20151013_103801.jpg
Dobry den holky, muzu se zeptat zda se na reklamaci vztahuje i zip? Dceri jsme kupovali znackove kozacky loni, mela je jednu sezonu, nosene chvili, mela jeste jedny na litacku..ale po zime jsem schovala, az nyni jsem vytahla a koukam ze mezi zipem a latkou je dira..boty nebyly levne, tak si myslim ze by ryhle veci vydrzet meli, presit zipy, by stalo dalsi penize a myslim ze ne malo. Myslite ze uznaji rekl.? Posilam i foto.
- Autor: MišelkaX
- Vloženo: 16.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána