztrácím, bohužel!!!!

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 16.10.06 09:49

Ahoj zebřičky,  

Maru - to je mi mo líto, posíláme s Nellinkou pohlazení pro dušičku.  

Vendelína - mě je jedno kdy a kde se srazíme já se přizpůsobím.V té Ostravě to bylo super, ale chtělo by to než začne padat sníh a bude hnusně.  

Tak zase pádím protože se mi Nelča právě posr....., pak na Vás zase kouknu. Pá.    

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 16.10.06 09:49

Rafuška - krásný deníček!!!!!!!!!!

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 16.10.06 10:09

Ahoj Zebřičky!  

Maru - je mi to moc líto! Dneska jdeme do zoo tak těm zebrám s Amálkou pěkně vyčiníme, že nedržely kopyta! Nevím co napsat, naprosto před Tebou smekám! Jsi tak statečná! Vím, že se dočkáte, jen nechápu proč to tak dlouho trvá! Prosím vydrž a najdi v sobě ještě sílu bojovat stojí to za to! Posílám pusinku od Amálky, kopaneček od Nelinky? a těhuprsk ode mne!  

MíšoVE - poslala jsem ti soukromou zprávu, snad jsem dobře vysvětlila o co jde.Držím palce jsi další pokusný králík! Já jsem přesvědčená, že to vyjde. Už nemůže být víc beznadějný případ než já!  

Moničko - mluvíš mi z duše! Amálka je pěkný ďáblík, ale já jsem moc ráda, nestíhám se nudit! Hrozně mě to baví! Jé jak já se bála, jestli na mateřské vydržím a už jsem doma 3 roky a jsou to nejkrásnější léta mýho života!  

Nello B - vy máte Nellinku se dvěma L že? A tak je to správně nebo je to jedno?  

Tak já letím uklízet, Amálka je ve školičce tak toho musím využít.  

Mějte se krásně!  

Pa Martina 31 + 5 a holčičky

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 16.10.06 10:22

Ahoj zebrušky!    Moc děkuju za pochvaly. Usmívám se na celý svět a takovou náladu opravdu potřebuju. Asi budu opravdu muset napsat častěji. Teď se chystám zlikvidovat horu nádobí. Jak jsem psala, manžel zatopil až včera večer, tak jsem trávila spoustu času v posteli. Tam mi bylo teplo. A pak ještě musím na skok do bývalé práce.
Amálko,užijte si to v Zoo a pozdravujte zebry.
Maru, ach jo, mě to tak mrzí. Jen ti chci napsat, že pokud čekáš, že se ti to povede až po mě, tak to ti zakazuju. Nejenomže máš přednost, ale já si myslím, že jsi určitě na řadě ty.
Kati, dívala jsem se na fotečku prcka na rodině a je moc hezká. Nejraději bych si ji okopírovala a udělala si s ní tapetu. To by potom byl stimul s velkým S.
Krásný den všem.
Rafuska

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.10.06 10:38

Rafuško, nádherný deníček!!!!! Moc hezké a na zamyšlení… Bude mi brzy taky „hrozivých“ třicet a tak mi to nedá a přemýšlím, co bylo ve dvaceti a co je teď… Připadá mi to skoro jako pravěk.. Díky za podnět k zamyšlení :-)

Holky, komentáře nestíhám, snad odpo. Krásný den.

Adka a Viktorka

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 16.10.06 11:16

Maru  - je mi to moc  líto,  posíláme  pohlazení,ale  ty  jsi  hrozně statečná  prouhovatá zebřička.

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.10.06 12:00

Ahojte Zebřulky,  

Dnes dopoledne nám nešel net a já tak moc chtěla vědět co Maru!   Maru - moc mě to mrzí, jsi velká bojovnice! Budeme pořád držet kopyta, jednou to opravdu přijít musí! Drž se!   Amálka - taky bych šla do ZOO, už jsem tam dlouho nebyla. Hezky si to užijte!   Twiggi -snad se malý z té nemoci dostane brzy! Však si ho jistě brzy zase užijete!  

Dobrou chuť k obědu ! Kati 9+5tt

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.10.06 12:06

Nástěnka 2.část -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky se zebřičátky:
Monicka…-10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......-10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka..-8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..-19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.-18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......-28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..-7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…-12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....-17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina-30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII-10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..-28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…-31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…-10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........-5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…-10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......-21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....-27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…-18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....-24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…-14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.-26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....-26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-  27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm a váží 3500 g
Karla.....-     12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
*Pajinkaa.-
1.8. 40+5 tt !!! ?????????????
*Míšenka.-
6.9.2006 v 14:10 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3430 g
*Mikaa…-
27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ?????????????­????****
*Pavca.....-***1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
 ****

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.10.06 12:07

Nástěnka 1.část --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zebřičky dočasně jednočárkové:

Agatha..-
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…-
Alex012......-
Dalika -3.IVF listopad 2006
Danulenka -
Janka…-10.října 2006 laparoskopie, 3.IVF říjen - listopad 2006
JJ.........-
29.9. konzultace v CAR

Konopka..-
Lesina…-
Lostris…-
LuciaM…-
Maciasek…-
MartulaR-2 -
Maru......-
IUI září - říjen 2006, 30.9. ve 12 hodin IUI, 16.10. testování (?)
Marky.....-
Michaela VE…- snažení o druhé dítko, 1.IUI říjen , 21.10. utz folikulíků
Nadulka…-
Panda.....-2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..-
*Samsulka
-
*Sima......-
16.10. kontrola imunity, KET listopad 2006
*Twiggi.....-

*Zdenca…-
3. IVF říjen 2006,5.10. začátek stimulace, 16.10. v 9.00 hodin odběr oocytů** *Žabucha..-14.10. potichoučku hlasíme //, 20.10. utz** -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***Zebřičky dvoučárkové:

Amalie..- 19.10. 32+1tt (holčička?), TP 6.12.2006
Andrea 2 -  20.10. 9+3 tt (Kulihrášek)
EvulaI .....- 17.10. 19+4 (Sebastiánek)
Jitutu32…-*****20.10. 16+3 (Michal nebo Jana), 25.10. poradna ,TP 4.4.2007
Kati.......-*****17.10. 9+6 tt,  (Prcek), 19.10. kontrola
*Mia.......-
19.10. 35+6 tt (Flek), **
***Ulrika…-
18.10. 26+0 tt, TP 25.1.2007

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 16.10.06 12:38

Ahoj holky, 

RAFUŠKO, moc hezký deníček, trochu na mě padla při jeho čtení nostalgie, opravdu to strašně letí. Taky jsem se snažila si chvíli zavzpomínat, jak to vypadalo před deseti lety:-). 

MARU, ach jo, je mi to strašně líto… Ta zpráva o včerejším špinění mě nechávala v klidu, neboť i já sama jsem poslední cyklus špinila ostošest, pořád jsem věřila… Moc tě obdivuju, jsi tak silná. Ale neboj, zebří stádo máš stále za patama a to by bylo, aby nebylo!!! Strašně moc bych ti přála, aby to dlouhý čekání už konečně skončilo. Ono to samozřejmě jednou skončí a ty se dočkáš, ale už aby to bylo co nejdřív!!! 

AMÁLKO, koukám, že se máte skvěle, to je fajn. Užijte si hezky dnešní ZOO a ať se to tvoje šídlo nevrhá třeba lvům do chřtánu:-))))). A děkujeme za zprávy od Kaitlin. 

MONI, to je super, že je Baruška v pořádku, byl to vážně pech:-(((. 

ŽABUCHO, tak co, jak se cítíš:-))))). 20.října na tebe budeme moooc myslet. 

KATI, díky za nástěnku, je skvěle přehledná. 

MÍŠO, hodně štěstí u léčitele, snad ti přinese brzy štěstí jako Amálce. 

ADKO, gratulujeme Viktorce k prvním krůčkům! 

U nás celkem nic nového. Všechno v pohodě. Eliška je strašně roztomilá, pořád chce chodit za ruce, ale já jsem přísná a na radu neuroložky se to snažím omezit na minimum. Jen ať se Beruška snaží pěkně sama:-))). Včera se nám Honza vrátil po 4 dnech z Ostravy a Eliška měla evidentně obrovskou radost. A když šel dneska ráno znovu do práce, tak spustila takovej nářek, že mi to srdce rvalo. Slziček byla záplava a nebyla asi 20 minut k utišení. Asi si myslela, že táta zase někam odjíždí. 

Odpoledne se ještě za vámi mrknu. 

Andrea+Eliška+Ku­lihrášek

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 16.10.06 13:14

Zdenca mi psala :

Má dvacet vajíček, ale ještě ji dávali infuzi.  Jak to dopadne z oplodněním nám dá zase vědět!!!

Tak  pa Kati

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.10.06 13:16

Nazdárek zebry,
tak jsem přelouskala komentáříky. Koukám, že nás třicátnic tu bude příští rok jak máku :-)  

Maru, ach jo, ta příroda tě napíná, tuším, že ti to vynahradí trojčatama, abys pak nemohla říkat, že toho máš po krk a jestli sis opravdu přála takový záhul :-)
Myslím na tebe, smutním tady s tebou…  

Zdeni, je zvláštní, když člověk ve dvaceti kouká na třicátníky a starší jako čekatele na důchod :-) Měla jsem to stejně a teď si připadám jako mladá holka. Holt se to mění… Myslím na tebe ať je plno kvalitních vajíček i do zásoby pro třetí přírůstek ;-)  

Moničko, dítě všude a nikde? tak to asi mluvíš o Viktorce.. Navíc je strááášně vztekací (proč má všechny moje negativa?). To je fajn, že Barunka je v pořádku, s rýmou se vypořádáte.
No ten srazík by to už chtělo vymyslet, tak se těším… Koukám, že zebřičata jsou pěkní rošťáci, to bude dílo až budou pohromadě :-) Navrhuju, aby se zebřičky bez zebřičátek ujaly čertíků a my si v klídku pokecáme :-)))

 

Amálko, pozdravuj Šárku se Šimonkem.
Fakt léčitel pomohl? Jsem k tomu trochu skeptická.. U nás je problém v manželovi, ale léčitel asi zázraky nedělá, viď? :-(
Tak budeme mít v deníčku další Nelinku, to se mi to bude motat :-) A pozdravujte zebry a koukejte jim vyčinit za Maru!  

Twiggi, nic si z toho nedělej, nemoci bohužel k tomu patří, malé děti mají teplotu z ničeho nic. Nesmutni, příště se víc užijete. Čtyřicítka přece není žádný stáří :-)  

Andrejko, u nás to bývá podobný, když Pavel odchází ráno do práce, tak to Vikinka obrečí… Zvlášť v pondělí, po víkendu…
Taky se snažím za ruce nevodit, ale poslední 4 dny to nejde!! Viki mně čapne za prst a drží se vší silou, stoupne a prostě jde a já musím taky nebo jí za strašlivého řevu odpojit a nechat… Poslední dobou vyhrává ona.......
Pozdravuj kulihráška :-)  

Letím si dát něco k jídlu než se vzbudí čertidlo…  

Adka a Viktorka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.10.06 13:17

Kati, díky za zprávičku. Moc jí pozdravuj a těšíme se na podrobnosti.

A+V

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 16.10.06 14:09

Ahoj holky,

mám problém s emiminem tak zkouším jestli to už nefunguje.

A.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 16.10.06 14:21

Jééé hurá tak snad už se problém vyřešil a budu moct vkládat komentáře do deníčků.

Moc vás všechny zdravím. Moc jste mi chyběly. Teda četla jsem vás, ale nemohla jsem nic psát. Možná jste si všimly, že tady občas byla jen moje přezdívka a žádný text. Tak to nebylo schválně. No snad už to bude fungovat.

Adámek už říká pár prvních slůvek. Jeho nejoblíbenější slovíčko je NE občas to dává smysl občas ne, ale nevadí je při tom roztomilý:-) a taky říká NENÍ a to vždy smysl dává. A miluje tramvaje když je vidí tak je fakt nadšený z autobusů sice taky, ale tramjav je lepší:-)) V chůzi se pořád zlepšuje tak snad za chvíli už bude běhat:-)

ADKA: blahopřejeme k prvním krůčkům je to šikulka:-)

MARU: je mi moc líto, že tam zase ty // nejsou, ale ony jednou budou. Určitě.

KATI: jsem ráda, že jste s mimčem v pořádku a doma. Opatrujte se:-)

ZABUCHA: moc blahopřeju a přeju ať je vše v pořádku a ty si můžeš klidně užívat těhulkovství

ANDREA2: opžděně blahopřeju k srdíčku. Psala jsem ti to už dřív, ale nešlo to odeslat:-( Doufám, že už tě ty nevolnosti moc netrápí.

MONI: tak co Barunka zvládli jste ty hovínka v pohodě? Snad jo. Nástrahy číhají fakt všude.

Holky, doufám, že nás berete na ostravský srazík s sebou. Všimla jsem si, že něco plánujete, ale o mě a Adámkovi ani zmínka. Doufám, že jste na nás nezapomněly:-(

Mějte se hezky. Jdu si ještě pročíst deníček abych na někoho nezapomněla. Teda pokud se Adámek nevzbudí.

Zatím papa

Andrea a Adámek

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 16.10.06 14:22

No on malej při vyšších horečkách dostává křeče, tak jsem z toho měla blbý pocit (má to po tatínkovi, no má po něm snad úplně všechno, včetně chování a to je s ním jenom občas, prostě geny se nezapřou :o)))

Adko - no já ten pocit taky nemám :o))) jenom co se týká miminka, tak tam to na mě trochu dolíhá, ale jinak vůbec ne :o)))

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 16.10.06 14:29

RAFUSKO: deníček je moc fajn a mimochodem za nece¨lý měsí mi bude 27 a to už se k té třicítce blíží:-)

MICHAELA: Mišák je šikulka, že umí sám do vany a z vany. Kolik už mu je?

A+A

 
NellaB
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 16.10.06 15:39

Amálka - my máme Nellinku se dvěla L, ale správně je jen s jedním i v kalendáři je jen s jedním. Dvě L chtěl Tomášek on si tam ta dvě L přál ale ani sama nevím proč to tak chtěl. Taky budeš mít holčičku? Jak se bude jmenovat?    

 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 16.10.06 20:00

Dobrý večer Zebřičky,  

Amálka už spinká byla úplně vyřízená! Zoo bylo jako vždy super hlavně gorilky, ta malá Moya je nádherná a taky je tam gorila těhulka už má krásné bříško! No neobešlo se to bez úrazu, to moje dítě je fakt šílené! Tak vehementně se drala po schodech na klouzačku, že spadla, prokousla si jazyk a ještě se bolestí komplet počůrala! Ještě, že měla kamarádka na stejně starého syna náhradní oblečení. Jo a zebrám jsem dala co proto!  

NellaB - no budeme mít holčičku, teda aspoň podle ultrazvuku. Přítel a Amálka si umanuli, že to bude Nela a hotovo. Mě se to jméno taky moc líbí, jen jestli jich není docela dost. To víš já jako Martina si dobře pamatuju, že nás všude bylo mraky!  

Adka - no já nevím, ale podle mě to bylo tím léčitelem, jinak si to nedovedu vysvětlit a ani doktroři. V CAR v Podolí mi řekli, že nemám moc šance ani na umělé. Nefunkční polycystické vaječníky, děloha po operacích, sliznice nulová a ještě rozsáhlá endometrióza, dost hrůza! No povedlo se nikdo tomu nevěřil. Určitě pomáhá i chlapům, problém je jen v tom, že ten dotyčný tomu musí věřit a vůbec tam toho chlapa dokopat! Ten můj se jen usmíval pod fousy a dělal si srandičky pak teda čučel na pozitivní test jak puk!  

Andrea - nejsem si jistá, ale asi si tě pamatuju ze srazíku nebo ne? Tenkrát byla Elinka „čerstvá“ a ty už jsi zase těhulka. To budou dětičky tak dva roky od sebe viď? Tak se drž!  

Zebřičky mějte se já jdu ještě něco poklidit a šup do postýlky jsem vyřízená!  

Dobrou Martina

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 16.10.06 20:14

Andrejko já se táák strašně stydím, že jsem tě nenapsala!!!!!!!!!!­!!!!!!Nevím jak se to mohlo stát, ale pořád jsem přemýšlela, s Kým to vlastně Karla přijela a ty ses mi vykouřila z hlavy! NEzlob se prosím, nebylo to myšleno vůbec zle ani úmyslně!!!!!!Jas­načka, že s tebou počítáme, jak jinak!!A musíš nám předvést co se všechno Adámek za tu dobu naučil, pamatuju si jen, že toho bylo hodně najednou:o)
Pá áááá

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 16.10.06 22:10

MARTINO, jo, jo, viděly jsme se na srazu v Kenny klubu. To Elišce byly asi 3 měsíce. Moc dobře si pamatuju tvoji Amálku - roztomiloučkej andílek a ďáblíkama v očičkách:-)))). Ne vážně, byla skvělá. Máš pravdu, jestli to dobře dopadne, tak budou děti od sebe asi 23 měsíců, to bude mazec! Nechci to zakřiknout, ale už se na to začínám těším.

Andrea2+Eliška+Ku­lihrášek

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.10.06 22:28

Martino, prosím poslala bys mi kontakt do SZ? Třeba manžu ukecám…
 Adka

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 17.10.06 07:55

Dnes jsem se poprvé přihlásila na emimino a čtu vaše články. Musím přiznat, že je mi z toho zvláštně. Dokonce jsem se dostala k tomu, že jsem svou cestu za mimčem popsala v jednom článku tady. Docela dobře jsem se z toho stresu vypsala. Nemám totiž nikoho s kým bych si o tom mohla promluvit. Dnes jsem měla jet na sono před inseminací, ale nějak nemám sílu. Uvidím co bude dál. Potřebovala bych o tom s někým mluvit a utřídit si vše v hlavě. Mám skvělého partnera, ale nechci ho trápit těmito rozhovory. Snad najdu pomoc tady mezi vámi zebřičkami. Zatím se mějte všechny pěkně.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.10.06 08:13

Ahoj holky,
tak je tady pěkná kosa brr!!!!! Doma už musím topit i když je fajn, že svítí sluníčko, stačí zatopit až po pátý hodině!!!!! Dneska jedu se Šuhajem na veterinu, jedeme jenom na kontrolu a pro recept, tak doufám, že tam nebudeme dlouho čekat!

Leňule - ahoj mezi zebřičkami :o)))) neboj se, tady se klidně můžeš ze všeho vypsat a určitě ti poradíme :o)))

 
Rafuska
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 17.10.06 09:35

Ahoj zebrušky!    Manžel si jel vyzkoušet a koupit kalhoty, co mu ušili, tak jsem jako poradce musela s ním, takže už do města dnes nemusím. Ale raději jsem si zatopila, přece jenom už jsme dnes měli nulu. Bude dnes muset objednat kerosin do topení do koupelny. Pejsek nás ráno velmi překvapil. Nechal nám tu pět hromádek. Ale už je i to uklizeno, tak doufám, že už bude dobře.
Leňule, vítám tě mezi námi. Pokud budeme vědět, ráda poradíme a pomůžeme. Žabucho, kdy jdeš k Dr.? Doufám, že se cítíš dobře.
Vendelíno, také bych moc ráda na sraz. Dost mě to nabilo. Hlavně Emička. Byla tak strašně sladoučká.
Krásný den všem
Rafuska

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 17.10.06 10:11

Ahoj, opět jen bleskovka ode mně…

Leňulo vítej mezi zebrama!!! Přeju ať ti přineseme štěstí. Všechny se tu snažíme vykecat tak proč bys měla být vyjímka ;-) Ptej se na vše co tě zajímá.

Zdeni, tak jak je?

Rafuško, já bych nadávala jako špaček a ty napíšeš jen, že vás pejsek překvapil s hromádkama. Mám se od tebe co učit :-)

Končím Viki vyje v postýlce…

Adka a Viktorka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 17.10.06 12:14

Ahojte holky,
nestíhám, ale jen vám chci napsat zprávu od Zdenci .

Z 20 odebraných  bylo 15 dobrých se oplodnilo. Něco zamrazili a 3 kultivují. Transfer zítra, jen jednoho embria, kvůli hyperstimulaci, ostatní zase zamrazí.

Doufám, že jsem to správně pochopila a nepíšu vám sem bludy :-)

Pa Kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 17.10.06 12:16

Tak ještě jednou , úprava, jsem dneska nějak mimo, omlouvám se!

Z těch 15 se 13 oplodnilo. 10 zamrazili a 3 kultivují! Co jsem doma, tak mi to nějak nemyslí!

Zdeni - zítra držíme kopýtka! Kati

 
leňule
Kecalka 261 příspěvků 17.10.06 12:40

Moc držím palečky ať se to podaří.

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 17.10.06 12:45

Tak ať se jí to podaří :o))))

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama