Mastodontí hubnutí 3

O životě

Tak jsem tu zas a po 4 měsících stále pokračuji. :) Než vám řeknu mé výsledky a jak jsem na tom, tak bych chtěla napsat něco o tom, jak jsem se dopracovala k té mojí tloušťce.

6. třída 56 kg

9. třída (já v pravo) 74 kg

4 měsíce hubnutí -16 kg
31 komentářů

tyto kalhoty jsou velikost 54, teď v nich jsem jak v pytli :D
4 komentářů

Hodně jsem přemýšlela nad tím, kde se stala ta chyba. Chyba s velkým CH, že jsem to dopracovala až k váze nad 100 kg. Něco dělá genetika. Máma říkala, že když už jsem se narodila a viděla ty moje kejty a zadeček, tak hned věděla, že budu postavou po ní. Malá, baculatá a s krátkýma nohama. Ale i to se přeci dá ohlídat, když člověk chce.

Asi největší kámen úrazu byl v tom, že já od dětství nebyla zvyklá snídat. Mamce to bylo jedno a jedlo se tak všelijak. Brácha měl geneticky od táty danou hubenou postavu a ramínka alá sešlapanej rejč a hlavně i jeho hyperaktivita byla plus k tomu, že vždy byl jak tintítko. Já byla o dost klidnější, ale ráda jsem se taky hýbala. Jako dítě jsem chodila do plavání, tancovat, hodně jsem jezdila na kole, ale ty proporce jsem vždy měla takové baculaté. Mamka s tátou na nějakou důslednost a pravidelnost v jídle kašlali.

Nepamatuji se, že bych někdy snídala, když jsem šla ráno do školy. Moje první jídlo byla sváča ve škole a o víkendu kolem 11 první jídlo sušenky a mléko nebo čaj. Oběd jsem měla ve škole, ale to jsem byla vybíravá a doma jsem se něčím dodlábla. Doma o víkendu oběd kolem 2-3 odpoledne. Pak nic a v 7-8 večer véča, kdy byly vajíčka s chlebem, topinky, těstoviny s kečupem atd. Takže tyhle šílený stravovací návyky jsem si nesla dál. V 6. třídě jsem měla 56 kilo, prsa číslo 2 a menstruaci od 10 let. Byla jsem dítě s postavou ženy.

V pubertě na střední jsem to zazdila úplně. Ano, sice jsem měla hubnoucí období, kdy jsem z 74 kil zhubla na 62, ale za pár měsíců jsem to zas nabrala a měla jsem dokonce i o 6 kilo víc. Stále jsem dodržovala nulové snídaně, ale horší bylo, že jsem si ani nebrala svačiny do školy. První jídlo bylo až třeba ve 4 odpoledne, když jsem přijela ze školy, a pak jsem se cpala až do večera.

Maturovala jsem s šílenými 97 kily. Nejhorší bylo, že když do mě pak někdo narval snídani, třeba když jsem přespala u kamarádky nebo mě donutila babi, hned potom jsem se pozvracela. Tělo na to nebylo zvyklé a snídani v sobě jsem prostě neustála.

Nastoupila jsem do práce a zhubla jsem na 90, pak jsem zas nabrala. A když jsem o rok později nastoupila do jiné práce, už jsem měla 105 kilo. Jedla jsem 2× denně. Oběd a naprosto šílená večeře a noční přejídání, kdy jsem po 12 hodinách v práci měla takový hlad, že jsem snědla, co jsem viděla. Hrůza. O další rok později jsem už měla 115.

Pak jsem přišla o práci, chvíli jsem byla na pracáku. Pak jsem si konečně našla práci, ale omarodila jsem s ledvinama, takže mě po měsíci vyhodili, protože moje nemoc se protáhla na 3 měsíce. I když jsem už byla relativně zdravá, pořád jsem byla hrozně unavená a bolely mě klouby. Takže mi doktorka řekla, dokud nebudu OK, ať do práce nenastupuji, že bych mohla zas onemocnět (jako dítě jsem hodně trpěla na záněty a bolesti kloubů) a že si mám nechat rekonvalescenci 2 měsíce.

No a pak jsem poznala přítele, hned na to jsem otěhotněla - a to jsem zjistila, že mám 127 kg. A to už byl opravdu hnus.

Nevím jak, ale během těhotenství jsem zhubla 17 kilo. Syn byl ve mně jak požírač tuku a taková výcucka. První trimestr jsem prožila jen na vodě s citronem a kiwi (kiwi nesnáším, ale tehdy mi strašně chutnalo). Neměla jsem nevolnosti, ale neměla jsem na nic chuť a ani hlad. A zbytek těhotenství jsem žila ze sýrů, ovoce, zeleniny, celozrnýho pečiva a hromady nudlí od číňanů. :D Místo těhotenského oblečení jsem nosila oblečení, co jsem na sobě neměla už 2 roky. Rodit jsem šla se 110 kg a z porodnice jsem přišla se 104 kily. Ach, jak krásně mi bylo a jak mi všichni lichotili, jak dobře vypadám.

Jenže něco bylo špatně. Zase jsem se vrátila k tomu návyku jíst 2× denně a nejvíc večer, když syn usnul a já měla klid. Takže přes den jsem spolkla rychlo oběd a večer jsem se dojídala. Největší chyba, to už vím! Do toho stres, protože jsem měla po porodu blok a nechtěla jsem sex, takže jsme se přítelem dost hádali. Ještě jsme řešili peníze, protože mi stát pořád držel rodičák, protože přítel je cizinec. O další nervy se postarala majitelka bytu, která měla snad miliardu exekucí na byt.

A pak přišel šok na jaře, kdy umřel můj bratr. A to už byla konečná. Naložila jsem se do lednice a žrala, žrala a žrala. Přibírala jsem 2 kila za měsíc. Závidím lidem, co když jsou nervózní a mají stres, tak nemohou polknout ani sousto. Já stres zajídám. Co zajídám, doslova přežírám!

A tak jsem to dopracovala až na tu šílenou váhu 135! Když mi to letos v únoru na gynekologii řekli, bylo mi tak zle. Bylo mi ze mě samotný na blití, že jsem to dotáhla do téhle šílené váhy. Jak jsem to mohla jen dopustit? Jak jsem se mohla dožrat až na váhu na hranici života a smrti?

Pak mi začalo docházet, jak jsem nechutná, jak jsem jen jedna velká koule tuku. Jak už ani ten relativně hezkej xicht mě nemůže zachránit. Začala jsem si všímat, i jak lidi na mě koukaj. A Bůh ví co, se jim honí hlavou.

Pak jsem se i slyšela na jednom videu, jak funím. Jak už ten tuk mi tlačí na plíce a bránici a já i v klidovém stavu sotva dýchala. A to nemluvím o tom, že jsem sotva vylezla schody k nám do 2. patra.

Teď nevím, jestli je dobře nebo špatně, že mi nikdy přítel neřekl, že jsem tlustá a měla bych se sebou něco dělat. Nikdy jsem od něj neslyšela narážku na mé špekaté já. Třeba kdyby něco řekl, uvědomila bych si to dřív. Možná taky nade mnou zlomil hůl nebo mě nechtěl stresovat ještě víc, protože jsem byla uštěkaná, rejpavá a výbušná a asi mě měl taky plný zuby. A to nemluvím o sexu, to radši ani rozvádět nebudu…

A tak mi to otevřelo oči. Vždyť mám chlapa, mám malého syna a maminku, které už jsme zbyly jen my. Tohle by byla pomalu cesta k jisté smrti a zabila bych se vlastně sama. Užrala bych se. A jednoho dne mi prostě bliklo v hlavě a začala jsem hubnout. Ale to je v mém prvním deníčku. Je hrozné, že člověku to dojde, až když se prožere do nechutnosti. Neomlouvám se tím, čím jsem si prošla. Ale to jídlo bylo něco jako antidepresivum. Abych se nesložila, mohla se starat o syna a abych mohla stát na nohou, zachraňovaly mě brambůrky, čokoška a hektolitry koly. Věci, na které teď ani nesáhnu.

A tak jsem tu teď já. Motivovaná, pyšná sama na sebe a hlavně s obrovskou chutí žít a ne jen přežívat. Je mi tak krásně, když si zacvičím, když projdu kolem sladkostí a nechá mě to chladnou a nemám po nocích ty šílené chutě na sladké a slané. A hlavně je tak krásný pocit se ráno vzbudit a mít hlad! To jsem prostě nezažila za mých 26 let snad nikdy. S jakou chutí se teď nasnídám a za hoďku si zacvičím a není mi u toho špatně, jako to bývalo dřív. Vše se změnilo, změnila jsem se já.

A teď k mým výsledkům. Za 4 měsíce mám pryč 16 kilo. 4 cm přes prsa, 25 cm pas, 14 cm pupek, 15 cm boky, 13 cm stehno a 8 cm ruka. Mám velkou radost a zdolala jsem první metu. A teď tu jedu na druhou. Dostat se pod metrák. A doufám, že se mi to do příštího jara povede. Můj měsíční úbytek je +- 2,5 kila. Jen ten první měsíc to bylo 7,5 a teď už to jde dolu zdravě a ne drasticky.

Jinak bych vám všem holkám chtěla vzkázat. Ať jste nabraly těhotenstvím, po porodu na mateřské nebo prostě stresem či špatným životním stylem, vždy se to dá změnit. Vždycky se dá zakousnout, změnit stravu a hodinku denně se hýbat. A nemusí to být nějak šílené drastické, prostě zdravě žít. Vždyť přece Nežijeme proto, abychom jedli. Ale jíme proto, abychom žili. ;)

P. S.: Takhle prosím vypadá podpora od naší babi. Volala mi, že tu má kamarádku na návštěvě a že chce vidět našeho draka. A tak si tak chvíli povídáme co a jak a já jí nakonec povídám: „Jo a babi! Mám už 16 kilo pryč!“ A naše babi: „Jooo? No tak zaplať pan Bůh, ale až to bude 90, tak to bude mnohem lepší.“
Nevím, kolik si myslí, že vážím, ale úplně mě tím zabila… A tak je to se vším. :D Ale i tak jí mám ráda…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
zizulka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 30.6.14 19:45

Já ti tak strašně fandím, že si to nedokážeš představit!!! :)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 30.6.14 19:47
8o

Příspěvek upraven 30.06.14 v 19:50

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 30.6.14 19:48

@zizulka děkujůůů :hug: a zrovna tohle fandění mi moc pomáhá. ;)

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 30.6.14 21:15

Vydáno 4.7.?? Jáj, jsem v budoucnosti :lol: :pankac: Teď jdu číst :mrgreen:

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 30.6.14 21:21

Krásný, krásný, krásný :potlesk: Moc ti fandím, je super, jak to máš krásně sesumírovaný a jdeš si za svým. A babička je teda hustej týpek :P :pankac: :potlesk:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 30.6.14 21:36

@Krkael taky jsem koukala.. dnes jsem to poslala ke schválení, asi nějakej šum :D jinak děkuju moc, musela jsem si to v tý mojí paličce srovnat, jinak bych nezačala… a k babičce: Ona taková byla vždycky, nikdy žádná chvála, ale stále jen kritika. Ale taková prostě je a starýho psa novým kouskům nenaučíš. ;)

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35143 příspěvků 30.6.14 21:51

:pankac: :pankac: :pankac: Ty ses do toho tak zakousla, za chvilku budeš jako v 9. třídě ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 30.6.14 21:58

@Tiger-lily děkuju, ale to je ještě daleko.. dávám tomu necelý 2 roky, abych se dostala pod 80. Tak uvidíme. Zatim jsem fakt rozhodnutá to nenechat a makat :)

lentilka248
Kelišová 6431 příspěvků 30.6.14 22:43

Moc gratuluju..takový přístup se jen tak nevidí!!! Jsi skvělá, jen tak dál!!!
A jen mě napadlo, nemyslela to babička tak, že až bude na váze 90kg, bude to lepší?

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 1.7.14 07:41

@lentilka248 díky… to bys jí musela znát. Když se mě kdysi ptala kolik vážím, tak si sama odpověděla, že ke 2 metrákům nemám moc daleko. Ona opravdu neví co to je pochvala a tohle myslela, naprosto vážně :mrgreen: ale pro ní jsem byla tlustá, i když jsem měla 60 kilo.

MichelleA3
Kelišová 5210 příspěvků 1.7.14 08:57

Jsi skvělá. Tvé tělo Ti to v dobrém vrátí. :potlesk: myslím, ze jsi a budeš motivaci pro řadu žen. :palec:
Jinak takovou babičku mám taky, i když mám 55kg, tak od ni slyším jak jsem tlustá :mrgreen:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 1.7.14 09:08

@MichelleA3 to právě chci.. když jsem se do toho pustila, tak ať je nás víc a můžem se podporovat. Hlavně to hodně holek nakopne a rozhoupou se k činu. ;) jinak teda ta naše babičky to fakt umí co? Já už jsem docela zvyklá, ale občas mě teda umí taky rozhodit.

MichelleA3
Kelišová 5210 příspěvků 1.7.14 09:39

@mejdylko To je fajn, kéž by bylo vice lidi s takovým odhodláním. :potlesk: taky jsem si zvykla a proto vždy s úsměvem odpovim at se podívá na sebe a nekritizuje okolo…ale i tak to zamrzi…

Katy 7
Kelišová 5632 příspěvků 1.7.14 09:49

Taky ti držím palce a sílu nevzdát se.
Můj táta je ted něco jako tvoje babča. Dřív mi říkal, že to je hrůza, že bych se mohla převlíkat za byčem. Po posledním porodu mi řekl, že nějak mohutním. To jsem měla 64 kilo. A když jsem se nedávno nasoukala do svých džín, co mi před tím nebyly, tak se mě zeptal jestli vůbec cvičím. :roll:
A ještě jednou ti chci poděkovat za všechny tvoje motivační deníčky. Je moc fajn, že je píšeš :palec: ň

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 1.7.14 10:00

@Katy 7 tvůj táta je teda ťululunk… bohužel můj táta to podědil od babi. Dokud jsem měla obličej jako on, byla jsem nejvyšší ze třídy a byla vcelku hezká a tak akorát, byla jsem milovaná dcera… co jsem začla tloustnout, přestala jsem růst a trošku jsem se prostě vyklubala do mámy, jsem tlustá prasnice a se slovy, že takhle nikdy ničeho nedosáhnu jsme se přestali vídat. Vždycky když na mě sonduje u babičky, tak se ptá, jestli už jsem zhubla… asi o mě začne mít zájem, až zas budu štíhlá, ale to já ho pošlu do prdelky. ;) jinak moc děkuji a pokusím se ve psaní pokračovat. Teď mi to málem překazil syn, protože mi do ntb vylil kapky do nosu a klávesnice přestala psát, ale já si koupila přídavnou :D mě nepřečůrá :D

Příspěvek upraven 01.07.14 v 10:03

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 1.7.14 10:04

@MichelleA3 určitě to mrzí, dyť je to rodina… ale zas si říkám, jestli nikdy nikdo nepochválil mojí babičku, tak si tu hořkost a to neumění vyjádřit podporu nese dál. A že můj praděda jí dával zabrat.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35143 příspěvků 1.7.14 13:38

@mejdylko :mrgreen: :mrgreen: Babičku ber s rezervou, já od mojí mámy taky pořád slyším, že mám velkou p.del. :oops:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 1.7.14 16:57

@Tiger-lily tak to tvoje mamka měla vidět moji prdel, by omdlela :mrgreen: :mrgreen:

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 1.7.14 21:38

@Tiger-lily ty??? :lol: :lol: :lol:

Lusy23
Extra třída :D 10337 příspěvků 2.7.14 11:17

@mejdylko parádní výsledky :potlesk: :potlesk: Držím palce aby jsi to zvládla k tvému cíli :pankac: :hug: Mám taky negativní babičku a i když slýchám ať ji neberu vážně, u srdíčka to zamrzí :nevim:

Lusy23
Extra třída :D 10337 příspěvků 2.7.14 11:18
Gina108
Generální žvanilka 23861 příspěvků 2.7.14 12:49

Hehe, už jsem jednou četla, že babi je fakt podpora :mrgreen: Ale což, však jednou bude valit bulvy i ona ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 2.7.14 19:44

@Lusy23 dekuju Lucíku, snad se mi to povede… jooo babi, štve mě, ale stejně jí mám ráda :)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 2.7.14 19:44

@Gina108 ale jen valit bulvy, ta by si radši ukousla jazyk, než aby mě pochválila :D

Blešík
Extra třída :D 12127 příspěvků 2.7.14 20:45

Já si říkám, že jsem deníček ještě nečetla a on teprve 4. vyjde :lol: Holka ty mi dycky tak zvedneš náladu :pankac: hrozně ti fandím a jsi má naděje, že jednou budu zase jak za mlada :pankac: Minimálně si mě inspirovala, že se ani jako těhotná nemusím přežírat a pokaždý když se večer chystám mlsat si vzpomenu jakej si bojovník a že i já to zvládnu :pankac: Děkuju! :*

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 2.7.14 21:02

@Blešík ty jsi moje zlato… děkuju. Budem krásný mamky. ;) kamarádka je teď ve 21tt a řikala, že si taky hlídá co jí. Protože neplatí, že když jsi těhotná, můžeš sníst cokoli. U prvního si dopřávala, jedla jak čuně a měla šílený otoky a měla 35 kilo na víc. Teď jí zdravě, nepřežírá se a nemlsá a ještě nedala na horu ani deko. :D a chodí běhat, jezdí na kole a teď jedou na dovču. A pak jí bude i mnohem líp ke konci, než s 30 kilovým batohem jako u prvního. To umírala… takže určitě i těhotenství všeho s mírou. :) hlavně já taky občas zamlsám a zahřeším, mám tzv prasečí dny, ale to je opravdu jednou za čas a nemám z toho výčitky. :) Čtvrtej deníček bude za další 2 měsíce, tahle trojka ofiko teprve vyjde v pátek :D

klarushka
Závislačka 3923 příspěvků 2.7.14 21:45

No ještě že sem se dneska nudila a mrkla na deníčky jinak by mi další skvělej deníček od Tebe utekl ;). Seš prostě skvělá jen tak dál :hug:

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 2.7.14 21:49

@klarushka neutekl, on ofiko vyjde až v pátek… někde se stala chybka :D ale děkuju děkuju děkujuuuu :)

lenicka.sv
Nováček 1 příspěvek 3.7.14 08:44

Ahojky

včera jsem četla užasnej článek a tam psali tohle : „Někdo říká, že život je krutý. Já říkám, že život je moudrý. V každé chvíli nám staví do cesty jen ty překážky, které bychom měli přeskočit. Nikdo nedokáže být po týdnu olympionik. Ale když na sobě bude pracovat, může se olympionikem stát…“

a to přesně Tvuj případ..strašně ti fandím, jen tak dál!! :pankac: :palec:

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35143 příspěvků 3.7.14 19:15

@mejdylko :mrgreen: dám jí odkaz

Ananta
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 3.7.14 20:35

Jsi dobrá. Jinak já nechápu, jak se ti povedlo začít snídat, to je pro mě konec, jednak za boha ráno nevstanu dřív abych se nasnídala, jsem sova a pak ráno je mi při představě jídla špatně. Taky se cpu od poledne do večera.

Moje droga je večerné knížka a talíř jídla, na to se těším celý den, bez té knížky bych asi nejedla, ale ta kombinace je orgáč :-)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 3.7.14 20:56

@Ananta musela jsem, protože snídaně je základ… týden jsem po snídani stála nad záchodem a čekala jsem jestli to půjde ven. Začala jsem po malých porcích (půl jogurtu a trochu lupínků) a pak jsem přidávala. Teď zdlábnu celou misku. Nakrmím prcka a pak nakrmím sebe. :D prostě musím. A hlavně jak nežeru večer, tak ráno mám prostě hlad. To je ono, ty se nacpeš u knížky na noc a ráno je ti ještě těžko. Tak jsem to mívala taky ;)

Magdali
Závislačka 3160 příspěvků 3.7.14 22:04

Jsi super, že na sobě tak makáš a máš můj obdiv :kytka:…já jsem už asi po sté taky začala se sebou něco dělat, protože už dlouho se sama sobě nelíbím…tak snad to ještě někdy dotáhnu ke své spokojenosti…jinak na profilovce ti to moc sluší ;)

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 3.7.14 22:18

@Magdali děkuju… tak držím pěsti, ať ti vydrží vůle :) jo na profilovce jsem asi před měsícem co jsem po dloooouhé době šla pařit a asi hodinu jsem si dělala xicht :D jinak je to tragédie.

lentilka248
Kelišová 6431 příspěvků 3.7.14 23:17

@MichelleA3 moje babička je v poho..ale moje mamka mi říká, že jsem krev a mlíko, když mám 5O kg na 164cm..normálně totiž mívám míň..

MichelleA3
Kelišová 5210 příspěvků 3.7.14 23:25

@lentilka248 Tak vzhledem k tomu, ze mas tak maleho prcka se to da pohopit, ale hlavni neresit, důležité je jak se my cítíme ve svém tele a ostatní si můžou škubnout.

Příspěvek upraven 03.07.14 v 23:27

lentilka248
Kelišová 6431 příspěvků 3.7.14 23:38

@MichelleA3 no ja mam po porodu už zas svoji váhu- kolem 48kg..ale máma je v tomto na pifku..když jsem měla v 8.měsíci 55 kg, říkala, že mi nevěří, že jsem nabrala tak málo, že vypadám mnohem tlustší..

tina1979
Závislačka 2762 příspěvků 4.7.14 00:11

Moc gratuluji a drzim palce at to jde dal. Je to asi tyden, co jsem si na tebe vzpomnela a rikala jsem si jestli jsi to nevzdala. Jsem rada, ze ne.

Cukřinka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 4.7.14 05:56

Jsi dobra, drz se dal!!! A z pribuznych si nic nedelej- to bude nejaky psychicky problem z jejich strany. Pro meho tatu jsem vzdycky a) moc hubena (mela bych jit k lekari), b) jsem nejak pribrala (mela bych s tim neco delat). Podotykam, ze moje vaha se pohybuje za poslednich x-let stabilne mezi 57-60 kg. Za to muj tata ma pres metrak. Rozsekal me tim, kdyz me sestimesicni dcerce s kojeneckymi pidifaldicky a percentilem pod 30 rekl, ze je nejaka tlusta 8o Proste to maji v hlave, furt to resi a clovek to musi tak brat, ze to je nejaky jejich problem.

MichelleA3
Kelišová 5210 příspěvků 4.7.14 06:21

@lentilka248 No jo a nemá nejake komplex? Nezavidi Ti třeba postavu. 48kg? Bych nebyla vidět, já mám 55kg a říkám si, ze pokud zhubnu 5kg, tak me nikdo neuvidí :mrgreen:

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 4.7.14 06:38

:potlesk: :palec: Moc ti to na profilovce sluší :kytka: :mavam:

Avdejeva
Kecalka 247 příspěvků 4.7.14 06:53

Nejdriv jsem ti fandila, ted te obdivuju! Ta porovnavaci fotka mi v dobrem vzala dech. Drzim palce a tesim se na dalsi denicek.

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 4.7.14 06:58

Moc ti fandim!!! :pankac: já jsem v těhotenství nabrala 27 kilo adesila se toho hubnuti, naštěstí to jde samo, ale pevného už nemam nic, takže mě dělá absolutne největší problém se donutit cvivit :think:
drzim ti palce a reci okolí hod za hlavu, ke dulezite, jak se cítíš ty sama ;)

Linve
Kecalka 283 příspěvků 4.7.14 07:10

Moc držím palce!! :-))

Příspěvek upraven 04.07.14 v 07:10

iva315
Povídálka 15 příspěvků 4.7.14 07:24
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Ada22
Kecalka 499 příspěvků 4.7.14 07:26

Ahoj moc drím palce do dalšího hubnutí :potlesk:

kvetinka56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.14 07:38

@mejdylko skvělý deníček, moc čtivě napsaný. a taky moc gratuluji k hubnutí, sama vím, jak je to těžké a proto si tě beru za vzor. prosím, piš i nadále, jak pokračuješ, jednak ti to možná pomůže v motivaci sebe samé a taky ostatních. Z babičky si nic nedělej, zkus to brat tak, že ji ukážeš, čeho všeho jseš schopná i bez její podpory.
doporučuji ti poshánět si knížku od Edity Sipeky: Vysoká škola hubnutí, je skvělě čtivě napsaná, v podstatě shrnuje důvody, proč se kdo dostane na tak vysokou váhu. Má ještě další dvě knížky, jenom nevím, jestli vyšly i v češtině.

kaja00
Extra třída :D 13594 příspěvků 4.7.14 07:42

:palec: :potlesk: fandil ti :potlesk: :palec:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 4.7.14 07:47

Jsi krásná a i vevnitř. Přeju hodně zdraví! Vzdy po přečtení jsem dojatá

kočkodlak
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 4.7.14 08:19

Snad nikdy jsem nečetla o hubnutí něco tak optimistického! :) Držím palce, ať odhodlání a radost z úspěchů vydrží ;)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »