Zpět na web

  • načítám...

52651562.jpg

Ahoj, mám otázečku, mám v plánu koupit dceři golfáče, ale budou ji v listopadu čtyři, váží kolem 17kg, ale na dovču, případně když jedeme někam po vejletech, neujde to. Myslíte, že to nebude hloupé?? :think:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 09.10.15

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...