mimi 32.tt.jpg
- Autor: verca.vena
- Vloženo: 12.06.13
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
13.6.13 17:51
Ták jsou všichni asi stejní…mrňata…chceme je vyrušit a vyfotit si je a oni to snad vědí
Tohle je naše nej foto jinak ostatní to vůbec nešlo…
To by stejně zajímalo zda je tam rošťák nebo uličnice ![]()
- načítám...
- Zmínit