Zpět na web

  • načítám...

WP_20151013_004.jpg

Ahoj holky. Čtu ale jaksi nepřispívám :oops: Jinak se s holkama mame fajn :) my teda v noci spime krasne- jime v 9, o pul 10 v postýlce a do hodiny samy usinaji a vstává se mezi 4 a 5 a pak v 9 ;) dnes mame 2 měsíce a 14 dnu a zítra nas ceka pichani uši na náušnice...uz ted mi jich je líto. Jinak prikladam fotecky...Nikca houpatko a Lucka s tátou

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...