Zpět na web

  • načítám...

13.3 stále nemuzu uveřit

Tatínek nevěřil a šel koupit testík osobne :D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
34
12.11.13 01:50

Gratuluju

Přesně tohle je mi na digitálním těhu testu taky ukázalo, 3+… Nádhera! Moc gratuluju a užívej si těhotenství :)

  • načítám...
  • Zmínit
748
12.11.13 07:19

Děkuji :) byl a stale je to krasny pocit kdyz vim ze ve me roste novy život :) :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit