- Autor: Alice19761
- Vloženo: 12.02.10
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
13.2.10 22:19
to je krása… máte moc hezkou roušku, ty jsi ji vyšívala? Já se svým veleuměním ručních prací jsem Petříkovo jméno na roušku napsala… a ještě na rubovou stranu
. Únava mozkového materiálu, co jiného.
- načítám...
- Zmínit