Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
193
2.2.14 19:40

Mam trošku silnější dneska, a včera byl ještě negativní tak nevím? trošku pobolívá bříško občas, nevím jestli jít k dr.nebo ještě pár dní počkat až zesílí :mavam: :) doufám..

  • načítám...
  • Zmínit
9.1.19 17:31

Emilly

Dobrej psala jsem vám na ten druhý test. tak to mám přesně taklenc jak tento test. nevím jesti jsem nebo ne.

  • načítám...
  • Zmínit
Anonymní
6.3.19 15:23

Nevim jestli je pozitivní

Dobrý den, udělala jsem si TT ale je tam na něm jen taková průhledná čárka …co myslíte ?

  • Upravit
Anonymní
29.3.21 15:21

Duch na TT

Přeji hezký den,
dnes jsem si jen tak, ze zvědavosti udělala test. Ukázala se mi velmi slabá druhá čárku, která nešla pomalu ani vyfotit. Tak nevím jestli se začít pomalu radovat nebo je to jen moje představivost :(
Před moc děkuji za názory, odpovědi

  • Upravit