Život o ničem

Ani nevím kde začít, můj život je jedna velká katastrofa a já už nevím jak dál. To, co tu píšu neví nikdo jen já a bůh...

*

Když mi byly 3 roky, můj otec zavraždil moji matku, šel do vězení a já skončila u své babky po matčině straně, nebylo to zrovna růžové, ale vychovala mě, odstudovala jsem a potkala nebo spíše našla svou první a myslela jsem si i pravou lásku. Všechno začalo krásně, začali jsme si psát, volat atd. Po cca měsíci dopisování jsme se sešli, bydleli jsme od sebe asi 600 km. První schůzka, první rande bylo nádherné, hned jsem se zamilovala a on také. Vždy jsme se takto jednou měsíčně scházeli, většinou jsem jezdila já za ním, on zařídil volný byt a byli jsme spolu celý víkend, byl suprový, pozorný, hodný a hlavně mě miloval, to vím.

Po cca půl roce „našich schůzek“ jsem nechala školu a šla do práce, dělala jsem telefonní operátorku, z první výplaty jsem zaplatila byt a také jej zařídila, on přijel za mnou, našel si práci a žili jsme takto spolu, milovali se. Např.: byla jsem nemocná (obyčejná chřipka) a on se o mě staral jako o princeznu, byla jsem jako v sedmém nebi. Nikdy jsem nepoznala, že by o mě měli rodiče nebo někdo jiný strach, nebo že se o mě někdo staral, když mi nebylo dobře. Děkovala jsem bohu za to, že mi ho poslal.

Šťastní jsme byli takto asi půl roku, tudíž po roce našeho vztahu to vše začalo… Začal být zlý, sprostý a nervózní… Začal mi vyčítat, že jsem mu vzala jeho život, že jsem ho zničila a že mě nemiluje… Mě to hrozně bolelo, a tak jsem také nadávala, kolikrát i prosila a plakala a to ho rozčilovalo ještě víc a začal mě i bít. Po první facce mi bylo hrozně, proč? Stále jsem se ptala boha proč… ale stále jsem ho milovala a myslela si, že se změní.

Po nějakém čase jsme se odstěhovali tam, kde bydlel a vyrůstal on, zase to bylo chvíli vše hezké, já měla super práci, která mě bavila, on také vydělával, jezdili jsme na výlety a to všechno. Cca před měsícem jsem zjistila, že mě podvádí se slečnou, která má dvě děti, jezdil za ní k ní domů, vracel se skoro každý den ve 3–5 ráno… Já vůbec nevěděla jak se zachovat, neřekla jsem mu nic… Ale věděla jsem jistě, že dostanu výplatu a odejdu od něho. Asi pět dní před výplatou, kdy už jsem měla vše naplánované, mě hrozně rozčílil a já na něj vyhrkla, že vím pravdu a že po výplatě od něho odcházím, zbil mě… Já brečela doma a on opět jel za ní. Než jel, psal jí krásně, že je jeho láska a že se na ni moc těší, nechala jsem ho… Druhý den ráno přišel kolem šesté, já dala výpověď, protože jsem se nedokázala usmívat jen tak a dělat, že se nic neděje, když mi srdce krvácelo. Každý večer jsem plakala a prosila svou maminku v nebi, ať se mi ukáže ve snu, ať mi dá sílu, nikdy se neukázala… Babička, která mě vychovala na mě se*e.

Přišel den D, já už byla sbalená a připravená, našla jsem si práci v Praze jako pokojská i s ubytováním, ten měsíc se mi v práci moc nedařilo, a tak jsem měla výplatu jen cca 10 000 korun, ale i to mi stačilo na nový život. Den před odjezdem hrozně brečel, že mě nechce ztratit, že mě miluje atd. Druhý den ráno jsem ho přemluvila, ať mě odveze na nádraží, tak jako před rokem si mě sem přivezl, ať mě odveze zpátky. Cestou pořád brečel a přemlouval, já už dál nechtěla, odjela jsem. Ve vlaku jsem dostala sílu a říkala si, že to zvládnu. Byl to nádherný hotel, práce mi šla a dokonce mě i moc bavila. On neustále prosil a hrál na city a já krá*a mu podlehla, po pěti dnech jsem jela zpátky za ním. První den byl moc hodný, ale již druhý den se vše vrátilo do starých kolejí, jezdil za ní, mně nadával… Včera večer mě brutálně zmlátil, moc to bolelo, jsem vyčerpaná ještě dneska.

Já teď sedím v kuchyni a v peněžence mám 5 000,– (musela jsem zaplatit nájem atd.) A nevím co dál… Nemám nikoho kdo by mi pomohl nebo alespoň mě povzbudil… Strašně bych chtěla mámu, moooc, ale není tu… Dokonce ani do toho snu mi nevleze, aby mi alespoň poradila co dál…

Co udělám s 5 000???… ufffff, docela se mi ulevilo.

Váš příspěvek

Odesílám...
Napsat příspěvek
22.7.18 00:30

Chtěla jsem tě pochválit,že jsi silná,že jsi takto od něj odešla,ale ty ses vrátila…No stalo se… Práci máš? Já bych u něj ještě do další výplaty vydržela a pak bych šla… Definitivně…Držím ti moc palce.Jsi mladičká,máš vše dobré před slevou.

 • Nahlásit
 • Zmínit
8056
22.7.18 07:05

Zavolej na linku bezpeci :hug: 116111 jinak odešla hned i bez koruny. Máš nějaké kamarády?

 • Nahlásit
 • Zmínit
868
22.7.18 07:26

Seber se a běž do nejbližšího Azyláku, do Bílého kruhu bezpečí, do krizového či intervenčního centra nebo aspoň na nejbližší sociální odbor. Nech si pomoct a poradit.

A počítej, že potřebuješ pomoc druhých, včetně terapeuta. Ty lidi tu jsou na dosah (stejně jako finanční podpora pro lidí v nouzi), využij je. Protože to zlo si sama děláš, vracíš se ke grázlovi, opouštíš pro něj vlastní život. S druhými se z toho snad vyhrabeš snáz.

Už jsi to párkrát dokázala. Tak ještě tu finální koncovku a zbavit se závislosti na něm. Odžíváš znovu mámin úděl, viď? Ty ale ještě můžeš vyhrát, za vás obě.

 • Nahlásit
 • Zmínit
4629
22.7.18 07:58

Holka, Vzdyt si ani neuvedomujes, jaký mas stesti, jaká je ted doba. Vsude, ale absolutně vsude, kde budes chtít, si najdes slusne placenou praci. Muzes se sebrat a jit rychle pryc a s 5.000.- vydrzis mesic na ubytovně. Nebo, jak psala děvčata, zavolej na linky, kde se specializují na pomoc ženám, které jsou obětmi domácího násilí. Oni ti pomohou a ty budes během dvou mesicu na vlastních nohách. Sbal si pet svestek, odtahni od nej a koukej zacit zit normalni zivot a najdes si normálního chlapa.
Pro me je nepochopitelne, ze se zeny k těmto zm…m vracejí. Ale ty nemas deti, mas šanci na hezky zivot, tak ji nezahod… Preji hodne sil. :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
21294
22.7.18 10:21

@elibro
Ano. Zavolat na linku bezpeči a sbalit se a vypadnout. Špunty do uší, až zas přijde slibovat.

 • Nahlásit
 • Zmínit
22.7.18 11:32

Devce,devce,mas to tezky. Zadny vzor lasky v rodine,tatku vraha,maminku nemas. Kde ses mela naucit,jak funguji vztahy mezi lidmi. Babicka na tebe zrejme kasle. Jsi predurcena dat si parkrat od zivota do nosu,aby ses to naucila. Davej ale pozor,aby to nebylo moc. To co prozivas uz moc je a nikomu nikdy nedovolol,aby s tebou takto zachazel. Najdi silu a opust ho definitivne. Jsi evidentne sikovna holka,umis se o sebe postarat,tak se neboj. Casem si najdes i poradneho partnera,ale nemusi to byt hned. Pokus se nejaky cas moc citove nevazat,jen poznavej lidi a vztahy jak funguji.

A co ted,v teto situaci? Odhod hrdost a zavolej zpatky do toho hotele v Praze. Vysvetli jim tu situaci nejak srozumitelne a poku to nejsou nejaci nelidove a to misto stale maji,tak te urcite prijmou zpet. A toho hulvata,ktereho mas za pritele uz o odvoz nezadej,jed vlakem.

 • Nahlásit
 • Zmínit
6849
22.7.18 13:58

Vlivem tvého dětství se bojíš zůstat sama..proto jsi se k němu vrátila,chyběla ti láska a jistota. Ale u něj ji nenajdeš,zkus najít práci s ubytováním znovu,uteče od něj,zlom simkartu,pokud máš paušál,nech si změnit číslo,aby už neměl nad tebou moc. V případě,že to nebudeš psychicky zvládat,vyhledej odbornou pomoc. Ale být tebou,obrátím se na některou z výše slibovaných institucí. Musela jsi zaplatit nájem? A proč ty a ne tvůj ,,přítel"? Nebyl to ten důvod,proč tolik toužil po tvém návratu?

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
22.7.18 14:24

Jak píšou holky, odejdi od něj co nejdříve a už se nevracej, uvidíš že za čas až se ohlednes, budeš na sebe hrdá žes ten krok dokázala udělat :kytka: Je spousta práce i s ubytováním,i kdyby jsi měla vydržet jen měsíc abys měla do začátku a pak si najít co bys chtěla dělat. Třeba firma ospro,dává ubytování.drz se :)

 • Nahlásit
22.7.18 15:36

Jste v Praze?

 • Nahlásit
 • Zmínit
5123
22.7.18 18:07

Taky souhlasím s ostatními,dokud ti nevzal poslední peníze,uteč do azylového domu pro ženy.Nejlépe si pořiď nové tel.číslo a udělej za tím vším tlustou čáru.Může ti slibovat,co chce,ale jen aby tě nalákal zpátky.Nikdy se nezmění.Zasloužíš si lepší chování,takto se láska opravdu nevyjadřuje,takže nevěř tomu,že to myslí vážně,když říká,že tě miluje.Potřebuje jen někoho,s kým bude manipulovat.Přeji hodně sil :hug: :hug:.

 • Nahlásit
 • Zmínit
Anonymní
23.7.18 04:51

Odejdi a už i kdyby ti sliboval Modré z nebe nevracej se.. on se nezmění.. chlapa si najdeš a na něho se vy*er

 • Nahlásit
26890
23.7.18 08:34

Děvče zlatý, přijde mi, že jsi dooost nevděčná :roll: To nemluvím o tom debilovi… ale o životě.

Píšeš, že se o tebe starala „babka“ (sakra proč ne babička? Proč hnusně „babka“?) Taky jsi, moje milá zlatá, mohla skončit v děcáku. :cert: Píšeš, že to nebylo „nic moc“, ale vychovala tě… ják jako „nic moc“? Si děláš anální otvor, ne? Co chceš kurnik po prarodiči, který má svoje roky, nárok na svůj klid a musí se starat o smrada jako jsi ty, který stejně nakonec nechá školy? :zed:

Další věc - „nechala jsem školy“ - jsi doooost pohodlná děvenko. Nevděčná a pohodlná.
Nechce se mi učit, já radši prachy… tak čus. Kašlu na všechny co mi školu platí, kašlu na svou budoucnost. Jsi hloupá a unáhlená.

Babička, že o tebe nejeví zájem?… Ty hele a víš, že se jí asi ani nedivim? Budeš asi dost nevděčnej, drzej spratek… :think:

To, že se necháš tlouct od chlapa. Nechat se psychicky vydírat a šikanovat… a když už se sebereš a konečně utečeš, tak to vydržíš pět dní a zase se do toho utrpení, ZCELA DOBROVOLNĚ, vrátíš???… to už je jen třešnička na dortu. :roll:

Na smrt maminky to nesváděj ( To je mi moc líto )… za tohle si ale můžeš sama.

Asi hnusný, drsný, upřimný… ale snad ti to pomůže. Prober se, seber se a buď vděčná… nejsi na tom ještě tak blbě abys mohla takhle bědovat. Všechno se dá zvrátit. Jen nefňukat a něco dělat.

Příspěvek upraven 23.07.18 v 11:09

 • Nahlásit
 • Zmínit
1597
23.7.18 09:38

Je mi moc líto tvého dětství. Chápu, že to na tobě nechalo následky. A to, že sis našla jako partnera takový pako, ber jako ponaučení. To už se nesmí stát. Už nedovol, aby ti někdo ubližoval.
Máš před sebou těžký úkol- být šťastná. Nejprve bych určitě vyhledala pomoc nějaké té organizace, jak tady holky psaly…
Zkus udělat tlustou čáru a začni znova. Zvládneš to. Jsi mladá, máš spoustu času začít budovat svůj nový život. Asi budeš muset zapracovat na své psychice, zkusit se radovat z maličkostí.
Je mi moc líto, že jsi měla ten start do života takhle drsný, ale, když budeš chtít- a budeš se snažit- budeš šťastná…
Koukám, že tě holky ve tvé diskuzi moc nepodpořily. Asi hlavně nevěřily…Na to se vykašli a snaž se. Je to jen na tobě, jaký život nakonec budeš žít.
Moc ti držím palce a doufám, že to zvládneš :hug: :hug: :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit
1429
23.7.18 09:57

@FreeLady12 :poblion: Tak treba kdyby se babka starala s laskou tak by ji urcite babickou nazvala a to ze nechala skoly je svobodna volba cloveka, ty jo z techto duchodcovskych nazoru je mi fakt zle. :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
26890
23.7.18 10:54

@Barush
Třeba… a třeba taky ne. Pokud nejsi zakladatelka tak to nemůžeš vědět.

Já bych s teda nedovolila takhle nazývat a mluvit o někom kdo mě vychoval (a nemusel), kdo mi platil školu (a nemusel), kdo se o mě staral (a nemusel) a kdo mě, i přes všechny moje chyby nedal pryč (a to mohla)… nedovolila bych si to už jen z té úcty k takovému člověku.

Názor je jako zadek - každý máme nějaký. :kytka:

 • Nahlásit
 • Zmínit
3698
23.7.18 13:30

@FreeLady12 hele moje mala taky obcas rika babka,ja sem to rikala taky.Na slovensku se takhle normalne mluvi,a nikdo to nemysli dobře.Tam je babka =babička.A ted zijeme v češku,a nejsme první komu to zůstalo.

 • Nahlásit
 • Zmínit
26890
23.7.18 14:54

@Dojcanis
Ale jo, to chápu… první co mě napadlo bylo „Slovenka“, ale dle slohu „nie“ :roll:

Následně, ke konci už je „babička“, ale věta pokračuje: „…která mě vychovala, na mě se.re“
Tak to taky nezní zrovna uctivě. Říkám si proč? Proč by na ní babička kašala? Asi k tomu má důvod. Holka nechá školy, jde s prvním chlapem do světa… nevím proč, ale zdá se mi, že tam toho bude víc.

Ale samozřejmě nevím… nechtěla jsem být extra zlá. :nevim: Jen prostě… mi připadá, že deníček je takový „ufff“ nad tím jak moc mi svět ubližuje a já jsem přitom taková nevinná chudinka. Což mi teda autorka nepřijde. Kde je, tam se dostala sama, za to ji nikdo jiný nemůže.

A já znám pár lidí co by mohli bědovat mnoooohem, ale mnooo hem víc a NEMŮŽOU za to kde jsou. :nevim:
Asi to ode mě vyznělo dost hnusně, ale já jsem prostě taková… s níčím, s nikým, se moc nemažu… :nevim: :kytka:

Autorce samozřejmě vše dobré… :kytka: jen ji nějak nejsem schopná politovat. Nepřijde mi k tomu důvod. :nevim:

Příspěvek upraven 23.07.18 v 14:54

 • Nahlásit
 • Zmínit
3698
23.7.18 15:48

@FreeLady12 ono taky bůh ví,jestli to je pravda.Když paní zakladala diskuzu,jak ji pritel brutálně bije.Těžko říct :nevim:

 • Nahlásit
 • Zmínit
23.7.18 18:10

Okamžitě odejdi … :zed: Žádné na city - když bije,tak tě taky zavraždí jednou jako kdysi tvůj otec tvojí mamku!!! :pocitac:
5000,–? = ubytovna do toho práce - dávky na bydlení,životní minimum a podpora v nezaměstnanosti dělej to chytře s penězi a 5000 není málo,,tak se přestaň vymlouvat a nedělej chudinku… a v neposlední řadě ho udej na policajty…
co on vidí? :think: slabou kravku co hned přicupitá když jen řekne, že bude ,, dokonalý" :roll:

 • Nahlásit
 • Zmínit
23.7.18 21:32

Odejdi od nej, najdi si bydleni treba jen pokojik u nekoho v byte( at už se studentama, nebo treba u nejaké paní, která ti ho pronajme)…Budes platit málo, najdi si rychlo práci a k nemu se už nikdy nevracej.Bude lip!

 • Nahlásit
 • Zmínit
4
25.7.18 08:30

Rázné řešení

Zašel bych za slečnou (se ukázat), resp.jaký je ten borec frajer, určitě máte na sobě ještě podlitiny, ať si na něj dá pozor, a od dotyčného bych okamžitě odešel; měla byste, jak tady někdo psal, také vyhledat pomoc buď přes tu linku bezpečí nebo nějakého azyl.centra.

 • Nahlásit
 • Zmínit
29.7.18 22:28

Dobrý večer všem, děkuji všem za názory a rady. 20.7.2018 jsem definitivně odešla od přítele. 1.8.2018 nastupuji do práce i s ubytováním daleko od něj. Není to sice růžové, jsem u přátel, kteří mají svůj život a já se tu cítím na víc, moc se snažím. Ale již ve středu začíná moje druhá etapa života a já se na ni těším, ikdyž vím, že život může být krásný, ale zároveň i zlý. Jsem do budoucna poučena, vážím si sama sebe. On neustále volá a píše, já s ním nekomunikuji, vše ignoruji.

Hezký večer všem :-)

 • Nahlásit
 • Zmínit
11605
1.8.18 22:45

@Nikolkk33 No tak hura. Ted uz ale nesmis couvnout. A doporucuju zmenit telefonni cislo, vymazat profil na facebooku a podobne. Aby te uz proste nemohl!! kontaktovat

 • Nahlásit
 • Zmínit
4527
3.8.18 15:54

@Nikolkk33 Telefonní simku vyhoď, kup si novou, ubytování a práci expříteli neprozrazuj a úplně se mu ztrať z očí. Budeš mít od něj klid.

 • Nahlásit
 • Zmínit
479
4.8.18 13:22

Je mi to moc líto co tě potkalo. Těžko se hledají slova útěchy. Posílám aspoň na dálku objetí. Holky níže psaly nějaké rady, tak snad jsi to nějak zvládla ty první dny. Hlavně se k němu už nevracej. Zajdi si třeba i do kostela a pomodlí se o sílu a ať je to lepší. A neboj, maminka se určitě dívá z nabídky a třeba přijde v tom snu. :hug:

 • Nahlásit
 • Zmínit