Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2014-12-10-09-42-58.png

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3347
10.12.14 10:14

Prosím tě radu k dotazu nemám, ale jak si udělala ten print screen obrazovky mobilu?

  • načítám...
  • Zmínit
2069
10.12.14 10:19

@Vrtul
Na Sony přes tlačítko vypínání. Když ho dlouze stisknu, ukáže se mi na výběr, jestli chci tel vypnout, hodit do režimu letadlo nebo udělat snímek obrazovky. Zvolím snímek a automaticky mi to vyfoti.

  • načítám...
  • Zmínit
3347
10.12.14 10:23

Aha, taky mám sony xperia s ale ukazuje se mi jen vypnout nebo režim letadlo

  • načítám...
  • Zmínit