promitaci lampicka zelva (2).jpg
- Autor: adlita
- Vloženo: 25.03.14
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
25.3.14 18:04
Tady jsem zelvu fotila ve vysce cca 1,5 metru od ze me (na prebalovaku).. je lepsi, dat ji vys ke stropu, pak to vypada o dost lepe ![]()
- načítám...
- Zmínit