Screenshot_2014-12-10-09-42-58.png
- Autor: zrnko
- Vloženo: 10.12.14
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Prosím tě radu k dotazu nemám, ale jak si udělala ten print screen obrazovky mobilu?
- načítám...
- Zmínit
@Vrtul
Na Sony přes tlačítko vypínání. Když ho dlouze stisknu, ukáže se mi na výběr, jestli chci tel vypnout, hodit do režimu letadlo nebo udělat snímek obrazovky. Zvolím snímek a automaticky mi to vyfoti.
- načítám...
- Zmínit
Aha, taky mám sony xperia s ale ukazuje se mi jen vypnout nebo režim letadlo
- načítám...
- Zmínit