testování 8.JPG
"@misaatom":https://www.emimino.cz/profil/misaatom/ já to mám takhle...taky si spočítej dni a sílu čárk, taky to nějakou chvíli trvalo...
- Autor: moky
- Vloženo: 07.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
"@misaatom":https://www.emimino.cz/profil/misaatom/ já to mám takhle...taky si spočítej dni a sílu čárk, taky to nějakou chvíli trvalo...
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána