Naše srdíčka
- Autor: Sisi S
- Vloženo: 01.02.15
Velikost písma:
6.2.15 07:45
Úžasní drobečci
, ať Vám krásně rostou a dělají spoustu radosti, ale hlavně, aŤ jste všichni zdraví jako řipy ![]()
- načítám...
- Zmínit
6.2.15 12:28
Ježiš ty jsou krásní
Gratuluji a přeji už jen to nejlepší.
Příspěvek upraven 06.02.15 v 12:28
- načítám...
- Zmínit
6.2.15 17:46
@Leenuska : oni jsou vážně každý jiný
jen v kočárku jsou k nerozeznání ![]()
- načítám...
- Zmínit
daja87
14.2.15 00:57
Ti jsou úžasní
Přeji už jen všechno dobré, hlavně ať jste všichni zdraví a šťastní ![]()
- načítám...
- Zmínit