Zpět na web

  • načítám...

mimi 32.tt.jpg

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
329
13.6.13 14:39

Přesně jako můj bobíček, na jedné fotce ho mám také tak :-)

  • načítám...
  • Zmínit
389
13.6.13 17:51

Ták jsou všichni asi stejní…mrňata…chceme je vyrušit a vyfotit si je a oni to snad vědí :-) Tohle je naše nej foto jinak ostatní to vůbec nešlo… :lol: To by stejně zajímalo zda je tam rošťák nebo uličnice :-)

  • načítám...
  • Zmínit