52651562.jpg
Ahoj, mám otázečku, mám v plánu koupit dceři golfáče, ale budou ji v listopadu čtyři, váží kolem 17kg, ale na dovču, případně když jedeme někam po vejletech, neujde to. Myslíte, že to nebude hloupé?? :think:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 09.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána