Zpět na web

  • načítám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
4047
13.2.10 22:19

to je krása… máte moc hezkou roušku, ty jsi ji vyšívala? Já se svým veleuměním ručních prací jsem Petříkovo jméno na roušku napsala… a ještě na rubovou stranu :oops: . Únava mozkového materiálu, co jiného.

  • načítám...
  • Zmínit