Zpět na web

  • načítám...

img004.jpg

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
447
7.1.13 20:38

Tady někdo taky chodí ke Květákovi :-)

  • načítám...
  • Zmínit
6437
8.1.13 10:18

@BarboraF Ahojky, jo ke Květákovi chodím ;) před ním tam byl Havelka, ale Květák se mi zdá lepší. Jen teď už přes 3týdny čekám na výsledek CVS a pořád z nemocnice nevolají. Už jsem z toho nadně, celé Vánoce na prd a po Novém roce pořád nic nevím :( jen samý stres :( Vyšlo mi totiž na screeningu z krve 1:95 riziko Edw. syndromu, byla jsem na odběru CVS 12.12. a to už je hodně dávno :( Volala jsem do nemocnice hned 2.1. a řekli, že to ještě neni :( Čekám první miminko a letos mi bude už 33let, tak si nedokážu představit, že bysme museli všechno zase odznova, když už i to snažení trvalo skoro rok :(

  • načítám...
  • Zmínit
447
8.1.13 10:31

Jj, k Havelkovi jsem taky chodila… A ten se mi zdál taky super… Dokonce jsem jednou byla i v porodnici u jeho syna, ale to jen jednou, pak jsem o mimčo přišla… Jejda, tak to mě moc mrzí… Snad to dobře dopadne… A kdypak máš termín? No, ono to snažení se o mimčo je někdy vážně těžké a dlouhé… Kamarádka se snažila o mimčo 7 let, i umělé oplodnění podstoupili a nic… A nakonec se jim to podařilo přirozenou cestou a teď mají krásnou holčičku…

  • načítám...
  • Zmínit
6437
8.1.13 16:32

@BarboraF Termín mám 13.6. a 15.6. Zitra si mám zavolat do nemocnice na výsledek, tak mám strašný strach proč to tak protahují :-( ted se mi v hlavě motají obě varianty jak by to mohlo dopadnout a jsem z toho na prášky :-( ale pořád doufám, že to dopadne dobře…

  • načítám...
  • Zmínit
447
8.1.13 17:10

Tak to budu moc a moc držet palečky, aby všechno dobře dopadlo… Když budeš chtít, tak dej pak vědět… A kdepak bydlíš?

  • načítám...
  • Zmínit
6437
8.1.13 18:11

@BarboraF Teď ještě bydlíme v bytě 1+1 na Mokré pod Jižňákama. Ale od února budem už v půldomku na Příční nad Obecinama, od léta ho rekonstruujem. Zítra Ti písnu jak jsem dopadla… Přeju hezký večer :-)

  • načítám...
  • Zmínit
447
8.1.13 19:23

Taky teď bydlíme v 1+1, ale v Napajedlích a od minulého ledna rekonstrujem byt na Lazech… Je to pod Lesňákem… Ten půldomek docela závidím, ony jsou moc hezké… Tobě taky dobrou noc a hodně štěstí… :palec: :palec: :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
6437
8.1.13 20:00

@BarboraF Na Lazy jezdím s mýma fenkama za postiženýma dětma na canisterapii a na veterinu tam taky jezdím :-) Dobrou noc a zítra dám vědět… :?

  • načítám...
  • Zmínit