Zpět na web

  • načítám...

Naše srdíčka

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
26842
6.2.15 01:15

Zlaticka :kytka: :kytka: :srdce: :*

  • načítám...
  • Zmínit
867
6.2.15 06:35

Jsou nádherní :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
1280
6.2.15 07:45

Úžasní drobečci :srdce:, ať Vám krásně rostou a dělají spoustu radosti, ale hlavně, aŤ jste všichni zdraví jako řipy :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
2606
6.2.15 09:03

@Sisi S: nemela si ze zacatku problem je rozeznat? ;)

  • načítám...
  • Zmínit
62
6.2.15 11:16

Opravdu nádherní :srdce: :mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
54
6.2.15 12:12

Nádherní!!! Zdraví a štěstí vám vsem.

  • načítám...
  • Zmínit
1675
6.2.15 12:28

Ježiš ty jsou krásní :srdce: :kytka: Gratuluji a přeji už jen to nejlepší.

Příspěvek upraven 06.02.15 v 12:28

  • načítám...
  • Zmínit
3881
6.2.15 12:42

Try jsou proste uzasny :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
1
6.2.15 13:13

Jsou kouzelní přejivšem jen zdravíčko a vše jiné příjde samo :-)

  • načítám...
  • Zmínit
8283
6.2.15 14:07

Krása, jsou nadherni i ty jmena :kytka: :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
648
6.2.15 17:46

@Leenuska : oni jsou vážně každý jiný :) jen v kočárku jsou k nerozeznání ;)

  • načítám...
  • Zmínit
2638
6.2.15 17:59

Nadherni!!! At uz vas v zivote potka jen to dobre :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
1580
6.2.15 21:06

Ti jsou rozkosni! Přeji vam hodne zdraví :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
2562
7.2.15 14:40
:srdce: :srdce: :potlesk:
  • načítám...
  • Zmínit
daja87
9.2.15 12:28

Ty jsou kouzelný :srdce:

  • Upravit
5135
9.2.15 21:13

To jsou sladousci! :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
375
12.2.15 17:24

To jsou andílci :hug: :srdce: :*

  • načítám...
  • Zmínit
12959
14.2.15 00:57

Ti jsou úžasní :srdce: Přeji už jen všechno dobré, hlavně ať jste všichni zdraví a šťastní :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit