Mastodontí hubnutí

Cvičení a hubnutí

Připravte si kávu a bránici. Bude to dlouhé povídání o tom, jak se jedna manarodka (matka na rodičovské dovolené) rozhodla zatočit s kily. :D

27.2.2014
Je 4:30 a můj přítel vstává do práce. Vzbudí mě bohužel taky, a tak jdu na WC, rozloučím se s ním a jdu si lehnout. Ale nemůžu usnout. Místo toho přemýšlím nad sebou. Měla bych s tou hnusnou tloušťkou něco dělat. Dneska se na to vrhnu.

Je kolem 8 hodiny. Syn Alex mě vzbudí a vstáváme. Nakrmím ho, dám čistou plínku a převlíknu ho. Pustím mu pohádku a já jdu do kuchyně. No jo, ale čím začít, když tu zdravého nemáme skoro nic? Vylovím zbytek synova Ciniminies a borůvkový jogurt a nakrájím si do něj půlku banánu. Udělám si čaj jen se lžičkou cukru. V lednici vylovím zapomenutý citron a vymačkám polovinu do půlitru a zaleju vodou. Jdu se nasnídat. Poprvé snad po 10 letech. No narvala jsem to do sebe silou vůle a měla jsem co dělat, abych se nepozvracela. Tohle bude hrůza!

Za 3 hodiny svačina. Zbytek jogurtu a druhá půlka banánu. Dám si trochu mléka. No jo, ale co dál, když dnes jsem měla v plánu holandské řízky? Udělám je, ale v troubě a dám si jeden malej, trochu kaše a vykouzlím improvizovaný salát. Pak mě napadne blbost. Udělám si 50 dřepů. Málem mě u toho trefilo.

Po odpoledním spánku jdu se synem ven. Po příchodu domů si dám housku se šunkou a rajče. Večer k večeři kousek holanďáku a zbytek salátu. Přítel si naloží jako vždy a je překvapen mojí poloviční večeří. Má radost, když mu řeknu, že chci hubnout. Večer trpím, bez čokošky. Dám si mrkev. Radši jdu spát. :D

28.2.2012
V 8 ráno. Auuu! Co to je? Bolí mě nohy jak blázen. Sotva si sednu na záchod. Vyndám syna z postýlky a dobelhám se do obýváku. No tak tohle ne. Jasně no, včerejší dřepy. Tak tohle bude peklo. Ke snídani čaj se lžičkou medu, doklepu zbytek Ciniminies a vylovím usmolenej jogurt. Dnes musím bez pardonu na nákup. Opět boj se snídaní, ale najím se. Ufff, to je teda práce. Dneska na cvíčo kašlu. Jsem ráda, že jsem ráda. Odpoledne jdem aspoň na procházku a nakoupit pro mě ovoce, zeleninu, nějaký celozrnný pečivo, jogurty a musli. Sejít schody do přízemí, to je práce pro vraha. Do čeho jsem se to pustila? Večer sotva dosednu na záchod, musím se zapřít o futra. Ježišíííí! Usínám a doufám, že ráno bude lépe.

1.3.2014
Tak dneska líp není. Možná malinko, ale na záchod si stále sedám za pomocí futer, až se záchod zakynklal. Přítel se může počůrat smíchy. Blbec. Snídám musli, jogurt, oříšky a klasika, čaj s citronem a medem. K obědu je čína s moooc zeleniny. Přes den vegetíme a já vytáhnu chlapy aspoň na procházku, ať mám nějakej pohyb. Prolívám se litry vody s citronem. Večer dochroupám mrkev a jdu to zalomit. Ach, to je dřina to hubnutí.

3.3.2014
Přítel jde na noční, tak přijede mamka a jedem na nákup. Vykoupím v supermarketu veškerou zeleninu, nějaké ovoce, asi kilo jogurtu, šunku, sýr, olivový olej, kuřecí maso, tresku, celozrnné těstoviny, olivy… No prostě cokoli, co se dá jíst a přitom budu hubnout. Moje oblíbené cukrovinky obejdu kilometrovým obloukem a jdem platit. Vypadáme, jak kdybychom jedli jen zeleninu. :D Po cestě domů se stavím v galanterii a koupím si metr, ať vím, kolik ubývám. Váhu nemám, ale mamka mi ji slíbí k mým dubnovým narozeninám. Bojím se jí. Ne mámy, ale váhy. :D

Odpoledne mi píše kamarádka, že chce zhubnout. Svěřím se jí, že já taky. Plánujeme, že budeme hubnout spolu. Jí to vydrží asi 4 dny. Přítel mě odpoledne přeměří a mě málem klepne. No fuj velebnosti. Když přítel odejde do práce, tak se na popud kamarádky pustím do Jill. Jasně, to byl nápad. Skákání na moje kolena není to pravý, posilování na břicho přes tu moji pneumatiku fakt nedávám - a kliky? To si dělá srandu. Udělám jeden a pak si na mě syn sedne a skáče po mě. Haha. Strašná sranda. Po půl hodině cvičení-necvičení se svalím a padnu. Tak tohle ne. To fakt nedávám.

Jdu na eMimi. Najdu si diskuze o hubnutí. Někdo zmíní Tiffany Rothe. Kouknu na pár videí. Sakra, tohle se mi líbí. Zítra až posbírám síly, tak zkusím 3 cvíča, co jsem si vybrala. Dohromady asi na 26 minut. Usínám a jsem ráda, že jsem dnes cvičila a nepřežrala se. :)

4.3.2014
Vstávám. Ani nejsem moc rozlámaná. Čekala jsem po cvičení větší bolení. Nakrmím syna, pak sebe a čučím na Ulici. Když mi slehne, tak si pustím Tiffany a jdu na to. Tyyy brďo, vypadá to jednoduše, ale funím jak nadrbanej mastodont. Docvičím, vyždímu tílko a vypiju půl litru vody. Syn na mě kouká, jestli jsem se nezbláznila. Synku, asi jo. Přítel se vzbudí po noční a pochlubím se, jak jsem včera a dnes cvičila. Dostanu pusu a s povzbuzením „Jen tak dál, zlato“ jdu udělat kuřecí plátek v troubě a dušenou zeleninu. Hubnutí zdar!

5.3.2014
Ježiši kriste, šmarjápano, co to je??? Já-já-já se nemůžu ohnout. Cejtím všechny svaly na břiše i na zádech. Syna z postýlky vytáhnu jen se sebezapřením a zatnutými zuby. Nakrmím ho, nakmím sebe a sedím na gauči. Musím, prostě musím jet dál. Když mi slehne snídaně, dám si zas Tiff. Bolí to, tak strašně to bolí. Ale cvičím. Opět to dofuním a padnu. Syn se tlemí. Jooo, musí být na mě úžasnej pohled. :D Odpoledne procházka, lehká véča, večer na záhnání chutí mrkev a pak padnutí za vlast.

6.3.2014
Jéééj, pořád to bolí, i když o malinko méně. Ale stejně. Dopoledne jdu za kamarádkou. Já si asi nenazuji boty. Bojuji, nadávám, řvu. Jsem spocená víc, jak po těláku. Peklo! Že já jsem se celý roky na to vyflákla a teď se to snažím všechno dohonit. Dolezu za kamarádkou, tam se svalím a vyprávím jí o svém boji. Tlemí se jak blázen. Když si vytáhnu svačinu, skoro se zhroutí smíchy. Já vím, zrovna u mě je to fakt vtipný. Ale řekne mi, že jsem dobrá, že jsem se do toho pustila, protože ona sedne jednou do roka na kolo a to je její strop. Jooo to se někdo má, když žere jak mlejn a má celý život 55 kilo.

Odpoledne dolezu domů, rychle příteli nachystám oběd a on jde na noční. A já si jdu dát cvíčo. Dnes to jde o malinko líp. Jedu, jedu. Je mi fakt líp. Usmívám se. Syn se na mě kření. Křemílek můj. Večer ho uložím a jdu to spláchnout pod sprchu. Fuj. Pak mi to nedá a sáhnu po metru. Nestačím valit bulvy. Za 4 dny o 4 cm v pase míň a přes boky 2 cm. Jéééj, já mám radost. To ani není možný. Usínám velmi spokojená a motivovaná.

7.-9.3 2014
Je víkend. Jsme jako rodinka spolu. Krásný počasí nás naláká ven. Je to super. Dopoledne cvičím, mám radost, jak mi to jde. Už mě nic nebolí. Snídám, svačím, piju vodu s citronem, jím menší porce, cpu se zeleninou. Večer už nemám chutě, i když chlap se vedle mě láduje Milkou. Mám sama ze sebe radost. Cítím, jak mi splasklo břicho. Nejsem tak nafouklá a už i pravidelně chodím na záchod. Píšeme si s holkama. Všichni mě podporují a mamka mi volá každý den, jestli se držím. To víš, že jo, mami! Moje mamutí období končí.

10.3.2014
Dnes se neděje nic extra. Klasika včetně cvičení a procházky. Přítel mě přeměří po týdnu. Nestačím se divit. To není možné. Za týden v pase -9 cm a přes boky -4 cm. Prsa, stehno a ruka na stejno. Jsem nadšená a kdybych se nepropadla k sousedce, tak si poskočím radostí. Jedu dál!

12.3.2014
Vstávačka, snídaně, cvíčo. Telefon, babička. Co je? Jsem jí řikala, že se stavíme odpoledne po kontrole malýho. „No kde jsi?“ spustí na mě vyčítavě babi. „Kde bych asi byla, doma babi“ „Si řikala, že přijdeš, je tu Ivanka (sestřenka), čekáme na tebe od rána, chce vidět Alexe!“
No mě z ní jednou klepne. „Babi! Já jsem řikala, že přijdu odpoledne, až půjdem od doktora.“ „No to jsi neříkala. Koukej zvednou zadek a přijď, ať Ivča vidí malýho.“

Rozkaz babi. Během 10 minut jsme pobalení a letím přes půlku města. Přílítnu v rekordním čase s mokrým flekem na zádech. Aspoň mám za sebou další pohyb. „Tobě to ale trvá…“ Babi, babi…

14.3.2014
Dnes jdu zapařit. Cvíčo jsem si dala a už jsem celá natěšená na večer. Popadnu lahev Lambruska a letím. No dneska to bude náročné, ale strašně se těším.

15.3.2012
Ouuu! Žízeň, jazyk přilepený na patru, bolehlav. Ani nevím, kdy jsem přišla. Přítel se mi směje. Půlka linek s řasama mi zůstal na polštáři. Jdu to spláchnout do sprchy. Vypiju asi litr vody skoro na ex. Asi budu blinkat. Nakonec ne.

Přítel se mě ptá, co bude k jídlu. Jídlo? Neznám. Dnes je loveckej den. Nakonec mě přemluví a udělám zelený fazolky a kuřecí maso na nudličky. Já se v tom pošťourám a jdu si udělat kafe. Bléééé. Půlku večera si nepamatuju. Uložíme syna na odpolední spánek a já se svalím na gauč. Přítel mi oznámí, že jede za bráchou. Jeď si kam chceš, hlavně ať nemusím nic dělat. Usínám na 3 hodiny.

Přítel je stále pryč a dítě pořád spí. Bezva, je skoro půl pátý. Budím malýho, jinak to zas bude noc plná vášní. Dostanu hlad. Sežvejkám knackenbrot a kedlubnu. Nic jinýho tu není. Volám příteli, že mám hlad, ať přinese něco k večeři. Přinese párky a housky. No tak ti pěkně děkuju. Dám si párek a půlku housky. Sakra, to je dobrota. Loknu si trochu fanty od přítele a pak vytuhnu u filmu. Dneska jsem se na všechno vyprdla. Tohle zas dlouho neudělám.

16.3.2014
Jeeeej, ještě mi doznívá kocovina. Ale už si dám snídani a nakonec se vrhnu na 2 míle a jednu desetiminutovku od Tiff. Nakopne mě to. Je mi zas líp a jedu dál. Včera jsem to nevychytala, ale to je výjimka potvrzující pravidlo. Jen kdybych si vzpomněla, co jsem vyváděla. Jdu prát. Mé světle zelené kalhoty jsou celé špinavé. Vzpomínám si, uklouzla jsem na parketu po rozlitým pití a hodila tlamu. Tak proto mě bolí koleno. Ježišííí. Tak takhle už ne.

17.3.2014
Klasika. Snídaně, odpočinek a cvíčo. Zase 2 míle a tentokrát 2 workoty Tiff. Funím, nadávám, ale docvičila jsem to s radostí. Přítel mě přeměřuje. Pas od začátku -12 cm, boky -5 cm, ruka -3 cm. Stehno a prsa na stejno. Ale je to super i s tou mojí nevydařenou sobotou.

18.3.2012
Dnes jedu to samé. 50 minut cvičení – 2 míle a Tiff. Potím se tak, že bych mohla svým potem zalívat kytky. Na večer najdu ještě nějaký cvičení tak ho na 15 minut zkusím. Málem mi upadly ruce, ale baví mě to. :) Přítel si všiml, že mi zmizel ten spodní cemr. Mám radost. Zítra jedu k mamce, tak nevím, jak dám cvičení, ale mám v plánu navečír, až přijedu, si dát aspoň ty 2 míle.

A jak to bude dál? Chci pokračovat. Jsem nakopnutá, že zhubnu a udělám něco pro sebe, ale i pro přítele i syna. Nechci, aby se za mě museli stydět a hlavně abych se nemusela stydět sama za sebe.

A kolik mám kilo? To neřeknu, je to hoooodně vysoká cifra, stydím se za ni. A tak si to nechám pro sebe. Až to jednou dotáhnu do pořádnýho výsledku, tak třeba půjdu s kůží na trh.

Cvičení zdar a doufám, že další deníček bude o mém lepším já. 14 dní není nic moc, ale hlavně že jsem se do toho pustila, ne?

Hodnotilo 68 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
mlsalkaM
Kelišová 6080 příspěvků 23.03.14 00:11

Moc držím palce, jen tak dal! Jsi sikulka a to, ze jsi jeden den vynechala neresn! Bůh taky jeden den odpočíval :-)

 
kaja00
Extra třída :D 12581 příspěvků 23.03.14 00:15

Páni, cetla jsem se zatajenym dechem :kytka: Gratuluji k hubnuti :) Budu drzet palce at to vydrzis co nejdele a at te to bavi porad :hug:
Clovek pak ma ze zivota hned vetsi radost! :kytka:

 
LadyTommy
Extra třída :D 14794 příspěvků 23.03.14 00:40

:pankac: parádní deníček

 
dani24687
Neúnavná pisatelka 15429 příspěvků 23.03.14 00:45

Stalo za to :hug: @wra sledujes? :hug:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26445 příspěvků 23.03.14 02:21

Jsi uzasna-pokracuj ;) ;) ;) ;) :D

 
meringa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 23.03.14 06:05

Pecka!!! Moc ti fandim, drz se :hug:

 
gabriela2013
Stálice 82 příspěvků 23.03.14 07:12

Jasně že ano hlavně vydrž. Držím palečky at to dotáhneš do zdárného konce.Ale máš vůli to zvládneš. Hodně štěstí a nepolevit. :) :mavam:

 
wra
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 23.03.14 07:15

@dani24687 jejej, jak já jsem se nasmála :mrgreen: úplně se vidím :jazyk: @mejdylko držím palce, jde ti to moc pěkně :potlesk:

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 23.03.14 07:25

Ahooj drz se jinak krasne napsany denicek a super vysledky :palec:

 
tacek
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 23.03.14 07:40

Držím palce :palec: začátky jsou nejtěžší (já totálně změnila životní styl vloni v lednu, cvičení se stalo po dvou měsících drogou a nutností), ten pocit že to dokážeš je k nezaplacení :potlesk: Těším se až po těhu zase naskočím :)

Příspěvek upraven 23.03.14 v 07:40

 
Blešík
Extra třída :D 12089 příspěvků 23.03.14 08:06

Holka gratuluji, zní to až inspirativně jak jsi do toho zapálená a jak tě to baví. Těším se na výsledky ale už teď na sebe můžeš být pyšná :hug:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 08:11

Holky děkuju moc :D já jsem opravdu teď jak cvok. Každej den snídaně, pak koukáme s malým na pohádku a až mi slehne jdu cvičit. Hrozně mě to chytlo. :) je to už přes tři týdny co cvičím a mám dole 5 kilo. Musím se sebou něco dělat. Zvládla jsem horší horší věci. I když já jsem taková, že si něco vymyslím a za 14 dní mě to už nebaví :D ale zatím jedu a to jsem ani nevěřila, že u toho vydržim. Dnes bude mít přítel „radost“, bude čočková polévka :lol:

 
Raduli13
Stálice 95 příspěvků 23.03.14 08:27

Držím palce a přeji pevné nervy, když se hubnutí zastaví, protože to přijde…znám to :)
Každopádně je důležité vytrvat a občasné zhřešení neřešit…Chjo taky bych měla s tou stravou opět něco dělat :lol:

 
marmelada78
Závislačka 3152 příspěvků 23.03.14 08:29

Skvělý.. seš dobrá. Taky si pořád říkám že musím.. zaregistrovala jsem se na kaloricke tabulky ale nějak mě to ubíjí :-D
Hlavně je super že tě nechá malej cvičit. Já zkouším Jill, sem tam běhání..
Náš mladej (2 roky a něco) když pustím Jill, tak si sedne na gauč, chytne se za hlavu a řehtá se jak kůň a mezi tím říká: „mamínko… co to deláš plosímte.. ty vltíš zadeškem?“ To mě vždycky položí :potlesk: pak přinese činky u kterých se láme hodí mi je někdy na nohu, když ležím tak na hlavu a huláká „TOHLE POČEBUJEŠ… TOHLE…!!!“ No a pak po mě neustále skáče když ležím, a když stojím tak leze po čtyřech a věší se mi na nohu nebo mi leze mezi nohama no šílená sranda :nevim: Takže s ním to prostě nedávám, a to už jsem mu dala k dispozici na dobu cvičení i můj tablet. Ale funící matka je holt větší zábava :roll:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 08:44

@marmelada78 :lol: :lol: :lol: tak jsi mě fakt pobavila. :mrgreen: to je brouček… Alex má 16m a když si pustím písničky ke cvičení, tak kolem mě chodí, vrtí zadečkem a směje se. Já mu jako kulisu nechám telku a on na ní kouká. No tak nějak improvizujeme. :D Já tu Jill zatím nedám, ale až něco shodím, tak jí chci určitě taky zkusit. ;)

Příspěvek upraven 23.03.14 v 08:44

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 08:45

@Raduli13 už to přišlo, za poslední týden mám dole jen 2 cm v pase. Pomalu se to zastavuje. Ale s tím jsem počítala. Ono se to zas rozeběhne. :)

 
Raduli13
Stálice 95 příspěvků 23.03.14 08:54

@mejdylko Jj, prostě to jsou takové fáze hubnutí :)

 
catherine100
Nadpozemská drbna 28942 příspěvků 23.03.14 09:00

@marmelada78 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jak tohle znám, ještě dneska mám nateklou nohu z činky co mi mladej pustil na nohu, a sedy lehy dělám zásadně s děckem na břiše…k tomu mi olizují hlavu psi, no zážitek, ale taky se držím docela dobře :mrgreen:

@mejdylko drž se, nejde jen o to dobře vypadat, ale jde i o zdraví :pankac:

Ps: obdivuji, že zvládáš i jídelníček, to já ne :oops:

 
miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 23.03.14 09:01

Len tak dalej..daj pokracovanie dennicku.. :kytka:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 09:03

@catherine100 tak o jídelníček mi šlo především. Já jedla jen 2× denně a to hlavně večer, když malej usnul. Proto jsem nabrala ty strašný kila. Hlavně vydržet :)

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 09:04

@miisenka určitě, až se doberu dalších výsledků, tak napíšu pokračování :) teď se to zastavilo, tak to bude boj s mou vůlí :lol:

 
marra2
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 23.03.14 09:30

:potlesk: :mrgreen: nasmala jsem se a v mnha vecech videla sebe. Taky jedu a zatim uspesne, takze drzim palce. Musim denicek prepúoslat holkam do skupiny, kde hubneme :lol:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 09:32

@marra2 joo ze začátku jsem myslela, že mě odvezou do Bohnic… ale teď to jde už :) taky přeju hodně zdaru :palec:

 
Renaku
Ukecaná baba ;) 2101 příspěvků 7 inzerátů 23.03.14 09:40

Konečně jeden s deníčků, který o něčem je :palec: A moc držím palce!!! :)

 
zizulka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 23.03.14 09:42

Nejtezsi je prave ten zacatek :) Udelas par pohybu a dalsi den te vsechno boli a nic nemuzes delat a tak, to znam :) Takze pokud si presla tohle obdobi coz jak vidim jo, tak mas fakt sanci to dotahnout!!! Ja drzim palecky a pockam si na dalsi denicek ( az ti bude velke obleceni a pujdes na nakupy :P ) Hodne stesti! :srdce:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 09:44

@zizulka jo ten první týden byl nejhorší… teď už jsem si zvykla jak na režim, tak na jídlo a na pohyb. Já tajně doufám, že se vejdu do kalhot, které jsem nosila po porodu. To jsem byla šlank. :D

 
zizulka
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 23.03.14 09:49

@mejdylko Ja tomu klidos verim :) Ja tenkrat kvuli nemoci a hodne lekum pribrala 17 kg za 3 mesice, ani tkanicky jsem nezavazala a presne vim o tom tydnu svoje :D Myslela jsem, ze zdechnu, vybodnu se na to, ale dala jsem to :) Ted pomalu pribyram s mimcem a mam z vahy docela respekt, ale kdyz to slo dolu jednou, tak to proste pude podruhy :D ;)

 
JančaDv
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 23.03.14 09:50

@mejdylko seš fakt dobrá :potlesk: - pokračuj a hlavně o tom piš - držím palce - všechny, který mám, protože vážně vím, o čem píšeš!!! Jsi :palec:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 23.03.14 10:11

Mas báječné výsledky! Drž se

 
Honska
Závislačka 4912 příspěvků 23.03.14 10:12

:potlesk: jen tak dál :) těším se na pokračování.

 
dani24687
Neúnavná pisatelka 15429 příspěvků 23.03.14 10:20

@mejdylko :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :srdce: :*

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 10:33

@dani24687 za to vděčím i tobě a holkám… nejhorší je, když člověk nemá podporu a tu já mám jak v rodině tak ve vás. Děkuju :hug:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 10:35

@JančaDv děkuju děkuju.. teď jsem si zrovna dofuněla mojí 40 minutovku. :D asi padnu. Ale jsem tak ráda vždycky když docvičím. Endorfiny jsou úžasný :D dnes jsem se vážila a za 4 dny to bude měsíc, co jsem začla se stravou a po té i s cvičením. Dneškem mám dole 6 kilo, 14cm v pase, 6cm přes boky a 3cm přes ruku. :dance: můj cíl je do příštího jara dát dolu 35 kilo. :)

 
dani24687
Neúnavná pisatelka 15429 příspěvků 23.03.14 10:37

@mejdylko já zas za to vděčím @wra :hug: mám vás ráda, holky :*

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 10:38

@zizulka přesně tak, když je vůle a výdrž tak to jde. Moje mamka celej život mluví jen o tom, proč to nejde, ale nikdy to nezkusila. Jo po rozvodu zhubla 50 kilo a to bylo nervama. Zas má vše zpět. Teď na ní i malinko vidím, jak ji to mrzí, že to nechala dojít tak daleko. Ale podporuje mě. :) i přítel jen září, když si mě přeměří :lol:

 
wra
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 23.03.14 10:39

@dani24687 ty jsi zlatá :hug: vděčíš za to ale jen sama sobě :kytka:

 
Lejaa
Echt Kelišová 8956 příspěvků 23.03.14 10:48

Jsi dobrá! Moc tě obdivuji a beru si z tebe příklad :mrgreen:

 
Shari81
Kelišová 5866 příspěvků 23.03.14 11:05

:potlesk: držím palce, jen tak dál :-D

 
Sandra752  23.03.14 11:19

Mejdýlko, jde ti to skvěle :potlesk:

 
Ilonka007
Kecalka 327 příspěvků 23.03.14 11:27

Úžasný deníček :potlesk: Moc gratuluju k výsledkům a děkuji za tip na cvičení s Tiffany… :kytka:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 11:28

@Ilonka007 to já děkuju… zkus to. Já jsem z ní nadšená. Ale každému sedne něco jiného ;)

 
cher  23.03.14 11:41

:) paráda, gratuluju a přeju vůli to dotáhnout do zdárného konce :palec:. Bereš to s humorem a to je moc dobře :kytka:

 
JančaDv
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 23.03.14 11:58

@mejdylko tak to teda smekám :potlesk: :potlesk: :potlesk: A držím palce ještě víc :palec: Jsi dobrá!!!

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 23.03.14 12:02

@JančaDv :hug: fakt díky :) určitě napíšu další deníček jak vytrvávám. Ale budete si muset počkat :D

 
mahdalka
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 23.03.14 12:04

:potlesk: Nejhorší je se rozhodnouta hlavně vydržet :kytka:Před těhotenstvím jsem chodila 3× týdně na zumbu a snažila se držet si váhu, po těhotenství mám pořád pár kilo nahoře a vymlouvám se, že ještě částečně kojím, tak dietu držet nemůžu :lol: a hlavně jsem po císaři, tak se mám na co vymlouvat.Ale taky se do toho budu muset pustit. Gratuluju k úpěchu a jen tak dál :kytka:

 
SidiS
Echt Kelišová 9733 příspěvků 23.03.14 12:23

@mejdylko Držím palce a jen tak dál :pankac:.Já si jídelníček nechala napsat abych věděla čeho se mám držet a zatím držím 14 dní

 
moky
Extra třída :D 10715 příspěvků 23.03.14 12:38

Gratuluji, pokračuj, nevzdávej to a čase to bude patřit k normálnímu životu a nebude to ani cvičení…

Já takhle zhubla 15 kilo a pak otěhotněla. Ale už je prcek na světě, je mu měsíc a už začínám mít myšlenky na cvičení. Hrozně se na to těším.

A cvičila jsem Jill, Tiffany a Boba Harpera…

 
monifix
Závislačka 2638 příspěvků 23.03.14 12:51

Super :potlesk: jen tak dal!

 
syselinka
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 23.03.14 12:54

Kdo by to byl do tebe řekl Jani, že v tobě dříme takový spisovatel :palec: moc hezky napsané :potlesk:

 
Lusy23
Extra třída :D 10337 příspěvků 23.03.14 12:58

@mejdylko krásný deníček :palec: a super výsledky :pankac:
Já jsem na cvíčo trochu líná ale naučila jsem se jíst menší porce a cítím se mnohem líp ;)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama