image.jpg
- Autor: Doben
- Vloženo: 28.07.14
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
29.10.17 23:24
Dobrý den, prosím vás, kde jste nechali udelat plastiku ouska? Dekuji
- načítám...
- Zmínit
30.10.17 02:11
Plastiku jsme delali v Santa Monika (USA)- http://microtiaearsurgery.com/…sheryl-lewin
Pani doktorka je jedna z nejlepsich( ja bych rekla nejlepsi) plasticka doktorka na svete.
- načítám...
- Zmínit