Zpět na web

  • načítám...

tyto kalhoty jsou velikost 54, teď v nich jsem jak v pytli :D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6437
30.6.14 22:46

Mě se líbí to ploché břicho..je vidět, že je to hubnutí nejen dietou, ale i pohybem..super..až se vrátím do práce, budu tě dávat za vzor svým pacientům (bez fotky samozřejmě)..

  • načítám...
  • Zmínit
11370
1.7.14 07:45

@lentilka248 děkuju… fakt se snažím 5× týdně cvičit. Kamarádka hubne jen stravou a je taková rozkydlá. Ale ona je opravdu hroznej lenoch a zadek nezvedne ani kdyby jí honil mamut. :mrgreen: dávej dávej, když to někomu pomůže budu ráda.

  • načítám...
  • Zmínit
1925
4.7.14 08:05

@mejdylko můžu se zeptat, co cvičíš? a jaký máš jídelníček?

  • načítám...
  • Zmínit
170
4.7.14 21:34

Paráda! Jsi skvělá, určitě se brzy do těch gatí vejdeš i se synem a pak třeba i s manželem :mrgreen: moc ti fandím a těším se na další deníčky. Ať se ti daří v hubnutí i v životě a ať už ti jídlo nikdy neovládá život, ať vládneš sama sebou, svým :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit