Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3
29.10.17 23:24

Dobrý den, prosím vás, kde jste nechali udelat plastiku ouska? Dekuji

  • načítám...
  • Zmínit
11
30.10.17 02:11

Plastiku jsme delali v Santa Monika (USA)- http://microtiaearsurgery.com/…sheryl-lewin
Pani doktorka je jedna z nejlepsich( ja bych rekla nejlepsi) plasticka doktorka na svete.

  • načítám...
  • Zmínit