img004.jpg
- Autor: kanka80
- Vloženo: 21.11.12
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
@BarboraF Ahojky, jo ke Květákovi chodím
před ním tam byl Havelka, ale Květák se mi zdá lepší. Jen teď už přes 3týdny čekám na výsledek CVS a pořád z nemocnice nevolají. Už jsem z toho nadně, celé Vánoce na prd a po Novém roce pořád nic nevím
jen samý stres
Vyšlo mi totiž na screeningu z krve 1:95 riziko Edw. syndromu, byla jsem na odběru CVS 12.12. a to už je hodně dávno
Volala jsem do nemocnice hned 2.1. a řekli, že to ještě neni
Čekám první miminko a letos mi bude už 33let, tak si nedokážu představit, že bysme museli všechno zase odznova, když už i to snažení trvalo skoro rok ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jj, k Havelkovi jsem taky chodila… A ten se mi zdál taky super… Dokonce jsem jednou byla i v porodnici u jeho syna, ale to jen jednou, pak jsem o mimčo přišla… Jejda, tak to mě moc mrzí… Snad to dobře dopadne… A kdypak máš termín? No, ono to snažení se o mimčo je někdy vážně těžké a dlouhé… Kamarádka se snažila o mimčo 7 let, i umělé oplodnění podstoupili a nic… A nakonec se jim to podařilo přirozenou cestou a teď mají krásnou holčičku…
- načítám...
- Zmínit
@BarboraF Termín mám 13.6. a 15.6. Zitra si mám zavolat do nemocnice na výsledek, tak mám strašný strach proč to tak protahují
ted se mi v hlavě motají obě varianty jak by to mohlo dopadnout a jsem z toho na prášky
ale pořád doufám, že to dopadne dobře…
- načítám...
- Zmínit
Tak to budu moc a moc držet palečky, aby všechno dobře dopadlo… Když budeš chtít, tak dej pak vědět… A kdepak bydlíš?
- načítám...
- Zmínit
@BarboraF Teď ještě bydlíme v bytě 1+1 na Mokré pod Jižňákama. Ale od února budem už v půldomku na Příční nad Obecinama, od léta ho rekonstruujem. Zítra Ti písnu jak jsem dopadla… Přeju hezký večer ![]()
- načítám...
- Zmínit
Taky teď bydlíme v 1+1, ale v Napajedlích a od minulého ledna rekonstrujem byt na Lazech… Je to pod Lesňákem… Ten půldomek docela závidím, ony jsou moc hezké… Tobě taky dobrou noc a hodně štěstí…
![]()
- načítám...
- Zmínit
@BarboraF Na Lazy jezdím s mýma fenkama za postiženýma dětma na canisterapii a na veterinu tam taky jezdím
Dobrou noc a zítra dám vědět… ![]()
- načítám...
- Zmínit