image.jpg
- Autor: Luli84
- Vloženo: 23.04.13
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Mam trošku silnější dneska, a včera byl ještě negativní tak nevím? trošku pobolívá bříško občas, nevím jestli jít k dr.nebo ještě pár dní počkat až zesílí
doufám..
- načítám...
- Zmínit
Emilly
Dobrej psala jsem vám na ten druhý test. tak to mám přesně taklenc jak tento test. nevím jesti jsem nebo ne.
- načítám...
- Zmínit
Nevim jestli je pozitivní
Dobrý den, udělala jsem si TT ale je tam na něm jen taková průhledná čárka …co myslíte ?
- Upravit
Duch na TT
Přeji hezký den,
dnes jsem si jen tak, ze zvědavosti udělala test. Ukázala se mi velmi slabá druhá čárku, která nešla pomalu ani vyfotit. Tak nevím jestli se začít pomalu radovat nebo je to jen moje představivost ![]()
Před moc děkuji za názory, odpovědi
- Upravit